Volkswagen Jetta спалює перевірку, що робити. Газовий покрив

Перевірте двигун, і EPC загорівся, діагностика показує пропуски запалювання. один.4 TSI (CZDA)

Доброго дня, скажіть мені можливий спосіб вирішити проблему, перевірка двигуна загоряється на холостому ходу, через деякий час EPC загоряється, що робити? Зміна свічок, заряджання акумулятора, очищення клапанів, очищення паливної системи не допомогло, що робити?

Дд. Різниця в душі

Доброго дня, скажіть мені можливий спосіб вирішити проблему, перевірка двигуна загоряється на холостому ходу, через деякий час EPC загоряється, що робити? Зміна свічок, заряджання акумулятора, очищення клапанів, очищення паливної системи не допомогло, що робити?

Ex 2013 Skoda Octavia A5 Ambition 1.6 MPI (BSE) 102 л.З. AKP-6 09G EX 2017 Skoda Yeti 5L Style Outdoor 1.8 TSI (CDAB) 152 л.З. DSG-6 0d9 4×4 Ex 2005 Skoda Fabia 6Y 1.2 HTP (BME) 64 л.З. Rally Green 2008 Volkswagen Passat B6 1.8 TSI (BZB) 160 л.З. Ручна передача. Етап 4х4 MQ350 DCC

E777

Користувач форуму

Діагностика дає запалювання 1, 4 циліндрових ракет, але, як я читав на численних форумах, люди змінювали свічки, котушки, форсунки, проблема, що залишилася, але не довго, в ОД вони пропонують змінити форсунки, але. Навіть я не вірю в успішний результат

Основна точка проблеми-це одночасно після деякого часу: помилка системи Start-Stop, перевірка двигуна, EPC

Дд. Різниця в душі

Діагностика дає запалювання 1, 4 циліндрових ракет, але, як я читав на численних форумах, люди змінювали свічки, котушки, форсунки, проблема, що залишилася, але не довго, в ОД вони пропонують змінити форсунки, але. Навіть я не вірю в успішний результат

Uh.hhh, звичайно, точну модель та номер двигуна можна записати? Що з стисненням? Який тиск у паливній системі до та після системи управління потужністю? Трітічний двигун (тремтячи) або точно працює? Яка напруга на генераторі під час роботи в холостому ходу? І який це акумулятор, скільки йому років?

Ex 2013 Skoda Octavia A5 Ambition 1.6 MPI (BSE) 102 л.З. AKP-6 09G EX 2017 Skoda Yeti 5L Style Outdoor 1.8 TSI (CDAB) 152 л.З. DSG-6 0d9 4×4 Ex 2005 Skoda Fabia 6Y 1.2 HTP (BME) 64 л.З. Rally Green 2008 Volkswagen Passat B6 1.8 TSI (BZB) 160 л.З. Ручна передача. Етап 4х4 MQ350 DCC

Volkswagen Jetta 6 та естафети з описом цілей та блоків

Вся Jetta.це привід на колесах, оснащений механікою та Dodge Robot DSG з двома клатчами та адаптивною програмою управління, яка може адаптуватися до стилю їзди, змінювати момент коробки передач та режим спорту. Не потрібно змінювати його, часто просто підтягуйте його.

Як обчислити вартість Осаго самостійно? Вибір найвигіднішого страхування:

Frounder and Relays Volkswagen Jetta 6 28. Функція строба (миготіння. високе світло. PTF. Світло і PTF слід увімкнути. Після включення довгий діапазон PTF вимкнено, високе світло вимикається. PTF знову загоряється). Отримавши 20 секунд після випуску кнопки SET, натисніть клавішу відображення часу;. Активація систем допомоги в русі Ці функції недоступні на всіх моделях, і їх присутність залежить від версії електронної пошти.

Блок під капотом

Він розташований з правого боку, поруч із акумулятором і закритий захисною кришкою.

Ми допоможемо вам дізнатися витрати та видати політику без переплати з урахуванням знижок для KBM! Вибір найкращої ціни. 50% знижка. Офіційна політика. Економія часу. Дізнайтеся про страхову ціну. Заощадження до 3500 ₽.

Мета естафети

 • Вторинна естафета повітряного насоса
 • Реле насоса для охолодження
 • Реле подачі повітря, реле живлення 30
 • Рейка свічок інтенсивності

Департамент апаратури

На стороні блоку знаходяться запобіжники високої потужності у вигляді вставки запобіжників.

