Видалення та встановлення звукового звукового сигналу Sound Focus 3. Де сигнал на Ford Focus 3

Ford Focus 3 Де сигнал: де звуковий сигнал на Ford Focus 3

У вас немає ідей, де Клаксон знаходиться на вашому фокусі Ford? ? Існує дві можливі ситуації з цього питання. По.перше, ви можете знайти кнопку, щоб повідомити про небезпеку або про вашу присутність. І в цьому випадку необхідно негайно використовувати його. Або ви знаєте, де знаходиться ріг, але цей більше не працює. І ви хочете відремонтувати або замінити його на фокус Ford. Отже, ви хочете знати в цьому конкретному випадку положення, де знаходиться пристрій затвора. Ось чому ми пояснимо вам у цій статті. де знаходиться кнопка звукового сигналу на Ford Focus. Але, звичайно, ми також скажемо, де знайти його механізм. Потім, щоб закінчити, ми детально розповідаємо вам, і в цьому випадку ви можете l’Utiliser. І ми завершимо цю статтю, простеживши вас там, де є запобіжник затискача, коли він більше не працює.

Знайдіть кнопку звукового сигналу на Ford Focus:

Форд Фокус повинен бути досяжним лише для того, щоб мати можливість використовувати його у випадку небезпеки на дорозі. З цієї причини ви знайдете положення звукового сигналу поруч із кермом. Таким чином, ви можете тримати руки на кермі, натиснувши на звуковий сигнал на Ford Focus.

Знайдіть несправний звуковий механізм на Ford Focus:

Механізм Le Horn знаходиться перед машиною на рівні бампера. Однак на старих моделях він також може розташовуватися в задній частині автомобіля, за грязюкою колеса. Безумовно, не соромтеся звертатися до своєї книги служби Ford Focus. Насправді, щоб отримати доступ до нього, вам потрібно мати певні знання про механіку.

Використання звукового сигналу для водіння Ford Focus:

Мета Рогу. попередити про небезпеку попередити іншого автомобіліста від вашої присутності. Однак він не може бути використаний в інших випадках. Наприклад, якщо ви виявите, що автомобіль, що рухається, не рухається перед. Це не небезпечна ситуація. Таким чином, ви будете звинувачувати, якщо його активуєте зараз.

Ріг. це одна з безпеки вашого фокусу Ford. Більше того, ви повинні знати, що це буде перевірено під час технічного контролю. Отже, якщо останній більше не працює над вашим фокусом Ford, вам потрібно буде зробити проти відвідування.

Звуковий сигнал мого Ford Focus перестав працювати:

Коли ріг більше не видає шум на фокусі Ford, як правило, є електричною проблемою. Саме для цієї області ми радимо почати, перевіряючи запобіжник звукового сигналу.

Це блок запобіжників. Зазвичай до нього можна дістатися під капотом автомобіля поруч із акумулятором. Використовуючи свій посібник з обслуговування Ford Focus, це легко помітить місце розташування. Як тільки ви його знайдете, вам просто потрібно змінити його на запобіжник тієї ж поточної сили. Пам’ятайте, що коли запобіжник спалений не марно. Тому ми радимо контролювати стан акумулятора, щоб мати можливість визначити джерело проблеми.

Якщо, навпаки, ваш ріг запалює самостійно, означає проблему з кнопкою. У цьому випадку, ймовірно, буде потрібно розібрати маховик, щоб визначити причину несправності. Якщо ви нічого не розумієте в механіці, радимо вам піти до механіка.

Закінчення: Знання, де Кларон на Ford Focus є корисним, коли в небезпечній ситуації ви хочете повідомити про своє місцезнаходження. Однак пам’ятайте, що це карається законом, щоб використовувати його неправильно і що ніхто не загрожує. Якщо це більше не працює, то вам потрібно перевірити електричний ланцюг вашого автомобіля. Для цього ми рекомендуємо зателефонувати до слюсаря.

Чому звуковий сигнал Ford Focus не працює?

Ford Focus. відео урок

Модель: Ford Focus MK 3-річний 2011-2018 Частина: Операція запобіжника Блок: Чому звуковий сигнал Ford Focus не працює?

Звуковий сигнал нашого Ford Focus перестав працювати, оскільки, швидше за все, запобіжник був спалений. Тому нам доведеться піти і замінити відповідний запобіжник. Отже, почнемо з відкриття передньої капота. Блок запобіжників розташований у нижньому правому куті моторного відділення. Потім ми переходимо до відключення та видалення верхньої кришки блоку запобіжників. Зробивши це, ми дійдемо до спаленого запобіжника. У цей момент нам потрібно буде витягнути з його тіла розмитий запобіжник Кріссона, і ми успішно закінчимо розбирання. Щоб встановити новий запобіжник, нам просто потрібно зробити ці кроки у зворотному порядку. Коли ми завершимо цей крок, ми завершимо заміну, і звуковий сигнал знову буде працювати.

