Тигуанне налаштування дзеркала для руху Рах. Знищити…

Що повинен бачити водій у дзеркалах?

Регулятор налаштування дзеркала в Тігуані розташований на дверях водія над блоком управління Windows. Для регулювання лівого дзеркала необхідно перенести важіль у положення “L”. Щоб відрегулювати праве дзеркало, ми перекладаємо важіль у положенні “R”.

Що потрібно побачити в бічних дзеркалах?

У бічних дзеркалах водій повинен бути видимими сторонами власного автомобіля. Це необхідно, щоб ви могли зрозуміти, яку позицію займають інші користувачі дорожнього руху щодо його автомобіля. Але варто врахувати, що такий показ ситуації в дорозі не повинен займати більше 2 м.

Як налаштувати дзеркала в машині

 • Повинен зігнутись у бік, майже торкаючись голови склянки. Покладіть рефлектор так, щоб заднє крило було видно.
 • Повернути тіло у звичайне положення. У дзеркалі автомобіль слід побачити трохи, на 5%.

Тигуанне налаштування дзеркала для руху Рах

Поверніть перемикач вправо (праве дзеркало) і залиште це. Коли ви увімкнете ZX, праве дзеркало автоматично впаде, і ви побачите правильний Парбрік. Щоб повернути назад, поверніть перемикач у нульове положення. Дзеркало повернеться до попереднього положення.

Віктор, не всі. У мене є сидіння без пам’яті, і дзеркала не падають, коли рухається назад

Віктор, автоматичне опускання не працює, якщо сидіння без пам’яті. Перевірив вчора. Можливо, через Васі якось вам потрібно змінити кодування.

Валерія, на Skoda, можна було активувати навіть при регулюванні хутра. І справді була різниця, якщо хутро або електричне регулювання сидіння, з 2.м варіантом було більше зниження.

Майкл, у вас є функція пам’яті?Якщо вимикач дзеркала знаходиться в положенні регулювання правого дзеркала “R”, то, коли задня передача увімкнена, праве дзеркало опускається.Під час встановлення дзеркал у “0” або при переміщенні Vered (не перевіряв), дзеркало повертається у раніше встановлене положення.Слід зазначити, що дзеркало опускається до певного кута, який не може бути налаштований для себе, ніби є функція пам’яті.

Максим, від посібника. Порядок виконання1. Переключіть установку зовнішніх дзеркал у праве дзеркало.2. Увімкніть реверс.3. Встановіть праве дзеркало.чотири. Натисніть клавішу пам’яті. під яким вони вказані в пристрої зберігання для регулювання сидіння та зовнішніх дзеркал при русі спереду, і утримуйте натискання клавіші приблизно три секунди, поки звуковий сигнал не засвідчить успішне завершення процесу запам’ятовування.Повністю показати. Це регулювання тепер вказано в пристрої зберігання під вибраним ключем пам’яті.Як тільки ви увімкнете зворотне зворотне, праве дзеркало переміститься у заздалегідь визначене положення. Цей процес буде перервано, коли ви вручну почнете встановлювати це дзеркало в нове бажане положення для вас.

Як тільки ви вимкнете зворотну передачу, праве дзеркало повернеться назад у положення, введене в пристрій зберігання під час переміщення спереду.

З кожним новим впровадженням сидінь та зовнішні дзеркала в пристрої зберігання для переднього руху, ви також повинні зробити індивідуальне регулювання правого дзеркала в пам’яті для зворотного.

Активація прихованих тигуанських функцій

Навіть в очікуванні мого Тігуана і вивчивши огляди власників, я дізнався, що у машині є багато регулярних прихованих функцій, які VAG негайно поклав у мою машину, але не включав. Щоб активувати функції, я вирішив зв’язатися.Drive2.ru/користувачі/dimp-m77/він зробив і пояснив принцип роботи всього набору налаштувань моєї машини.Як результат, було активовано багато корисних та цікавих варіантів:

Я дуже пропустив багато цих функцій, відчуття оновлення автомобіля.я рекомендую!

Я зібрав інформацію на сайті, за яку велике спасибі тим, хто публікує таку інформацію.І оскільки мало хто ділиться цим і використовує його в комерційних цілях, я вирішив викласти це!Тому що тут люди повинні допомогти в порадах та бізнесі, а не просто заробляти!PS: Жовтий те, що я хотів активувати. що сталося)))))

1 Відключення стабілізації причепа (автомобіль став менш гальмуваним двигуном і більше вільно котиться); Блок 03 Адаптація ABS. Канал 56, 1 Зміна на 02 Кількість моргання сигналом повороту з незначною адаптацією натискання блоку. Канал 31. від 1 до 53 пам’яті про сидіння водія; Адаптація блоку. Утримання рівня обігрівача сидіння водія за замовчуванням. Змінити на.4 тривога для аварійного гальмування; Блок.кодування. Бейт 16. Біт 2. ON5 загін шайби фари; Блок.кодування. Довге кодування, 20 байт, 5 біт. вимкніть 6 Вимкніть кодування блоку “0” 0 “. Байт 26. Біт 3. Ми ставимо галочку.7 Пам’ять про нагрівання сидінь пасажира; Адаптація блоку. Утримання рівня обігрівача пасажирів.8 відображення вільного місця в резервуарі (місце в баку для газу на літр); Адаптація блоку. Об’єм для поповнення. Зміна на дисплеї.9 тестового стрільця тахометра та спідометра; Адаптація блоку. Індикатор_celebration. Активувати10 XDS; “Блокуйте адаптацію. Канал 67 вручну. Читати. З’являється число 0. Зміна до 1. Тест. Застосовувати.(03-Електроніка гальмівної системи, кодування, довге кодування, 17 байт, 3 біт, зберігають зміни. Подальша адаптація та вибір зі списку. Під час активації ви можете вибрати три різні значення, рекомендовані 2, сильні) “11 Закриття окулярів під час дощу; а) запустіть програму, перейдіть до 9.го контрольного блоку) Виберіть 07 кодів) Виберіть довге кодування) у 4.му вікні, відкритому до Активуйте автоматичне закриття вікон під час дощу, покладіть DAW 5 та 6 біт.д), як завжди, ми переходимо на унікальний байт, закрити, зберегти.”12 Підтвердження відкриття/закриття автомобіля через звуковий сигнал;” Для підтвердження відкриття центрального адміністративного району вам потрібно: Виберіть блок управління-09 “Центральна електроніка” кодування-07 забороняє кодування біт 4

Активація Perm Perm Vagcom Volkswagen Skoda Audi Seats Functions в Perm

Найпопулярніші приховані функції, які можна активувати на вашому Volkswagen Tiguan 2007-2016:

Оновлення прошивки ABS до 023 версій, щоб покращити якість гальмування та зменшити гальмівну доріжку

Оновлення прошивки рульової стійки APA-BS до версії 1501 та параметри від Audi RS Q3 для більш інформативного та зібраного, спортивного управління керуванням

Оновлення прошивки двигуна 2.0 TSI 06J 906 026 AB CAWA до версії з підтримкою температури масла на приладовій панелі та покращити якість двигуна (Bolle є рівномірним, звук двигуна, менше збоїв під час прискорення)

Diesel Engine Deginware Dollback 2.0 TDI 9977, 9978, 9979 За Dieselgate, блоки 03L 906 018 fq, 03L 906 018 LJ.

Завантаження (відновлення) прошивки двигунів 03L 906 018 LJ, 03L 906 018 FQ до попередніх версій (2726, 5287; 6630, 4573, 3794, 2068), щоб повернути ваш автомобіль попередню динаміку, зменшити детонацію, зменшити споживання палива внаслідок дізеляя.

Автоматичне оновлення автоматичної коробки передач 0927750FD Volkswagen Tiguan 2.0 TDI Відповідно до офіційного TPI 023151/2 (доторкнення до 2.ї передачі виключається, ривки (удари) виключаються зі зменшенням передач від 4 до 3, алгоритм комутації вдосконалюється)

Відповідно до офіційного TPI 023151/2 на Diesel VW Tiguan 2.0 TDI з ECU автоматичної коробки передач 09G AISIN 0927750FD (прошивка 1041,1073,1101,1124,1705) є такі проблеми:.зінки D-Despos Автоматичні передачі-є знімки (ривки) під час переходу) від 4 до 3 передач Проблеми із закриттям з’єднання конвертера, що блокує у другій передачі.

Перевозивши 6 ст. Автоматична коробка передач (вдосконалення динаміки шляхом зміни алгоритму операції 6-ступінчастої автоматичної коробки передач).

Оновлення прошивки All.Wheel Drive.блок 0AY 907 554 до 044 версій (0AY907554H) для оптимізації роботи з’єднання Haldex та виключення помилок під час роботи насоса

Диференціальне електронне блокування XDS

Задні розміри в режимі денного світла в стилі Audi

Дві секції слідів у стилі Touareg NF

Автоматичне зменшення обігріву сидінь

RCD310, RCD510, Компірація Media PQ, Discover Media PQ

Ефект строба через цилії DRO та PTF (відключення при морганні далекі)

Весь список прихованих можливостей для Volkswagen Tiguan:

тигуанне, налаштування, дзеркала, руху

(Новий!) Оновлення прошивки, Адаптація DSG 7, DSG 6 Volkswagen Tiguan з метою підвищення гладкості передач, зниження тиску в мехатроніці

(Новий!) Офіційне оновлення прошивки двигуна Caxa 1.4 tsi, cawa 2.0 TSI, CBAB 2.0 TDI Volkswagen Tiguan в пермах.

Після оновлення бензинового двигуна Caxa 1.4 TSI до версії 9970 Існують такі помітні зміни:. після входу в ручне поле немає збоїв. Революції стають більш плавними, як при переході з п’ятого на шосту передачу;. Більш навіть працюйте в холостому ходу.

Після оновлення програмного забезпечення бензиновий двигун Cawa 2.0 TSI працює ще більше (швидкість не плаває) і тихіше. Більш стабільна робота двигуна на холостому ходу при нагріванні при мінус.температурі.

Після оновлення прошивки, дизельний двигун CBAB 2.0 TDI працює більш рівномірно та еластично, реакція на педаль газу покращується.

(!) Зауважте, що на деяких контрольних одиницях двигуна Cawa 2.0 TSI Після оновлення прошивки зникає меню “Температура масла”.

один.один. (Новий!) ABS (ABS) VW TIGUAN ALORVER OPEROS TO TORSIONS 014, 021 (Restyl, з 2011 року.у. ззаду.Час), 09 (Drestyl, 2008-2011.у.). Посилання на статтю у розділі “Новини”

Після оновлення прошивки, відстань гальмування на неоднорідному (слизькому та Т.П.) Покриття зменшуються, ABS буде працювати пізніше (більш адекватно), вільне ходи педалі гальма зменшується.

один.2. Переекдінг 6-го. Автоматична коробка передач AISIN.

Після транскодування алгоритм передачі змінюється на більш логічний.

Характеристика керування до більш комфортних або спортивних варіантів змінюється, наприклад, від Audi Q3 Rs.

Активація систем допомоги в русі (ці функції недоступні для всіх моделей, і їх присутність залежить від версії електронної пошти.Блоки ABS, рульове управління та ворота):

тигуанне, налаштування, дзеркала, руху

Приклад прискорення з TSC

Вдосконалення звуку RCD310, RCD510, RCD 330 G Plus, композиційних медіа, відкрити носії (високі та низькі частоти є більш вираженими, не існує звукових спотворень, “сабвуфер” на композиції, насичені “басами”).

Тестовий стрілець (у стилі Tiguan R-Line) (для A/M з 2012 року.в).

Відключення тестів на лампу для встановлення світлодіодів у підсвітку та підсвічування ніг (на панелі приладів не буде).

Не видно?. це видно!

Переходячи в сильну погоду, якщо склоочисники не зможуть впоратися, ви можете натиснути важіль склоочисника вниз і тримати три секунди: склоочисники почнуть працювати дуже швидко, поки ви не відпустите важіль.

Камера заднього виду може бути пристосована до руху автомобіля з причепом. І якщо ви встановляєте систему перегляду області, це дасть огляд 980 градусів-це зручно оцінити ситуацію на дорозі, коли обертається за кутом або «стирчить ніс» за допомогою засміченої стоянки. І ви можете увімкнути функцію “Перегляд із супутника”. ви, звичайно, не отримаєте зовнішній вигляд із супутника, але майже з пташиного погляду.

Невідомий?. комфортно!

Права передня і задня сидіння Тігуанська складка в одній риболовній лінії. Звичайно, ви можете пожартувати про “німецькі фільми” і фантазувати про функціональність такого “дивана”, або ви можете заощадити на вантажному таксі. З викладеними місцями, лижні або великі будівельні матеріали, такі як пакет упаковки, включатимуть. Це сказано в рекламі. Але варто прочитати більш уважно інструкції: виявляється, сидіння можна перемістити по кабіні, як.от кубики “лего”, що ще більше збільшуючи довжину багажника. Важелі приховані в центрі секцій під кріслами. Задні сидіння рухаються назад і вперед і індивідуально. Центральне заднє сидіння, відчуваючи червону язик, можна скинути вперед, тоді щось порівнянне у розмірах з сноубордингом буде розміщуватися між сидіннями задніх пасажирів.

Як галантний джентльмен, кросовер буде тримати для вас кришку багажника. Для цього є функція затримки закриття машини. Клацніть кнопку в багажнику, відпочивали в багажнику, взяли коробку і пішов додому. Сама машина закриє багажник і поставить себе на тривогу.

Проблема з тим, що бічне дзеркало більше не складається на моєму Volkswagen Tiguan?

Якщо у вас є додаткові запитання щодо Volkswagen Tiguan, не соромтеся зв’язатися з нами. Категорія Volkswagen Tiguan.

Типи маркування

Перш ніж перейти до регулювання ліній паркування на задній камері.

 • Статична маркування з прямим сіткою. На екрані це схоже на два обмежувальні путівники з боків автомобіля, з кольоровими лініями, що їх перетинають. Кожен колір означає певну відстань від смуги до бампера. Наприклад, зелений-2-3 м, жовтий-1 м, червоний 50 см. Таке позначення зручно, коли рухається назад по прямій лінії і є абсолютно марним, якщо ви припаркуєтесь по кривій (скручуючи кермо або з повороту).
 • Динамічно, відповідно до кута обертання коліс. На моніторі він відображається у вигляді вигнутих ліній, які повторюють траєкторію руху машини. Мережа також перетинається кольоровими перпендикулярними смужками, що характеризують відстань до бампера.

Якщо вас цікавить, як увімкнути маркування камери заднього перегляду, розслабтеся! Процес запускається автоматично, рухаючись у зворотному напрямку. Зображення з’являється на моніторі відразу після перенесення важеля автоматичної коробки передач у потрібне положення. Майте на увазі, що ситуація, коли зображення не автоматично говорить про серйозні проблеми.

Налаштування паркувальних ліній

Далі, давайте розглянемо, як налаштувати лінії паркування на задній камері.

Налаштування залежить від типу оптичного пристрою. У найпростішому випадку маркування не підлягає коригуванню, йому потрібно лише калібрувати один раз (обчислити відповідність реальними відстанями). Це робиться вручну.

