Тигуанські помилки на інформаційній панелі TDI. Активація прихованих тигуанських функцій

Помилки на інформаційній панелі Volkswagen Tiguan Перший метод

Нова активація легкої відкритої функції Віртуальна педаль Volkswagen Tiguan 2017-2018 в пермах не для всіх блоків Tiguan NF. Починаючи з середини.2017, датчик під бампером не встановлений, ви можете придбати датчик додатково та на запит.

Значок двигуна. Деякі драйвери можуть назвати його інжектором або перевірити значок, можуть спалити жовтим, коли двигун працює. Якщо ви не знайшли інформацію про свій автомобіль, подивіться на його автомобілі, побудовані на платформі вашого автомобіля.

Кодування функцій Vag-COM. Платформа MQB. VW TIGUAN.

0 TDI з автоматичною коробкою передач автоматичної коробки передач 09G AISIN 0927750FD Прошивка 1041,1073,1101,1124,1705 У діапазоні D автомобіля завжди є 2.й передача, що тягне за собою більш високу автоматичну передачу Автоматична коробка передач при переході від 4 до 3 передач. І врешті.решт, на всякий випадок, щось англійською мовою.

VW TIGUAN: Комбінація пристроїв, Дія 90E8 2020824/1 згідно з офіційним TPI 023151/2 на Diesel VW Tiguan 2.0 TDI з ECU автоматичної коробки передач 09G AISIN 0927750FD (прошивка 1041,1073,1101,1124,1705) є такі проблеми:.зінки D-Despos Автоматичні передачі-є знімки (ривки) під час переходу) від 4 до 3 передач Проблеми із закриттям з’єднання конвертера, що блокує у другій передачі. Можливо, зараз за допомогою цієї інформаційної статті ви знайдете переклад свого повідомлення на дисплеї Tuareg. 94, світильники, світильники, вимикачі. зовнішні; Задні вогні взагалі; Задні світильники в кришці багажника.

-Аактивація матричного світла на IQ світла матрична променя або виділення помічника автоматичного перемикання від сусідніх род

EPC на Volkswagen Jetta Tidy. що означає

помилки, інформаційній, панелі, активація

Якщо така лампа загоряється, то проблема з одним із факторів.

 • Торкається низькоякісного палива. DZ починає проявляти темперамент. Зміна палива зазвичай допомагає.
 • Другий варіант. це проблема з дроселем. Це часто достатньо, щоб очистити його від сажі. У важких випадках змінюється вся форма.
 • Несправності, пов’язані з котушками запалювання. Тут може бути що.небудь. Ми рекомендуємо зв’язатися зі станцією обслуговування.

Лампочки систем управління та управління

Ікона Опис
Анти.бум.система була активована. Залежно від автомобіля, може бути багато типів показників. Якщо колір лампочки зелений, то все в порядку з вузлом, якщо він жовтий, то його потрібно перевірити на наявність несправностей.
Індикатор допомоги під час керування автомобілем.
Позначення повороту використовується лише у всіх автомобілях приводу на колесах.
Активується допоміжний механізм аварійного гальмування.
Механізм кінетичної стабілізації кадру не працює належним чином.

Індикатори автомобілів Volkswagen

Volkswagen Tiguan Tire Tire Dates: Адаптація, як зареєструватися. не бачить

Питання досить складне, оскільки причин може бути багато, і кожному з них потрібно перевірити шляхом діагнозу. Виміряє тиск палива на паливну пандус і порівняє отриману вартість із значенням, зазначеним у технічних умовах виробника, а також з показаннями, які датчик тиску палива передає до ECM автомобіля.

 • Одна з шин може мати повільний витік повітря
 • Система може мати внутрішню несправність, яка запобігає правильному функціонуванню
 • Датчик колеса вимагає заміни (у системі управління тиском непрямого/непрямого))

Основна проблема залишилася шляхом підключення датчика тиску в паливній системі. Лише 40 власників автомобілів виконують такий чек, і навіть тоді лише раз на 12 місяців.

