Тігуан починається і зупиняється на морозі. Несправність інжектора

Volkswagen Tiguan не починає причин

Я їхав, їхав на машині, а потім бам. і все. Він не буде потрясуватися.

Стартер крутиться, але не хапається, але це стає якось занадто легким, дивним. Зроблено діагностику (підключений комп’ютер), але вони не знайшли помилок. Згортені оберни, розподільний вал теж, коктейль.

Скажи мені, що це могло бути?((Гаражні майстри стверджують, що проблеми з ланцюгом, зігнули клапан або вони висять. Загалом, я не хочу ходити до чиновників. У нас в пермі (напевно, як деінде) вони розлючені і жадібні.

#2 офлайн Artem_

Спочатку ви можете підірвати свічки. почати з пресованого газу

І акумулятор не зашкодить поповненням. якщо у нього достатньо сил, щоб прокрутити стартер, але іскри немає

І який ключ запуск. для ваших родичів? може змінити ключ (два з них), в ньому також акумулятор;

Можливо також, що це відмова сигналізації. якщо ви тимчасово його вимкнете, він почнеться?

Тігуанська любов, задоволена, я не збираюся змінюватися! Але я переходжу до 3,6 л Nissan Murano 235LS CVT. Мурано краще)

#4 офлайн Рав

Спочатку ви можете підірвати свічки. почати з пресованого газу

І акумулятор не зашкодить поповненням. якщо у нього достатньо сил, щоб прокрутити стартер, але іскри немає

І який ключ запуск. для ваших родичів? може змінити ключ (два з них), в ньому також акумулятор;

Можливо також, що це відмова сигналізації. якщо ви тимчасово його вимкнете, він почнеться?

Місяць тому в 4 циліндрі сталася помилка пропуски запалювання. Змінили свічки, місцями змінили котушки 3 та 4 циліндрів. Помилка зникла.

Я перевірю опцію з акумулятором, але це малоймовірно, t.до. Автомобіль зупинився, починаючи через пару годин паркування, до цього я їхав півдня.

Є лише один ключ, але помилок іммобілайзера немає. робочий ключ.

Рав, читайте помилки для початку

У фари є помилки, пральна машина фари, по радіо, в поворотному світлі в тумані, і це все.

#6 офлайн Рав

Рав, немає регулярних тривог?

Попередній діагноз: вилетів (витягнутий, стрибнув, стрибнув) ланцюг, зігнув клапан, тому закусили без опору.

Я шукаю хорошого (адекватного) автомобіліста в пермі, для гарної поради, щирої вдячності.Що

Що робити, якщо Тігуан не починає на холоді

Багато автомобілістів, які мають досвід хоча б одного разу, натрапили на проблему запуску двигуна в сильному морозі. По суті, такий інцидент не особливо дивно, оскільки більшість автомобілів стабільно працюють лише в діапазоні температури від плюс 40 до мінус 20 градусів Цельсія. І що в Росії та інших країнах СНД? Мороз часто перевищує позначку в мінус 25 і мінус 30. Найчастіше власники одного з найпопулярніших кросоверів. Volkswagen Tiguan страждають від проблеми запуску двигуна взимку. І справа не в тому, що ця модель зроблена погано, але в деяких особливостях. Більш детально про те, що робити, якщо Тігуан не починається на морозі, давайте поговоримо в сучасній статті.

тігуан, почин, зупиняється, мороз, несправність, інжектора

Без паніки

Коли двигун починається і зупиняється негайно, багато водіїв починають невелику паніку, адже не кожен драйвер може негайно визначити цю несправність. Потягування дротів, форсунок, биття ногою на колесі автомобіля через безпорадність, як правило, не дає результату.

Зазвичай машина все одно починається через деякий час, і тоді ситуація може повторити себе.

тігуан, почин, зупиняється, мороз, несправність, інжектора

Я хотів би зазначити, що причина, коли двигун запускається і зупиняється негайно, можуть бути різні несправності, характерні для певної моделі автомобіля, починаючи з клапана системи розподілу газу VVT-I, а точніше через його засмічення, і закінчуючи спалюванням контактів естафети Tanososa. Що часто трапляється на автомобілях Honda.

Варто звернути увагу на той факт, що рекомендації надаються не для завершення чайників, а тим, хто вже може самостійно виконувати не.дифтикульту для виявлення несправності та усунення її.

Для людей, які нічого не розуміють у цих питаннях, краще відразу поїхати до служби автомобіля, і якщо двигун запуститься і зупиняється негайно, і це повторюється безуспішно кілька разів, зателефонуйте на буксирування.

Основна причина

Як правило, головна причина того, що двигун запускається і негайно зупиняється, або взагалі не починається, це несправність регулятора холостого ходу. Це особливо проявляється на домашніх автомобілях.

