Страхування автомобіля може бути тому, чому ви відмовили в медичній допомозі після аварії

NPR розбиває, як ваше автомобільне страхування може вплинути на вашу здатність отримувати медичну допомогу після аварії.

Після розбиття автомобіля підлітку Френкі Куку було відмовлено в допомозі в установі невідкладної допомоги в Рома, штат Джорджія. Чому? Її автомобільне страхування, повідомляє NPR.

Хоча може здатися інтуїтивно зрозумілим, що ваше медичне страхування повинно покривати все здоров’я, насправді є деякі застереження. Якщо ви зазнаєте нещасного випадку за кермом або у вашому домі, ваше автомобільне або житлове страхування насправді може нести відповідальність за витрати на ваші медичні рахунки.

Ось ситуація:

“” Ми не приймаємо стороннє страхування “,-каже Рассел [Кук, батько Френкі]. “Вона сказала мені, як, тричі.”

Кухарів доручили вирушити до відділення невідкладної допомоги, яка за законом повинна бачити всіх пацієнтів, незалежно від того, застраховані вони чи ні. Лікарі в відділенні невідкладної допомоги дали Френкі Кука побіжний огляд та два КТ перед призначенням відпочинку та тиленолу. Після цього сім’я кухаря отримала рахунок за її догляд, який становив 17 005.

Отже, що сталося тут? NPR пояснює:

Лу Еллен Хорвіц, генеральний директор Асоціації невідкладної допомоги, каже, що це досить стандартна політика для центрів невідкладної допомоги, щоб не лікувати травми, що виникають внаслідок аварій, навіть незначних. “Взагалі, як правило, вони не піклуються про жертв автомобільних аварій незалежно від ступеня своїх травм, оскільки це пройде через процес процесу страхування авток страхування до того, як постачальник буде оплачувати”. каже вона.

Хорвіц каже, що центри невідкладної допомоги. навіть ті, що належать великими системами охорони здоров’я. часто працюють на тонких націнках і не можуть чекати місяців і місяців, щоб компанія з авто.страхової компанії виплатила претензію. Вона каже, що “на жаль” люди, як правило, дізнаються про таку політику, коли вони виявляються очікуванням.

Стилі, що починаються з 29 шару вгору з падінням Jachs NY. на 60% знижки. Сорочки починаються з 29, а з промо.кодом ви можете вилікувати цілий шарувати.

Через 16 місяців, які включали юридичну суперечку щодо усунення дублюючих зборів та медичного працівника сім’ї, Blue Blue Shield Anthem Blue Cross, посилився, щоб сплатити частину законопроекту, кухарі нарешті залишилися звинуваченням у розмірі 1042.

Більшість людей не знають про ці страхові поліси, поки вони не змусять дізнатися важкий шлях, як кухарі. Отже, використовуйте їх приклад, щоб дослідити, як виглядає ваша страхова ситуація, і підготуйте план догляду, якщо ви брали участь у аварії.

страхування, автомобіля, може, чому, медичній

SOURCE

Image:jalopnik.com