Як скинути датчик тиску тигуан в тигуанських шинах як практику роботи сучасних автомобілів, оснащених елементами активного та пасивного захисту водія та пасажирів, є три основні причини, чому індикатор загоряється: є форсунки з подвійним клапан, вони обчислюються таким чином, щоб струмінь палива постачалася на два канали в GBC. Однак додаткові налаштування не будуть потрібні, якщо дані зчитуються за допомогою екрана, який знаходиться безпосередньо в системі управління.

Якщо спрацьована система низького тиску, це сигналізує про відповідну значок на приладовій панелі, а також, залежно від бренду та моделі автомобіля, є повідомлення про це, яке дуже нервує і дратує.

Як обчислити вартість Осаго самостійно? Вибір найвигіднішого страхування:

Місто Назва компанії Адреса Номер телефону Ціна
Москва Північні двигуни Св. Дубнінська, 83 7 499 685-18-21 2500
Срібний слон Св. Пяловська, 7 7 499 488-18-88 3500
Санкт-Петербург Автоматизація Св. Вчитель, 23 7 812 701-02-01 2000
Клінікар Великий Сампсонівський., 61K2 7 812 200-95-63 3000

Помилка подушки безпеки на Volkswagen Tiguan. додаткова інформація

Основна установка системи управління шинами повинна здійснюватися лише після встановлення належного тиску в шини. Американські та європейські вчені провели дослідження, під час якого було встановлено, що більшість водіїв не перевіряють, чи зазвичай колеса перекачуються перед керуванням автомобілем.

 • Піктограма “Перевірка” спалює на приладовій панелі;
 • відсутність реакції на пресування педалі газу;
 • труднощі при перемиканні передач;
 • неможливість включати певну швидкість;
 • На автоматичній коробці передач можна відчути ривки та потрясіння.

Найпоширеніша помилка при діагностуванні коду P0087.це недотримання з діагностичною процедурою, встановленою виробником автомобілів, що призводить до поспішної заміни робочих систем системи. Це спостерігається в автомобілях останнього покоління.

Датчики не вимірюють тиск у шинах, а частота їх обертання та відстані, що проїжджає одним обертанням колеса. Якщо шина знизиться або тиск починає зменшуватися в колесі, колесо зробить більшу швидкість на певній відстані, оскільки чим менший тиск у колесі, тим менше його діаметра.

Основна проблема залишилася шляхом підключення датчика тиску в паливній системі. Таким чином, якщо все робиться відповідно до зазначеного алгоритму, то кинути помилку подушки безпеки абсолютно легко без відвідування спеціалістів з обслуговування.

Що включає сигнал EPS

Один з найбільш тривожних драйверів Volkswagen Tiguan слід вважати сигналом EPS. Сам термін розшифрується як електронний контроль потужності, оскільки конструкція сучасних тигуанів використовує електронний дросель.

EPS. це електронне управління потужністю двигуна, який включає гальмівний композицію. Відповідно, якщо піктограма EPS раптово засвітиться на приладовій панелі, це може вказувати на проблеми з гальмівною системою, оскільки лампа цього значка безпосередньо передає “сигнал лиха” від датчика гальмівної педалі.

Що робити, якщо лампа EPS загорілася під час руху? Варто детальніше подивитися на лампочку: її постійне згоряння (без моргання) говорить про те, що зрив є постійним (це, безумовно, не помилка, а не невдача). Однак, якщо двигун працює нормально, має сенс керувати трохи більше і дивитися на поведінку палаючого лампи. Якщо сигнал EPS не виходить, потрібна комп’ютерна діагностика.

Якщо EPS з’являється лише на холостому ходу, і коли газ він негайно згасає, то вам потрібно замінити блок дросельної заслінки. Цю процедуру рекомендується проводити руками фахівців.

Що означають помилки

Окрім сигналу EPS, автомобіль Volkswagen Tiguan також може бути знайдений в інших кодах помилок. Якщо водій знає хоча б головного з них, йому буде легше навігація в експлуатації. Якщо сигнал EPS загоряється, то, як правило, комп’ютерна діагностика виявляє два основні типи помилок. P227 та P10A4.

Помилка p227

Якщо помилка P227 освітлюється на підставці для комп’ютера, то це вказує на низький рівень сигналу датчика дросельної заслінки. Це значення саме по собі є некритичним, оскільки робота автомобіля все ще зберігає всі умови безпечного управління та гальмування. Однак водієві потрібно проводити ремонтні роботи найближчим часом, оскільки датчик положення дросельної заслінки завжди повинен бути в робочому стані.

Помилка p10a4

Помилка p10a4 вказує на несправність контрольного клапана гальм, що працюють на вході. Ця помилка відноситься до механічного, тому варто якнайшвидше замінити клапан. Експлуатація “tiguan” з кодом помилки p10a4 може призвести до аварії.

Розшифровка інших основних кодів помилок

EPS, P227, P10A4. не єдині помилки в автомобілі Volkswagen Tiguan, насправді загальна кількість кодів перевищує десяток тисяч. Нижче наведені таблиці з найбільш серйозними помилками для автомобіліста для автомобіліста, що може суттєво вплинути на продуктивність автомобіля.

Таблиця: Коди помилок у датчиках Volkswagen Tiguan

Код помилки VAG Опис несправності
00048-00054 Пошкодження датчиків визначення температури теплообмінника, випарника або простору ніг ззаду або передньої частини “Volkswagen”.
00092 Пошкодження пристрою вимірювання температури запускання.
00135-00141 Несправність пристрою прискорення переднього або заднього колеса.
00190-00193 Пошкодження пристрою зовнішніх дверних ручок “Volkswagen”.
00218 Комп’ютер на дошці отримує сигнал від датчика вологості повітря, можлива несправність.
00256 Помилка датчика тиску та датчика температури теплоносія.
00282 Несправність у датчику швидкості.
00300 Температурний датчик моторного масла зафіксував підвищену температуру, заміна масла необхідна.
00438-00441 Невдача датчиків рівня бензину або фіксації положення поплавця.
00763-00764 Датчик тиску газу.
00769-00770 Пристрій для визначення температури температури антифризу на виході з двигуна не працює.
00772-00773 Вимкнення пристроїв вимірювання масла.
00778 Помилка 00778 також часто зустрічається серед власників гольфу та інших автомобілів Volkswagen. Цей код означає несправність в датчику роботи кута керма керма.
01132-01133 Інфрачервоні датчики не працюють.
01135 Пристрій для захисту салону автомобіля вийшов з ладу.
01152 Пристрій управління для похилої швидкості контрольної точки не працює.
01154 Пристрій управління тиском на приводі зчеплення не функціонує.
01171, 01172 Пошкодження вимірювання температури передніх та задніх сидінь.
01424, 01425 Несправність була зафіксована в датчику операції швидкості обертання.
01445-01448 Помилка подання датчиків регулювання сидіння водія.
16400-16403 (P0016. P0019) Помилка коду P0016 часто зустрічається у автомобілях Volkswagen. Якщо на дисплеї з’явилася комбінація P0016. Невідповідність поданих сигналів була знайдена. Коли з’явиться код P0016, автомобіль слід взяти до сто.
16455-16458 (P0071. P0074) Комп’ютер зафіксував несправності в експлуатації датчика температури навколишнього середовища: неправильні рівні сигналу або пошкодження електричного окулу.

Таким чином, керуючись таблицями кодів, ви можете самостійно визначити несправність в роботі електронних пристроїв у Volkswagen Tiguan Car. Однак експерти не рекомендують власними руками виконувати певні ремонтні роботи: дизайн та оснащення останніх версій Tiguan досить складні для непідготовленого та недосвідченого водія.

Декодування несправностей у бортовій діагностичній системі OBD-2

Що стосується другої системи Generation OBD, то це певний набір правил та вимог, які є обов’язковими для виробників, щоб автомобілі, які вони виробляють не порушуючи екологічні норми та стандарти.

Для кращого розуміння OBD-2 потрібно порівняти діагностичні заходи стосовно автомобіля з медичними обстеженнями пацієнтів. Лікарі не намагаються перевіряти всіх органів пацієнтів, і на основі їх анамнезу починають вивчати індивідуальні найважливіші системи. І лише після збору відповідної інформації про ці системи чи органи лікарі намагаються поставити остаточні діагнози певних патологій.

Відповідно до цього принципу, така бортова діагностична система, як OBD-2, будується.

Забезпечення єдиного підходу до діагностики шляхом стандартизації кодів помилок

Перше позначення листів у кодах. це стандартні поради для життєво важливих систем Volkswagen Tiguan. А саме, якщо:

 • Перша буква P у позначенні діагностичних кодів несправностей, яка отримала абревіатуру позначення визначення діагностичного коду проблем як DTC, є свідченням наявності несправностей у передачі або в двигунах;
 • Якщо є проблеми, які якось стосуються безпеки (подушки, замки дверей, вікна), а також одиниці тіла, то буква B буде позначенням цих несправностей;
 • Несправності шасі та зачіпки або шасі позначаються буквою B;
 • Усі несправності, пов’язані з електронікою та базами даних комп’ютерних даних обладнання Volkswagen Tiguan, мають позначення u.

Унікальність або специфічність несправності вказує на другий знак коду помилки, наприклад:

 • Число 0 означає, що цей код має загальну природу для системи OBD-2;
 • Що стосується 1 або 2, це персоніфіковані коди виробника (у нашому випадку це VAG);
 • Число 3 вказує на те, що цей код містить параметри резервної копії.

Ознаки третього рівня кодування вказують на типи проблем. Якщо третя в кодах несправностей. це такі числа, як

 • 1 або 2, тоді система подачі палива або повітря є проблематичною, а також системою контролю токсичності вихлопних витяжок;
 • 3. означає проблеми в системах запалювання;
 • 4. несправності в додаткових системах управління вихлопами;
 • 5. Проблеми в системах управління параметрами швидкості, а також експлуатації двигунів на холостому ходу;
 • 6. в електричних мережах, а також в електронних пристроях;
 • 7 або 8, тоді це вказує на проблеми передачі.

Щодо знаків, які розташовані на 4 або п’ятих позиціях у кодах, вони вказують на індивідуальні числа в градації помилок системи діагностики OBD-2.

Власне, єдиний стандарт для кодування діагностичних несправностей може бути представлений у вигляді такої буквено.цифрової візуалізації, як:

Програмні продукти з читання помилок

Найпопулярніші програми для того, щоб визначити за допомогою діагностичних процедур та випадання помилок, усунення збоїв та несправностей. це такі продукти, як:

 • з російською мовчазною інт.ми і сумісні з операційною кімнатою Windows, що називається Vasya діагностиком;
 • Програмне забезпечення для програмного забезпечення VAG також має інтеграцію в російську мову;
 • Оригінальне програмне забезпечення VCDS також є досить поширеним для діагностики збоїв та несправностей різних, включаючи системи безпеки Volkswagen Tiguan, однак у нього відсутня обмежена сумісність портів з’єднання.

На додаток до них, існує багато інших програмних продуктів, як для декодування, для виправлення інформації про несправності в експлуатації автомобільних систем, щоб усунути ці проблеми, також для скидання помилок.