Як можна діагностувати несправність регулятора холостого ходу:

 • Ви зупинилися на 5 хвилин, після тривалої поїздки, звичайно, двигун гарячий. Після цього ви намагаєтесь запустити двигун, і двигун не запускається і не починається, і негайно зупиняється. Навіть якщо двигун запустився, то звичайний холостий хід не піддається негайно, а лише після того, як ніхто не натискає на педаль газу.
 • Така ж ситуація може виникнути на холодному двигуні. Двигун починається і зупиняється негайно з першого разу, а з вдруге він працює нормально.
 • Який би двигун, гарячий чи холодний, він починається лише з газової педалі газу.
 • Ситуація така ж, як і в пункті 3, але педаль прискорювача повинна постійно зберігатися, поки двигун не зігріється або автомобіль не почав їздити.
 • Ви різко гальмували, і машина раптово зупинилася, коли повторно розпочавшись, холостий хід знаходиться в межах нормального діапазону.
 • Водіння холостого режиму в межах високих меж від 1500 до 2000 обертів і лише після нахилу вони переходять у звичайні значення. Тому, якщо ваш автомобіль запуститься і негайно зупиняється, спробуйте негайно вимити вузол дросельної заслінки та регулятор холостого ходу. Якщо це не допомогло, просто замініть RXX, і це все.

Volkswagen Tiguan 1 покоління не запущено

Volkswagen Tiguan (1 покоління) 2007-2011.

По.перше, ми проаналізуємо етапи нормального початку двигуна за допомогою ключа запалювання.

Основні варіанти автомобіля де.енергетичні, рульовий стовпець блокується, режим паркування активний

Підключення до акумулятора, включення приладової панелі, активація деяких електричних систем (аксесуарів)

Активація всіх систем електриків, що підключаються до ECU, розблокуючи кермо

Запуск стартера, запуск двигуна, автоматичне повернення клавіш у положенні 2 (увімкнено) після запуску

Розглянемо можливі електричні та механічні несправності Тігуана (1 покоління), в яких двигун не запускається взимку чи влітку, враховуючи попередні події.

Щоб краще почути звуки машини та правильно діагностувати проблему під час запуску, відкрийте капюшон і не закривайте двері водія.

Перелік можливих ситуацій з несправністю, в яких процедура запуску двигуна не досягає обертання стартера.

Акумулятор відключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони могли літати, забруднювати або окислюватися, щоб джерело живлення від акумулятора не відбувався.

Акумулятор повністю сів. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Ланцюг потужності стартера зламана. Перевірте дроти, стартерні та реле запобіжники, чи правильно закваска підключений до акумулятора, окислювані та спалені контакти, замерзла тягова реле замерна від вологи.

Стартер не працює. Ремонт (носіння пензлів та колектора) або заміна стартера.

Автоматична коробка передач стоїть у режимі DRAM (Drive) або R (Back Bear). На моделях Volkswagen Tiguan з автоматичною коробкою передач, двигун може не запускатись, якщо після включення запалювання поле не переноситься в режим P (паркування) (паркування).

Педаль зчеплення недостатньо натиснута. На моделях з механічною коробкою передач, проблема може виникнути через недостатньо стиснуту зчеплення. Клацніть до кінця на педалі зчеплення та повторіть запуск двигуна.

Ремені безпеки не кріпиться. Моделі Volkswagen Tiguan з ременями безпеки не почнуться, поки ремені безпеки не будуть одягнені на водія та передній пасажир.

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, напередодні було машина чи миття двигуна

Вода, що падає під капот. Вода або волога входили в електричні елементи систем двигунів, що призвело до закриття. Вийміть накопичення вологи з клем акумулятора, високопостійних проводів свічки запалювання, з блоку запобіжників та інших контактів.

Під час сильного дощу вода також може потрапити в моторний відсік і спричинити несправності в роботі систем, відповідальних за запуск двигуна.

Несправність в блоці управління електронною одиницею. Контакти в механізмі запалювання можуть бути розплавлені, необхідно діагностувати справність замка замка та огляд клавіш запалювання.

Запобіжник запалювання вигоріло, перевірте його в блоці запобіжника та відповідний електричний ланцюг для скелі.

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, автомобіль припаркований біля сміттєвого резервуара або сміттєзвалища побутових відходів

Гризуни могли піднятися в теплий відсік двигуна, і, шукаючи вихід або їжу, вони посипали проводку в зоні акумулятора або стартера, перевірити цілісність дротів під капотом.

Перелік можливих ситуацій з несправностями, при яких стартер обертається, але двигун не починається.

Акумулятор погано підключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони можуть послабити або літати, забруднювати або окислювати.

Акумулятор сильно виписаний. Спробуйте сигналізувати і увімкнути фари, і якщо звук тихий, а світло тьмяне, це вказує на виписаний акумулятор. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Погана якість нафти. Якщо вулиця суворий мороз, то стара чи не все сезонне моторне масло може значно потовщитися при негативних температурах, що ускладнює запуск стартера для приведення механізмів двигуна. Розігріти машину в теплому гаражі з подальшим зміною олії.

Напередодні напередодні була в охайність

Свіжо закладений бензин/дизель не містить зимових добавок та фруктів у паливній лінії, газового насоса чи іншого місця і не входить до двигуна. Зазвичай це відбувається після заправки на іншій АЗС (не в тому, що зазвичай є). У той же час, не потрібно, щоб заправка газу відбулася вчора або просто, в резервуарі, решта бензин не змішується з новим, а старий витрачається спочатку і лише тоді новий.

Бензин з іншим октановим номером. Для моделей випуску Tiguan 2007-2011. Рекомендується налити бренд AI-95 з бензиновим двигуном з бензиновим двигуном. Бензин не відповідає характеристикам з більшим або меншим октановим числом, може гірше ігнорувати іскру свічок, посилює ситуацію двигуна, починаючи з сильного морозу.

