Туарег не починає добре, коли мало палива. Проблеми гарячі

Тема: Це погано розпочинається, коли бензину мало і з настанням холодної погоди

Доброго дня, товариші по команді! Camry 35, 2,4 л, автоматичний. Моя машина трохи більше півроку. Я спочатку помітив, що при різкому пресі є невелика невдача, а потім лише набирає обертів. Але зі зниженням температури на вулиці вона поступово починає починати з штриху півсекунди чи секунди, як ніби не вистачає бензину. Проблема з початком початку зростати відповідно до зниження температури, і це дісталася до того, що вранці вам доведеться скрутити стартер з 5 до 10 разів. Ця проблема з запуском була вранці, і через 20 хвилин і більше простоїв не було гарячого. Після покупки через 2 місяці я встановив HBO (BRC), але проблема була перед встановленням, вона ідеально йде на газ, без збоїв. Спочатку змінив фільтр з гумовими кільцями, без результату. Тоді я змінив насос, також безрезультатно. Потім він поїхав до станції обслуговування в регіональному центрі (я сам живу в маленькому місті), вони перевірили її на діагностику і нічого не розкрили. Вимірював тиск на пандус, тиск становив 3,5 атм. (Я не пам’ятаю точно), і протягом півгодини він зменшився до 0,5 атм. Там насадки вимили мене на сто, але сенсу не було. І зрештою, вони порадили змінити АЗС. Досягнувши решти бензину, він заправляє на хорошу АЗС регіонального центру. Після зміни АЗС, збій все ще був трохи менше, але вранці машина запустилася вперше. Я був щасливий, що нарешті знайшов причину, і я заправляюсь на цій АЗС лише тоді, коли приїжджаю до регіонального центру, оскільки у мене був HBO, і у мене був повний танк. Але його там не було, через кілька днів проблема почала з’являтися знову. Потім я змінив датчик температури теплоносія. Результат дорівнює нулю. Один друг порадив мені спробувати змінити вузол АЗС, тобто від розбору фільтра, газового насоса та регулятора тиску. Але у мене більше не було бажання купувати і спробувати все поспіль, і у мене також був такий камрі від друга, я запитав цю станцію, я поклав свою свою, і це було на моєму. Але вранці знову горе, і його машина почалася без проблем. З часом я помітив, що після заправки проблема зникає і поступово повертається з падінням стрілки рівня газового бака. Тобто, коли бензин (менше 10 л) проблема з запуском і відмовою починає поступово збільшуватися. Зараз у моїй голові залишилось лише два варіанти: 1. Вони пропускають форсунки (але цей варіант малоймовірний, оскільки він жодним чином не пов’язаний з рівнем бензину). 2. Найбільший варіант. це проблема з танком. Там вода накопичилася або проблема з вентиляцією резервуара (поглинач). Але в нашому маленькому місті немає таких фахівців, які матимуть справу з поглиначем. Я хочу ще раз відзначити, що вся ця проблема якось пов’язана з температурою, тим менше, тим більше. Влітку не було проблем із запуском, лише провал малого. Тому вся надія лише для вас, якщо хтось мав такі проблеми, будь ласка, поділіться з рішенням.

83 87

У Камрі немає невдачі. Це специфіка двигуна: я притиснув педаль до часу і через 1-1,5 секунди. Двигун починає розслабитися. Тому що всілякі ідіоти будуть намальовані для вбивства педалювання автомобілів без причини. З роботою бездіяльності трохи натисніть майже, не натискайте на педаль, поки вона не зупиниться! Більшість товаришів на початку очищають дросель, змінюють свічки і дивляться котушки запалювання. 90% товаришів рідко були далі, ніж ці три етапи. Якщо бензин є g@uno, то зазвичай по всьому регіону. Одна модна АЗС. Не індикатор! Газ, до речі, також є жорстоким. До нульового бензину, щоб принести рідкісну дурість. Менше 15 л. Краще не їздити на бааабш. В іншому випадку блокує всю паливну лінію. Тому виконайте запропоновані три моменти, а потім ми дивимось на результат.

двадцять

Не починати. корисні поради

Ваше технічне обладнання повинно бути бездоганним. адже час, який у вас є. це ті самі гроші, що ми сподіваємось, ви також маєте. Не втрачайте ні одного, ні іншого. Якщо краватка з підв’язкою або заморожена кицька може спричинити ділову зустріч, яка потім розповідає про автомобіль, який не хоче починати годину до призначених переговорів.

Раннім ранком, щойно бомбардував і сповнений чудових планів (дитина. до школи, його дружина. перукаря та себе. підробляйте лейбористську копійку), ви стрибаєте в машину, «ключ від початку» і. Що це в біса. Ще раз. Більше. Нервові маніпуляції з ключовими та педалями не приносять успіху. День зіпсований з самого початку. Плани та настрій. кішка під хвостом.

Заспокойся. Не потрібно поспішати під капотом в англійському костюмі і, змазаючи олійну грязь із краваткою, намагайтеся діагностувати. Через 5 хвилин, швидше за все, не вилікуйте. Візьміть ще одну машину і залиште лікування нарізаного друга до вечора. І краще довіряти його лікарів з хорошою репутацією, особливо якщо у вас дорогий автомобіль, і ви не особливі. Це буде дешевше. Ну, якщо ваш друг добре знайомий з вами, і ви вважаєте себе цілителем. ну, спробуйте, якщо ви не занадто ліниві, щоб забруднитись або немає іншого виходу.

Діагноз слід приймати спокійно

Подумки вивчайте симптоми. По.перше. чи закручує стартер? І якщо так, то наскільки весело? Ви вже знаєте відповідь. пам’ятайте, що сталося при перших спробах запустити машину. Якщо ви не пам’ятаєте. спробуйте ще раз.

Якщо стартер зовсім не крутиться і навіть не натискає на реле тяги, коли запалювання увімкнено, то воно або несправне (ви можете закрити капюшон і дотримуватися поради: “Візьміть іншу машину. “) або проблеми з акумулятором. вимкнено або села. Тільки в рідкісних моделях ланцюг потужності стартера може бути захищений запобіжником. амперером. 300. його легко знайти, особливо якщо ви заздалегідь знаєте, де він знаходиться. Якщо акумулятор винен, то, як правило, все електричне обладнання не працює. Найпростіший і найпростіший випадок. один із клем пролетів або забруднений, але акумулятор в порядку. Потягніть на нього кріплення танка та на стартер (якщо такі є). Якщо виявиться, що акумулятор повністю сів (вони забули вимкнути фари на ніч), ви все одно можете піти. Але з сторонньою допомогою. Тут, як кажуть, можливі варіанти. Ви можете спробувати отримати шок, від слайда або з буксиратора. Не намагайтеся обійти підводні камені: автомобіль з автоматичною коробкою або електронним впорскуванням палива (якщо є електричний газовий насос), ви не можете запустити ці шляхи. Доведеться запалити сусіда. Правда, у деяких автомобілях це може призвести до пошкодження комп’ютера (прочитайте інструкцію до машини). Якщо стартер крутиться, але млявий (це трапляється влітку, взимку це об’єкт окремої розмови), швидше за все, акумулятор майже повністю розряджається. Це буде помічено у слабкому світлі фар або кволого сигналу. У цьому випадку набувають чинності вищезазначені зовнішні варіанти довідки.

Якщо стартер весело крутиться, а двигун не реагує на спроби його запустити, сміливо виключайте з подальшого роздумів все, що стосується акумулятора. Звинувачуйте систему запалювання або живлення палива, ви не помилитесь. При постановці діагнозу та лікування кожного з них потрібен систематичний підхід. Краще почати з запалювання. там є проблеми частіше. Особливо у вологу погоду.

Отже, ми повинні шукати іскру. Ваша машина може бути обладнана класичною (простим) системою контактного запалювання, досить складною електронною безконтактною або деякою комбінованою опцією. У будь.якому випадку система складається з трьох частин. Частина перша. низька напруга (контакти переривання в класичній системі або спеціальний датчик в електронному, плюс коробка з електронною начинкою, утворюючи іскру). Частина друга. зростаючий трансформатор, який називається котушкою запалювання у світі. Частина третя. висока напруга (механічний або електронний дистриб’ютор та дроти, уздовж яких до свічок приносять струм високої напруги). І, природно, самі свічки. Перевірка всієї цієї ферми повинна проводитися на етапах, і краще почати з кінця.

Стиг. Частина системи високої напруги. Перевірте, чи є іскра на центральному дроті. це та, яка з’єднує котушку з дистриб’ютором. Кінчик дроту повинен бути вилучений з кришки дистриб’ютора, наближається до будь.якої частини, яка має хороший контакт з масою автомобіля (вона пофарбована чи ні, це не має значення), і виправте, щоб зазор був 5–7 мм залишається між кінчиком та вибраною частиною.

Якщо запалювання вашого автомобіля є електронним, вам потрібно виправити дріт особливо надійно. якщо він впаде на масу, електроніка миттєво наказує жити довго. З тієї ж причини ви не можете вразити дріт на тілі. Ми також не радимо утримувати його рукою, навіть не власним. це вдарить у чудовий електричний удар.

Сцена другий. Поверніть двигун із стартером. У той же час подивіться, що відбувається на кінчику дроту. Можливі два варіанти. Сприятливіше. є іскра. Потужний, супроводжується гучним клацанням. Це суттєво звужує поле подальших пошуків.

Перш за все, необхідно видалити кришку розповсюджувача. Під ним може бути вологим і брудним. Відповідно до такого “диригента”, іскра охоче проскакує в будь.якому місці, але не там, де це потрібно. Витріть, чисті і сухі. У той же час, щоб очистити контакти дистриб’ютора, наприклад, з невеликою шкірою, з невеликою шкірою є неушкодженим, наприклад, з невеликою шкірою. Огляньте так.каталого “бігуна”. Якщо ви знайдете темний слід електричного зриву на ньому або на кришці дистриб’ютора, частину доведеться змінити.

Найбільш пільговим способом перевірте дроти, що переходять від дистриб’ютора до свічок. Дроти та їх поради повинні бути сухими та чистими. Якщо, на вашу думку, все в порядку з ними, ви можете поставити кришку на місце, відновити зв’язок і спробувати запустити двигун. Якщо несправність ховається під кришкою, двигун почнеться або, в гіршому випадку, принаймні почне чхати. Симптом також сприятливий. ви на правильному шляху. Правда, вам доведеться повернути, очистити і висушити свічки. намагаючись запустити двигун, ви наповнили їх бензином. Якщо двигун навіть не чхає, свічки все одно повинні вийти, очистити і перевірити. Простіше, якщо є запасний комплект.

Якщо ви вже дійшли до етапу виведення свічок, ви можете досить ефективно (і вражаюче) перевірити всю систему запалювання взагалі. Підключивши дроти високої напруги до закручених свічок, збирайте свічки в пучок, як морква. Переконайтесь, що провід має контакт з кожною свічкою, але не застосовується до центральних електродів. З’єднайте вільний кінець дроту з масою. Розмістивши пакет свічок у місці, зручному для спостереження з кабіни, скрутіть двигун за допомогою стартера. Більше того, між електродами свічок по черзі (відповідно до процедури роботи циліндрів) смішні іскри повинні пропустити. Якщо так, то вся система запалювання в порядку. Звук двигуна буде дуже незвичним. не будьте настороженими, тому що він крутиться з вимкненнями. Не крутяться надовго. Гірше, якщо на другому етапі чека є інший варіант: між центральним дротом немає іскри та “корпусом”. Отже, справа не в ланцюгах високої напруги. Подальші пошуки будуть складнішими, оцінити свій час та бажання. Якщо обидва доступні, перейдіть до третього етапу. Перевірте, чи напруга подається до котушки запалювання. Це легко зробити тестер, а якщо його немає, ви можете використовувати лампочку батуту. Правда, вам знадобиться пара проводів, щоб підключити його до котушки. У класичній системі запалювання підключіть лампочку між масою та входом первинної обмотки.

Не починати. корисні поради

Ваше технічне обладнання повинно бути бездоганним. адже час, який у вас є. це ті самі гроші, що ми сподіваємось, ви також маєте. Не втрачайте ні одного, ні іншого. Якщо краватка з підв’язкою або заморожена кицька може спричинити ділову зустріч, яка потім розповідає про автомобіль, який не хоче починати годину до призначених переговорів.

Раннім ранком, щойно бомбардував і сповнений чудових планів (дитина. до школи, його дружина. перукаря та себе. підробляйте лейбористську копійку), ви стрибаєте в машину, «ключ від початку» і. Що це в біса. Ще раз. Більше. Нервові маніпуляції з ключовими та педалями не приносять успіху. День зіпсований з самого початку. Плани та настрій. кішка під хвостом.

Заспокойся. Не потрібно поспішати під капотом в англійському костюмі і, змазаючи олійну грязь із краваткою, намагайтеся діагностувати. Через 5 хвилин, швидше за все, не вилікуйте. Візьміть ще одну машину і залиште лікування нарізаного друга до вечора. І краще довіряти його лікарів з хорошою репутацією, особливо якщо у вас дорогий автомобіль, і ви не особливі. Це буде дешевше. Ну, якщо ваш друг добре знайомий з вами, і ви вважаєте себе цілителем. ну, спробуйте, якщо ви не занадто ліниві, щоб забруднитись або немає іншого виходу.

Діагноз слід приймати спокійно

Подумки вивчайте симптоми. По.перше. чи закручує стартер? І якщо так, то наскільки весело? Ви вже знаєте відповідь. пам’ятайте, що сталося при перших спробах запустити машину. Якщо ви не пам’ятаєте. спробуйте ще раз.

Якщо стартер зовсім не крутиться і навіть не натискає на реле тяги, коли запалювання увімкнено, то воно або несправне (ви можете закрити капюшон і дотримуватися поради: “Візьміть іншу машину. “) або проблеми з акумулятором. вимкнено або села. Тільки в рідкісних моделях ланцюг потужності стартера може бути захищений запобіжником. амперером. 300. його легко знайти, особливо якщо ви заздалегідь знаєте, де він знаходиться. Якщо акумулятор винен, то, як правило, все електричне обладнання не працює. Найпростіший і найпростіший випадок. один із клем пролетів або забруднений, але акумулятор в порядку. Потягніть на нього кріплення танка та на стартер (якщо такі є). Якщо виявиться, що акумулятор повністю сів (вони забули вимкнути фари на ніч), ви все одно можете піти. Але з сторонньою допомогою. Тут, як кажуть, можливі варіанти. Ви можете спробувати отримати шок, від слайда або з буксиратора. Не намагайтеся обійти підводні камені: автомобіль з автоматичною коробкою або електронним впорскуванням палива (якщо є електричний газовий насос), ви не можете запустити ці шляхи. Доведеться запалити сусіда. Правда, у деяких автомобілях це може призвести до пошкодження комп’ютера (прочитайте інструкцію до машини). Якщо стартер крутиться, але млявий (це трапляється влітку, взимку це об’єкт окремої розмови), швидше за все, акумулятор майже повністю розряджається. Це буде помічено у слабкому світлі фар або кволого сигналу. У цьому випадку набувають чинності вищезазначені зовнішні варіанти довідки.

Якщо стартер весело крутиться, а двигун не реагує на спроби його запустити, сміливо виключайте з подальшого роздумів все, що стосується акумулятора. Звинувачуйте систему запалювання або живлення палива, ви не помилитесь. При постановці діагнозу та лікування кожного з них потрібен систематичний підхід. Краще почати з запалювання. там є проблеми частіше. Особливо у вологу погоду.

Отже, ми повинні шукати іскру. Ваша машина може бути обладнана класичною (простим) системою контактного запалювання, досить складною електронною безконтактною або деякою комбінованою опцією. У будь.якому випадку система складається з трьох частин. Частина перша. низька напруга (контакти переривання в класичній системі або спеціальний датчик в електронному, плюс коробка з електронною начинкою, утворюючи іскру). Частина друга. зростаючий трансформатор, який називається котушкою запалювання у світі. Частина третя. висока напруга (механічний або електронний дистриб’ютор та дроти, уздовж яких до свічок приносять струм високої напруги). І, природно, самі свічки. Перевірка всієї цієї ферми повинна проводитися на етапах, і краще почати з кінця.

Стиг. Частина системи високої напруги. Перевірте, чи є іскра на центральному дроті. це та, яка з’єднує котушку з дистриб’ютором. Кінчик дроту повинен бути вилучений з кришки дистриб’ютора, наближається до будь.якої частини, яка має хороший контакт з масою автомобіля (вона пофарбована чи ні, це не має значення), і виправте, щоб зазор був 5–7 мм залишається між кінчиком та вибраною частиною.

Якщо запалювання вашого автомобіля є електронним, вам потрібно виправити дріт особливо надійно. якщо він впаде на масу, електроніка миттєво наказує жити довго. З тієї ж причини ви не можете вразити дріт на тілі. Ми також не радимо утримувати його рукою, навіть не власним. це вдарить у чудовий електричний удар.

Сцена другий. Поверніть двигун із стартером. У той же час подивіться, що відбувається на кінчику дроту. Можливі два варіанти. Сприятливіше. є іскра. Потужний, супроводжується гучним клацанням. Це суттєво звужує поле подальших пошуків.

Перш за все, необхідно видалити кришку розповсюджувача. Під ним може бути вологим і брудним. Відповідно до такого “диригента”, іскра охоче проскакує в будь.якому місці, але не там, де це потрібно. Витріть, чисті і сухі. У той же час, щоб очистити контакти дистриб’ютора, наприклад, з невеликою шкірою, з невеликою шкірою є неушкодженим, наприклад, з невеликою шкірою. Огляньте так.каталого “бігуна”. Якщо ви знайдете темний слід електричного зриву на ньому або на кришці дистриб’ютора, частину доведеться змінити.

Найбільш пільговим способом перевірте дроти, що переходять від дистриб’ютора до свічок. Дроти та їх поради повинні бути сухими та чистими. Якщо, на вашу думку, все в порядку з ними, ви можете поставити кришку на місце, відновити зв’язок і спробувати запустити двигун. Якщо несправність ховається під кришкою, двигун почнеться або, в гіршому випадку, принаймні почне чхати. Симптом також сприятливий. ви на правильному шляху. Правда, вам доведеться повернути, очистити і висушити свічки. намагаючись запустити двигун, ви наповнили їх бензином. Якщо двигун навіть не чхає, свічки все одно повинні вийти, очистити і перевірити. Простіше, якщо є запасний комплект.

Якщо ви вже дійшли до етапу виведення свічок, ви можете досить ефективно (і вражаюче) перевірити всю систему запалювання взагалі. Підключивши дроти високої напруги до закручених свічок, збирайте свічки в пучок, як морква. Переконайтесь, що провід має контакт з кожною свічкою, але не застосовується до центральних електродів. З’єднайте вільний кінець дроту з масою. Розмістивши пакет свічок у місці, зручному для спостереження з кабіни, скрутіть двигун за допомогою стартера. Більше того, між електродами свічок по черзі (відповідно до процедури роботи циліндрів) смішні іскри повинні пропустити. Якщо так, то вся система запалювання в порядку. Звук двигуна буде дуже незвичним. не будьте настороженими, тому що він крутиться з вимкненнями. Не крутяться надовго. Гірше, якщо на другому етапі чека є інший варіант: між центральним дротом немає іскри та “корпусом”. Отже, справа не в ланцюгах високої напруги. Подальші пошуки будуть складнішими, оцінити свій час та бажання. Якщо обидва доступні, перейдіть до третього етапу. Перевірте, чи напруга подається до котушки запалювання. Це легко зробити тестер, а якщо його немає, ви можете використовувати лампочку батуту. Правда, вам знадобиться пара проводів, щоб підключити його до котушки. У класичній системі запалювання підключіть лампочку між масою та входом первинної обмотки.

Volkswagen Touareg 1 покоління не запущено

Volkswagen Touareg (1 покоління) 2002-2010.

По.перше, ми проаналізуємо етапи нормального початку двигуна за допомогою ключа запалювання.

Основні варіанти автомобіля де.енергетичні, рульовий стовпець блокується, режим паркування активний

Підключення до акумулятора, включення приладової панелі, активація деяких електричних систем (аксесуарів)

Активація всіх систем електриків, що підключаються до ECU, розблокуючи кермо

Запуск стартера, запуск двигуна, автоматичне повернення клавіш у положенні 2 (увімкнено) після запуску

Розглянемо можливі електричні та механічні несправності Туарега (1 покоління), в яких двигун не запускається взимку чи влітку, враховуючи попередні події.

Щоб краще почути звуки машини та правильно діагностувати проблему під час запуску, відкрийте капюшон і не закривайте двері водія.

Перелік можливих ситуацій з несправністю, в яких процедура запуску двигуна не досягає обертання стартера.

Акумулятор відключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони могли літати, забруднювати або окислюватися, щоб джерело живлення від акумулятора не відбувався.

Акумулятор повністю сів. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Ланцюг потужності стартера зламана. Перевірте дроти, стартерні та реле запобіжники, чи правильно закваска підключений до акумулятора, окислювані та спалені контакти, замерзла тягова реле замерна від вологи.

Стартер не працює. Ремонт (носіння пензлів та колектора) або заміна стартера.

Автоматична коробка передач стоїть у режимі DRAM (Drive) або R (Back Bear). На моделях Volkswagen Touareg з автоматичною коробкою передач, двигун може не запускати, якщо після ввімкнення запалювання коробка не переноситься в режим P (паркування) (паркування).

Педаль зчеплення недостатньо натиснута. На моделях з механічною коробкою передач, проблема може виникнути через недостатньо стиснуту зчеплення. Клацніть до кінця на педалі зчеплення та повторіть запуск двигуна.

Ремені безпеки не кріпиться. Моделі Volkswagen Touareg з ременями безпеки не почнуться, поки ремені безпеки не будуть одягнені на водія та передній пасажир.

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, напередодні було машина чи миття двигуна

Вода, що падає під капот. Вода або волога входили в електричні елементи систем двигунів, що призвело до закриття. Вийміть накопичення вологи з клем акумулятора, високопостійних проводів свічки запалювання, з блоку запобіжників та інших контактів.

Під час сильного дощу вода також може потрапити в моторний відсік і спричинити несправності в роботі систем, відповідальних за запуск двигуна.

Несправність в блоці управління електронною одиницею. Контакти в механізмі запалювання можуть бути розплавлені, необхідно діагностувати справність замка замка та огляд клавіш запалювання.

Запобіжник запалювання вигоріло, перевірте його в блоці запобіжника та відповідний електричний ланцюг для скелі.

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, автомобіль припаркований біля сміттєвого резервуара або сміттєзвалища побутових відходів

Гризуни могли піднятися в теплий відсік двигуна, і, шукаючи вихід або їжу, вони посипали проводку в зоні акумулятора або стартера, перевірити цілісність дротів під капотом.

Перелік можливих ситуацій з несправностями, при яких стартер обертається, але двигун не починається.

Акумулятор погано підключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони можуть послабити або літати, забруднювати або окислювати.

Акумулятор сильно виписаний. Спробуйте сигналізувати і увімкнути фари, і якщо звук тихий, а світло тьмяне, це вказує на виписаний акумулятор. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Погана якість нафти. Якщо вулиця суворий мороз, то стара чи не все сезонне моторне масло може значно потовщитися при негативних температурах, що ускладнює запуск стартера для приведення механізмів двигуна. Розігріти машину в теплому гаражі з подальшим зміною олії.

Напередодні напередодні була в охайність

Свіжо закладений бензин/дизель не містить зимових добавок та фруктів у паливній лінії, газового насоса чи іншого місця і не входить до двигуна. Зазвичай це відбувається після заправки на іншій АЗС (не в тому, що зазвичай є). У той же час, не потрібно, щоб заправка газу відбулася вчора або просто, в резервуарі, решта бензин не змішується з новим, а старий витрачається спочатку і лише тоді новий.

Бензин з іншим октановим номером. Для вихідних моделей Touareg 2002-2010. Рекомендується налити бренд AI-95 з бензиновим двигуном з бензиновим двигуном. Бензин не відповідає характеристикам з більшим або меншим октановим числом, може гірше ігнорувати іскру свічок, посилює ситуацію двигуна, починаючи з сильного морозу.

Охайно загоріло вогонь, функціонування бензинового насоса не чути, клацання естафети Tanososa можна почути, стартер крутиться активно

Несправний бензиновий насос, його фільтр був забитий через погану якості (брудне) паливо, внаслідок такої роботи він може перегріватися та розбитися.

Відсутність бензину в резервуарі. Іноді відсутність палива викликається отриманим витоком, шланг палива пролетіла або пошкоджено іншу паливну шосе, подивіться на датчик рівня палива, огляньте автомобіль під ним плям та калюж.

Охайно загорівся, газовий насос не чувається

Несправна реле розслаблення. Реле паливного насоса забезпечує подачу та припинення джерела живлення газового насоса в команді ECU, насос не накачує, а бензин у паливній пандусі немає. Перевірте наявність реле газового насоса і, якщо це необхідно, замініть.

Туарег не розпочато. діагностика, причини та відновлення

Якщо автомобіль починається не. Як кажуть. “Наука про контакти”. Але біда часто. такі “несправності” створюються та приховані всередині автомобіля свідомо, з руками “автомобільних служб”, і, крім того, на замовлення власника автомобіля. Якщо ви не здогадалися, ми поговоримо про аварійні тривоги та найбільш “різні” методи його встановлення. Наше завдання. знайти та нейтралізувати)

Скажімо, відразу. ми не займаємось ремонтом встановлених сигналів. Ми не займаємось встановленням аварійних сигналів. Єдине, що ми робимо щодо цієї області. це пошук та нейтралізація вже встановлених «шахт» не розпочато Туарег

Будь.яке ненормальне обладнання, введене в стандартну електричну систему автомобіля, має власний термін служби. Це окремий технологічний пристрій, який встановлюється. додатково. Крім того, це означає, що при складанні автомобіля на заводі. ніхто не розраховував на те, що такий пристрій буде встановлений пізніше. Не існує окремих ніш, висновків, харчування, кріплень тощо.D. Тому будь.які інсталятори цього додаткового обладнання змушені орієнтуватися на “на місці”. І ці місця. повірте, дуже різні Туарег не починає машину, не почав. Ми знижуємо діагностичний процес. Пошук нас призвів до неінгенованого простору. Мені довелося демонтувати пластикову коробку з жолобами під лобове скло, трапецію з склоочисник. Туарег не починається

Як уже зрозуміло вищезазначене. встановлення такого роду обладнання рано чи пізно призводить до різних проблем. Найпоширенішим з них є швидкий розряд акумулятора та її передчасний збій відповідно. Це може бути помилкові роботи або «неодмінність» різних функцій системи безпеки, існує менше випадків повного відмови сигналізації, і, навіть, відмова або пошкодження стандартних систем автомобілів. Рідше. є дуже сумні історії з закриттям та подальшим вогнем. Ситуації різні. Туарег не розпочато в нашому випадку. інсталятори підійшли досить “віртуоз” до встановлення цієї “анти.крадіжної системи”, тому ми вирішили показати вам це)), ми не повністю розкриємо всі секрети, покажи лише, що це є гідний особливої ​​уваги. Дизайн вища. це виявилося не що інше, як блок з 6 реле для кожної насадки палива Туарег не запускається

Все це творіння загорнуте на острів і розміщується в ніші під лобове скло, де вода зливається, де “басейн” часто обумовлений засміченими жолобами. Взагалі, логіка нас шокувала добре, що все це не “потоне”. Вода, мабуть, не стояла там довго. Добре, що все вийшло, інакше хто знає, як це все могло б закінчитися. Далі. мені довелося відкрити повний турнірт проводів, що надходять до блоку управління, щоб демонструвати всю конструкцію та відновити попередню проводку, максимально, максимально. Не без пригод. виявилося, що після такого втручання в проводку просто не вистачає довжини дроту, щоб знову їх підключити та відновити незайману схему, але нічого, їм вдалося. Мені вдалося обійтися без будівництва, що надзвичайно не бажано. Шкода, звичайно, що під час встановлення вони зіпсували стільки оригінальної проводки, але нічого не можна зробити так чи інакше, завдання було вирішено, машина запустилася і працює. Туарег не починається

Глюков вже не повинен бути. Повний час турнік намагався якомога більше закритись до початкового стану та видалити в регулярному місці. Єдине, не зрозуміло, в чому полягає сенс зробити окрему реле для кожної насадки? Більше того, їжа була надана одночасно до всіх 6 естафети або не постачалася. І справді, в принципі, така схема зв’язку знижує надійність рівно 6 разів. Зрештою, кожна з цих реле. може зазнати невдачі. І якщо ви враховуєте можливість затоплення Загалом, є багато питань. Є лише одна відповідь. такі пристрої повинні бути демонтовані без жалю, при перших проблемах у роботі. Туарег не починається

Ну, насправді, причина виникнення проблем: Туарег не запускається

Причиною несправності є доглянутий дріт

Він починається погано вранці і після великої перерви дизельного дизеля BKD

Довідка: 2004.у. 2,0 tdi 140 л.З.(BKD) 175000 км. Шахта-30000 км. Я купив його минулого року (їхав з Литви). Після великої (нічної) перерви, він починається з великих труднощів з 3-4 рази. Одного дня. Тільки з буксиром. Ніхто насправді нічого не може придумати (Умеліанські майстри). Нові свічки. Після початку (коли він починається), з машиною немає проблем, він весело їздить. Один “спеціальний” порадив замінити датчик температури подвійного типу на новий і вимкнути його під час пошуку. Це почалося ідеально протягом дня, але вранці. Не так скоро. Змінив датчик. на колій водному фонді спочатку. Історія повернулася до своїх кола. Знову починається довго.

Спробуйте скрутити круглу вилку, яка йде в голову блок циліндрів праворуч збоку. Я грішну на ньому, т.до. Була та сама проблема. Нічого не скановано, вилікувано сам.

І vag-com, що пише?

Олег Юріович! Я писав про пробку, тому що нещодавно зіткнувся з цією проблемою, а точніше, це було з покупкою автомобіля, і зник тиждень тому. Після того, як турбіна з маховиком двигуна не покращилася в службі, і коли я приїхав до них на тисячу км на спалаху, вони просто застрелили його, і після цього все нормалізувалося. Сам він помітив, що не просто крутиться і за годинниковою стрілкою. Я не знаю, але, можливо, саме для мене, коли вилк. Стор. Тоді вранці рослина довше, ніж коли. Я не знаю, хто може мене виправити, але в цьому вилку немає нічого.

Олег Юріович! Я писав про пробку, тому що нещодавно зіткнувся з цією проблемою, а точніше, це було з покупкою автомобіля, і зник тиждень тому. Після того, як турбіна з маховиком двигуна не покращилася в службі, і коли я приїхав до них на тисячу км на спалаху, вони просто застрелили його, і після цього все нормалізувалося. Сам він помітив, що не просто крутиться і за годинниковою стрілкою. Я не знаю, але, можливо, саме для мене, коли вилк. Стор. Тоді вранці рослина довше, ніж коли. Я не знаю, хто може мене виправити, але в цьому вилку немає нічого.

Олег Юріович! Я писав про пробку, тому що нещодавно зіткнувся з цією проблемою, а точніше, це було з покупкою автомобіля, і зник тиждень тому. Після того, як турбіна з маховиком двигуна не покращилася в службі, і коли я приїхав до них на тисячу км на спалаху, вони просто застрелили його, і після цього все нормалізувалося. Сам він помітив, що не просто крутиться і за годинниковою стрілкою. Я не знаю, але, можливо, саме для мене, коли вилк. Стор. Тоді вранці рослина довше, ніж коли. Я не знаю, хто може мене виправити, але в цьому вилку немає нічого.

А як щодо вилки для написання? Чіп просто вставляється в матір, і поворот фіксується, як і будь.який багатоквартирний круглий роз’єм. А потім “наука контактів”. : Зло:

Може бути! Напевно, коли він був знятий, контакти вилили, але він фіксується, не повертаючи його за допомогою засувки.

Хлопці. а що далі ? Ніж вся історія має закон ? Продовження теми буде ? Я теж хотів би знати, що мене чекає сюрпризи. Всім удачі.

Повітря

Дизель не може функціонувати нормально, якщо повітря знаходиться в паливній лінії. Через повітря після простою тиск падає в паливну лінію. Перед тим, як запустити лід, стартер закрутиться, ловлячи тиск на шосе. Основна особливість такої несправності буде важким після простою. Подальші запуски та загальні роботи з двигуном можуть не зазнавати жодних змін.

Груша ручного розмаху палива значно полегшить фрагментацію системи

 • У паливній лінії низького тиску (бажано перед паливним насосом) необхідно вирізати прозору трубку невеликої довжини. Таким чином, ви можете виявити бульбашки повітря;
 • Вилийте компресор у бак приблизно на 2 атм тиску. Усі місця пошкодження шланга, всмоктування в ущільнювачах почне «потіти».
 • Під час запуску подивіться на вихлоп. Якщо двигун не починається, але принаймні дим (чорний дим. це залишки неперевершеного палива), проблема, швидше за все, не може бути роздутим системою.

Найчастіші причини витоків повітря включають пошкодження шлангів паливної лінії (подача та повернення), втрата еластичності герметизації гумки, кільця, ущільнювачів (наприклад, паливний фільтр, приводний вал або кришка. Остання проблема є найбільш характерною для морозу, коли гумові вироби деформовані під впливом температури.

Якщо дизельний двигун починається після простою, але через деякий час причина також може бути прихована в повітрі. Просто конструкція насосного блоку забезпечує невеликий залишок дизельного палива, навіть якщо все паливо палива назад до резервуара від повернення.

Якщо двигун зупиняється після різкого преси на педалі, а потім скидання газу, 99% проблема у всмоктування.

Свічки розжарення

Якщо двигун погано запущений на холоді, особливо взимку на морозі, але тоді він не зупиняється, перше.перевірити світильники та попередню систему взагалі. Починаючи з 5, навіть загалом, робочий дизель із необробною системою нагрівання повітря в камері згоряння буде розпочато погано. Система включає:

Перевірка повинна починатися з світильників. Я можу запевнити, що популярний метод перевірки з мультиметром опору в основному є неефективним тестом. Він призначений для виявлення розриву нагрівального елемента (опір у цьому випадку буде відсутній). Усі свічки можуть мати опір, але причина поганого запуску в холодну зиму буде в них. При високих температурах заборгованості або на гарячому, робочому дизелі, ви можете почати без сяйва розжарювання.

У великому морозі мета системи попереднього створення.це не лише полегшення запуску, але й за допомогою в перші секунди нагрівання. Після ослаблення «спіралей» на приладовій панелі, свічки продовжують працювати деякий час. Якщо ви, нехай це з повітря, вдалося розпочати морозний коронар вранці, але двигун продовжує працювати нестабільним на деякий час, не забудьте звернути увагу на діагноз свічок.

Як перевірити

 • Свічка повинна бути виведена з криниці;
 • Підключіть його безпосередньо від акумулятора (маси до корпусу свічок, плюс до з’єднання в шинах) та спостерігайте за нагріванням. Робоча свічка є обов’язковою від краю, рівномірно змінюючи колір від нагрівання.

Тільки така система забезпечить робочий початок у морозі. У камері згоряння є лише кінчик свічки. Тому свічка, яка проявить опір при перевірці, не може бути покаяною в основі і стане причиною погано запуску взимку.

Всі свічки повинні бути гарячими приблизно в одному темпі. Якщо двигун погано починається після охолодження, і після початку декількох секунд диму і працює нестабільним, ви можете безпечно почати діагностику зі свічками.

Варто також перевірити реле. Можливо, через окислення контактів неможливо перенести достатній струм для розігрівання. Не забувайте про можливість спалювання запобіжника або пошкодження шини. Час нагріву перед початком залежить від температури теплоносія. У крайніх випадках причини неправильної роботи системи можуть бути приховані у відповідному датчику.

Паливо

Побутове паливо на багатьох АЗС бажає краще. Особливо в морозі, коли паливна каналізація призводить до іммобілізації дизельних двигунів. Для вашого блага буде запит на АЗС щодо представлення якості паспорта для палива. Якщо після заправки на неперевіреній АЗС, двигун важко запустити, він зупиняє, курить або працює нестабільним. швидше за все, проблема в паливі. Лише після незалежної перевірки ви можете бути впевнені, що двигун запуститься після ночі і не замерзне під час руху по шосе в сильному морозі.

Тиск, частина палива та впорскування

Частина ланцюга низького тиску.це насосна секція у випадку HTNVD (аналог бензинового паливного насоса може бути додатково встановлений). Несправність насосної системи призведе до того, що стартер буде змушений щоразу наздогнати тиск.

Причиною поганого запуску того, що внутрішній двигун згоряння. це паливний регулятор насоса.

Неправильний Uoz призводить до нерівномірної роботи, поганого запуску, моторного куріння або навіть зупиняється на деяких діапазонах робочих місць. Симптоми можуть з’являтися як на гарячому, так і перед досягненням робочої температури.

Форсунки

Безбожне «наливання» форсунок доповнює причини поганого запуску до холоду. Діагностика:

 • Від’єднайте повернення шлангів. Натомість прикріпіть шланги, рівні довжині, в кінці яких захищають звичайні шприци;
 • Запустіть двигун внутрішнього згоряння. Шпалери повинні бути злиті при поверненні рівну кількість палива. Якщо уздовж форсунок є значне розповсюдження, вам потрібно перевірити підставку та замінити несправні елементи. Можливо, ви зійдите з розпилювачами.

У той же час гарячий двигун починається нормально, не зупиняється, але курить більше, ніж зазвичай, через переписування суміші. Дим піде на холод із вихлопних труб (крапельки палива, які не перетворюються на «туман», який, отже, не спалили).

Специфіка

Той факт, що дизель, як і “бензин”, перетворює зворотні рухи поршня в механічну роботу, є дуже наданим. Щоб краще зрозуміти причини поганого початку, давайте поговоримо про специфіку дизельного циклу.

У двигунах такого типу немає котушки, дистриб’ютора, ВВП та свічки запалювання як такі. Він не потребує їх, оскільки згоряння паливної суміші відбувається в камерах згоряння. Повітря, що входить у камеру згоряння, стискається поршня. Чому в камері згоряння спостерігається значне підвищення температури. Саме висока температура суміші палива-повітря. У холодну погоду, щоб полегшити нагрівання повітря в камері згоряння, весь лід оснащений свічками.

Механіка

Однією з причин поганого запуску на холоді може бути природний знос групи циліндрів:

Взимку або після простою “втомлений” двигун з такими проблемами буде особливо важко запустити на холоді. Навіть хороша батарея та робочий стартер не будуть гарантією хорошого, що починається вранці в холоді. Якщо перед розігрівом двигуна внутрішнього згоряння він курить, не розвиває жодної тяги, він працює нестабільним або навіть зупиняється, а після цього симптоми зникають, приділяйте особливу увагу точці «стиснення». Майте на увазі, що гарячий зношений дизельний двигун розпочнеться без проблем.

Оскільки на звичайне вимірювання вимірювання впливає багато споріднених факторів (один і той же стартер), перевірка стану групи циліндрів-поршня краще, ніж пневматичний захід. Тест на витік дасть найбільш точну інформацію про стан льоду.

Стартова система

Оскільки дизельне паливо повинно бути стисненим досить сильно, дизель апріорі має посилений стартер. Щоб запустити взимку на морозі, стартер вимагає значно більшої витривалості від акумулятора. Звичайно, для початку потрібен достатній струм. Якщо стартер на вашому автомобілі працює, проблема поганого, що починається з морозу, може бути недостатньою початковим струмом.

 • Перевірте ступінь заряду в кожному розділі акумулятора (значення робочого акумулятора, зарядженого приблизно на 80%, не нижче 12,4.) і значення щільності електроліту (відповідно 1.233);
 • Окислення контактів на стартері, клеми акумуляторів або «маса» не зможуть пропустити достатній струм для стартера.

Комп’ютер загальної залізничної системи навіть не дасть команді відкрити форсунки, якщо стартер у паливному пандусі не може забезпечити пороговий тиск палива.

Ви можете виміряти тиск у пандусі за допомогою комп’ютерного діагностичного обладнання та відповідності.

Повітря

Дизель не може функціонувати нормально, якщо повітря знаходиться в паливній лінії. Через повітря після простою тиск падає в паливну лінію. Перед тим, як запустити лід, стартер закрутиться, ловлячи тиск на шосе. Основна особливість такої несправності буде важким після простою. Подальші запуски та загальні роботи з двигуном можуть не зазнавати жодних змін.

Груша ручного розмаху палива значно полегшить фрагментацію системи

 • У паливній лінії низького тиску (бажано перед паливним насосом) необхідно вирізати прозору трубку невеликої довжини. Таким чином, ви можете виявити бульбашки повітря;
 • Вилийте компресор у бак приблизно на 2 атм тиску. Усі місця пошкодження шланга, всмоктування в ущільнювачах почне «потіти».
 • Під час запуску подивіться на вихлоп. Якщо двигун не починається, але принаймні дим (чорний дим. це залишки неперевершеного палива), проблема, швидше за все, не може бути роздутим системою.

Найчастіші причини витоків повітря включають пошкодження шлангів паливної лінії (подача та повернення), втрата еластичності герметизації гумки, кільця, ущільнювачів (наприклад, паливний фільтр, приводний вал або кришка. Остання проблема є найбільш характерною для морозу, коли гумові вироби деформовані під впливом температури.

Якщо дизельний двигун починається після простою, але через деякий час причина також може бути прихована в повітрі. Просто конструкція насосного блоку забезпечує невеликий залишок дизельного палива, навіть якщо все паливо палива назад до резервуара від повернення.

Якщо двигун зупиняється після різкого преси на педалі, а потім скидання газу, 99% проблема у всмоктування.

Тема: Дизель (N/F) “для гарячого”. проблема вирішена

Останнім часом двигун став погано розпочинений. І це з’явилося негайно, раз і постійно постійно. Ні, я довго не закручую стартер, він починається майже відразу, але з кроками, з “розколами”. Симптоми схожі на повітря в паливній системі. Потім стоїть на x.X. І це працює рівномірно. Це також йде нормально. Іноді в простої “здригається”, але рідко. Почав перевіряти паливну систему. знайшов несправний зворотний клапан у подачі. Я думаю, ура, ось він ублюдок. Змінювати. Результат дорівнює нулю, нічого не змінилося. Почав грішити на зворотному клапані у поверненні, що знаходиться всередині тандему. Я не придумав нічого кращого, ніж його змінити. Покладіть новий тандем. Почав починати краще, але все.таки з тим самим “sclismatum”. Це проявляється лише вранці, на першій фабриці. Потім починається з “напів-хір”. І так, все добре, поки воно не зігріється. Після розігрівання двигуна починаються ті самі «танці». Якщо ви стоїте трохи, від 5 хвилин або більше. Все, “rascobas”, коли починається. Дизельного палива в олії немає, помилок моторів немає. Виправлення N/F у 13.й групі показує, що все добре. Насос сухий і під ним сухий. Голова нова, я змінив 8 ткм назад (тягар). Що може бути, я не буду знати. Можливо, хтось так зустрів?

VW PASSAT. AJM 1.9 t di Pd, 1999 (2000), 5 ручної коробки передач, седан, чорний Peugeot 307. 2003.у., 1,6i, 5 мкпп, 5 дверей хетчбек, синій

Благородний перець клубу VW Passat B5! Реєстрація 24.04.2009 Адреса Росія, Санкт.Петербург Вік 37 Повідомлення 7.292

Дякую:
Отримано: 240 Надіслано: 237

Останнім часом двигун став погано розпочинений. І це з’явилося негайно, раз і постійно постійно. Ні, я довго не закручую стартер, він починається майже відразу, але з кроками, з “розколами”. Симптоми схожі на повітря в паливній системі. Потім стоїть на x.X. І це працює рівномірно. Це також йде нормально. Іноді в простої “здригається”, але рідко. Почав перевіряти паливну систему. знайшов несправний зворотний клапан у подачі. Я думаю, ура, ось він ублюдок. Змінювати. Результат дорівнює нулю, нічого не змінилося. Почав грішити на зворотному клапані у поверненні, що знаходиться всередині тандему. Я не придумав нічого кращого, ніж його змінити. Покладіть новий тандем. Почав починати краще, але все.таки з тим самим “sclismatum”. Це проявляється лише вранці, на першій фабриці. Потім починається з “напів-хір”. І так, все добре, поки воно не зігріється. Після розігрівання двигуна починаються ті самі «танці». Якщо ви стоїте трохи, від 5 хвилин або більше. Все, “rascobas”, коли починається. Дизельного палива в олії немає, помилок моторів немає. Виправлення N/F у 13.й групі показує, що все добре. Насос сухий і під ним сухий. Голова нова, я змінив 8 ткм назад (тягар). Що може бути, я не буду знати. Можливо, хтось так зустрів?