Honda Idle Stop Sowsust стверджує, що двигуни зупиняються

Каркамплани.COM: Скарги на автомобілі, проблеми з автомобілями та інформація про дефекти

Позов про заняття включає Honda Odyssey, Pilot, Passport та Acura TLX та Acura MDX.

29 вересня 2022 р У позові про зупинку Honda Honda стверджує, що функція не перезапускає двигун після вимкнення двигуна на стоп.ліхтарях та інших зупинках.

Відповідно до судового позову Honda Idle Stop Clas.

Дія класу включає ці моделі, оснащені системами зупинки холостого ходу:

  • 2018-2020 Honda Odyssey
  • 2016-2020 пілот Honda
  • 2019-2020 Honda Passport
  • 2015-2020 Acura TLX
  • 2015-2020 Acura MDX

Honda продає функцію зупинки простою як спосіб зберегти паливо, але клієнт Acura та Honda може вимкнути функцію, натиснувши кнопку.

“Функція Honda IdleStop максимізує вашу ефективність палива, коли ваш автомобіль не працює. Якщо ви нерухома більше двох секунд, наприклад, у трафіку зупинки, двигун вимкнеться; Багато функцій транспортного засобу, таких як A/C, продовжуватимуть плавно живити. Просто випустіть гальмо, щоб знову запустити двигун! Цю функцію можна легко відключити. У певних умовах дорожнього руху функція холостого ходу може бути не бажаною. Таким чином, водій має можливість легко вимкнути систему за допомогою кнопки, розташованої в задній частині блоку управління передачею за дротом.”. Honda

Honda нібито приховав, що транспортні засоби не підтримують надійну потужність двигуна та безпечного транспорту пасажирів. У позові про зупинку простою стверджується, що автовиробник знав про передбачувані проблеми, оскільки власники скаржилися щонайменше з 2015 року.

honda, idle, stop, sowsust

Клієнти стверджують, що свої транспортні засоби зупинилися на знаках зупинки та перехрестях, залишаючи транспортні засоби на дорогах.

“Автомобіль переривчасто, коли автоматично зупиняється, і автомобіль нерухомий. Замість того, щоб двигун знову запускався після того, як зняти ногу з гальма і натисніть на педаль газу, автомобіль повністю затримується і доводиться покласти машину в парк, натисніть педаль гальма і натисніть кнопку запуску, щоб знову її отримати. Іноді доводиться спробувати кілька разів до перезапуску автомобіля. Дилер не зміг нічого знайти або повторити проблему.”. Власник пілота Honda 2016

Водії Acura та Honda також повідомляють, що може зайняти кілька спроб перезавантаження, нарешті, змусити двигуни знову після зупинки подій.

Позов Honda Idle Stop посилається на постійне федеральне розслідування функцій у 2016-2019 років пілотів Honda після 220 скарг.

Відповідно до судового позову про непрацюючу зупинку, суддя повинен наказати Honda “відремонтувати, відкликати та/або замінити транспортні засоби класу та розширити відповідні гарантії на розумний проміжок часу, або, як мінімум, забезпечити позивачів та членів класу з відповідним лікувальним повідомленням щодо існування та причини дефекту.Що

У позові про акції Honda було подано ці три власники, але лише один позивач стверджує, що їхній транспортний засіб мав будь.які проблеми з зупинкою.

  • Джон Купер / Іллінойс / 2020 Honda Odyssey
  • Ілля Бірман / Флорида / 2019 Honda Odyssey
  • Йосеф Бен Зев / Іллінойс / 2020 Honda Odyssey
honda, idle, stop, sowsust

Позов Honda Idle Stop був поданий до U.S. Окружний суд для Північного округу Іллінойс: Купер та ін., проти. American Honda Motor Co., В т.ч.

Позивачі представлені ТОВ «Феган Скотт», юридичними бюро Девіда Фрейдіна та Шиндлера, Андерсона, Гоплеруда, ПК.

SOURCE

Image:www.carcomplaints.com

honda, idle, stop, sowsust