Охайно загоріло вогонь, функціонування бензинового насоса не чути, клацання естафети Tanososa можна почути, стартер крутиться активно

Несправний бензиновий насос, його фільтр був забитий через погану якості (брудне) паливо, внаслідок такої роботи він може перегріватися та розбитися.

Відсутність бензину в резервуарі. Іноді відсутність палива викликається отриманим витоком, шланг палива пролетіла або пошкоджено іншу паливну шосе, подивіться на датчик рівня палива, огляньте автомобіль під ним плям та калюж.

Охайно загорівся, газовий насос не чувається

Несправна реле розслаблення. Реле паливного насоса забезпечує подачу та припинення джерела живлення газового насоса в команді ECU, насос не накачує, а бензин у паливній пандусі немає. Перевірте наявність реле газового насоса і, якщо це необхідно, замініть.

Volkswagen Tiguan 2 покоління не запущено

Volkswagen Tiguan (2 покоління) 2016-2022.

По.перше, ми проаналізуємо етапи звичайного початку двигуна за допомогою ключа запалювання або кнопки «Пуск/зупинка».

Ми потрапили за кермо за допомогою електронної клавіші, не натиснули кнопку

Система визнала ключ і розблокує блокування запалювання, основні параметри автомобіля де.енергетики, рульове стовпець заблокований, режим паркування активний

Підключення до акумулятора, включення приладової панелі, активація деяких електричних систем (аксесуарів)

Активація всіх систем електриків, що підключаються до ECU, розблокуючи кермо

Закрив педаль гальма і натиснув кнопку 3.й раз

Запуск стартера, запуск двигуна, автоматичне повернення ключа/системи для розміщення 2 (увімкнено) після запуску

Розглянемо можливі електричні та механічні несправності Тігуана (2 покоління), в яких двигун не запущений взимку чи влітку, враховуючи попередні події.

Щоб краще почути звуки машини та правильно діагностувати проблему під час запуску, відкрийте капюшон і не закривайте двері водія.

Перелік можливих ситуацій з несправністю, в яких процедура запуску двигуна не досягає обертання стартера.

Акумулятор відключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони могли літати, забруднювати або окислюватися, щоб джерело живлення від акумулятора не відбувався.

Акумулятор повністю сів. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Ланцюг потужності стартера зламана. Перевірте дроти, стартерні та реле запобіжники, чи правильно закваска підключений до акумулятора, окислювані та спалені контакти, замерзла тягова реле замерна від вологи.

Стартер не працює. Необхідно відремонтувати або замінити стартер (заводський шлюб).

Автоматична коробка передач стоїть у режимі DRAM (Drive) або R (Back Bear). На моделях Volkswagen Tiguan з автоматичною коробкою передач, двигун може не запускатись, якщо після включення запалювання поле не переноситься в режим P (паркування) (паркування).

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, напередодні було машина чи миття двигуна

Вода, що падає під капот. Вода або волога входили в електричні елементи систем двигунів, що призвело до закриття. Вийміть накопичення вологи з клем акумулятора, високопостійних проводів свічки запалювання, з блоку запобіжників та інших контактів.

Відсутність електронного ключа поблизу. Якщо замок обладнаний запалюванням кнопки, то, щоб увімкнути запалювання та запустити двигун за допомогою кнопки «Пуск/зупинка.

Несправність в блоці управління електронною одиницею. Контакти в механізмі запалювання можуть бути розплавлені, необхідно діагностувати справність замка замка та огляд клавіш запалювання.

Запобіжник запалювання вигоріло, перевірте його в блоці запобіжника та відповідний електричний ланцюг для скелі.

Перелік можливих ситуацій з несправностями, при яких стартер обертається, але двигун не починається.

Акумулятор погано підключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони можуть послабити або літати, забруднювати або окислювати.

Акумулятор сильно виписаний. Спробуйте сигналізувати і увімкнути фари, і якщо звук тихий, а світло тьмяне, це вказує на виписаний акумулятор. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Погана якість нафти. Якщо вулиця суворий мороз, то стара чи не все сезонне моторне масло може значно потовщитися при негативних температурах, що ускладнює запуск стартера для приведення механізмів двигуна. Розігріти машину в теплому гаражі з подальшим зміною олії.

Напередодні напередодні була в охайність

Свіжо закладений бензин/дизель не містить зимових добавок та фруктів у паливній лінії, газового насоса чи іншого місця і не входить до двигуна. Зазвичай це відбувається після заправки на іншій АЗС (не в тому, що зазвичай є). У той же час, не потрібно, щоб заправка газу відбулася вчора або просто, в резервуарі, решта бензин не змішується з новим, а старий витрачається спочатку і лише тоді новий.

Бензин з іншим октановим номером. Для моделей випуску Tiguan 2016-2022. Рекомендується налити бренд AI-95 з бензиновим двигуном з бензиновим двигуном. Бензин не відповідає характеристикам з більшим або меншим октановим числом, може гірше ігнорувати іскру свічок, посилює ситуацію двигуна, починаючи з сильного морозу.

Охайно загоріло вогонь, функціонування бензинового насоса не чути, клацання естафети Tanososa можна почути, стартер крутиться активно

Несправний бензиновий насос. Паливо постачальника насоса не вдалося, воно може перегрітися від тривалої роботи із засміченим паливним фільтром тонкого очищення, через низьку якість (брудне) паливо.

Відсутність бензину в резервуарі. Іноді відсутність палива викликається отриманим витоком, шланг палива пролетіла або пошкоджено іншу паливну шосе, подивіться на датчик рівня палива, огляньте автомобіль під ним плям та калюж.

Охайно загорівся, газовий насос не чувається

Несправна реле розслаблення. Реле паливного насоса забезпечує подачу та припинення джерела живлення газового насоса в команді ECU, насос не накачує, а бензин у паливній пандусі немає. Перевірте наявність реле газового насоса і, якщо це необхідно, замініть.

Знищуючись у джерелі живлення живлення живлення, необхідно перевірити всі запобіжники та дроти, що йдуть до бензинового насоса.

Охайно загоріло вогонь, експлуатація бензинового насоса не чути, клацання реле газового насоса можна почути, стартер крутиться активно, автомобіль невдалий вже давно

Несправний бензиновий насос. Це відбувається через окислення колектора електродвигуна після тривалого простою в його роботі.

Двигун запускається і зупиняється: пошук несправностей

Отже, якщо подібна проблема виявилася, то необхідно врахувати ряд функцій. Перш за все, після запуску впливатимуть такі фактори: після запуску:

 • постачання палива;
 • Подача повітря;
 • Іскра на свічки запалювання (для бензинового льоду);
 • правильна робота світиться свічок (для дизельних двигунів);
 • справна робота ESUD та електронних датчиків;

У цьому випадку несправностей СПГ, низьке стиснення, значно збиті фази часу та інших нюансів у цьому випадку враховуються, але не виходять на перший план. Справа в тому, що живлення в присутності серйозних несправностей не буде розпочато навіть на короткий час.

Враховуючи вищесказане, перш за все, вам слід почати з перевірки основних можливих причин:

 • Досить часто несправності в експлуатації тривоги та анти.крадіжкового комплексу можуть спричинити невдачу двигуна після початку. Іншими словами, іммобілайзер не вимикається і продовжує блокувати запуск льоду, що є його основною функцією для запобігання крадіжці транспортного засобу. Якщо сигналізація блокує двигун, то необхідно перевірити роботу всіх елементів, спробувати скинути помилку, вимкнути анти.ронну систему тощо.D.
 • Проблеми з RXC та непрацюючим клапаном часто виникають через забруднення цих елементів. Ви також повинні звернути увагу на чистоту дроселя. Що стосується датчика колінчастого вала, то неправильні дані, які він передає в ECU, можуть спричинити зупинку двигуна відразу після запуску.
 • Низька якість палива та мастила також може спричинити проблеми. Як правило, проблеми починаються у випадках, коли заправка здійснювалася з низько створеним паливом або в двигуні, не відповідає рекомендаціям/моторним маслом, що втрачає свої властивості, використовується.
 • Несправний газовий насос, витік повітря в паливній лінії, утворення повітряних пробки та забруднення паливних фільтрів не дозволяє створювати потрібний тиск у електростанції або подавати паливо в необхідному обсязі. і його забруднення призводить до того, що робоча суміш значно переписана. Іншими словами, двигуна не вистачає повітря для спалювання палива, наповнюються свічки запалювання.
 • Проблеми з датчиками ESUD (датчик EGR, датчик кисню, DPKV тощо.) може призвести до нестабільної роботи двигуна на холостому ходу та до повної зупинки двигуна після запуску.

Ми також рекомендуємо прочитати статтю про те, чому двигун кріпляється при гальмуванні. З цієї статті ви дізнаєтесь про причини, чому живісний блок починає працювати нестабільним, або кіоски двигуна після натискання на гальмо.

Тепер давайте зупинимось на найпоширеніших проблемах та способах їх усунення, детально вивчивши.

 • Перш за все, винуватець може виявитися низьким рівнем палива в баку для газу та його якості. Якщо бензин або дизельне паливо закінчується, то двигун запуститься на залишках в системі живлення, але його подальша робота буде неможливою.

Що стосується якості, то недобросовісні продавці можуть використовувати як різні добавки, так і звичайну воду для розведення палива. Щоб перевірити це, частина палива зливається в прозорий контейнер, після чого необхідно дати рідину стояти.

Вода важча, ніж бензин і осідає на дно. Якщо це вийшло просто так, то проблема була виявлена. Щоб вирішити, часто буде достатньо, щоб розбавити існуюче паливо з високою якістю горючим, після чого двигун зазвичай вдається почати.

Однак це не завжди працює. Немає випадків, коли подача низькоякісного палива в резервуарі необхідна для повного стіка, після чого ретельно проводиться та промивається електростанція.

Якщо несправність виявляється на дизельному двигуні, то проблеми з горючим можуть призвести до більш серйозних наслідків. Наприклад, якщо дизель починається і зупиняється взимку, то причиною може бути опікуватися та заморожене дизельне паливо. У цьому випадку дизельне паливо потрібно торкнутися, фільтри тощо.D.

Набагато гірше, якщо бензин потрапив у дизельний автомобіль випадково. У такій ситуації існує великий ризик серйозної пошкодження та відмови дорогого дизельного обладнання для паливного дизельного двигуна (паливні насоси, форсунки).

 • Наступна причина того, що двигун запускається, працює та кладе, може бути акумулятор. Справа в тому, що багато систем та виконавчих пристроїв для звичайної роботи потребують достатнього заряду акумулятора.

Ми говоримо про паливний насос та систему запалювання, яка споживає електроенергію від акумулятора не тільки на момент запуску, але і після того, як двигун розпочав свою роботу. Як правило, якщо робочого стартера важко скрутити двигун, то це вказує на сильний розряд акумулятора.

 • Ще один елемент, на який варто звернути увагу на випадок різкого зупинки двигуна після запуску. це паливний насос. На сучасному інжекторі Авто.насос, паливний бак розташований у паливному баку.

Для того, щоб перевірити його роботу, вам потрібно повернути ключ у замок, уважно ввімкнути запалювання та слухати. У перші секунди після повороту ключа слід почути характерний світлий гудіння. Цей звук триває кілька секунд, що свідчить про те, що бензиновий насос почав працювати і створює тиск у системній системі.

Якщо такий звук не чути, то необхідно визначити причину, чому газовий насос не накачує бензин. Насос насоса, естафета Tanososa, запобіжники та інші елементи електрокопу можуть вийти з ладу. Ми також додаємо, що ECU може вимкнути потужність на насос, якщо датчик колінчастого вала не дає сигнал.

Важливо також врахувати, що сітчасте фільтр може засмічувати на газовій насосах. Для точної діагностики доцільно вимірювати тиск палива в паливній рейці за допомогою датчика тиску.

Ще часто причина може бути паливним фільтром. Якщо він забруднений, то зменшення пропускної здатності призводить до того, що насос не може перекачувати бензин у належному об’ємі для нормальної роботи двигуна. Як результат, пристрій зупиняється після запуску.

 • Якщо паливо в системі є нормальним, а тиск є нормальним, то проблема може бути пов’язана з системою запалювання. Найчастіше свічки та свічки високопостійні дроти виходять з ладу. Для проводів характерною особливістю є те, що двигун зупиняється після миття або у вологу погоду.

Що врешті.решт

Як бачите, є багато причин, чому двигун починає працювати і зупиняється після початку. Більше того, більшість з них зазвичай пов’язані з паливною системою, системою запалювання та електронною системою управління.

Важливо також врахувати, що кільця поршня можуть призвести до певних труднощів під час запуску та зупинити двигун після початку роботи. Рідше проблема виникає у зв’язку зі значним загальним зносом двигуна.

У цьому випадку доцільно говорити про низьке стиснення циліндрів через те, що двигун розробив свій ресурс (стіни циліндрів, кілець тощо зношуються.D.), тобто одиницю потребує капітального ремонту. Стиснення можна виміряти для службової станції або ви за допомогою компресометра.

Двигун керується в режимі холостого ходу: що перевірити. Можливі причини несправностей на двигунах з карбюратором, інжектором, дизельними електростанціями.

тігуан, почин, зупиняється, мороз, несправність, інжектора

На холостому ходу повороти “float”: чому це відбувається. Основні несправності, пов’язані з холостою оборотною оборотами на бензині та дизельному двигуні.

тігуан, почин, зупиняється, мороз, несправність, інжектора

Основні причини двигуна починають зупинятися після розігріву. Часті проблеми карбюраторів та інжекторних двигунів, діагностика несправностей.

Чому двигун може не набирати швидкості: бензиновий двигун, дизельний блок, автомобіль з HBO. Діагностика несправностей, корисні поради.

тігуан, почин, зупиняється, мороз, несправність, інжектора

Причини погляду після натискання на педаль газу виникають, і двигун починається з Zoopet. Випадки двигуна з HBO при переході від бензину на газ.

тігуан, почин, зупиняється, мороз, несправність, інжектора

Причини двигуна можуть зупинитися при натисканні на гальмо. Посильний блок зупиняється з гострим гальмуванням, з стисненням зчеплення та гальмами тощо.П.

Тема: Починається та кіоски. Помилок немає! Є іскра! Є бензин!

Проблема в цьому: вона починається з гарячого та холодного, і негайно зупиняється. Іноді це починається, іноді ні. Перевірені помилки двигуна Vag-Com №. Бензин потрапляє в циліндри (коли свічки не починають сирі), на свічках є іскра.

Попередня історія: Вчора вранці (1 градус на вулиці), як правило, розпочався з авто.ланцюга, розігрівав, пішов на роботу. На обід (2 градуси на вулиці) він зазвичай почав, ходив по магазинах на роботу, заїхав у три магазини, машина запустилася і їхала, їхала до четвертого магазину і раптом зупинилася по дорозі, ледве зумів повернутись на бік дорога. Я підкорюю, машина починається і зупиняється негайно, і так кілька разів. Залишив машину, пішов пішки. Він подзвонив своєму братові, він приніс ноутбук з адаптером (пройшло близько трьох годин), перевірив. помилок немає. Почав починатися, вже на холоді. та сама історія, почалася лише не кожного разу. Вони подивилися на пояс (зверху, максимально), як нормально, крутяться, щоб він закрутився, він починається нормально, зі статі, як кажуть. Ми вирішили перевірити постачання бензину зняли гумовий шланг із живлення перед пандусом (я зламав трубку рік тому, я поклав гумовий шланг на затискачі). Базин приходить. Вийміть котушку, вставив свічку. Є іскра. З ним не було свічки, тому вони потягнули машину на стоянку. Увечері, після роботи, він взяв свічника, позую. більше не почалося, зняв свічки. сирий, висушений, поставлений, не починається, знову видалений. Сирий. Сушені свічки, що називаються другом, перевірили іскру, лише слабкі. Тісто вже ледве скрушило. Сьогодні я поставив акумулятор акумулятора.

Я піднявся на пошук (перекинув багато тем). Я не знайшов нічого придатного. Ідеї ​​немає. Якщо DPKV або якийсь інший, і навіть щось пов’язане з електриком. Я думаю, що діагностика показує помилки. Dotozh в діагностиці показала температуру теплоносія на 12 градусів (двигун ще не встиг рухатись, він був на 2 градуси на вулиці). Є іскра, є бензин (половина резервуара, потрапляє в циліндри). Я завжди заправляю на Лукоїл, майже завжди на одній АЗС. Іммобілайзер на моїй машині, наскільки я знаю, ні. Його не поставили на американців цього року.

Сьогодні: заряджав акумулятор, почав починатися. Злегка схопив, і це все. Скручений, скручений. Зняв верхню кришку пояса ГРМ, подивився на пояс, скрутив його, все добре. Вийміть котушку з першого циліндра, вставив запасну свічку. Іскра відмінна, я відкрутив свічку з першого циліндра. сирий, дме, вставлений у кінчик. Іскра хороша, вставлена ​​назад. Я завоював. Все порожнє, навіть не намагається забрати. Відчувається, що бензин і іскра постачаються в різний час.

VW Passat B5, 1999.у. (2000 м.G.), один.8T ATW, Автоматична коробка передач (Tiptronic EFP), Sedan, США, WVWMA23B3YP171206. Разом з 05.2011 рік. Вагний ком

Тігуан починається і зупиняється на морозі

Volkswagen Tiguan (2010). Складний запуск гарячого двигуна

Причини бідного запуску для гарячого

Відповідно до статистики, основними причинами поганого запуску двигуна після простою при високій температурі є:

-Збагачена паливна суміш, яка утворюється завдяки поганому бензину якісності (його світлові фракції випаровуються, і отримують своєрідний «бензиновий туман») несправний датчик охолоджуючої рідини. При високій температурі навколишнього середовища ймовірність його неправильної роботи. це ймовірність її неправильного займання. Це може бути неправильно виставлене або виникають проблеми із блокуванням запалювання.

Перше, що потрібно зробити так, щоб двигун зазвичай запущений на гарячому. Заправляйте на перевірених АЗС, а також відстежують стан паливної системи вашого автомобіля. Якщо після навіть короткого простою двигун не запускається в вогні, то спочатку відкрийте дросель (натисніть на педаль прискорювача) або вийміть кришку фільтра і залиште його відкритим на пару хвилин. За цей час бензин випарений зникне, і ви можете, як правило, запустити двигун. Якщо така процедура не допомогла, то необхідно шукати несправності серед вищезазначених вузлів та механізмів.

Вузли, які можуть стати причинами проблем

-Низькоякісне паливо, випаровування його легких фракцій.Невдалий датчик охолоджуючої рідини.Датчик положення колінчастого вала.Датчик повітряного потоку.Паливі форсунки.Паливний насос.Паливний насос високого тиску.Регулятор холостого ходу.Контроль тиску палива.Дизель бездіяльно.Модуль запалювання

Чому підігрітий кіоск

Деякі автомобілісти стикаються з ситуацією, коли вже занедбаний і нагрітий двигун раптом зупиняється. Більше того, це відбувається після того, як датчик зафіксував набір нормальної робочої температури. Для цього може бути кілька причин.

-Погане якість палива. Ця ситуація є типовою, наприклад, якщо ви заїжджаєте від АЗС, а через короткий проміжок часу двигун починає «кашель», автомобілі Twits і Kids. Вихід тут очевидно. для стікання палива низької якості, видування паливної системи та заміни паливного фільтра. Також доцільно замінити свічки, але якщо вони нові, ви можете зробити їх чистку. Природно, ви не повинні закликати на такі АЗС у майбутньому, і якщо ви зберегли чек, ви можете зателефонувати туди і подати претензію на якість палива.

-Паливний фільтр. За допомогою затриманого двигуна слід також перевірити стан паливного фільтра. І якщо, згідно з правилами, він вже повинен бути замінений, то вам потрібно це зробити, незважаючи на те, чи його ще не забили чи ні.

-Повітряний фільтр. Тут ситуація схожа. Двигун може “злучити” збагачену суміш і незабаром після початку. Перевірте його стан і, якщо необхідно, замініть. До речі, саме так можна зменшити споживання палива.

-Бензиновий насос. Якщо він не працює в повній пропускній здатності, то двигун зазнає палива, і відповідно, через деякий час він зупиниться.

-Генератор. Якщо він повністю або частково провалився, він перестав давати зарядку акумулятора. Водій може не відразу помітити цей факт, запустити двигун і піти. Однак він піде лише до повного звільнення акумулятора. На жаль, починати запускати двигун на ньому більше не буде можливим. У деяких випадках ви можете спробувати затягнути ремінь генератора. Якщо ця процедура не допомогла, вам потрібно зателефонувати на буксирування або зателефонувати друзям, щоб ваш автомобіль перетягував до гаража або сто.

Не починати з гарячого інжекторного двигуна

Оскільки двигун інжектора дещо складніший, ніж карбюратор, відповідно, причини, чому такий двигун не запускається, буде більшим. Зокрема, вони можуть бути несправністю таких вузлів та механізмів:

-Датчик температури теплоносія (теплоносій). У спекотну погоду він може зазнати невдачі та подати неправильну інформацію в ECU, зокрема, що температура теплоносія вище, ніж регулятор колінчастого вала (DPKV). Його відмова призведе до неправильної роботи ECU, що, в свою чергу, не дозволить двигуна для двигуна масового повітря (DMRV). У спекотну погоду датчик може не впоратися з завданнями, призначеними для нього, оскільки різниця температури вхідних та вихідних повітря буде незначною. Крім того, завжди існує ймовірність його часткової або повної невдачі шліфувальних форсунок. Тут ситуація схожа на двигун карбюратора. Невелика частка бензину при високій температурі випаровується, утворюючи збагачену паливну суміш. Відповідно, двигун зазвичай не може запустити паливний насос. Зокрема, необхідно перевірити роботу регулятора управління його перевернутим простором (PXX) запалювання палива палива.

Він погано запущений на гарячому дизельному двигуні

На жаль, дизельні двигуни також іноді можуть не почати гаряче. Найчастіше причини цього явища. це несправності таких вузлів:

-Датчик теплоносія. Тут ситуація схожа на ту, яка була описана в попередньому розділі. Датчик може вийти з ладу, і, відповідно, передати в ECU неправильну інформаційну адвоката на посаду колінчастого вала. Ситуація, подібна до інжектора двигуна масового потоку повітря. Аналогічно насосний насос високого тиску. Зокрема, це може статися через значний знос втулки та насосний вал насоса. Повітря потрапляє в насос з.під сальника, тому стає неможливим набирати робочий тиск у Холонгері Хартії холостого двигуна дизельного двигуна тиску палива запалювання.

Не починається з двигуна гарячого карбюратора

Причини, чому карбюратор більш.менш чіткий на гарячому, мінливість бензину здебільшого винна. Суть полягає в тому, що коли двигун прогрівається до робочої температури, карбюратор також нагрівається, і після вимкнення протягом 10-15 хвилин паливо починає випаровуватися, тому важко запустити машину.

Тігуан починається і зупиняється на морозі

VW Tiguan Club / Tiguan Club / Tiguans.ru. це запис зафіксовано

вітання всім! Тигуан 1 відпочинок. Проблема полягає в наступному: на вулиці мороз, я розігріваю вебес на півгодини, я намагаюся почати за кілька секунд і кіоски. Крім того, 5-6 Більш невдалі спроби, а також протягом декількох секунд будуть запущені або більше не через AKUM. Хто мав подібну річ, що вони зробили? Я розумію, що через мороз, але вам потрібно вирішити проблему.

Олександр, я, як і Дмитро, мав 2 свічки інтенсивності 1 та циліндра, вчора я змінив це без проблем. п’ятнадцять. І до цього в. 5 проблематично з 2 або 3 рази розпочатого. Перевірте свічки, вони недорогі Bosch 950R NZHK 1150R

Це було також зі старим акумулятором. Після того, як Webasto вийде, зачекайте п’ять хвилин, а потім запустіть двигун. Тепер з новим акумулятором такого не існує, він починається в будь.який час.

Я не починав на морозі через свічки свічки. Загинули дві свічки. Замінив усі чотири. Проблема пішла

Доброго дня! Спробуйте дозволити автомобілю трохи стояти після нагрівача після роботи. Я не знаю, наскільки Vaga, але багато виробників автомобілів, через різницю в температурі двигуна внутрішнього згоряння та навколишнього повітря, є контрольними одиницями в ступорі. Мило стояти після розігріву і запустити.

Існує датчик тиску палива в низькій лінії, коли паливо не дуже (воно стає густим і каламутним) система дизель, щоб насос Бог заборонений не працювати для сухого (захист від дурня), поради щодо зміни палива або Автомобіль до теплого місця, і все буде добре.

Загалом, хто робить як? Довгий час рятуйте машину? Я перебуваю в морозах максимум 5 хвилин. А потім в основному олія в коробці. В плюсі. Хвилину, дві.А потім усі до 90 градусів максимум до 2 RP

Регулятор тиску палива в паливній пандусі засмічується. Я змінив це і пройшов. Swav 10.річний дрестил.

На тигра цього не сталося, я намагаюся поховати на пристойних АЗС. Але на іншому автомобілі, також німецький виробник, коли він був схожий, бачити паршиве дизельне паливо. Нагрівач працював, сидів у тачці, температура двигуна, здавалося, вже була нормами, і почала проїхати 5 метрів і зупинився. Фільтр. це побачити. Я проїхав обігрівач ще годину, поки ви не побачите температуру трохи під капотом, і Соляр не пішов, тоді я міг лише піти. Використовуйте антигеля, якщо заправляти на сумнівних АЗС.

Основна причина проблеми. стартер

Tiguan Volkswagen. це якісний автомобіль, тому проблема запуску його двигуна на холоді дуже дивна. З появою таких інцидентів багато власників цієї моделі почали скаржитися на головний кабінет автомобіля та попросили поради щодо їх рішення. Через деякий час виробник все.таки знайшов той самий «корінь зла», що ускладнило життя автомобілістів. Стартер винен.

Справа в тому, що тигуанський стартер представлений стандартним вузлом для сучасних автомобілів. Структурно він складається з тих самих штифтів, колодки, корпусів та отворів для вентиляції. У процесі роботи місцями з високою вологістю та низькою температурою на контактному штифті стартера, який відповідає за прокрутку валу двигуна, утворюється лід. Результат такого явища полягає в тому, що стартер або взагалі не закручує мотор, або робить це надзвичайно слабким, і через машину не починається на морозі. Тігуан можна віднести до хронічних «болячок» Тигуана лише з тієї причини, що модельний стартер розташований за радіатором, саме тому він додатково підірваний холодним повітрям.

Автомобільний концерт негайно відповів на проблему і дав поради власникам Тігуана рішенням. Оскільки виробник рекомендує запустити кросовер на морозі, ви повинні зробити наступне:

 • Перш за все, перевірте систему живлення та мережу живлення. Якщо з ними все нормально, то винуватець проблеми. це стартер.
 • Тепер сідайте в машину і почніть прокручувати двигун із стартером буквально 2-3 секунди, роблячи це приблизно 6-8 разів. Після завершення процедури доцільно чекати 30-40 секунд.
 • Крім того, залишається лише для запуску машини, коли шпилька стартера нагріла, і весь лід розтанув.

Важливий! Якщо ваш Volkswagen Tiguan не починається з холоду, ні в якому разі не закрутити стартер. Такі дії не допоможуть запустити двигун, а лише посилити ситуацію або висадивши акумулятор, або провал свічок запалювання, які заповнить паливо.

Після вирішення проблеми з часом з стартером, це буде найпростіше запобігти. Для цього достатньо однієї речі. не ставити машину в мороз у тих місцях, де підвищена вологість та позитивна температура залишаються протягом тривалого періоду. В іншому випадку подорож до морозу “зламає” стартера, і проблема повториться знову.

тігуан, почин, зупиняється, мороз, несправність, інжектора

Інші причини неможливості запустити мотор

Звичайно, близько 70% випадків, коли Tiguan не починається з холоду, пов’язані саме з проблемою, описаною раніше. І що відбувається в решті 30% ситуацій? Давайте розберемося.

Насправді, причини неможливості запустити тигуанський двигун взимку не так мало. По суті, вони можуть бути викликані двома основними факторами:

 • По.перше. нічого не можна підпалити, тобто паливо не приходить або не входить в двигун добре;
 • Другий. немає чого підпалити, тобто паливо досягає, але система запалювання не вдається.

Для того, щоб вирішити всілякі причини проблеми, слід враховувати обидва можливі варіанти. Отже, чому Volkswagen Tiguan не починається з холоду через проблеми з паливною системою:

 • Є паливо, але воно низької якості. Рішення: Злийте поганий бензин і продовжуйте заправляти на перевірених АЗС.
 • Паливо, повітряний фільтр або забиття інжектора. Рішення: Замініть або очистіть зіпсовані деталі.
 • Паливо не досягає двигуна, інакше. в паливній системі немає тиску. Рішення: Перевірте і, якщо необхідно, замініть паливний насос або його регулятор.
 • У паливному фільтрі волога замерзає (актуальна в морозі лише для дизельних двигунів). Рішення: Покладіть машину або фільтруйте себе в тепле місце і зачекайте кілька годин.
 • Інші проблеми, пов’язані з неможливістю керувати деякими автомобілями в морозі (наприклад, пробитого палива).

Важливий! Якщо паливна система винна, то стартер Тігуана буде добре крутиться. Працюючи стартер, проблему слід шукати в інших вузлах автомобілів.

Ну, тепер давайте розглянемо причини відсутності Volkswagen Engine, що починається в холоді через проблеми із системою запалювання:

 • Акумулятор був виписаний. Рішення: заряд або, якщо акумулятор несправний, встановіть нове.
 • В системі електронного запалювання були проблеми: пробився дріт, котушка запалювання тощо. Рішення: Знайдіть проблему, викликаючи електриків та виправте її.
 • Існує несправність з свічкими пробками. Рішення: відкрутити, перевірити, очистити і, якщо потрібно, замінити.

На додаток до представлених вище причин, тигуанський двигун може не починатись на морозі, оскільки він сам провалився. У такій ситуації доцільно доставити машину до сотні, де професіонали перевіряють стиснення, знос моторних вузлів і будуть діяти на основі отриманої інформації.

Загалом, причини того, чому Тігуан не починається, ви можете зупинитися. Ця модель не має жодних інших “болячок”. Ми сподіваємось, що представлений раніше матеріал був корисним для вас. Удачі в ремонті та на дорогах!