2024 Volvo EX90 Перший погляд на новий флагманський позашляховик 2022 2023 Новий позашляховик

24 Volvo ex90 Перший подивіться на новий флагманський позашляховик

Найвищий позашляховик компанії, абсолютно новий 2024 Volvo Ex90, був оприлюднений. Згідно з першими зображеннями, поповнення концепції буде служити натхненням для зовнішнього дизайну. Отже, новий автомобіль буде витонченим, ніж XC90, але він все одно матиме унікальні функції Volvo, такі як світлодіодні фари, схожі на молоток і задні ліхтарі, які вказують.

Ми, на жаль, ще не знаємо нічого про двигун EX90, ємність акумулятора або дальність руху, але ми передбачаємо, що він буде обладнаний аналогічно позашляховику C40. За даними компанії, наступне покоління систем допомоги водіям Volvo також буде в EX90.

2024, volvo, ex90, новий, флагманський, позашляховик

24 Volvo EX90 Зовнішній

Основна ілюстрація шведського стилю дизайну. це поточна версія Volvo XC90. Таким чином, новий Volvo Ex90 2024 року дебютує зі стильною панеллю решітки, набором фари, що нагадують молотки Тор та кутовий вентилятор.

Концепція зарядки з попереднього року також має той самий стиль. Пряме світло надходить від блоку C-Clamp, встановленого вертикально і охоплює всю ширину спини.

Сучасний та просторий інтер’єр

Всередині новий 2024 Volvo EX90 буде сучасним та просторим. Цей позашляховик матиме більш високі пропорції, подібно до величезного кросовера на три рядки. Це насамперед завдяки вдосконаленому основі. Цікаво зазначити, що інтер’єр оснащений горизонтальною тематичною інформаційною панеллю з значним екраном розповіді, розташованим у формі портрета. Незважаючи на це, ми не змогли виявити панель приладів перед водієм.

Тому ми вважаємо, що для надання найважливішої інформації драйвера може використовуватися система дисплея або дисплей рульового колони. Наскільки нам відомо, новий Volvo EX90 також включатиме деякі нові системи допомоги водія. Найкраща частина цього позашляховика. це нова система, яка зможе підібрати на м’яке дихання сплячої дитини та увімкнути кліматичний контроль, щоб запобігти гіпертермії, або тепловим ударом.

24 Технічні характеристики двигуна Volvo EX90, розмір акумулятора та діапазон

Ми чули, що майбутній 2024 Volvo Ex90 використовуватиме як єдину, так і близнюку моторну композицію. Те, що ми передбачаємо, оскільки вихід становить від 400 до 455 кінських сил.

Що стосується зберігання акумуляторів, 100-кВт-год літій-іонна акумуляторна акумулятор, яка підтримує архітектуру 800 вольт,-це те, що ми передбачаємо. Це дозволить мати конкурентну систему швидкої зарядки постійного струму та діапазон понад 372 милі (600 км).

Ціни та доступність

Ми очікуємо, що без бензину EX90 буде дорожчим, ніж позашляховик XC90 на базовому рівні, незважаючи на те, що ціноутворення та можливі пакети все ще незрозумілі. Ми прогнозуємо, що EX90 підтримуватиме нову домовленість, оскільки Volvo просто зменшив кількість доступних рівнів обробки. За деякими чутками, ця нова конфігурація може включати основну обробку як варіант початкового рівня, починаючи з 70 к.

Модель плюс. це середній варіант, а кінцева модель включатиме більше зручностей. Продажі нового Volvo EX90 повинні розпочати деякий час у наступному році, швидше за все, восени, і транспортний засіб дебютує 9 листопада в Європі.

SOURCE

Image:2020newsuv.com