Як jence Volkswagen Touareg на повітряній підвісці. Схожі статті

Volkswagen Touareg Пневматична перевірка та адаптація

Для того, щоб їзда на Volkswagen Touareg стала безпечнішою та зручною, виробник має пневматичну підвіску в дизайні автомобіля. Купуючи автомобіль з таким пристроєм, слід заздалегідь вивчити його переваги та недоліки, а також основні характеристики. В іншому випадку ви можете наткнутися на підводні камені, яких ви взагалі не очікували.

Пневматична підвіска. це система амортизації, яка дозволяє автоматично регулювати зазор автомобіля, змінюючи висоту розташування шасі. Можна змінити дозвіл на дорогу в діапазоні 172-300 міліметрів. Зниження зазор збільшує термінальну стійкість транспортного засобу та знижує аеродинамічну опір. Коли автомобіль досягає певної швидкості, автоматично виконується опускання тіла.

Коли перетворюють регулятор дорожнього очищення на зупинку, повітряна підвіска збільшить зазор. Тепер Туарег готовий подолати водні бар’єри до 580 мм глибиною та нахилами до 33 градусів. Щоб подолати серйозні бар’єри, очищення доріг можна збільшити до 300 мм. Щоб полегшити завантаження та вивантаження тіла, ви можете опустити тіло на 140 мм.

З прес.релізу Volkswagen

http: // auto.Весті.ru/news/show/news_id/650134/

Перемикач пневматичної підвіски розташований на центральній консолі.

Правий поворотний перемикач призначений для зміни зазору дороги. Центр розташований у центрі. Ключ блокування обмежує максимальну швидкість руху до 70 км/год з активованим режимом Off.road. Це запобігає опусканню організму.

Фотогалерея: Volkswagen Touareg пневматична підвіска

Автомобільна підвіска Touareg заснована на подібній системі моделі Phaeton, яка адаптована до ваги позашляховика, пневматична система дає багато переваг порівняно зі звичайною підвіскою з основним елементом потужності повітряного суспензії. це сталевий амортизатор з пневматикобаллоном

Як працюють пневматичні підвіски

Структурно, це складний механізм, який складається з таких компонентів:

Пневматична підвіска може працювати в трьох режимах.

 • Автоматично підтримуйте положення тіла. Датчики положення регулярно фіксують зазор між ним та колесами. Коли він змінюється, спрацьовано або випускний клапан.
 • Насильно змінити висоту підвіски. Ви можете встановити один із трьох режимів: низький, номінальний та розширений.
 • Регулювати рівень та положення тіла залежно від швидкості водіння. Коли автомобіль прискорюється, повітряна підвіска плавно опускає тіло, і якщо автомобіль сповільнюється, він піднімає його.

Переваги та недоліки регульованої підвіски

Наявність повітряної підвіски в автомобілі дає додаткові зручності під час керування автомобілем.

 • Ви можете регулювати зазор, контролюючи висоту тіла. Можливо, це мрія про будь.якого водія, який достатньо котився по наших дорогах.
 • Коливання тіла розгладжуються на порушеннях, струшування транспортного засобу зменшується.
 • Відмінна керованість забезпечується шляхом регулювання жорсткості.
 • Профілактика запобігає сильному навантаженню.

Незважаючи на багато переваг, повітряна підвіска має ряд недоліків.

  Неповна ремонтопридатність. Якщо будь.який вузол зламався, його потрібно замінити, але не відновити, що дорожче.

Для нового пневматичного компресора підвіски вам доведеться заплатити від 25 до 70 тис. Залежно від моделі та виробника

Спортивні підвіски

Спортивні суспензії повітря відрізняються від звичайних тим, що зазор дороги в них низький у стандартному режимі. Крім того, є можливість компенсації для рулонів у кутах.

Можливі проблеми з повітряною підвіскою та способами їх усунення

Основні ознаки несправності повітряної підвіски Туарега:

 • Коли двигун запускається, передня або задня частина тіла спонтанно піднімається;
 • Коли двигун вимкнено, попка автомобіля опускається;
 • Зазор доріг часто змінюється спонтанно;
 • провив одну з стелажів;
 • Режим обслуговування в ECU блокує доступ до інформації про надання.

Чим раніше виявляються передумови для несправностей, тим менше ремонту буде коштувати.

Середній термін служби пневмобаллона становить 100 тисяч. км. бігати, але це залежить від оперативних умов автомобіля. Досить часто повітряна підвіска виходить з ладу внаслідок того, що деякі власники автомобілів перекачують автомобільні шини компресором, який призначений для перекачування повітря в систему підвіски. Це тягне за собою знос підгонки, який починає отруювати повітря у зворотному напрямку. Наслідки дуже плачевні. машина лежить на животі, щоб навіть буксир не міг підняти його. У цьому випадку дозвіл буде менше п’яти сантиметрів, тому єдиним варіантом усунення проблеми є використання мобільних гніздів, з якими потрібно рівномірно підняти весь автомобіль, поставити опори та замінити повітряну систему.

Якщо автомобіль провисав на одному колесі, це свідчить. У цьому випадку слід негайно виконати діагноз несправностей та відновлення, оскільки це може призвести до зриву основного компресора системи.

Необхідно замінити обидва пневматичні насоси одразу на осі. практика показує, що заміна однієї стійки швидко призведе до поломки другої на цій осі.

Якщо автомобіль повністю відмовляється накачати підвіску або провисати два або більше колес. У будь.якому випадку, вам потрібно звернутися до служби автомобіля.

Як самостійно перевірити пневматичну підвіску

Перш за все, перевірте Pneumoballon. Для цього вам потрібно мильне рішення. Нанесіть його за допомогою розпилювального пістолета на місце, де пневмобаллон підключений до трубки подачі повітря.