Двигуни

У цьому випадку необхідно зробити базову установку датчика кута обертання керма.G85-, поперечний датчик прискорення.G200-, датчик тиску в гальмівній системі.G201- та датчик поздовжнього прискорення.G251-. Найважливіший колір пріоритету вказує на наявність небезпеки.

Установка в сучасних автомобілях використовує схеми, які додатково включають датчики ступеня зносу гальмівних прокладок та світильників стоп-сигналів. Порив цих елементів призводить до освітлення лампи на приладовій панелі. Показує, що двигун функціонує з невдачами, часто це стосується передачі або одного з датчиків. Якщо прискорено, коли автомобіль переживає найпотужніші навантаження, може виникнути помилка та система попередження аварійних ситуацій;.

Що означають піктограми освітлення на приладовій панелі

Давайте розглянемо деякі найпоширеніші проблеми, які призводять до включення перевірки VW.

Ніколи не ігноруйте лампу двигуна VW і довго керувати автомобілем. Датчик температури охолоджуючої рідини Volkswagen може не працювати, викликаючи лампу управління двигуном. Інструкції з усіх запитань Пишіть мені, я обов’язково поясню всі нюанси!

Датчик кисню

Не панікуйте значками попередження на панелі і спочатку думайте про безпеку. Знайдіть гарне та безпечне місце, де ви можете залишити VW та перевірити кілька балів.

Вася замовив себе, оновив! І я знайшов колекцію кодувань, яка цікавить, завжди будь ласка!

2.6 Зміна кількості товарообігу, що моргає в режимі обстеження або відновлення. Блок кодування 09 → Вхід.Парол 31347 → Адаптація → (2).Турн.контроль сигналу → “3” Ми встановимо потрібну кількість “5” → Зберегти

2.8 світлодіодів у підсвічуванням кімнати (не дадуть помилки). Блок кодування 09 → Вхід-Парол 31347 → Адаптація → (1).LeuchTe25KZL HA59-LASTTYP 25 → Введіть значення “43” → Save (6).LeuchTe25KZL HA59-DIMMWERT AB 25 → Введіть значення “127” → Зберегти

2.10./Obt. Адаптивні системи освітлення в кутах (кут) залежно від швидкості.Я не перевіряв! Блок кодування 09 → Вхід-Парол 31347 → Адаптація → (3). (статичні AFS) → Введіть значення “0” (4). (статичний AFS) → Введіть значення “50”

2.11 Адаптивна система освітлення (куточок) у кутах.Блок кодування 09 → Вхід-Парол 31347 → Адаптація → Leuchte 12nl Lb45-Chichtfunktion b 12 → Abbiegelicht LICKS Leuchte 13nl rb5-lichtfunktion b 13 → abbiegelicht червоний

Комфорт. 3.1 Відключення сповіщення про невлаштований пояс. Блок кодування 17 → Кодир-Длін.Кодир → 00 байт → 2 біт і 4 біт → вимкніть

3.2 Відображення швидкості обертання вентилятора в автоматичному режимі. Блок кодування 08 → Codir-Dlin.Кодир → 11 байт → 6 біт → увімкніть

3.4 Авто.рециркуляція печі після запалювання вимкнено. Блок кодування 08 → Codir-Dlin.Кодир → 04 байт → Замініть значення “00” “10”

3.9 Збільшення часу нагріву заднього вікна. Особливості введеного значення вимірюються за секундами, наприклад, 1200 /60 = 20 (хвилини) Блок кодування 09 → Вхід.Парол 31347 → Адаптація → (03).Window нагрівач → Введіть правильне значення → Зберегти

3.10 автоматичного розблокування дверей, коли взяв ключ запалювання зі замка. Блок кодування 09 → Кодир-Длін.Кодир → 00 байт → біт 3 → увімкніть

3.14 Збільшення часу голови фар.Особливості значення значення вимірюються за лічені секунди. Блок кодування 09 → Вхід-Парол 31347 → Адаптація → (2).йндшілл склоочисник-сра → Введіть “1500” → Зберегти

