Volkswagen Golf не починається не закрутити стартер. Загальні причини, чому двигун не починається:

Заміна реле Volkswagen Vento своїми руками. Golf 4 не починається. Стартер не крутиться

Привіт, скажіть, будь ласка, я вчора поставив новий стартер і все ще не міг його запустити, спочатку прокручуючи близько п’яти секунд, потім він часто почав клацати, і панель приладів спалахує, стартер все ще нагрівався та акумуляторні клеми

Щиро дякую за відео, та сама проблема на Волзі справді почалася, давайте подивимось, що з нами сталося з нами

Але різниці в струмах не буде, що струм тече на фіолетовому, і який на синьо-зеленому дроті. Зрештою, невідомо, що там у блоці все ще може приховати від перевантаження.

Була також така проблема Ваза 2115, причина полягала в спаленому запобіжнику, під торпедою з пасажирської сторони

Скажіть, будь ласка, він не закручує стартер, поклавши нову коробку передач таку ж ситуацію, коли я її з’єднує безпосередньо, вона ледве закручується ледь автомобілем izh Oda другий рік

До плаката, стартер не спрацьовує втягувачем!!Що там є закуски, я не розумію, скажи мені, будь ласка

І якщо коли ви повернете ключ, звуків взагалі немає? Всі цибулини панелей приладів також працюють. Що може бути.

Корисне відео, лише стартер мозку робить. Замінив 4.й пензлі, і він починається, коли ледве обертається. Втягувач перевірив, згорнув і замінив болти та штангу

Це може закінчитися коротким замиканням і вогнем, ви повинні додати запобіжник до цього ланцюга

Деніс. Малной пролетів у Ztot Ozistor.Я сплетений новим він mgorel через 3 хвилини.Сам тепловий постачальник. що за дурня

І у мене було таке сміття. Тонкий дріт був розірваний. ходити до генератора. і там було перезавантаження, і лампа горіла

Я не можу працювати в рукавичках. Через це шкіра на пальцях лопається. І пальці, як хід! Тож автор також не витримав цього, мені також довелося зняти рукавичку. Музика в цьому відео для мене, як тортури. Я знімаю його, не чую, що говорить автор. Подружжя дивиться якісь серії по телевізору. Тож є така музика, що вона починає розлютитися. Я прошу дружину зменшити обсяг. І все.таки ви не можете почути розмову, але чути музику. Але я люблю гарну музику. Я люблю пити себе. У аматорських виступах соліст був. Але душа не приймає такого гнізда. Я знову зупинив відео о 7.50. Не помічав, що автор змащував рукав. Я навіть не вкладав трохи жиру в шапку. Я спеціально сповільнив відео, щоб переконатися, що в ковпачку немає мастила.І більше про додавання змащення до коробки передач. Я не знаю, як у цьому випадку це станеться. Але факт полягає в тому, що якась жир при змішуванні утворює абразив. Який прискорює знос. Я працюю авто електриком з 1991 року. Тривалий час і цього не знав. Коли я дізнався, я почав робити повну заміну змащення. З початковим промиванням від старої мастила. Автор відзначається. Тепер я спеціально заглянув у каталоги в Інтернеті, щоб переконатися, що я зробив правильну річ, коли змащував втулки для стартера та прорізані частини Бендікс. Це виходить правильно. І про те, щоб додати до старої свіжої мастила до старого, зробив правильне зауваження автору.Не ображайтесь, будь ласка! Я теж весь час вчуся.І від таких людей, як ти, і від інших. Хоча мені 71. Недарма є приказка: “Живіть століття, дізнайтеся століття!, Але все ж. Підписав і встановив “як”! А ти “приходить до мене” на світло “, тобто на моєму каналі” Василь Баришев “також нещодавно створений. Можливо, ви побачите щось корисне для себе. Є приблизно домашня преса, за допомогою якої Шкворні з Камазовського променя довелося заблокувати після того, як вони не змогли їх вибити кувалдою. Я хочу зробити відео про пристрій для перевірки тиску під тиском.Я зробив це сам. Пристрою старше 16 років. І це лежить недалеко. Так, всі руки не дістаються, знімайте про нього відео. І багато хто запитує про це.А автомобіль Shoal. це домашній і домашній зварювальник, здатний вирізати сталь для першої десятки. І я завжди перевіряю стартер під навантаженням, який діє як. Ручка молотка!

Не починати. корисні поради

Ваше технічне обладнання повинно бути бездоганним. адже час, який у вас є. це ті самі гроші, що ми сподіваємось, ви також маєте. Не втрачайте ні одного, ні іншого. Якщо краватка з підв’язкою або заморожена кицька може спричинити ділову зустріч, яка потім розповідає про автомобіль, який не хоче починати годину до призначених переговорів.

Раннім ранком, щойно бомбардував і сповнений чудових планів (дитина. до школи, його дружина. перукаря та себе. підробляйте лейбористську копійку), ви стрибаєте в машину, «ключ від початку» і. Що це в біса. Ще раз. Більше. Нервові маніпуляції з ключовими та педалями не приносять успіху. День зіпсований з самого початку. Плани та настрій. кішка під хвостом.

Заспокойся. Не потрібно поспішати під капотом в англійському костюмі і, змазаючи олійну грязь із краваткою, намагайтеся діагностувати. Через 5 хвилин, швидше за все, не вилікуйте. Візьміть ще одну машину і залиште лікування нарізаного друга до вечора. І краще довіряти його лікарів з хорошою репутацією, особливо якщо у вас дорогий автомобіль, і ви не особливі. Це буде дешевше. Ну, якщо ваш друг добре знайомий з вами, і ви вважаєте себе цілителем. ну, спробуйте, якщо ви не занадто ліниві, щоб забруднитись або немає іншого виходу.

Діагноз слід приймати спокійно

Подумки вивчайте симптоми. По.перше. чи закручує стартер? І якщо так, то наскільки весело? Ви вже знаєте відповідь. пам’ятайте, що сталося при перших спробах запустити машину. Якщо ви не пам’ятаєте. спробуйте ще раз.

Якщо стартер зовсім не крутиться і навіть не натискає на реле тяги, коли запалювання увімкнено, то воно або несправне (ви можете закрити капюшон і дотримуватися поради: “Візьміть іншу машину. “) або проблеми з акумулятором. вимкнено або села. Тільки в рідкісних моделях ланцюг потужності стартера може бути захищений запобіжником. амперером. 300. його легко знайти, особливо якщо ви заздалегідь знаєте, де він знаходиться. Якщо акумулятор винен, то, як правило, все електричне обладнання не працює. Найпростіший і найпростіший випадок. один із клем пролетів або забруднений, але акумулятор в порядку. Потягніть на нього кріплення танка та на стартер (якщо такі є). Якщо виявиться, що акумулятор повністю сів (вони забули вимкнути фари на ніч), ви все одно можете піти. Але з сторонньою допомогою. Тут, як кажуть, можливі варіанти. Ви можете спробувати отримати шок, від слайда або з буксиратора. Не намагайтеся обійти підводні камені: автомобіль з автоматичною коробкою або електронним впорскуванням палива (якщо є електричний газовий насос), ви не можете запустити ці шляхи. Доведеться запалити сусіда. Правда, у деяких автомобілях це може призвести до пошкодження комп’ютера (прочитайте інструкцію до машини). Якщо стартер крутиться, але млявий (це трапляється влітку, взимку це об’єкт окремої розмови), швидше за все, акумулятор майже повністю розряджається. Це буде помічено у слабкому світлі фар або кволого сигналу. У цьому випадку набувають чинності вищезазначені зовнішні варіанти довідки.

Якщо стартер весело крутиться, а двигун не реагує на спроби його запустити, сміливо виключайте з подальшого роздумів все, що стосується акумулятора. Звинувачуйте систему запалювання або живлення палива, ви не помилитесь. При постановці діагнозу та лікування кожного з них потрібен систематичний підхід. Краще почати з запалювання. там є проблеми частіше. Особливо у вологу погоду.

Отже, ми повинні шукати іскру. Ваша машина може бути обладнана класичною (простим) системою контактного запалювання, досить складною електронною безконтактною або деякою комбінованою опцією. У будь.якому випадку система складається з трьох частин. Частина перша. низька напруга (контакти переривання в класичній системі або спеціальний датчик в електронному, плюс коробка з електронною начинкою, утворюючи іскру). Частина друга. зростаючий трансформатор, який називається котушкою запалювання у світі. Частина третя. висока напруга (механічний або електронний дистриб’ютор та дроти, уздовж яких до свічок приносять струм високої напруги). І, природно, самі свічки. Перевірка всієї цієї ферми повинна проводитися на етапах, і краще почати з кінця.

Стиг. Частина системи високої напруги. Перевірте, чи є іскра на центральному дроті. це та, яка з’єднує котушку з дистриб’ютором. Кінчик дроту повинен бути вилучений з кришки дистриб’ютора, наближається до будь.якої частини, яка має хороший контакт з масою автомобіля (вона пофарбована чи ні, це не має значення), і виправте, щоб зазор був 5–7 мм залишається між кінчиком та вибраною частиною.

Якщо запалювання вашого автомобіля є електронним, вам потрібно виправити дріт особливо надійно. якщо він впаде на масу, електроніка миттєво наказує жити довго. З тієї ж причини ви не можете вразити дріт на тілі. Ми також не радимо утримувати його рукою, навіть не власним. це вдарить у чудовий електричний удар.

Сцена другий. Поверніть двигун із стартером. У той же час подивіться, що відбувається на кінчику дроту. Можливі два варіанти. Сприятливіше. є іскра. Потужний, супроводжується гучним клацанням. Це суттєво звужує поле подальших пошуків.

Перш за все, необхідно видалити кришку розповсюджувача. Під ним може бути вологим і брудним. Відповідно до такого “диригента”, іскра охоче проскакує в будь.якому місці, але не там, де це потрібно. Витріть, чисті і сухі. У той же час, щоб очистити контакти дистриб’ютора, наприклад, з невеликою шкірою, з невеликою шкірою є неушкодженим, наприклад, з невеликою шкірою. Огляньте так.каталого “бігуна”. Якщо ви знайдете темний слід електричного зриву на ньому або на кришці дистриб’ютора, частину доведеться змінити.

Найбільш пільговим способом перевірте дроти, що переходять від дистриб’ютора до свічок. Дроти та їх поради повинні бути сухими та чистими. Якщо, на вашу думку, все в порядку з ними, ви можете поставити кришку на місце, відновити зв’язок і спробувати запустити двигун. Якщо несправність ховається під кришкою, двигун почнеться або, в гіршому випадку, принаймні почне чхати. Симптом також сприятливий. ви на правильному шляху. Правда, вам доведеться повернути, очистити і висушити свічки. намагаючись запустити двигун, ви наповнили їх бензином. Якщо двигун навіть не чхає, свічки все одно повинні вийти, очистити і перевірити. Простіше, якщо є запасний комплект.

Якщо ви вже дійшли до етапу виведення свічок, ви можете досить ефективно (і вражаюче) перевірити всю систему запалювання взагалі. Підключивши дроти високої напруги до закручених свічок, збирайте свічки в пучок, як морква. Переконайтесь, що провід має контакт з кожною свічкою, але не застосовується до центральних електродів. З’єднайте вільний кінець дроту з масою. Розмістивши пакет свічок у місці, зручному для спостереження з кабіни, скрутіть двигун за допомогою стартера. Більше того, між електродами свічок по черзі (відповідно до процедури роботи циліндрів) смішні іскри повинні пропустити. Якщо так, то вся система запалювання в порядку. Звук двигуна буде дуже незвичним. не будьте настороженими, тому що він крутиться з вимкненнями. Не крутяться надовго. Гірше, якщо на другому етапі чека є інший варіант: між центральним дротом немає іскри та “корпусом”. Отже, справа не в ланцюгах високої напруги. Подальші пошуки будуть складнішими, оцінити свій час та бажання. Якщо обидва доступні, перейдіть до третього етапу. Перевірте, чи напруга подається до котушки запалювання. Це легко зробити тестер, а якщо його немає, ви можете використовувати лампочку батуту. Правда, вам знадобиться пара проводів, щоб підключити його до котушки. У класичній системі запалювання підключіть лампочку між масою та входом первинної обмотки.

Не починати. корисні поради

Ваше технічне обладнання повинно бути бездоганним. адже час, який у вас є. це ті самі гроші, що ми сподіваємось, ви також маєте. Не втрачайте ні одного, ні іншого. Якщо краватка з підв’язкою або заморожена кицька може спричинити ділову зустріч, яка потім розповідає про автомобіль, який не хоче починати годину до призначених переговорів.

Раннім ранком, щойно бомбардував і сповнений чудових планів (дитина. до школи, його дружина. перукаря та себе. підробляйте лейбористську копійку), ви стрибаєте в машину, «ключ від початку» і. Що це в біса. Ще раз. Більше. Нервові маніпуляції з ключовими та педалями не приносять успіху. День зіпсований з самого початку. Плани та настрій. кішка під хвостом.

Заспокойся. Не потрібно поспішати під капотом в англійському костюмі і, змазаючи олійну грязь із краваткою, намагайтеся діагностувати. Через 5 хвилин, швидше за все, не вилікуйте. Візьміть ще одну машину і залиште лікування нарізаного друга до вечора. І краще довіряти його лікарів з хорошою репутацією, особливо якщо у вас дорогий автомобіль, і ви не особливі. Це буде дешевше. Ну, якщо ваш друг добре знайомий з вами, і ви вважаєте себе цілителем. ну, спробуйте, якщо ви не занадто ліниві, щоб забруднитись або немає іншого виходу.

Діагноз слід приймати спокійно

Подумки вивчайте симптоми. По.перше. чи закручує стартер? І якщо так, то наскільки весело? Ви вже знаєте відповідь. пам’ятайте, що сталося при перших спробах запустити машину. Якщо ви не пам’ятаєте. спробуйте ще раз.

Якщо стартер зовсім не крутиться і навіть не натискає на реле тяги, коли запалювання увімкнено, то воно або несправне (ви можете закрити капюшон і дотримуватися поради: “Візьміть іншу машину. “) або проблеми з акумулятором. вимкнено або села. Тільки в рідкісних моделях ланцюг потужності стартера може бути захищений запобіжником. амперером. 300. його легко знайти, особливо якщо ви заздалегідь знаєте, де він знаходиться. Якщо акумулятор винен, то, як правило, все електричне обладнання не працює. Найпростіший і найпростіший випадок. один із клем пролетів або забруднений, але акумулятор в порядку. Потягніть на нього кріплення танка та на стартер (якщо такі є). Якщо виявиться, що акумулятор повністю сів (вони забули вимкнути фари на ніч), ви все одно можете піти. Але з сторонньою допомогою. Тут, як кажуть, можливі варіанти. Ви можете спробувати отримати шок, від слайда або з буксиратора. Не намагайтеся обійти підводні камені: автомобіль з автоматичною коробкою або електронним впорскуванням палива (якщо є електричний газовий насос), ви не можете запустити ці шляхи. Доведеться запалити сусіда. Правда, у деяких автомобілях це може призвести до пошкодження комп’ютера (прочитайте інструкцію до машини). Якщо стартер крутиться, але млявий (це трапляється влітку, взимку це об’єкт окремої розмови), швидше за все, акумулятор майже повністю розряджається. Це буде помічено у слабкому світлі фар або кволого сигналу. У цьому випадку набувають чинності вищезазначені зовнішні варіанти довідки.

Якщо стартер весело крутиться, а двигун не реагує на спроби його запустити, сміливо виключайте з подальшого роздумів все, що стосується акумулятора. Звинувачуйте систему запалювання або живлення палива, ви не помилитесь. При постановці діагнозу та лікування кожного з них потрібен систематичний підхід. Краще почати з запалювання. там є проблеми частіше. Особливо у вологу погоду.

Отже, ми повинні шукати іскру. Ваша машина може бути обладнана класичною (простим) системою контактного запалювання, досить складною електронною безконтактною або деякою комбінованою опцією. У будь.якому випадку система складається з трьох частин. Частина перша. низька напруга (контакти переривання в класичній системі або спеціальний датчик в електронному, плюс коробка з електронною начинкою, утворюючи іскру). Частина друга. зростаючий трансформатор, який називається котушкою запалювання у світі. Частина третя. висока напруга (механічний або електронний дистриб’ютор та дроти, уздовж яких до свічок приносять струм високої напруги). І, природно, самі свічки. Перевірка всієї цієї ферми повинна проводитися на етапах, і краще почати з кінця.

Стиг. Частина системи високої напруги. Перевірте, чи є іскра на центральному дроті. це та, яка з’єднує котушку з дистриб’ютором. Кінчик дроту повинен бути вилучений з кришки дистриб’ютора, наближається до будь.якої частини, яка має хороший контакт з масою автомобіля (вона пофарбована чи ні, це не має значення), і виправте, щоб зазор був 5–7 мм залишається між кінчиком та вибраною частиною.

Якщо запалювання вашого автомобіля є електронним, вам потрібно виправити дріт особливо надійно. якщо він впаде на масу, електроніка миттєво наказує жити довго. З тієї ж причини ви не можете вразити дріт на тілі. Ми також не радимо утримувати його рукою, навіть не власним. це вдарить у чудовий електричний удар.

Сцена другий. Поверніть двигун із стартером. У той же час подивіться, що відбувається на кінчику дроту. Можливі два варіанти. Сприятливіше. є іскра. Потужний, супроводжується гучним клацанням. Це суттєво звужує поле подальших пошуків.

Перш за все, необхідно видалити кришку розповсюджувача. Під ним може бути вологим і брудним. Відповідно до такого “диригента”, іскра охоче проскакує в будь.якому місці, але не там, де це потрібно. Витріть, чисті і сухі. У той же час, щоб очистити контакти дистриб’ютора, наприклад, з невеликою шкірою, з невеликою шкірою є неушкодженим, наприклад, з невеликою шкірою. Огляньте так.каталого “бігуна”. Якщо ви знайдете темний слід електричного зриву на ньому або на кришці дистриб’ютора, частину доведеться змінити.

Найбільш пільговим способом перевірте дроти, що переходять від дистриб’ютора до свічок. Дроти та їх поради повинні бути сухими та чистими. Якщо, на вашу думку, все в порядку з ними, ви можете поставити кришку на місце, відновити зв’язок і спробувати запустити двигун. Якщо несправність ховається під кришкою, двигун почнеться або, в гіршому випадку, принаймні почне чхати. Симптом також сприятливий. ви на правильному шляху. Правда, вам доведеться повернути, очистити і висушити свічки. намагаючись запустити двигун, ви наповнили їх бензином. Якщо двигун навіть не чхає, свічки все одно повинні вийти, очистити і перевірити. Простіше, якщо є запасний комплект.

Якщо ви вже дійшли до етапу виведення свічок, ви можете досить ефективно (і вражаюче) перевірити всю систему запалювання взагалі. Підключивши дроти високої напруги до закручених свічок, збирайте свічки в пучок, як морква. Переконайтесь, що провід має контакт з кожною свічкою, але не застосовується до центральних електродів. З’єднайте вільний кінець дроту з масою. Розмістивши пакет свічок у місці, зручному для спостереження з кабіни, скрутіть двигун за допомогою стартера. Більше того, між електродами свічок по черзі (відповідно до процедури роботи циліндрів) смішні іскри повинні пропустити. Якщо так, то вся система запалювання в порядку. Звук двигуна буде дуже незвичним. не будьте настороженими, тому що він крутиться з вимкненнями. Не крутяться надовго. Гірше, якщо на другому етапі чека є інший варіант: між центральним дротом немає іскри та “корпусом”. Отже, справа не в ланцюгах високої напруги. Подальші пошуки будуть складнішими, оцінити свій час та бажання. Якщо обидва доступні, перейдіть до третього етапу. Перевірте, чи напруга подається до котушки запалювання. Це легко зробити тестер, а якщо його немає, ви можете використовувати лампочку батуту. Правда, вам знадобиться пара проводів, щоб підключити його до котушки. У класичній системі запалювання підключіть лампочку між масою та входом первинної обмотки.

Не починати. корисні поради

Ваше технічне обладнання повинно бути бездоганним. адже час, який у вас є. це ті самі гроші, що ми сподіваємось, ви також маєте. Не втрачайте ні одного, ні іншого. Якщо краватка з підв’язкою або заморожена кицька може спричинити ділову зустріч, яка потім розповідає про автомобіль, який не хоче починати годину до призначених переговорів.

Раннім ранком, щойно бомбардував і сповнений чудових планів (дитина. до школи, його дружина. перукаря та себе. підробляйте лейбористську копійку), ви стрибаєте в машину, «ключ від початку» і. Що це в біса. Ще раз. Більше. Нервові маніпуляції з ключовими та педалями не приносять успіху. День зіпсований з самого початку. Плани та настрій. кішка під хвостом.

Заспокойся. Не потрібно поспішати під капотом в англійському костюмі і, змазаючи олійну грязь із краваткою, намагайтеся діагностувати. Через 5 хвилин, швидше за все, не вилікуйте. Візьміть ще одну машину і залиште лікування нарізаного друга до вечора. І краще довіряти його лікарів з хорошою репутацією, особливо якщо у вас дорогий автомобіль, і ви не особливі. Це буде дешевше. Ну, якщо ваш друг добре знайомий з вами, і ви вважаєте себе цілителем. ну, спробуйте, якщо ви не занадто ліниві, щоб забруднитись або немає іншого виходу.

Діагноз слід приймати спокійно

Подумки вивчайте симптоми. По.перше. чи закручує стартер? І якщо так, то наскільки весело? Ви вже знаєте відповідь. пам’ятайте, що сталося при перших спробах запустити машину. Якщо ви не пам’ятаєте. спробуйте ще раз.

Якщо стартер зовсім не крутиться і навіть не натискає на реле тяги, коли запалювання увімкнено, то воно або несправне (ви можете закрити капюшон і дотримуватися поради: “Візьміть іншу машину. “) або проблеми з акумулятором. вимкнено або села. Тільки в рідкісних моделях ланцюг потужності стартера може бути захищений запобіжником. амперером. 300. його легко знайти, особливо якщо ви заздалегідь знаєте, де він знаходиться. Якщо акумулятор винен, то, як правило, все електричне обладнання не працює. Найпростіший і найпростіший випадок. один із клем пролетів або забруднений, але акумулятор в порядку. Потягніть на нього кріплення танка та на стартер (якщо такі є). Якщо виявиться, що акумулятор повністю сів (вони забули вимкнути фари на ніч), ви все одно можете піти. Але з сторонньою допомогою. Тут, як кажуть, можливі варіанти. Ви можете спробувати отримати шок, від слайда або з буксиратора. Не намагайтеся обійти підводні камені: автомобіль з автоматичною коробкою або електронним впорскуванням палива (якщо є електричний газовий насос), ви не можете запустити ці шляхи. Доведеться запалити сусіда. Правда, у деяких автомобілях це може призвести до пошкодження комп’ютера (прочитайте інструкцію до машини). Якщо стартер крутиться, але млявий (це трапляється влітку, взимку це об’єкт окремої розмови), швидше за все, акумулятор майже повністю розряджається. Це буде помічено у слабкому світлі фар або кволого сигналу. У цьому випадку набувають чинності вищезазначені зовнішні варіанти довідки.

Якщо стартер весело крутиться, а двигун не реагує на спроби його запустити, сміливо виключайте з подальшого роздумів все, що стосується акумулятора. Звинувачуйте систему запалювання або живлення палива, ви не помилитесь. При постановці діагнозу та лікування кожного з них потрібен систематичний підхід. Краще почати з запалювання. там є проблеми частіше. Особливо у вологу погоду.

Отже, ми повинні шукати іскру. Ваша машина може бути обладнана класичною (простим) системою контактного запалювання, досить складною електронною безконтактною або деякою комбінованою опцією. У будь.якому випадку система складається з трьох частин. Частина перша. низька напруга (контакти переривання в класичній системі або спеціальний датчик в електронному, плюс коробка з електронною начинкою, утворюючи іскру). Частина друга. зростаючий трансформатор, який називається котушкою запалювання у світі. Частина третя. висока напруга (механічний або електронний дистриб’ютор та дроти, уздовж яких до свічок приносять струм високої напруги). І, природно, самі свічки. Перевірка всієї цієї ферми повинна проводитися на етапах, і краще почати з кінця.

Стиг. Частина системи високої напруги. Перевірте, чи є іскра на центральному дроті. це та, яка з’єднує котушку з дистриб’ютором. Кінчик дроту повинен бути вилучений з кришки дистриб’ютора, наближається до будь.якої частини, яка має хороший контакт з масою автомобіля (вона пофарбована чи ні, це не має значення), і виправте, щоб зазор був 5–7 мм залишається між кінчиком та вибраною частиною.

Якщо запалювання вашого автомобіля є електронним, вам потрібно виправити дріт особливо надійно. якщо він впаде на масу, електроніка миттєво наказує жити довго. З тієї ж причини ви не можете вразити дріт на тілі. Ми також не радимо утримувати його рукою, навіть не власним. це вдарить у чудовий електричний удар.

Сцена другий. Поверніть двигун із стартером. У той же час подивіться, що відбувається на кінчику дроту. Можливі два варіанти. Сприятливіше. є іскра. Потужний, супроводжується гучним клацанням. Це суттєво звужує поле подальших пошуків.

Перш за все, необхідно видалити кришку розповсюджувача. Під ним може бути вологим і брудним. Відповідно до такого “диригента”, іскра охоче проскакує в будь.якому місці, але не там, де це потрібно. Витріть, чисті і сухі. У той же час, щоб очистити контакти дистриб’ютора, наприклад, з невеликою шкірою, з невеликою шкірою є неушкодженим, наприклад, з невеликою шкірою. Огляньте так.каталого “бігуна”. Якщо ви знайдете темний слід електричного зриву на ньому або на кришці дистриб’ютора, частину доведеться змінити.

Найбільш пільговим способом перевірте дроти, що переходять від дистриб’ютора до свічок. Дроти та їх поради повинні бути сухими та чистими. Якщо, на вашу думку, все в порядку з ними, ви можете поставити кришку на місце, відновити зв’язок і спробувати запустити двигун. Якщо несправність ховається під кришкою, двигун почнеться або, в гіршому випадку, принаймні почне чхати. Симптом також сприятливий. ви на правильному шляху. Правда, вам доведеться повернути, очистити і висушити свічки. намагаючись запустити двигун, ви наповнили їх бензином. Якщо двигун навіть не чхає, свічки все одно повинні вийти, очистити і перевірити. Простіше, якщо є запасний комплект.

Якщо ви вже дійшли до етапу виведення свічок, ви можете досить ефективно (і вражаюче) перевірити всю систему запалювання взагалі. Підключивши дроти високої напруги до закручених свічок, збирайте свічки в пучок, як морква. Переконайтесь, що провід має контакт з кожною свічкою, але не застосовується до центральних електродів. З’єднайте вільний кінець дроту з масою. Розмістивши пакет свічок у місці, зручному для спостереження з кабіни, скрутіть двигун за допомогою стартера. Більше того, між електродами свічок по черзі (відповідно до процедури роботи циліндрів) смішні іскри повинні пропустити. Якщо так, то вся система запалювання в порядку. Звук двигуна буде дуже незвичним. не будьте настороженими, тому що він крутиться з вимкненнями. Не крутяться надовго. Гірше, якщо на другому етапі чека є інший варіант: між центральним дротом немає іскри та “корпусом”. Отже, справа не в ланцюгах високої напруги. Подальші пошуки будуть складнішими, оцінити свій час та бажання. Якщо обидва доступні, перейдіть до третього етапу. Перевірте, чи напруга подається до котушки запалювання. Це легко зробити тестер, а якщо його немає, ви можете використовувати лампочку батуту. Правда, вам знадобиться пара проводів, щоб підключити його до котушки. У класичній системі запалювання підключіть лампочку між масою та входом первинної обмотки.

Volkswagen Golf 4 покоління не запущено

Volkswagen Golf (4 покоління) 1997-2006.

По.перше, ми проаналізуємо етапи нормального початку двигуна за допомогою ключа запалювання.

Основні варіанти автомобіля де.енергетичні, рульовий стовпець блокується, режим паркування активний

Підключення до акумулятора, включення приладової панелі, активація деяких електричних систем (аксесуарів)

Активація всіх систем електриків, що підключаються до ECU, розблокуючи кермо

Запуск стартера, запуск двигуна, автоматичне повернення клавіш у положенні 2 (увімкнено) після запуску

Розглянемо можливі електричні та механічні несправності, в яких двигун для гольфу (4 покоління) може не починатися, враховуючи середній вік автомобіля на 21 рік причини цього, їх багато.

Щоб краще почути звуки машини та правильно діагностувати проблему під час запуску, відкрийте капюшон і не закривайте двері водія.

Перелік можливих ситуацій з несправністю, в яких процедура запуску двигуна не досягає обертання стартера.

Акумулятор відключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони могли літати, забруднювати або окислюватися, щоб джерело живлення від акумулятора не відбувався.

Акумулятор повністю сів. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Ланцюг потужності стартера зламана. Перевірте дроти, стартерні та реле запобіжники, чи правильно закваска підключений до акумулятора, окислювані та спалені контакти, замерзла тягова реле замерна від вологи.

Стартер не працює. Ремонт (носіння пензлів та колектора) або заміна стартера.

Автоматична коробка передач стоїть у режимі DRAM (Drive) або R (Back Bear). На моделях гольфу Volkswagen з автоматичною коробкою передач, двигун може не запустити, якщо після ввімкнення запалювання поле не переноситься в режим P (паркування) (паркування).

Педаль зчеплення недостатньо натиснута. На моделях з механічною коробкою передач, проблема може виникнути через недостатньо стиснуту зчеплення. Клацніть до кінця на педалі зчеплення та повторіть запуск двигуна.

Ремені безпеки не кріпиться. Моделі гольфу Volkswagen з ременями безпеки не почнуться, поки ремені безпеки не будуть одягнені на водія та передній пасажир.

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, напередодні було машина чи миття двигуна

Вода, що падає під капот. Вода або волога входили в електричні елементи систем двигунів, що призвело до закриття. Вийміть накопичення вологи з клем акумулятора, високопостійних проводів свічки запалювання, з блоку запобіжників та інших контактів.

Під час сильного дощу вода також може потрапити в моторний відсік і спричинити несправності в роботі систем, відповідальних за запуск двигуна.

Несправність в блоці управління електронною одиницею. Контакти в механізмі запалювання можуть бути розплавлені, необхідно діагностувати справність замка замка та огляд клавіш запалювання.

Запобіжник запалювання вигоріло, перевірте його в блоці запобіжника та відповідний електричний ланцюг для скелі.

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, автомобіль припаркований біля сміттєвого резервуара або сміттєзвалища побутових відходів

Гризуни могли піднятися в теплий відсік двигуна, і, шукаючи вихід або їжу, вони посипали проводку в зоні акумулятора або стартера, перевірити цілісність дротів під капотом.

Перелік можливих ситуацій з несправностями, при яких стартер обертається, але двигун не починається.

Акумулятор погано підключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони можуть послабити або літати, забруднювати або окислювати.

Акумулятор сильно виписаний. Спробуйте сигналізувати і увімкнути фари, і якщо звук тихий, а світло тьмяне, це вказує на виписаний акумулятор. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Погана якість нафти. Якщо вулиця суворий мороз, то стара чи не все сезонне моторне масло може значно потовщитися при негативних температурах, що ускладнює запуск стартера для приведення механізмів двигуна. Розігріти машину в теплому гаражі з подальшим зміною олії.

Напередодні напередодні була в охайність

Свіжо закладений бензин/дизель не містить зимових добавок та фруктів у паливній лінії, газового насоса чи іншого місця і не входить до двигуна. Зазвичай це відбувається після заправки на іншій АЗС (не в тому, що зазвичай є). У той же час, не потрібно, щоб заправка газу відбулася вчора або просто, в резервуарі, решта бензин не змішується з новим, а старий витрачається спочатку і лише тоді новий.

Бензин з іншим октановим номером. Для моделей випуску гольфу 1997-2006. Рекомендується налити бренд AI-92 з бензиновим двигуном з бензиновим двигуном. Бензин не відповідає характеристикам з більшим або меншим октановим числом, може гірше ігнорувати іскру свічок, посилює ситуацію двигуна, починаючи з сильного морозу.

Охайно загоріло вогонь, функціонування бензинового насоса не чути, клацання естафети Tanososa можна почути, стартер крутиться активно

Несправний бензиновий насос, його фільтр був забитий через погану якості (брудне) паливо, внаслідок такої роботи він може перегріватися та розбитися.

Відсутність бензину в резервуарі. Іноді відсутність палива викликається утвореним витоком, шланг сепаратора вирвався або відлетів, прокладка газового насоса була зношена або паливна лінія була пошкоджена, подивіться на датчик рівня палива, огляньте машину під ним та калюжі та калюжі.

Охайно загорівся, газовий насос не чувається

Несправна реле розслаблення. Реле паливного насоса забезпечує подачу та припинення джерела живлення газового насоса в команді ECU, насос не накачує, а бензин у паливній пандусі немає. Перевірте наявність реле газового насоса і, якщо це необхідно, замініть.

Volkswagen Golf 5 покоління не запущено

Volkswagen Golf (5 покоління) 2003-2009.

По.перше, ми проаналізуємо етапи нормального початку двигуна за допомогою ключа запалювання.

Основні варіанти автомобіля де.енергетичні, рульовий стовпець блокується, режим паркування активний

Підключення до акумулятора, включення приладової панелі, активація деяких електричних систем (аксесуарів)

Активація всіх систем електриків, що підключаються до ECU, розблокуючи кермо

Запуск стартера, запуск двигуна, автоматичне повернення клавіш у положенні 2 (увімкнено) після запуску

Розглянемо можливі електричні та механічні несправності для гольфу (5 покоління), в якому двигун не запущений взимку чи літо, враховуючи попередні події.

Щоб краще почути звуки машини та правильно діагностувати проблему під час запуску, відкрийте капюшон і не закривайте двері водія.

Перелік можливих ситуацій з несправністю, в яких процедура запуску двигуна не досягає обертання стартера.

Акумулятор відключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони могли літати, забруднювати або окислюватися, щоб джерело живлення від акумулятора не відбувався.

Акумулятор повністю сів. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Ланцюг потужності стартера зламана. Перевірте дроти, стартерні та реле запобіжники, чи правильно закваска підключений до акумулятора, окислювані та спалені контакти, замерзла тягова реле замерна від вологи.

Стартер не працює. Ремонт (носіння пензлів та колектора) або заміна стартера.

Автоматична коробка передач стоїть у режимі DRAM (Drive) або R (Back Bear). На моделях гольфу Volkswagen з автоматичною коробкою передач, двигун може не запустити, якщо після ввімкнення запалювання поле не переноситься в режим P (паркування) (паркування).

Педаль зчеплення недостатньо натиснута. На моделях з механічною коробкою передач, проблема може виникнути через недостатньо стиснуту зчеплення. Клацніть до кінця на педалі зчеплення та повторіть запуск двигуна.

Ремені безпеки не кріпиться. Моделі гольфу Volkswagen з ременями безпеки не почнуться, поки ремені безпеки не будуть одягнені на водія та передній пасажир.

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, напередодні було машина чи миття двигуна

Вода, що падає під капот. Вода або волога входили в електричні елементи систем двигунів, що призвело до закриття. Вийміть накопичення вологи з клем акумулятора, високопостійних проводів свічки запалювання, з блоку запобіжників та інших контактів.

Під час сильного дощу вода також може потрапити в моторний відсік і спричинити несправності в роботі систем, відповідальних за запуск двигуна.

Несправність в блоці управління електронною одиницею. Контакти в механізмі запалювання можуть бути розплавлені, необхідно діагностувати справність замка замка та огляд клавіш запалювання.

Запобіжник запалювання вигоріло, перевірте його в блоці запобіжника та відповідний електричний ланцюг для скелі.

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, автомобіль припаркований біля сміттєвого резервуара або сміттєзвалища побутових відходів

Гризуни могли піднятися в теплий відсік двигуна, і, шукаючи вихід або їжу, вони посипали проводку в зоні акумулятора або стартера, перевірити цілісність дротів під капотом.

Перелік можливих ситуацій з несправностями, при яких стартер обертається, але двигун не починається.

Акумулятор погано підключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони можуть послабити або літати, забруднювати або окислювати.

Акумулятор сильно виписаний. Спробуйте сигналізувати і увімкнути фари, і якщо звук тихий, а світло тьмяне, це вказує на виписаний акумулятор. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Погана якість нафти. Якщо вулиця суворий мороз, то стара чи не все сезонне моторне масло може значно потовщитися при негативних температурах, що ускладнює запуск стартера для приведення механізмів двигуна. Розігріти машину в теплому гаражі з подальшим зміною олії.

Напередодні напередодні була в охайність

Свіжо закладений бензин/дизель не містить зимових добавок та фруктів у паливній лінії, газового насоса чи іншого місця і не входить до двигуна. Зазвичай це відбувається після заправки на іншій АЗС (не в тому, що зазвичай є). У той же час, не потрібно, щоб заправка газу відбулася вчора або просто, в резервуарі, решта бензин не змішується з новим, а старий витрачається спочатку і лише тоді новий.

Бензин з іншим октановим номером. Для моделей випуску гольфу 2003-2009. Рекомендується налити бренд AI-95 з бензиновим двигуном з бензиновим двигуном. Бензин не відповідає характеристикам з більшим або меншим октановим числом, може гірше ігнорувати іскру свічок, посилює ситуацію двигуна, починаючи з сильного морозу.

Охайно загоріло вогонь, функціонування бензинового насоса не чути, клацання естафети Tanososa можна почути, стартер крутиться активно

Несправний бензиновий насос, його фільтр був забитий через погану якості (брудне) паливо, внаслідок такої роботи він може перегріватися та розбитися.

Відсутність бензину в резервуарі. Іноді відсутність палива викликається отриманим витоком, шланг палива пролетіла або пошкоджено іншу паливну шосе, подивіться на датчик рівня палива, огляньте автомобіль під ним плям та калюж.

Охайно загорівся, газовий насос не чувається

Несправна реле розслаблення. Реле паливного насоса забезпечує подачу та припинення джерела живлення газового насоса в команді ECU, насос не накачує, а бензин у паливній пандусі немає. Перевірте наявність реле газового насоса і, якщо це необхідно, замініть.

Volkswagen Golf 6 Покоління не запущено

Volkswagen Golf (6 покоління) 2009-2013.

По.перше, ми проаналізуємо етапи звичайного початку двигуна за допомогою ключа запалювання або кнопки «Пуск/зупинка».

Ми потрапили за кермо за допомогою електронної клавіші, не натиснули кнопку

Основні варіанти автомобіля де.енергетичні, рульовий стовпець заблокований, режим паркування активний

Підключення до акумулятора, включення приладової панелі, активація деяких електричних систем (аксесуарів)

Активація всіх систем електриків, що підключаються до ECU, розблокуючи кермо

Закрив педаль гальма і натиснув кнопку 3.й раз

Запуск стартера, запуск двигуна, автоматичне повернення ключа/системи для розміщення 2 (увімкнено) після запуску

Розглянемо можливі електричні та механічні несправності для гольфу (6 покоління), в якому двигун не запущений взимку чи літо, враховуючи попередні події.

Щоб краще почути звуки машини та правильно діагностувати проблему під час запуску, відкрийте капюшон і не закривайте двері водія.

Перелік можливих ситуацій з несправністю, в яких процедура запуску двигуна не досягає обертання стартера.

Акумулятор відключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони могли літати, забруднювати або окислюватися, щоб джерело живлення від акумулятора не відбувався.

Акумулятор повністю сів. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Ланцюг потужності стартера зламана. Перевірте дроти, стартерні та реле запобіжники, чи правильно закваска підключений до акумулятора, окислювані та спалені контакти, замерзла тягова реле замерна від вологи.

Стартер не працює. Ремонт (носіння пензлів та колектора) або заміна стартера.

Автоматична коробка передач стоїть у режимі DRAM (Drive) або R (Back Bear). На моделях гольфу Volkswagen з автоматичною коробкою передач, двигун може не запустити, якщо після ввімкнення запалювання поле не переноситься в режим P (паркування) (паркування).

Педаль зчеплення недостатньо натиснута. На моделях з механічною коробкою передач, проблема може виникнути через недостатньо стиснуту зчеплення. Клацніть до кінця на педалі зчеплення та повторіть запуск двигуна.

Ремені безпеки не кріпиться. Моделі гольфу Volkswagen з ременями безпеки не почнуться, поки ремені безпеки не будуть одягнені на водія та передній пасажир.

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, напередодні було машина чи миття двигуна

Вода, що падає під капот. Вода або волога входили в електричні елементи систем двигунів, що призвело до закриття. Вийміть накопичення вологи з клем акумулятора, високопостійних проводів свічки запалювання, з блоку запобіжників та інших контактів.

Відсутність електронного ключа поблизу. Якщо замок обладнаний запалюванням кнопки, то, щоб увімкнути запалювання та запустити двигун за допомогою кнопки «Пуск/зупинка.

Несправність в блоці управління електронною одиницею. Контакти в механізмі запалювання можуть бути розплавлені, необхідно діагностувати справність замка замка та огляд клавіш запалювання.

Запобіжник запалювання вигоріло, перевірте його в блоці запобіжника та відповідний електричний ланцюг для скелі.

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, автомобіль припаркований біля сміттєвого резервуара або сміттєзвалища побутових відходів

Гризуни могли піднятися в теплий відсік двигуна, і, шукаючи вихід або їжу, вони посипали проводку в зоні акумулятора або стартера, перевірити цілісність дротів під капотом.

Перелік можливих ситуацій з несправностями, при яких стартер обертається, але двигун не починається.

Акумулятор погано підключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони можуть послабити або літати, забруднювати або окислювати.

Акумулятор сильно виписаний. Спробуйте сигналізувати і увімкнути фари, і якщо звук тихий, а світло тьмяне, це вказує на виписаний акумулятор. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Погана якість нафти. Якщо вулиця суворий мороз, то стара чи не все сезонне моторне масло може значно потовщитися при негативних температурах, що ускладнює запуск стартера для приведення механізмів двигуна. Розігріти машину в теплому гаражі з подальшим зміною олії.

Напередодні напередодні була в охайність

Свіжо закладений бензин/дизель не містить зимових добавок та фруктів у паливній лінії, газового насоса чи іншого місця і не входить до двигуна. Зазвичай це відбувається після заправки на іншій АЗС (не в тому, що зазвичай є). У той же час, не потрібно, щоб заправка газу відбулася вчора або просто, в резервуарі, решта бензин не змішується з новим, а старий витрачається спочатку і лише тоді новий.

Бензин з іншим октановим номером. Для моделей випуску гольфу 2009-2013. Рекомендується налити бренд AI-95 з бензиновим двигуном з бензиновим двигуном. Бензин не відповідає характеристикам з більшим або меншим октановим числом, може гірше ігнорувати іскру свічок, посилює ситуацію двигуна, починаючи з сильного морозу.

Охайно загоріло вогонь, функціонування бензинового насоса не чути, клацання естафети Tanososa можна почути, стартер крутиться активно

Несправний бензиновий насос, його фільтр був забитий через погану якості (брудне) паливо, внаслідок такої роботи він може перегріватися та розбитися.

Відсутність бензину в резервуарі. Іноді відсутність палива викликається отриманим витоком, шланг палива пролетіла або пошкоджено іншу паливну шосе, подивіться на датчик рівня палива, огляньте автомобіль під ним плям та калюж.

Охайно загорівся, газовий насос не чувається

Стартер крутиться, але двигун не починається у Volkswagen Golf 5 (2004. 2008)

Майже кожен власник автомобіля зіткнувся з проблемою, коли автомобіль не починається після повторних спроб повернути ключ у замок запалювання. Для нормального запуску бензиновий двигун вимагає достатнього тиску палива, своєчасної іскри. Тому спочатку ми рекомендуємо перевірити, чи є паливний насос, свічки запалювання та кабелі для стартера в порядку.

Одним із енергетичних інтенсивних елементів у машині є стартер. Тому акумулятор у машині повинен бути хорошим і добре заряджене. Якщо акумулятор автомобіля буде виписано або не повністю заряджається, запустити стартер буде складним або неможливим. Якщо сліди корозії помітні на клемах акумулятора, їх слід очистити та змащувати за допомогою спеціальної мастила.

volkswagen, golf, почин, стартер, двигун

Коли, намагаючись запустити двигун, революції стартера чують без клацань чи брязкальця, швидше за все, проблема є несправним набором стартера. Соленоїд штовхає важіль приводу. пристрій, який взаємодіє з маховиком.

Якщо гуде звук обертання стартера почута без запуску двигуна, то соленоїд зламається або проблема з проводкою на самому стартері виникла. Огляньте дроти на стартерному соленоїді. Якщо брудні, відключені або рвані дроти та стики не знайдені, тому необхідно замінити компоненти стартера.

Якщо, перш ніж стартер почне обертатися клацанням, і немає шліфування, то механізм обертання маховика вийшов з ладу. Можливо, це було заклинили, або акумулятор не має достатнього заряду, щоб соленоїд міг повністю розтягнути механізм.

Якщо обертання стартера супроводжується брязкальцем, то проблема можлива в маховику або в Bandix. Зірочка, яка чіпляє маховик. Ми рекомендуємо зв’язатися з автомобільною службою для заміни маховика або бандида.

У відремонтованих стартерах може статися, що механізм заручини не регулюється або не встановлюється неправильно, тому зірочка починається обертатися занадто рано або занадто пізно, намагаючись підключити маховик. Старі закуски швидко спалюють обмотку, щітки, якір або вал зношуються. Все це викликає сторонній шум та збільшення споживання струму, слабке враження або повна відсутність.

Без належного обслуговування акумулятора, з несправністю електричних з’єднань та компонентів, система запуску не буде працювати правильно.

  • Електронна діагностика. Підключення діагностичного сканера для помилок читання в реєстраторі даних
  • Якщо необхідно, продуктивність кроку.кроку пошуку несправностей на основі результатів електронної діагностики
  • Робота на основі даних, виявлених під час діагностики

За допомогою прояву симптому стартер крутиться, але двигун не запускає роботу автомобіля, не рекомендується. Рекомендується діагноз

Помилки комп’ютера на дошці з симптомом #Starter Twists, але двигун не починається у Volkswagen Golf 5 (2004. 2008) ?

Перевірка основних систем автомобілів

Якщо гольф Volkswagen не запущений, причини слід шукати в несправах про початок, запалювання або електроенергію. Нормальна робота системи старту в основному залежить від робочого стану стартера. Когда.Срамр Прі.Поороте Ключа, кріт, Крутт Влостеуш.Недуш. Проблеми можуть бути пов’язані з карбонізацією або окисленням контактних сполук, пошкодженням передач Бендікс або зубами маховика, несправністю втягування реле, зносу пензлів.

Що стосується вивчення системи запалювання, не забудьте використовувати товсті гумові рукавички, оскільки цілком небажано взяти на себе високопостійний дріт з голими руками. Після включення запалювання слід перевірити посадку та цілісність дротів високої напруги, переконайтеся, що котушка запалювання та наявність іскри на свічках стосуються справності. Якщо іскра не з’явиться, вам слід спробувати замінити високопостійні дроти або котушку новою. Якщо є іскра, але двигун також не запускається. вам потрібно замінити свічки запалювання.

Перевірка енергосистеми складається з вимірювання тиску палива в паливній рейці за допомогою датчика тиску. За умови, що двигун працює на холостому ходу, тиск повинен становити близько 3 кг/см 2. Зниження тиску зазвичай відбувається внаслідок засмічення паливного фільтра, відмови паливного насоса або регулятора тиску палива. Якщо Volkswagen Golf не починається після цих чеків, вам слід звернути увагу на датчик синхронізації двигуна двигуна, продуктивність ECU та форсунки, цілісність розподілу вала ременя. Перевірка напруги в мережі не займе багато часу, що за допомогою двигуна двигуна повинно досягти 14 В, з неопераційним. 12,5 В, при запуску двигуна. 8 В.

Двигун працює, але негайно зупиняється

Коли двигун запускається і зупиняється, проблему слід шукати в роботі регулятора холостого ходу, який складається з чутливого елемента, дросельної заслінки та його приводу. Для того, щоб машина почалася, вам часто просто потрібно очистити демпфер, забруднений внаслідок використання палива низької якості. Спіраль чутливого елемента також підлягає очищенню, в результаті чого ми можемо уникнути зменшення електричного потенціалу та неправильних читань датчика. Якщо це не прибирає, це означає, що регулятор холостого ходу повинен бути замінений.

Дуже поширеними причинами є несправність інжектора, засмічення фільтра газового насоса або повітряного фільтра. Можливо також, що Volkswagen Golf запускається і зупиняється в присутності збоїв у системі анти.крадіжки автомобіля, оснащеного іммобілайзатором. Установка електронних компонентів, ймовірно, була проведена погано, тому було блокування деяких команд на дошці.комп’ютера.