Важливо, щоб суспензія при виконанні такого діагнозу була у найвищому положенні.

Тому для перевірки автомобіля рухається на ямі або шляхопроводу. На підйомник ви не можете щось визначити, оскільки підвіска не буде завантажена. Поява бульбашок мильного розчину вказує на витік повітря.

Якщо пневмобаллони утримують тиск, тіло піднімається, але не падає, то клапан тиску пневматичного компресора або блоку клапана виходить з системи. Потрібно загнати машину в яму, відкрутити трубку подачі повітря з блоку клапанів, увімкніть запалювання та натисніть кнопку опускання тіла. Якщо транспортний засіб падає, то клапан падіння тиску зламається. Якщо він не падає, блок клапана несправний.

§ 105. Пробіли для гнізда. встановлені!

Нарешті, я дістався до котеджу, погода була накачана, але все.таки дозволила мені зробити машину)) плани були: 1. Покладіть пробіли для jack2. Змініть передній PTF3. Для відтінків, плівки, задні вогні

З усіх цих моментів мені вдалося зробити лише першим))) t.до. Після декількох спроб, запечатати задні вогні, я зрозумів, що мої руки не для цього))), і я забив, я вирішив зайняти перший пункт, я закінчив його до кінця, а потім погода зіпсувалася І я вирішив, що настав час почати робити пілфа, інакше це не буде працювати у вечірньому зборі))))))))

Гідравлічний джек2. Домашній розпір для Джека батька (зробив це навіть тоді, коли був Іж-2126) 3. Водна муфта

! Не реально загнати їх туди руками, принаймні я не міг !

У кого є автомобіль з пневмою, підніміть її у найвищу позицію, у якого є ситно без пневми, щоб колесо не відірвелося від землі, теоретично повинно бути достатньо місця.

Я мию всі місця для встановлення розпірків!

Далі, візьміть гідравлічний гніздо, підніміть його на потрібний рівень, замініть еластичну смугу, дезінфікуйте його WD40 та за допомогою Джека, керуйте ним без проблем

Далі візьміть другий компонент підтримки, і таким же чином ми ведемо її до нашого належного місця

Передні потрапили в загалом ідеально, буквально 10 хвилин взяли їх, але ззаду мені довелося возитися зі спиною довгими, точніше, для пошуку знадобилося більше часу, ніж загнати їх туди, отвори, здавалося, були однаковими, те саме,, Але гумка не ходила туди дуже охоче, постійно переповнена, постійно переповнюється. М’які фактори ґрунту та дошки для Джека

Як результат, я заїхав ззаду з розпіркою від гнізда мого батька, і зчеплення води, фотографія вже зроблена під час встановлення, пластику, другої частини, розпірки, але еластична смуга була проведена однаково, t.до. Було зручніше згладити з’єднання в еластичній смузі, ніж вирівняти самий гніздо))))))))

Потім відбулася обідня перерва, підготував Пілаф, встановив стіл, друзі підійшли, але ближче до вечора я вирішив помити машину, після чого вона почала дощу, потім він переросла в жахливий дощ із грозою

На борту інструменту, запасне колесо, комплект для шини, Volkswagen Touareg Jack

volkswagen, touareg

Щоб зробити більш зручним для зняття запасного колеса чи інструменту, ви можете вставити підтримку у підняті.

volkswagen, touareg

Викрутка з шестикутником у ручці для скручування та викручування тавних колів. Робочий корпус викрутки замінюється. Викрутка вставляється в клавішу колеса;

Джейк. Перш ніж покласти гніздо в інструментальну коробку, ви повинні повністю накрутити гніздо. Тоді вам слід прикріпити ручку до гнізда.

В кінці адаптера вибивається кодовий номер колеса. З втратою адаптера за цим числом ви можете замовити новий адаптер. Запишіть номер коду та зберігайте запис окремо з автомобіля.

volkswagen, touareg

Складне запасне колесо призначене для цього автомобіля. Його неможливо замінити іншим складним колесом або поставити на іншу модель автомобіля. Це стосується складних коліс інших моделей автомобілів.

Переконайтесь, що складання запасного колеса та інструмента на дошці надійно виправлені в багажному відділенні.

Невеликі прокол (діаметром до 4 мм), особливо на біговій доріжці, можна усунути за допомогою набору для відновлення шин.

За допомогою комплекту для шини.ви можете усунути витік повітря з затриманої шини та накачати його.

Вийміть наклейку “Макс. 80 км/год (50 Мп) ”від комплекту і вставте його в поле водія на передній панелі.

Вийміть ковпачок з клапана та за допомогою спеціальної викрутки для котушки, включеної в комплект, поверніть котушку і покладіть її в чисте місце.

volkswagen, touareg

Червоний затискач кабелю компресора до плюс “”, чорний затискач до мінус “.”. Розмістіть кабель з компресора, щоб він не торкався обертових деталей у відсіку двигуна.

Компресор повинен накачати шину на тиск з 2,5 до 3,5 бар. Вимкніть компресор останнім часом через 10 хвилин компресор не повинен перегріватися. Якщо в шині немає необхідного тиску, тому пошкодження шини занадто великий. Не вдалося зробити шину знову запечатаною. Залишайтеся на місці та шукайте допомоги.

Якщо вам вдалося створити тиск від 2,5 до 3,5 бар у шині, негайно почніть рухатися, але швидкість не повинна перевищувати 80 км/год.

Якщо після 10 видобутку тиск нижче 1,8 бар, зупиніть машину та зверніться до найближчої станції технічного обслуговування.

Якщо після 10 хвилин руху, тиск вище 1,8 бар, відрегулюйте тиск у шині до номіналу (див. наклейка).

Комплект для переповнення шини розроблений лише для того, щоб дістатися до найближчої майстерні.репр.реперії, якщо шина пошкоджена. Відремонтувати або замінити пошкоджену шину. Дотримуйтесь інструкцій, доданих до набору управління.

Дотримуйтесь терміну придатності набору. Після закінчення терміну придатності або після використання комплекту зверніться до компанії Volkswagen Service та замініть потужність у герметик.

Вийміть наклейку “Макс. 80 км/год (50 Мп) ”від комплекту і вставте його в поле водія на передній панелі.

Вийміть ковпачок з клапана та за допомогою спеціальної викрутки для котушки, включеної в комплект, поверніть котушку і покладіть її в чисте місце.

volkswagen, touareg

Напевно, один кінець шланга до клапана шини, а інший кінець, ймовірно, на пристосуванні під правим переднім сидінням (рис. один.138).

Залиште двигун, щоб працювати, поки тиск у шині не досягне розміру від 2,5 до 3,5 бар. Якщо в шині немає необхідного тиску, тому пошкодження шини занадто великий. Не вдалося зробити шину знову запечатаною. Залишайтеся на місці та шукайте допомоги.

Якщо вам вдалося створити тиск від 2,5 до 3,5 бар у шині, негайно почніть рухатися, але швидкість не повинна перевищувати 80 км/год.

Якщо після 10 хвилин руху, тиск вище 1,8 бар, відрегулюйте тиск у шині до номіналу (див. наклейка).

Як перевірити підвіску повітря перед покупкою?

Без фабричного тесту та комп’ютерної діагностики можна в першу чергу перевірити систему наявність, тим самим захищаючи себе якомога більше від зайвих витрат.

один. Необхідно підняти пневматичний до верхнього рівня (2), зачекати 60-120 секунд, в той час як вам потрібно слухати компресор після завершення висоти до верхнього рівня. Якщо компресор періодично вмикається, то ланцюг не випадає, а тиск нестабільний, якщо скарг немає, ми переходимо на другий етап.

Ми опускаємо пневму з крайнього верхнього положення (2) до положення навантаження (-2). Час повного «опадів» організму не повинен перевищувати 15-22 секунди, якщо час перевищує або відбувається нерівномірне, що знижує тіло-це несправність клапанів спуску. Зазвичай клапани пневмобаллонів задньої осі підкислюються.

Третій етап показує фактичний стан компресора пневми, а його реалізація без одночасної комп’ютерної діагностики дає мало. Необхідно підняти пневму з положення навантаження (-2) до максимального положення зазору (2). Одночасно з підйомом, необхідно слухати характерний звук, який видає компресор. Звук повинен бути тихим, а не злитися. Після підняття даних потоку даних у таблиці даних потоку потрібно звернути увагу на температуру компресора. Він не повинен перевищувати 60-70 градусів влітку та 40-50 взимку. З розлюченими звуками компресора або підвищеною температурою компресора може зажадати заміни або відновлення протягом наступних півріччя, і якщо при виконанні тестів він вимкнувся через перегрів, то його потрібно змінити вчора.

Я хотів би додати, що візуальне обстеження пневмобаллонів. це порожнє починання, їх знос майже ніколи не візуально оцінюється. Блок клапана та тиск у приймачі можна перевірити лише за допомогою комп’ютерної діагностики блоку контролю рівня.

Діагностична лабораторія.

Вибір автомобілів преміум.сегмента

Якщо ви хочете керувати автомобілем, а не вивчати її потенційні проблеми. Зверніться. Ми добре розбираємось у проблемах цих автомобілів і знаємо, як виявити знос, через те, що ми працюємо лише в рамках спеціалізації та власної бази знань.

Чому ми повинні зв’язатися з нами для перевірки автомобіля, перш ніж купувати або вибирати машину під ключ?

Служба вибору автомобіля з діагностичної лабораторії. це не просто пошук автомобіля з меншим пробігом або оглядом тіла з лічильником товщини: ми виконуємо весь діапазон необхідних перевірок великих і дорогих одиниць, щоб ви не ремонтували у принципі.

Майже новий Ranger Rover за затвердженою програмою, офіційний дилер потребує ремонту двигуна. олія летить безпосередньо у вихлоп. Димна завіса з вихлопу після сильного удару була вирізана заднім крилом і вм’якнула/замінена елементами підсилювача

Porsche Macan Turbo 2015. Під час огляду з коробки активний витік масла з автоматичної коробки передач витікає з коробки. Дилер “не помічав”, коли прийняття. Двигун стягується, коли прийняття дилер не здійснював ендоскопії слідів супер агресивної роботи.

Mercedes Maybach з пробігом 300 тисяч. Незабаром на машині.Ru з пробігом 120 тис. Колективних фермерських реконструкцій часу на продаж витоків через погано закладений герметик обкладинки багато дефектів.

Пневматична підвіска

Ви можете вибрати чотири рівні шасі (LADE, STRAKEN, OFFROAD та X’TRA).

Налаштування зазору дороги дає змогу змінити висоту розташування шасі автомобіля над проїжджою частиною.

З усіма чотирма різними установками шасі на обох осях, підтримується постійна висота автомобіля над проїжджою частиною. Датчики висоти інформують системні дані про розмір відстані між осейами та тілом. Якщо фактична відстань відрізняється від номінального значення, за допомогою компресора та приймача, тиск повітря в суспензії змінюється та досягнуто номінального значення відстані між осейами та тілом для цього рівня.