3.15 Службове положення склоочисників.Особливості функції є актуальними в присутності нагрівання лобового скла. Позиція служби: за замовчуванням 166.505329 градусів, змініть менше. Альтернативна позиція 2: положення двірників, коли запалювання вимкнено. Блок кодування 09 → Логін-Парол 31347 → Адаптація → Позиція служби → Введіть правильне значення → Зберегти

чотири. Комфорт. чотири.1 тестовий стрілець. Блок кодування 17 → Логін-Парол 20103 → Кодир Длін.Кодир → 01 байт → біт 0 → увімкніть

Реєстрація директора табору 06.десять.2004 Адреса Росія, Сергієв Посад Вік 49 Повідомлення 37,580 Записи у щоденнику 14

Дякую:
Отримано: 8,274 Надіслано: 3,359

Повне декодування піктограм на інформаційній панелі Vag Car (і що з ними робити)

Ми вже писали про помилку розшифровки та досліджували часто знайдені написи на автомобілі VAG.занепокоєння.

І сьогодні ми розглянемо іконки та сигнали, які загоряються до водія у разі несправності в системах та вузлах автомобілів. І ми зрозуміємо, які дії взяти водія.

Значок акумулятора повідомляє, що напруга в мережі ON.BOARD впала.

Варто перевірити рівень заряду. І чи отримує акумулятор їжа від генератора.

Червона, засмагаюча нафта, попереджає, що рівень нафти в змащуванні двигуна впав.

Зазвичай цей значок запалює відразу після включення запалювання і виходить сама по собі через пару секунд. Якщо це не виходить. Перевірте рівень масла за допомогою зонда, подивіться на витоки.

Несправність гальмівної системи. Найчастіше. Водій забув вийняти машину з “ручного ручка”.

Або накладки повністю зношені. Або рівень гальмівної рідини знизився.

Іноді поява такого значка пов’язана з тим, що рівень рівня гальмівної рідини не вдається і дурнів.

Потрібно перевірити рукоятку, додати гальмівну рідину, перевірити шланги та труби гальмівної системи на наявність напруги.

Якщо після всіх подій значок не вийде. Зателефонуйте на буксирування.

У системі подушки безпеки сталася несправність. У потрібний час вони просто не працюватимуть.

Залежно від моделі автомобіля, значок попередження може бути у вигляді шаблону або напису подушки безпеки / SRS.

Зазвичай такий значок загоряється після включення запалювання і виходить через пару хвилин.

Якщо він не виходить або не освітлено під час руху, варто шукати причину. Їх багато: від пошкодження датчика до неправильного відновлення подушок безпеки після аварії.

Несправність в системі ABS. Зазвичай такий знак зникає після того, як його розпочав машина.

Причини поломки різноманітні. від окислених контактів до спаленого запобіжника. Ви можете піти, але ABS не буде працювати.

Ікона звітує про проблеми в системі стабілізації (стабільність курсу) Autmoobil.

Як правило, причина пов’язана з невдачею датчиків. кут обертання або включення стоп-сигналів. Рідше не в порядку, датчик тиску гальмівної системи.

Ви можете піти, але не слід відкладати діагностику.

Якщо така жовта значок. це лише попередження про адаптацію рульової системи.

Але якщо таке кермо горить червоним кольором. Система гура або євро відмовилася. Перевірте (і змініть) вам потрібно рідкий гур, датчики, запобіжники, кабелі тощо.П.

Небезпечний знак. Сигнали про перегрівання двигуна. Ви не можете продовжувати рух.

Варто перевірити (додати) рівень антифриз, див. Труби та радіатор системи охолодження двигуна для жорсткості, перевірте датчики та вентилятор.

Ще одна небезпечна ікона для бензинових автомобілів. “Перевірка двигуна” Якщо він загоряється на робочому двигуні, повідомляє про несправності двигуна.

Причину потрібно уточнити та усунути. Це може бути проблемою з системою запалювання (свічок, котушки), несправностей у роботі датчиків (на холоді), саме тому двигун отримує обідню суміш та інші неприємності.

Тут потрібна комп’ютерна діагностика. Ви не можете їздити з “перевіркою”.

Іноді поява такого значка супроводжується відключенням деяких автомобільних систем. Поки несправності не будуть усунені.

Система EPC. Електронне управління потужністю. Якщо в операції двигуна виявляється несправність, насильно зменшує подачу палива в камеру згоряння.

Розжарка свічок на дизельних автомобілях відіграє ту саму роль, як ікона перевірки на бензині. Невдачі сигналізації в роботі двигуна.

Зазвичай це повинно виходити через пару секунд після початку двигуна, коли свічки розжарювання розігріваються.

Попереджає про проблеми з каталізатором. У поєднанні з падінням потужності двигуна: каталізатор перегрівався.Спричинити. Погана відсутність здібностей або невдачі в механізмі запалювання.

Якщо каталізатор вийшов з ладу, споживання палива значно збільшиться.

Сигнал несправності в системі очищення вихлопних газів.

Часто з’являється після заправки сумнівним паливом або пов’язаний з невдачею датчика лямбда лямбда. Не критично, але потрібна діагностика.

Вимова анти.Circus System. Регулювання проти спіну.

Окрім цих двох варіантів для виконання значка, є третя. Слизька дорожня машина.

Блок управління ASR поєднується з датчиком системи ABS. Тому проблему потрібно діагностувати.

Стабілізація тіла. Освітлюється на слизькій дорозі, сигналізує про те, що система була активована.

Але якщо трикутник, ключ або перетнув замок, наповнений такою іконою. Система несправна, електронний помічник не працює.

У резервуарі для розширення рідина скляної шайби закінчується.

Якщо після клапана світло продовжує горіти. Напевно, датчик рівня промивання закривається, або сама рідина визнається належним як невідповідний.

Одна або кілька дверей автомобіля не закрита. Або тулуб.

Якщо все закрито. Пошкоджені контакти проводки дверей (кінцеві вимикачі).

Ікона іммобілайзера. В нормі. блимає, коли автомобіль закривається і вмикається система антиграна. Якщо воно постійно спалює, іммобілайзер не активується, він не може підрахувати ключ від ключа або анти.ффф.система несправна.

Якщо машина закрита і спалахує цю значок. Все добре, стандартна система антиграну працює.

Розшифровка повідомлень на інформаційній панелі автомобілів VAG (від німецької мови)

Ми пропонуємо декодування деяких порушень, визначених на борту комп’ютера.

Після включення запалювання електронна система управління перевіряє всі вузли та пристрої автомобіля. Виявлені проблеми поділяються на первинні та позначені червоними іконограми та вторинні: позначені жовтими іконограми.

Маючи порушення першорядного значення, чути три звукові сигнали. Якщо є кілька порушень, з’являються різні піктограми, замінюючи один одного кожні 2 секунди.

Порушення вторинного значення супроводжується одним звуковим сигналом.

Розшифровка повідомлень

Сервіс. Тож індикатор служби режиму нагадує заплановану тоді. Напис з’являється за 3000 км до часу. Коли він приходить, власник бачить на приладовій панелі, напис Servise Jetzt

Подушка безпеки Фелер! Цей напис говорить про несправність у системі подушки безпеки. Зазвичай, після включення запалювання протягом декількох секунд, індикатор управління оголює. Якщо подушки відключені, лампа спалахує 12 секунд. Якщо лампочка освітлюється під час переміщення автомобіля, і ви бачите напис. Система подушки несправна

Beim einlegen einer fahrstuff im stand fussbremse betatigen! Цей напис з’являється на автомобілях з автоматичною коробкою передач. Це нагадування: перед тим, як вибрати положення автоматичного селектора передачі, стисніть педаль гальма

Bremsbelag. Напис вказує на знос гальмівних прокладок і перекладається як “перевірити стан гальмівних колодок”

СТОП! Bremsenfehler betriebsanleitung! Дуже важливий напис. “СТОП! Гальмівна система несправна!”. Світло освітлюється нормально після ввімкнення запалювання, а потім виходить. Якщо він взагалі не стріляв, або не вийшов після запуску, або не загорілася в рух. Система ABS неправильна. Якщо спалюють і гальмівна лампа. Ви не можете продовжувати рух!

