Tiguan, який двигун кращий і надійний. 0 літра TSI, обидва двигуни 180 та 220 коней

Тестовий драйв Volkswagen Tiguan 2.0: Стандартний або середній селянин?

У лінійці Volkswagen є щонайменше дві легендарні моделі, які мають беззаперечний авторитет серед експертів та звичайних автомобілістів і визнані стандартами у своїх класах: це гольф, чия назва. це цілий сегмент автомобілів та пасат. Сьогодні, коли кросовери керують світом, Volkswagen також має щось запропонувати покупцеві. Основна «ударна одиниця» бренду в цьому класі. Tiguan. кросовер середнього розміру, а в даний час найпопулярніший позашляховик Європи. Восени 2020 року Тігуан поточного, другого покоління пройшло заплановане рестайлінг, і наприкінці минулого. на початку цього року вийшов на російський ринок. Оглядачі двигуна двічі їхали на оновленому Тігуані по маршруту Радішчєва і влаштували його “перевірити битву” на регіональних шосе та застійних праймерів регіону Ленінград, щоб дізнатися, чи вважається нинішній тигуан у своєму класі.

Наше знайомство з оновленим «тигуаном» розпочався у столиці «добре голова» скупчення та продовження на шосе M-11 Neva. Ні в восьми.пробок на Московській кільцевій дорозі, ні на шосе, автомобіль не давав причин більш.менш серйозних скарг.

У місті нам особливо сподобався німецька ергономіка, зручність посадки, сучасна мультимедійна система з добре звучною «музикою» та швидкою реакцією, а також відмінним кліматичним контролем: поставте бажану температуру, включену на “Автоматичний” режим і більше до кліматичних налаштувань може бути можливим, не повертайтеся. Навіть до горезвісного сенсорного дотику температури в салоні, ми швидко звикли до неї: зрозумівши, коли вам потрібно розтягнути руку, щоб зробити більш теплі/прохолодно, інший раз, коли ви навіть не думаєте про це.

tiguan, який, двигун, кращий, літра, обидва

Автомобілі Volkswagen називають “офіс коліс”. З точки зору дизайну, можливо, так, як воно є. Однак простір у салоні Тігуан (особливо місце водія) організований настільки добре, що в якийсь момент ви ловите себе, думаючи: Так, ви можете жити в такому “офісі”. Лише активно “збирати” пил та відбитки пальців головного відображення мультимедійних систем та сенсорних контролерів температури в салоні збентежені-ми використовуються до останнього рішення, але це далеко від усіх інших.

Водій перевищує 190 см без будь.яких проблем, поселяються за кермом, навіть не вибираючи до кінця діапазон поздовжнього регулювання сидіння. Досить комфортно для високої людини та “для себе”. Перед колінами, однак, постачання місця мінімальне, але дах не чинить тиск на верхню частину голови, незважаючи на наявність люка в машині

У розпорядженні задніх пасажирів-зручним підлокітником з тримачами чашок, роз’ємом типу USB-C, 12 вольтським розеткою, а також окремою (третьою) зоною кліматичного управління

Стовбуй. Існує підсвічування, зручні ніші для інструменту та каністра з маслом або «миття»; Задня частина заднього дивана складається частинами. Крім того, ви можете відрегулювати кут його нахилу

На високій швидкості шосе він підкупив насамперед живлення. Тігуан пішов на тест у версії 2.0 TSI (180 л. З.) за допомогою “робота” DSG-7 та передач приводу на повному приводі 4Motion. Двигун, що розвиває максимальний крутний момент 320 нм, вже при 1500 об / хв не особливо вражений у місті: коли починається з місця з мотора з такими характеристиками, ви очікуєте трохи більшої спритності. Але, прискорюючи з курсу до динаміки, немає питань: 180 «коней» зібрані разом і весело, незалежно від того, яку швидкість ви починаєте розгонути. від 30, 80 або 130 км/год/год.

Роботична коробка передач робить кроки швидко і майже «безперешкодно», уникаючи будь.яких збоїв у тязі навіть із інтенсивним прискоренням. Єдина причина для збору ніт була виявлена ​​лише в млявому потік “пробки”: у режимах переходу коробка не є, ні, і починає трохи подавати машину, однак, не приносить її до відвертого дискомфорту, однак.

Ми спробували режим “спорту” за великим рахунком “для шоу”. Так, поле в ньому тримає передачу довше і практично не використовує сьоме, а машина трохи активніша за газовою педалі. Але докорінно, характер машини не змінює цього: tiguan 2.0 Динаміка в будь.якому режимі! Та економічний: На платній лінії зі швидкістю круїзів близько 130 км/год, автомобіль витратив в середньому 8,0 літрів бензину на 100 км шляху. У змішаному циклі на маршруті “City. Podorur”, враховуючи пробки, споживання збільшилося на 0,3-0,4 л / 100 км.

Ходова частина

Гальмівна система

Усі версії Tiguan мають не.альтернативні 312 мм ротори дискового гальма спереду та 282 мм ротори ззаду, з простими та надійними моральними супортами TRW або Lucas. Як і у випадку з усіма гальмами з плаваючою кронштейном, вам потрібно приділити посилену увагу на стан пальців, але поки що найдавніші машини та копії потрібні після закоханих прогулянок, які дуже мало Власники Тігуана.

Задні супорти мають традиційні проблеми з підкисленням механізму гальмування паркування, а у випадку електричного рукоятки також можна підсумувати привід. В оригіналі він дорогий і тягне 130-150 євро. Неоргіналу можна знайти прийнятну якість близько 50, а мінімальні ціни починаються приблизно від 30. ми можемо припустити, досить бюджет. Шість років тому це було проблемою, тепер ви можете вирішити проблеми дуже недорого. Перехресна заміна підніметься дорожче. Правда, якість роботи китайських електричних приводів може бути низькою. силою затискання, а час роботи значно відрізнятиметься від заводської версії.

Маючи ресурс прокладки та роторів без сюрпризів, за допомогою 100 та з передній автоматичною коробкою передач, ви можете знайти більше нативних роторів і навіть прокладок. З регулярним “автоматичним” таким ресурсом гальм складніше отримати.

Варто звернути увагу на роботу підрозділу ABS. Свого часу надмірна увага привернула проблему пропарювання коліс на порушеннях і, у межу цих машин, що це призвело до численних експериментів із спалахами блоку ABS: спроби включити контроль запуску, антиотт, функції ESP та Просто оновлення прошивки відносно часто породжує більш м’які проблеми. На блоках. Зараз накопичений хороший досвід при налаштуванні ненауряних конфігурацій та оновлень, але все одно варто ретельно перевірити версії програмного забезпечення в блоках, якщо ви не хочете сюрпризів.

Підвіска

Фронт Тігуана Макферсон має досить ресурс. Якщо ви не долучитесь до всіх реєстраторів і подорожуєте по добрих дорогах (або вибираєте правильну траєкторію), то майже всі компоненти живуть майже до ста тисяч пробігу. Раніше передається лише тяга стабілізатора стійкості рептилії та задньої опори важеля. Після цієї лінії все шліфування доведеться в усьому світі, воно бажане-із заміною мовчазних блоків підрамника, і якщо ви не хочете знову потрапляти в підвіску за допомогою пробіжки 130-150, то із заміною Одночасно підтримує та амортизатори. І не забудьте підготувати набір болтів: традиційно для Volkswagen, вони виготовлені з пластиліну та іржаві.

Аматори для нападу на Шоббрики та Дірки дуже атакувати на задню підтримку переднього важеля. “Налаштування” все ще популярний у встановленні цілої підтримки від Audi Q3 RS та інших вдосконалених варіантів. Але вони кардинально знижують комфорт через дуже детальну передачу всієї дорожньої дрібниці до тіла та рульового управління. Цікаво, що важіль та підтримка м’яча сама можуть перетинати амортизатори, які багато живуть до 200 тисяч пробігу, якщо вони не знайдуть вини з кермом.

З нюансів також варто згадати, що багато зайвого шуму пов’язане зі стабілізатором стабільності рептилії: найменший зворот її втулки. а в кабіні повне відчуття підвіски повністю руйнується. І вони офіційно змінюють лише збори. На практиці встановлення “на клеї” та з рукоділлям, яка дозволяє вичавити еластичну смугу лайнера, освоїли. І ще одне: для ресурсу стабілізатора стан пружин дуже важливий. І вони мають кілька сантиметрів за тигуаном майже завжди в експлуатації.

Задня суспензія значно складніша, ніж передня, і його ресурс сильно залежить від середнього навантаження. Вічно порожні машини з міськими операціями прогулянки та прогулянки, але ті, хто справді використовує можливості кросовера для перевезення товарів та пасажирів, можуть бути нещасними. Перші стуки починаються через 50 тисяч, але зазвичай усуваються заміною стійок стабілізаторів та нижніх опорних кулях, вони також “плаваючі мовчазні блоки” згідно з термінологією гаража. Часто неправильно встановлюється тяга стабілізатора стабільності рептилії та розбитого кріплення створює хорошу обробку для дорогого та частого ремонту в майбутньому. І вихід пружини. до прогресивної стратифікації мовчазного блоку поздовжнього важеля.

Як результат, на сто тисяч, навіть акуратні власники майже напевно мають багато ремонту, рідко комусь вдається відкласти його, щоб пробігти 120-150, якщо ви не їдете на шосе з дуже хорошим асфальтом.

tiguan, який, двигун, кращий, літра, обидва

Великий ремонт задньої підвіски становить близько 100-130 євро запасних частин, включаючи мовчазні блоки верхнього «кривого» важеля, нижнього важеля опори, поздовжній важіль, підрамник, а також втулки заднього стабілізатора Перехресна стабільність, його тяга, колапс болтів і майже решта. Робота буде витягнута приблизно однакова. Також доцільно замінити пружини, вони також активно провисають, серед закоханих, які завантажують машину з верхом.

Ресурс підшипників концентратора зараз досить пристойний, і в автомобілях перед рестлілінгом вони часто почали запускатись з пробіжками до 50, головним чином ззаду. Тепер проблема стосується лише машин на не стандартній гумі з великим польотом та дивом, що зберігаються з низькими промисловості «попередньо.престованими» автомобілями з рідними підшипниками.

Рульове управління

Рульове управління з євро в цілому не є приматним. Рейки на Тігуані, що регулярно стоїть за VW серії Apa-BS з поясом у приводі. Якщо пильниці недоторкані, оновлені підсилювачем вчасно, то це не спричиняє неприємностей для гостей близько 200 тисяч. Правда, він дуже чутливий до якості джерела живлення на дошці. Отже, втомлений акумулятор є причиною більшості збоїв. Порив самої рейки зазвичай асоціюється з зривом датчика моменту або приводом приводу сили через бруд і воду.

tiguan, який, двигун, кращий, літра, обидва

Ресурс пари гайки, що поділяється гвинтом, залежить від навантажень і обмежений в цілому. З поганим змащуванням (у автомобілях з гарячих областей мастило часто протікає через пишнота і замерзає в дуже холодному) або вода та вібрація під час роботи з’являються. А потім двигун починає вимикатися через перегрів або перевищення навантаження або розриває привідний ремінь. Хороший тон вважається мастилом у рейці під час пробіжок близько 100 тисяч, щоб запобігти проблемам у майбутньому, але, як завжди, одиниці обслуговують машину, і зазвичай немає впевненості в пробігу.

Спосіб передавання

Поширені проблеми

Основна частина автомобілів, які ми маємо на всіх колесах. У дизайні немає серйозних прорахунків, і все добре з запасними частинами. Існує великий вибір обох нових, і вживаних запасних частин.

Основна частина планки хруса пов’язана з пошкодженням обкладинки. Друга група неприємностей стосується тих, хто має 2,0 двигуна “Gracowan” до 300 сил і 400 балів, “запуск” включається, і не вистачає міцності накопичувачів та карданського валу. Але їх гучний голос не слід враховувати. Хто займається налаштуванням вгору, а не всебічно, ті, у простому вимовці, винні в собі.

6-ступінчаста механічна коробка передач досить сильна, і вони виявляються нечасто, головним чином з 1,4 двигунами, де їх запас безпеки величезний. Основна проблема пов’язана з двома маховиками та його ресурсом. Є машини, де маховик стукає, з пробігом у регіоні 100 тисяч, але в його справжності мало впевненості. Як правило, проблеми в цій частині наздогнали ближче до 200 тисяч.

tiguan, який, двигун, кращий, літра, обидва

Гідромеханіка

Розділ з “автоматичним” повинен бути змушений зменшити. Зрештою, про проблеми коробки Aisin TF60, у нас вже є дуже детальна історія на нашому сайті. Вони далеко не вічні, якщо ви не змінюєте нафту часто і залишаєте систему охолодження запасів. Але в присутності нормального радіатора замість теплообмінника, зовнішнього фільтра та з частими заміною масла, їх ресурс може порадувати старими людями часу. Його 350 він проходить легко, навіть якщо ви беруть участь.

Для машин із сервісом суворо “за правилами” та з міською експлуатацією можна лише розраховувати на ці ж 100-120 тис. Нормальної роботи. Далі, ривки та помилки неминуче розпочнуться. І добре, якщо він коштує лише очищення гідроблока та очищення/заміни найбільш завантажених соленоїдів. Зрештою, гумовий поршень часто розриває перегрівання автоматичної коробки передач, і для цього знадобиться більш серйозний ремонт.

7-ступінчастий робот

Роботи Preselle тут лише з зчепленням на масляній ванті. DQ250 та DQ500, їх поставили на Тигуан в основному після рестлілінгу. До речі, на Tiguan є рідкісні варіанти для цих ящиків для двигунів 1,4 TSI, які дуже цінують закохані настройки будь.яких автомобілів VW для заміни “сухого” DQ200. Зрозуміло, що такі варіанти мають дефіцит. Але загалом, пресенти цих серій чудово досягнуті.

Почнемо з нового та більш моменту автоматичної коробки передач-7-ступінь DQ500. На Tiguan вони використовуються лише у всіх версіях приводу на колесах, які позначаються 0BH або 0DL. Цей семи.швидкісний робот спочатку з’явився з потужними дизельними двигунами, але до моменту рестайлінгу Тігуань він почав розміщуватись із набагато меншими моторами моментів. Причина полягає як у загальному високому ресурсі зчеплення, так і в механічній частині, так і в більш зручному співвідношенні передач для руху в міському режимі. все ще 6 програм для роботизованої автоматичної передачі з потужним двигуном виявилося недостатньою. Або революції були завищені при русі зі швидкістю 110-130 км/год, або занадто багато коефіцієнта передач на початку спричиняє високий знос зчеплення.

tiguan, який, двигун, кращий, літра, обидва

Ці коробки вважаються дуже надійними, за комерційними технологіями вони часто не потребують заміни зчеплення на пробіг 250-300 тисяч кілометрів і з регулярною заміною олії та фільтра вони подають досить надійно. Але з масовим використанням на автомобілях є більше проблем. Не в останню чергу до більш високої температури при роботі в парах з бензиновими двигунами та через багато любителів налаштування двигунів серії EA888 та EA189.

Коробки, випущені в період з 27.05.2013. 14.одинадцять.2014 рік, у вас проблема з кільцем блокування третього синхронізатора, який слід усунути як частину гарантії або Куланца. Дата виготовлення коробки записується безпосередньо на її корпусі, в передній частині верхньої частини корпусу зчеплення. Шум при переході від другої або четвертої передачі на третій. певний привід замінити коробку.

Проблема з синхронізатором третьої програми (не безпосередньо пов’язана з шлюбом згаданого вище кільця) є однією з найбільш «популярних» проблем коробки. Більше того, пошук проблеми явно веде сам виробник, ця структура суттєво змінилася з 2010 року. Перша, друга та третя програма тут є найбільш «потужністю» і беруть участь якомога частіше, тоді як другий і перший майже не мають швидко вимкнутись, а синхронізатори менш завантажені, як четверте. І матеріал першого трьох.leaf. латунь, що дозволило швидше включити передачу, але зменшило ресурс синхронізатора. Згодом синхронізатор став одним.льфом, і ресурс явно став більшим.

Підшипники вил. це серйозна проблема: як і в першому аудиті “сухого” DSG DQ200, вони зроблені з підшипниками, які мають кульки і погана звичка розпадатися, крихти механіки, коли м’яч потрапляє в нього. Збільшення навантаження через проблеми із синхронізатором третьої передачі викликає дуже часті проблеми з вилкою 3-7. Але решта може вийти з ладу, саме цей завантажений найбільше.

Ще одне неприємне нещастя пов’язане з шліфуванням труби буріння нафти через найменший зворотний зв’язок диференціальних підшипників. Тьмяна трубка дуже швидко призводить до появи проблем із змащуванням пакету зчеплення та величезної кількості сталевих стружок з кілець із масляної системи входить в масляну систему. Диференціал навряд чи можна назвати слабкими, але легко повернути при змушуванню двигуна та відпалу.

З механічної частини коробка практично не має серйозних недоліків. Покращений масляний насос, збільшення зчеплення, оптимізована система змащування зі зменшенням споживання внаслідок змащення лише вала, завантаженого на даний момент, покращуючи фільтрацію та загальну оптимізацію мехатроніки порівняно з попередньою передачею DQ250, дозволило створити дуже сильну коробку з витратами гідравліки менше 3 кВт для найбільшого навантаження.

tiguan, який, двигун, кращий, літра, обидва

Але, на жаль, всі недоліки самої ідеї присутні. Масло в цій автоматичній коробці передач діє як робочого тіла гідравлічної системи, так і як мастило та компонент охолодження для механічної частини. Звичайно, накопичення зносу механічної частини в гідравлічній рідині негативно впливає на роботу гідравліки, і тут продукти зносу. це не лише фріти тертя, але й елементи зносу синхронізаторів, коробки передач, самі вали самих валів. Багато компонентів такого сміття є магнітами, а це означає, що вони мають значний вплив на роботу соленоїдів. Звичайно, у коробці багато магніти як на внутрішній корпус фільтра, так і в інших частинах, аж два фільтри, так і один зовнішній зсув, але це повністю проблема насичення маслом продуктами зносу не вирішує. Особливо, якщо ви дотримуєтесь офіційного регулювання служби (раз на 60 тис.).

Який двигун буде надійнішим, і краще вибрати для VW Tiguan II (NF)

Доброго дня, шановні користувачі форуму! Я хотів би торкнутися, які з двигунів, встановлених на Tiguan 2, триватимуть найдовше з належним обслуговуванням (своєчасна зміна масла, використання бензину, рекомендованого виробником, в руках середнього господаря)?

Є 1.4 125 л.З., один.4 150 л.З., 2 л 180 л.З., 2L. (дизель) 150 л.З. Якщо ви не враховуєте встановлену коробку передач. Експлуатація. Місто/шосе 60/40%. Стиль водіння звичайної середньої людини.

Машина з 1.4 150 л.З. За ціною ми співмірні з використаними 2.0l 180 л.C або дизель. І з 125 кінською силою, і це дешевше. Існує думка, що чим більший двигун, тим більше навантаження він обчислюється, і тим більше він має ресурс. Це так, у цьому випадку? Судячи з статей на сайті про кожен двигун окремо, тоді ресурс приблизно однаковий для всіх. І все ж я хотів би почути думку експертів.

Дд. Різниця в душі

Доброго дня, шановні користувачі форуму! Я хотів би торкнутися, які з двигунів, встановлених на Tiguan 2, триватимуть найдовше з належним обслуговуванням (своєчасна зміна масла, використання бензину, рекомендованого виробником, в руках середнього господаря)?

Є 1.4 125 л.З., один.4 150 л.З., 2 л 180 л.З., 2L. (дизель) 150 л.З. Якщо ви не враховуєте встановлену коробку передач. Експлуатація. Місто/шосе 60/40%. Стиль водіння звичайної середньої людини.

Машина з 1.4 150 л.З. За ціною ми співмірні з використаними 2.0l 180 л.C або дизель. І з 125 кінською силою, і це дешевше. Існує думка, що чим більший двигун, тим більше навантаження він обчислюється, і тим більше він має ресурс. Це так, у цьому випадку? Судячи з статей на сайті про кожен двигун окремо, тоді ресурс приблизно однаковий для всіх. І все ж я хотів би почути думку експертів.

Питання цікаве і водночас дещо складне. Однак, тим не менш, я б виділив два найбільш оптимальні варіанти з точки зору надійності. Обидва. 150 літрів.З.:

одинадцять.4 TSI EA211 (CZDA) 150 л.З. У своєму ресурсі 125 Сильний CZCA схожий, але він, як я вже написав ще одну турбіну (IHI, за визначенням, надійніший, ніж TD025 M2) та додатковий драйвер фази на випуску. Тож якщо є більш досконала версія CZCA як CZDA, я б не вважав молодшим двигуном, оскільки не має сенсу заперечувати себе задоволенням керувати автомобілем з більш потужним двигуном (на жаль, лише 125- покупцям Skoda Rapid і сильний одиниця VW Polo).

2) 2.0 TDI EA288 150 л.З двигуном є більш ніж надійний, економічний і дуже болючий двигун. Але є два “, але”: перший, виключно, на мою думку, дизель Volkswagen дещо нав’язливо трясеться, і другий. Тим не менш, сучасні дизельні двигуни чутливі до якості дизельного палива, і тут потрібно бути впевненим, що паливо на АЗС відповідає необхідному рівню якості, інакше до 100. 150 тисяч кілометрів пробігу можна “прибути” на форсунки. Але ми все ще розглядаємо двигуни з точки зору надійності.

Чому я не раджу 2.0-літер EA888 GEN3B (CZPA) 180 літрів.З.? Ну, по.перше, двигуни серії EA888 є досить складними в дизайні, що саме по собі насправді не відповідає концепції надійності і, якщо чесно Поговоріть про те, як вони демонструють себе в довгостроковій перспективі, оскільки високий ступінь стиснення (11,65) накладає свої додаткові вимоги до якості палива та нафти.

Ex 2013 Skoda Octavia A5 Ambition 1.6 MPI (BSE) 102 л.З. AKP-6 09G EX 2017 Skoda Yeti 5L Style Outdoor 1.8 TSI (CDAB) 152 л.З. DSG-6 0d9 4×4 Ex 2005 Skoda Fabia 6Y 1.2 HTP (BME) 64 л.З. Rally Green 2008 Volkswagen Passat B6 1.8 TSI (BZB) 160 л.З. Ручна передача. Етап 4х4 MQ350 DCC

Тігуанський літр двигун, що володіє півтора сотень кінських сил

Більш примусові до 150 кінських сил 1.4 одиниця TSI, з позначенням EA211 почав ставити, в тому числі на Tiguan з 2012 року.

Ця електростанція відрізняється прийняттям у сенсі тяги, ефективності, а також відмінні показники динаміки.

Що стосується характеристик двигунів серії EA211, вони зводяться до наступної таблиці;

Характеристики двигуна 1.4 TSI 125/150 л.З.

ПозначатиДо нТипКількість клапанівРозмір циліндрів. діаметр, ммОб’єм двигуна, CM3Моменти обертання, нм/про.хвВідповідність екологіїСпоживання палива, л/100 км.:
Виробництво Тарія
EA211
Звільнення 2012 рік.у.
алюміній
Система харчування Тип інжектора
Рядок
Кількість циліндрів чотири
16
Поршневий рух, мм 80.0
74.5
Коефіцієнт стиснення десять.0
1 тисяча. 395
Двигуни живлення, l.З./про.хв 125/5.0 тисяч.-6.0 тисяч. 150/5.0 тисяч.-6.0 тисяч.
205/1 тисяч. 500-3 тисяч. 500 255/1 тисяч. 500-3 тисяч. 500
Паливо І 95, і 98
Євро 6
маса, кг 104 (125 л.З.) 106 (150 л.З.)

Що стосується ресурсів цих двигунів, то паспорти включають пробіг 170 тисяч. з іконою “” кілометри.

tiguan, який, двигун, кращий, літра, обидва

Щодо претензій користувачів, огляди найчастіше згадують проблеми, пов’язані з ланцюговим приводом, а саме з розтягуванням ланцюга, а також перегрівом поршнів і, як наслідок. В результаті. головний ремонт в межах 100 тисяч пробігу.

Спосіб передавання

Ви не повірите, але в природі є Тігуан з переднім приводом та механічною коробкою передач. і це справді найпростіша і найдешевша комбінація в усіх відношеннях. Просто враховуйте високу вартість двома маховиками. Решта версії з ручною коробкою передач насправді не потребують спеціальних витрат.

Тим не менш, пристойна частина автомобілів на вторинному ринку. з автоматичними коробками. Більше того, залежно від двигуна, таких як привід, ринок та рік виробництва, можна застосувати різні варіанти. У поєднанні з двигунами 2.0 TSI / 2.0 TDI та повнопривідний привід був розміщений як 6-ступінчастого авто-ауро, так і 7-ступінчастого робототехнічного DSG (DQ500). Останнє не слід плутати з 7-ступінчастою DQ200 з “сухими” клатчами-це використовували у версіях 1.4 TSI з переднім приводом. Але на всьому.колесному приводі 1.4 TSI був 6-ступінчастою DSG (DQ250).

Класичний “автоматичний” здається хорошим варіантом з точки зору комфорту та надійності, тільки ви повинні дотримуватися інтервалів і враховувати, що коробка не любить агресивне водіння і схильне до перегріву. Для закоханих “преси” обох “робота” з “мокрими” зчепленнями-6-ступінчаста DQ250 або 7-ступінчаста DQ500 є більш підходящими для любителів “преси”. Другий страждає від меншої кількості “дитячих болячок”, крім того, він спочатку розроблений для великого крутного моменту, тоді як DQ250 має більший ризик виникнення проблем з гідроблоком, особливо у вікових копії. У будь.якому випадку, обидва варіанти все ще вимагають своєчасного та високоякісного обслуговування, і перед тим, як їх купувати, потрібна діагностика. Але загалом вони, безумовно, не гірші, ніж 6-ступінчаста айзін.

Але до DQ200, який ми повторюємо, використовується разом з двигуном 1.4 TSI і передній привід, це варто підходити. Тігуан вже поставив модернізовану коробку, тому старі проблеми з гідроблоком та ресурсом зчеплення залишилися позаду, а сервіс та ремонт вже не були особливими труднощами. Але все.таки, з точки зору надійності та терміну служби одного зчеплення, цей “робот” поступається решті автоматичних коробків, що використовуються на цій моделі.

З’єднання Haldex відповідає за весь привід До листопада 2013 року використовували зчеплення 4.го покоління, потім його замінили на покоління Model V. Новий вузол вважається більш стійким (попередник переносить навантаження гірше, перегрівання та відмова насоса)). Однак чомусь він був позбавлений авторитетного фільтра, незважаючи на те, що попит на чистоту нафти не став нижче. Деякі власники дотримуються рекомендацій щодо зменшення інтервалів заміни нафти в зчепленні з 60 до 40 тисяч. км. У той же час слід розуміти, що ці цифри застосовуються для звичайної роботи. Якщо умови складніші (часті поїздки або агресивне водіння), інтервали повинні бути зменшені ще більше.

Ходова частина

Стійки Макферсона добре утримуються, але ресурс опорних підшипників не дуже великий, але навіть раніше на передній підвісці втулки стабілізатора дають відчути себе. Здається, це дрібниця, але скрипучі флюїди відверто дратують. Не дуже витривалі мовчазні блоки важелів. Але опори для м’яча не тільки пристойно, але й змінюються окремо від важелів.

Ззаду застосовувалася підвіска з декількома лініями, і вона також досить надійна, але волоський горіх деталей залежить від стилю водіння та завантаження автомобіля, а перегородка в колі коштує хороших грошей. На автомобілях перших років виробництва ресурс підшипників вузла був невеликим. Враховуючи збільшення вартості запасних частин, підвіску слід ретельно перевірити, наявність зношених деталей є приводом для переговорів.

Тигуанські гальма хороші в усіх відношеннях: як з точки зору ефективності, так і з точки зору ресурсів. Виняток. ручний гальмо, який з часом розширення приводу в задніх супортах підкислюються. Проблеми також можуть бути з електромеханічним рукояткою, і причина може лежати як у несправному приводі, так і в електронній частині.

“Справжня німецька якість”: це Volkswagen tiguan настільки надійний

Німецька та японська індустрія в Росії стала практичними визначальними домогосподарствами, приносячи значні прибутки для автовиробників цих країн щодо віри російських власників автомобілів. Більше того, якщо консервативні японці продовжують використовувати складні вдосконалені розробки як мінімум, то німці потрапляють у високі технології, що не вплинуло на надійність найкращим чином, гризе на одній репутації Volkswagen з його двигунами TSI та коробками DSG. Одним із цих прикладів був Volkswagen Tiguan. Перший кросовер бренду.

tiguan, який, двигун, кращий, літра, обидва

Volkswagen Tiguan у першому поколінні з’явився на зламі 2007-2008 рр. І жив до 2016 року, переживши рестайлінг у 2011 році. Завдяки горезвісній силі німецького бренду та початку популяризації кросоверів модель була дуже популярною в Росії, незважаючи на кризи цих років. Тож сьогоднішня пропозиція на вторинному ринку дуже багата.

Проблема полягає в тому, що нова модель для бренду виявилася технічно сирою, і тому мала багато проблем. Один із найвідоміших. Невдалий дизайн та прошивка блоку управління системою ABS, завдяки якому за певних умов Тигуан може бути без гальм. Розмовляючи в той час про скарги на передові мотори TSI та коробки DSG навіть не варті.

На честь Volkswagen, багато питань були вирішені за гарантією, хоча і не вперше, і сам виробник регулярно видавав оновлення, повернув повноцінний автоматичний до гами і навіть продовжив гарантійний час.

Як результат, власників тигуанів розділили на дві частини: тих, кому допомогла гарантія, та тим, хто не встиг потрапити в програму вільного ремонту чи заміни, і вже були скручені самі.

Перші зразки випуску 2008-2011 сьогодні знайдені з пробіжками від 150 до 250 тисяч.км в середньому від 400 000 до 600 000. Покупка такого автомобіля є досить ризикованою, але відносно часто є варіанти, які весь час жили в одних і тих же педантичних руках, з історією відкритого обслуговування та збереженою книгою. Якщо ви дійсно хочете Tiguan, але не вистачає грошей на більше свіжих версій, варто переглянути лише варіанти одного власника.

Ще краще, якщо ви знайдете кошти для рестайльської версії, виробленої з 2011 по 2016 рік. Насправді, оновлений тигуан став суцільною роботою Volkswagen над помилками, тому багато проблем “вологих” в ньому виправдані в ньому. Такі варіанти починаються з 550-600 тисяч, але для найбільш свіжих і багатих зразків 2016 року вони просять до 1,5 мільйона.

Volkswagen Tiguan перше покоління розмістили три двигуни. Все з турбонаддувом. База подала 1.4 TSI потужністю 122 або 150 кінських сил. Перший варіант пройшов з механічною пропускною точкою, другий. З роботом DSG. Такий “тигуан” міг бути лише з переднім приводом.

Всі версії приводу на колесах були обладнані або бензиновий двигун 2.0 TSI в силі від 170 до 211 кінських сил, або 2.0-літровий дизельний потужність 140 літрів.З. Пари були як роботами DSG, так і на повні машини.

Незважаючи на те, що двигун 1.4 TSI неодноразово виграла у всіх видів дизайнерських змагань і справді відрізнявся хорошими характеристиками, на досить великому кросовері він показав себе не з найкращої сторони.

Основні проблеми двигуна були пов’язані з шоковою операцією. З невеликого, але обтяженого двигуна, окремі власники стиснули всі соки, так що збільшення зносу та теплового режиму призвело до детонації та в передових випадках до спалювання поршнів. Крім того, як і всі двигуни TSI цих років, основна одиниця Тігуана отримала невдалу конструкцію механізму часу.

Більшість проблем отримали покупці Motor 2.0 TSI. Конкретна конструкція приводу ланцюга часу призвела до того, що ланцюг був дуже швидко розтягнутий і промлений, що може призвести до стрибків із усіма наслідками, що виникають. На щастя, посилений шум роботи несправного механізму, який іноді не жив до 100 тисяч.Км бігу, як правило, виявився, очевидно.

Ще одна конструктивна та загальна проблема двигуна. Велике споживання нафти. Інженери переборчили поршневою системою, зокрема, спеціальними поршневими кілець, які насправді не працювали, як це було заплановано. В результаті в двигун всмоктувало велику кількість олії, яка засмітила протоки і похитала систему. Єдиний ефективний метод боротьби. Заміна поршня модернізованою.

Ймовірно, вмирає турбіну, яка є досить надійною, але не несе нафтового голодування, саме тому її підшипники страждають.

Крім того, двигуни TSI не люблять великий пробіг. Через втому металу виявляється крах поршня, коли в якийсь момент шматок просто падає, що призводить до втрати стиснення.

Найбільш надійний двигун для Тігуана становив 2.0-літер TDI Diesel, який на кросовер негайно потрапив у модернізовану форму. Вони знаходяться у двох типах. з валами балансира та масляним насосом, який іноді не вдається, що призводить до втрати тиску масла. Пізніші версії пройшли з вихровими пошкодженнями, які потрібно регулярно очистити, інакше їх можна було забити. Традиційно для дизельних двигунів може виникнути проблеми з фільтром для сажі та системою рециркуляції газу. Що стосується турбіни, то частіше виникають проблеми з його клапаном, який можна змінити окремо.

Базова коробка передач для Volkswagen Tiguan. це звичайна “механіка”, яка стоїть на самій основній версії. Коробка надійна і, за винятком необхідності розігріти його взимку для більш м’яких вимикачів, з ним немає особливих проблем.

Левова частка 2.0-літрові версії як бензину, так і дизеля, оснащені класичним і не менш надійним шестиступінчастим автоматичним. Поява ударів і потрясінь зазвичай пов’язана з неуважністю власника для зміни олії або відмови програмного забезпечення. Останнє усувається миготінням. У рідкісних випадках виникають проблеми з клапаном.

Після рестайлінгу відомої робототехнічної коробки передач DSG було додано до гами, хоча і в більш надійній шестиступінчастої версії, хоча були рідкісні потужні версії з DSG-7.

Особливості роботи та ремонту робота сьогодні відомі, здається, всім власникам автомобілів. Нюанс полягає в тому, що сьогодні є оригінальні пульти та спеціалізовані станції, які знизили витрати на ремонт DSG до мінімуму. Отже, на тлі вартості самого автомобіля, сьогодні це вже не є великою проблемою.

Огляд автоматичної коробки передач Tiguan: Надійність машини та недоліки

Різниця між німецькою версією Volkswagen Tiguan та російською асамблеєю компактного кросовера полягає в тому. Правда, ці японські гідромеханічні одиниці, які отримали позначення 09G, оснащені головним чином за допомогою верхньої конфігурації російської мови та, якщо бути точним, тоді Калуга Асамблея.

tiguan, який, двигун, кращий, літра, обидва

Цілком очевидно, що для того, щоб наш братський споживач вибрав машини з автоматичною коробкою передач, він повинен мати, як зараз модно сказати, об’єктивна інформація про:

 • Яке споживання палива кросовера з автоматичною коробкою передач, оскільки існують міфи, що автоматична коробка передач потребує багато палива;
 • Яка надійність машини, завдяки підробленій інформації, що цей пристрій має дуже обмежений оперативний ресурс;
 • Які переваги та недоліки автоматичної коробки передач.

Власне, ми побудуємо наш огляд Volkswagen Tiguan, відповідно до вищезазначеного плану освітлення, версія цього німецького кросовера, оснащеного машиною контрольної точки.

Фабричні норми та фактичні витрати на паливну тигуан з автоматичною коробкою передач

Виробник цього автомобіля дає такі параметри фактичних витрат (сто км пробігу), як:

 • Tiguan з двигуном TSI 1.4 За півсолі сотень коней сили в середньому у фабричних стандартах, поєднаних з автоматичною коробкою передач, спалахує в межах 8.5 літрів бензину;
 • Кросовер з 2.0.літрова електростанція TSI, оснащена автоматичною коробкою передач і має 170 коней під капюшоном, споживає протягом 10 і, якщо бути точним, потім 9.9 літрів палива;
 • 2.літровий TDI Tiguan Motor на 122 кінські сили в іскрі з коробкою автоматичного повинно витрачати, на думку виробників протягом 7.5 літрів у місті та близько 5 літрів під час руху на маршруті.

tiguan, який, двигун, кращий, літра, обидва

Що стосується реального палива споживання, то для нашого брата.гаража очевидно, що споживання горючого в натурі залежить від багатьох факторів, починаючи з пори року, міською та їздою на шосе і, закінчуючи стилем дороги Поведінка водіїв. Іншими словами, чим більша швидкість руху, тим більше потрібно влити паливо в бак. Наприклад, це результати трьох стилів поведінки доріг:

tiguan, який, двигун, кращий, літра, обидва

tiguan, який, двигун, кращий, літра, обидва

tiguan, який, двигун, кращий, літра, обидва

Щодо специфіки для кожного обладнання Volkswagen Tiguan, дані суперечать, однак, деякі дуже орієнтовні подання витрат компактних кросоверів з різними типами автоматичних двигунів передачі порівняно з механічними та робототехнічними полями можна отримати під час вивчення наступної таблиці:

Орієнтовні витрати витрат Volkswagen Tiguan залежно від двигунів та типів передач на режимах водіння в місті, доріжки та зі змішаним рухом

один.4 Ручна коробка передач TSI вісім.чотири 5.3 6.9
один.4 TSI AKPP вісім.9 6.один 7.5
2.0 TSI AKPP 12.2 7.0 9.5
2.0 tsi box-robot 13.чотири 7.вісім десять.6
2.0 Ручна коробка передач TSI десять.5 6.5 вісім.5
2.0 TDI Ручна коробка передач 5.7 чотири.2 чотири.9
2.0 TDI Автоматична коробка передач 7.6 5.0 6.3
2.0 tdi box-robot 7.6 5.2 6.чотири

Чи правда, що коробка 09G має дуже обмежену неминучу послугу?

Ні. це фальшива, яку хворі.миші розповсюджують заради конкурентів. І виробник, представлений AISIN, так і VAG, який є партнером у розробці першої у світі гідромеханічної коробки передач, категорично наполягає на тому, що автоматична коробка передач є досить надійною одиницею. І досвід роботи цих ящиків з початку нуля підтверджує правильність виробника та споживача його продукції.

Що стосується ресурсу гідромеханічної одиниці, навіть у складних умовах міської роботи, а саме: з наявністю пробок, коротких приводів у режимах прискорення/гальмування, послуга, що не містить проблем, може досягти 200 тисячних років пробіжок. І тоді, як правило, проблеми починають з’являтися у вигляді ривків при зміні режимів високої швидкості, а також частих тапочок гідромофу. Усі ці недоліки автоматичної коробки передач пов’язані:

 • з тим, що коробка перегрівається внаслідок руху в пробках, тоді як надмірне нагрівання пристрою не призводить до появи сигналів про коди помилок коробки, і вони не підлягають збереженню ECU;
 • З зносом гідравлічних свинячих ущільнювачів через те, що цей вузол, під навантаженнями типу прискорення або при подоланні підйому, зношується інтенсивно, що призводить до ковзання передачі;
 • З носінням бронзових цілей планетаріків. Оскільки бронза сам по собі є матеріалом, не стійким до зносу, але важко знайти заміну через невеликий коефіцієнт тертя цього сплаву.

Єдиний спосіб вирішити ці проблеми. це капітальний ремонт автоматичної коробки передач.

tiguan, який, двигун, кращий, літра, обидва

Які переваги та які недоліки автоматичної коробки передач?

Всім нашим товаришам у гаражній спільноті очевидно, що динаміка або прискорення автомобіля залежить не лише від параметрів потужності двигунів, а й від коробки передач, а точніше, від навичок водіїв, про синхронізм взаємодій, комутаційна передача та натискання педалей зчеплення зчеплення.

Отже, контрольна точка машини не потребує цих навичок через те, що:

 • Той самий Volkswagen Tiguan з автоматичною коробкою передач має лише важіль селектора, а також лише дві педалі, а саме гальма та газ;
 • Електроніка відповідає за швидкість перемикання;
 • Зміна режимів швидкості відбувається без розриву, що передається на колеса потужності;
 • Автоматична передача надійно захищає шасі від перевантажень;
 • Поєднання електростанцій з автоматичною коробкою передач у певних (міських) робочих умовах одного і того ж Volkswagen Tiguan дозволяє не тільки комфортно контролювати їх, але й заощадити паливо.

Враховуючи той факт, що недоліки є продовженням переваг, слід зазначити, що мінуси автоматичної коробки передач:

 • висока вартість обслуговування;
 • В середньому споживання палива більше, ніж IAC;
 • Знову слабкі, порівняно з механічною коробкою, прискорення;
 • Ви не можете буксирувати Тігуан з автоматичною коробкою передач через те, що при вимкненому двигуні мастило не подається до коробки машини;
 • Ви не можете мати тигуан від штовхача.

tiguan, який, двигун, кращий, літра, обидва

TFSI, CAWB, CCTA, CCZA

З 2008 по 2010 рік Volkswagen встановив двигун з двома літерами під індексом CAWB, який на американському ринку був проданий за іншим позначенням. CCTA. Це дволітровий двигун на 200 кінських сил, здатний до 280 нм крутного моменту завдяки системі турбокомпресора, представленого тут турбіною KKK K03. Стандартна конфігурація.в.лінії “чотири” з литого.ронного блоку з діаметром “котлів” 82.5 мм і поршневий удар на 92.8 мм. На вершині блоку-16-клапанний GBC, виготовлений з алюмінію. У приводі механізму розподілу газу існує ланцюг часу. Є гідравлічні компенсатори та фазовий регулятор на вході.

Знову ж таки, в мотор CCTA, слабкий ланцюг часу, багато власників автомобілів відзначають, що він розтягується на руці 80-90 тисяч. км, і це негайно вартість технічного обслуговування та заміни ланцюга. Якщо сепаратор масла буде забито (і це рано чи пізно станеться), почнеться збільшення споживання мастильних матеріалів. Були також випадки знищення поршнів внаслідок численних детонацій. Якщо демпфер застряг на вході, то водій відчує нестабільну швидкість двигуна. Рідкісна зміна свічок запалювання призводить до передчасної невдачі котушки. Середній показник ресурсного двигуна. 250 тисяч. км бігу.

Відгуки власників автомобілів

Як бачите, багато двигунів Volkswagen страждають від детонацій, схильні до утворення сажі на клапанах, поршні часто знищуються, ланцюг механізму розподілу газу виходить з ладу і виходить з ладу. Хоча є кілька надзвичайно надійних дизельних живлення, таких як CLJA, CBAB, CFFB. Під час роботи Volkswagen Tiguan надзвичайно важливо використовувати хороше паливо та оригінальне моторне масло. Багато проблем з належним обслуговуванням дійсно можуть уникнути. Тоді ми даємо відгуки власників автомобілів, які розповім про те, що ресурс двигуна Volkswagen Tiguan з 1 двигунами.4 і 2.0 літра.

Двигуни 1.4, 2.0

 • Павло, Чебоксарі. Привітання! У мене є машина з двигуном BWK, це 1.4-літровий блок живлення турбонаддувом на 150 кінських сил. Він також має інші позначення. CTHA, Cava. Перше покоління Асамблеї Калуги (2008). Пробіг становить 160 000 кілометрів, до недавнього часу не було проблем. Нещодавно індикатор на панелі приладів “Перевірте двигун” загорівся. Зупинився, вимкнув двигун і скинув помилку. як нічого не було. Після того, як двигун почав торкнутися наступної поїздки, потім я зрозумів, що без діагностики жодним чином. Я підписався до сервісного центру і зайшов до комп’ютерної діагностики. Змінило масло та ланцюг часу, проблема вирішується сама по собі. Загалом, я задоволений кросовер. зручним, зручним, динамічним. У мене немає спеціальних ілюзій щодо ресурсу двигуна. Я сподіваюся, що 250-280 тисяч. KM зможе розвиватися.
 • Станіслав, Іркутський. Я не рекомендую 1.4-літровий TSI з ланцюгом у приводі механізму розподілу газу. Через структурні прорахунки та інші недоліки двигуна він здатний стрибнути в один зуб, який у будь.якому випадку виходить за межі двигуна. Основна слабкість. ланцюг. Найкраще доглядати за двома літерами живлення, бажано, дизель набагато надійніший і практичний.
 • Егор, Москва. Погана репутація двигунів Volkswagen зафіксувала ненадійну BWK, AKA CTHA та CAVA. У нього справді слабкий ланцюг і погано якість гідравлічного натягувача. Починаючи з 2013 року, проблему вирішується шляхом випуску нової родини Motore. Крім того, зараз є нові поршні замість старих екземплярів, що тріскаються з детонацій, і загалом надійність ставлення, яке сьогодні має значення, яке має значення, серйозно підвищиться. Тому я рекомендую цей автомобіль для придбання, ви можете взяти новий автомобіль у відсіку пасажира і не турбуватися про 100-150 тисяч. км пробігу принаймні. З придбанням автомобіля на вторинному ринку це набагато складніше, але я думаю, що там ви можете знайти хороші варіанти.
 • Максим, Санкт.Петербург. У мене є Volkswagen tiguan з турбонаддувом 1.4-літровий двигун Caxa на 122 кінські сили. Я хочу сказати, що всі ці 1.4 TSI дуже низька якість, особливо старі примірники. Останні двигуни CZCA, CZDA, CZEA серйозно оброблялися та вдосконалювались, але я особисто не вірю в їх потенціал, в якому виробник запевняє колосальність. Турбіна на двигуні низького обсягу виконує свою роботу і сприяє швидкому зносу. Тож у мене є перший автомобіль.покоління та 2015 рік. Пробіг становить лише 140 000 кілометрів, і я вже готуюсь до великого ремонту. Турбонаддув 1.4-літровий хід двигуна, який працює в Європі. Вони економлять буквально на всьому: металевий блок циліндрів, тонкі стіни, високі вимоги до якості палива та масла. Взимку такі “залізо” не прогріваються, і прохолодно в пробках. Той факт, що поршні були змінені там, ланцюжок і блок нічого не означають. з конструктивної точки зору вони невдалі. Є лише один вихід. купуючи тигуан з двома літерами двигуна.
 • Олексій, Тула. Доброго дня, я хочу поділитися своїм враженням про автомобіль Volkswagen Tiguan. Я хочу почати з доброго-я задоволений автомобілем, я не шкодую про вибір, тому що цей кросовер дає справді круті емоції. Тепер про Сум. На 100 тисяч. км мені довелося усунути величезну кількість поломок. Бензин 2.Автомобіль першого покоління-це 0-літровий двигун досить хороший, але він також має слабкі місця. Балансування валів не вдалося, стебло приводу пролунав на турбіні, свічки та котушка запалювання вилетіли після чіпа, масляний сепаратор не вдалося, виникли проблеми з запуском двигуна, він побив і вібрував на холод. Можливо, простіше сказати, що мені вдалося не стикатися лише 100 000 кілометрів пробігу. Тим не менш, незважаючи на грошові витрати та втрату часу, я все одно їзжу на цій машині, що мені подобається. Вони кажуть, що у другому поколінні кросовера двигуни є більш надійними.
 • Василь, Москва. У мене є Tiguan з дволітровим дизельним двигуном 140 кінських сил на автомобілі першого покоління. Дизель CBAB належить до сім’ї EA189. структурно проста та надійна одиниця. Він витривалим, економічним і обтяженим, але є кілька “, але”. По.перше, воно трясеться настільки нав’язливо, що іноді цей звук починає дратувати і турбувати. По-друге, дизельний VAG дуже чутливий до якості дизельного палива-один, що не має змоги заправляти та дорогого ремонту. Тому вам потрібно бути впевненим у високій якості вилитого дизельного палива. Хоча з цим немає особливих проблем, принаймні у великих містах. Якщо ви щось наливаєте, тоді після 150 тисяч. KM “насадки прийдуть”.

Перший 1.4-літровий TSI дійсно виявився проблематичним: вібрації, розтягування та стрибки ланцюга часу, потік нафти та теплоносія, ранній збій групи поршня. Виробник зробив спробу вдосконалити двигун 1.4 З турбонаддувом, але тепер ще рано говорити про те, наскільки хороші чи погані нові надувні електростанції низької напруги. Volkswagen Tiguan 1 ресурс двигуна.4 у рідкісних випадках перевищує позначку в 300 000 кілометрів.

У більшості випадків потенціал обмежується 225-250 тисяч. KM, але також є водії, яким минули менше 175-200 тисяч кілометрів. Двозовка EA888 є досить складною з конструктивної точки зору, яка більше не перетинається з концепцією надійності та високим ресурсом. Крім того, двигуни, що працюють на циклі Міллера, з’явилися на ринку порівняно недавно. Важко поговорити про їх остаточний потенціал та рівень витривалості. Високий ступінь стиснення накладає додаткові вимоги до якості палива та моторного масла.

Що шукаємо?

N Ash Budget дозволяє спостерігати за автомобілями після рестайлінгу 2011 року. Це добре: по.перше, вони молодші, по.друге, у них немає невеликих недоліків машин для престилінгу. Наприклад, кліматична система є більш надійною. Загалом було б чудово спостерігати за автомобілями до 2012 року, щоб уникнути зустрічі з мотором EA111, що ми спробуємо зробити. Якщо машина старша. ми будемо шукати лише з двома літерами, вони, очевидно, будуть кращими до 1,4 TSI тих же років звільнення. Хоча вони також мають свої «косяки», якщо ми говоримо дуже чесно.

Отже, що з коробками? Ми не наливаємо грязь? Спокійно, тепер все буде.

На тигуанах не було роботів із сухою клатчем DSG7. Навіть ті семи.швидкість “роботів”, які знаходяться в рекламі, “вологі”, крім того, розроблені для великого крутного моменту. Тож спочатку ці коробки були не такі погані на тигуанах. Правда, наш бюджет передбачає придбання машини з пробігом близько ста тисяч кілометрів, і це вже багато для DSG. Крім того, ніхто не знає, як подорожував попереднім власником. І все це призводить до думки про те, що якщо є бажання їздити з двома педалями, краще шукати автомобіль із звичайною автоматичною коробкою передач. Тут стоїть шестиступінчаста машина 09G (TF60-SN за класифікацією AISIN), відома з 2003 року. В принципі, досить наполегливий, але дуже вимогливий до годин і боїться перегріву. З ним менше ризиків, ніж з DSG, але якщо в цій автоматичній коробці передач ви не змінюєте масло хоча б раз на 60 тисяч, то може бути багато проблем. Одним словом потрібно вибирати ретельно.

Але оскільки ми все ще вважаємо двигун двигуна більш кращим, нам не доведеться вибирати певну коробку: У цьому поколінні більшість двополітинних автомобілів поєднувалися з автоматичною коробкою передач.

Хоча, чесно кажучи, немає, і на тигуанах не було однозначно хороших двигунів, тож ви можете придбати цей автомобіль (особливо з пробігом) лише великою любов’ю до Volkswagen. Якщо такої любові немає, є велика кількість інших кросоверів, про які ви не повинні забувати.

Ну, тепер настав час відкрити веб.сайти за допомогою оголошень та продовжувати пошук.

“Але дорогий!Що

Перша машина, яка заслуговує нашої уваги (принаймні за AD) була 2012 року. Пробіг.122 тисячі кілометрів, усі.привід.природно), двополітровий двигун (170 літрів.З.), традиційна автоматична коробка передач. Вони просять її 711 тисяч “вічних”. І навіть від офіційного дилера. Те що треба.

tiguan, який, двигун, кращий, літра, обидва

Перше, що привертає увагу. це майже абсолютно «лисина» гума. Менеджер втішає: “Але вона рідна! Тож пробіг справжній “. Ну, це не обов’язково. І це не відсутність протектора на передніх колесах, але його дуже нерівномірний знос на задній осі насторожено.

tiguan, який, двигун, кращий, літра, обидва

tiguan, який, двигун, кращий, літра, обидва

Він все ще залишався на внутрішній стороні колеса, а на зовнішній. ублюдок. Про що це говорить? Швидше за все, кути краху тут не демонструються. Крім того, суспензії тут незалежні, і необхідно відрегулювати як куточки колапсу, так і конвергенції. Тут це явно нехтувало. Про що вчасно ми можемо поговорити? Я підозрюю, що цей автомобіль бачив компетентний механік автомобіля рідше, ніж я Наталі Портман. Що я визнаю, я шкодую (і перший, і другий).

Ну, тоді ми будемо покликати допомогу товщини, яка безжально відкриє очі на деякі інші риси машини.