Якщо використання клавіші блокування активовували режим підйому автомобіля для зміни колеса, а шланг носив шину для накачування шин, то регулювання зазору дорожнього руху автоматично відключається.

Під час керування автомобілем по звичайних дорогах ми рекомендуємо встановити дозвіл на дорогу для звичайних ремінців.

Вибираючи один із установ, він починає моргати відповідним вказівником на приладовій панелі. Покажчик перестає блиматися лише тоді, коли досягне даного дорожнього дозволу.

Система системи при виборі більшого дорожнього дозволу

Коли водій вибирає більший дозвіл на дорогу, система перевіряє, чи достатньо стисненого повітря в приймачі. Якщо в приймачі є достатня кількість стисненого повітря, процес збільшення дозволу доріг займає кілька секунд.

Якщо приймач, до моменту вибору нового дорожнього дозволу, виявився порожнім, стиснене повітря в повітряну підвіску починає надходити з компресора. Цей процес може тривати кілька хвилин, а тривалість залежить від робочої температури компресора. Справа в тому, що, досягаючи максимально допустимої робочої температури, компресор автоматично вимикається і знову вмикається після його охолодження.

Процес зміни зазору доріг не розпочнеться, коли на дисплеї з’явилося повідомлення “Постачання повітря приймачеві”. У цьому випадку зачекайте кілька хвилин і знову встановіть необхідний прожектор.

Система системи при виборі меншого дорожнього процесу

Перехід до меншого зазору доріг здійснюється шляхом випуску стисненого повітря з пневриста.

Єдиний виняток. це перехід до рівня Ладе. Зниження тіла до цього рівня відбувається лише тоді, коли запас стисненого повітря в приймачі достатньо для подальшого переходу до рівня.

Якщо подача стисненого повітря недостатня, тіло не опускається. На дисплеї приладної панелі з’являється повідомлення: “Постачання повітря одержувачу”.

Зміна зазор доріг (рівень тіла)

Обмеження швидкості до 70 км/год із дорожнім дозволом поза дорогою.

Активація режиму підйому автомобіля для зміни колеса.

LADE. постійний та найменший дорожній дозвіл.

Strapen. автоматично регулюється залежно від швидкості трафіку.

Позашляховик. автоматично регулюється залежно від швидкості дозволу дорожнього руху.

X’tra. постійний і найбільший дорожній дозвіл.

Ротаційний перемикач для вибору дорожнього зазору.

volkswagen, touareg

volkswagen, touareg

volkswagen, touareg

LADE 1 рівень (рис. один.118) можна встановити лише за допомогою нерухомого автомобіля стаціонарного або рухається зі швидкістю пішохода. Рекомендується встановити цей рівень при завантаженні та вивантаженні багажу відсіку. На рівні LADE найменший дозвіл на дорогу досягається та підтримується незмінним. Якщо вимкнути запалювання, коли рівень LADE ще не досяг, попередній рівень встановлений.

Під час руху зі швидкістю понад 5 км, автоматичне перемикання на рівень нитки відбувається.

Рівень Strapen 2 (стандартна установка) рекомендується для всіх нормальних доріг. Залежно від швидкості руху, зазор доріг зменшується або збільшується. Досягнувши швидкості близько 125 км/год, зазор дороги зменшується приблизно на 25 мм. З подальшим збільшенням швидкості до розміру понад 180 км/год зазор доріг зменшується ще на 10 мм. Під час руху зі швидкістю нижче 150 км/год довше 15.

Через зниження зазору доріг при русі з високою швидкістю стабільність автомобіля збільшується, керованість покращується, а аеродинамічна стійкість знижується.

Регулювання Offroad 3 рекомендується під час руху по поганих дорогах та поза дорогою. Коли ввімкнено це коригування, вперше встановлено найбільший зазор дороги, значення якого згодом регулюється залежно від швидкості. Регулювання зазору дороги залежно від швидкості не відбувається, коли відповідний ключ починає світитися.

На рівні позашляховик зберігається лише зі швидкістю до 70 км/год. Якщо швидкість більше, рівень ремінця автоматично встановлюється. Якщо ви рухаєтесь більше на півхвилини повільніше 40 км/год, рівень позашляховиків автоматично встановлюється знову. Щоб тривалий час рухатися по поганих дорогах з рівнем позашляховиків, слід активувати обмеження швидкості.

Рекомендується активувати обмеження швидкості під час руху по поганих дорогах. Завдяки цьому можна запобігти постійному збільшенню та зменшенню дорожнього дозволу, а сам дозвіл доріг відповідатиме стану дороги.

На встановлених рівнях позашляховиків та X’tra лінія з читаннями постійно присутня на дисплеї. Це дає поточну інформацію про значення фактичного дорожнього дозволу автомобіля.

Встановлення рівня X’Tra рекомендується при переміщенні перешкод і коли автомобіль, що сидить на ґрунті, вивільняється, оскільки за допомогою цієї установки забезпечується найбільший і найзамотнений дорожній процес. Режим X’tra не слід встановлювати тривалий час.

Завжди йдіть на інший рівень, коли більше немає потреби мати максимально можливий дозвіл на дорогу.

Режими твердості Туарега

Пневматична суспензія має три режими жорсткості:

 • Хороший трек дозволить вам використовувати рівень “спорту”. Машина зможе розвивати високу швидкість і використовувати всю свою потужність;
 • “Комфорт” дозволяє відчути, як м’який, гладкий рух і їзда на позашляховику стає приємнішим;
 • “Авто”. це середній рівень. Тут кожен власник автомобіля зможе налаштувати жорсткість за допомогою спеціального регулятора.

Заміна рівнів не викликає особливих проблем, але найменші несправності слід усунути. Не завадить проводити періодичну діагностику та своєчасне відновлення.

Як працює коригування зазору дороги?

Легше було контролювати повітряну підвіску, виробники створили чотири рівні шасі. Тут необхідно врахувати висоту шасі над полотном, враховуючи навантаження. Це полегшується датчиками висоти, які постійно передають електричну систему, інформуючи про розмір між осейами та тілом. Повітряна суспензія допомагає швидко досягти номінальних значень, оскільки тиск повітря легко змінити за допомогою приймача та компресора, при якому адаптація позитивно впливає.

Слід зазначити, що при переході на великий дозвіл на дорогу в приймачі може не бути належної кількості повітря і займе деякий час, поки він не надійде від компресора (зламайте клапанну систему, яка регулює жорсткість підвіски, не є найкращим рішення). Загалом, Volkswagen Touareg забезпечує чотири рівні шасі:

 • Лад вважається найменшим зазор, його висота становить близько 160 мм. У цьому випадку опускання тіла на цей рівень стане можливим, якщо одержувач має достатню кількість повітря, щоб перейти до наступного. смугасто;
 • Стракен чудово підходить для подорожей по стандартному шосе. Блок управління відстежує роботу систем і клапанів, поки відбувається весь час автоматичного регулювання, що багато в чому залежить від швидкості та навантаження автомобіля. Просвіт становить 220 мм, але зі зниженням швидкості від 180 кілометрів на годину може відбутися падіння до 185 мм;
 • Рівень поза межами також регулюється автоматично. Тут просвіт росте до 245 мм, але є обмеження на швидкість руху: межа становить до 70 кілометрів на годину;
 • X’tra має найбільший зазор, який досягає 300 мм. Він вважається постійним, але тут є певний поріг швидкості руху, який становить 20 кілометрів на годину. Ще одна швидкість не дозволить переходу (напис буде відображатися, що це неможливо).

Окремо ми відзначаємо клавішу блокування на приладовій панелі. Це багатофункціонально, при натисканні ви можете обмежити швидкість до 70 кілометрів на годину. Ця кнопка також використовується для активації режиму підйому автомобіля, коли вам потрібно замінити колесо. Щоб включити функцію, вам потрібно буде натиснути на сарану і утримувати близько п’яти секунд. Тільки тепер ви можете вимкнути запалювання, оскільки режим підйому буде активовано. У цей момент ми одразу пам’ятаємо паркувальне гальмо, оскільки його слід повністю затягнути.

Блок управління, який має пневматичну підвіску, допомагає обмежити швидкість, коли встановлений рівень поза межами. Але в той же час автомобіль не повинен їздити зі швидкістю понад 70 км/год., Оскільки кнопка блокування в цьому випадку не спрацює. Найчастіше ця функція використовується, коли вам доводиться їхати по поганій і зламаній дорозі, а це означає, що можливий серйозний ремонт. Для звичайного маршруту цей метод обмеження швидкості є необов’язковим.

Пневматичне управління підвіскою зазвичай не викликає великої проблеми. Однак система клапана, як і інші, працює досить стабільно і надійно. Але іноді трапляються невеликі спотворення, і тут потрібно зробити одну просту операцію.

Повітряна підвіска Volkswagen Touareg

З усіма чотирма різними установками шасі на обох осях, підтримується постійна висота автомобіля над проїжджою частиною. Датчики висоти інформують системні дані про розмір відстані між осейами та тілом. Якщо фактична відстань відрізняється від номінального значення, за допомогою компресора та приймача, тиск повітря в суспензії змінюється та досягнуто номінального значення відстані між осейами та тілом для цього рівня.

Якщо використання клавіші блокування активовували режим підйому автомобіля для зміни колеса, а шланг носив шину для накачування шин, то регулювання зазору дорожнього руху автоматично відключається.

Під час керування автомобілем по звичайних дорогах ми рекомендуємо встановити дозвіл на дорогу для звичайних ремінців.

Вибираючи один із установ, він починає моргати відповідним вказівником на приладовій панелі. Покажчик перестає блиматися лише тоді, коли досягне даного дорожнього дозволу.

Коли водій вибирає більший дозвіл на дорогу, система перевіряє, чи достатньо стисненого повітря в приймачі. Якщо в приймачі є достатня кількість стисненого повітря, процес збільшення дозволу доріг займає кілька секунд.

Якщо приймач, до моменту вибору нового дорожнього дозволу, виявився порожнім, стиснене повітря в повітряну підвіску починає надходити з компресора. Цей процес може тривати кілька хвилин, а тривалість залежить від робочої температури компресора. Справа в тому, що, досягаючи максимально допустимої робочої температури, компресор автоматично вимикається і знову вмикається після його охолодження.

Процес зміни зазору доріг не розпочнеться, коли на дисплеї з’явилося повідомлення “Постачання повітря приймача”. У цьому випадку зачекайте кілька хвилин і знову встановіть необхідний прожектор.

Єдиний виняток. це перехід до рівня Ладе. Зниження тіла до цього рівня відбувається лише тоді, коли запас стисненого повітря в приймачі достатньо для подальшого переходу до рівня.

Якщо подача стисненого повітря недостатня, тіло не опускається. На дисплеї приладної панелі з’являється повідомлення: “Постачання повітря одержувачу”.

volkswagen, touareg

Для встановлення необхідного зазору дорожнього руху необхідно, щоб обертовий перемикач 6 (рис. один.116) не був потоплений. Якщо він потоплений, натисніть на нього. Встановіть необхідний дорожній дозвіл і уточіть перемикач.

Перемикач 6 фіксується в положеннях 3 і 4. Якщо ви хочете встановити рівень 2 або 5, поверніть перемикач у відповідне положення. У цих положеннях перемикач не фіксується. Вибір рівнів 2 або 5 можна скасувати, якщо ви знову повернете перемикач у те саме положення.

