Концепція Citroen oli – це радикальне бачення сім’ї 23K EV

Концепція Citroen oli. це радикальне бачення сім’ї £ 23 тис. EV

концепція, citroen, радикальне, бачення

Citroën Oli. це новий концептуальний автомобіль, що ілюструє відновлювану прихильність бренду до доступності та стійкості, віщуючи безліч нових технологій, призначених для майбутніх автомобілів.

Орієнтована на пригоди пікап, схожий на статус, як Citroën C3 Aircross, він не переглядає виробничий автомобіль (незважаючи на те, що він був дорогою), а служить втіленням нової філософії «Назад до правого» марки до правого.

Директор дизайну П’єр Леклерк сказав, що концепція показує, що “майбутнє яскраве”, і “робити щось розумне і доступне, не означає, що це повинно бути жахливим; це може бути весело і захоплююче.”

Пов’язані статті

Kia Soul EV отримує нову модель короткого діапазону на 2023

Спрямований! Чудові машини скасували в останній момент

Заголовки-це гіпотетична ціна близько 25 000 євро (22 560 фунтів стерлінгів), вага близько 1000 кг, плюс 248 миль від відносно невеликого акумулятора 40 кВт та одного електродвигуна.

Однак саме це дизайн та конструкція концепції мають найбільші наслідки для автомобілів, пов’язаних з виробництвом.

Бампери

концепція, citroen, радикальне, бачення

Передні та задні бампери однакові, як на Citroën AMI. Це зменшує витрати, як у виробництві, так і на ремонт, а також вплив на навколишнє середовище, оскільки потрібен лише один набір форм. В цілому автомобіль виготовляється з 50% переробленого матеріалу і має 100% вторинну.

Лобове скло

концепція, citroen, радикальне, бачення

Аеро з підсилюючим діапазоном була ключовою частиною короткого, але вертикальний лобовий скло-це визначальна конструкція. В основному стосувалося складної конвенції, але також принесло переваги, включаючи значно зменшені вимоги до матеріалів та праці. Trick Ducting у фарах та капоті спрямовує повітря над вітровим скром, пом’якшуючи перетягування. Точно та самі функції екрана теж ззаду.

Верхня поверхня

концепція, citroen, радикальне, бачення

Дах і капот виготовлені з картонної сполуки, а не сталі. Це може здатися підозрюваним, але використання творця BASF стільникового малюнка призвело до чогось достатньо сильного, щоб ви стояли. Покриття забезпечує додаткові сили, допомагаючи уникнути дощу та УФ.променів.

Колеса

концепція, citroen, радикальне, бачення

20-дюймові колеса з алюмінієвими та стальними на замовлення дешевше виробляти, ніж еквівалентні сплави, і важити лише на 6 кг більше. Вони вкладаються в експериментальні шини Goodyear Eagle, які нібито триватимуть 100 000 км (62 000 миль), що означає менше відходів. Більше того, колесні арки можна зняти за допомогою домашніх інструментів, що дозволяє швидко пошкодити пошкодження.

SOURCE

Image:www.autocar.co.uk