Яку олію потрібно заливати Hyundai solaris

олію, потрібно, заливати, hyundai

Кращий російський виробник моторних масел, що випускає лінійку Супер, рекомендовану Hyundai Solaris, а також автомобілів ВАЗ, ГАЗ і UAZ. Відрізняється підвищеними змащувальними характеристиками, що запобігають зношуванню деталей навіть при запуску двигуна. Як відзначають виробники, даний продукт дозволяє суттєво знизити зношування деталей при холодному пуску та низьких температурах. Масло спочатку розраховане для експлуатації в російських умовах, і в наборі його присадок враховано температурні перепади та особливості клімату.

У відгуках користувачі часто відзначають зниження рівня шуму, що особливо актуально для власників уживаних Hyundai Solaris. Але головна перевага продукту – економічність. Заливати масло доводиться набагато рідше, а ціна дозволяє використовувати його для промивання двигуна. Відзначається і стабільність рідини при збільшенні навантажень, що також важливо для старих автомобілів, що мають великий пробіг. Це найкраще моторне масло російського виробництва, відоме далеко за межами батьківщини.

 • Синтетичне моторне масло з Motul США буде гарним вибором. Цей продукт виготовляється з високоякісних компонентів, щоб задовольнити суворі вимоги щодо якості. Призначений за допомогою інноваційних технологій виробництва.
 • 1 кварт від олії Lucas. Цей продукт виготовляється з високоякісних компонентів для задоволення та перевищення строгих вимог до якості. Розроблені з використанням найсучасніших технологій та клієнтів. Призначений за допомогою інноваційних технологій виробництва. Зроблено з найвищим рівнем професіоналізму. Продукт виготовлений з високоякісних компонентів, щоб задовольнити та перевершити строгі вимоги до якості.
 • Shell також рекомендується компанією Hyundai. Нафта. нудний глобальний доступ до своїх провідних продуктів завдяки потужній мережевій мережі мастильних матеріалів, що складаються з 8 фабрик виробництва нафти, 50 заводів для виробництва сумішей та 18 спеціалізованих мастильних установок.
 • Переваги для клієнта включають скорочення витрат на технічне обслуговування, збільшення життя обладнання та зменшення споживання енергії. Одним із способів, за допомогою якого фірма розширює межі технологій мастильних матеріалів, є тісна співпраця з провідними гоночними командами, такими як Scuderia Ferrari.

Ще краще: Kia RIO або Hyundai Solaris

Відповідно до управління та ремонту та ремонту, видання двигуна рекомендується заповнити якість робочої рідини не нижче, ніж ACEA A3 та API SL або вище. SHELL Helix PLUS 5W-30/5W-40; SHELL Helix ULTRA 0W-40/5W-30/5W-40; Exxomobil SHC Formula MB 5W-30.

Що і скільки заливати у Hyundai Solaris

На Hyundai Solaris ставляться два двигуни об’ємами 1,4 літра та 1,6 літра, обидва бензинові. Об’єм заливають рідин один і той де, він дорівнює 3,3 літра. Олії по SAE можна використовувати 5W20 або 5W30, на вашу думку. API тільки SM, а ILSAC GF-4.

Вибираємо яке масло краще заливати в двигун Hyundai Solaris: відгуки та рекомендації

Остання ресторанська машина Hyundai Solaris, якщо ми говоримо про покоління “1”, відбулося влітку 2014 року. Седани та хетчбеки цієї сім’ї були випущені незмінними з тих пір. Асамблея веде російський завод, побудований в Санкт-Петербурзі. Частина компонентів постачається з Кореї та Чехії, а двигуни виробляють підприємство, яке базується в Китаї. Масло в двигуні Hyundai Solaris із заводу може бути одним. Shell Helix Ultra SN з в’язкістю 5W20. Цей параметр використовується для всіх IHS, незалежно від обсягу.

На вибір моторного масла розповідає власнику Hyundai Solaris з двигуном G4FC. Ми дивимося на відео нижче:

READ  Що заливати в ГУР Chevrolet Cruze

Найпопулярніший автомобіль для Hyundai Solaris

Гамма-двигуни практично в половині розділяють цю лінію, але все-таки трохи більше комплектів “штовхнуло” двигун G4FC. Вони дуже схожі один на одного. Мотор FC «підвищили» у робочому обсязі з 1396 до 1591 кубічних сантиметрів, збільшивши вільний хід поршня. Рік народження агрегату – 2007-й. Місце складання автозаводу Hyundai в столиці Китаю, Пекіні.

Рядний чотирициліндровий інжекторний двигун потужністю 123 л.з. спроектований під екологічні норми Euro 4 та 5. Витрата палива (для варіанта з механічною коробкою передач):

Мотор має низку конструктивних особливостей, притаманних сучасних корейських двигунів:

 • Розподілене ін’єкцію типу MPI (багатотонільна багатошарова ін’єкція);
 • виконання блоку циліндрів та головки з легкого та міцного алюмінієвого сплаву;
 • пластиковий впускний колектор;
 • два розподільні вали (DOHC);
 • ланцюговий привід з натягувачем у механізмі ГРМ.

На відміну від багатьох інших сучасних конструкцій, в G4FC конструктори встановили регулятор фаз газорозподілу тільки на одному валу, впускному.

Особливий інтерес представляє встановлена ​​в двигуні система багатоточкового розподіленого упорскування. У ній п’ять основних конструктивних елементів:

 • Дросельна заслінка.
 • Рампа (магістраль) для розподілу палива.
 • Інжектори (форсунки).
 • Датчик споживання (або тиску/температури) повітря.
 • Паливний регулятор.

Принцип дії системи досить простий. Повітря, проходячи через атмосферний фільтр, датчик масової витрати та дросельну заслінку, потрапляє у впускний колектор та канали циліндрів двигуна. Паливо приходить на форсунки через рампу. Близькість впускного колектора та форсунки максимально знижує втрату бензину.

Контроль здійснюється за допомогою ЕБУ. Комп’ютер обчислює масові фракції та якість паливної суміші на основі навантаження, температури, режимів роботи двигуна та швидкості автомобіля. Результат – електромагнітні імпульси на відкриття та закриття форсунок, що подаються у певний момент від блоку управління.

Упорскування MPI може працювати в трьох режимах:

До переваг цієї схеми впорскування палива слід віднести економічність та повну відповідність екологічним стандартам. Але тим, хто воліє придбати машину з двигуном типу MPI, варто забути про швидку швидку їзду. Такі мотори набагато скромніші за показниками потужності, ніж ті, в яких робота паливної системи організована за принципом безпосередньої подачі.

Ще один «мінус» — складність та висока вартість обладнання. Однак за співвідношенням всіх параметрів (простота експлуатації, комфорт, вартість, рівень потужності, доцільність) Ця система оптимальна для вітчизняних автомобілістів.

Для G4FC Hyundai встановив досить невеликий поріг у бігу. 180 тисяч.км (10 років оперативного використання). У реальних умовах ця цифра набагато вища. У різних джерелах з’являється інформація, що Hyundai Solaris таксі отримує до 700 тисяч.Км. Пробіг. Відносний недолік цього двигуна – відсутність гідрокомпенсаторів у складі механізму ГРМ, та необхідність регулювання зазорів клапанів.

В цілому, G4FC показав себе, як відмінний мотор: невеликий по масі, недорогий у поточному ремонті та невибагливий. Проте, варто враховувати, що з погляду капітального ремонту це одноразовий екземпляр. Все, що на ньому можна зробити – це плазмове напилення циліндрів та розточування під номінальний розмір. Втім, чи потрібно думати про те, що робити з мотором, здатним запросто «проїхати» півмільйона кілометрів – питання риторичне.

Скільки і з якою періодичністю заливати

Як двигуни 1.6 робочий об’єм циліндрів було збільшено за рахунок збільшення ходу поршня з 75,0 мм до 85,4 мм. Об’єм масла, що вливається в них, залишився таким же, як і у моторів.4 – це 3.3 літри (при заміні масляного фільтра) та 3.0 літра (без заміни фільтра).

ПОПУЛЯРНЕ У ЧИТАЧІВ: Електронний каталог запчастин Hyundai

Період заміни – кожні 15 000 км. Але важливо зрозуміти, що вам потрібно додати, щоб не працювати, але двигуни або кількість споживаного палива.

Адже в місті розбіжності в пробігу авто і часу роботи двигуна дуже великі (пробки, світлофори, сигналізація з автозапуском тощо).D.), На відміну від їзди на країну.

READ  Як відкрити капот на Hyundai Solaris

Виберіть рідини, що відповідають строгій толерантності Mercedes Benz MB 229.5. Він відображений на каністрі.

Толерантність була введена ще в 2005 році для моторних масел, що використовуються в сучасних бензинових двигунах та дизельних двигунах з фільтрами частинок.

На відміну від масел з припущенням MV 229.31 (з інтервалом заміни 20 000 км або 250. 300 робочих годин) для масла MB 229.5. Існує більший інтервал сервісу, який може досягти 400 двигунів.

Основні вимоги до них. ACEA A3 B4 та C3.

Тому, якщо ви більшу частину часу їздите шосе за містом, то рекомендуємо міняти масло через 15 000 км пробігу або після спалювання 1000 літрів бензину. Якщо по місту – то після 200 або 400 мотогодин роботи двигуна залежно від того, рідини з яким допуском ви використовуєте.

Олії для Hyundai Solaris 2020 року з групою допуску:

Якщо вам все це складно, то міняйте масло кожні 7500 – 8000 км пробігу.

При заміні масла в двигуні Hyundai Solaris будуть потрібні додаткові деталі, перелік яких з артиклем зазначений нижче:

 • Масляний фільтр: код 26300-35503 (оригінал), але можна поставити і 26300-35530. Другий фільтр має більший обсяг і, відповідно, служить довше;
 • Шайба зливної пробки – код 21513-23001.

Інші аналоги масляного фільтра показані нижче:

Одночасно з маслом здійснюється:

 • Повітряний фільтр. код 28113-1R100;
 • Салонний фільтр вугільний – код 97133-4L000. Або аналоги TSN. 97117, Avantech CFC1119, Mitwell MA2782, SCT SAK 279. Також підійдуть не вугільні аналоги: RF001HYX або Raf Filter ECO — EC001HYX.

Також існує особливість при заміні масел у моторах G4FC та G4FA. Другий мотор об’ємом 1.4 Л. Більш чутливі до якості моторного масла, ніж G4FC.

Причина. з’єднувальна стрижнева поршнева група передає важкі навантаження. Тому двигун G4FA рекомендував перевантаження робочих рідин з класами GF-5 та Apis SN.

 • Замінити тільки на нагрітий двигун;
 • Буде достатньо, щоб злити через дренажний вилку відразу після зупинки двигуна без використання спеціального замісного обладнання;
 • Залишки відпрацювання можна прибрати з піддону за допомогою шприца на 20 мл та трубки. Як правило, потрібно 15-20 хвилин, щоб вся рідина скла в піддон.

Покоління Huyndai Solaris, що випускаються, і застосовувані в них мотори

У першому поколінні пропонувалося на вибір 2 види двигунів:

Проведений у 2014 р. рестайлінг не вплинув на тип двигуна.

Зміни були внесені лише у другому поколінні автомобілів.

В рамках цього проекту також пропонується 2 види двигунів:

 • G4LC на 1,4 л, здатний розвивати потужність до 100 л.з.;
 • модернізована версія G4FC з тими ж параметрами, що й у першому поколінні, але з новою системою зміни фаз газорозподілу.

Моторні оливи для Hyundai Solaris/Accent. Підбірка 10 масел для Kia та Hyundai

Hyundai Solaris по праву носить звання «народного» автомобіля: хоча перші машини зійшли з конвеєра 10 років тому, у 2021 році ця модель впевнено входить у ТОП-5 найбільш купованих іномарок у Росії. Причому йдеться не лише про авто з пробігом, а й про нові екземпляри. Пов’язані Kia Rio також користується великою популярністю. Одна з причин успіху. двигуни серії Gamma, які демонструють непогану надійність для недорогого автомобіля при своєчасному обслуговуванні.

Однією з умов тривалого життя Hyundai Gamma Motors в цілому та ланцюг синхронізації є своєчасну заміну моторного масла. Бажано це робити частіше, ніж за регламентом: раз на 5 000-6 000 км при міській експлуатації, раз на 8 000-10 000 км при їзді переважно по трасі. Чим частіша заміна масла не обов’язково вражає гаманець власника автомобіля: є недорогі моторні масла з світових брендів, а також вибір оптимального масла для Hyundai Solaris / Accent (для серії Gamma від 1,4 та 1,6 літрів ) просто присвячений цьому вибору.

READ  Заміна задніх гальмівних дисків Hyundai Solaris

У добірку увійшли моторні олії у в’язкості 5W-30, схвалені виробниками для використання в Hyundai Solaris та Kia RIO. Олії у добірці є всесезонними: вони впевнено переносять температури до.30°С, тому підходять для досить серйозних морозів; але й у літню спеку забезпечать належний захист двигуна. При температурі вище 35°С та/або при інтенсивній міській експлуатації (таксі, кур’єрська доставка) має сенс перейти на олії у в’язкості 10W-40, 15W-40. Але в’язкість 5W-30 найбільш універсальна для цього двигуна і підходить для цілорічної експлуатації в більшості регіонів.

Castrol Edge 5W-30 C3

Castrol Edge 5W-30 C3. синтетична олія з фірмовою технологією Fluid Titanium. У цьому маслі дійсно міститься титан, завдяки якому знижуються втрати на тертя, зменшується зношування і підвищується міцність масляної плівки. Масло з такими властивостями має краще захищати двигун при агресивному керуванні. Це середнє багате масло, що відповідає визначенню ACEA C3 та SN / CF API, тому він не варто перевищувати інтервалів змін масла. Ціна не найнижча, хоча це не найдорожчий член вибору.

Моторні олії для хендай соляріс. Найпопулярніші помилки при виборі масла

Castrol Magnatec 5W-30 A5

Castrol Magnatec 5W-30 A5. більш доступна альтернатива, це моторне масло вже без титану, але з технологією Castrol Dualock Bricked. За словами виробника, спеціальні молекули дюалі в складі нафти забезпечують безпеку масляної плівки навіть під час простою та зменшують знос двигуна під час запуску. Молібден як частина масла також зменшує тертя та споживання палива. Це полінове масло з високим лужним числом і хорошими миючими засобами; З упаковкою добавок, який підходить для подовжених інтервалів заміни. Масла матчі ACEA A5 / B5 та API SN-толерантності.

Liqui Moly Molygen New Generation 5W-30

Liqui Moly Molygen New Generation 5W-30-30-Close Oil з незвичайним та рідкісним добавним пакетом. На додаток до молібдену, крім молібдену, присутній вольфрам. У тандемі ці елементи знижують знос двигуна та витрату палива, за заявою Liqui Moly економія може досягти 5%. Олія середня, бажано не перевищувати інтервалів його заміни. Продукт відповідає новим допуском API SP та ILSAC GF-6A. Масло не дешево, хоча це виправдовується цікавим пакетом добавок.

Hyundai Solaris масло для двигунів 1.4, 1.6 Скільки і що потрібно?

Hyundai Solaris. Compact C-клас автомобіль, призначений для країн, що розвиваються, а також європейський ринок. Це локалізована версія Hyundai Accent, яка адаптована для російських дорожніх умов. Автомобіль виробляється з 2011 року в органах чотирикратного седана та п’ятидверного хетчбека. Найближчі конкуренти. Skoda Rapid, Renault Logan, Lada Vesta, Ford Fiesta, Kia Rio та Volkswagen Polo Sedan. Згідно з офіційними даними, Hyundai Solaris зразка 2011 року не проходив краш-тестів Euro NCAP, проте пройшов два незалежні випробування. Отже, перша машина розбила фахівців журналу “Автори”, а потім відбувся ще один тест з краху, на замовлення Hyundai. Після тесту автомобіль отримав оцінку, яка еквівалентна чотирма зірках чотирьох можливих. У 2014 році відбулося рестайлінг, внаслідок чого Hyundai Solaris отримав оновлений дизайн та додаткове обладнання. З’явилися шестиступінчаста “автоматична” та 6-ступінчаста “механіка”, яка прийшла, щоб замінити 5-ступінчасту “механіку” та 4-ступінчасту автоматичну трансмісію. “Солярій” користувався високим попитом майже у всіх регіонах Росії, а також у пострадянському просторі. З 2021 продано друге покоління Hyundai Solaris. Новий автомобіль став дорожчим і втратив функції “бюджету”.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS