Tesla згадує понад 1 м транспортних засобів для щіпки живлення з легким виправленням

У понеділок Tesla опублікував відкликання більше мільйона транспортних засобів, включаючи останні версії Model 3, Model Y, Model S та Model X, через проблему з автоматичною системою перетворення транспортних засобів для їх електростанційних вікон Windows.

Повідомлення про відкликання NHTSA викладає, що у постраждалих 1,096,762 транспортних засобів система безпеки вікна може не реагувати правильно, коли вона виявила перешкоду. Це означає.

Уражені Teslas не відповідають федеральним стандартом безпеки транспортних засобів 118, який називається “Віконні системи, що працюють на електроенергії.Що

Відкликання впливає на певну модель 2017-2022 Модель 3, 2020-2021 та 2021-2022 Модель S та Model x транспортні засоби.

tesla, згадує, понад, транспортних

2021 Tesla Model S PLAID

Як і у випадку відкликання з початку року, що стосується перегріву екранів розгріву, Tesla планує вирішити проблему за допомогою оновлення програмного забезпечення в ефірі. У цьому випадку вона модифікує систему автоматичного зміни вікна.

Навіть з можливістю Tesla підштовхувати виправлення програмного забезпечення, деякі згадки Tesla передбачають службовий візит. Потенційна проблема з джгутом кабелів заднього огляду в моделі 3, а інша з нерівномірними засувками Frunk у моделі S. це два таких прикладів з початку цього року.

Автовиробник заявив, що надсилатиме повідомлення про сповіщення про сповіщення власників про цю проблему на листопаді. 15.

Власники, які шукають більше інформації про цю проблему та відкликання, можуть зв’язатися з Tesla за номером 1-877-798-3752 або NHTSA за номером 1-888-327-4236 та довідковим номером відкликання 2V702000.

Бюлетень Зелених автомобілів повідомляє

Зареєструйтесь, щоб отримати останні новини про зелену машину та екологічні новини, доставлені у вашу поштову скриньку щодня!

Я погоджуюсь отримувати електронні листи від звітів про Green Car. Я розумію, що я можу скасувати підписку в будь.який час. Політика конфіденційності.

Volvo оголошує електричний позашляховик EX90. Tesla згадує більше мільйона транспортних засобів. І чи слід оподатковувати багатих, щоб платити за інфраструктуру EV? Це та багато іншого, тут, у Green Car Reports. Каліфорнійці зможуть проголосувати пізніше цього року за міру голосування, яка збільшить податки на тих, хто заробляє понад 2 мільйони на рік, спрямовуючи цей дохід від стягнення інфраструктури та стимулів, пов’язаних з EV, для жителів з низьким та середнім рівнем доходу. Хоча, схоже, має громадську підтримку, корпоративні інтереси не всі узгоджені, як ви могли очікувати. Volvo виявив у середу, що його майбутній електричний позашляховик розміром.

Каліфорнійські виборці незабаром зможуть вирішити, чи робити податки на мешканців, які роблять понад 2 мільйони на рік, і використовувати частину цього для ініціатив, пов’язаних з EV.

EX90 використовуватиме датчики та програмне забезпечення наступного покоління, які можуть допомогти запобігти смертельним збоям.

Фіскер вибрав Wallbox для домашньої зарядки. Sono застосовує свої сонячні технології за межі свого EVro-Market Sion EV. І GM та Hertz об’єднуються для більшої кількості електромобілів у оренді флоту. Це та багато іншого, тут, у Green Car Reports. Гігант з прокату автомобілів Герц планує замовити 175 000 GM EVS протягом п’яти років.

Поставки розпочнуться в першій чверті 2023 року з Chevrolet Bolt EV та EUV і врешті.решт включатимуть EVS з брендів Chevy, Buick, GMC, Cadillac та Brightdrop.

Wallbox продасть свій Pulsar Plus зарядний пристрій власникам Північної Америки, а Pulsar Max для європейських власників, з одиницями для придбання через веб.сайт Fisker.

Потужність від сонця може заощадити до 396 галонів дизельного автобуса на автобусі, щорічно або 50% додаткових потреб в енергії для холодильних причепів.

Дилерські програми, які беруть викуп для франшиз Buick та Cadillac, можуть фактично продавати виключно продавати моделі Chevrolet, пояснив керівник.

Близько половини каліфорнійців думають про ЕВ як наступний транспортний засіб. Причіп для кемпінгу, що підсилює діапазон, просувається до виробництва, завантаженого батареями. І могли б краще датчики допомогти отримати більше діапазону з батарейних батарей? Це та багато іншого, тут, у Green Car Reports. Дослідження з Японії свідчать про це.

По суті, енергетичні банки на колесах, кемпери Колорадо Сльози мають на меті підвищити діапазон буксирування за межі його звичайного асортименту Onladen.

Источник

Image:www.greencarreports.com