Видалення коробки Volkswagen Tiguan -все -колесне привід. Тіло

Тігуанські роздаткові матеріали (передня лінія)

Ми спеціально дали цю назву для цієї статті, у скелеті багато автомобілістів іноді не є точними у своїх визначеннях. Роздатковий матеріал Тігуана часто називають диференціалом, а іноді і зчепленням всього приводу на колесах, який розташований на задній осі, називається роздатком. Загалом, плутанина. Давайте розберемося з визначеннями, і тоді ми поговоримо про потік олії в передній частині автомобіля, а саме з коробки руки, через праву масляну ущільнювач приводного валу. Паралельно з вирішенням цієї проблеми, яка була не зовсім стандартною, ми замінили заднє масляне ущільнення колінчастого вала на машині, який мав витік, а також вентиляційний клапан картера.

Volkswagen Tiguan 2009. пробіг 92 000 км.

Проблема потоку нафти спереду є досить поширеною серед автомобілів цієї моделі, але наш випадок відрізняється тим, що цей дефект був з самого початку роботи. Автомобіль купив новий, у нього є один власник, який прийшов до нас із цією проблемою, намагаючись ще раз вирішити її. Якщо ми правильно зрозуміли, до того, як машина приїхала до нас, було щонайменше 2 клієнта клієнта з запитом усунути витік (один раз до офіційного дилера, вдруге. у третій службі профілю). Внаслідок цих звернень, ущільнювача валів приводу з новою була замінена 2 рази, але проблема так і не була вирішена. Витоки розподілу тигуанів

Для початку. я хотів би поділитися причинами та наслідками. Нафта в цьому місці може накопичуватися з різних місць. У нашому випадку є два витоки. Це масляне ущільнювач із заднього колінчастого вала, а також правий привід / розподіл коробки. До речі, ми вже описали першу проблему в цій статті-https: // servis-volkswagen.ru/fototchety/salnik-kolenvala-tiguan. Витоки розподілу тигуанів

Але давайте подивимось пристрій для передачі цього тигуанського та правильних вузлів вузлів: тигуанський розподіл

видалення, коробка, volkswagen, tiguan, весь

Як ми бачимо на діаграмі. у нас є передній диференціал, подача, зчеплення всього приводу на колесах та задній Dipf з основною парою. У нашому випадку масло просочується спереду праворуч від роздаткового матеріалу. Витоки розподілу тигуанів

Витік смакового видимого неозброєний око

Повернувшись до нашої теми. як ви, мабуть, вже здогадалися. проблема не була в нафтовій печатці. Скоріше, причина, що призводить до швидкого витоку нової нафтової ущільнення, не є старістю, це не є наслідком великого пробігу або надмірних навантажень. Я боюся, що в цьому випадку ми будемо змушені говорити про заводський шлюб при складанні автомобіля, що, однак Всередині диференціал був трохи поза місцем. Під час встановлення диференціала його можна змінити і не помітити цього. Як результат, робоча поверхня пари масляного ущільнення та змін вала, масляне ущільнення не працює правильно і швидко дає витік. Візуально. все виглядає нормально, під час роботи. також немає відхилень, за винятком вищезгаданого витоку масла. Витоки розподілу тигуанів

Сколка, на цій машині, дефект був присутній з самої початкової поганої якості, можна звинувачувати в цьому. Хоча, зізнаюся, дивно, що ні офіційний дилер, ні інша послуга усунули цю проблему. Але ми це зробили

Вал був встановлений на місці в присутності клієнта, який, без інтересу, спостерігав за прогресом роботи та зацікавився технічною стороною питання. Усі казали, показали та обговорювали) потім встановили нову оригінальну масляну ущільнення. Тепер проблема вирішується. Для того, щоб замінити цю масляну пломбу, потрібно виконати такі дії:

 • Вийміть звукоізоляційне кожух під живленням, праве колесо
 • Зніміть правильний привідний вал
 • Зніміть екран.поколку, встановлений над правильним приводом
 • Замініть масляну ущільнення за допомогою спеціального обладнання

Як ми вже згадували вище, наше коло робіт було трохи більшим, і для заміни сектору масляного вала заднього колінчастого вала. нам потрібно було зняти автоматичну коробку передач та роздатковий матеріал, і тому було більше операцій. До речі, задня масляна ущільнення колінчастого вала. повністю відокремлена від тіла. Витоки розподілу тигуанів

Повністю відлущувало задню масляну ущільнення колінчастого вала

Зазвичай це трапляється до несправності клапана газових картер. Витоки розподілу тигуанів

Інші фотографії ремонту. можна переглянути в галереї нижче: Tiguan Souts Leaks

Не видно?. це видно!

Переходячи в сильну погоду, якщо склоочисники не зможуть впоратися, ви можете натиснути важіль склоочисника вниз і тримати три секунди: склоочисники почнуть працювати дуже швидко, поки ви не відпустите важіль.

Камера заднього виду може бути пристосована до руху автомобіля з причепом. І якщо ви встановляєте систему перегляду області, це дасть огляд 980 градусів-це зручно оцінити ситуацію на дорозі, коли обертається за кутом або «стирчить ніс» за допомогою засміченої стоянки. І ви можете увімкнути функцію “Перегляд із супутника”. ви, звичайно, не отримаєте зовнішній вигляд із супутника, але майже з пташиного погляду.

Невідомий?. комфортно!

Права передня і задня сидіння Тігуанська складка в одній риболовній лінії. Звичайно, ви можете пожартувати про “німецькі фільми” і фантазувати про функціональність такого “дивана”, або ви можете заощадити на вантажному таксі. З викладеними місцями, лижні або великі будівельні матеріали, такі як пакет упаковки, включатимуть. Це сказано в рекламі. Але варто прочитати більш уважно інструкції: виявляється, сидіння можна перемістити по кабіні, як.от кубики “лего”, що ще більше збільшуючи довжину багажника. Важелі приховані в центрі секцій під кріслами. Задні сидіння рухаються назад і вперед і індивідуально. Центральне заднє сидіння, відчуваючи червону язик, можна скинути вперед, тоді щось порівнянне у розмірах з сноубордингом буде розміщуватися між сидіннями задніх пасажирів.

Як галантний джентльмен, кросовер буде тримати для вас кришку багажника. Для цього є функція затримки закриття машини. Клацніть кнопку в багажнику, відпочивали в багажнику, взяли коробку і пішов додому. Сама машина закриє багажник і поставить себе на тривогу.

Електрик

Проводка між дверима водія та стійким тілом з часом хворіє на місце згинання, що впливає на роботу блоку управління Windows, центральний замок, приводи та нагрівання зовнішніх дзеркал. Вони почали робити більш надійний турнік лише з 2011 року.

Мікросурики, вбудовані в замки дверей, є проблематичними (в той час як блок управління не «бачить» отвір і закриття дверей).

Взимку, коли накопичується велика кількість льоду, пластиковий шарнір педалі газу може зламатися.

Після 60–80 тисяч кілометрів двигун вентилятора клімату часто дає голос із підшипниками. конструкція вузла була доопрацьована в 2012 році. Версії з автоматичним кліматичним контролем Clamatronic за 3-5 років можуть мати проблеми як з жалюзі, так і з самим блоком.

Причиною відмови кнопок на кермі є мобільні контакти рульової колони. Не слід тягнути за допомогою заміни. інакше ви можете залишитися не лише без звукового сигналу, але й подушка безпеки може не працювати, якщо це необхідно.

Люк з газового бака може бути заблокований невдалого електричного приводу. але ви можете отримати доступ до важеля відкриття аварійного відкриття через частково відключений притулок.

Салон

Бензиновий двигун 1.4 серії TSI EA111 має термін служби для капітального ремонту 200-300 тисяч км. За той самий період привід ланцюга часу формально обчислюється. Але ланцюг, розтягування та подолання опору слабо натягувача, часто стрибає через зуби передачі приводу лише за 40-60 тис. Км. Результатом є зустріч клапанів та поршнів з усіма дорогими наслідками.

З великим навантаженням справа часто досягає аромату стрибків між кілець, а іноді і повне знищення поршнів. Причина. як у невдалої конструкції поршня, так і в недостатній ефективності забрудненого теплообмінника рідкої системи інтеркулера. вона засмічується масляним мулом з вентиляції картера.

З 2011 року мотор став менш проблематичним. Поршні були підкріплені, конструкція приводу часу була доопрацьована, змінюючи ланцюг, передачі та кришку двигуна. в результаті ланцюг почав протистояти 100–120 тисяч км.

Паливний насос високого тиску (за ціною 15–20 тис.) Та форсунки прямої системи вприскування палива (10-12 тисяч) надзвичайно чутливі до якості палива. Систему Boost часто відмовляється від контрольного клапана або байпасного клапана.

Після 80–100 тисяч км модуль водяного насоса системи охолодження (20–25 тисяч) може текти.

Для всіх двигунів з прямим впорскуванням кожні 15 тис. Км послуги рекомендують використовувати спеціальний фірмовий очищувач, що виливається в бензобак (краще зробити це перед довгою дорогою, щоб все паливо з композицією вироблялося один раз).

Бензиновий двигун 1.4 TSI EA211 Серія тигуанів молодше 2015 року, замість ланцюга на приводі часу, має пояс і, як правило, більш успішна порівняно з попередником.

У перших сторонах двигуна в направляючих клапанах були GBC з дефектами. Система турбокомпресора має проблеми з заклинюючим осі внутрішнього обходу клапана або з приводом турбокомпресора. Кільця поршня швидко лежать від змащення низької якості.

Бензиновий двигун 2.0 TSI серії EA888 До значної модернізації у 2012 році спостерігалася надмірна, до одного літра на 1000 км, апетит нафти в поршнях, через невдалу конструкцію, рухливість кільця втратила мобільність.

Згодом група поршня була модифікована, ланцюг та її натягувач був доопрацьований у приводі часу, в якому зуби храповика раніше відрізали після 80–100 тисяч км.

Також у 2012 році вентиляція картера була модернізованою до розірваної мембрани вентиляційного клапана газових газів або сепаратора нафти, верхня труба турбіни сильно стікає від надмірного тиску.

Форсунки також надзвичайно чутливі до якості палива. Вузьке місце паливного насоса з високим тиском.це ролик його штовхача та кулачки розподілу вала, що носять один одного.

Після 80-100 тисяч км водяний насос часто тече, і котушки запалювання виходять з ладу. Після 100–120 тисяч км клапан зменшення масляного насоса часто помилок. проблема аварійного тиску масла в двигуні розповість про проблему.

Дизель 2.0 TDI із загальною системою впорскування рейки, як правило, більш надійною, ніж бензинові двигуни.

Після сенсаційного Dieselgate у 2016 році програма управління масово змінилася. Протягом перших років виробництва 150–180 тис. Км можуть бути замкнуті демпфером у впускному колекторі (12 тисяч) через знос пластикової передачі механізму його приводу.

Також в двигунах протягом 2010 року відбулося розтріскування паливних трубопроводів через несправні матеріали. Кришка клапана схильна до витоку.

Після 100 тис. Км, можливо, вам доведеться замінити ущільнювачів форсунок. Однак самі дорогі форсунки (20–25 тисяч) та паливний насос високого тиску (80 тис.) Невдача в основному через погану якості палива.

Після 50-60 тисяч км в міських умовах, клапан EGR часто забивають. в той час як система управління переходить у екстрений режим, а двигун втрачає свою потужність. Очищення клапана не завжди допомагає, і нове коштує близько 20 тисяч. Фільтр сажі ще дорожчий (100 тис.), Але раніше 180-200 тисяч км він рідко з’явився.

Як працює тигуан 4.мог

На автомобілях цієї моделі встановлюється система приводу на повному колесі, яка має назву 4Motion, і також варто розповісти про неї, щоб повною мірою зрозуміти роботу повного приводу на описаній машині.

Ця система була розроблена в минулому столітті і почала встановлюватися на автомобілях Volkswagen з 1998 року. Крутний момент у такій системі надсилається на осі, залежно від дорожньої ситуації. З’єднання автоматично.

Система складається з таких елементів:

 • Диференціал передньої вісь;
 • роздатковий матеріал;
 • Задній.колесний привід кардан;
 • з’єднання;
 • основна передача;
 • Задній.осіальний диференціал.

Передній.осіальний диференціал розроблений таким чином, щоб Tiguan 4Motion міг направити крутний момент на передні колеса. Диференціальний корпус з’єднаний валом з подачею. Карданова передача приводу задньої осі з’єднує розподіл та з’єднання. Сама карта.передача складається з двох валів та кондитерських виробів, вона приєднується до руки та зчеплення тертя з кількома муфтами підвищеної еластичності.

З’єднання тертя, вбудована в картер диференціала задньої вісь. це диск. Ця структура необхідна для того, щоб змінити значення крутного моменту. Це значення залежить від того, наскільки закрито.

Автомобілі Tiguan 4Motion встановлюються з з’єднанням Haldex, що стосується четвертого покоління муфт.

Він розташований таким чином: основа дисків двох типів. Перший з них. фрикційне, що має внутрішню взаємодію та вузол. Друга. сталь, що має зовнішнє залучення та барабан. Диски стискаються поршнями.

Окрім дисків, структура зв’язку включає електронні елементи управління:

Основним показником, на якому фокусується вхідний датчик. це температура масла. Блок управління аналізує інформацію, отриману від датчика введення, і надає команди виконавчим пристроям. Слід зазначити, що блок управління зосереджений не лише на рівні температури масла, він також отримує інформацію від двигуна двигуна та ABS.

Привід. це клапан, який регулює ступінь стиснення дисків.

Все передбачено 5 режимів зв’язку:

 • На початку руху.
 • На початку руху з ковзанням.
 • Під час руху з постійною швидкістю.
 • При русі з ковзанням.
 • При гальмуванні.

При гальмуванні та переміщеннях з постійною швидкістю диски, як правило, не затискаються. Машина використовує лише одну вісь приводу для руху. Якщо є ковзання, то диски затискаються до певного рівня. На початку руху диски затискаються.

Таким чином, сама система визначає, на основі інформації, отриманої з електронних пристроїв, коли і скільки потрібно вичавити зчеплення.

Повний.привід не працює

Причини того, що Tiguan 4Motion не працює, можуть бути дуже різноманітними, починаючи з розбиття заліза і закінчуючи відмовою датчиків та електроніки.

Наприклад, якщо датчик температури масла виходить з ладу, то з’єднання задньої осі буде неправильним. Те саме може статися, якщо невірна інформація з блоків двигунів та актів ABS.

Поширена причина проблем з усіма приводами.це знос підвісного підшипника карданського валу. Також записуються проблеми з насосним насосом.

На жаль для власників цього автомобіля, ремонт досить дорогий. І для цього вам потрібно підготуватися.

Взагалі, напевно, шукати причину того, що весь привід.це не працює, потрібно дивитись не в Інтернеті, а в службі автомобіля. Тут описані лише характерні болячки автомобіля, але в кожному випадку причина несправності може мати власну.

Весь.привід на Тігуані не працює

Причини того, що Tiguan All.Heell Drive не працює, можуть бути дуже різноманітними, починаючи з розбиття заліза та закінчується відмовою датчиків та електроніки.

Наприклад, якщо датчик температури масла виходить з ладу, то з’єднання задньої осі буде неправильним. Те саме може статися, якщо невірна інформація з блоків двигунів та актів ABS.

Поширена причина проблем з усіма приводами.це знос підвісного підшипника карданського валу. Також записуються проблеми з насосним насосом.

На жаль для власників цього автомобіля, ремонт досить дорогий. І для цього вам потрібно підготуватися.

Взагалі, напевно, шукати причину того, що весь привід.це не працює, потрібно дивитись не в Інтернеті, а в службі автомобіля. Тут описані лише характерні болячки автомобіля, але в кожному випадку причина несправності може мати власну.

Тигуан. Весь.колесний привід або підключений

Перш ніж детальніше проаналізувати цю проблему, варто зазначити, що Тігуан продається у двох версіях: Urban і Off.Road. Саме на цьому в цій машині залежить підключений або постійний весь привід.колеса. У версії Off.Road є навіть гума, яка прихована під дна автомобіля. З містом Тігуань, в принципі, все зрозуміло: він призначений для перевезення людей та дрібних товарів у міських умовах. Tiguan у версії Off.Road залишається тим самим позашляховиком, але з певним додатковим обладнанням та набором функцій. Зокрема, у нього є кнопка поза межами, яка мобілізує всі системи автомобілів, готує їх до боротьби з брудом, снігом, льодом та іншими.

Щодо того, який види їзди до Тігуана, то думки розходяться. На основі пристрою приводної системи та принципу її роботи ми можемо впевнено сказати, що машина має повний підключений привід, оскільки клатчі не завжди затиснуті. Ця точка зору також підтверджується офіційними документами, які говорять, що диск автоматично підключений.

видалення, коробка, volkswagen, tiguan, весь

Друга точка зору: Дискут Tiguan. це повний постійний привід. Прихильники цієї точки зору стверджують своє переконання з приводу того, що певний відсоток крутного моменту постійно передається на задню вісь. Нехай цей відсоток і невеликий. Але він є.

Здається, що постійна передача 5-10 відсотків крутного моменту на задніх колесах не може вказувати на те, що машина має постійний привід на повному колесі. І все.таки цей тип приводу означає щось інше.

Наприклад, якщо ми розглянемо внутрішній позашляховик NIVA, то існує значна енергія, передана абсолютно всім осейам та всім колесам. Автомобіль постійно стоїть на всіх чотирьох шинах. Тут все інакше.

Причини відновлення IAC Volkswagen Tiguan

В результаті роботи кожен драйвер має різні види зривів. Цей позашляховик не був винятком. Найчастіше ці несправності виникають через несвоєчасну технічну перевірку, діагностику чи порушення продуктивності автомобіля.

Таким чином, може бути дуже багато причин для поломки: від виливання низькоякісного масла до неправильного перемикача. Щодо несправностей ручної коробки передач, що може призвести до ремонту та реставрації коробки передач у Volkswagen Tiguan.

Список основних причин, пов’язаних з цими поломками, може включати:

 • Витік нафти;
 • Неправильний перемикач зчеплення;
 • Несвоєчасний технічний огляд автомобіля;
 • У цьому процесі чується додатковий звук;
 • Низька якість компонентів (з останнім дефектом);
 • Служба служби вийшла (для кожної частини наведено певний гарантійний період експлуатації в різних умовах);
 • Низький рівень відновлення допомоги цього вузла (незалежна коригування або відновлення в сумнівних семінарах).

Основні несправності IAC Volkswagen Tiguan

Cogda.rзобрались Сс Прічимими Несіспрадості, Оредж Доводит кл. Популярні дефекти роботи можуть носити:

 • Обрізання певної передачі;
 • Деформація комутаційного стрижня;
 • Знос блокуючого пристрою;
 • Пошкодження тяги (кабелю) приводу;
 • Ослаблення кріплень;
 • Носіння тюленів;
 • Деформація справи PMPP.

Природно, виключно професійний майстер в автомобільному центрі може правильно визначити поломку, завдяки спеціальному технічному обладнанню та особистому досвіду в галузі ремонту автомобілів. Незалежні втручання небажані через можливість погіршення ситуації в цілому. У разі найменшого зриву, комплекс ремонтних робіт повинен бути терміново виконаний у механізмі коробки Volkswagen Tiguan. Отримати знижку

Видалення коробки передач 02E (DSG) на Volkswagen Turan

Тип коробки передач 02E (DSG) був встановлений на автомобілях:

Volkswagen Passat B6 / Volkswagen Passat B6 (3C2, 3C5) Volkswagen Passat B7 / Volkswagen Passat B7 (362, 365) Volkswagen Passat CC / Volkswagen Passat SS (357, 358)

Volkswagen Golf 6 / Volkswagen Golf 6 (5K1, AJ5) Volkswagen Jetta 6 / Volkswagen Jetta 6 (1G3, AV2, 162)

Volkswagen Golf 5 / Volkswagen Golf 5 (1K1, 1K5) Volkswagen Jetta 5 / Volkswagen Jetta 5 (1K2)

Volkswagen Golf Plus / Volkswagen Golf Plus (5м1, 521)

Skoda Yeti / Skoda Yeti (5l7, 5l6, 676, 677) Skoda Octavia A5 / Skoda Octavia A5 (1Z3, 1Z5) Skoda Superb 2 / Skoda Superb 2 (3T4, 3T5)

Сидіння Toledo / Ceat Toledo (5p2) Сидіння Altea / Site Altea (5p1, 5p5) та інші.

Ми вимикаємо гвинти для кріплення кришки корпусу повітряного фільтра, їх близько 10

Зніміть мікросхему з DMRV та гумового шланга з пластикового протоки

Зніміть 1 torx і знімайте корпус фільтра

Відключіть фактичні клеми, розбирайте кожух акумулятора, вимкніть акумулятор акумулятора

Вийміть 3 болти кріплення сайту акумулятора та вийміть його

Затягніть антифризні труби затискачами, вийміть затискачі та вийміть труби з радіатора, вийміть їх на бік

Відключіть чіп від стартера, відкрутіть дріт і відкрутіть 2 болти закупорки стартера 1 зверху, а 1. внизу, вийміть стартер

Для того, щоб дістатися до нижнього болта, потрібно зняти гумову трубку, її видаляють шляхом осушення до засувок

Ми відкрутимо 3 болти коробки, що прикріплюють до 2 до половини тканини або голови, третій болт із зовнішньою зіркою 14, і нам це потрібно, щоб відкрутити його

Ще один хитрий болт прихований згідно з Дамімом із стартером, ми навіть не помітили його, щоб вийти з 14.ї зірочки на 14

Відключіть тягу комутації, вам потрібно витягнути 2 дужки

Ми вимикаємо провід myinum з підтримки

Ми знімаємо болти кріплення лівої каналу, знімаємо його

Ми вимикаємо болти кріплення Reyea до підрамника, стабілізатора до підрамника, а задній підтримує тіло, 3 гайки з кожної сторони кріплення кульової опор

Зніміть 2 болти кріплення трубки до підрамника

Ми вимикаємо 2 болти, кріпляючи підтримку коробки до підрамлю

Ми вимикаємо болт кріплення проводки до підрамлення

Ми вимикаємо 4 болти кріплення підрамника до тіла (2 з кожного боку)

і 2 болти кріплення до підрамника

Ну, ми фактично знімаємо підрамник! Двигун все ще не потрібно повісити його на нас на верхній підтримці коробки зліва, нічого не впаде

Далі зав’яжіть рейку та стабілізатор, щоб вони не звисали над головою

Відкрутіть болт кріплення кронштейна

Ми відкрутимо 3 нижні болти кріплення коробки

Відкрутіть 3 болти кріплення правого шипа, візьміть його в бік

Відкрутіть ще один болт кріплення коробки до двигуна знизу біля CVA

Далі або повісьте двигун зверху, або натисніть його знизу. т.до. Ми вже знямо коробку! Зверніть 3 болти кріплення опори на кронштейн та 4 кронштейни до самої коробки, доцільно його видалити t.до. може перешкоджати видаленню

Далі ми відтягуємо коробку трохи подалі від двигуна і повільно опускаємо її гніздо або гідравлічною лапою до землі! П.З. Коробка важка!

Вся робота була завершена під чітким керівництвом Андрія, прізвисько на форумі “.v.С.Що

Якщо у вас є якісь запитання, задайте вас із задоволенням відповісти!

Якщо ви не знайшли інформацію про свій автомобіль. Подивіться на її автомобілі, побудовані на платформі вашого автомобіля. З високим ступенем ймовірності, інформація про ремонт та обслуговування підходить для вашого автомобіля.

Тигуанський розподіл

Volkswagen Tiguan 2013. Пробіг 83000 км.

Ми вже торкнулися теми не герметичності переднього подачі на автомобілях Volkswagen Tiguan через витік приводу, ви можете ознайомитись із цим матеріалом тут. І цього разу. ми також поговоримо про витік нафти «розподілу», але з іншої причини, яка також відбувається, іноді.

Цей дефект (якщо я можу його назвати). явище не рідкісне, і його виявляють у багатьох автомобілях цієї моделі. Якщо ви подивитесь на машину знизу, знімаючи захист, то ви можете побачити сліди масла на нижній частині коробки розподілу, в області стику кришки корпусу. Звичайно, масляні паростки навколо очікуваного місця витоку, тому більш чітка концепція місця витоку буде надана нам за звичайною процедурою випадання підтекстів нафти та невеликої (з точки зору часу та пробігу) операції Автомобіль до повторного огляду. У нашому випадку це було зроблено, і на фотографії фотографія вже видно під час другої перевірки, де вже чітко можна локалізувати місце витоку. ущільнення між кришкою та випадком розподілу поля. Інтенсивність втрати нафти зазвичай не велика, це можна назвати «заливкою», в цьому випадку рівень масла є достатнім, і тоді кожен, що не збільшується, так що інтенсивність не збільшується. Якщо запобігання посилюється до стану появи крапель на корпусі або видимої товстої плівки нафти (як на фотографії праворуч). ви вже можете бути спантеличені питанням ремонту. Тигуанський розподіл

Можна усунути цю проблему як спосіб посилити обкладинку корпусу нижньої білизни за допомогою герметика (ми використовуємо оригінал). Для всього процесу ремонту потрібно близько 2-3 годин. Як опція-ви можете поєднати цей ремонт з до-60, t.до. При заміні, звичайно, масло повністю зливається з неї, t.до. Роздатковий матеріал повністю видалений і розібраний. І, на схилі на рівні 60 000 км, ми рекомендуємо змінити масла в передачі-ви можете трохи заощадити на роботі, щоб протікати корпус розподілу Тігуану

Для того, щоб видалити роздатковий матеріал. вам потрібно виконати такі дії: Tiguan розподіл

 • Підняти машину. Усі чотири захоплення підйомника повинні бути на одній висоті. Встановіть кермо в середньому положенні (передні колеса знаходяться в положенні, що відповідає прямому руху). Перенесіть важіль селектора в положення “P”. Витягніть ключ запалювання та заблокуйте замок запалювання.
 • Зніміть кожух двигуна. Тигуанський розподіл
 • Зніміть правильний привідний вал.
 • Вийміть екран.поколку, встановлений на правильному приводі.
 • Видаліть екран еластичних муфт.
 • Відкрутіть болти нижньої опори живлення.
 • Позначте взаємне положення еластичного з’єднання карданського валу та фланця спільної коробки.
 • Під час ослаблення та затягування кріплення утримуйте карданський вал біля задньої основної коробки передач. Щоб вимкнути гвинт “наступний”, поверніть заднє колесо так, щоб вал задньої вісь приводу.
 • Відкрутіть кріплення та відключіть карданський вал від роздаткового матеріалу.
 • Підніміть вал приводу задньої осі до верхньої частини тунелю і візьміть його за допомогою відповідної дерев’яної смуги на екрані механізму рульового управління.
 • Від’єднайте кронштейн КП, скручуючи болти. Тигуанський розподіл
 • Відкрутіть верхні болти коробки передачі до коробки передач.
 • Відкрутіть нижні болти коробки передачі до коробки передач.
 • Візьміть живлення вперед і зафіксуйте його в цьому положенні за допомогою відповідного дерев’яного бару.
 • Обережно вичавіть роздатковий матеріал з коробки передач і рухайтеся вниз по коробці проходу з автомобіля.
 • Розбирайте роздатковий матеріал, очистіть прокладку та сусідні поверхні, нанесіть герметик, збирайте роздатковий матеріал, встановіть нові ущільнювачі нафти.
 • Установка проводиться у зворотному порядку, враховуючи наступне: Змастіть диференціальні прорізи з жиром для прорізів дисків зчеплення. Встановіть нове замикаюче кільце та нове ущільнювальне кільце на валу правого пеніса з прорізами.
 • Встановіть роздатковий матеріал і натисніть його, поки він не зупиниться в коробку передач. Тигуанський розподіл

Що стосується причин цієї проблеми, поки що залишається за лаштунками. Візуально. визначити неможливо. Можливо, це “особливості” збірки, або може бути “хороша” якість заводської прокладки, або візерунок, пов’язаний з особливостями конструкції, або експлуатацією. Залишається лише припустити. Але важливо, щоб проблему можна було усунути. І це необхідно, якщо туман перетворюється на витік. І ми. ми будемо раді допомогти вам у житлі розповсюдження Тігуана

Надійність

Незважаючи на складний пристрій, система дуже надійна, якщо говорити про 3.е, 4.е та 5.е покоління. Ключовим для тривалої роботи є своєчасна зміна нафти кожні 60 тисяч кілометрів пробігу.

Автомобілі Volkswagen з повним приводом 4Motion дуже схильні до настройки чіпів. Сила двигунів іноді збільшується в півтора рази, а зв’язок може витримувати такі навантаження без проблем і “переживає” двигун. Цей весь привід для колеса призначений для отримання великих навантажень, тому ви не повинні цього боятися.

Tiguan з механічною коробкою передач

Огляди власників Kia Sportage Всі мінус відгуки про спорт власників. це все мінуси

Незважаючи на те, що за вікном 2021 року та величезний відсоток власників автомобілів визнавав усі пильності автоматичної коробки передач, водії все ще віддають перевагу класичній механіці залишаються. Його переваги можна врахувати:

 • Управління повністю залежить від водія;
 • Швидка операція передачі порівняно з автоматичною коробкою передач;
 • зниження споживання палива порівняно з автоматичною коробкою передач;
 • здатність буксирувати машину;
 • надійність;
 • Простота обслуговування.

Судячи з оглядів власників тигуанів з механікою, ніхто не мав жодних проблем з цією передачею, що вказує на її надійність.

У Росії буде доступно кілька версій та наборів з механічною коробкою передач:

Варто зазначити, що європейські водії отримали більш широку різноманітність двигунів, які включають дизель 2.0.літровий двигун потужністю 150 літрів.З., Автомобіль з цим двигуном та контрольною точкою може мати передній або чотириколісний привід.

Ми говоримо про типові помилки коробки

-Volkswagentiguan Automatic. Які коробки розміщені на Тігуані останнього покоління? 6 або 7 кроків? Йдеться про робот DSG. Докладніше про передачу цієї моделі автомобіля.