Проблема крафтера Volkswagen із блокуванням запалювання. Як відкрити ключ застряг…

Ремонт блокування запалювання Volkswagen

Під час продовження серії статей про ремонт автомобільних замків, ця стаття буде стосуватися ремонту блокування запалювання VW, а також ремонту та заміни личинок Volkswagen. Через високу популярність цих автомобілів часто необхідно брати участь у ремонті та заміні личинок та запалювання всієї групи VAG, яка, крім VW, включає Audi, Seat та Skoda.Можливо, лише екстремальна поширеність цих автомобілів є основною причиною частого випадків невдачі та заклинення замка запалювання. Будівництво замків Volkswagen є досить успішним і надійним, на відміну від замків бренду Honda. Ось вони є чемпіонами щодо невдач та подібних проблем, і вони мають це просто спричиненим невдалим дизайном. Стаття про ремонт блокування запалювання Honda.

Іноді не тільки таємна частина (личинка), але й деталі механізму в самому замку випадок, не вдається. Тут лише зібрано видалення замку з автомобіля, щоб спробувати ремонтувати або винести вирок. Заміна замку новою.Фото розібраного блокування запалювання Volkswagen

Іноді, коли деталі, відповідальні за блокування рульового валу, розбиваються, ви можете просто зняти цей вузол із замку за згодою з клієнтом, що, звичайно, неправильно. На мою думку, якщо ви категорично не хочете купувати новий замок, краще взяти вживаний замок на автоматичному розбиранні та використовувати його як донор. Оскільки ремонт замку Volkswagen майже завжди, не рахуючи заміни личинок, вимагає його видалення з машини, я розкажу вам окремо про його кріплення.Сам замок кріпиться за допомогою двох спеціальних болтів. Їх називають болтами з пробиванням, або болтами з нарізаною головкою. Ці болти несуть частину функції анти.крадіжки, оскільки вони не просто дозволяють зняти замок і розблокувати кермовий вал. Для того, щоб зберегти цю саму функцію і не спростити життя шахраїв, відремонтований замок VW встановлюється за допомогою тих же оригінальних болтів. До речі, іноді робота з заміною личинок використовується в нашій майстерні, коли клієнт самостійно набуває десь використаний замок запалювання замість свого старого, не вдався і розуміє, що ключ зараз не запускає машину. Або це виявляється як LADA в поганому розумінні цього слова. Один ключ до дверей, другий із запалювання. Вся справа може призвести до “загального знаменника”. Спитуйте донорський замок VW до попереднього ключа. Технологія точно така ж, як під час ремонту Лічикі та блокування запалювання Volkswagen. Тобто у нас є дистанційне управління на складі, і буде правильно робити все відповідно до розуму.

Запишіть ремонт та заміну Listrics of Volkswagen Замки запалювання в нашому семінарі в G.Нижні Новгород по телефону: 8 (903) 602-64-06; 414-64-06

Я заклинив ключ у замок запалювання Volkswagen Crafter, що робити?

Ми продовжуємо серію статей про те, що може застрягти у вашій машині. Дізнавшись, чому кришка палива або капюшон може застрягнути, у цій статті ми дізнаємось, чому ключ застряг у запаці вашого Volkswagen Crafter. Особливо прикро, що заклинання циліндра запалювання не дозволить вам запустити машину, а отже, використовувати його. Тому ми зробимо все можливе, щоб допомогти вам вирішити цю проблему якомога швидше. Для цього ми спочатку пояснимо вам, чому використовується запалювання вашого автомобіля, а потім вдруге, чому бочка запалювання вашого Volkswagen Crafter застрягла? І нарешті, як розблокувати ключ, що застряг у запаці вашого Volkswagen Crafter.

Блокування запалювання ігрових автоматів ваш Volkswagen Crafter. це компонент безпеки. Його мета. Захистіть свій автомобіль від спроб до крадіжки. Він розташований на рульовій колонці вашого автомобіля, розробленого в 1931 році Абрамом Нойманом. Його мета. Запобігайте своєму ремісника Volkswagen, блокуючи рульове управління та контроль голови, якщо він не визнає ключ до вашого автомобіля. Він тісно пов’язаний з перемикачем стартера, який включає ключ з ключем та електричним вимикачем. Існує тенденція до плутанини стартера та Нойманського перемикача, і коли ми говоримо про заблокований Нойман, ми зазвичай маємо на увазі ключ, який не повертається або погано обертається в циліндрі замку вашого автомобіля.

