Який електрооб вантажівка найшвидший коли-небудь F-150 Lightning Rivian Hummer

Ми чекаємо роками і років, цікавлячись, коли електричні пікапи нарешті прийдуть на ринок, і тепер вони прибули. Цікаво, що всі три електричні вантажівки, які доступні на наших берегах, вийшли на ринок навколо подібних часових рамків, і всі перемогли Tesla Cybertruck на ринок, але це вже інша історія для іншого дня.

який, електрооб, вантажівка, найшвидший, коли

Освітлення Ford F-150-це не лише найдешевша електростанція на ринку сьогодні, з початковою ціною близько 40 000, але й один з найдешевших ЕВ, які ви можете придбати в Штатах. Він приєднується до дуже маленького списку ЕВ, які все ще приходять близько 40 000, і список скорочується. На щастя, список має зростання незабаром, оскільки більше автовиробників планує принести більш доступні EVS вже 2023 рік. Якщо ви просто хочете традиційну вантажівку з електроприводом, блискавка F-150-це єдиний варіант, принаймні поки що поки що поки що.

R1T виробляється автовиробником Rivian, який багато людей порівнювали з Tesla. Продукти Rivian пропонують приємний поєдн.”R1T-а також позашляховик на три рядки бренду-може бути для вас хорошим вибором, якщо ви шанувальник джипа Grand Cherokee або будь-якої кількості транспортних засобів Land Rover, але ви сподіваєтесь піти на електрику.

Чесно кажучи, не багато чого сказати про GMC Hummer EV. Це справді говорить сам за себе. GM вирішив пройти над вершиною з дорогим бегемотом, можливо, щоб вразити велику аудиторію, яка рекламує смішний кібертрук Тесла.

Ознайомтеся з цими пов’язаними статтями з електроприводів:

який, електрооб, вантажівка, найшвидший, коли

У будь.якому випадку, тепер, коли в США доступно кілька електричних вантажів. Ми бачили різні поєдинки, в яких представлені деякі з цих вантажних автомобілів, але нічого подібного.

Швидка смуга вантажівки перетягує найдешевший електричний вантажівка-базова модель F-150 Lightning Pro-проти найдорожчого, Hummer EV. Rivian R1T та більш дорогі Lariat F-150 Lariat з акумулятором розширеного діапазону також під рукою.

Важливо зазначити, що, хоча база F-150 Lightning постачається з повним приводом, вона оснащена батареєю стандартного діапазону Ford, а це також не настільки потужне. Це означає, що, як ви бачите у пов’язаних із вищевказаними історіями, TFL раніше поставив більш потужну версію проти найшвидшого вантажівки, що коли.небудь робив, Ram TRX та електрообрана взяли перемогу. Отже, переможець цієї гонки, мабуть, найшвидший вантажівка на планеті. Готові зробити свої ставки?

Источник

Image:insideevs.com