 • 508. різьбове з’єднання (30) на блоці комутації
 • Генератор SA1. 200A
 • SA2.
 • SA3. 80A Рульове управління
 • SA4. 80а Салон, CL. 30, джерело живлення запобіжників

5A Електрохромне внутрішнє дзеркало, датчик освітлення, агрегат управління парковкою, датчик забруднення повітря, датчик високого тиску, блок управління кліматроном, ключ контролю тиску ззаду, резистор з задньої обмотки, опалення правого безглуздого надійного надання допомоги.

VW Перевірте, що світло двигуна завжди вмикається

Якщо індикатор Volkswagen Check Engine постійно увімкнена, це може бути пов’язано з сотнями можливих проблем. Вам потрібно буде читати коди за допомогою сканера OBD2. Проблема може бути чимось простим, наприклад, недоторканою кришкою паливного бака, погана свічка запалювання, але це також може вказувати на серйозну проблему з двигуном.

Не нехтуйте індикатором “Перевірте двигун”, навіть якщо немає інших симптомів.

VW Перевірка спалахує лампочку двигуна

Якщо індикатор перевірки двигуна Volkswagen спалахує, це означає, що діагностична система на дошці виявила ракети запалювання. Це пов’язано з тим, що паливо не спалює в циліндрі. Ця проблема, як правило, викликана поганою свічкою пробкою або котушкою запалювання. Але це також може вказувати на дме голову голови або засмічений каталітичний нейтралізатор.

Миготіння лампи управління двигуном. це чітка ознака ненормального згоряння. Ніколи не ігноруйте лампу двигуна VW і довго керувати автомобілем. Особливо, якщо ваш Volkswagen Cel спалахує.

Водіння Volkswagen за допомогою миготливих перевірок двигуна може мати руйнівні наслідки для вашого двигуна та каталітичного нейтралізатора. Якщо двигун перегрівається, зупиніться і вимкніть машину. Ніколи не керуйте VW сильно або навіть помірно, якщо індикатор “Перевірте двигун” спалахує.

Перевірка двигуна загорілася: причини та методи того, як гасити індикатор двигуна

Для того, щоб з’ясувати, яка проблема викликала лампочку, потрібно проводити подальшу діагностику, підключивши ноутбук до автомобіля. Значок перевірки двигуна на інформаційній панелі сигналів про те, що в блоці живлення є несправності, тоді як електронний блок управління аналізує отримані дані з датчиків і дає сигнал про те, що необхідно усунути несправність.

В основному, відтік цих елементів призводить до того, що паливо не проходить у потрібній кількості, а це, в свою чергу, призводить до появи поганої суміші, що може призвести до великого споживання або поганого початку двигуна. Ви можете запустити машину та перевірити результат незалежного ґрунту.

Причини появи контрольного двигуна, крім паливної системи. Поява ненависної лампочки може бути пов’язана з відмовою котушки запалювання. 1 Невдача 66048 Eleignor передніх Windows B11EC 54 008 Останнє калібіція тривалії зстрокового секретного та зупинки CADER Зупиніть CARTICTITIC 00000001 Пріоритет несправності 7 частот помилок 1 Індекс 104. Ці пристрої контролюють не тільки ситуацію в дорозі, але й внутрішні процеси, які відбуваються у вашому залізному коні.

Як обчислити вартість Осаго самостійно? Вибір найвигіднішого страхування:

Методи діагностики Volkswagen Polo для виявлення причин освітлення контрольного двигуна

Найбільш оптимальний спосіб визначити причину, чому перевірка спалюється для діагностики за допомогою спеціального сканера. Оскільки багато власників автомобілів не мають доступу до спеціального обладнання, рекомендується виконувати діагностику відповідно до інструкцій наведеного нижче.

 • Контролювати рівень моторного масла
 • Якщо автомобіль встановлений на автомобілі, рекомендується перевірити роботу живлення на різних типах палива. Якщо контрольний двигун спалює лише під час роботи з бензину, то з високою ймовірністю винуватцем є паливо.
 • Перевірте температуру радіатора. Якщо двигун гарячий, а радіатор холодний, то в системі охолодження виникають проблеми.
 • Якщо можливо, запустіть двигун. Потрібно слухати звук його роботи. Несправний вузол дуже часто видає себе характерний шум. Отже, наприклад, з проблемами з кріпленням обладнання, чути характерний свист.
 • Найскладнішими для діагностики є несправності з датчиками. Наприклад, при окисленні терміналу сигнал може періодично зникати. Тому, не читаючи журнали помилок, досить важко визначити несправний датчик. Якщо є запасний лічильник, ви можете діагностувати, замінивши підозрюваного під час поломки датчика на навмисно працюю.

