Що нафта рекомендує Volkswagen для дизельних двигунів. Обсяг нафти в…

Масло в DSG-7 DQ200 (0am, 0CW): Коли і який

Як часто змінювати моторне масло: рекомендації для різних груп водіїв від своєчасності заміни моторного масла залежать від того, як довго це триватиме. Читати далі

Як часто змінювати моторне масло: рекомендації для різних груп водіїв від своєчасності заміни моторного масла залежать від того, як довго це триватиме. Читати далі

Ви дісталися до сайту, присвяченого вибору масел у двигуні, автоматичній коробці передач та гура вашого автомобіля. Вся доступна інформація про нафтові технології, унікальні та корисні статті та інша інформація представлена ​​тут для належного обслуговування вашого автомобіля. Ви можете задати нам усі цікаві питання для адміністратора@kakoemaslo.ru

Найновіша інформація про нафту лише перевірена продукція понад 1000 моделей автомобілів безкоштовна консультація

найкращі моторні масла для Volkswagen Tiguan

Огляд найкращих, на думку редакторів експерта.ru. Про критерії відбору. Цей матеріал є суб’єктивним, не є рекламою і не служить керівництвом для придбання. Перед покупкою вам потрібна консультація з фахівцем.

Говорячи про вибір моторного масла для VW Tiguan, вам потрібно розглянути одну цікаву точку, визначену в інструкціях з експлуатації. Виробник, звичайно, рекомендує використовувати оригінальні моторні олії (але також вказує на те, що рекомендується кастоподібні олії. ми врахуємо цей момент), і лише його власні допуски вказують на формальні вимоги. Вони виглядають так:

 • Для бензинових двигунів: VW 508 00 або VW 504 00 з гнучкою періодичною службою, VW 502 00 з фіксованим
 • Для дизельних двигунів з фільтром для сажі. VW 507 00 в будь.який період часу
 • Для дизельних двигунів без фільтра сажі. VW 507 00 з гнучкою частотою, VW 505 01 з фіксованим

Однак інструкція також безпосередньо говорить про те, що олії з VW 504 00, 507 00 та 508 00 толерантності не підходять для багатьох ринків », оскільки ці масла можуть використовуватися лише в тому випадку, якщо вона заправлялася з паливом високої якості. Враховуючи російські реалії, ми вважаємо, що це виправдано використовувати олії з тортурами VW 502 00 у бензинових двигунах для дизельних двигунів без фільтра сажі. VW 505 01. Власникам дизельного Тігуана з фільтром для сажі доведеться вибирати паливо високої якості, на жаль, за визначенням. тому використовувати VW 507 00 моторне масло.

Вибираючи аналоги, ми також враховуватимемо офіційні вимоги до загальноприйнятих стандартів API/ACEA, що інструкція вказує на масла, дозволені для топів: це ACEA A3/B4 або API SN для бензинових двигунів, ACEA C3 або API CJ-4 Для дизельних двигунів для дизельних двигунів. В’язкість нафти повинна відповідати “високотемпературній” індексу SAE 30-тобто ми говоримо про масла SAE 5W-30 для більшості кліматичних зон Росії або SAE 0W-30 для холодного клімату. Ми також враховуємо, що до 2020 року офіційним постачальником оригінальних олій VW був Castrol (далі. Shell), а також публікація Компанією нафти нафти третій партійних виробників, безпосередньо затверджених проблемами: при виборі Нафти для рейтингу, ми використовуємо редакцію методів компанії 20 березня 2020 року як найбільш актуальні.