 • Поставте машину прямо перед перешкодою (наприклад, перед бордюром), бампер повинен бути суворо паралельним йому;
 • Поверніть машину назад, щоб найдальша лінія паркування на моніторі збігалася з перешкодою (зеленою);
 • Тепер вийдіть з машини і виміряйте відстань від бампера до кордону. Тепер ви знаєте, на якій відстані вимірюється зелена рибальська лінія;
 • Аналогічно обчисліть відстані до інших смуг;
 • Пам’ятайте отримані номери. Тепер, на стоянці, ви точно будете знати, скільки см ваш бампер відокремлюється від стіни чи огорожі.

Далі, подумайте, як встановити маркування на камері заднього перегляду через автомобільне радіо (малюнок відображається на екрані). Це робиться через меню налаштувань стандартної аудіосистеми. Алгоритм дій може змінюватися, залежно від марки автомобіля або типу головного пристрою. Ось найпоширеніший:

 • Знайдіть пряму дерев’яну паличку (наприклад, живці з лопату) і покладіть її паралельно бамперу, на відстані 1 м до задньої камери. Середина променя повинна бути суворо навпроти очей очей;
 • Далі знайдіть розділ про налаштування програмного забезпечення для паркування в меню Radio Car;
 • Увімкніть пристрій, зачекайте появи на моніторі зображення з променем;
 • Скрутіть кермо праворуч праворуч, потім ліворуч (для активації налаштування динамічних ліній паркування);
 • Знайдіть клавішу, преса з якого виділить смугу на моніторі в кадрі;
 • За допомогою клавіш зі стрілками відрегулюйте симетричне положення променя в прямокутнику;
 • Збережіть налаштування.

Деякі моделі радіо вимагають закласти два калібрувальні об’єкти на відстані 1 м і 2 м. Є також пристрої, з якими слід використовувати спеціальний трафарет з набору. Якщо вам потрібно налаштувати лінії паркування камери заднього перегляду на китайському автомобільному радіо з Android, ми рекомендуємо знайти інструкції в мережі спеціально для вашої моделі (все може бути настільки унікальним).

Новини “Ваг-кодер

Дзеркало заднього виду було замінено ручним захистом від перемикання від осліплення до дзеркала заднього виду заводського салону з автоматичним роздумом на Volkswagen tiguan nf у vg-c oder.ru в пермах. Для повної роботи дзеркала заднього погляду врожай проводки виготовляється та розширюється, використовуючи матеріали високої якості та оригінальні інструменти, що використовуються в роботі, оригінальні та заводські компоненти, включаючи високоякісний автомобільний провід (PVA). Все обладнання та вся електропроводка були закладені та підключені відповідно до стандартної фабричної схеми, згідно з регуляторною та технічною документацією VAG. Усі функції нового розігріваного заводського салону дзеркал заднього виду з автоматичним туманом на Volkswagen tiguan nf у vag- c oder.ru в пермах. Зароблений повністю, ніби це було зроблено спочатку на заводі!

 • VW TIGUAN NF-1,4TSI-4X4-DSG6-2020M/G. Працюйте над душом дзеркала салону заднього виду з автоматичним набором на Volkswagen tiguan nf у vg-c oder.ru в пермах

Як результат, робота, зроблена VW TIGUAN NF-2020M/г для відбиття дзеркала заднього виду з автоматичним розмиванням у Vag-C Oder в пермі, дозволив навіть відкрити потенціал, притаманний виробнику, а також Збільшити власника автомобіля комфорту та безпеку керування всією машиною в цілому.

Подпишитесь, чтобы быть в курсе всех новостей и новинок на:

Если в статье, что-то не понятно. задайте свой вопрос, нашли ошибку. поправьте, в конце концов просто киньте интересную ссылку или предложение по сайту.

Учитывайте, что Ваш вопрос никто не увидит, пока на него не будет дан ответ или он не пройдет модерацию.

Если не стоит сигнализация(родная), то можно ли будет активировать звуковое подтверждение закрытия авто? И как настроить интервал(сколько нужно держать кнопку)?

Не думаю, что это получится. Надо копать. что за сигналка и как подключена.

Насколько я понимаю, таблица может быть бессмысленна, т.к. блоки могут быть разные, а кодировка все-таки привязана к конкретному блоку. У меня стоит 9 блок с номером 5k0 937 086 f. Может, конечно, у меня vcds содержит неправильную расшифровку битов. Предлагаю указать номера блоков, на которых ставились эксперименты

Нет, большинство кодироввок совпадает, разница небольшая в рестайле и дорестайле, там функции 46 блока переехали в 9.

В блоке 55 слетела функция адаптивное освещение, при активации ее требует код доступа. подскажите где можно его взять? Tiguan 2013 м.г. TF с ксеноном.

Те коды доступа, которые известны. появляются во всплывающей подсказке к полю.

Надоели диодный задние фонари и решил поставить обычные. После установки обычных на место диодных столкнулся с проблемой тусклого свечения. Подскажите как исправить проблему

Ездил вчера к ОД, попросил, в том числе, и сделать при помощи VAG-COMа опускание правого зеркала, дал распечатку Вашей первой таблицы. Блок Кодирование. 07. Сказали, что на моей машине это сделать нельзя. Tiguan май 2010 г., 1,4 TSI. Не захотели возиться или действительно нельзя? Тогда пишите, для каких моделей и года выпуска действуют приведенные выше опции.

Если зеркала не складывались, то надо ставить сам механизм, только кодировкой не обойтись

Tiguan 2011 г.в., рестайлинговый. Отдельно поставили гидроник. После работы гидроника двигатель запускается не сразу, а когда запускается. горит чек и ошибка катализатора. Официалы исправить ничего не смогли. типа машина не понимает, что двигатель теплый. Есть мысль отключить запрос к катализатору. Можно ли это сделать посредством VAG-COM?

Да, такая проблема есть, было обсуждение на форуме тигуановодов, чем кончилось. не помню. советую поискать там.

В инструкции тигра 2013 года прописана функция контроля температуры масла, в меню авто не нашёл, с помощью шнурка активируется данный пораметр?

Только на бензиновых движках, на дизелях пока включить не смогли.

Tiguan ноябрь 2012 TF. При заведённом двигателе нельзя снаружи заблокировать дверь с ключа. Автозапуск отсутствует. И ставить его не буду. Официалы изменять не желают ссылаясь на политику VW. А глушить двигатель каждый раз когда надо выйти из машины на 2 минуты уже надоело. Посоветуйте что делать.

На этой странице “Работа кнопок брелка ДУ при включенном зажигании”

Tiguan, новый 2013г/в. механика, самая простая компл-ция, при включении зажигания включая ближний свет фар, загорается правая ПТфара. это зачем? когда включаю еще и “туманки”, то загорается вторая левая туманка. это неисправность или какая-то спец.функция? руль повернут немного вправо. но у меня нет адаптивного света.

Да, это Corner Light. подсветка поворотов, если раздражает. можно выключить при помощи VAG-COM

Добрый день! Tiguan 2009 года. При выключении двигателя функция auto hold выключается (включается стояночный тормоз), а при повторнов включении двигателя (сразу или при следующей поездке) auto hold приходится включать заново. Можно ли сделать запоминание статуса этой функции, чтобы она автоматически активировалась если была включена при предыдущей поездке? Ну или хотя бы сделать auto hold по-умолчанию включенным.

Здравствуйте. Ставлю галки в указанных пунктах, но изменений не происходит. В чем может быть проблема?

Важно сохраняется ли кодировка в блоке при повторном заходе, если нет. то глючит шнурок.

Добрый день! Можно ли активировать функцию “круиз контроль” на Tiguan 2009 года после установки подрулевого переключателя с соответствующими кнопками?

Возможно придется заменить не только переключатель, но и весь подрулевой блок. но в целом можно.

Скажите, а по близости к Новороссийску есть специалист по (согласованию с БУ) приведению в рабочее состояние RNS 510? Спасибо.

Датчик дождя это х.рь.которой не пользуюсь вообще. понимаю, что удобно должно быть. но 1) Машина на улице стоит с пылякой всякой и если по крапает дождичик или что то налетит на датчик. то дворники начнуть обдирать стекло (этой пылью) скажем так на “сухую,” а это не ГУД совсем.

Это возможно, только если машина заведена и включен автоматический режим датчик. А в чем вопрос?

Датчик дождя поддаёться корректировке? На правом подрулево ставлю максимальную чуствительность, но как работают дворники не устраивает совсем. стекло уже в каплях, а они молчат. приходиться переключателем. работать. Спасибо.

Тема: Кодирование функций Vag-Com. Платформа MQB. VW Tiguan.

Заказал себе Вася диагност, обновляемый! И нашёл сборник кодировок, кому интересно, всегда пожалуйста!

2.1 Включение задних габаритов в режиме только ДХО (с подсветкой номера и приборки). Кодировка Блок 09 → логин-пароль 31347 → адаптация → (6)-Tagfahrlicht-Dauerfahrlicht aktiviert zusaetzlich Standlicht auswählen → активировать → сохранить

2.2 Включение задних габаритов в режиме только ДХО (без подсветки номера и приборки). Особенности Незабываем отключить пункт 2.1. Кодировка Блок 09 → логин-пароль 31347 → адаптация → (9)-Leuchte23SL HLC10-Lichtfunktion D 23 → выбираем → Daytime running lights → сохранить → затем → (9)-Leuchte24SL HRA65-Lichtfunktion D 24 → выбираем → Daytime running lights → сохранить Примечания !CE говорит: В обоих случаях 10 каналом идет настройка яркости, которая по умолчанию имеет значение 65, я поменял на 85. Таким образом, я добился того, что в режиме ДХО кроме передних огней горят еще и крайние внешние отделы задних фар (вертикальные полосы). Так понравилось больше, но можно, конечно, габариты зажечь полностью, активировав еще по два канала на фару.

2.3 Отключение ходовых огней в режиме “0” при поднятии ручника. Кодировка Блок 09 → логин-пароль 31347 → адаптация → (5)- Tagfahrlicht-Dauerfahrlicht bei Handbremse abschalten → активировать → сохранить Примечания Отключение ДХО также появится в меню мафона, также отключение ДХО можно сделать в следующей кродировке.