Чому ключ застряг у запаці вашого Volkswagen Crafter?

  • Блокування бочки запалювання через скручування ключа: якщо у вас є ключ, то логічно, що ваш Нейман не розблокований. Спробуйте ретельно випрямити ключ з молотком, якщо ви не можете цього зробити, використовуйте копію ключа.
  • Циліндр запалювання Якщо Нейман вашого Volkswagen Crafter засмічував в результаті забруднення: використовуйте шамеровку WD40 і дозвольте йому діяти трохи, він повинен розблокувати Неймана вашого Volkswagen Crafter.

Щоб дізнатися більше про Crafter Volkswagen, перегляньте категорію Crafter Volkswagen.

Заміна блокування запалювання Volkswagen Crafter. Проблеми для ремесел

У мене така ж проблема із блокуванням запалювання на Honda CR-V. Я збираюся здати ремонт. Мені сказали, що вони зроблять вічний замок. Видаліть усі тарілки і залиште лише одну. Чи можна це зробити і що це загрожує? І якщо ви видалите половину пластин або лише те, що заважає махати ключовим, як довго працюватиме замок?

Дякую всім скріншотам за те, як зараз все непритомність буде працювати, щоб зламати системи безпеки через них та зламати. ЗНАННЯ ЦЕ СИЛА

І ви водій автомобіля або як? Скільки у вас є така послуга? У мене є 202.й, але як він нагрівається так трохи смикається. Я думаю, що теж змінюся

Ford EcoSport. Батін, він зігрівав машину, поки він не був. Так само, як і автор досяг успіху, я вирішив точно поставити колеса. Заблокований. Він протікав над штанами, пішло додому, подивився відео і пішов спробувати. 10 секунд і навіть менше було достатньо, кермо було майже негайно розблоковано. Я майже не докладав зусиль, протягом двох хвилин піктограма на панелі спалила дві хвилини, але потім вона вийшла, і тепер вона моргає лише у закритому автомобілі (як і раніше) велике спасибі за відео!

Шкода. Немає нічого вічного, це сумно, але механік має здатність зношуватися і завжди повинен бути ретельно з цього приводу. Якщо є судоми, коли обертають ключ таємно, це вже дзвін!

У мене є ця інфекція на холодному двигуні і не працював на гарячому двигуні. Перекладач і проявляється, коли зчеплення є обігрівачем.

Друзі, я вас дуже прошу після перегляду відео, ціную його, як воно, чи дизель, але краще! Дякую всім заздалегідь.

І яка ймовірність того, що викрадач просто не кине «ескіз» з іммобілайзера до блоку управління, обходячи секретну кнопку?

Навіть ви всі на автору. Правильно він заблокував кермо. повернув, щоб повернути замок, він повинен повернутись, але потім на вас. Ось так починає весь механізм його, можливо, його незабаром можна заклиняти. І прийти розібратися. Тому автор не блокує кермо, а провів аудит блокування запалювання та блокування блокування. Для одного та ключа запалювання можна облизати, але це рідкість.

Справа хороша. Тривав на Алі двічі. Перший раз не був працівником. Це не дорого. Перевірка виповз на Ніві, набряклий (датчик фази), викинув його і продовжив, і пуран не спалює.

Ну, ця сама ситуація з’явилася на мені вчора, я також припаркувався і вимкнув колеса, коли запалювання вимкнено) і все! Я сиджу як ідіот, з ключем, який не повертається, і не знаю, як жити далі. Але мій рятівник (просто чоловік був припаркований поблизу (повага до вас, наша чудова половина чоловіка) все вийшло швидко і чітко.Швидкий, гострий, навіть якийсь ледь сприйнятливий рух керма. І ключ повернувся. Тепер в Інтернеті, в пошуку інформації, як не повторювати, це зрозуміло лише один.Спочатку колеса на місці, потім двигун відскакує, щоб навчитися автоматизму?