Вибір будь.якого рівня принципово можливий лише тоді, коли обмеження швидкості для вибраного зазору доріг на час його встановлення не перевищується (наприклад, 5 км/год при виборі рівня LADE або 20 км/год при виборі рівня x’tra). В іншому випадку дана установка дорожнього дозволу не відбудеться. На дисплеї відображається повідомлення: “Неможливо”.

Усі процеси зміни зазору дороги миттєво зупиняються, і попередній рівень встановлюється, якщо вимкнути запалювання під час зміни дорожнього дозволу.

Наведені значення дійсні для фіксованого автомобіля. Під час переїзду ці значення можуть змінюватись через регулювання рівня.

Ключ блокування виконує дві функції: обмеження швидкості та активація режиму підйому автомобіля для зміни колеса “.

volkswagen, touareg

Натисніть клавішу блокування, максимальна швидкість буде обмежена приблизно 70 км/год (рис. один.117).

Щоб активувати режим підйому автомобіля, зупиніть машину, щоб змінити колесо і затягнути паркувальне гальмо.

Обмеження швидкості на зниженому “низькому” рівні передачі встановлюється системою управління двигуном. Обмеження максимальної швидкості лежить приблизно від 70 до 100 км/год всередині.

Натисніть і утримуйте клавішу блокування більше п’яти секунд. Режим “підняття автомобіля для зміни колеса” тепер активований.

Обмеження швидкості здійснюється блоком управління двигуном і діє лише тоді, коли автомобіль встановлюється на рівні позашляховиків.

Після натискання клавіші блокування в нього увімкнено підсвічування, максимальна швидкість обмежена 70 км/год. Якщо автомобіль рухався швидше до цього моменту, обмеження швидкості не відбувається, а повідомлення з’являється на приладовій панелі: “Неможливо”.

Обмеження швидкості вводиться лише тоді, коли автомобіль на знімальному майданчику почав рухатися повільніше 70 км/год, а клавіша замка знову натискала. Коли ця функція увімкнена, неможливо знизити рівень кузова автомобіля. За допомогою подальшого натискання клавіші обмеження швидкості видаляється. У цьому випадку тиск на педаль газу слід додатково знизити.

Обмеження швидкості допомагає підвищити безпеку руху на поганих дорогах. Перед від’їздом на звичайні дороги із звичайним покриттям вимкніть обмеження швидкості.

Зі швидкістю вище 65 км/год, попереджувальний сигнал та відповідний значок на дисплеї нагадування драйвера про встановлену раніше обмежену швидкість. Якщо функцію обмеження швидкості відмовляється, на дисплеї з’являються близько 78 км/год, червоні значки значок і три попереджувальні сигнали звучать. Під час руху зі швидкістю приблизно вище 80 км/год, рівень смутки автоматично встановлюється і обмеження швидкості видаляється.

Щоб активувати режим підйому автомобіля, щоб змінити колесо, потрібно зупинити машину та залишити запалювання. Потім натисніть клавішу блокування і тримати її натискання більше п’яти секунд. Активний стан режиму підйому автомобіля для зміни колеса вказує на повідомлення на дисплеї та промінь керування в клавіші блокування. Після активації цього режиму ви можете вимкнути запалювання.

Ремонт Volkswagen Touareg I пневматична підвіска компресор недорого

Розташування компресора під автомобілем сприяє носінню. Найчастіше компресор не вдається через бруд, вологу або відмову від самої повітряної суспензії. Найпоширеніші несправності:

 • Простежування бруду в компресор. Насос смокче повітря через підгонку (гумова трубка). Якщо з’єднання не щільно, пил і вода починають потрапляти в компресор.
 • Витоки повітря. Деякі моделі оснащені системою накачування шин. Для цього компресор забезпечує додатковий вихід. пластиковий куточок Зангі. З часом, через вібрацію, з’єднання слабшає, і повітря починає залишати картридж.
 • Закриття реле контактів. Якщо ваш компресор перестав увімкнутись, спочатку перевірте запобіжник, якщо він спалений, а при його заміні його негайно вигорають, то причиною було перемикене реле, яке блокує компресор.

Робочий тиск компресора становить 16 бар.

Неможливо придбати оригінальні деталі для незалежного ремонту: Виробники компресорів не виробляють їх окремо. Водії повинні замінити весь компресор. Щоб уникнути цього, ми самі виробляємо запасні частини для компресорів.

Звичайні деталі, такі як підшипники, ми купуємо у іноземних постачальників, наприклад, у Франції та Італії. Ми не використовуємо китайські продукти. Після складання тестують компресори. Суворий контроль гарантує, що відновлені блоки мають таку ж якість, як і початкові блоки.

Якщо під час реставрації використовуються китайські деталі низької якості, наприклад, голова та фланець групи поршня. Тоді такий компресор триватиме в кращому випадку 2-3 місяці, а потім провалюється. Для того, щоб надати вам 6-місячну гарантію, ми повинні самостійно відновити більшість деталей або зробити їх на фабриках наших партнерів.

Під час відновлення всі зношені деталі замінюються. підшипники, щітки, якір, силікагель, гумові ущільнювачі. “Голова” компресора, в якому рухається поршень, примикається, завдяки якому покриття відновлюється і неодноразово збільшується.

Покриття наших лайнерів практично не піддається руйнуванню, тому навіть якщо компресор забруднений, подряпини не видно на вкладиші.

Тиск компресора, швидкості перекачування, споживання енергії та витоку також перевіряються. Компресор завжди перевіряється після вступу на склад і безпосередньо після доставки замовнику. Це мінімізує ризик несправностей.

Ще одна перевірка. перевірка напруги. Компресори занурюються під тиск у посудину, наповнену водою, і перевіряють на герметичність. Тільки таким чином ви можете бути впевнені, що компресор повністю запечатаний.

Що включає процес ремонту компресора AIR.підвіски Touareg

Volkswagen Touareg Air Supension Auto.compressor виконує дуже важливу функцію, надаючи користувачам комфорт та плавність.

Механізм призначений для роботи в суворих умовах і часто піддається екстремальним навантаженням під час роботи, тому збої не рідкість.

Коли вам потрібен ремонт

Технічне обслуговування потрібно, якщо:

 • Дефекти поршневого стрижня. знущання в циліндрі, зношений поршень манжети, тріщинний поршень, зламаний поршень;
 • Перегрівання електродвигуна (спалювання ротора, потрапляння забруднення).

Ці несправності можна усунути за допомогою стандартного набору інструментів (викрутки, гайкових ключів) та заміни комплекту для ремонту (циліндр, кільце), якщо є потертості. Однак найчастіше існує потреба у складнішому ремонті.

Як здійснити ремонт

Чи можна самостійно відремонтувати компресор? Відповідь. так, за умови, що у вас є досвід, і ви розумієте, що такий ремонт, швидше за все, буде тимчасовим рішенням. Якщо група поршня пошкоджена, необхідно виконати наступну роботу

 • Видалення труб з компресора: Для цього потрібно вичавити кільце або використовувати щілинну викрутку;
 • Вивільнення циліндра з електродвигуна: використовується TORX;
 • Видалення поршня з поршня з поршня
 • встановлення кільця на місці та ущільнення з підготовленими стрічками;
 • Установка компресора.

Наведені вище заходи будуть добре працювати у випадку зриву десь на дорозі, коли водій не має можливості замінити механізм або зв’язатися з спеціалізованою послугою. Якщо електродвигун пошкоджений, рекомендується виконувати наступну роботу:

Коли вони говорять про німецькі машини, перше, що спадає на думку, є якісною. Volkswagen Touareg повністю відповідає цьому принципу. Пневматична підвіска, що використовується в його дизайні, вражає її функціональністю та різними інженерними рішеннями.

Дорожнє дозвіл, різні режими підвіски та м’яка їзда на будь.якій дорозі, якій багато моделей можуть лише заздрити. На жаль, жодна машина не є безпечною від поломки.

Пневматична суспензія у Volkswagen Touareg також може мати проблеми.

Пневматична суспензія автомобіля Touareg може мати різні симптоми:

 • Спонтанні зміни дорожнього очищення;
 • Надмірне підйом тіла після запуску двигуна;
 • поява нахилу тіла до одного з коліс;
 • Повітряний компресор працює без зупинки;
 • незвичайні звуки, особливо свист.

Якщо ви помітили будь.який із перерахованих вище симптомів, негайно зверніться до нашої майстерні. Наші сучасні комп’ютерні діагностичні системи дозволяють своєчасно виявляти будь.яку несправність пневматичної підвіски Туарега.

Список робіт у ремонті повітряної підвіски Туарега

Вся пневматична система підвіски Volkswagen Touareg складається з таких компонентів:

 • повітряний компресор;
 • Банк клапана;
 • повітряні жалюзі;
 • повітряні балони;
 • датчики рівня;
 • Електронний блок управління.

Наша служба автомобілів виконує весь спектр ремонту повітряної підвіски Tuareg і нормалізує його роботу у разі будь.яких несправностей. Найчастіше наші експерти проводять заходи щодо ремонту, пов’язані із заміною або ремонтом такого обладнання:

 • компоненти повітряної лінії;
 • один або кілька амортизаторів повітряних аморів;
 • Датчики підйому тіла;
 • Компоненти електронного контрольного блоку;
 • Блок клапана;
 • Повітряний компресор.

Чому ремонт пневматичної підвіски Touareg у нашому обслуговуванні автомобіля

Наша служба автомобілів давно ремонтує повітряну підвіску, тому наші експерти точно знають, яка частина автомобіля вимагає уваги.

Завдяки новітньому обладнанню, яке ми використовуємо, ми можемо швидко визначити причину проблеми з повітряною суспензією Toilegus та здійснити ремонт якнайшвидше та з максимальною якістю. Наші ціни та рівень обслуговування задовольнять усіх!

Які б проблеми не виникали з вашим автомобілем, наша майстерня завжди може допомогти відновити бездоганну роботу всіх її систем та компонентів. Своєчасне ремонт допоможе вам заощадити гроші, що дозволяє уникнути більш серйозних зривів та витрат.

Встановлення повітряної підвіски. Частина друга. Я їхав до ліфта.

За день до того, як він зібрав усе в багажнику, а о 9 ранку вже був біля воріт служби.Сервіс підходить: є підйомник, є інструмент та власник послуги) Tuareg на пневмі.Пояснюючи, чому він приїхав, механіки та електрики спочатку мене не розуміли, але потім вони надихнули і дуже допомогли.На день було заплановано багато роботи.1-це можливо зняти пружинні стелажі та поставити стійки на повітряні скриньки.2-бе поставте компресор з клапаном та приймачем під нижньою частиною CAR3-Загіркову огорожу компресора, що надходить від повітряного фільтра через праву бокову стіну до компресора. Якщо чесно, я не розумів, як би це зробити.4- Зберіть колісну проводку до нового Racks5-Sastume всі блоки, адаптуйте нову систему.6-їзда збирайте все назад.

Розпочався з пункту 2.Видаліть захист порогів, і там відкрив доступ до встановлення обладнання. Приймач встановлює та швидко підключений до системи. Все просто там. Я навіть не встиг фотографувати.

Походячи до компресора, виявилося, що у мене не було простої кронштейна, яка встановлена ​​між компресором і тілом пацієнта з колеса. Спрінгс все ще на місці і слава Богу. Автомобіль знаходиться в дорозі, і, гугаючи на розбої, знайденому на голій тілі Туарег дуже відсутній “п’ятий елемент” системи. Загублений на дві години.До речі, чоловіки показали, де варто тіло. Я приголомшений. Він лежав на животі на даху казарми з гофрованої дошки. Просто місце, де встановлено кронштейн. Цю картину довелося побачити. Чотири здоровенні чоловіки виходять з.за кута і на командуванні піднімаються вздовж хрусткої драбини від лісу до даху, де я стою, і прошу вас підняти тіло. Вони запевняють мене, що там уже нічого не залишається. Мовляв, вони все демонтували. Піднімаючи шматок праски, я починаю крути частину, і вони надихаються, як паровоз. Як тільки він крутив сили різко покинув Титанова, і вони кидають чорний скелет майже на ноги. Дивом, я ухилився. Заповітна частина в моїх руках. Дав дерев’яний і повернувся до служби.Тепер встановлення компресора та блоку клапана зайняли трохи менше півгодини. Ми також просто кріпили оригінальні болти в вставлені гайки до тіла і підключили все це до системи трубки.

Тепер вам потрібно зняти старі стелажі і покласти нові. Ми п’ємо чай з працівниками, знайомимося.

Стійки, які я зібрав, і не повинно бути великих проблем. Але тут я розумію, що я вже обідаю, і я катастрофічно спізнююсь із розкладу. Ми повинні прийняти рішення. Я дав роботу над заміною передніх стелажів Діми від автомобільної служби, і він поставився до спини. Він вже робив цю роботу не раз, і він отримав набагато більше і більше, ніж я.

Знявши всі чотири стелажі, я подивився на Touareg фотографувати і почати ставити нове. Ці процеси не мають підводних каменів блок управління двигуном.

Підключіть проводку колеса. Мені довелося балотуватися на герметичні роз’єми до автомобіля. Він залишив стару проводку і просто утопив її. Я підключив новий, додаючи дроти для датчиків рівня тіла та датчиків демпфування. Час вже вечір. Втома обганяє, але бажання побачити, як стілець «стискає» вперше з підлоги, сильніше. Це залишається трохи дуже добре.З’єднання трубки біля повітряного фільтра.Я хочу сказати, що покрівельні фельти з втоми, або з того, що я просто хотів поговорити з Олександром (людина, яка вже виконала цю роботу), я не міг знайти місце, де врізатись у фільтр. Мені довелося зателефонувати Олександру на Посланця до іншої країни, щоб відволікти його від роботи. Я думаю, що він не був мені радий, але насправді допоміг мені. Супермен, точно. Щоб підключити трубку, потрібно зняти корпус фільтра і вирізати вилку для неї. Нарешті все сталося.Темрява. Я починаю поспішати і помиляюся, що помічаю лише через тиждень.

Залишається поставити колеса, підбирати запобіжники, опустити його з підйому та налаштувати блоки через адаптер.Отже, я з’єднує раніше і нічого не відбувається! Мені потрібно увімкнути запалювання, я подумав! Я вмикаю. І знову нічого не відбувається! Мав заробити і принаймні насос подушки, але на жаль, табурет лежить як чорний кит хвиль, на опорах і мовчить і мовчить. Запобіжники перевірили.

Після всіх цих танців система не ожила, і помилка залишилася. І я починаю рухати голову, що мені потрібно виправити.У ніч на дворі екскурсія не стиснула підлогу і довелося загнати його на найближчу стоянку. Я пішов додому від таксі.Через кілька днів, приїхавши з відрядження, він почав з’ясувати, що не так. Я лопав програму самостійних програм на шинах даних, пройшов всю проводку на автомобілі, змінив блок управління повітряною підвіскою. Провів ще півтора днів. Поки я знову не почав шукати “фольтай” відповідно до схеми з’єднання електричної проводки. Я дивлюся на запобіжники на діаграмі. І тоді я пам’ятаю, що я ставлю менше! Це те, що означає поспішати я швидко поставив ще один! І Туарег починає зростати! Ну нарешті то! Адаптація займає кілька хвилин.

Я видаляю помилки. Все запрацювало. Я все повертаю і йду до гаража, щоб зібрати салон назад. Я йду, і мені не вистачає, щоб зараз все було інакше. “Хвіст” пощастило з філософією “прикріплений до неба”. Моє життя ніколи не буде однаковим)))) Моя безпека, комфорт та можливості стали вищими та ширшими, а табурет став ближче.

Наприклад, багато немитних моментів, наприклад, встановлення передньої правої стійки, підключення до мережевого блоку ON.борту, номери та фотографії деяких деталей.Якщо хтось вирішить бути для цієї установки, тоді сміливо робимо. Робота займе відносно мало часу. Сама робота дуже цікава і здійсненна майже для всіх. Головне. повірити у ваш правильну справу. “Другий головний”. це відчуття зовсім іншого автомобіля. Touareg Springs дуже хороші! Але він затоплюється на згині, і разом центри застосування сил, що діють на машину, затоплені тілом. Процес виконання поворотів, аварійні перешкоди повинні бути максимально безпечними з усіма іншими умовами. Автомобіль справді відрізнявся щодо своєї поведінки на шосе, поза шосе, при повному навантаженні, з комфортними режимами для їзди або їзди на спорті. “Мабуть, коли.небудь”!