Опубліковано 14 грудня 2021 року

Як видалити фари на Renault Megane

Давайте подивимося, як видалити фари на Renault Megane. Відкрийте капюшон, витягуючи важіль, розташований внизу праворуч на приладовій панелі, ми фіксуємо його однаково. Відкрутіть шпильки кріплення маяка, з прикріпленими кріпленнями ми видаляємо маяк з сидіння. Після того, як фара буде розібрано (розташована в задній частині фари), вийміть її, знайдіть лампочки з металевими гачками, вийміть картриджі з фари і використовуйте викрутку знімайте пошкоджену лампочку. Ми встановлюємо нову лампочку і (завжди підходящий тип і розмір) вставляємо картридж лампи в кузов маяка.

Перегляньте відео!

від Scegliauto

Більше відео

 • Як відкрити двері ключем на Fiat 500XОпубліковано 22 червня 2022 року Ssegliauto
 • Як відкрити багажник Ford EcortОпубліковано 21 червня 2022 року Ssegliauto
 • Вийміть кожух джипа вхідних дверей.Опубліковано 20 червня 2022 року Ssegliauto
 • Як видалити фонд фонду на передній бамперОпубліковано 20 червня 2022 року Ssegliauto
 • Як замінити повітряний фільтр двигуна на серію BMW 3Опубліковано 19 червня 2022 року Ssegliauto
 • Як розібрати оригінальне радіо на Ford C MaxОпубліковано 19 червня 2022 року Ssegliauto
 • Як видалити радіатор нагріву на міні.куперОпубліковано 17 червня 2022 року Ssegliauto
 • Як оновити Тома на renault statzikОпубліковано 17 червня 2022 року Ssegliauto
 • Як замінити задню скляну щітку порше KayenОпубліковано 17 червня 2022 року Ssegliauto
 • Як замінити резистор вентилятора кабіни на серію BMW 3Опубліковано 16 червня 2022 року Ssegliauto

Ford Focus 3 несправність “Перевірте індикатор двигуна”. Автоінженерія

Практичний приклад з семінару: чи правдиві ці дані? від Des Davies, послуги Top Gear Motor

Транспортний засіб: Ford Focus 3 Ecoboost 1,0 M1DD 2015 Пробіг: 27 361 Помилка: P0137 Схема датчика. Проблеми

Раніше автомобіль був діагностований дилерами Ford, які замінили після сорочки-зони, і через кілька тижнів після декількох коротких поїздок індикатор перевірки двигуна знову загорівся. Мене попросили побачити, що світло знову загорілося.

Спочатку я взяв інтерв’ю у клієнта, щоб отримати інформацію про попередню роботу та будь.які інші несправності чи симптоми. Тоді я провів тестовий драйв автомобіля-не було ознак поганих пропусків роботи чи запалювання, і машина добре працювала.

Я сканував систему, і код помилки P0137 був збережений. Я перевірив поточні дані на наявність коригування палива та вихідних напруг лямбда-Zond: STFT 0,8%, LTFT 4,7% на холостому ходу

STFT 3,1%, LTFT 4,7% при струмі датчика 3000 об / хв B1S1 O2.0,02 Ма B1S2 Вихідна напруга датчика O2 1,62 В (це багато!)

Тоді я використовував свій 4-газовий аналізатор, щоб побачити, що відбувається в вихлопній трубі: CO 0,02%, HC 28 ppm, CO2 15,20%, O2 0,10%, λ1. 0 при холостому ходу 0,01%, HC 11 ppm, CO2 15,20%, O2 0,2%, λ1,0 при 2500 об / хв. Вони виглядали для мене досить добре!

Настав час отримати пікоскоп для вивчення вихідного сигналу датчика кисню, щоб побачити, що відбувається, і збирати технічні дані з добре відомого інформаційного ресурсу для цього автомобіля. Я перевірив сигнал провід, заземлюючи датчик і струм нагрівача і побачив нерегулярні сигнали в

Сигнальний провід становив 1,5 В, маса нагрівача-14,7 В, а струм обігрівача 0a-щось тут неправильно! Я двічі перевіряю технічні дані, і з’єднання було правильним, але тут щось було дуже дивним.

У мене була ще одна схема підключення від Бена Мартіна від Піко, яка люб’язно надіслала мені технічні дані з іншого ресурсу. Це відрізнялося від попередньої схеми з’єднання, але яка була правильною? Або вони обидва помилялися?