Заміна блокування запалювання Volkswagen Crafter. Наступний ралі ключ VW Crafter 2018 MQB

Привіт!Корпус і будівництво лише контрактивні крилові окуляри, і, як я розумію, в самому замку є термінал, який ближче до рульового валу, він буде замінений або вам потрібно придбати замок, у мене просто така проблема До н.е. працює з ключовим, оскільки Butto. це поганий контакт, повинен здійснити деякі маніпуляції, які він працював так, що необхідно, щоб поставити ключ і приклеїти пару разів, і в цей час також лампа АКБ горить на підлозі Сяйво, стартер закручений, але DVV непотрібний, як я роблю маніпуляції, лампа починає горіти, як це передбачається, і DVV починається

Добре винайдений, але є один нюанс: напруга на керувальному дроті генератора з’являється не в той момент, коли двигун починається, але в момент, коли стартер починає його закрутити. І якщо двигун крутиться, але не починається, то фари під час роботи стартера все ще освітлюються. Виправте мене, якщо я не правий.

Скажіть, будь ласка, чи хочу я змінити стару панель на іншу, щоб прочитати вхід із старого та зареєструватися в новому для IMMO?

Клієнт зателефонував на буксирування з такою проблемою, я не міг прийти, був зайнятий. Потім вона передзвонила їй, щоб запитати, як вони вирішили проблему, вона каже, що ВД виблискувало, і все спрацювало відразу.

Існує велика ймовірність подряпини скла, t.до. З сильним натисканням на скло металевий корпус може їздити.

Доброго дня. Покладіть ту саму кнопку. Але є траб.Яка сутність-1-1-я, сер дупу, 2 натискає на запалювання, тоді я струшую гальмо і 3 рази на кнопці, але машина не починається. Якщо я негайно натисніть на гальмо і кнопку, то все починається, де знаходиться косяка?Заздалегідь дякую.

У мене Пасат у 3, по дорозі додому, вентилятор охолодження раптом відмовився від цього, плюс вентилятор плит, поворотні сигнали, склоочисники, і це все одночасно, я шукаю причину протягом тижня? Хто знає, у чому справа?

Ми вийняли ці соски.губи губи всі підряд.Хтось триває.і хтось, як вафля з повним ротом.Огидно спостерігати, як ця курка ледве говорить.

Як відключити іммобілізатор Volkswagen Crafter?

Ваш Volkswagen Crafter більше не почнеться? Ви спробували багато речей? Акумулятор, генератор, запасні клавіші і у вас є відчуття, що проблема пов’язана з іммобілайзатором? Це, безумовно, правдоподібно, адже справа в тому, що ваш автомобіль більше не хоче починати або зупинятися, коли починається без причини. Ви хочете вимкнути іммобілайзер на своєму крафтері Volkswagen? Ви в потрібному місці, ми зробили цей вміст, щоб допомогти вам краще побачити та вирішити ваші проблеми, пов’язані з цим компонентом. Спочатку ми побачимо, як працює іммобілайзер на вашому крафері Volkswagen, а потім розглянемо різні способи його вимкнення.

Перш ніж пояснити різні доступні вам альтернативи, ось коротке вступ, який описує мету та функції іммобілайзера у вашому Volkswagen Crafter. Цей електронний компонент з’явився 30 років тому і призначений для запобігання крадіжці вашого крафтера Volkswagen. Насправді, завдяки транспондеру та антену (котушці), вбудованому в ключ, та блоку управління іммобілізацією, вбудованою в ECU, та антену на прийомі на Neumann, ваш Volkswagen Crafter піде щоразу, коли ви вставляєте ключ до блокування запалювання, Він контролює, що код, виданий вашим ключем. Тільки в цей момент, коли це дозволить вам почати. Це завдяки технології RFID (чіп у ключ), підрозділ буде працювати.

Різні можливості обходу іммобілайзера на вашому крафтеру Volkswagen

Введіть код, щоб вимкнути іммобілайзер

Перший метод: ваш ключ більше не дозволяє запустити свій крафтер Volkswagen, ви хочете вимкнути іммобілайзер вашого крафтера Volkswagen, але, перш за все, ви повинні спробувати цю процедуру, щоб запустити її та взяти його на перевірку механіка Ви не можете виконати менш важливу процедуру повернення нормального запуску автомобіля. Насправді у вас повинен бути запасний ключ з вашим автомобілем (який ви повинні спробувати і який повинен мати ваш Crafter Volkswagen), але якщо у вас немає принаймні, “карта кодів” включає стартовий код коду. Завдяки цьому коду, ви все одно можете запустити машину, ввівши його вручну. Для цього увімкніть запалювання, використовуйте централізовану кнопку для введення чисел, декількох швидких натискань (приклад: 2 для цифр 2), а потім зупинка на півтора секунди, щоб підтвердити число та оновлення, повторіть процедуру, поки ви не Введіть весь код. Це повинно дозволити вам запустити свій крафтер Volkswagen, не знімаючи іммобілайзер.

Виправте ключ від ключового фахівця або свого дилера

Якщо навіть після заміни акумулятора, кілька спроб ввести код іммобілайзера на вашому майданчику Volkswagen все ще не працюють, швидше за все, проблема у вас. Ми можемо зрозуміти, що ви все ще хочете обійти систему іммобілайзера від вашого крафтера Volkswagen. Насправді ваш транспондер повинен бути ослаблений або випав із вашого ключа. Щоб вирішити цю проблему, єдине рішення, щоб перейти до ключового фахівця (також доступний в Інтернеті) або вашого дилера, який може відновити ваш ключ для крафтера Volkswagen. Залежно від того, кому ви збираєтеся відремонтувати близько 100 євро, якщо у вас все ще є копія або “кодна картка”, і близько 350 євро у вашого дилера, якщо у вас немає підтримки. І вам потрібен новий функціональний ключ, це врятує вас від необхідності видалення іммобілайзера з вашого крафтера Volkswagen.

Видаліть іммобілайзер вручну

Хоча ви можете бути зацікавлені в обхід іммобілайзера на своєму крафтері Volkswagen, з ряду причин цього взагалі не рекомендується. Ваш перший Volkswagen Crafter буде набагато вразливішим до спроб просунутися. Насправді, без коробки іммобілайзера, простого «дроту» може бути достатньо, щоб отримати машину. Крім того, ваша страховка, у разі крадіжки, швидше за все, не повернеться вам, якщо він виявить, що іммобілайзер на вашому реактивом Volkswagen був видалений, обходив або деактивований. Це, якщо ви все ще хочете це зробити, деякі веб.сайти в Інтернеті все ще надають метод, ми вирішили не розкривати його, оскільки це може допомогти людям з поганими намірами.

Якщо у вас є додаткові запитання щодо крафтера Volkswagen, не соромтеся звертатися до наших фахівців. Категорія Volkswagen Crafter.

Як виправити заблокований ключ на моєму крафтері Volkswagen?

Сьогодні ми розглянемо проблему, яка може здатися банальною для більшості з вас, але натрапить на багатьох власників автомобілів! Насправді ми будемо зосереджуватися на ключі, заблокованому на вас Volkswagen Crafter, і з чого почати, якщо ми опинимось у цій державі? Якщо він не хоче вписуватися в циліндр або ви більше не зможете його закрутити, ми спробуємо допомогти вам знайти причину цієї проблеми і дати вам ліки. Це може здатися логічним, але коли ви не знаєте всіх автомобілів докладно, зіткнення із заблокованим ключем може викликати занепокоєння. Перш ніж подумати про придбання нового ключа чи його реставрації, прочитайте цю статтю. У цій статті ми спробуємо, по.перше, описати, чому ключ застряг у циліндрі вашого Volkswagen Crafter, а по.друге, як розблокувати ключ до вашого Volkswagen Crafter.

  • На ньому накопичив бруд., Що може призвести до ключа до ключа в системі циліндрів Stars. Він може або заважати йому потрапити в циліндр, або заблокувати його всередині циліндра.
  • Зламаний або пошкоджений ключ, якщо ваш ключ пошкоджений, зігнутий або пошкоджений деякими зубами, йому буде важко відповідати друку в багажнику вашого Volkswagen Crafter.
  • Увімкнено кермову шафу, що запобіжить ключу, щоб повернути ключ та запуск вашого Volkswagen Crafter.
  • Нарешті, може статися, що якщо у вас є автоматична коробка передач, у вас є положення D, і це запобігає правильному обертанні ключа вашого автомобіля в багажнику.

Усі ці відповіді можуть спричинити зовнішнє або внутрішнє блокування вашого ключа Crafter Volkswagen, тому не забудьте перевірити всі ці ключові моменти, щоб дізнатися, з якими проблемами ви боретеся.

Як розблокувати ключ для крафтера Volkswagen

Додаткові поради щодо Volkswagen Crafter CM CM. Категорія Volkswagen Crafter.

Volkswagen Crafter 1 Покоління не запущено

Volkswagen Crafter (1 покоління) 2006-2011.

По.перше, ми проаналізуємо етапи нормального початку двигуна за допомогою ключа запалювання.

Основні варіанти автомобіля де.енергетичні, рульовий стовпець блокується, режим паркування активний

Підключення до акумулятора, включення приладової панелі, активація деяких електричних систем (аксесуарів)

Активація всіх систем електриків, що підключаються до ECU, розблокуючи кермо

Запуск стартера, запуск двигуна, автоматичне повернення клавіш у положенні 2 (увімкнено) після запуску

Розглянемо можливі електричні та механічні несправності для виготовлення (1 покоління), в якому двигун не запускається взимку чи літо, з урахуванням попередніх подій.

Щоб краще почути звуки машини та правильно діагностувати проблему під час запуску, відкрийте капюшон і не закривайте двері водія.

Перелік можливих ситуацій з несправністю, в яких процедура запуску двигуна не досягає обертання стартера.

Акумулятор відключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони могли літати, забруднювати або окислюватися, щоб джерело живлення від акумулятора не відбувався.

Акумулятор повністю сів. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Ланцюг потужності стартера зламана. Перевірте дроти, стартерні та реле запобіжники, чи правильно закваска підключений до акумулятора, окислювані та спалені контакти, замерзла тягова реле замерна від вологи.

Стартер не працює. Ремонт (носіння пензлів та колектора) або заміна стартера.

Автоматична коробка передач стоїть у режимі DRAM (Drive) або R (Back Bear). На моделях Crafter Volkswagen з автоматичною коробкою передач, двигун може не запускатись, якщо після включення запалювання поле не переноситься в режим P (паркування) (паркування).

Педаль зчеплення недостатньо натиснута. На моделях з механічною коробкою передач, проблема може виникнути через недостатньо стиснуту зчеплення. Клацніть до кінця на педалі зчеплення та повторіть запуск двигуна.

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, напередодні було машина чи миття двигуна

Вода, що падає під капот. Вода або волога входили в електричні елементи систем двигунів, що призвело до закриття. Вийміть накопичення вологи з клем акумулятора, високопостійних проводів свічки запалювання, з блоку запобіжників та інших контактів.

Під час сильного дощу вода також може потрапити в моторний відсік і спричинити несправності в роботі систем, відповідальних за запуск двигуна.

Несправність в блоці управління електронною одиницею. Контакти в механізмі запалювання можуть бути розплавлені, необхідно діагностувати справність замка замка та огляд клавіш запалювання.

Запобіжник запалювання вигоріло, перевірте його в блоці запобіжника та відповідний електричний ланцюг для скелі.

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, автомобіль припаркований біля сміттєвого резервуара або сміттєзвалища побутових відходів

Гризуни могли піднятися в теплий відсік двигуна, і, шукаючи вихід або їжу, вони посипали проводку в зоні акумулятора або стартера, перевірити цілісність дротів під капотом.

Перелік можливих ситуацій з несправностями, при яких стартер обертається, але двигун не починається.

Акумулятор погано підключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони можуть послабити або літати, забруднювати або окислювати.

Акумулятор сильно виписаний. Спробуйте сигналізувати і увімкнути фари, і якщо звук тихий, а світло тьмяне, це вказує на виписаний акумулятор. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Погана якість нафти. Якщо вулиця суворий мороз, то стара чи не все сезонне моторне масло може значно потовщитися при негативних температурах, що ускладнює запуск стартера для приведення механізмів двигуна. Розігріти машину в теплому гаражі з подальшим зміною олії.

Напередодні напередодні була в охайність

Свіжо закладений бензин/дизель не містить зимових добавок та фруктів у паливній лінії, газового насоса чи іншого місця і не входить до двигуна. Зазвичай це відбувається після заправки на іншій АЗС (не в тому, що зазвичай є). У той же час, не потрібно, щоб заправка газу відбулася вчора або просто, в резервуарі, решта бензин не змішується з новим, а старий витрачається спочатку і лише тоді новий.

Охайно загоріло вогонь, функціонування бензинового насоса не чути, клацання естафети Tanososa можна почути, стартер крутиться активно

Несправний бензиновий насос, його фільтр був забитий через погану якості (брудне) паливо, внаслідок такої роботи він може перегріватися та розбитися.

Відсутність бензину в резервуарі. Іноді відсутність палива викликається отриманим витоком, шланг палива пролетіла або пошкоджено іншу паливну шосе, подивіться на датчик рівня палива, огляньте автомобіль під ним плям та калюж.

Охайно загорівся, газовий насос не чувається

Несправна реле розслаблення. Реле паливного насоса забезпечує подачу та припинення джерела живлення газового насоса в команді ECU, насос не накачує, а бензин у паливній пандусі немає. Перевірте наявність реле газового насоса і, якщо це необхідно, замініть.

Знищуючись у джерелі живлення живлення живлення, необхідно перевірити всі запобіжники та дроти, що йдуть до бензинового насоса.

Невдача в роботі побудованої системи анти.крадіжки, яка блокує механізми двигуна. Якщо це встановлено, подумайте, що може піти не так, можливо, ви просто забули активувати приховану кнопку/опцію запустити двигун або бензиновий насос.

Охайно загоріло вогонь, експлуатація бензинового насоса не чути, клацання реле газового насоса можна почути, стартер крутиться активно, автомобіль невдалий вже давно

Volkswagen Crafter 2 Покоління не запущено

Volkswagen Crafter (2 покоління) 2016-2022.

По.перше, ми проаналізуємо етапи звичайного початку двигуна за допомогою ключа запалювання або кнопки «Пуск/зупинка».

Ми потрапили за кермо за допомогою електронної клавіші, не натиснули кнопку

Система визнала ключ і розблокує блокування запалювання, основні параметри автомобіля де.енергетики, рульове стовпець заблокований, режим паркування активний

Підключення до акумулятора, включення приладової панелі, активація деяких електричних систем (аксесуарів)

Активація всіх систем електриків, що підключаються до ECU, розблокуючи кермо

Закрив педаль гальма і натиснув кнопку 3.й раз

Запуск стартера, запуск двигуна, автоматичне повернення ключа/системи для розміщення 2 (увімкнено) після запуску

Розглянемо можливі електричні та механічні несправності для виготовлення (2 покоління), в якому двигун не запускається взимку чи літо, враховуючи попередні події.

Щоб краще почути звуки машини та правильно діагностувати проблему під час запуску, відкрийте капюшон і не закривайте двері водія.

Перелік можливих ситуацій з несправністю, в яких процедура запуску двигуна не досягає обертання стартера.

Акумулятор відключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони могли літати, забруднювати або окислюватися, щоб джерело живлення від акумулятора не відбувався.

Акумулятор повністю сів. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Ланцюг потужності стартера зламана. Перевірте дроти, стартерні та реле запобіжники, чи правильно закваска підключений до акумулятора, окислювані та спалені контакти, замерзла тягова реле замерна від вологи.

Стартер не працює. Необхідно відремонтувати або замінити стартер (заводський шлюб).

Автоматична коробка передач стоїть у режимі DRAM (Drive) або R (Back Bear). На моделях Crafter Volkswagen з автоматичною коробкою передач, двигун може не запускатись, якщо після включення запалювання поле не переноситься в режим P (паркування) (паркування).

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, напередодні було машина чи миття двигуна

Вода, що падає під капот. Вода або волога входили в електричні елементи систем двигунів, що призвело до закриття. Вийміть накопичення вологи з клем акумулятора, високопостійних проводів свічки запалювання, з блоку запобіжників та інших контактів.

Відсутність електронного ключа поблизу. Якщо замок обладнаний запалюванням кнопки, то, щоб увімкнути запалювання та запустити двигун за допомогою кнопки «Пуск/зупинка.

Несправність в блоці управління електронною одиницею. Контакти в механізмі запалювання можуть бути розплавлені, необхідно діагностувати справність замка замка та огляд клавіш запалювання.

Запобіжник запалювання вигоріло, перевірте його в блоці запобіжника та відповідний електричний ланцюг для скелі.

Перелік можливих ситуацій з несправностями, при яких стартер обертається, але двигун не починається.

Акумулятор погано підключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони можуть послабити або літати, забруднювати або окислювати.

Акумулятор сильно виписаний. Спробуйте сигналізувати і увімкнути фари, і якщо звук тихий, а світло тьмяне, це вказує на виписаний акумулятор. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Погана якість нафти. Якщо вулиця суворий мороз, то стара чи не все сезонне моторне масло може значно потовщитися при негативних температурах, що ускладнює запуск стартера для приведення механізмів двигуна. Розігріти машину в теплому гаражі з подальшим зміною олії.

Напередодні напередодні була в охайність

Свіжо закладений бензин/дизель не містить зимових добавок та фруктів у паливній лінії, газового насоса чи іншого місця і не входить до двигуна. Зазвичай це відбувається після заправки на іншій АЗС (не в тому, що зазвичай є). У той же час, не потрібно, щоб заправка газу відбулася вчора або просто, в резервуарі, решта бензин не змішується з новим, а старий витрачається спочатку і лише тоді новий.

Охайно загоріло вогонь, функціонування бензинового насоса не чути, клацання естафети Tanososa можна почути, стартер крутиться активно

Несправний бензиновий насос. Паливо постачальника насоса не вдалося, воно може перегрітися від тривалої роботи із засміченим паливним фільтром тонкого очищення, через низьку якість (брудне) паливо.

Відсутність бензину в резервуарі. Іноді відсутність палива викликається отриманим витоком, шланг палива пролетіла або пошкоджено іншу паливну шосе, подивіться на датчик рівня палива, огляньте автомобіль під ним плям та калюж.

Охайно загорівся, газовий насос не чувається

Несправна реле розслаблення. Реле паливного насоса забезпечує подачу та припинення джерела живлення газового насоса в команді ECU, насос не накачує, а бензин у паливній пандусі немає. Перевірте наявність реле газового насоса і, якщо це необхідно, замініть.

Знищуючись у джерелі живлення живлення живлення, необхідно перевірити всі запобіжники та дроти, що йдуть до бензинового насоса.

Охайно загоріло вогонь, експлуатація бензинового насоса не чути, клацання реле газового насоса можна почути, стартер крутиться активно, автомобіль невдалий вже давно

Несправний бензиновий насос. Це відбувається через окислення колектора електродвигуна після тривалого простою в його роботі.

Охайність загорілася, почутий газовий насос, стартер крутиться активно, напередодні була машина чи миття двигуна

Вода, що падає під капот. Вода або волога входили в електричні елементи систем двигунів, що призвело до закриття. Видаліть накопичення вологи з високої напруги свічки запалювання, з блоку запобіжників та інших контактів.

Розшифровані показники приладної панелі покоління Volkswagen Crafter 1

На малінійних мікроавтобусах (1 покоління) з 2012 по 2015 рік використовується одна інформаційна панель, інформування або попередження драйвера з візуальними графічними індикаторами. Їх декодування представлено в таблиці.

Volkswagen Crafter (1 покоління) 2012, 2013, 2014, 2015

Червоний або менш часто жовтий знак оклику з текстом поблизу горить.

Попереджувальний сигнал для привернення уваги водія у випадку небезпечної позаштатної ситуації (різке падіння тиску масла, несправність в електрику, відкриті двері тощо.D.), зазвичай супроводжується пояснювальною текстовою інформацією.

Червона знак вигуку або буква P постійно горить у червоному колі або на написі гальма.

Ручний гальмівний або низький рівень гальмівної рідини увімкнено, або гальмівні прокладки або інші проблеми в гальмівній системі були зношені.

Опіки або миготіння червоним або синім значком термометра в рідині.

Підвищена (червона) або знижена (синя) температура двигуна системи охолодження двигуна. Якщо індикатор блимає, то це вказує на несправність в електриці системи охолодження.

Піктограма герметичної, ароральний рівень напису з додатковими написами: хв, датчик постійно горить червоною або жовтою значкою поливів.

Падіння тиску в системі змащення двигуна нижче допустимого значення або рівень масла нижче допустимого значення, і долина необхідна або рівень масла в двигуні несправний або датчик падіння двигуна.

Акумулятор постійно на червоному.

Падіння напруги в бортової мережі автомобіля або відсутність заряду акумулятора (акумулятора) або інших несправностей у системі живлення або несправності в ланцюзі високої напруги основного акумулятора.

Постійно горить жовтою або червоною значкою на станції.

Був мінімальний запас палива (цього резерву, як правило, достатньо для 100 км) або паливо закінчилося повністю.

Показує жовте лобове скло з пунктирним потоком з фонтаном у різних напрямках.

У скляній монети, скляна рідина закінчується, мінімальний запас залишається.

Пасажир з червоного перехрещення вчасно, показання може супроводжуватися збільшенням сигналів.

Сидіння водія або переднього пасажира не кріпиться.

Чоловік пасажира з м’ячем м’яча перед ним знаходиться на червоній іконі, напис з червоними SRS та подушкою безпеки може з’явитися.

Несправності однієї або декількох подушок пасивної системи безпеки, встановленої для передніх або задніх пасажирів.

Жовтий чоловік поруч із схрещеним колом або жовтим написом.

Передня пасажирська подушка безпеки відключена в машині.

Система бічних подушок (рулонна зондування завіси. Rsca), що викликає при скасуванні машини.

Несправність системи безпеки транспортних засобів (система зіткнення або аварії. ПК).

Індикатор червоного автомобіля з ключем всередині або зеленим ключем у вогні.

На даний момент автомобіль включає в себе систему антиграну або іммобілайзер.

Червоний автомобіль із закритим замком збоку.

Вказує на несправності в системі антиграну автомобіля або про чергову невдачу в його роботі.

Він спалює червоний або жовтий у позначці оклику в круглої передачі, зірочка.

Коробка передач несправна або перегріта або один із вузлів передачі не вдалося.

Термометр горить червоним кольором у круглої передачі або червоний або жовтий напишник A/T Temp.

Допустима температура масла в коробці передач перевищує, подальший рух надзвичайно не рекомендується до її охолодження.

Він горить постійно або через деякий час гасити червоний або жовтий ключ або спалює жовтий автомобіль на соску або машини за допомогою сервісу напису або жовтого напису reqd.

Настав час або настав час для забезпечення обслуговування автомобіля (тоді) ікона скидається після запланованого технічного обслуговування спеціалізованим центром.

Несправності з електриком в автоматичній коробці продовження руху не рекомендується.

Рульова ікона спалює червоний та поблизу червоного оклику.

Несправність в рульовому керуванні гідроелектроенергетики, можливо, виникають проблеми з поворотом керма, щільним кермом.

Низький рівень гальмівної рідини необхідно додати до рекомендованої марки.

Несправність електричного паркування.

Горід Жовтий напис Abs по колу або напис антилок

Несправність в системі гальмівних гальм (система антилока. АБС) або ця система повністю відключена.

Жовте коло з пунктирними з боків.

Гальмівні колодки зношуються на максимальний рівень.

Позначення оклику в овалі (розріз контуру шини) горить.

Падіння тиску повітря в одній або декількох шинах більше 25% допустимого значення.

Несправність в системі розподілу гальмівних супортів або датчика, відповідального за його експлуатацію.

Зазвичай горить запалюванням і повідомляє про необхідність натискання гальма, щоб розблокувати коробку передач.

Пристрої для освітлення, фари включені.

Зелене світло з позначкою оклику горить.

Одне або кілька джерел зовнішнього освітлення несправні або вимикаються, фари або лампочка в одній або декількох фари вигоріли.

Перехрещений з жовтого кольору горить.

Світло або високе світло світла у фари згоріла, якщо лампочка ціла, то причину потрібно шукати в пристроях проводки або безпеки.

Піктограма лампочки або фари синіх вогнів постійно горить.

Далеке світло фари увімкнено і зазвичай працює.

Зелена значок фари з літерою a або з написом напису постійно горить або спалахує.

Нормальна робота системи автоматичного комутації ввімкнена між ближчим і великим освітленням фари.

Піктограма жовтої фари з похилим світлом зі стрілками та знаком оклику.

Несправність була виявлена ​​в системі автоматичного управління кутом нахилу потоку освітлення в фарах.

Зелений напис DRL або зелена ікона фари у вигляді крапок постійно горить.

Активна та система автоматичного включення раннього світла дня вдень працює нормально. DRL).