Рейтинг найкращих моторних масел для Volkswagen Tiguan

Номінація місце Найменування товару Ціна за літр
Найкращі масла для бензину Volkswagen Tiguan один Castrol Edge 0W-30 A3/B4 861 ₽
2 Shell Helix HX8 0W-30 565 ₽
3 Загальний кварцовий 9000 Енергія 0W-30 619 ₽
чотири G-Energy F Synth 0W-30 513 ₽
Найкращі масла для дизельного Volkswagen Tiguan з фільтром для сажі один Кастроль край 5w-30 ll 560 ₽
2 Лінія обслуговування G-Energy W 5W-30 890 ₽
3 Liqui Moly Top TEC 4200 5W-30 912 ₽
чотири Motul специфічний 504 00 507 00 987 ₽
Найкращі масла для дизельного Volkswagen Tiguan без фільтра сажі один Castrol Edge 5W-30 C3 694 ₽
2 Загальний кварц Ineo MC3 5W30 499 ₽
3 Liqui Moly Top TEC 4600 5W-30 732 ₽
чотири Motul 8100 X-Klean Fe 5W-30 980 ₽

Castrol Edge 0W-30 A3/B4

Це масло, очевидно, в лінії Кастрол можна вважати фактичним аналогом оригінального Volkswagen Special C 0W-30, оскільки саме ця олія в лінії має 502 00 толерантність, а також перераховано у списку офіційно рекомендується заводом. Для масла високотемпературна в’язкість 12 мм 2 /с, температура затвердіння в “тридцяти”.57 градусів. але, на жаль, виробник не вказує на лужне число, тому давайте негайно підемо до аналізу.

І в цьому аналізі нафта демонструє себе ідеально високотемпературною в’язкістю підтверджується з точністю до сотень, температура затвердіння трохи вище, ніж обіцяна, але в будь-якому випадку різна (-56.52 градусів Цельсія ), лужне число. 10 10,23 мг кінця /г. Нафта. це високий ресурс, здатний нормально розробити інтервал інтервалу та з російською звичайною якістю палива, зберігаючи захисні та миючі засоби. У пакеті добавок фосфор, цинк і кальцій ведуть на масовій частці, основна олія. ​​polyalfaolephin, тобто термін “чиста синтетика” тут повністю виправданий. Ми також відзначаємо незначне випаровування. 8,3% від NOCA.

Тому ми підтримуємо сам Volkswagen, який безпосередньо рекомендує цю нафту. вона дійсно ідеально підходить для бензину “тигуанів”, і в той же час це коштує дешевше, ніж оригінал.

Як різні специфікації нафти стосуються допусків VW

У таблиці вище ви можете побачити, як ключові характеристики олій співвідносяться з тією чи іншою толерантністю. Ми проаналізуємо, що означають ці позиції.

Протистояння сажі

Сот утворюється при неповному спалювання палива. Як правило, це характерно для дизельних двигунів. Якщо я не шліфую, він утворює великі фракції, які підвищують в’язкість нафти. Що, у свою чергу, призводить до швидкого зносу льоду. Крім того, сажа забиває масляний фільтр. Для зменшення потовщення сажі використовуються спеціальні добавки.

Якщо рухомі вузли двигуна безпосередньо контактують один з одним, це призведе до їхнього істотного зносу та незабаром відмови. Масляна плівка служить сепаратором між двома поверхнями, захищаючи двигун внутрішнього згоряння.

Протистояння з опадами (утворення мулу)

У процесі експлуатації двигуна в мастилі утворюється нахил. наприклад, продукти згоряння. Такий осад може оцінити масляний фільтр та/або вузькі масляні канали в двигуні, провокуючи голодування масла. Щоб запобігти утворенню мулу, використовуються додатки, які зважують мул у тонкому стані в обсязі самої олії (з цього воно стає чорним).

Протистояння родовища на поршнях

Під час роботи двигуна температура в камері згоряння, на турбопонетері тощо.П.досягає декількох сотень градусів Цельсія. Під впливом тепла в олії складні хімічні реакції виникають при утворенні активних частинок. Такі частинки можуть накопичуватися з часом. Утворюючи високотемпературну табличку. Що в кінцевому підсумку призводить до поломки вузлів. Протистояння окислення

Під впливом високих температур моторне масло окислюється з вивільненням активних частинок. Посилене окислення зменшує робочу здатність мастила для зменшення окислення-це відповідальні добавки-антиоксиданти.

Економія палива зменшує викиди вуглекислого газу. Для досягнення таких заощаджень необхідно налити масло з модифікаторами тертя та низькою в’язкістю в двигун.

Сумісність із системами для очищення

Сучасні дизельні двигуни використовують DPF. системи набору вихлопних газів. Такі системи досить вразливі до Sto, фосфору та інших компонентів, які вивільняються під час спалювання нафти. Тому нафта для двигунів з каталізаторами містить обмеження на подібні компоненти.

Варто зазначити, що олії Addinol не тільки повністю відповідають допускам VAG (VW 504.00 /507.00, VW 502.00 /505.00, VW 508.00 /509.00), але також перевершують їх. Це означає збільшення ресурсу мастила та збільшення терміну служби двигуна.

На нашому сайті ви можете використовувати службу вибору масла: вкажіть бренд, модель та обладнання автомобіля, щоб масло підходило для вашої машини.

Мотуло

Турбота Motul використовує допуски Volkswagen у виробництві мастила та рекомендує свою продукцію власникам німецьких автомобілів. Ті, хто володіє автомобілями VW з бензиновими двигунами, що потребують нафти з допусками 502.00-505.00 підходить олія Motul з наступних брендів:

Для автомобілів з бензиновими двигунами, що виробляються до 1999 року, найкращий вибір. кілька мотул.масел:

Що нафта для Volkswagen з дизельним двигуном підходить від продуктів Motul? Виробник рекомендує 8100 (C3) та специфічний VW 504.00/507.00.

Castrol та інші бренди

BP Castrol уклав договір стратегічного партнерства з Volkwagen Auto Group, так що інженери двох проблем спільно розвивають мастильні матеріали для автомобілів VW. Професійна рекомендація від VAG для власників автомобілів: Castrol Edge Professional Longlife III Oil and Castrola Edge Professional Longlife A3.

Компанія “Lovlet Mol” пропонує широкий спектр варіантів для Vag Cars. Super Leichtlauf підходить для транспортних засобів з толерантністю 500.00 і 501.01. Для бензинового двигуни з толерантністю 502.00. це ряд рок.мольних масел: спеціальні Tec Ll, Synthoil, Leichtlauf, Optimal та Molygen New Generation. Серед цих масел виробник рекомендує заняття з в’язкості і. Для дизельних двигунів, Liqui Moly Moly Universal Oils є підходящими або верхнім моторним маслом TEC 4200.

Вітчизняна компанія Lukoil також виступає стратегічним партнером групи Volkswagen Rus. постачає нафту конвеєр заводу Калуга Ваг. Саме для Volkswagen, що стосується Lukoil, створює Lukoil Genesis проти моторного масла. Відповідно до вимог специфікації VW TL 52167.

Lukoil Genesis Oil складається з синтетичної основи власного виробництва Lukoil та пакету добавок від провідних світових виробників.

Що таке інтервал заміни?

FV Transporter T5 часто використовується для комерційних цілей, а інтервал зміни масла зазвичай збільшується до 20.000 км., Це не зовсім правильно, t.до. Двигун триватиме в цьому випадку набагато менше. Ми рекомендуємо замінити масло 1 раз за 15.000 км.

Автоматична коробка передач також вимагає обслуговування!

У Росії та інших країнах СНД існує помилкова думка, пов’язана з тим, що нафта в автоматичній передачі не потрібно змінювати, вони кажуть, що вона затоплена протягом усього періоду роботи автомобіля. І який термін служби автоматичного коробки? 100.000 кілометрів? 200.000 кілометрів? Хто відповість на це запитання. Правильно, ніхто. Дилери кажуть одне (“затоплене за весь період”, і цей термін не уточнює), сусід. це інше (вони кажуть Звичайно, якщо проблеми вже почалися. вони незворотні. вони незворотні, а масло не є рішенням). Ми хочемо звернути увагу на той факт, що регуляторна служба автоматичної коробки передач продовжує термін передачі 2, а то й 3 рази.