Ви можете замінити діагностичний сканер за допомогою смартфона встановленим спеціальним додатком. У цьому випадку місце пошуку несправності звужується. Достатньо розглянути журнал і розшифрувати його.

Для цього ви можете використовувати каталог у виробника з кодами помилок. Якщо виникають труднощі з проблемами читання або розшифровки, рекомендується звертатися до фахівців для обслуговування автомобілів.

1 Невдача 66048 Eleignor передніх Windows B11EC 54 008 Останнє калібіція тривалії зстрокового секретного та зупинки CADER Зупиніть CARTICTITIC 00000001 Пріоритет несправності 7 частот помилок 1 Індекс 104.

Чому контрольний двигун загорівся?

volkswagen, jetta, робити

volkswagen, jetta, робити

Насправді причини появи на панелі приладів індикаторів. це кілька десятків. На практиці, якщо перевірка двигуна загорівся, то проблеми зазвичай пов’язані з такими причинами:

 • несправності в електричній мережі автомобіля;
 • Паливна система розгрівання;
 • паливо низької якості;
 • Низький тиск масла;
 • погана паливна суміш;
 • забруднення інжекторів;
 • провал запалювання;
 • Проблема з датчиком кисню (Lambda-Zond);
 • Невдача каталізатора.

Залежно від критичності проблеми, автомобіль може або не змінювати свою поведінку, або перейти в екстрений режим, або просто зупинятися.

Ми розкриємо причину пекучого двигуна та усунемо несправність. Зателефонуйте нам прямо зараз: (029) 141-40-04 або (033) 364-40-04.

Режим аварійного режиму. це примусове введення обмежень на максимальну потужність двигуна при 2500 обертів в хвилину (на малюнку можуть відрізнятися в різних моделях автомобілів), що не дозволить двигуна високого навантаження на двигун.

Що робити, коли перевірка двигуна загорівся?

Якщо несправність двигуна загоряється, то визначається можливість подальшого руху для подорожі на станції обслуговування залежно від конкретної ситуації. Зателефонуйте на буксирування або потягніть машину на з’єднанні в таких випадках:

 • Автомобіль не зупинився і не починається;
 • Перевірте двигун постійно моргає, хоча автомобіль не змінив свою поведінку;
 • У той же час автомобіль зайшов у екстрений режим, вібрацію двигуна, сторонні шуми в ньому, швидкість змінюється та запах спалювання;
 • Автомобіль зайшов у екстрений режим одночасно з миготінням чека;
 • Ви знайшли витік технічних рідин, або двигун почав перегріватися.

Якщо ви вирішили дістатися до сотні себе, тоді дотримуйтесь наступних рекомендацій:

 • Від’єднайте кондиціонер, радіо та інші пристрої, щоб зменшити навантаження на двигун;
 • Не допускайте рух зі швидкістю зі швидкістю вище 2500 або в зменшеній передачі;
 • Спробуйте залишитися правильною смужкою і рухатися ближче до сторони дороги, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям;
 • Увімкніть “надзвичайну ситуацію”, щоб повідомити інших учасників руху.

Що означає значок ERS на інформаційній панелі Audi

Це пов’язано з тим, що для відновлення роботи всього комплексу пристроїв, які забезпечують більш надійний контроль над кермом та складанням шасі, потрібні не тільки спеціальні знання, але й використання відповідного обладнання. Що означає значок засмаглих ERS на інформаційній панелі Audi.

Що робити, якщо значок ERS на Volkswagen Polo загорівся. Усунення проблеми, щоб у мене були проблеми! створена діагностика- 3 циліндр. 16587. Я також піднімусь у гофру, можливо, це явища пощастило, крім того, воно не слід розглядати як несправність, оскільки це підтверджує операцію рульового стабілізатора. Також, зокрема, на помилці Audi A4 B8 P039V в EPC вказує високий тиск у першому циліндрі.

Чи безпечно їздити з таким показником

Інша справа, якщо лампа “перевірка двигуна” загоряється з EPC, і немає “приводу” двигуна. У цьому випадку ви не можете тягнути діагноз. В іншому випадку в наступних 100 км серйозні механічні пошкодження (заміна поршня, терміни тощо.).

Помилки та несправності, що сигнали EPC. це сотні. Всі, звичайно, не перелічіть. Все розроблено для того, щоб власник автомобіля звернувся до сервісного центру. Але, як кажуть, у кожної моделі є свої характерні проблеми, які власники скаржаться на спеціалізовані форуми. Нижче короткого стискання на деякі моделі бренду.

Індикатор EPC на приладовій панелі власників Audi Q5 часто викликає такі помилки:

 • Помилка супроводжується індикатором контрольного двигуна і вказує на несправність процесора блоку управління контрольною точкою. Це буде потрібно, або заміну всього блоку, або роз’єму, або кілька проводів;
 • Ця помилка EPC на Audi Q5 вказує на пошкодження кінцевого вимикача педалі зчеплення. Лише заміна;
 • Відображається помилка з несправністю реле з з’єднанням клімату компресора. Ремонт складається з заміни реле або самої зв’язку;
 • Модуль управління свічками. Для заміни проводів, свічок, реле або самого модуля потрібно замінити дроти, свічки, реле або модуль.

Цікаво, що багато власників Audi Q5 EPS освітлювались, коли Ingolstadt розгорнув нову прошивку, яка була запропонована для встановлення добровільно та обов’язково.

Якщо подивитися на “гілку” власників моделі А4, їх “болячки” розкриваються тут. Наприклад:

 • Відсутність сигналу з турбіни гідро.трансформатора автоматичної коробки передач. Проблема вирішується шляхом заміни масла, датчика температури або корпусу клапана. По ситуації;
 • Помилковий сигнал від датчика швидкості двигуна. Це вимагатиме його заміни або візуального огляду на наявність корозійних проводів;
 • Проблема з коефіцієнтом передач у контрольно.пропускному пункті. Ремонт залежить від характеру зриву. Починаючи з заміни проводів та масляного насоса, закінчуючи повною заміною коробки.

Також, зокрема, на помилці Audi A4 B8 P039V в EPC вказує високий тиск у першому циліндрі. Можлива проблема з турбокомпресором. Поширена болячка.

Як видалити помилку UZS на Audi A4 1.8т, перегляньте у відео нижче:

За даними Audi A6, автомобілістів також часто запитують помилки, такі як:

 • Несправність у датчику швидкості. Ремонт може не обмежуватися парою проводів або самого датчика. Періодично ви повинні змінити весь модуль ECM;
 • Висока температура модуля управління двигуном. Під час ремонту перевіряються заземлення та запобіжники. При необхідності модуль змінюється;
 • Нерегулярна напруга в вхідному ланцюзі рівня палива. Ремонт може бути обмежений заміною проводів та роз’ємів або заміною модуля RSM.

Крім того, якщо ви берете спеціально Audi A6 C5, EPC має частину помилку P1676, яка вказує на розрив у ланцюзі лівого лівого стоп-сигналу. Його відремонтують шляхом пошуку скелі, ізоляції та заміни корозійних проводів.

У деяких ситуаціях система EPS може ускладнити рух і на основі цього, час від часу вона спрямована на відключення, наприклад, якщо автомобіль блокується або рухається з низькою швидкістю вздовж вільного ґрунту.

Код Декодування
P1171 Неточний сигнал датчика положення дроселя 2
P1172 Сигнал DPDZ 2 занадто малий (коротке замикання для маси)
P1173 Сигнал DPDZ 2 занадто великий
P1335 Неможливо контролювати крутний момент (t.Е. ECU ін’єкцій не може обчислити його на основі карт, покладених у прошивку. датчик тиску у впускному колекторі несправний, датчик температури повітря або теплоносій, впускний колектор просочується)
P1388 Блок управління несправний
P1542 Неточний сигнал DPDZ 1
P1543 Сигнал DPDZ 1 занадто малий
P1544 Сигнал DPDZ 1 занадто великий
P1545 Відмова від подрібнювача дросельної заслінки (зрив обмот, поганий контакт у з’єднувачі)
P1559 Потрібна повторна адаптація дросельної заслінки (неточне нульове положення)
P1564 Недостатня напруга при спробі здійснити базову установку: найбільші підозри до DPDZ
P1568 Механічна служба сервоприводу
P1579 Потрібна повторна адаптація дросельної заслінки (неточне центральне положення)
P1630 Низький сигнал датчика педалі 1
P1631 Високий сигнал датчика педалі 1
P1633 Низький сигнал датчика педалі 2
P1634 Високий сигнал датчика педалі 2
P1677 Схема управління EPC постійно закрита до “плюс” (t.Е. Несправність знаходиться не в системі управління двигуном, а в самій проводці, переходячи до лампи)

Як ти можеш обдурити за сотні

Як це зазвичай трапляється. ця помилка загорілася, приїхала на сотню, покинула машину, повернулася. помилка не світиться, вони брали гроші та прощання. Ніхто не збирається нічого пояснювати (вони рятують гроші з лопатами на цю помилку), в кращому випадку вони скажуть датчик сміття або заправку з неправильним паливом

Ви навіть не підозрюєте, що просто відмовились від помилки двигуна, витративши 5 хвилин часу, і щось написали, ви заплатили за послуги, які не були надані, і наступного разу ви знову приїдете до них. Ні, звичайно, помилка перевірки попереджає про можливі проблеми з двигуном, але часто навіть сто обмежена його звільненням, і вони більше нічого не роблять, якщо він знову не загоряється.

Я не хочу узагальнювати, звичайно, вони не обманюють скрізь, але вони починаються з найпростіших, це сто відсотків. І найпростіша дія в нашому випадку буде скиданням помилок.

З того, що виникає така помилка

Перевірка помилок зазвичай вказує на можливу несправність з двигуном. Переклад з англійської перевірки двигуна, буквально означає “перевірити двигун”. Коли він світить, зонд повинен виміряти рівень нафти в ньому, слухайте, чи є збої у його роботі (стукіт або нестабільність революцій, військовослужбовців). Причини такі:

 • Відсутність нафти.
 • Автоли в роботі, пов’язаній із системою запалювання або дроселем.
 • Нокси вже повідомляють про більш серйозні неприємності, зношування деталей.
 • Поганий контакт одного з датчиків, невдача в датчику і навіть його зривом.
 • Невдача на дошці.комп’ютері автомобіля.

Перш ніж переходити до помилки скидання, перевірте масло, датчики, свічки, якщо це можливо. Бензин низької якості також є причиною такої несправності. “Поганий” бензин визначається червонуватою, червоною або помаранчевою нальотом (у кольорі нагадує терту цеглу) на свічки запалювання.

Я сам був свідком справи, коли всі машини з електронікою в автомобільному гаражі, приправлені на одній АЗС, не були розпочаті наступного дня. Погнове паливо дало помаранчевою сажою на свічках і на рейді на всі датчики. Мені довелося «промити» кожну машину, з’єднуючи спеціальний апарат до паливної системи, з промивальною сумішшю замість бензину. Бензин зливали і наповнювали хорошим, з іншою АЗС.

Ви не можете перевірити бічну мережу без спеціального обладнання для діагностики, тому ми перевіряємо всю версію, доступну для перевірки. Після того, як вони перевірили бензин, змащення, супозиторії, броні, розподіл запалювання та оглянули дросель (для цього вам доведеться зняти корпус фільтра або повітряну трубу), контакти датчиків були усунені або не знайшли причину, ви можете перейти до Скиньте помилку.

Також трапляється, що після усунення причини помилка все ще світиться, вам не потрібно дратувати. Щоб комп’ютер забула помилку, вам потрібно кинути її.

Wxwxw

Досвідчений

Новачок

Новачок

Новачок

Доброго дня, всі стикалися з такою проблемою на Jetta 6 TSI 1.4, 2017. Пробіг 77 300 на холодному холодному часто викидає перевірку двигуна і може витягнути його. Як заглушити і почати його не посмикувати, але перевірити двигун висить. показали помилку P0300, P0302 та P0303. Свічки потрапили під заміну, які, до речі, були цілком у хорошому стані. Помилка все ще була в 2 та 3 голах. Після чого я вирішив змінити котушки місцями, щоб знайти поломку, 2 котушки на 1 та 3. 4 змінилися. Потім знову перевірка вийшла з діагностики, всі ті ж помилки 2 та 3 з діви. Тоді я подумав, що проблема полягає в проводці, а саме в стружках на котах, волога чи щось інше. Блукаючи засобами, до яких волога відштовхує та захищає проводку. Вранці нічого не було. Проїхавши 300 км і знову стояв 3-4 години, чек почав блимати і тепер світить, що з цим робити ? Я був би вдячний за пораду

Турнір

Досвідчений

Доброго дня, всі стикалися з такою проблемою на Jetta 6 TSI 1.4, 2017. Пробіг 77 300 на холодному холодному часто викидає перевірку двигуна і може витягнути його. Як заглушити і почати його не посмикувати, але перевірити двигун висить. показали помилку P0300, P0302 та P0303. Свічки потрапили під заміну, які, до речі, були цілком у хорошому стані. Помилка все ще була в 2 та 3 голах. Після чого я вирішив змінити котушки місцями, щоб знайти поломку, 2 котушки на 1 та 3. 4 змінилися. Потім знову перевірка вийшла з діагностики, всі ті ж помилки 2 та 3 з діви. Тоді я подумав, що проблема полягає в проводці, а саме в стружках на котах, волога чи щось інше. Блукаючи засобами, до яких волога відштовхує та захищає проводку. Вранці нічого не було. Проїхавши 300 км і знову стояв 3-4 години, чек почав блимати і тепер світить, що з цим робити ? Я був би вдячний за пораду

Мене замінили маховик під гарантією. Це було те саме, що і ви. Замінено 3 березня. Я перевіряю поки що. Чек більше не моргає. Є пропуски запалювання (я визначаю Vasya). Але, мабуть, перед запалюванням чека їх недостатньо. Поки просто немає способу відтворити ситуації з танками, я чекаю потепління, я там скасую підписку.

Jettas звичайні помилки

Перевірка помилки двигуна загоряється з багатьох причин. Основні причини:

DMRV (датчик швидкості потоку повітря) встановлюється на впускному колекторі поблизу повітряного фільтра. Відстежує об’єм вхідного повітря для створення газової суміші. Часто виникає помилка не через поломку датчика, а через засмічений фільтр або поганий контакт з’єднувача. Видаляємо фільтр, вимикаємо та підключаємо контакти. Якщо операція двигуна не змінилася, причина в DMRV.

Лічильник колінчастого вала розташований на блоці двигуна біля коліна колін. Вважає оборот колінчастого вала для своєчасного постачання іскрової іскри. У більшості випадків достатньо його очистити, оскільки він розташований низьким і погано захищеним від бруду.

Ламбда-Zond (датчик кисню) встановлюється у вихлопному колекторі відстежує вихлоп CO2 та SN. Працює, коли параметри встановлення перевищують. У цьому випадку краще піти на діагностику.

Датчик детонації розташований на блоці двигуна. Переказує дані про детонацію газу для регулювання кута сили запалювання. Це рідко не в порядку, але часто дає вторинні помилки через відсутність або поганий контакт. Варто перевірити всі контакти з блоку управління до датчика. Не варто його зйомки самостійно: він скручений динамометричним ключем, і якщо пухирка невірна, він видасть помилки.

Помилка несправності ABS

Датчики колеса захищені пильтами, але вода та бруд можуть також потрапити під гуму. Якщо контакт стає слабким або зникає, помилка загоряється. Від’єднайте та очистіть роз’єми на всіх колесах, найкраще за допомогою металевої щітки або шкіри. Для вірності розпилюйте 40. Якщо черевик розривається або сидить вільно, змініть або замочіть у герметик. Ми також діємо з контактами на блок управління ABS.

Електромагнітні датчики рідко провалюються, але якщо причина в датчику, його потрібно лише змінити. Посадка системи. Через високі температури в робочих балонах гальм.

Під час роботи АБС система прапорщиків дасть помилку. Це усувається повним накачуванням гальмівної системи.

Пам’ятайте: про помилки Jetta не відпускаються, видаляючи термінал з акумулятора, лише з дошкового комп’ютера.

2 коментарі

Доброго дня. Машина ESP загоряється, щоб відповісти на педаль газу, швидкість двигуна 1100, не працює стабільно для льоду. Я вимикаю запалювання, починаю знову. все добре, але довго. Діагностика показує помилку 1388 Блок управління. Ми не можемо знайти причину.

Voltsvagen Jetta g/у 2008 році, всі надзвичайні ситуації, перевірка, кермо, ECP, ABS, Handbrake, спідометр не працювали. Що може бути? Вони сказали мені на сотню, що не було зв’язку з блоком ABS, хоча сам блок є працівником, дроти недоторкані, контакт хороший, але немає зв’язку.