Ми повинні бути настільки обережними та пильними, щоб мати правильну інформацію, яка допоможе нам діагностувати несправності. Це, звичайно, не перший раз. Весь багаторічний досвід та навчання не підготували вас до цих проблем, діяти на основі того, що ви знаєте, а не з того, що ви не знаєте.

Ну, настав час повернутися до основ і отримати мою надійну тестову лампу та мультиметр. Я відключив роз’єм датчика і перевірив роз’єми датчиків з його омметром для визначення ланцюга нагрівача, опір якого становив близько 8 Ом. Потім я підключив тесту до позитивного клеми акумулятора, щоб знайти заземлюючий дріт сигналу датчика. коли контрольна лампочка загорілася, я знайшов заземлюючий дріт.

Я увімкнув запалювання і відчув роз’єм з боку дротяного джгута, все ще підключений до позитивного акумулятора, щоб знайти дріт маси нагрівача. Потім я підключив тесту до заземлення акумулятора та одного з проводів роз’єму, щоб знайти потужність нагрівача, на що вказує сонці моєї тестової лампочки.

Решта дроту в з’єднувачі тепер повинен бути сигнальним дротом датчика, тоді я мав достатньо інформації для роботи. Технічна інформація та схема з’єднання від Бен Мартінса від PICO містила правильну інформацію про технічну схему для мого автомобіля.

Тепер я міг перевірити схему, знаючи, що я маю правильну інформацію. На малюнку 2 ви можете побачити результати моїх тестів датчиків датчика.

Щось не так з цим сигналом. Чи випадково я підключив погляд до мережі змінного струму, або мій затискач підсилювача відсутня? Я ще раз перевірив, підключив інший затискач підсилювача, і ні, це був захоплений сигнал, і всі дроти були правильно підключені.

Клем підсилювача пульсував між негативним та позитивним; Вихід датчика становив 1,27 В, а потім почав перемикатися на кілька секунд, перш ніж повернутися до виходу 1,27 В. Настав час перевірити цілісність датчика та ланцюга, перш ніж подумати про заміну датчика Lambda-Post.

Я розпорошив очищувач карбюратора на впускну трубу, і це не спрацювало, але після кількох ін’єкцій я трохи перемістився, але лише один раз. Я не знайшов видимих ​​ознак витоку повітря, я також перевірив дим на вихлопі і не знайшов жодних витоків.

Я вирішив перевірити дроти на комп’ютері, щоб бути впевненим і мати докази того, що проводка, що переходить від датчика до комп’ютера. Я відключив кабель акумулятора акумулятора, зняв екран під крилом, фарами та захисними гвинтами від несанкціонованого доступу на кришці ECU, а потім відключив ECU та захисну кришку, щоб отримати доступ до кабельних клем.

Я підключив свій потужний зонд з плюс акумулятора до кожного терміналу. 1, 38 і 57, і я підключив лампочку 21 Вт і добру землю до відповідних клем датчика. Світло яскраво світило на кожному клемі роз’єму, вказуючи на хорошу цілісність ланцюга, і проблем із падінням напруги або опору не було. Я знову підключив ECU, клем акумулятора та укриття фари.

Перш ніж виходити на вулицю, щоб співати, танцювати та зробити сальто назад, настав час перевірити правильний діагноз цієї системи. Які ще тести я міг зробити, перш ніж замінити датчик лямбда-посту, щоб бути впевненим, що це датчик? Я знову підключив свій сканер, відключив роз’єм Lambda-Zond і перевірив живий читач подачі на вихідну напругу Lambda-Zond, щоб переконатися, що комп’ютер розпізнає зміну і чи правильно він працює.

Видалення та встановлення звукового звукового сигналу Sound Focus 3

3.е покоління Ford Focus було вироблено у 2011, 2012, 2014, 2015, 2016, 2016 та 2018 роках із седаном, хетчбек, фургоном та доставкою на ринки понад 122 країн, включаючи рестайлінг, ця модель відбулася в 2014 році. У нашому матеріалі ми покажемо, де є блоки з запобіжниками та 3.м поколінням Ford Focus, їх опис із блоками та фотографіями. Окремо ми вибираємо запобіжник, відповідальний за запальничку для сигарети. Ми також показуємо загальне розташування всіх електронних блоків управління.

Мета запобіжників може відрізнятися від представленої та залежить від року випуску, рівня конфігурації та країни доставки Ford Focus 3. І якщо генерація моделі не підходить, вивчіть інші описи: фокус 1 та фокус 2.

Розташування блоків

Ця схема представить загальне розташування всіх електронних одиниць управління у Ford Focus 3.

1 ABS електронний блок управління
2 Електронне блок управління повітрям
3 Звуковий сигнал анти.крадіжки. в правій частині багажного відділення
4 Блок управління інтерейсом AudioSystem
5 Акумуляторна батарея
6 Діагностичний роз’єм (DLC)
7 Блок управління постійним струмом постійного струму/постійного струму
8 Блок управління дверима драйверів
9 Блок управління електричним обладнанням лівих задніх дверей
10 Блок управління пасажирами
одинадцять Блок управління електричним обладнанням правих задніх дверей
12 Електронний блок управління двигуном (ECM).За підкладкою колісної арки лівого колеса
13 Блок управління контролером вентилятора системи охолодження
14 Керувати одиницею управління радіатором системи охолодження
15 Блок кордону /реле, відсік двигуна 1
16 Блок кордону /реле, відсік двигуна 2
17 Блокування фрітерів /реле, приладова панель
18 Блок запобіжників /реле, багажний відсік. в лівій частині багажу відділення
19 Пожвавлення блоку управління свічками. за накладкою колеса лівого колеса
20 Блок управління фарамами
21 Резистор двигуна вентилятора нагрівача знаходиться поруч із вентилятором електричним двигуном
22 Звуковий сигнал 1
23 Звуковий сигнал 2
24 Блок управління блокуванням запалювання
25 Блок управління комбінації пристроїв
26 Блок управління комбінації пристроїв
27 Блок управління блоком управління відстань центрального блокування та запуску двигуна
28 Блок управління системою відстеження маркування

Ford Focus 3 передбачає 3 основні блоки з запобіжниками та реле: у кабіні, під капотом та в багажному відділенні.

Блок у кабіні

Він розташований під інструментальною панеллю, з боку пасажира, позаду безладу і закрився з кожухом.

56 20A паливний насос
57 Резервувати
58 Резервувати
59 5А приймач пасивної анти.крадіжки
60 10a освітлення кабіни, блоку управління у дверях водія, освітлення світла рукавички, фон, блок управління стелею, люк
61 20A Сигаретна запальничка, задня розетка
62 5А датчик дощу, датчик вологи, дзеркало кабіни з автоматичною незрозумілою
63 10А Європа: Адаптивна система круїз.контролю
64 Резервувати
65 10A Відключення дверей багажу з електричним приводом
66 20A замок дверей драйвера, подвійний замок
67 7.5A Дисплей інформації та розваг, модуль синхронізації, GPS, компас, модуль BVC, модуль компаса
68 15A Електричне замок рульової колони
69 5A Поєднання пристроїв
70 20A Центральний замок
71 7.5/10a Система кондиціонування, Блок управління нагрівачем (механічний кондиціонер), двозонний клімат-контроль
72 7.5A Модуль керма
73 5/7.5a діагностичний роз’єм, акумулятор сирени анти.крадіжки
74 15a довгі.фари
75 15A переднє туманне світло
76 10а ззаду
77 20A шайба з лобового скла, мийка заднього вікна
78 5A блокування запалювання, кнопка запуску, нереальна система доступу / запуску
79 15A перемикач тривожності, аудіосистема, навігація, DVD.програвач, перемикач дверей
80 20A люк, сонцезахисний крем
81 5A датчик управління салоном, радіочастотний радіоприймач
82 Насос скляного шайби 20A
83 20A Центральний замок
84 20A Відкриває двері водія, подвійний замок
85 7.5a радіо, навігація, пасажирська подушка безпеки, перемикач нагріву, обігрівач паркування, перемикач нагрівача, контроль нагрівача (механічний кондиціонер), допоміжний нагрівач, люк, датчик якості повітря, температура та вологість у автомобілі, контроль якості напруги, передня камера
86 10A модуль для управління подушкою та ременями, системою розпізнавання пасажирів, індикатором подушки пасажира, системою кондиціонування (механічного кондиціонера)
87 15a Опалення керма
88 Модуль якості напруги 25А
89

Сигаретна запальничка несе відповідальність за запобіжник 1 до 20А.

Блоки під капотом

Блок установки

Він розташований у лівій частині моторного відсіка і закрита захисною кришкою, на задній частині якої буде застосовано струм ланцюга блоку.

Фото. Схема

Позначення фуріона

7 40a abs, esp
8 30a esp
9 30A Опалення заднього вікна 40A 40A Блок запобіжників у багажному відділенні
10 40A Обігрівач двигуна
одинадцять Модуль якості напруги 30A, система Start-Stop
12 30А реле управління двигуном двигуна клапана рециркуляційних систем вихлопних газів
13 30A Стартерна естафета
14 40A обігрівач лобового скла (права сторона) 25a підйом заднього вікна
15 25А вентилятор системи охолодження, блок управління передачею
16 40A нагрівач лобового скла (ліва сторона) 20A датчик акумулятора
17 20A Допоміжний обігрівач
18 20A очищувач скла
19 5a abs, esp
20 15A звуковий сигнал
21 5a перемикач ліхтарів стоп-сигналізації
22 15A Система моніторингу акумулятора 5A Помічник паркування
23 5a реле котушки, перемикач освітлення
24 20A Задній випуск 5A Вітталер (правий бік)
25 10A електричні дзеркала
26 15/20/25A Box Body Tradcast
27 15A Клуб кондиціонування компресор
28 5A датчик швидкості потоку маси, задня камера, адаптивне круїз.контроль 10a задній вигляд, система попередження про можливе зіткнення
29 20A види фари 10a Задній вигляд, Попереджувальна система про можливе зіткнення
тридцять 5A Блок управління двигуном
31 15A вентилятор (1.6l duratorq tdci)
32 10A клапан системи рециркуляції вихлопних газів, клапанів керування гойдалками, датчика вихлопних газів нагрітого киснею (системи управління двигуном), реле модуля управління вентилятором (обмотка)
33 10A котушки запалювання
34 10a насадки, насос системи охолодження, клапан адсорбера
35 5/15A Активні жалюзі радіатора, нагрівання паливного фільтра (дизельні двигуни), датчик паливної води, блок управління двигуном, котушки запалювання
36 10A Блок управління двигуном 5A Активні жалюзі радіатора
37 5A ABS 15A ДЕНЬ ДІЙНІ ЛІНИКИ, БОЛЬНИЙ КОНТРОЛЬ ФАРКА 20A Додаткова розетка на панелі приладів
38 15A Блок управління двигуном, Блок управління
39 5A Блок управління Faram 15A Сидіння драйвера з електричним приводом
40 5A Рульовий підсилювач
41 20A Блок кузова електроніка
42 15A Задній склоочисник
43 15A Корекектор світла, адаптивне освітлення
44 5A Адаптивний круїз.контроль
45 10a Опалювач скла.олакерки 15А сидячи пасажир з електричним приводом
46 25A передні вікна або вентилятор системи охолодження
47 7.5a Опалення дзеркал
48 15a випарник фільтра продуктів згоряння дизельного палива 5a 5a з електричним приводом

Заборони 24 та 37 на 20а також можуть відповідати за додаткові розетки.

R1 Вентилятор міжкулятора
R2 Звуковий сигнал
R3 Випарник палива з дизельним паливом або 14-18: нагрівач лобового скла
R4 Резервувати
R5 Задня склоочисник
R6 Охолоджуючий вентилятор
R7 Обігрівач вітрової стіни
R8 Охолоджуючий вентилятор
R9 Шайби фари
R10 Вентилятор системи охолодження, стартер
R11 Клуб кондиціонування компресор
R12 Охолоджуючий вентилятор
R13 Двигун нагрівача
R14 Блок керування двигуном
R15 Стартер, нагрівання заднього вікна
R16 Запалювання

Блок потужних запобіжників

Він виготовлений у вигляді вставки з високою потужністю та знаходиться в кришці акумулятора.

 • F1 (80a) Блок управління рульовим підсилювачем
 • F2 (150A) Стартер
 • F3 (100а)
 • Багатофункціональний блок управління F4 (50a)
 • F5 (80a) Додатковий обігрівач
 • F6 (70а)
 • F7.
 • F8 (50a) Блок управління електродвигуном вентилятора системи охолодження
 • F9 (50a) Багатофункціональний блок управління
 • F10 (60a) Заохочення, що містить блок

Розморожування миття

Іноді трапляється, що водій не встигає змінити композицію в партії скла, і він поступово кристалізується.

І що робити з рідиною, якщо вона замерзла? Правильно, розморожити. Для цього існує кілька ефективних способів:

Найпростіший спосіб розморожити, видаливши скляний танк для пральної машини. Але, як ви вже розуміли, це не завжди можливо. Тому ви повинні шукати альтернативні способи вирішення проблеми.

видалення, встановлення, сигнал, sound, focus

Надмірно експериментувати, налити сумнівні рідини, свердлити і збити заморожений танк, безумовно, не вартий. Якщо є реальна можливість і час здійснити демонтаж, зробіть це.

Чи довелося вам мати справу з такими проблемами? Який вихід із ситуації ви знайшли і що ми можемо порадити нашим читачам?

Підпишіться, залиште коментарі, задайте відповідні запитання та розкажіть про нас друзям про нас!

Технічні поради: скляна шайба погано працює в KIA

Ви, напевно, помітили: неприємності трапляються в самий непропортний момент. Наприклад, ми пам’ятаємо пральну машину склянки автомобіля лише тоді, коли рідина або вода закінчується в резервуарі пральної машини і, як злі, кидає бруд на склянку з вантажівки.

Але що робити, коли танк заповнений, двигун пральної машини працює, судячи з характерного гудіння, але нічого не бризкає з форсунок пральної машини? Або з нього випливає повільний потік? Насадки очищені, але не допомагають? У службі автомобіля вони можуть сказати, що потрібно замінити насос резервуару для пральної машини.

це так? Давайте дізнаємось і збережемо.

Сторінте частинки, що потрапляють у резервуар через відкриту кришку бака для пральної машини, а також природний осад, засмічуйте вхідний фільтр насоса для пральної машини і викликає погане туман. Якщо ви залишите все таким, яким воно є, то спочатку відбудеться прогресивне перевищення миття рідини, погоджуйтеся, що щороку пральна машина лише дорожча, тому буде дешевше її відремонтувати.

Зробіть.це ремонт насоса для ремонту: своїми руками:

Щоб усунути проблеми в насосі, замініть впускний фільтр насоса та виконайте промивання бака для пральної машини. Процедура описана в цьому посібнику. Насосна машина не потрібно змінювати.

 • Перевірте наявність рідини в контейнері. Увімкніть пральну машину, переконайте, що постачання рідини слабкий або повністю відсутній. Не варто трахнути довгий час, щоб насос резервуара пральної машини не спалював. Ми переходимо до пункту 2.
 • Зніміть насос з бака. Вийміть та встановіть насос відповідно до інструкцій. Примітка. На деяких моделях KIA може знадобитися зняти весь бак акумулятор.
 • Після вилучення насоса для пральної машини перевірте резервуар і, якщо необхідно, вийміть встановлений всмоктувальний фільтр, використовуючи AWL або плоску викрутку. Замініть впускний фільтр насоса новим. Не встановлюйте насос для пральної машини в бак для пральної машини, поки не зробите крок 4.
 • Покладіть велику ємність з технічною водою (з.під крана) під купальною машиною, ретельно промийте резервуар зсередини, щоб видалити сторонні частинки, нальоту, осад.
 • Встановіть насос для пральної машини з новим вхідним фільтром у баку для пральної машини. Якщо резервуар видаляли, зібберіть його в порядку, зворотне видалення. Підключіть електричні роз’єми та прокручуйте шланги.
 • Заповніть і перевірте герметичність резервуара, перевірте правильність системи.

Можливо, ця інструкція здасться для когось очевидною, але хтось вперше дізнався, що в насосі пральної машини є фільтр.

Оригінальні статті фільтрів насоса для пральної машини Kia.

Рік випуску Назва Оригінальна стаття
Ріо (JB) / 06. 11 Фільтр двигуна пральної машини 98515 3E000
Rio (UB) / 12. 98515 3E000
Спектри (LD) / 07. 09 98515 3E000
Sorento (BL) / 06. 10 98515 3E000
Сорренто (XM) / 11. 98515 3E000
Soul (AM) / 10. 11 98515 3E000
Душа (AM) / 12. 98515 3E000
Rondo (un) / 07. 10 98515 3E000
Оптима (мг) / 06. 10 Фільтр двигуна пральної машини 98515 2G000
Sportage (км) / 06. 10 Фільтр двигуна пральної машини 98515 1f000
Sportage (SL) / 11.
Седон (VQ) / 06.
Borrego V8-V6 / 09-
Forte / Cerato (TD) 09.

Якщо порівнювати (0,4. 1,2 долара) залежно від продавця.

видалення, встановлення, сигнал, sound, focus
видалення, встановлення, сигнал, sound, focus
видалення, встановлення, сигнал, sound, focus
видалення, встановлення, сигнал, sound, focus
видалення, встановлення, сигнал, sound, focus

Я сподіваюся, що інформація, як правило, була корисною. Удачі та без зривів на дорогах!

Ford Focus 3 скляний реактивний танк

видалення, встановлення, сигнал, sound, focus

Я покажу на прикладі другого фокусу, де заповнити рідину для скляного навідника. Ford Focus 1 2 і 3 розташовані зліва на краю правого переднього крила. Об’єм шайби.бака Ford Focus 3.3 літри.

Шия скляного резервуара на Ford Focus розташований ближче до краю правого переднього крила. Зимова рідина для другої моделі Ford Focus повинна бути лише дуже хорошою якістю, оскільки система подачі.

Домашні машини. Посібник з ремонту Ford Ford Focus III (хетчбек, седан, фургон станції) з року. Видалення та встановлення танка для пральної машини. Вам знадобиться: кінцева головка “в 10”, викрутки з плоскою та хрестоподібною.

видалення, встановлення, сигнал, sound, focus

Для цього вам потрібно відвідати дилера чи інших людей, які мають спеціальні дилерів. Попередження через обмежений простір для відкручення болта кріплення резервуара, може знадобитися зняти фара. Сьогодні в Євроавто відбувся технічний семінар, присвячений продуктам KYB. У автомобілях із пристроєм для очищення фар, додатково відключіть багатоконтактний роз’єм та шланг з причалу для промивання фар. Сам танк для пральної машини розташований під переднім правим крилом і прихований під отвором у верхній частині крила, а не під бампером, оскільки він працює для багатьох іноземних автомобілів.

видалення, встановлення, сигнал, sound, focus

видалення, встановлення, сигнал, sound, focus

видалення, встановлення, сигнал, sound, focus

видалення, встановлення, сигнал, sound, focus

Перевірка рівня рідини в миттям скляного скла Ford

Танк зі скла.гуннер розташований за правим переднім крилом. У моторному відсіку вийміть кришку затоки і відкрутіть виливну шию з резервуара шайби гайки шиї шиї позначається стрілкою. Підніміть передню частину автомобіля і зафіксуйте її на трибунах. Зніміть праве переднє колесо.

Відкрутіть гвинти і вийміть вкладиш колісних арки. Злийте рідину з резервуара, чому знімайте гумову пробку біля основи бака. Після того, як витікає рідину з бака, встановіть пробку на місце. Звільнити затискачі та відключіть шланги 1 від шайби насоса. Від’єднайте електричний роз’єм 2 від насоса для пральної машини та датчика рівня рідини. Відкрутіть болт, вказаний кріпильною стрілкою верхньої частини резервуара та вийміть резервуар. Попередження через обмежений простір для відкручення болта кріплення резервуара, може знадобитися зняти фара.

видалення, встановлення, сигнал, sound, focus

Установка проводиться в послідовності, зворотне видалення. Від’єднайте електричний роз’єм та шланг живлення рідини від насоса. Злити рідину з бака. Відокремте насос від резервуара і вийміть ущільнювальне кільце. Встановіть нове ущільнювальне кільце насоса. Датчик рівня рідини в баку для пральної машини відключає електричний роз’єм від датчика рівня рідини в баку для пральної машини та вийміть датчик з бака. Встановіть нове кільце датчика. Вінмакери відкривають капюшон і відключають шланги від шайби лобового скла.

Натисніть кріпильні кронштейни та вийміть шайбу з капюшона. Перевірте напрямок струменя рідини, що постачається насадкою, до лобового скла. Промийте задні двері відкрийте задні двері, відкрутіть гвинти і вийміть спойлер з верхніх задніх дверей.

Відключіть шланг шайби і вийміть його з спойлера. Відключіть шланг від шайби, відкрутіть кріпильні гвинти і вийміть мийку фари з бампера. Автоматичні рекламні проекти та розробка сайту після закінчення авторських прав, на цей час дорівнює роками, робота переходить у державний скарб.

Ця обставина дозволяє вільно використовувати роботу, спостерігаючи за особистими правами не власності. правом авторства, правом на ім’я автора будь.якого спотворення та права захистити репутацію автора. оскільки ці права захищені на невизначений термін.

Вся інформація, представлена ​​на цьому сайті.

Чому скляний навідник не працює на Ford Focus 2?

видалення, встановлення, сигнал, sound, focus

Ford Focus 3 скляна пральна машина не працює, ми змінюємо це самостійно!

Несправності такого типу можна розділити на два типи. Усунення несправностей, якщо в роботі системи очищення скла є якісь проблеми, тоді вам потрібно перевірити всі ущільнення. Потім ви можете відключити шланг системи очищення скла та вийти з бочки.

У цьому випадку алгоритм пошуку буде таким:

Його присутність може вказувати на заморожування пензлів або вихід двигуна. Вам потрібно розібрати його та очистити контакти. Тоді вам потрібно відключити пару проводів.

Ознаки несправності пральної машини

Процес демонтажу, перш за все, після відкриття капота вам потрібно відкрутити 2 гвинти з підкладки крила і витягнути їх. Вітрова панель не можна видалити. це не обов’язково.

видалення, встановлення, сигнал, sound, focus

Вам потрібно лише підняти свою верхню частину, скрутивши гвинт звідти. Щоб витягнути горло, потрібно відкрути його болт.

видалення, встановлення, сигнал, sound, focus

Щоб зняти відкривач, вам потрібно підняти машину до гнізда і демонтувати колесо. Потім з притулку знімають кілька болтів.

Які несправності

Насправді проблем не так багато, і вони поділяються на електричні та механічні. Найчастіше проблема виникає з механічної частини. Механічні проблеми прості, перша проблема. відсутність рідини. Тобто він або просто закінчився в резервуарі, або замерзло через низьку температуру. У першому випадку його просто потрібно додати, а в другому двигун буде добре працювати, і його тепло розморозить рідину.

Крім того, шланг може відскочити, його потрібно повернути назад, і проблема вирішується. І найпоширеніша проблема. це засмічення форсунок. Вони можуть сховатися через використання поганої рідини або через пил і вагу.

Поганий потік все ще може бути пов’язаний з проблемами з насосом або напругою, тому вони слідують за вами, щоб з’ясувати, які проблеми.

Пристрій та принцип роботи шайби

Робота шайби залежить від справності її елементів, конструктивно, вона складається з таких вузлів та деталей:

 • Танк, розташований у моторному відсіку машини, містить рідину для прального скла, його об’єм становить від 2,5 до 5 літрів;
 • Насос, оснащений форсунками, він накачує потрібний тиск, завдяки якому робоча рідина постачається до скла;
 • форсунки, пара з них встановлена, вони є струмені та вентилятором;
 • Датчик рівня рідини, він не зустрічається на всіх машинах, найчастіше він йде у випадку поєднання шайби оптики та скла.

На додаток до описаних вузлів, у системі промивання є шланги, трійники, трубки, герметичні кільця, нагрівальні елементи, все, що забезпечує безперебійну роботу пристрою в будь.який час.

Усі перераховані елементи працюють належним чином лише в тому випадку. Але не тільки це може спричинити марну пральну машину.

Принцип роботи пристрою для чищення досить простий: насос (невеликий двигун) насильно постачає робочу рідину через форсунки, а склоочисники розподіляють її для кращого очищення лобового скла. Правильний удар рідини та ефективна робота склоочисників залежить від точності розташування форсунок.

Електричний насос активується за допомогою спеціального комутатора, який розташований під кермом.

Оригінальний звуковий звуковий сигнал фокусування

Введіть інформацію про автомобіль, щоб знайти додаткові деталі та перевірити їх листування

1 для отримання найбільш точних результатів.

Введіть свій VIN для найбільш точних результатів.

Виберіть модель

Ми пропонуємо повний набір оригінальних звукових сигналів Ford Focus, розроблених спеціально для відновлення фабричних характеристик. Будь ласка, висмоктуйте результати звукового сигналу, вибравши машину.

 • Переглянути пов’язані частини 2012-2018 Ford Focus Річний склад.31 роздрібна ціна: 56.48 Ви заощаджуєте: 17,17 Додайте до кошика
 • Переглянути пов’язані деталі 2012-2014 Ford Focus Річний збірник Номер деталей: CV6Z-13832-C Ваша ціна: 39.31 Роздрібна ціна: 56,48 Ви заощадите: 17.17.
 • Перегляньте відповідні деталі 2009-2011 Ford Focus Звуковий сигнал у складі-низько-низько Роздрібна ціна: 54,82 Ви заощаджуєте: 16,67 доларів. США додають до кошика
 • Пов’язані деталі. ; Позиція звукового сигналу: З боку водія Ваша ціна: 28.43 Роздрібна ціна: 32.40 Ви заощаджуєте: 3,97 Додайте до кошика
 • Перегляньте відповідні дані 0010 Номер деталі: 4S4Z-138322-BA Інша назва: Horn Assy Замінено: BG1Z-13832-A Ваша ціна: 34,54 Роздрібна ціна: 49.20 Ви заощаджуєте: 14,66 доларів. США Додати 9004 0.

Переглянути пов’язані деталі 2002-2004 Ford Focus Звуковий звуковий сигнал-Лоу-низький Крок Номер Частина: 2M5Z-13832-BB Інше ім’я: Звуковий сигнал Забезпечення Крок замінюється: 2W7Z-13800-BA Ваша ціна: 38,15 Роздрібна ціна: Роздрібна ціна: 54.82 Ви зберігаєте: 16.67 Додайте до кошика

 • Переглянути відповідні деталі замінені: 2W7Z-13800-BA Ваша ціна: 38,15 доларів. США Роздрібна ціна: 54,82 Ви заощаджуєте: 16,67 доларів. США додають до кошика
 • Пов’язані деталі 2000-2003 Номер: F8RZ-13832-AB Інше ім’я: Зображення звукового сигналу; Ріг із тривогою тривоги, ваш ріг. ціна: 24,62 долара. США Роздрібна ціна: 33,64 долара. США, які ви заощадите: 9,02 долара. США додають до кошика
 • Пов’язані деталі 2015-2018: F1EZ-13832-A Інше ім’я: Рупорський збірний тон; Положення звукового сигналу: З боку пасажира Ваша ціна: 28.81 Роздрібна ціна: 41.03 Ви заощаджуєте: 12.22 Додати до кошика
 • Переглянути пов’язані деталі 2004 Ford Focus Збірна РОЗМІРА Номер: 2M5Z-13801-BB Ваша ціна: 38,15 доларів.