Volkswagen Jetta зупиняється на холостому ходу. Ікрування у всіх циліндрах…

Skoda 1.6 BSE зупиняються на ходу і не негайно починається. лікування

Ще один звіт. корисна інфа з Skodovod, щоб допомогти тим, хто стикається з подібною проблемою на Skoda. Як я шукав вирішення проблеми, що зробило, що допомогло і що. ні.

Оновлення 02.02.2017 рік. Якщо ваша Skoda зупиняється на холостому ходу. не поспішайте змінити ECU, як пропонує дилер

“Skoda Octavia A5 1.6, найважливіша проблема розпочалася на пробігу 98-99 тисяч.

І так, гем гем приблизно на початку червня, повернувшись з VDNH пізно ввечері, я вирішив заправити на АЗС (ходив, на набережну, зазвичай заправляюсь там). Я їхав на АЗС. Не було звичайних 95, газова розетка об’єдналася. Я вирішив 95 V-Power. Оплачений бензин, ну, і не взяв чек (коли він потрапив у машину, щось смикане, що мені довелося взяти чек, але я пішов додому). Наступного дня (це була субота), я подорожував у бізнесі, все було добре.

У неділю вранці він поїхав до центру і повернувся додому, на обід пішов до стоматолога, і між площею Преобрігенської та Сокольнікі машина почала втрачати обертів і зупинилася Перша реакція-все, що надійшло, двигун охоплюється, це все через бензин (я знову згадав про чек із заправкою).

Я намагався розпочати це, я відкрив капюшон, зробив розумне обличчя))), здається, все в порядку. Я намагався почати О Чудо, машина запустилася. По дорозі до стоматолога я подумав, що він може не мати бензину, і це буде потрібно заправляти і перемішати. Увечері, повернувшись додому з іншого кінця Москви, він їхав до Лукоїла і заправки (в голові думав про це, що зараз все повинно бути, бензин підкреслив) трохи заїхав і відчув невеликий поштовх чи удар, але машина їхала і все було добре (але все було добре (але все було добре (але все було добре (але все було добре (але все було добре (але все було добре (але все було добре (але все було добре, думка «що це це могло бути в моїй голові негайно з’явився?”).

Проїхавши на тиждень, все було добре, потім якось знову пішов у вихідні знову зупинився, почав через 10 хвилин думки про бензин, щось потрапило в паливний бак і свердла там. Через кілька днів знайомство попросив забрати його, приїхавши рано вранці, ми переїхали до Шереметиво, по дорозі по дорозі Московської кільця і ​​також знайомим, подумали бензин?!

Минуло два дні, і повернення з роботи зупинився в центрі. Автомобіль не міг почати (коли вона щось зупинилася, я подумав, можливо, каталізатор був зроблений або проблема в свічках). Стоячи близько 30 хвилин (і як у мене є пасажири тролейбусу, допоміг підштовхнути машину в той бік, що ця чудотворна візка змогла їхати) машина запустила вгору! Соромно, пасажири можуть подумати, що я просто стояв, і я швидше зникав), я пішов змінювати свічки. Він замінив свічки і споживання впало (він давно не змінював близько 60 тис.), Я подумав, що проблема вирішена, і споживання палива впало, я радісно провів додому, але я довго не був щасливий.

Через 3-4 дні знову зупинився, потім я почав шукати інформацію на форумах та сайтах, багато хто писав про бензиновий насос, датчик колінчастого вала, котушку, дросель, паливну систему, форсунки, форсунки та багато всього були забиті. Настав час змінити масло, я вирішив одночасно змінити паливний фільтр (раптом ховався в ньому) і поставити діагностику, прийшов до служби, поки чекаючи паливного фільтра, вони вирішили перевірити наявність помилок. є Ніяких помилок Я все робив, і я пішов додому, їхав додому, їхав додому, їхав близько кілометра, я вирішив задихатися і Вони знову почали відкидатись і зупиняються ((((він зателефонував хлопцям на службу, він сказав, що він зупинився, поки він приїхав, машина запустилася і не виявляла помилок.

Ми вирішили залишити машину і перевірити бензиновий насос. Вранці хлопці з сервісу їхали на холодному та гарячому. насос показав нормальні показники, сказав, що нічого ніде не показано, і так важко визначити несправність, тому що на даний момент все в порядку. Я довіряю службі, вони нічого не нав’язували. Припустив, що паливний насос може переробляти та баггі. Вони сказали, що вам потрібно прийти, коли буде несправність, і тоді це буде можливо).

Минуло 3-4 дні, і у вихідні вирішили піти в кінотеатр. Вийшов з дому і після 500 метрів зупинився. Якийсь тип дійшов з боку дороги і почав шукати інформацію.

Я прочитав форуми і знайшов про датчик колінчастого вала, вирішив перемістити його (роз’єм), машина почала проявляти ознаки життя. Але це не починається. Я вирішив перенести його. о дивом, машина запустилася (поки я шукав інформацію про машину близько 30 хвилин). Ми вирішили скасувати фільм і піти додому. Ми обернулися і пішли. На світлофорі знову Перемістив роз’єм датчика. почався, подумав, що для будь.якого датчика. Я також знайшов інформацію про сітку в газовому насосі. я переглянув фотографію в якому стані сітки, і що машина також зупиняється на людей. Я подумав, що необхідно його очистити (він не буде зайвим) або замінити (залежно від бензинового насоса).

Я знайшов хлопця, який погодився допомогти мені на драйві. Погодився на зустрічі, і чекаючи цього дня, я пішов з роботи і знову зупинився на шляху в центрі. Я подумав. можливо, це доля в центральній стійці)))) стояла близько 15 хвилин, пробка вирішилася і згорнулася вниз. Датчик рухався, і машина запустилася і пішла краще (я подумав, ну, для будь.якого датчика колінчастого вала, вони написали, що цей датчик уповільнює машину). Я приїхав на місце, щоб замінити сітку, вирішив перевірити наявність помилок. знову не було, вони були здивовані.

У процесі заміни сітки вони побачили шматки пружних смуг та кронштейн із степлера в колбі з газовим насосом-очі O_o, як він потрапив сюди, пришивив весь резервуар-все порожнє, ущільнювач резервуара також без Дефекти, а це означає, що я заїкханк десь на АЗС, а на самій сітці був запилений.)

Всі встановили і вирішили придбати на випадок, якщо водовідведення для резервуара з води та миття. Затопив промивання і заповнив повний танк (як сказано в інструкціях).

Я покинув весь танк, машина не зупинилася більше тижня. Моя радість. ні. Я подумав, о диво, все було виправлено!

Згорнувши весь резервуар, тепер вирішив заповнити промивання і потягнути весь резервуар. Проїхавши половину танка, автомобіль зупинився (перші думки. форсунки промивання бурчали).

Приблизно через 15 хвилин я знову почав і пішов. Через два дні автомобіль зупинявся щодня.два. Я пішов на послугу. помилок немає. Я списав людей з поїзду на розповідь про подібні проблеми. вони сказали, що датчик колінчастого вала може. Симптоми, схожі на те, що він помирає. Радимо відкрити і побачити стан. Я взяв ключі і пішов шукати інструкції щодо того, як його відкрути. Я відкрутив цей датчик. зовні нормально, але це було трохи брудно. Я зателефонував своїм друзям, вони також порадили датчику змінити.

Механічні проблеми

Наступна група розривів та проблем належить до механічної компонента автомобіля. Наприклад, дросель. Якщо його забивають, автомобіль може зупинитися на холостому ходу. Слід зазначити, що засмічення дросельної заслінки проявляється у тому, що автомобіль починає гірше реагувати на натискання педалі газу. У цьому випадку дросель видаляють і ретельно промивають рідиною для очищення карбюраторів.

Іноді автомобіль зупиняється на холостому ходу, якщо у вакуумних лініях паливної системи виникають порушення. Але тут це вже без хорошого фахівця з ремонту автомобілів, ви не можете зробити.

Залишений інжектор або карбюратор, серед іншого, також може призвести до того, що автомобіль зупиняється на холостому ходу. Перевірте паливо та повітряний фільтр, а також паливний насос не буде зайвим, а також паливний насос.

У холодний сезон проблеми з запуском дизельних автомобілів пов’язані з кристалізацією дизельного палива при низьких температурах.

Ще однією досить підступною і не особливо вражаючою проблемою може бути клапан EGR. Система рециркуляції витраченого газу, як правило, дуже суперечлива. Ви не негайно скажете більше користі від неї чи навпаки. Так чи інакше, але несправний клапан EGR успішно смикає двигун автомобіля в режимі холостого ходу.

Автомобіль починається і зупиняється негайно

З деякими несправністю автомобіль може початись і негайно зупинятися. Такі сюрпризи у їхній практиці зустрічаються більшість автомобілістів. Ось лише реакція різних людей, на таку обурюючу поведінку машини, вона буде дуже різною. Досвідчені водії почнуть шукати несправності, тому що вони принаймні приблизно, але все ще уявляють, де і на що шукати. Початківці починають поспішати випадковим чином, імітуючи жорстоку, але однаково дурну діяльність.

Що робити насамперед

Почати не дивно, перевіряючи наявність палива в баку для газу, і також варто переконатися. Цілком можливо, що ви помилилися з викрадачем. Це найпростіші рішення проблеми, але, на жаль, вони однакові.

Далі, якщо автомобіль продовжує зупинятися відразу після його запуску, перевірте, чи насос працює в паливному баку. Для цього покладіть когось за кермо, відкрийте кришку танка, попросіть помічника увімкнути запалювання, не запускаючи двигун. У перші секунди після включення запалювання ви повинні почути роботу насоса. Якщо ви цього не чуєте, можливо, насос зазнав невдачі. Варто також перевірити паливний фільтр, особливо якщо ви його довго не змінювали.

Крім того, причина спонтанної зупинки двигуна відразу після запуску це може бути міхур повітря в паливній системі. І вирішити цю проблему набагато складніше. Часто вам доводиться штовхати машину або витягнути її в буксир, щоб мотор завершився. Але все це можливо, лише для машин з ручною коробкою передач.

Запалювання та свічки

Не належним чином встановлений посібником із запалювання, може спричинити затримку двигуна, включаючи зупинку та відразу після запуску. Але запалювання. це проблема, яка проявляється в будь.якому режимі роботи двигуна. Двигун буде стріляти, чхати, зазнати невдачі та труби, як правило, не працюватиме стабільно. Тому, щоб знайти вас, з подив, проблеми в системі запалювання, швидше за все, не зможуть.

Відмова від роботи відразу після запуску машина може ненав’язливо натякнути на те, що настав час замінити свічки. Правда, в цьому випадку несправності та інші порушення з’являться в інших режимах роботи.

Завдяки забитому інжектора автомобіль також може початись і негайно відштовхуватися. Краще очистити інжектор шляхом демонтажу та механічного очищення. Справа в тому, що хімія, яка використовується для таких цілей. І де буде цей дуже бруд, навіть дизайнер цього двигуна не скаже вам.

У рідкісних випадках такі симптоми можуть організовувати та повністю забиті повітряний фільтр. Але це скоріше виняток, і перевірити це не так складно. Просто запустіть двигун на хвилину без повітряного фільтра.

Вібрація (посмикування) на холостому двигуні 1.6 MPI (BSE)

Періодично, коли ви стоїте в пробці, або на світлофорі, або просто стоїте, тоді двигун внутрішнього згоряння починає тягнути, хоча це зовсім не має значення, як і коли: він може посмикуватися, і він може працювати абсолютно ідеально. Я змінив свічки, змінив дроти в провіді, інжектор очистив, очищав демпфер, на вході немає тріщин, і немає витоку повітря. Що робити?

Дд. Різниця в душі

На 1.6 bse. тремтіння на xx (холостому) загальній і добре відомою проблемою. Багато хто намагався усунути їх із заміною всього поспіль (свічок, в/в проводах, котушках тощо.П.), але врешті.решт нічого здорового не було отримано. З включенням клімату, ці тремтіння не відчуваються особливо під навантаженням компресора кондиціонера. Їх практично немає, оскільки швидкість двигуна вища.

По.перше, використовуючи діагноз, необхідно визначити та перевірити, чи в блоках вимірюваних значень 15 або 16 проходять запалювання. Якщо проходи запалювання не розпізнаються, то вже можна збільшити швидкість холостого ходу приблизно на 50 об / хв.

Це робиться за допомогою адаптації на нагрітому двигуні. Ми беремо Вася і в “Самодіагностику” в блоці управління двигуном, ми робимо наступне:

Початкове значення параметра встановлення холостого ходу дорівнює 128 (відповідає 650 об / хв). Тепер ви можете встановити нове значення холостого ходу на крок 10 об / хв (129 = 660 об / хв, 130 = 670 об / хв і t.D.), підтвердьте вхід і заповніть роботу за допомогою 06. Якщо вам потрібно повернути початкові налаштування, введіть 128 ще раз.

Спробувавши різні значення, я зупинився на числі 138, що відповідає 750 об / хв.

Число. Революції 129. 660 130. 670 131. 680 132. 690 133. 700 134. 710 135. 720 136. 730 137. 740 138. 750

Спробуйте це зробити. Це мені допомогло! Удачі на дорогах.

Ex 2013 Skoda Octavia A5 Ambition 1.6 MPI (BSE) 102 л.З. AKP-6 09G EX 2017 Skoda Yeti 5L Style Outdoor 1.8 TSI (CDAB) 152 л.З. DSG-6 0d9 4×4 Ex 2005 Skoda Fabia 6Y 1.2 HTP (BME) 64 л.З. Rally Green 2008 Volkswagen Passat B6 1.8 TSI (BZB) 160 л.З. Ручна передача. Етап 4х4 MQ350 DCC

Що врешті.решт

Як бачите, є багато причин, чому двигун гарячий. У деяких випадках двигун зазвичай починає холодно і зігрітися, але після натискання на педаль газу оберти падають, а автомобіль кіоски.

Двигуни карбюраторів потребують перевірки газового насоса, встановлення та регулювання карбюратора, заміни паливних та повітряних фільтрів, перевірка паливних автомобільних доріг. У автомобілі інжектора, в такій ситуації, датчик температури, датчик положення колінчастого вала, маса потоку повітря, датчик положення дросельної заслінки. Крім того, варто звернути увагу на систему вентиляції картера та EGR, іноді каталізатор або зонд лямбда стає винуватцем.

Двигун керується в режимі холостого ходу: що перевірити. Можливі причини несправностей на двигунах з карбюратором, інжектором, дизельними електростанціями.

volkswagen, jetta, зупиняється, всіх

Автомобільний двигун починається і зупиняється відразу після запуску: основні причини цієї несправності. Діагностика можливих причин, порад та рекомендацій.

volkswagen, jetta, зупиняється, всіх

Причини двигуна можуть зупинитися при натисканні на гальмо. Посильний блок зупиняється з гострим гальмуванням, з стисненням зчеплення та гальмами тощо.П.

volkswagen, jetta, зупиняється, всіх

На холостому ходу повороти “float”: чому це відбувається. Основні несправності, пов’язані з холостою оборотною оборотами на бензині та дизельному двигуні.

Чому двигун може не набирати швидкості: бензиновий двигун, дизельний блок, автомобіль з HBO. Діагностика несправностей, корисні поради.

volkswagen, jetta, зупиняється, всіх

Причини погляду після натискання на педаль газу виникають, і двигун починається з Zoopet. Випадки двигуна з HBO при переході від бензину на газ.

Навіщо зупиняє VW Jetta?

“Автомобіль VW Jetta 1.4 випуск TSI 2007. автомобіль зупиняється при запуску “для холоду”. Коли ви починаєте вранці, повороти приблизно 1000, але через секунду вони починають падати, і якщо ви не “ублюдок”, мотор кіоски. Після того, як він зігрівається, все нормально, не зупиняється, XX тримає близько 700-800 обертів. Тоді ви можете їздити цілий день без проблем, але вранці це знову починає бути примхливим. Допомогти знайти корінь проблеми та усунути її “.

Власне, спеціально навчені люди повинні шукати та усунути проблеми, які з’явилися в машині. Ви, звичайно, можете досягти позитивного результату, цікавитись, що сталося, кожен наступний, але краще не брати участь у «самолікуванні», а звертатися до станції обслуговування, бажано спеціалізуючись на автомобілях Volkswagen Brand.

І ми, судячи з симптомів, ми можемо лише припустити, що, по-перше, супозиторії запалювання потребують свічки запалювання, особливо якщо вони не змінилися протягом попередніх 50-60 тисяч, при очищенні електродів. км. По-друге, можливо, що проблема створюється форсунками палива через забруднення розпилювачів, що не дозволяє забезпечити високоякісне обприскування та випаровування бензину, в той час як мотор холодний, або через те, що форсунки втратили щільність. Навіть якщо лише одна насадка протікає, бензин у паливній лінії може бути замінений повітрям, і поки повітря не буде витіснене, після початку вам справді доведеться «поставити». По.третє, можливо, корінь проблеми слід шукати в програмному забезпеченні блоку управління двигуном. Існує кілька версій прошивки для ринків з різними умовами експлуатації, і можливо, можна буде усунути проблему після спалаху блоку. І це лише початкові дії, які слід вжити, але невідомо, чи допоможуть вони нормалізувати запуск, або їм доведеться «копати» ще глибше.

У вас є питання? У нас є відповіді. Теми, що цікавлять вас. Ви побачите результат на веб.сайті ABW.біля. Надішліть запитання на адресу vopros@abw.і слідкуйте за сайтом.

Проблема гальмівної системи транспортного засобу

Ця проблема пов’язана з несправностями у розробці вакуумного підсилювача. Симптоми наступні. як тільки ви спробуєте різко гальмувати на повній швидкості, ви побачите, як швидко кіоски двигуна. Цей дефект усувається ремонтом контролера підсилювача або заміною всього механізму.

Якщо на вашому транспортному засобі встановлена ​​автоматична коробка передач, то проблему потрібно шукати в джерелі живлення. З різким перемикачем від однієї передачі на іншу або під час перемикання, налаштування можуть бути спотворені при гальмуванні, а комп’ютер на дошці отримає сигнал про необхідність заглушення двигуна.

Також моделі з автоматичною коробкою передач можуть зупинятися через несправності гідродинамічних трансформаторів коробки передач. Ця проблема в основному проявляється під час прискорення та вимагає термінового втручання фахівців з обслуговування автомобілів.

Що не простою

Діапазон швидкості двигуна автомобіля в середньому становить 800-7000 тисяч на хвилину для бензину та 500-5000 для дизельної версії. Нижня межа цього діапазону. це холостий прохід (xx), тобто ті повороти, які живлення видається в нагрітому стані, не натискаючи водія на педаль газу.

Оптимальна швидкість обертання валу двигуна в режимі XX залежить від швидкості спалювання палива і вибирається так, щоб двигун витрачав мінімальну кількість бензину або дизельного палива.

Тому генератори для дизельних та бензинових двигунів відрізняються один від одного, оскільки навіть у режимі XX вони повинні:

volkswagen, jetta, зупиняється, всіх

Тобто, в режимі очікування, двигун споживає мінімум палива, і генератор постачає електроенергію тих споживачів, які забезпечують функціонування двигуна. Виходить порочним колом, але без нього неможливо або різко прискорити, ні плавно набирати швидкість, ні повільно почати рухатися.

Як працює двигун на холостому ходу

Щоб зрозуміти, чим XX відрізняється від функціонування двигуна під навантаженням, необхідно детально розібрати роботу живлення. Автомотор називається чотириразовим, оскільки один цикл включає 4 такти:

Ці заходи однакові для всіх типів автомобільних двигунів, за винятком двох одиниць потужності.

Вхід

Під час прийому поршня поршня спускається вниз, впускний клапан або клапани, повітря відкривається і створюється рухом поршня. Якщо електростанція оснащена карбюратором, то прохідне потік повітряних сліз мікроскопічних крапель палива з насадки і змішується з ними (ефект Вентурі), а пропорції суміші залежать від швидкості повітря та діаметра насадка.

У інжекторних одиницях швидкість повітря визначає відповідний датчик (DMRV), свідчення якого надходить на електронний блок управління (ECU) разом із показаннями інших датчиків.

Виходячи з цих показань, ECU визначає оптимальну кількість палива і надає сигналу інжектора, притягнутий до пандусу, який постійно знаходиться під тиском палива. Регулюючи тривалість сигналу, що входить у форсунки, ECU змінює кількість палива, що вводиться в циліндри.

volkswagen, jetta, зупиняється, всіх

Дизельні двигуни працюють по.різному, в них високий тиск паливного насоса (TNVD) постачає дизельне паливо в невеликих порціях, а в моделях ранніх поколінь розмір порції залежав від положення педалі газу, а в більш сучасному ECU враховує багато параметрів. Однак основна відмінність полягає в тому, що паливо вводиться не під час прийому споживання, а в кінці такту стиснення, так що повітря, яке зросло з високого тиску, негайно підпалив на розпилене дизельне паливо.

Стиснення

Під час такту стиснення поршень піднімається вгору, а температура стисненого повітря збільшується. Не всі драйвери знають, що чим вище швидкість двигуна, тим більший тиск в кінці такту стиснення, хоча поршневий удар завжди однаковий. Наприкінці такту стиснення в бензиновому двигунах спалювання відбувається через іскру, що утворюється (вона контролюється системою запалювання), а також розпилене спалахи дизельного палива в дизелі. Це трапляється незадовго до того, як до досягне поршня верхньої мертвої точки (ВМТ), і час відповіді визначається куточком обертання колінчастого вала попереднього запалювання (uoz). Цей термін використовується навіть для дизельних двигунів.

Робочий хід та випуски

Після запалювання палива починається годинник робочого руху, коли під впливом газової суміші, що виділяється під час спалювання газу. Якщо двигун справний, а паливна система правильно налаштована, то процес згоряння закінчується перед запуском виходу або відразу після відкриття випускних клапанів.

Гарячі гази виходять з циліндра, оскільки вони переміщуються не лише збільшенням обсягу продуктів згоряння, але й поршнем, що рухається у ВМС.

Куконлорство, колінчастий вал та поршні

Один з головних недоліків чотирьох страждаючих двигуна.це невеликий корисний ефект, оскільки поршень через сполучний стрижень штовхає колінчастий вал лише в 25% часу, і в іншому випадку він рухається баластом або споживає кінетичну енергію для стиснення повітря. Тому багаторічні двигуни, в яких по черзі дуже популярні поршні, що штовхають колінчастий вал. Завдяки цій конструкції, сприятливий ефект відбувається набагато частіше, і враховуючи, що колінчастий вал і з’єднувальні стрижні виготовлені з залізних сплавів, включаючи чавун, вся система дуже інерційна.

volkswagen, jetta, зупиняється, всіх

Крім того, між двигуном та коробкою передач (коробка передач) встановлюється маховик (коробка передач), що збільшує інерцію системи та згладжує ривки, що виникають через корисні ефекти поршнів. Під час руху під навантаженням до інерції системи вага деталей контрольної точки та маси автомобіля додаються, однак, у режимі XX все залежить від маси колінчастого вала, з’єднувальних стрижнів та маховика.

Працюйте в режимі XX

Для ефективної роботи в режимі XX необхідно створити повітряну повітряну суміш з певними пропорціями, які при поєднанні виділять достатню кількість енергії, щоб генератор міг забезпечити енергію основних споживачів. Якщо в режимах роботи регулювання швидкості обертання вала двигуна проводиться за допомогою газових маніпуляцій, то доступності в xx коригувань немає. У двигунах карбюраторів пропорції палива в режимі XX не змінюються, оскільки вони залежать від діаметрів насадок. У ін’єкційних двигунах можлива невелика корекція, яку ECU здійснює за допомогою регулятора холостого ходу (RXX).

volkswagen, jetta, зупиняється, всіх

У дизельних двигунах старих типів, оснащених механічним паливним насосом. У сучасних дизельних двигунах XX регулює ECU, зосереджуючись на читаннях датчиків.

volkswagen, jetta, зупиняється, всіх

Коректор Trumbler та Vacuum запалювання визначають Uoz з двигуна карбюратора

Одним із важливих параметрів для стабільної роботи блоку живлення в режимі холостого ходу є UZ, який повинен відповідати певному значення. Якщо ви зробите його меншим, потужність впаде, і, враховуючи мінімальний запас палива, стабільна робота живлення буде порушена, і вона почне її струшувати, крім того, навіть гладке натискання газу може призвести до зупинки двигуна, Особливо з карбюратором.

Це пов’язано з тим, що спочатку потік повітря збільшується, тобто, суміш стає ще більш поганою, і лише тоді настає додаткове паливо.

Датчик позиції Camson = датчик-G40: занадто високий рівень сигналу P0343. 001. Верхня межа перевищено. НЕ постійно

Я пам’ятаю, що у Dodge він регулювався принципом нижче, більше, ніж t.E (шукаю середню землю). Але це не панацея для WV.Але були дружні сипотони, він не розпочався після ремонту. І тут, можливо, він просто помер? Революції не плавають на холостому ходу?

Знову зупинився з тими ж симптомами, з’явилася нова помилка: Адреса 01: Електроніка Етикетка: Частина NO SW: 06F 997 058 R HW: 06F 906 056 EK Компонент: MED9.5.10 00 2770 Ревізія: 69H04- Серійний номер: VWZCZ000000000 Кодування: 0000075 Семінар №: WSC 00131 935 80725

1 несправність: 000105. Тиск тиску повітря повітря: Неправильне співвідношення P0069. 008. Нелогічний сигнал. Беззахисна рамка заморожування: статус FALF: 00101000 пріоритет несправності: 0 частот частоти: 4 пробіг: 104320 км Час підрахунку: 0 Дата: 2010.десять.14 Час: 11:48:03

Freeze Frametop-Frame: RPM: 0 /хв навантаження: 28.2 % Швидкість: 0.0 км/год температури: 60.0 ° С

Демпатор демпфера

Є ситуації, коли двигун зупиняється під час перемикання швидкості, коли відбувається скидання швидкості. Вони буквально “падають” на критичний знак. Зазвичай це трапляється через несправність демпфера дросельної заслінки. Останнє забезпечує плавне повернення дроселя у вихідне положення, і тим самим виключає збої революції.

Щоб переконатися, що демпфер. це вина такої несправності, необхідно виконати такі дії:

Відкрийте дросель руками і різко випустіть.

У випадку з гарним демпфером дросель повинен швидко досягти вихідного положення, а потім сповільнитись і, нарешті, досягти мертвої точки протягом 1-2 секунди. Якщо клаптя дросельної заслінки миттєво повернувся до свого первісного положення, демпфера потрібно змінити.

Якщо демпфера не встановлена ​​у вашому автомобілі, і проблема виникає лише після того, як технік встановлює дуже високу швидкість, її причиною може бути блок управління двигуном. Несправність може бути повністю звільнена, якщо при керуванні такими революціями плавно скидайте газ. Це призведе до того, що блок “примириться”, щоб правильно реагувати в таких ситуаціях.

Несправність лямбда-зонда

Ламбда-Зонд, або просто датчик кисню, оцінює якість горючої суміші для аналізу вихлопних газів, а точніше, вмісту кисню в них. Саме той, хто часто стає причиною того, що двигун зупиняється на ходу, починає погано, втрачає тягу або стає непомірно “ненажерливим”.

В принципі, симптоми несправності цього датчика можуть бути дуже різними, внаслідок чого важко поставити правильний діагноз самостійно. Тому необхідно використовувати спеціальне діагностичне обладнання.

Тут, мабуть, все найпоширеніші, але, водночас, не типові причини, чому двигун може зупинитися на ходу.