Geely займає 7.6 -відсотковий пакет акцій Aston Martin

Китайська автокомпанія додає холдингу в іншому виробнику високого класу.

Лі Шуфу, засновник Zhejiang Geely Holding Group, є цілком колектором. Він щойно придбав ще один «колекціонування», взявши 7.6% акцій у британському виробнику розкішних спортивних автомобілів Aston Martin. Номери не пропонували, але частка оцінюється майже в 8.5 мільярдів.

geely, пакет, акцій, aston, martin

Голова Гелі Лі Шуфу додав ще одну компанію до своїх акцій, купуючи 7.6% акцій в Aston Martin.

Колекціонер може бути трохи завищенням, але це другий авторитетний бренд, який Geely Invested в цьому році і продовжує тенденцію інвестицій за тим, що є найбільшою приватною компанією в Китаї.

“Ми з нетерпінням чекаємо вивчення потенційних можливостей взаємодії та співпраці з Астоном Мартіном, оскільки він продовжує виконувати свою стратегію для досягнення довгострокового, стійкого зростання та підвищення прибутковості”. заявив Даніель Донггуй Лі, головний виконавчий директор Чжецзян Гелі, у заяві Чжецзян Гелі в заяві.

Другий раз чарівність

Цей крок не повинен бути надзвичайним сюрпризом. Засновник Гелі, як повідомляється, притулився до Астона в січні 2020 року. Британська ікона в той час була поганою, пропустивши свій прогноз виробництва на цілорічний рік, її рейтинг облігацій на статус мотлоху, і вона не могла фінансувати амбітну програму розвитку продуктів, про яку вона раніше оголосила.

Якби Шуфу витягнув курок тоді, це була б його третя британська компанія, приєднавшись до Лотоса та Лондона EV Co., що робить акумулятор-електричні версії знаменитих лондонських чорних кабін.

geely, пакет, акцій, aston, martin

Geely також має контрольний пакет акцій Volvo Cars.

Трохи витрата

У травні Geely інвестував 207 мільйонів, щоб отримати 34% акцій у Renault Korea. Хоча цей крок допомагав обом сторонам. Астон виграє від інвестицій Geely, оскільки він, безумовно, може використовувати більше капіталу, оскільки він стикається з електрифікацією. хід Гелі, щоб отримати частку Renault Korea була розроблена для того, щоб надати компанії стартовий майданчик для виготовлення транспортних засобів може продати в U.S.

Дві компанії оголосили в січні, що планують розробити гібридну модель, а Renault постачає дизайн. Renault Korea буде обробляти технологічний розвиток, а Geely буде забезпечити гібридну систему та компактну модульну архітектуру автомобіля (CMA).

Частина тенденції

Шуфу отримав палець у багатьох автомобільних горщиках, а не просто Рено Корея, а тепер Астон. Кілька років тому він раптом став найбільшим акціонером Daimler AG, купуючи майже 10% акцій, і сказавши, що він з нетерпінням чекав співпраці з Daimler про майбутні партнерства.

Він не чекав занадто довго, щоб зробити це добре, менше ніж через рік перекинувшись в останню хвилину, щоб сформувати 50-50 спільного підприємства з німецькою автокомпанією, щоб врятувати розумно. Компанії перенесли бренд на завод у Китаї, де він виробляє розумні EV для Китаю.

Великий сплеск був зроблений, коли він придбав автомобілі Volvo у багатомільярдній угоді, переміщення виробництва транспортних засобів до Китаю-і тепер U.S. також. але залишаючи частину дизайну та адміністрації в Швеції. Крім того, Geely володіє Lynk Co. а також протон.

SOURCE

Image:www.thedetroitbureau.com