U. S. Споживачі обертають автомобілі кушетки та круїзи зловісного економічного клімату

Підвищення інфляції та процентних ставок викликає брижі

споживачі, автомобілі

(Reuters). U.S. Споживачі демонструють крихкість до пікового періоду корпоративних результатів у наступному місяці, оскільки деякі намагаються оплатити рахунки, а інші уповільнюють закупівлі автомобілів, кросівок та товарів домогосподарств, показує заробіток тижня.

Дані, опубліковані в п’ятницю, показали u.S. Споживчі витрати зросли більше, ніж очікувалося в серпні, але агресивні підвищення процентних ставок з Федеральної резервної системи, оскільки він бореться вперто високою інфляцією, уповільнює попит.

Nike побачив, що його акції перекидаються на найнижчий рівень у 2.5 років у п’ятницю, через день після того, як компанія заявила, що їй потрібні більші знижки, щоб очистити накопичення запасів.

“Ми спостерігаємо докази уповільнення витрат на широкий проміжок споживчого простору, поєднання інфляції та підвищення процентних ставок тисне на бюджет домогосподарств”. сказав Гаррет Нельсон, віце.президент та старший аналітик акцій CFRA Research.

Предмети великих квитків, такі як меблі та машини, які, як правило, фінансуються, були особливо сильно вражені, сказав він.

Rent-A-Center Inc, роздрібна торгівля, яка орендує телевізори, дивани та прилади для клієнтів з меншим доходом, знизив свій прогноз прибутку на третій квартал у четвер, посилаючись на ослаблену економіку.

“Зовнішні економічні умови продовжують погіршуватися протягом останніх кількох місяців”,-йдеться у повідомленні виконавчого директора Рента-Центру Мітч Фадель. “Це вплинуло на як роздрібний трафік, так і поведінку оплати клієнтів”. сказав він.

Роздрібний продавець вживаних автомобілів Carmax у четвер заявив, що більш високі процентні ставки та інфляція починають сприймати попит на транспортні засоби, попередження про те, що злякало інвесторів у ширшому автосекторі.

“Очевидно, споживачам доводиться приймати рішення. Я просто думаю, що вони надають пріоритет їх витраченню трохи інакше “. сказав головний виконавчий директор Вільям Неш.

Роздрібна торгівля товарів для дому Ліжко Ліжне в четвер заявив, що чисті продажі знизилися на 28%, оскільки вона сильно знизилася, щоб позбутися своїх полиць непроданого інвентаризації.

“Ми зараз перебуваємо в ситуації, коли багатьом компаніям доводиться працювати над питаннями запасів, і в той же час, коли інфляція має певний вплив на споживчі витрати”. сказав аналітик Morningstar Девід Сварц.

ОБЕРЕЖНО-це навіть повзати в витрати на подорож, розпечений сектор, який отримав користь від ослаблення обмежень у ковдрі.

Оператор круїзної лінії Карнавал побачив, що його акції скорочуються понад 20% у п’ятницю після того, як звітували результати третього кварталу, які не вистачали оцінок аналітиків.

Карнавал сильно знижує та збільшує рекламу для залучення пасажирів після довгого інтервалу під керівництвом пандемії. Він також має більший вплив категорії масового ринку, на яку більше впливає на інфляцію.

Усі слабкі результати та попередження, що спостерігаються на цьому тижні, залишили інвесторам обережним, що в жовтні, коли основна частина компаній повідомляє про результати, заявив Нельсон CFRA.

SOURCE

Image:www.autoblog.com