Ще одна зупинка! Bremsenfehler Betriebsanleitung може освітлити, якщо рівень гальмівної рідини в системі впав

Ручний ангецоген! Потрібно повністю зняти машину з ручного. Повідомлення перекладається як “затягнутий ручний гальмо”

Генератор Веркстатт! перекладений як “акумулятор розряджається”. Зазвичай сигнальна лампа заряду акумулятора виходить після запуску двигуна. Продовжує горіти. Тож акумулятор розряджається

MotorStorg Werkstatt! Розлади двигуна. Перекладений як “несправності в двигуні”. Він часто поєднується з лампочкою EPC. сигнальний лампа управління двигуном. Ви не можете продовжувати рух

СТОП! Kuhlmittel profen betribsanleitung! Рівень антифриз впав у систему охолодження двигуна. Перекладений як “зупинка! Перевірте теплоносій “

СТОП! Oldruck Motor Aus! Тиск у системі змащення двигуна впав. Перекладений як “зупинка! Немає тиску масла!”. Якщо супроводжується палаючим червоним індикатором “масла” та потрійним звуковим сигналом. Рух не можна продовжувати

СТОП! Опція, що займається! Сигнал про те, що необхідно перевірити рівень масла в двигуні. У поєднанні з жовтим «маслом» на панелі приладів. Ви можете піти, але вам потрібно додати масло до двигуна на зонд.

Олсенсор Веркстатт! “Датчик рівня масла несправний”. Він зустрічається з миготливим жовтим кольором “масло”

WaSchwasser auffullen. Повідомлення про те, що рідина шайби в резервуарі закінчується, і його потрібно додати

Бітт Танкен. “Будь ласка, поповніть”

Інші повідомлення системи керування.дошкою

 • Siehe bitriebsanleitung. Дивіться інструкції
 • Parkbremse Losen- звільнити паркувальне гальмо
 • Bremstlussigkeit. Перевірте рівень гальмівної рідини в системі
 • Kullwassertemperatur. Висока температура теплоносія
 • ASC. Включається автоматичний контролер стабілізації руху
 • Bremslichtelektrik. Гальмування не працює
 • Niveauregelung. Низький рівень накачування задніх амортизаторів
 • Kofferraum offen лічильник
 • Розпусник. двері відкриті
 • Контроль. Несправність у контролері помилок (комп’ютер на дошці не вдалося)
 • Getribenotprogramm. Невдача коробки передач
 • Funkschlussel Batterie. Сидячи акумулятори ключа дистанційного керування
 • Бремдрук. Низький тиск у гальмівній системі

Пруфен фон. Перевіряти

 • Bremslicht. гальмування сигналів
 • Аббленліхт. ближнє світло
 • Стендліхт. Паркувальні вогні
 • Рукнич. Світло задніх вогнів
 • Nebellicht Vorne / Hinten. Світло туману спереду / ззаду
 • Kennzeichenlicht. Освітлення номерного знака
 • Anhangerlicht. Трейлер ліхтарі
 • Фернліхт. Дальнє світло
 • Рукфабрліхт
 • Гетрібі. Електрик автоматичної коробки передач
 • Сенсор. Датчик рівня моторного масла
 • Нафтовироба Getriebe. Рівень масла в автоматичній коробці передач

Ще більше помилок на інформаційній панелі автомобілів VAG: