Регулювання фари ВАЗ 2115 Зробіть це самостійно

Регулювання туманних ламп

FOG Lights виконує роль додаткового освітлення в умовах недостатньої видимості. Відповідно до поточних правил, вони не є обов’язковими і не надаються для всіх пакетів автомобілів Lada.

Регулювання PTF схожа на налаштування поблизу світла. Єдина функція: автомобіль повинен бути переставлений на відстань 5 метрів від перпендикулярної площини.

На додаток до вже застосовуваних ліній потрібно витратити ще одну горизонтальну висоту 100 мм від рівня дороги.

Якщо ви не керуєте коригуванням, вам потрібно перевірити, чи правильно встановлюється фара або лампа, а також перевірити кріплення бампера.

Щоб налаштувати фари на Vesta в автосервісі, запитають 400-500. Сума невелика, але вам доведеться провести час, щоб дістатися до служби та чекати вашої черги.

Посилка, налаштування фари на Лейде Веста легко виконується з власними руками. В Інтернеті багато відео, де цей процес детально показаний та крок за кроком. Навіть новачка з ентузіастом автомобіля справляється без навичок у обслуговуванні автомобілів. За часом весь процес займе не більше 30 хвилин.

Час від часу водії стикаються з неприємним і небезпечним моментом. легка завіса. Широкий високий промінь приладів освітлення автомобілів висвітлює місце перед автомобілем. Така ситуація на 30% стає причиною дорожньо-транспортних пригод.

Уникайте цього простого: важливо систематично перевіряти та налаштувати положення освітлення на автомобілі. Це не найважче завдання, повністю виконане незалежно без залучення фахівців. Універсальний алгоритм для всіх машин. Як приклад, розгляньте, як каліна Lada фари регулюються.

Підготовка до саморегульованих фари

Перш ніж продовжувати коригування, потрібно підготувати інструменти та автомобіль. Важливо відзначити, що досягнення точності у коригуванні залежить від дотримання всіх рекомендацій та рецептів.

Перше, що звернути увагу на коригування. це місце. Він повинен бути навіть (бажано перевірити територію за рівнем), без додаткового освітлення (або з можливістю зробити це місце в темряві), навпроти фари повинні бути плоскою площиною (стіна, паркан тощо.) Точність коригування впливає перераховано.

Регульовані блокові гвинти: 1. Регулювання гвинту світлового променя у вертикальній площині; 2. регулятор регулювання променя в горизонтальній площині; 3. кожух кріплення гвинтів; 4. захисний корпус

Якщо налаштування планується на вулиці, вона повинна бути сухою та безвітряною погодою.

регулювання, фари, 2115, зробіть, самостійно

Автомобіль готується відповідно до таких показників:

 • Автомобіль чистий. Немає бруду на тілі і взуття.
 • Стовбур порожній.
 • Розетка на місці.
 • Повний паливний бак або вишуканий до відсікання.
 • Тиск у всіх колесах 2.0 або 2,1 бари.
 • Оптика Окуляри без тріщин, чіпсів та дефектів.
 • Кріплення фари до цілого тіла, не висять.

У випадку, якщо є тріщини або чіп на склі, промінь світла спотворюється, з результатом того, що частина світу відволікає інших водіїв або буде спрямована. Також прикріплюючи оптику до регулювання, полягає в тому, щоб замінити, тому що кут оформлення залежить від кріплень.

Перед коригуванням потрібен наступний інвентар:

Очищати
Миючий засіб для вікон, окулярів
Картон або щільна тканина
Фломастер
Будівельний рівень
Рулетка
Коліна

Виходячи з наведеного вище списку, слід зробити висновок, що для саморегулювання фари з ВАЗ 2114 не вимагає спеціальних методів, для цього нам потрібні лише ті інструменти, які доступні в кожному гаражі.

Типи ліхтарів на ВАЗ 2114

Налаштуйте фари на вазі з вашими руками дуже просто. Дизайн дозволяє виконувати коригування, не видаляючи додаткові пластикові елементи та акумулятори.

У ВАЗ 2114 використовуються наступні типи джерел світла:

Налаштування середнього та далекому світла виконуються за допомогою двох вбудованих гвинтів, розташованих у основному житлі оптики.

Щоб налаштувати туман, не потрібно розбирати бампер. Викрутка поміщається в спеціальне отвір, в якому болт є.

Правила коригування автомобілів

Зміна напрямку осі світлового променя при регулюванні фари забезпечується обертанням параболічного відбивача, в центрі якої є лампочка, переміщаючи його відносно вертикальних та горизонтальних літаків.

READ  Інструмент для заміни гальмівних колодок

Правильне положення відбивача встановлюється двома гвинтами вертикального та горизонтального регулювання, які розташовані на задній поверхні блочних фари.

Для належного регулювання фари, ви повинні поєднати легку пляму, за допомогою оптики, за допомогою схеми довідкової коригування, яка, як правило, забезпечується виробником автомобілів (у нашому випадку, фари для автомобільних фари для Таврії та Славути).

Схема налаштування автомобільного фарбування

Налаштування фари здійснюються в наступному порядку:

 • Розвантажений автомобіль розташований на рівній горизонтальній платформі на відстані 5 метрів від екрана. Будь-яка стіна або низька огорожа цілком підходить як екран (до одного метра).
 • Вертикальна лінія “0” наноситься на екран, що лежить у площині симетрії машини (див. Схему коригування). Зліва і праворуч від нього проводяться ще два симетричні комарі “L” і “P”, яка повинна збігатися з центрами лівих та правих фари.
 • На висоті, що відповідає відстані фари з землі, застосовується горизонтальна лінія “1”, а 50 мм нижче. лінія “2”.
 • Коли підготовка завершується, увімкніть ласки фари і приступити до налаштування.
 • Закриття по черзі кожної фації, перевірте розташування легкої межі відносно схеми коригування, яка застосовується до екрана. Він повинен пройти на мескітну риболовну лінію “2”, тоді як похилі сегменти повинні починатися з пунктів “Е”.
 • Якщо це не відбудеться, то ви повинні налаштувати світлові фари з горизонтальними та вертикальними вертикальними гвинтами.

Більш візуально процес регулювання фари відображається у відео нижче. Однак, навіть якщо після коригування вас до цих пір недостатньо освітлюючих доріг, можливо, ситуація допоможе виправити полірування фари.

Примітка!Фактично, фари дуже легко регулюються на цих автомобілях, тобто якщо ви берете класику, так що є фари, щоб налаштувати, вам доведеться приймати прокрутки та вивернути коригувальні гвинти з ним, а також на 2 автомобілях Самари, все досить простий, тільки достатньо рукавичок, щоб носити, щоб не забруднити і звикнути до крейди, треба намалювати схему на стіну, на якій ви, і ви будете коригувати фари, якщо ви щось не розумієте, якщо у вас є Питання: “Яка потреба в стіні і чому вам потрібно малювати на ньому?”У цьому випадку просто прочитайте інструкції, і ви все зрозумієте!

1) Перш ніж перейти до коригування, подумайте, як ви зробите це (праворуч або на око), якщо вам не потрібна діаграма, щоб намалювати око, просто вигнати гвинти та все (про ці гвинти пізніше), якщо ви Бажаю правильного променя в цьому випадку, спочатку подивитеся на рівну поверхню, на якій ви можете покласти автомобіль (асфальт найкращий), а перед цієї поверхні має бути строго вертикальна стіна, як ви бачите на фото трохи нижче, Автомобіль з цієї стінки вам доведеться поставити на відстань 5 метрів (за винятком стіни, ви можете використовувати фанерні листи або щось інше, що ви приходите на розум), після цього, в крейді, позначка на фанері або на стіні Три вертикальні комарі, Одна з цих ліній, як ви вже бачите, що фото має бути в самому центрі (у центральній частині передньої частини автомобіля) і перейти до самого кінця донизу (лінія “O” є), друга риболовля Mosovoy Лінія. це сторона (вони повинні бути намальовані, суворо від центру фари) на фото, як і раніше, літери “А” та “В” також вказуються, однакова та горизонтальна лінія 1, яка також повинна бути витягнута з фари Центр та останню лінію риболовлі. це горизонтальне число 2, яке вказано, це трохи нижче, ніж перша найможлива лінія риболовлі (на 650 мм.) повинні бути намальовані.

Примітка!Але є одне але! Перед усім цим коригуванням це точніше стати більш точним, спочатку перевірте, наскільки шини здивовані необхідністю завантажувати їх до потрібного рівня, крім того, це стирає весь бруд з флісу, щоб вони були добре сяючі, а також паливо автомобіль (якщо не можливості для повного заповнення, то підлогу резервуара, принаймні, заповнити) і покласти за кермом вашого друга або будь-якої людини вагою 75 кілограмів приблизно, добре, а в кінці сторони автомобіль так!