2.4 Отключение ДХО через меню. Кодировка Блок 09 → логин-пароль 31347 → адаптация → (2)-Daytime running lights-Tagfahrlicht Aktivierung durch BAD oder Bedienfolge möglich → активировать → сохранить

2.5 Режим работы стояночных огней.​Не проверил! Особенности Есть Кодировка Блок 09 → логин-пароль 31347 → адаптация → (4)-Driving light and parking light-Parklicht ueber LSS aktiviert → выбираем нужное значение → сохранить

2.6 Изменение количества мигания поворотника в режиме обгона или перестроения. Кодировка Блок 09 → логин-пароль 31347 → адаптация → (2)-Turn signal control → «3» выставляем нужное количество «5» → сохранить

2.7 Настройка порога скорости срабатывания ассистента дальнего света. Не проверил! Кодировка Блок A5 → адаптация → Aktivierungsgeschwindigkeit für Fernlichtassistent (activation speed for high-beam assistant) → выставляем скорость (по умолчанию 57) → сохранить

2.8 Светодиоды в подсветку номера (не будет выдавать ошибку). ​ Кодировка Блок 09 → логин-пароль 31347 → адаптация → (1)-Leuchte25KZL HA59-Lasttyp 25 → вводим значение «43» → сохранить (6)- Leuchte25KZL HA59-Dimmwert AB 25→ вводим значение «127» → сохранить

2.9 Включение противотуманок при включении функции Coming home, Living home. ​Не проверил! Кодировка Блок 09 → логин-пароль 31347 → адаптация → (4)-Comfort illumination-Coming Home Leuchten → Fog Light

2.10 Вкл./откл. системы адаптивного освещения в поворотах (Corner) в зависимости от скорости.​​ Не проверил! Кодировка Блок 09 → логин-пароль 31347 → адаптация → (3)-… (Static AFS) → вводим значение «0» (4)-… (Static AFS) → вводим значение «50»

2.11 Система адаптивного освещения (Corner) в поворотах.​ Кодировка Блок 09 → логин-пароль 31347 → адаптация → Leuchte 12NL LB45-Lichtfunktion B 12 → Abbiegelicht links Leuchte 13NL RB5-Lichtfunktion B 13 → Abbiegelicht rechts

2.12 Активация функции Coming Home (провожание светом, 40с).​ Не проверил! Кодировка Блок 09 → логин-пароль 31347 → адаптация → (1)-Comfort illumination-Coming Home Verbaustatus → было avtomat → выбираем → manual → сохранить (2)-Comfort illumination-Menuesteuerung Coming Home Werkseinstellung → было not active → выбираем → active → сохранить (3).comfort illumination-Menueeinsteliung Cominghome → было «0» вводим «40» → сохранить (4)-Comfort illumination-Coming Home Leuchten → оставляем «low beam» (5)-Comfort illumination-Coming-home Einschaltereignis → оставляем «ignition» (6)-Comfort illumination-Helligkeitsschwelle Infrarot-Messung → было «0» вводим «1» → сохранить Затем, в бортовом компьютере. сделать сброс в заводские настройки. Перед выходом с машины моргнуть дальним светом

2.13 Надпись (Coming Home / Leaving Home) в меню. ​Не проверил! Кодировка Блок 09 → логин-пароль 31347 → адаптация → (11)-driving light and parking licht → menueeinstellung CHO LHO → выбираем → Menuesteuerung Zeit aktiveren → сохранить

2.14 Активация двух задних ПТФ. Кодировка Блок 09 → логин-пароль 31347 → адаптация → (4)-Leuchte26NSL LA72-Lichtfunktion A 26 → выбираем → Nebelschlusslicht wenn kein Anhaenger gesteckt und Rechtsverkehr → сохранить → затем → (4)-Leuchte27NSL RC6-Lichtfunktion A 27 → выбираем → Nebelschlusslicht wenn kein Anhaenger gesteckt und Rechtsverkehr → сохранить (6)-Leuchte27NSL RC6- Dimmwert AB 27 → значение «0» меняем на «100» → сохранить

2.15 Стробоскоп (перемигивание ДХО (галоген) с дальним светом и поворотниками). Особенности Эта кодировка для машин с комплектацией «галогенных» ламп ДХО. Кодировка Блок 09 → логин-пароль 31347 → адаптация → (16)-Leuchte 4TFL LB4 Lichtfunktion G4 → выбираем → Blinken Links Hellphase → сохранить (17)-Leuchte 4TFL LB4 Lichtfunktion Н4 → выбираем → Lichthupe generеll → сохранить (18)-Leuchte 4TFL LB4 Dimmwert GH4 → значение «0» остается (19)-Leuchte 4TFL LB4 Dimming Direction GH4 →выбираем → minimize → сохранить (16)-Leuchte 5TFL RB32 Lichtfunktion G5 → выбираем → Blinken rechts Hellphase → сохранить (17)-Leuchte 5TFL RB32 Lichtfunktion Н5 → выбираем → Lichthupe generеll → сохранить (18)- Leuchte 5TFL RB32 Dimmwert GH5 → значение «0» остается (19)- Leuchte 5TFL RB32 Dimming Direction GH5 →выбираем → minimize → сохранить

2.16 Стробоскоп (дальний ПТФ). Кодировка Блок 09 → логин-пароль 31347 → адаптация → driveng light and parking lightZahl der aktivern Sheinwerfer Auf 2 limitieren → активировать → сохранить

2.17 Перемигивание поворотников с ДХО (LED). Кодировка Блок 09 → логин-пароль 31347 → адаптация → Leuchte2SL VLB10-Lichtfunktion G 2 → выбираем → Blinken links aktiv (Hellphase) → сохранить Leuchte2SL VLB10-Dimmwert GH 2 → вводим значение «0» → сохранить Leuchte2SL VLB10-Dimming Direction GH 2 → выбираем → minimize → сохранить Leuchte3SL VRB21-Lichtfunktion G 3 → выбираем → Blinken rechts aktiv (Hellphase) → сохранить Leuchte3SL VRB21-Dimmwert GH 3 → вводим значение «0» → сохранить Leuchte3SL VRB21-Dimming Direction GH 3 → выбираем → minimize → сохранить

Справочник кодировок и адаптаций для Tiguan Mk2

Всем привет! Наконец дошли руки начать описывать происходящие с тигой интересные штуки. Воздержусь от описания моек и бесконечных банальностей и сразу начну с чего-то полезного.

Так получилось, что у меня есть адаптер от OBDEleven с купленной Pro-версией, поэтому вопрос о том, настраивать ли авто под себя, не стоял Конечно! Но я столкнулся с тем, что народ кодировки описывает неохотно, а все что есть надо собирать по куче форумов и постов на драйве. Мне это все не очень понравилось, поэтому решил собрать максимально все кодировки и адаптации в одном посте, чтобы желающие могли спокойно настроить все что хотят — не рыская по всему интернету и драйву.

Пожелания, дополнения и исправления пожалуйста высказывайте в комментариях. Спасибо!

03 Электроника тормозной системы Безопасный доступ, логин: 20103 Настройка системы просушки тормозов У себя менять не стал, возможно если ослабить или отключить — колодки проживут чуть дольше. Адаптации — Просушивание тормозных дисков — Просушивание тормозных дисков: «средне», можно настроить или отключить. Отключение работы ESP при старте автомобиля По-умолчанию система помогает стартовать без пробуксовки колес, но можно отключить, если планируете бернауты Адаптации — Уменьшение колебания при трогании — Уменьшение колебания при трогании: «средне» на «деактивир» — Ограничение крутящего момента: «деактивир» Настройка электронной блокировки дифференциала Еще одна настройка для любителей погонять — регулировка степени помощи вхождения в поворот, с помощью подтормаживания внутреннего колеса) Адаптации — Расширенная электронная блокировка дифференциала: «Стандарт»

22 Электроника полного привода Повышенная тяга полного привода Пишут, что после такой настройки автомобиль ощущается как имеющий постоянный полный привод, сам пока разницу не понял. Адаптация — Меры, направленные на снижение шума, алгоритм приложения усилий — «Стандартно» на «Повышенная тяга»

08 Электроника отопителя и климатической установки Длинное кодирование — Индикация режима вентилятора в автоматическом режиме: «не активир» на «активир» — Подогрев рулевого колеса, автоматический режим: «не установл» на «Lenkradtemperat» Aдаптация — Сохранение уровня нагрева сиденья водителя: меняем «акт на 10 мин» на «акт» — Сохранение уровня нагрева сиденья переднего пассажира: «не акт» на «акт»

09 Блок управления бортовой сети Безопасный доступ, логин: 31347 Количество срабатываний «вежливого поворотника» После применения нужно сбросить настройки освещения в магнитоле. Aдаптация — Aussenlicht_Blinker — Komfortblinken Blinkzyklen: с 3 на 5 Отключение автоматического омывателя фар Aдаптация — Scheinwerferreinigung — Anzahl Betaetigungen Frontwaschanlage pro SRA Aktivierung: с 10 на 0 Омывать фары после удержания рычага омывателя. Дольше 2000 мс поставить не удалось Aдаптация — Scheinwerferreinigung — SRA Verzoegerungszeit: с 0 мс на 2000 мс Полное отключение омывателя фар Aдаптация — Scheinwerferreinigung — Scheinwerferreinigungsanlage: «установл» на «не установл» Работа кнопок на ключе при заведенном двигателе Aдаптация — ZV allgemein — Funk bei Klemme 15 ein: «не акт» на «акт» Складывание зеркал при удержании кнопки закрытия замка Aдаптация — Spiegelverstellung — Funk Spiegelanklappung Modusс «by look command via remote control key» на «by convenience operation via remote control key» Изменение температуры и времени обогрева заднего стекла Aдаптация — Обогрев стекла — Heckscheibenheizung Zeitwert: с «320 с» на «640 с» — Abschalttemperatur fuer Heckscheibenheizung: с «35.0 °C» на «38.0 °C» Изменение температуры и времени обогрева лобового стекла Aдаптация — Обогрев стекла — Frontscheibenheizung Zeitwert: «320 с» на «640 с» — Abschalttemperatur fuer Frontscheibenheizung: «35.0 °C» на «38.0 °C» Звуковое сопровождение центрального замка Aдаптация — Ответные сигналы — Akustische Rueckmeldung entriegeln: «не акт» на «акт» (открытие авто) — Akustische Rueckmeldung verriegeln: «не акт» на «акт» (закрытие авто) — Menuesteuerung akustische Rueckmeldung: «не акт» на «акт» — Akustische Rueckmeldung global: «не акт» на «акт» — Akustische Rueckmeldung Signalhorn: «не акт» на «aktiv» Отключение ДХО в режиме освещения 0 Aдаптация — Aussenlicht_Front — Tagfahrlicht nur in Schalterstellung AUTO: «не акт» на «акт» Отключение ДХО при поднятом ручном тормозе Aдаптация — Aussenlicht_Front — Tagfahrlicht Dauerfahrlicht bei Handbremse abschalten: «не акт» на «акт» Управление ДХО через меню магнитолы Aдаптация — Aussenlicht_Front — Aktivierung durch BAP oder Bedienfolge moeglich: «не акт» на «акт» Стробоскоп, перемигивание дальнего ПТФ при моргании Адаптация — Aussenlicht_Front — Zahl der aktiven Scheinwerfer auf 2 limitieren: «in Betrieb lassen» на «limitieren» Изменение максимальной скорости работы для системы подсветки поворотов Адаптация — Система статического адаптивного освещения — Untere geschwindigkeitsschwelle: ставим 0 — Obere geschwindigkeitsschwelle: меняем 40 на 50 км/ч Сервисное положение дворников Я менять не стал, обогревом лобового положение и так нормально Адаптация — Сервисное положение: «178.999821 °» на «89.999910 °» Открытие и закрытие люка при удерживании кнопок на брелке Адаптация — Schiebedach — SAD Komfort schliessen: «не акт» на «акт» — SAD Komfort oeffnen: «не акт» на «акт» Включение задних габаритов вместе с ДХО Адаптация — Leuchte23SL HLC10 — Lichtfunktion C 23: «nicht aktiv» на «Tagfahrlicht» — Dimmwert CD 23: 0 на 127 Адаптация — Leuchte24SL HRA65 — Lichtfunktion C 24: «nicht aktiv» на «Tagfahrlicht» — Dimmwert CD 24: 0 на 127 Адаптация — Leuchte16BLK SLB35BLK SL KC9 — Lichtfunktion C 16: «nicht aktiv» на «Tagfahrlicht» — Dimmwert CD 16: 0 на 127 Адаптация — Leuchte17TFL R BLK SRB3TFL R BLK SR KC3 — Lichtfunktion C 17: «nicht aktiv» на «Tagfahrlicht» — Dimmwert CD 17: 0 на 127 Установка LED противотуманок Aдаптация — Leuchte12NL LB45 — Lasttyp 12: «10 — allgemeine Scheinwerfer» на «6 — LED Lichtmodul» — Dimmwert AB 12: 127 Aдаптация — Leuchte13NL RB5 — Lasttyp 13: «10 — allgemeine Scheinwerfer» на «6 — LED Lichtmodul» — Dimmwert AB 13: 127 Установка LED-лампочек подсветки номера Aдаптация — Leuchte25KZL HA59 — Lasttyp 25: «Allgemeine LED» — Dimmwert AB 25: 127 Отключить предупреждение о выключенном ближнем свете Aдаптация — Aussenlicht_uebergreifend — Fahrlichtwarnung_Hinweis_Konfig: с «Hinweis_in_LDS-Stellung_Null_und_SL» на «kein_Hinweis» Оповещению о включенном зажигании при открытии двери Aдаптация — Сообщение Поджиг активен, пиропатрон — Дверь водителя: Нет индикации Отключение сигнала о непристегнутом ремне Aдаптация — Отключение предупреждения о не пристегнутом ремне безопасности: «нет» на «да» Выбор цвета эстетической подсветки (только для магнитолы и AID) После манипуляций настройки не появились, пока не перевключил зажигание. Aдаптация — Освещение салона 2-го поколения — Mittelkonsolenbeleuchtung mehrfarbig: «не акт» на «акт» Aдаптация — Освещение салона, конфигурация фонарей — Ambient_Farbliste_HMI: «не акт» на «акт» Aдаптация — Ambientelicht Farbliste — Rotwert Farbe 1: 217 — Gruenwert Farbe 1: 221 — Blauwert Farbe 1: 235 — Rotwert Farbe 2: 169 — Gruenwert Farbe 2: 169 — Blauwert Farbe 2: 169 — Rotwert Farbe 3: 253 — Gruenwert Farbe 3: 108 — Blauwert Farbe 3: 55 — Rotwert Farbe 4: 242 — Gruenwert Farbe 4: 0 — Blauwert Farbe 4: 40 — Rotwert Farbe 5: 254 — Gruenwert Farbe 5: 88 — Blauwert Farbe 5: 240 — Rotwert Farbe 6: 124 — Gruenwert Farbe 6: 63 — Blauwert Farbe 6: 190 — Rotwert Farbe 7: 0 — Gruenwert Farbe 7: 102 — Blauwert Farbe 7: 255 — Rotwert Farbe 8: 0 — Gruenwert Farbe 8: 204 — Blauwert Farbe 8: 255 — Rotwert Farbe 9: 0 — Gruenwert Farbe 9: 204 — Blauwert Farbe 9: 0 — Rotwert Farbe 10: 136 — Gruenwert Farbe 10: 255 — Blauwert Farbe 10: 57 Крайнее положение дворников У меня с салона левый дворник при высокой скорости работы бился об стойку, бесило кошмарно. На драйве несколько человек обращались к дилеру, а я решил найти нужную адаптацию и чуть уменьшить угол. Помогло. Адаптация — Угловое положение, сверху: «178.999821 °» на «175 °»