Більшість проблем не викликають автоматичної коробки передач, а встановлюють одиниці у світових виробників передач, таких як ZF, Jatco, Aisin Warner, Getrag та інші (у випадку з VAG.занепокоєнням, їх виробництво було встановлено DSG, а класичний гідро. гідро. Автомати встановлені японською мовою. від AISIN). Отже, супровідні записи до своїх підрозділів цих компаній кажуть, що нафта в коробці та коробці DSG вимагає заміни кожні 60.000 кілометрів (для сухого DSG7. кожні 120.000 км.). Є навіть рем. набори (прокладка фільтра) та спеціалізована масла, яка називається ATF (автоматична рідина передач). Щоб дізнатися більше про те, яка олія заповнити автоматичну коробку передач та багатостійкий DSG Volkswagen. а також інтервали обслуговування, допуски та додаткова інформація, що слідують за посиланням.

Скільки їсть Volkswagen T5 конвеєр

Дизельні двигуни T5 не відрізняються від обжерливості-як правило, вони починають споживати нафту після 400-500 тисяч км., Це вказує на неминучу потребу у підтримці двигуна. Але додавання приблизно 1 літр на 5.000 км., Це вважається нормальним.

Сприятливість датчика не повинна викликати жодних скарг, що неперервність, позначається неперерцією освітлювальних світильників на приладовій панелі з критичним зниженням тиску масла в системі двигуна.

Що робити, якщо світло під тиском блимає?

Яка олія для заповнення Туарега 3.6 бензин?

Залежно від уподобань, налийте бензиновий двигун 3.6 Туарег вартий оригінального вступного масла 502/505 або 504/507. Ми вказали статті вище.

Наступні бренди надзвичайно рекомендуються з аналогів:

Що таке інтервал заміни?

Нафта в двигуні Volkswagen Touareg проводиться один раз на 15 000 км. Оскільки 1.е покоління машин Volkswagen Touareg вже поступово залишає оборот (це вимагало проходження в середньому в 1,5 рази частіше через тверді пробіжки), рекомендації надаються головним чином для 2.го покоління (NF, NF REST). Більшість вдосконалених власників автомобілів також не досягають 15 тисяч, але вважають за краще змінювати фільтри та робочу рідину кожні 7.500-10.000 км., І це цілком виправдано, тому що експлуатація в нашій країні прирівнюється до важкої.

Автоматична коробка передач також вимагає обслуговування!

У Росії та інших країнах СНД існує помилкова думка, пов’язана з тим, що нафта в автоматичній передачі не потрібно змінювати, вони кажуть, що вона затоплена протягом усього періоду роботи автомобіля. І який термін служби автоматичного коробки? 100.000 кілометрів? 200.000 кілометрів? Хто відповість на це запитання. Правильно, ніхто. Дилери кажуть одне (“затоплене за весь період”, і цей термін не уточнює), сусід. це інше (вони кажуть Звичайно, якщо проблеми вже почалися. вони незворотні. вони незворотні, а масло не є рішенням). Ми хочемо звернути увагу на той факт, що регуляторна служба автоматичної коробки передач продовжує термін передачі 2, а то й 3 рази.

Більшість проблем не викликають автоматичної коробки передач, а встановлюють одиниці у світових виробників передач, таких як ZF, Jatco, Aisin Warner, Getrag та інші (у випадку з VAG.занепокоєнням, їх виробництво було встановлено DSG, а класичний гідро. гідро. Автомати встановлені японською мовою. від AISIN). Отже, супровідні записи до своїх підрозділів цих компаній кажуть, що нафта в коробці та коробці DSG вимагає заміни кожні 60.000 кілометрів (для сухого DSG7. кожні 120.000 км.). Є навіть рем. набори (прокладка фільтра) та спеціалізована масла, яка називається ATF (автоматична рідина передач). Щоб дізнатися більше про те, яка олія заповнити автоматичну коробку передач Volkswagen Turan. а також інтервали обслуговування, допуски та додаткова інформація, що слідують за посиланням.

Volkswagen Motors Oils

Існує кілька класифікацій для автотворів: API, ACEA, ILSAC, AAE. Це універсальні стандарти, які враховують загальні показники: клас екологічної доброзичливості, зміст попелу, енергозбереження, в’язкість. Але вони не враховують особливості роботи певного типу двигуна.

Volkswagen представив внутрішні допуски для того, щоб позначити оливки, які в складі та характеристиках найкраще враховують режими роботи двигуна, забезпечують найвищу ефективність та мінімальний знос деталей.

Інженери з усіма ваги розробили такі допуски:

 • 500 00/501 01. Легкі всі сезони Всі транспортні засоби для бензинових двигунів із підвищеними антифрикційними характеристиками (аналог класу А2 відповідно до ACEA);
 • 502 00. Усі нафти сезону для бензинового льоду стандартної потужності з інтервалом обслуговування до 16000 км. (Аналог A3 від ACEA та SJ в API);
 • 503 00 та 503 01 використовували для двигунів, випущених після 1999 року, тепер не актуально, замінені на клас 504 00;
 • 504 00. Всі.сезонні оливкові для бензинових двигунів, в тому числі з турбокомпресором та збільшенням інтервалу інтервалу. Аналог A3 від ACEA, SN від API. Містять знижену концентрацію сірки, сумісну з каталізаторами вихлопних газів. Підходить як для нових, так і для старих моделей (зворотна сумісність з попередніми класами);
 • 505 00. Усі олії сезону для атмосферних дизельних двигунів, включаючи турбокомпресони (відповідає класу B3 в ACEA);
 • 505 01. Volkswagen всесезонна олія для дизельних двигунів із системою живлення палива типу насоса (аналоговий B3 в ACEA та CH в API);
 • 506 00/506 01. Замінений стандартом 507 00, що використовується для дизельних двигунів із збільшенням інтервалу міжсервів, підходить лише для автомобілів, вироблених після 1999 року;
 • 507 00. Всесезонні масла для дизельних двигунів із збільшеним інтервалом обслуговування (аналог CJ-4 за API) зі зниженою концентрацією сірки (SAPS) сумісні з каталізаторами вихлопних газів, включаючи DPF. Замінює попередні допуски;
 • 508 00/509 00. Оновлена ​​толерантність до нових високоефективних бензинових/дизельних двигунів (аналогова ACEA A1/B1). Синтетична олія зі зниженою в’язкістю (0W-20), не сумісна з попередніми допусками.

Які олії та скільки заповнити: стандарти для моделей

Безумовно, скажіть, скільки нафти потрібно у Volkswagen Polo, Jetta, Golf або іншій моделі, складно. Індикатор залежить від року випуску, таких як двигун, його модифікація, чи змінюється фільтр чи ні. У той же час, переповнення настільки ж небажаний, як і короткий льф.

Навіть дилери на офіційному веб.сайті не вказують на обсяг двигунів Volkswagen, необхідних для заміни.

У посібнику з роботи для автомобіля є точна інформація, ви все ще можете побачити її в службі для обслуговування. Якщо лідерство не збережене, і завантажити версію Інтернету в Інтернеті не вдалося, ви можете зосередитись на приблизних показниках. Вилийте мінімум і додайте трохи, контролюючи рівень зондом. В середньому:

 • для невеликих двигунів (1,2-1,4 л) близько 3,2-3,8 літрів;
 • для 1,6 двигунів. 2,0 л. близько 3,7. 4,7 літра;
 • Для двигунів більше 2,0 літрів. від 4,6 до 5,7 літра.

На запитання “Яку олію влити в двигун Volkswagen“, щоб простіше знайти відповідь. Для більшості моделей, випущених за останні два десятиліття, допуски VW 504/507 є актуальними.

Якщо це олія для дизеля Volkswagen. Потрібна VW 507 Толерантність. Він замінив попередні стандарти, відповідає стандарту B3 для ACEA та CJ-4 за API. Підходить для всіх автомобілів, включаючи «вікові» моделі, випущені у 80-90-х роках. Ви можете заповнити цю олію у Volkswagen Polo, Gaddy, Golf.

Старі двигуни не настільки вимогливі до складу мастильних матеріалів. У силових одиницях, випущених до весни 1999 року, ви можете вилити технічні рідини без совісті, які отримали доступ 505 00/505 01 (аналог. CH-4 за API). Ціна нижча, це не вплине на динаміку, ресурс.

Універсальна толерантність до бензинового двигуна Volkswagen. 504 00. Для застарілих моделей, вироблених до 2001 року, толерантність VW 500 та 502 є актуальною (аналог SJ відповідно до стандарту API).

Синтетика, напівсинтетика або мінерал? Питання в риторичному. Сертифікація на допуски VW 504/507, а також SN/CJ-4 для API, мінеральні фонди не проходять. Тільки синтетика.

Ви можете налити мінеральну воду, що відповідає допускам у автомобілі, вироблені до 2001 року. Це не завдасть шкоди двигуну, він забезпечить його нормальну роботу. Але дослідження показують, що мінеральні олії деградовані швидше, тому вам доведеться змінюватися частіше, це не буде працювати, щоб зберегти. Більш стабільні показники в напівсинтетиці для нових автомобілів. Вона також табу.

Критерії відбору нафти Volkswagen Touran

Всі олії вибираються на основі листування SAE, ACEA, API та допусків проблем автомобіля:

  , Для двигунів з сажовим фільтром ACEA C2, C3.

 • В’язкість підходить для 0W-30, 0W-40, 5W-30, 5W-40, але найчастіше водії заповнюють 5W-30.
 • Толерантність 502/505 та 504/07. При використанні толерантності 504/507 я раджу не збільшувати інтервал заміни на понад 15 000 км, враховуючи внутрішні умови. Виробник рекомендує інтервал заміни для прийому 504/507 30 000 км. Комплемент 507 рекомендується для дизельних двигунів з фільтром для сажі.

Інформацію про в’язкість для певного двигуна можна знайти з каталогу взаємозамінності моторних масел: https: // wwww.Нортсалбриканти.com/en/нафта-дезор

Каталогу можна довіряти, дані беруть у виробників автомобілів. У цьому випадку ви можете вибрати не тільки масло для двигуна, але і для коробки, гура, гальмівної системи, системи охолодження. Т.e всі рідини.

Топ.5 найкращих масел для Volkswagen Touran

Це мій особистий вибір на основі досвіду та аналізу інформації в Інтернеті. Є інформативним і не є закликом купувати. Рейтинг ніхто не сплачується, я не співпрацюю з виробниками, тому тут немає «замовлень».

Motul Специфічний 504 00 507 00 5W-30

Демонстрація/одиниця вимірювання

Liqui Moly Special Tec LL 5W-30

Демонстрація/одиниця вимірювання
 • Адаптовано для двигунів OPEL до 2010 року.у.
 • Високий лужний номер.
 • Великі низькі температури якості, як і для нафти 5 Вт.
 • Сучасний пакет добавок.
 • Середня в’язкість при робочій температурі покаже високі захисні властивості при навантаженні.
 • Може використовуватися в двигунах різних виробників, хоча він загострений для Opel.

Mobil 1 FS 0W-40

Демонстрація/одиниця вимірювання

Мобільна олія 0W40 має таке схвалення виробників обладнання:

Mobile 1 0W40 має наступний рівень властивостей відповідно до ExxonMobil:

Дуже цікаве масло у всіх показниках. температура, миття, захисне. Цікава база, сміливий пакет сучасних добавок, Естер, доповнений молібденом, врятує двигун навіть у екстремальних умовах. Але в той же час вистрибнув високий попіл, який негайно відрізає двигуни GDI зі списку, придатного для масла. Решта мастила дуже хороша і довга гра, зберігає свої властивості для рекомендованого пробігу та з маржею.

 • База на базі Paeestergtl
 • Низький поріг замерзання.
 • Стабільність при широкому діапазоні температур і в змінах.
 • Відмінні миючі засоби, найвищий можливий вміст лугу.
 • Стабільні показники протягом усього гарантованого періоду використання та збереження їх навіть після його завершення.
 • Дуже хороший склад. молібденна естера забезпечують високий захист деталей двигуна.
 • Сучасні добавки та чиста основа.
 • Високий попел звужує кількість типів двигунів, в яких можна заповнити масло.
 • З розтяжкою, але все.таки. не підходить для північних регіонів, краще використовувати в них чистий ПАО.

Shell Helix Ultra 0W-40

Демонстрація/одиниця вимірювання

Відповідає вимогам специфікації Fiat 9.55535-Z2.

Верхня олія, яка використовується Формулою 1 для гоночного автомобіля. Показали дуже хороші результати випробувань, хоча дивацтво з невідповідністю стандарту в’язкості не зрозуміло. Олія дійсно висока якість і дуже чиста, підходить для використання в екстремальних умовах та на великих навантаженнях, але є конкуренти з найкращими показниками. Ми детальніше розглянемо в огляді.

 • Хороші миючі засоби.
 • Чиста основа gtl
 • Стабільність у широкому температурному діапазоні.
 • Невеликі витрати.
 • Має найновіший адміністратор API, не дозволить LSPI.

Усі сумісні масла для транспортера Volkswagen T5

8100 X-KLEAN EFE 5W-30 8100 X-CLEAN 5W-30 8100 X-CLAIN 5W-40 Специфічний 504 00 507 00 5W-30 Спеціальний 505 01 502 00 5W-40 6100 SYN-KLEAN 5W-30 6100 SYN-CLAIN 5W.40

Lukoil Genesis Armortech 5W-40 (цілий рік) Lukoil Genesis Armortech 0W-40 (цілий рік) Lukoil Genesis Universal 5W-40 (цілий рік) Lukoil Luxe Synthetic SN/CF SAE 5W-40 (цілий рік)

Edge 0W-30 A3/B4 EDGE 0W-40 A3/B4 EDGE 5W-30 C3 EDGE 5W-30 LL EDGE 5W-40 MAGNATEC Stop-Start 5W-30 A3/B4 MAGNATEC 5W-40 A3/B4/B4/B4

NS-синтетичне моторне масло TEC 4200 5W-30 NS-синтетичне масло двигуна TEC 4100 5W-40 NS-синтетична масляна масло Nachfull 5W-40 NS Special Tec Ll 5W-Sineeteic New Malygen New Синтетичне моторне масло leichtlauf High Tech 5W-40 NS-синтетичне моторне масло Leichtlauf високотехнологічний моторний масло HC 7 5W-40 синтетичний синтетичний синтеїл високий технологій 5W-30 моторного олії синтетики 0W.30 Synthoil Енергія 0W-40 Synthoil High Tech 5W-40 NS-синтетичне моторне масло Оптимальне HT Synth 5W-30W-30W

Якого виробника краще вибрати?

Я підготував багато тематичних рейтингів для свого сайту, виходячи з порівняння відгуків про бренди та порівняння лабораторних тестів кожної моделі. Я рекомендую вам ознайомитись. Краще бачити один раз, ніж почути 100 разів. Ніколи не існує певної відповіді.

Рекомендовані послуги для вибору автомобільних масел

Якщо у вас вже є вподобання в бренді, то це все.таки простіше. Досить перейти до будь.якої служби вибору автомобільних масел потрібної марки, і сам виробник вибере масло, яка буде сумісна з вашим двигуном. У таблиці є найпопулярніші бренди та послуги відбору цих брендів. Ми переходимо на будь.який із сайтів у таблиці та вибираємо бренд, модель автомобіля, двигун та рік випуску.

Бренд для вибору

Власник і головний редактор сайту. 10 років продажів, останні 3 роки працювали з автомобільними частинами та авто хімією. Я розумію тему, і я можу створити корисний вміст для читачів. Як написані огляди та створюються рейтинги, можна прочитати на сторінці “Про сайт” LinkedIn