READ  Opel Astra н заміна лампи ближнього світла

О, так, що ще потрібно зробити, рукоятка Hydro-Corruction Headlights поставила в положення один водій (це фігура 0), нижче ми закріплюємо фотографію, на якій ручка гідравлічного коректора позначається червоною стрілкою ( Це було зроблено для тих, хто не знає, що коректор фари), ця ручка буде в положенні 0 повороту, на фото, на жаль, не видно, тому що ця цифра знаходиться на вершині, а верхня частина панелі закривається, крім того, Все показано на фото на прикладі автомобіля ВАЗ 2110, а не ВАЗ 2114, тому у вас є дана ручка коректора трохи, але може відрізнятися, але ми будемо пояснювати двома словами, де він знаходиться, а саме, це є Розташована на автомобілі з торпедою ВАЗ 2114 поблизу дефлектора у лівій стороні (якщо ви сидите на водійському кріслі), поблизу цього коректора ще одна ручка там ви негайно знайду її після салону вашого автомобіля на сидінні водія!

2) Тепер перейдіть до самого коригування, закрийте один ярмарок на початку вашого автомобіля (за допомогою чорної тканини ви можете), а потім перейти до коригування фари, яка не закривається тканиною, щоб пристосувати його до Відрегулюйте капот у машині, а на зворотному боці блок-фари лежать двома ручними гвинтами, одна з яких необхідна для регулювання променя світла вздовж вертикальної площини (це гвинт 1), а інший горизонтальний (це гвинт 2), все, що позначається цифрами 3, 4, 5 на фото, ви більше не торкаєтесь тут за допомогою цих гвинтів, налаштуйте ліхтарі фари таким чином, як показано на фото (на діаграмі я маю на увазі ) Трохи вище, а саме, зверніть свою увагу на пункти “Е”, що з’явилися, пропускаючи лінії (“А”, “B”) та косова риболовна лінія “2”.

Додатковий відеокліп: більш докладно, але без схеми, просто так, щоб ви зрозуміли принцип коригування фари, подивіться на ролик, який розташований нижче, в ньому. Обидва ці моделі можуть сказати, що він повністю збігається.

Типи ліхтарів на ВАЗ 2114

Налаштуйте фари на вазі з вашими руками дуже просто. Дизайн дозволяє виконувати коригування, не видаляючи додаткові пластикові елементи та акумулятори.

У ВАЗ 2114 використовуються наступні типи джерел світла:

Налаштування середнього та далекому світла виконуються за допомогою двох вбудованих гвинтів, розташованих у основному житлі оптики.

Як налаштувати вогні фари, якщо гідрогенера VAZ не працює 2115, 2114, 2113

Щоб налаштувати туман, не потрібно розбирати бампер. Викрутка поміщається в спеціальне отвір, в якому болт є.

Підготовчі процеси

Перш ніж коригувати фари LAZ 2114, вам потрібно реалізувати діяльність:

Увага! Після миття не повинно бути ніякого розлучення мила. Окуляри окуляри повинні бути чистими.

Як налаштувати вогні фари, якщо гідрогенера VAZ не працює 2115, 2114, 2113

Необхідно здійснити підготовчу діяльність перед регулюванням PHARS 2114

 • створити той самий робочий тиск у всіх шинах;
 • Контролювати допомогу суспензії;
 • заповнити benzobac;
 • Видалити додатковий вантаж.

Примітка!Фактично, фари дуже легко регулюються на цих автомобілях, тобто якщо ви берете класику, так що є фари, щоб налаштувати, вам доведеться приймати прокрутки та вивернути коригувальні гвинти з ним, а також на 2 автомобілях Самари, все досить простий, тільки достатньо рукавичок, щоб носити, щоб не забруднити і звикнути до крейди, треба намалювати схему на стіну, на якій ви, і ви будете коригувати фари, якщо ви щось не розумієте, якщо у вас є Питання: “Яка потреба в стіні і чому вам потрібно малювати на ньому?”У цьому випадку просто прочитайте інструкції, і ви все зрозумієте!

1) Перш ніж перейти до коригування, подумайте, як ви зробите це (праворуч або на око), якщо вам не потрібна діаграма, щоб намалювати око, просто вигнати гвинти та все (про ці гвинти пізніше), якщо ви Бажаю правильного променя в цьому випадку, спочатку подивитеся на рівну поверхню, на якій ви можете покласти автомобіль (асфальт найкращий), а перед цієї поверхні має бути строго вертикальна стіна, як ви бачите на фото трохи нижче, Автомобіль з цієї стінки вам доведеться поставити на відстань 5 метрів (за винятком стіни, ви можете використовувати фанерні листи або щось інше, що ви приходите на розум), після цього, в крейді, позначка на фанері або на стіні Три вертикальні комарі, Одна з цих ліній, як ви вже бачите, що фото має бути в самому центрі (у центральній частині передньої частини автомобіля) і перейти до самого кінця донизу (лінія “O” є), друга риболовля Mosovoy Лінія. це сторона (вони повинні бути намальовані, суворо від центру фари) на фото, як і раніше, літери “А” та “В” також вказуються, однакова та горизонтальна лінія 1, яка також повинна бути витягнута з фари Центр та останню лінію риболовлі. це горизонтальне число 2, яке вказано, це трохи нижче, ніж перша найможлива лінія риболовлі (на 650 мм.) повинні бути намальовані.

READ  Як зняти кермо на UAZ Hunter

Примітка!Але є одне але! Перед усім цим коригуванням це точніше стати більш точним, спочатку перевірте, наскільки шини здивовані необхідністю завантажувати їх до потрібного рівня, крім того, це стирає весь бруд з флісу, щоб вони були добре сяючі, а також паливо автомобіль (якщо не можливості для повного заповнення, то підлогу резервуара, принаймні, заповнити) і покласти за кермом вашого друга або будь-якої людини вагою 75 кілограмів приблизно, добре, а в кінці сторони автомобіль так!

О, так, що ще потрібно зробити, рукоятка Hydro-Corruction Headlights поставила в положення один водій (це фігура 0), нижче ми закріплюємо фотографію, на якій ручка гідравлічного коректора позначається червоною стрілкою ( Це було зроблено для тих, хто не знає, що коректор фари), ця ручка буде в положенні 0 повороту, на фото, на жаль, не видно, тому що ця цифра знаходиться на вершині, а верхня частина панелі закривається, крім того, Все показано на фото на прикладі автомобіля ВАЗ 2110, а не ВАЗ 2114, тому у вас є дана ручка коректора трохи, але може відрізнятися, але ми будемо пояснювати двома словами, де він знаходиться, а саме, це є Розташована на автомобілі з торпедою ВАЗ 2114 поблизу дефлектора у лівій стороні (якщо ви сидите на водійському кріслі), поблизу цього коректора ще одна ручка там ви негайно знайду її після салону вашого автомобіля на сидінні водія!

2) Тепер перейдіть до самого коригування, закрийте один ярмарок на початку вашого автомобіля (за допомогою чорної тканини ви можете), а потім перейти до коригування фари, яка не закривається тканиною, щоб пристосувати його до Відрегулюйте капот у машині, а на зворотному боці блок-фари лежать двома ручними гвинтами, одна з яких необхідна для регулювання променя світла вздовж вертикальної площини (це гвинт 1), а інший горизонтальний (це гвинт 2), все, що позначається цифрами 3, 4, 5 на фото, ви більше не торкаєтесь тут за допомогою цих гвинтів, налаштуйте ліхтарі фари таким чином, як показано на фото (на діаграмі я маю на увазі ) Трохи вище, а саме, зверніть свою увагу на пункти “Е”, що з’явилися, пропускаючи лінії (“А”, “B”) та косова риболовна лінія “2”.

Додатковий відеокліп: більш докладно, але без схеми, просто так, щоб ви зрозуміли принцип коригування фари, подивіться на ролик, який розташований нижче, в ньому. Обидва ці моделі можуть сказати, що він повністю збігається.

Типи ліхтарів на ВАЗ 2114

Налаштуйте фари на вазі з вашими руками дуже просто. Дизайн дозволяє виконувати коригування, не видаляючи додаткові пластикові елементи та акумулятори.

У ВАЗ 2114 використовуються наступні типи джерел світла:

Налаштування середнього та далекому світла виконуються за допомогою двох вбудованих гвинтів, розташованих у основному житлі оптики.

Щоб налаштувати туман, не потрібно розбирати бампер. Викрутка поміщається в спеціальне отвір, в якому болт є.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS