Volkswagen Amarok не починається з холоду. Ціни встановлення Webasto для Volkswagen…

Volkswagen Amarok не починається з холоду

Volkswagen Amarok (2013). Складний запуск гарячого двигуна

Причини бідного запуску для гарячого

Відповідно до статистики, основними причинами поганого запуску двигуна після простою при високій температурі є:

-Збагачена паливна суміш, яка утворюється завдяки поганому бензину якісності (його світлові фракції випаровуються, і отримують своєрідний «бензиновий туман») несправний датчик охолоджуючої рідини. При високій температурі навколишнього середовища ймовірність його неправильної роботи. це ймовірність її неправильного займання. Це може бути неправильно виставлене або виникають проблеми із блокуванням запалювання.

Перше, що потрібно зробити так, щоб двигун зазвичай запущений на гарячому. Заправляйте на перевірених АЗС, а також відстежують стан паливної системи вашого автомобіля. Якщо після навіть короткого простою двигун не запускається в вогні, то спочатку відкрийте дросель (натисніть на педаль прискорювача) або вийміть кришку фільтра і залиште його відкритим на пару хвилин. За цей час бензин випарений зникне, і ви можете, як правило, запустити двигун. Якщо така процедура не допомогла, то необхідно шукати несправності серед вищезазначених вузлів та механізмів.

Вузли, які можуть стати причинами проблем

-Низькоякісне паливо, випаровування його легких фракцій.Невдалий датчик охолоджуючої рідини.Датчик положення колінчастого вала.Датчик повітряного потоку.Паливі форсунки.Паливний насос.Паливний насос високого тиску.Регулятор холостого ходу.Контроль тиску палива.Дизель бездіяльно.Модуль запалювання

Чому підігрітий кіоск

Деякі автомобілісти стикаються з ситуацією, коли вже занедбаний і нагрітий двигун раптом зупиняється. Більше того, це відбувається після того, як датчик зафіксував набір нормальної робочої температури. Для цього може бути кілька причин.

-Погане якість палива. Ця ситуація є типовою, наприклад, якщо ви заїжджаєте від АЗС, а через короткий проміжок часу двигун починає «кашель», автомобілі Twits і Kids. Вихід тут очевидно. для стікання палива низької якості, видування паливної системи та заміни паливного фільтра. Також доцільно замінити свічки, але якщо вони нові, ви можете зробити їх чистку. Природно, ви не повинні закликати на такі АЗС у майбутньому, і якщо ви зберегли чек, ви можете зателефонувати туди і подати претензію на якість палива.

-Паливний фільтр. За допомогою затриманого двигуна слід також перевірити стан паливного фільтра. І якщо, згідно з правилами, він вже повинен бути замінений, то вам потрібно це зробити, незважаючи на те, чи його ще не забили чи ні.

-Повітряний фільтр. Тут ситуація схожа. Двигун може “злучити” збагачену суміш і незабаром після початку. Перевірте його стан і, якщо необхідно, замініть. До речі, саме так можна зменшити споживання палива.

-Бензиновий насос. Якщо він не працює в повній пропускній здатності, то двигун зазнає палива, і відповідно, через деякий час він зупиниться.

-Генератор. Якщо він повністю або частково провалився, він перестав давати зарядку акумулятора. Водій може не відразу помітити цей факт, запустити двигун і піти. Однак він піде лише до повного звільнення акумулятора. На жаль, починати запускати двигун на ньому більше не буде можливим. У деяких випадках ви можете спробувати затягнути ремінь генератора. Якщо ця процедура не допомогла, вам потрібно зателефонувати на буксирування або зателефонувати друзям, щоб ваш автомобіль перетягував до гаража або сто.

Не починати з гарячого інжекторного двигуна

Оскільки двигун інжектора дещо складніший, ніж карбюратор, відповідно, причини, чому такий двигун не запускається, буде більшим. Зокрема, вони можуть бути несправністю таких вузлів та механізмів:

-Датчик температури теплоносія (теплоносій). У спекотну погоду він може зазнати невдачі та подати неправильну інформацію в ECU, зокрема, що температура теплоносія вище, ніж регулятор колінчастого вала (DPKV). Його відмова призведе до неправильної роботи ECU, що, в свою чергу, не дозволить двигуна для двигуна масового повітря (DMRV). У спекотну погоду датчик може не впоратися з завданнями, призначеними для нього, оскільки різниця температури вхідних та вихідних повітря буде незначною. Крім того, завжди існує ймовірність його часткової або повної невдачі шліфувальних форсунок. Тут ситуація схожа на двигун карбюратора. Невелика частка бензину при високій температурі випаровується, утворюючи збагачену паливну суміш. Відповідно, двигун зазвичай не може запустити паливний насос. Зокрема, необхідно перевірити роботу регулятора управління його перевернутим простором (PXX) запалювання палива палива.

Він погано запущений на гарячому дизельному двигуні

На жаль, дизельні двигуни також іноді можуть не почати гаряче. Найчастіше причини цього явища. це несправності таких вузлів:

-Датчик теплоносія. Тут ситуація схожа на ту, яка була описана в попередньому розділі. Датчик може вийти з ладу, і, відповідно, передати в ECU неправильну інформаційну адвоката на посаду колінчастого вала. Ситуація, подібна до інжектора двигуна масового потоку повітря. Аналогічно насосний насос високого тиску. Зокрема, це може статися через значний знос втулки та насосний вал насоса. Повітря потрапляє в насос з.під сальника, тому стає неможливим набирати робочий тиск у Холонгері Хартії холостого двигуна дизельного двигуна тиску палива запалювання.

Не починається з двигуна гарячого карбюратора

Причини, чому карбюратор більш.менш чіткий на гарячому, мінливість бензину здебільшого винна. Суть полягає в тому, що коли двигун прогрівається до робочої температури, карбюратор також нагрівається, і після вимкнення протягом 10-15 хвилин паливо починає випаровуватися, тому важко запустити машину.

Volkswagen Amarok, який не починається

Ваш автомобіль не починається, і ви чекаєте вас на дуже важливому зустрічі! Немає стресу, вам потрібно бути механічним генієм, щоб бути ефективним. Уважно дотримуючись порад, викладених у цій статті, ви можете легко усунути проблему і, таким чином, перезапустити свій Volkswagen Amarok.Спочатку спробуємо проаналізувати ситуації, які можуть заважати установі вашого автомобіля.

Можливо, акумулятор не допомогла вам залишити фари всю ніч або навіть ключ до автомобіля залишався в блоці запалювання.Щоб переконатися, що це дійсно акумулятор, а не ніде більше, спочатку перевірте освітлення ваших фар. Дійсно, низька інтенсивність або відсутність освітлення стане поганим знаком для вашого акумулятора.

Різні причини, чому Volkswagen Amarok не почнеться

Мій Volkswagen Amarok не починається через акумулятор.У більшості випадків для Volkswagen Amarok, який не починається, це просто акумулятор, тому що саме це надає стартеру основну енергію для запуску двигуна.Можливо, перевірте, чи кілька лампочок на вашій панелі загорівся. См. Засмагаюче світло, що вказує на несправність.Якщо при поверненні ключа, машина смикається, ймовірно, акумулятор викидається, тому його потрібно зарядити.Невелика порада, яка надасть вам чудову послугу: Зберігайте сполучні кабелі у вашому Volkswagen Amarok, ви заощадите на буксирі.Якщо одне з оточення належить до самих кабелів, можна буде зарядити акумулятор, щоб ви могли перезапустити двигун, а акумулятор буде заряджатися незалежно. Почекайте трохи, перш ніж повернутися на дорогу, навіть якщо ваш автомобіль їде, було б соромно зупинитися на першому червоному світлофорі та повторити операцію.Погодні умови ускладнюють запуск мого Volkswagen Amarok. Уявіть, що акумулятор заряджається, але Volkswagen Amarok все ще не починається. По.перше, важливо знати, що зміни вологості та температури викликають окислення, яке можна відкласти на клемі акумулятора, що засмічує його і може заважати його роботі.У ідеальному стані термінали мають металевий сірий колір. Якщо кольори різні, корисно їх очистити. Вам потрібно це зробити із залізною щіткою або наждаком. Перед тим, як потерти, нанесіть трохи товстого жиру.Стартер вашого Volkswagen Amaroka, ви все ще слухали наші поради, але ваш Volkswagen Amarok все ще не починається. Настав час перевірити стартер, цей маленький електродвигун, відповідальний за запуск автомобіля.Ви повинні знати, що для підтримки його в хорошому стані вимагає прості дії. Ви можете дати кілька невеликих ударів загостреної частини стартера, щоб зняти вугілля і тим самим полегшити їх прохід.Пам’ятайте, що ця частина не має певного терміну служби, це буде залежати від його використання, лише від обслуговування вашого Volkswagen Amarok. Коли це не працює належним чином, це часто викликається поганим електричним контактом, що часто викликається спекотною літньою температурою. Просто тому, що метали проводяться менше, ніж струм з теплом. Якщо не гаряче, то не може виникнути питання.

Ще одне рішення, щоб спробувати запустити машину. Покладіть Volkswagen Amarok на невеликий нахил завдяки пульсу, який в кінцевому підсумку отримає ваш автомобіль. Це спрацює, якщо ваш акумулятор буде виписаний і не дозволяє запустити стартер. У цьому рішенні це дозволяє уникнути його запиту.Мій генератор Volkswagen Amarokodnako, якщо ваш акумулятор не заряджався через кілька кілометрів (тож ви все ще не можете запустити двигун запалювання навіть після руху), ви стикаєтесь з двома альтернативами, коли ваш акумулятор виписаний у вашому Volkswagen Amarokok. Варіант N2. генератор. Завдання останнього. просто заряджайте його під час руху. Можливо, ваш акумулятор працює нормально, але генератор не міг зарядити його.

Переваги запуску попереднього двигуна

З недоліків ми зазначимо, що лише мінімальне збільшення споживання палива та невелике навантаження на акумулятор.

Kibercar пропонує широкий вибір систем попереднього створення від всесвітньо відомого виробника Webasto:

 • попередньо обігрівачі дизельного палива;
 • системи дистанційного керування;
 • Багатоконтрольні таймери;
 • Системи попереднього створення двигуна через мобільну мережу GSM (SMS або управління через голосове меню).

Наші експерти допоможуть здійснити правильний вибір попереднього нагрівання двигуна за оптимальною ціною. Ви отримаєте високоякісний та ефективний пристрій, який врятує вас від проблем з автомобілем у морозному сезоні.

Для чого обігрівач? Переваги Webasto для Volkswagen

У будь.яку погоду Webasto забезпечить нагрівання двигуна для робочої температури. Для надзвичайно холодних клімату та великих обсяг двигунів є спеціальні рішення.

Початок двигуна з «десятої» спроб, холодне повітря з плитки, крижане лобове скло. все це в минулому! Вебасто нагрівач вирішить ці проблеми та допоможе вирушити в дорогу без зайвих стресів!

Теплий салон і нагріте лобове скло запобігають утворенню морозу та заливки окулярів не тільки перед початком, але й під час поїздки.

Webasto Heater допоможе заощадити багато часу, і коли він так відсутній. вранці, суєта, ввечері після робочого дня, коли виходить з стоянки тощо. D. Ви можете забути про двигун, який не хоче починати, заморожені замки та болісний вискоблювання льоду з окулярів!

Завдяки широкому вибору систем управління, ви можете легко впоратися з нагрівачем Webasto. Існують оптимальні рішення для різних графіків використання категорій автомобіля та цін!

Вебасто нагрівач стане в нагоді влітку. У спеку, після паркування під променями сонця, воно автоматично увімкне вентилятор стандартної системи опалення автомобіля Volkswagen, звільнившись від небезпеки, щоб задихнутися в задушливому салоні або гарячих сидінь перегріву. І все це перед запуском двигуна, коли ви все ще не можете увімкнути кондиціонер!

Завдяки широкому вибору систем управління, ви можете легко впоратися з нагрівачем Webasto. Існують оптимальні рішення для різних графіків використання категорій автомобіля та цін!

Обігрівач працює на паливі, і його застосування, здавалося б, повинно призвести до збільшення споживання палива. Однак незалежні тести показали, що це додаткове споживання (не більше 0,7 л/год), навіть у найбільш екстремальних умовах, майже повністю компенсується економією палива. зрештою, потеплений двигун споживає менше палива, ніж із холодним запуску.

Паливна система

Як ми говорили раніше, його пристрій суттєво відрізняється від аналогів бензину. У 60 відсотках випадків (включаючи “Ford” автомобілів) дизель не починається через проблеми в паливній системі. Перше, що могло б бути, це закупорка форсунок. Це відбувається через низькоякісне паливо. Вони не можуть бути очищені самостійно. лише в спеціалізованій службі.

З яких інших причин дизель не розпочався? Звичайно, це фільтри. Необхідно перевірити їх стан.

У паливній системі дизельного двигуна існує два рівні очищення. шорсткі та тонкі.

Останній повинен звернути особливу увагу. Паперова порожнина фільтра, через який паливо проходить на форсунках, здатна затримати частинки розміром до 10 мкм. Ресурс цього елемента становить 8-10 тисяч кілометрів. Якщо ви не дотримуєтесь цих правил, фільтр просто оцінить. Як результат, паливо не ввійде в камеру згоряння, хоча насос надає правильний тиск. Це можна визначити природою руху автомобіля. Якщо збої спостерігаються в динаміці, це означає, що паливо постачається із затримкою. І фільтр засмічував грязюкою. Варто згадати про повітряні елементи.

Вони зберігаються в пластиковому корпусі, ви можете замінити їх власними руками, зміщуючи кріплення та знявши кришку. На фотографії вище показано, як виглядає брудний повітряний фільтр. Через це дизель не починається. Подача кисню припиняється або зменшується до мінімальної позначки. Двигун не вистачає повітря. він розмивається паливом.

Темний дим

Якщо двигун важко запустити, а чорний дим надходить з вихлопної труби, це вказує на неправильну роботу форсунок, а саме їх розпилювального палива. Це робиться з надлишком, через що деяке паливо не встигає спалити і вилетіти, як кажуть “у трубі”.

Система має два механізми. Це ATVD і TNND. Перший елемент часто виходить з ладу, оскільки його пристрій є складнішим, ніж елемент другого. Насос не може дати бажаний тиск у паливній системі, тому дизель не починається або важко запустити. Рух супроводжується “чханням” (наче автомобілю не вистачає палива). Варто зазначити, що до паливного насоса піднімається пояс. Він може зламати або літати. Перш за все, ми перевіряємо привід ременя. Перевірте запобіжники паливної системи (які переходять до насоса). Один з них може вигоріти. Часто це трапляється з коротким замиканням. Досвідчені автомобілісти консультують завжди носити з ними набір резервних запобіжників.

Як почати Volkswagen amarok?

Сучасні машини мають все більше функцій, і хоча вони надають нам багато комфорту, багато з них не завжди зручні для користувача. Не має значення, чи ви орендували автомобіль, запозичили його чи просто купували Volkswagen Amarok, залежно від його функціональності, це може бути важко точно визначити, як отримати Volkswagen Amarok? Навіть якщо цей фундаментальний акт водіння може здатися очевидним для багатьох із вас, залежно від варіантів та року випуску вашого автомобіля, це буде більш.менш базовим. Сьогодні ми навчимо вам декілька процедур запуску Volkswagen Amarok, використовуючи ключ, тоді, на другому етапі, як запустити Volkswagen Amarok з карткою і, нарешті, не використовуючи ключ.

 • Розрізняйте розташування Ноймана (отвір, в який вставляється ключ), у більшості випадків він розташований з правого боку керма, на приладовій панелі. Якщо ви заблокували кермо, не розум читаючи нашу статтю про кермо, заблоковано на Volkswagen Amarok, то його заблоковано, щоб дізнатися, як його розблокувати.
 • Вставте ключ до цього.
 • Переконайтесь, що ви перебуваєте в нейтральному положенні для автомобіля з ручною коробкою передач і в положенні “n” або “p” для автоматичної коробки передач.
 • Увімкніть запалювання, повернувши його за годинниковою стрілкою чверть, повернувшись до того моменту, коли ви відчуваєте, що пройшли перший крок.
 • Перевірте панель приладів, що помаранчеві індикатори зникли, якщо ви не знаєте, що вони означають, не відмовляйтеся читати нашу статтю про помаранчеві індикатори на Volkswagen Amarok, щоб дізнатися причину цього.
 • Вам просто потрібно зробити ще одну крок за годинниковою стрілкою і зберегти його врешті.решт, поки не запуститься ваш Volkswagen Amarok (не дозволяйте стартеру працювати більше 10 секунд, інакше ви ризикуєте пошкодити його, якщо автомобіль не починається, нехай він відновлюється на кілька десятків секунд до нового тестування)

Як запустити Volkswagen amarok з ключової картки?

 • Залежно від року випуску та серії, вам може знадобитися або не потрібно вставляти карту в певний слот. Перевірте на інформаційній панелі, чи ваш Volkswagen Amarok оснащений цим слотом чи ні.
 • Якщо це так, вставте карту в цей отвір, або ви можете залишити карту з собою або десь у кабіні.
 • Знайдіть кнопку запуску, яка зазвичай розташована на висоті керма поблизу класичного розташування Ноймана, інакше воно зазвичай розташоване на центральній консолі.
 • Переконайтеся, що ви перебуваєте в нейтральному або нейтральному положенні на автоматичній коробці передач.
 • Натисніть кнопку запуску один раз, щоб увімкнути запалювання Volkswagen Amarok.
 • Вийміть кришку, що покриває кермо, і знайдіть серед трьох електричних вимикачів ту, яка стосується вашого двигуна / акумулятора / стартера (щоб допомогти вам, прийміть посібник користувача з собою).
 • Очистіть, підключіть їх разом і ізолюйте проводи акумулятора та запалювання (будьте обережні, щоб не вдарити себе електричним ураженням під час роботи). Тепер у вас є електроенергія, ніби у вас контакт
 • Нарешті, очистіть провід стартера і швидко підключіть його до акумулятора (не здійснюйте подовжений контакт, і лише 1 або 2 секунди повинні бути достатньо для вашого Volkswagen Amarok).

Отже, ви виявили всі способи почати Volkswagen Amarok.

Додаткові поради щодо Volkswagen Amarok SM. Категорія Volkswagen Amarok.

Відгуки про Volkswagen Amarok про механіку

6-ступінчаста механічна коробка передач, встановлена ​​на Пікупані. Пристрій має індекс 0c6 та класичний дизайн. Її особливості найкраще розкрити відгуки про дизеля “Volkswagen Amarok” на механіку реальних власників.

«Купив Amarok з 6 Мкпп у 2013 році. Я вже вдарив більше 150 тисяч. км. Я читав, що багато власників скаржаться на труднощі включення 1.ї та 2.ї програми. Дійсно є проблема, і вона, як правило, характерна для всіх комерційних машин з дизельним двигуном. І “amarok”. це комерційний транспорт. Проблема вирішується попереднім нагріванням. Взимку програми “на холоді” дійсно увімкнено тісно. Тому на холоді протягом 20-30 хвилин. Перед від’їздом я розігріваю веб.webast двигуна. Після цього коробка працює чітко і швидко! Влітку з нею взагалі немає проблем “.

“IACP для amarok з особливостями. Автомобіль 2011 року з дизельним дизелем 2000 кубічних та всіх колісних приводів. Я вважаю, що ця скринька не дуже підходить для цього двигуна. Перша та друга передача викликає особливі скарги. Якщо ви їдете в пробки, 1.а програма коротка. Рухатися зі швидкістю понад 10 км/год на ньому незручно, мотор дуже галасливий. Перехід від першої на другу передачу складності. Якщо швидкість нижче 1000, двигун зупиняється. У той же час, я хочу сказати, що коробка дуже надійна і невибаглива для підтримки. Але я думаю, що вам потрібно звикнути до цього “.

«Я володів пікапу з 2012 року. Я взяв машину з дизельним двигуном 2.0 Бітді. Я довго вибрав передачу. Я побачив дуже хороші відгуки про Amarok з автоматичною коробкою передач, але врешті-решт я зупинився на 6-ти системній ручній коробці передач. Я весь час проїжджав понад 200 000 км. На коробці немає особливих скарг. Спочатку були труднощі з першою та задньою передачею, вони виявилися неохоче. Але після бігу.in все повернулося до нормального. І на шосе та на виїзді.дорога механік ідеально поводиться “.

«Понад 5 років їзди на Amarok з 6-ступінчастою механікою, яка зробила такі висновки для себе-робота по коробці вимагає певного стилю водіння. Як і очікувалося до вантажівки, пікап важкий і дуже інертний. Тому водіння має бути доречним. неспішне прискорення, швидке перемикання режимів. Це не світловий седан! Крім того, вам потрібно врахувати функції самої коробки. великі синхронізатори та передачі, збільшені коефіцієнти передач. Вам потрібно чітко зловити момент синхронізації зв’язку. Зміна передач відбувається інакше, ніж на пасажирському автомобілі. І це не проблема, а лише особливість цього поля “.

“У моєму відгуку про” Volkswagen Amarok “з дизелем та механікою 2013 року я хочу зазначити, що коробка дуже надійна. Я проїхав 173 000 км без проблем. Було лише один зрив за весь час-коли поїздка на роботу, 5-а та 6-а програма зникла. Важіль перемикається у потрібне положення, і тяга не передається на колеса. У той же час з коробки почули тріщину. Я одразу подумав носити зчеплення. Я якось заїхав на послугу. Після діагнозу майстер виніс вирок. виделка механізму комутації розпалася. Ціна випуску. трохи більше 60 000 були замінені швидко. Після ремонту я вже проїхав 2000 км. Звичайний політ “.

“Взяв” amarok “з новим автоматом від чиновника. ZF Box дуже рада. Автомобіль тихо їздить і водночас дуже відмовився. Машина чудово працює в місті та поза дорогою. Прохолодні підйоми теж не є проблемою. У друга є той самий пікап, але з механікою. Різниця в споживанні палива становить приблизно 0,5-1 л “.

«Я придбав пікап у 2011 році. Bitdi Diesel плюс 8-ступінчаста автоматична коробка передач. Робота машини дуже задоволена. Швидкість перемикання майже невидимі, автомобіль починає плавно. У повільному темпі машина впевнено їде. Якщо ви використовуєте вручну режим, прискорення є більш інтенсивним. Я також хочу зазначити, що коробка дуже розумна. Помилка, програма не може бути включена. Якщо повороти дуже низькі, ручка для руху вперед просто не реагуватиме. А ще один плюс машини. це зручна ручка “.

«Купуючи Amaroka, я тривалий час вибрав між механікою та автоматикою. Як результат, я зупинився на автоматичній коробці передач, і не шкодую. Я взяв машину для повсякденних поїздок, а також виходи на полювання та риболовлю. Іноді доводиться перетягувати трейлер. Після 165 000 км пробігу я можу сказати, що водіння по машині зручно для будь.якого типу покриття. При необхідності перша передача може замінити нижню. З лебідкою я вийшов з важких позашляховиків без будь-яких наслідків для коробки. Загалом, машина Amaroka поводиться чудово в будь.яких умовах “.

«Я купив VW Amarok з 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач і 2.0 Бітді в офіційному дилері. Це було в 2012 році. Десь після 7000 км пробігу з коробкою проблеми почалися-це стає в екстреному режимі, а потім насильно включає 6-перехід, тоді знак коробки блимає на охайному, і ключ підпалить. У той же час, через деякий час проблема зникає самостійно, але потім знову проявляється. Взагалі я звернувся до вимкнення. послуга. Вони діагностували, вони не знайшли жодних поломок. Виявилося. з рослини було мало олії! Я навіть не повірив, я думав, що їх розводять. Як результат, вони додали масло, замінили фільтр, калібрали коробку. Проблема зникла. Вже залишилося понад 85 000 км, нічого більше не сталося “.

«Я купив Amarok у 2010 році. Двигун 2.0 Bitdi, повнопривідний, 8-ступінчаста автоматична коробка передач. У відгуках “Volkswagen Amarok” з дизелем та механікою 2010 року. Відпустіть багато скарг на проблеми з передачею. Але машина не без вади. Приблизно через 65 тисяч. запустити кляп стояв у екстреному режимі. Блокування відбулося на стоянці біля роботи на стоянці. Автомобіль запускається нормально, на панелі загоряються різні показники. Я відправив автомобіль на буксирування на службу. дилер. Після 5-годинного діагнозу діагноз діагностував-розрив дроту при вступі в комп’ютер коробки. Немає захисних пильних пиляків, місце абсолютно не захищено від пошкодження, або від вологи, ні від бруду. Побивка була ліквідована в той же день безкоштовно за гарантією. На роботі немає скарг “.

Amarok не починається. Volkswagen Amarok, 2.0 літра, 2012 рік на Drive2

Історія власника Volkswagen Amarok. розбиття транспортних засобів. Весь світ і радість! Це сталося з Амарок Неправо не починається. Все було так, 2 тижні тому я наповнюю повний танк на Газпром, я їзжу на місто на день, я ввелю машину ввечері і їду у відпустку. Я приїхав за день до вчорашнього дня, я початимеш. Все, як завжди, спіраль згасла, перевірка вийшла, ключ до початку. на заводі.

Стартер обертається, але двигун не починається

Причин такої поведінки може бути досить багато. Основні перераховані нижче. Ми розділили їх на дві категорії. Для початку ми розберемо ті, з якими може впоратися будь.який новачок:

Людський фактор: Ви забули вимкнути прокладку, яка блокує, наприклад, лише бензиновий насос. Вихлопна труба забита. Хороші люди вкладають у нього ганчірку або картоплю, або, можливо, ви просто заїхали в сніговик. є багато варіантів. Випускна труба повинна бути вивільнена.

Все вищезазначене, загалом, не є зривом, і вирішується у двох рахунках. І тепер ми проаналізуємо причини, пов’язані з технічною несправністю: якщо стартер перетвориться досить повільно, то причиною може бути потовщення в холодному маслі в двигуні. Або, можливо, акумулятор або його сильно окислені клеми виписані після довгої парковки. У той же час, напруга борсету може зануритися так, щоб блок управління двигуном відмовився працювати. Ну, тут все зрозуміло: масло слід вилити протягом сезону, акумулятор заряджається або замінюється. Щось замерзло в газовій трубопроводі, дизельне паливо в резервуарі або фільтрі. Шукайте теплу коробку! Паливний насос несправний. Це легко перевірити, якщо ви не намагаєтесь дістати машину біля жвавого та галасливого шосе. Якщо є тихо навколо, то чутливе вухо здатне зловити відсутність характерного гудіння паливного насоса під час початку стартера. У кращому випадку поганий контакт у ланцюзі винна, в найгіршому ви будете замінені заміною насоса. Корона маховика обертається. Це іноді траплялося на автомобілях попередніх років виробництва, аж до VAZ-2109. Чується, що Бендікс стиснувся з короною, а корона з писком повертається на маховику. Заміна маховика надходить.

Стартер не входить до взаємодії з короною. Причина: знос деталей, зуби подрібнюються тощо.П. Коли спроба почати, чути брязкальце зубів. Будьте готові замінити корону або маховик.

Зігнутий Бендікс. Або його привід пролетів, або сам Бендікс неважливий. Чується, що стартерний двигун обертається з високою швидкістю, але більше немає спроб скрутити двигун. Будьте готові до ремонту або заміни самого стартера.

Забезпечення системи запалювання в бензинових машинах. Ми перевіряємо все. свічки, котушки, проводка тощо.П. Дизельна машина не має сяйво розжарювання. Проблема може бути в блоці управління, а також у реле живлення. Самі свічки також слід перевірити. вам потрібно подумати.

Ремінь часу, розкиданий на клаптики. Це легко відчути: стартеру стало легко скрутити. Якщо вам пощастило (поршні не зустрічалися з клапанами). достатньо замінити пояс, якщо ні, то половина двигуна.

Ремінь часу стрибнув у кілька зубів, порушуючи правильні фази розподілу газу. Знову ж таки, у найкращому випадку вам потрібно буде повернути пояс на місце, але в найгірше ви знайдете дорогий ремонт. Підвищена стійкість до обертання колінчастого вала: хуліган на валах, вставки підшипників, частини групи поршня циліндрів, деформація вала. Перевірте, чи вдається вам скрутити двигун, коли автомобіль натискає на найвищу передачу в ручній коробці передач. За допомогою кулемета вам доведеться спробувати повернути двигун для кріплення шківа допоміжного приводу. Якщо двигун керує порівняно легко, щоб скрутити, то пошук причини потрібно буде продовжити.

Я заклинив генератор, насос для рульового керма, компресор кондиціонера. Несправна одиниця запобігає двигуну. Щоб перевірити, спочатку ви можете перевірити, чи ремінь напружується перевищує міру, намагаючись скрутити двигун. Якщо підозри підтверджені, ви можете зняти ремінь приводу допоміжної одиниці і спробувати дістатися до сотні. Звичайно, це вийде лише на автомобілях, де охолоджуючий рідкий насос обертає пояс. З неопрацюючим насосом, без циркулюючого теплоносія, навіть холодний двигун швидко закипить. Вночі вони намагалися вкрасти вашу машину, але щось пішло не так. Як результат, зловмисники покопилися, щось зламали і з соромом зникли. Тут, без діагностики, не можна вирішити проблему на сто.

Якщо стартер крутиться, і двигун не запускається, перш за все, слід перевірити живлення та систему запалювання. Зверніть увагу, що всі ці перевірки повинні проводитись лише тоді, коли стартер обертається рівномірно, не смикаючись. В іншому випадку (ривки Під час роботи стартера або клацання замість звичайного гудіння) проблему слід шукати, перш за все, у самому стартері.

Перевірка паливної системи повинна виконуватися послідовно. від паливного насоса до інжектора (карбюратор):

Якщо у вас є інжектор, то, коли запалювання увімкнено в кабіні, слід почути гудіння електричного газового насоса. Якщо немає гудіння, то або двигун газового насоса вигоріла, або напруги на ньому немає. Тому необхідно перевірити самий паливний насос, а також його запобіжник.

За допомогою транспортних засобів карбюратора все є трохи складніше: бензиновий насос має привід від валу розподілу, тому для перевірки вам доведеться зняти кінець шланга з впускного пристосування карбюратора або витяжного пристосування бензинового насоса. Якщо важіль ручного перекачування газового насоса кілька разів перекачує, бензин повинен переходити від пристосування або шланга.

Щоб перевірити наявність бензину в пандусі інжектора, натисніть на клапан підгонки для підключення насоса: бензин повинен піти звідти.

Не забудьте перевірити, чи забито паливний фільтр. Можливо, двигуна просто не вистачає палива, тому він не почнеться.

Ще одна причина, чому стартер крутиться, а машина не починається. це засмічений дросель.

Виконуючи всі вищезазначені дії, ви можете спробувати запустити машину ще раз. Якщо стартер все ще крутиться, але автомобіль не починається, то вам потрібно перевірити систему запалювання.

Спочатку слід скрутити свічку і перевірити наявність іскрів на ній. Для цього потрібно покласти дріт високої напруги на вимкнену свічку, торкнутися свічки з металевою частиною двигуна і закрутити двигун за допомогою стартера (для цього вам знадобиться помічник). Якщо є іскра, то свічка працює.

Амарокссія

Після чергової неприємності з Amarok мого друга я вирішив написати про поломки та про якусь накопичену статистику.

volkswagen, amarok, почин, холод, ціни

Amaroka евакуація до служби. Автор

Отже, те, що найчастіше викликає неприємності для власників Амароков: 1 маховик з двома масою, зчеплення, робочий циліндр, стискання підшипника. Близько 30% Amaroks страждають від цього, особливо тих, які були випущені в перший рік (2010). Такі поломки трапляються на пробігах від 1,5 до 20 тис. Км.Усі вищезазначені запчастини були модернізовані виробником порівняно недавно.І багато хто змінив їх під гарантією.

2 погана робота коробки передач. Існують проблеми з зсувом передач, особливо в період негативних температур. На деяких примірниках трансфери вирушають самостійно. Ми повинні змінити коробку. Усі ці проблеми виникають незалежно від пробігу. Гра в новій конструкції коробки передач від ZF для Amaroks все ще відбувається, але не всі коробки поводяться погано. Під час написання ще одне знайомство втратило коробку на своєму вовку, було знищено механізм вибору передач або, швидше за все, пластиковий випадок 🙁

3 Тріщина в трубі, що йде від турбіни до інтеркулера, кількість деталі становить 2H0145980A. Рідко, але це знайдено.Можна на деякий час відремонтувати і дістатися до послуги.

4 з гідравлічного потужного насоса вбивають найчастіше після подорожі до грязі. Така поломка часто зустрічалася на перших амарок.

5 Про розривні труби подачі палива в першому Амарокі вже писали раніше. Ви можете прочитати тут.

6 Ненадійний паливний фільтр. Корпус іноді дає тріщину або виявляється витоком біля кріплення до паливної лінії.Поодинокі випадки, але дуже неприємні. Неможливо відремонтувати себе. Читати.

7 шум вентилятора, скрипу панелей у морозі, брязкальця дверних замків, витоки дверних ущільнювачів. все це або зникає з приходом плюс температури, або усунуто регулюванням.

8 Часте вигорання ближніх світильників та деяких запобіжників. знову проблема перших машин.

9 Ізольовані випадки. це вхід в охолоджуючу рідину в внутрішню частину циліндра (замінюючи головку на стороні циліндра), руйнування контрольної точки (замінюючи коробку).

Я навіть не хочу писати про втрату декоративних прокладок на арках під час проходження водних перешкод.

Відлякування? Але, незважаючи на цей жирний список неприємностей, деякі амарокі для своїх 100.000 км стикалися лише з одним із перелічених балів. Більше того, умови експлуатації були не найбільш ніжними, частими буксирами 2,5 тонн на зламаних дорогах Півночі.Офіційні джерела не інформують про вдосконалення та реагувальні компанії власників Амароков у Росії. це дуже сумний факт! Сумно, що преса також не пише про поломки Amaroks. Я думаю, що для кількох покупців пікапів відкрита інформація про вдосконалення, зміни та акції була б лише плюсом, який мотивував би придбання Amarok. Заробляв би більше, ніж втрачено на сервісі.

Volkswagen Amarok: Усі недоліки та плюси

Volkswagen Amarok (в Per. “Вовк”).це середній розмір німецького виробництва. На ринку автомобіль представлений з кабінами для 2 або 4 місць. Параметри управління означають задній або весь привід

volkswagen, amarok, почин, холод, ціни

У 2010 році Волк брав участь у “ралі Дакар”. А в лютому 2011 року програма ANCAP оцінила автомобіль на 5 зірок. Однак огляди суперечливі. Відео про вражаюче подолання перешкод протиставляється коментарям користувача.

Коробка передач

Volkswagen amarok має 2 варіанти для kp:

Управління системою поділяється на пару зон. Ліві кнопки відповідають за режим передачі, а права активує “помічники”.

З корисних варіантів. диференціальне блокування. У місцях з асфальтом споживання палива регулюється чергуванням прискореного та економічного контролю.

Недоліки присутні лише в механіці. Щільний важіль ускладнює зміну передач.

Об’єм двигуна, L

Виробник пропонує 2 варіанти конфігурації:

volkswagen, amarok, почин, холод, ціни

Виробник пропонує 2 варіанти конфігурації

Двигун низький, що зменшує споживання палива. Турбокомпресор передбачений для комфортного руху. Деякі з власників розглядають це плюс. І в інших оглядах. скоріше, мінус: пікап буде впоратися з Off.Road, але в умовах міського слінгу буде відверто слабким.

Тип тіла

Є дві та чотиримісні машини. Класична версія. це одна кабіна. База Folkswagen Amarok. шпилька з закритим профілем. Попереду підвіска незалежна, а ззаду утворюється з цілого мосту на пружинах.

Взагалі, “вовк” більше, ніж пікупер, ніж позашляховик. Особливості дизайну дозволяють водієві впевнено відчувати себе вільним і жорстким покриттям. Підвіска забезпечує плавний хід лише для водія. Пасажирам у задніх місцях було менше пощастило. Відгуки пишуть, що колеса охоче стрибають на будь.які удари.

Єдиний спосіб згладити недолік. це завантажити машину. Тільки замість звичайного стовбура, Amarok має відкрите тіло. Вантажний відсік містить стандартну Європу. Ширина. 163 см. І довжина, якщо відкрити задню сторону, збільшується від 150 до 210 см. Що є оптимальним для транспортування, але не завжди практичним:

Інша проблема пов’язана з матеріалом тіла. Якість металу та фарб викликає питання. Власники пікапів попереджають, що будь.які фішки можуть призвести до швидкої корозії.

Тип палива

Модель Volkswagen Amarok працює на дизельному паливі (дизель). Основні характеристики:

volkswagen, amarok, почин, холод, ціни

У фразах автомобілістів згадується чутливість двигуна. Система палива (ТС) дуже примхлива. Використання дизеля поганого якості призведе до різних несправностей:

 • Порушення насадок.
 • Формування декількох блокувань.
 • Пошкодження паливного насоса.
 • Розділення двигуна.

Часто власники починають стикатися з проблемами через 30-60 тисяч. пробігати. Це важливий мінус. Технічне обслуговування транспортного засобу в офіційному дилері може коштувати кілька сотень тисяч.

Відгуки власників

volkswagen, amarok, почин, холод, ціни

Позашляховик на диво часто ламається

Багато хто з недоліків вказує на низьку надійність. Позашляховик на диво часто ламається. У той же час компоненти та ремонт дорогі. Не менш поширеною проблемою було паливо палива. Якість LKP можна судити за фразою одного з власників: “Тіло пофарбоване без праймера”.

Чи варто взяти

Volkswagen Amarok класифікується як табори. Це позначається просторим відсіком з здатністю тонни.

 • Дизайн тіла.
 • Дорожній просвіт.
 • Просторий салон.
 • Економічне споживання палива.
 • Хороша обробка та прохідність.

Автомобіль виглядає вражаюче і дорого. Хоча надійність під сумнівом. Слабкі сторони Пікупи повинні заздалегідь подбати. Наприклад, купуйте камеру заднього перегляду для кращого огляду.

 • Якість живопису.
 • Слабке високе світло.
 • Єдині печатки.
 • Можливі часті поломки.
 • Дощ на задньому сидінні.
 • Метал.
 • Труднощі з продажу на вторинному ринку.
 • Великі розміри незручно для міських доріг.

Модель Amarok навряд чи замінить позашляховик, особливо сімейний автомобіль. Витрати на це в поєднанні з іншими недоліками всі переваги будуть покриті. Після 1-2 років роботи збереження машини стає невигідною.