Компресор повітряної підвіски Toureg NF вигорається. Блок у правій частині приладної панелі

Volkswagen Touareg Relay і запобіжники

Популярний автомобіль у Росії виробляється з 2003 року. Після 2007 року автомобіль отримав оновлення окремих елементів, а в 2010 році з’явилося друге покоління. Запозиції Tuareg будуть показані точно для 1 модифікації транспортного засобу. найпопулярніший у Росії.

Занепокоєння Volkswagen завжди виділявся, наявність у своїх моделях, чисельність електронних систем та модулів, які також вплинули на кількість захисних елементів. Різноманітність запобіжників і барабанів здатна ввести навіть найдосвідченіших автомобілістів у ступор. У машині є кілька блоків встановлення, де встановлено велику кількість вставок.

Під заставою під заставу

Модуль захоплення встановлений зліва в напрямку автомобіля. Розташування не було обрано випадково. Він розташований у зручному для обслуговування місця з легким доступом до вмісту. Різниця в деяких версіях полягає. Американці 2005-2006 рр. Були оснащені іншими пристроями, але модифікація не прижилася.

компресор, повітряної, підвіски, toureg, вигорається, блок

Тут в основному силові запобіжники та реле зосереджені тут, відповідальні за роботу електростанції.

Блок у лівій стороні приладної панелі

На фотографії вище показано автоматичний блок 2009 року зі стандартною конфігурацією. Оперативний модуль випускається простим доступом до вмісту та легким обслуговуванням. Тут встановлюються апарати та вставки салонного обладнання, систем комфорту, вторинних пристроїв, які не пов’язані з роботою двигуна.

Блок під сидінням водія

Третій основний модуль встановлений під сидінням водія. На фотографії вище показано вміст корпусу панелі, автомобіль 2004 року. Тут проводяться основні лінії електропередач автомобіля. мережа. Модуль. це невелика прямокутна коробка з пластику. Всередині є реле та запобіжники, ланцюгові дистриб’ютори, відповідальні за загальне джерело живлення інших блоків завантаженого обладнання.

Суворо не рекомендується потрапляти в коробку без екстремальної необхідності.

Реле.блок під приладовою панеллю

Щоб спростити дизайн, виробник привів більшість комутаторів до окремої коробки. Панель містить основне реле, яке подає салонне обладнання та допоміжні пристрої, які не пов’язані з двигуном.

Модуль компактний і легко подається, що не спричинить труднощів серед звичайних автомобілістів.

Блоки в салоні

Блок з лівого боку

Для доступу вийміть захисну кришку з лівого кінця панелі приладів.

На цьому все. Ми сподіваємось, що цей матеріал вам корисний, і якщо у вас виникнуть запитання, додайте їх у коментар.

Компресор повітряної підвіски Toureg NF вигорається

Електромобіль автомобіля розташований таким чином, щоб усі споживачі електроенергії з невеликим рівнем споживаного струму (наприклад, датчики) підключені безпосередньо до блоків управління, а електричні споживачі з високим рівнем потоку (наприклад,, наприклад, Електричні двигуни) з’єднані через електричну реле. У цьому випадку реле зазвичай керується одними і тими ж контрольними блоками або різними вимикачами у салоні автомобіля.

Автомобіль найчастіше використовує електромагнітну реле, але іноді ви можете знайти тверду державу (напівпровідник).

На відміну від прямих з’єднань, використання реле дає багато переваг. Основним з них є невеликий розмір контрольних одиниць, вимикачів та підвищення надійності. Але головне в тому, що використання реле дозволяє зменшити кількість проводів з високим рівнем струму, і це збільшує безпеку використання споживачів електрики в автомобілі.

Коли електромагнітна реле увімкнена під час закриття між контактами, є іскра. Поява цієї іскри призводить до перегріву поверхневого шару контактів, а отже, і до їх зносу. Залежно від потужності електричного споживача, ця іскра може бути більшою або меншою.

Як і будь.яка довга частина, електрична реле має власний термін служби. Залежно від потужності, таких як електричний споживач та тип електричної реле, термін служби більшості реле може становити від 50 до 500 тисяч циклів.

Пневматична підвіска компресор

Компресор повітряної підвіски в режимі експлуатації споживає струм приблизно 30-40 А, а для його включення найчастіше використовується універсальна реле. В результаті цього життя реле не перевищує 50-75 тисяч циклів.

Оскільки група поршня зношується і залежно від цілісності пневмобаллонів та решти пневматичної системи, компресор повітряної суспензії може бути включений все частіше, що суттєво прискорює знос електричної реле.

Що станеться, якщо ви не зміните електричну реле?

Оскільки основне навантаження в електромагнітній реле потрапляє на контакти живлення, вони зазвичай виходять з першого. У цьому випадку можливі два варіанти:

Контакти на контактах запобігають тісному закриттю контактів. У той же час, або на релейному виході немає напруги, або занадто низька для електричного споживача для виконання своєї функції. У цьому випадку, після заміни реле, продуктивність споживача буде відновлена.

Завдяки автомобілю, контактна зона зменшується, і, отже, щільність струму збільшується, і під час наступного включення контакти реле зливаються (“палиця”). У цьому випадку електричний споживач вмикається, але не вимикається, бо навіть після вимкнення електромагніту електромагні.

Оскільки реле використовується для включення компресора повітряної підвіски, близького до номінальної вартості, і часто менше, для цього в більшості випадків виникає другий варіант. І в цьому випадку можливі два варіанти розвитку подій:

Якщо поршнева група компресора повітряної суспензії в хорошому стані, то тиск повітря в пневматичній системі швидко збільшується, перевищуючи максимально допустимі значення, що призводить до її пошкодження. Найчастіше лопається з водовідведення повітря. Якщо в той же час це не буде тривалий час, то також виникає другий варіант.

Оскільки компресор повітряної суспензії не призначений для довгих термінів (таких як стартер), з тривалим поверненням обмотки електричного двигуна, вони значно перегріваються, що в кінцевому рахунку призводить до їх злиття та повного відмови компресора компресора.

На компресорі встановлюється запобіжник (плавна вставка), однак, коли реле застрягло, воно не заощадить, оскільки надлишок прийнятного струму в ланцюзі відбувається лише після того, як обмотки електродвигуна вже розплавилися.

Компресори повітряної підвіски з “спаленими” електродвигунами регулярно дістаються до нас на ремонт. Багато з них не працювали в машині та році. Це пов’язано з тим, що при заміні компресора повітряної підвіски новим електричним реле не було замінено. Такі випадки були знайдені майже на всіх автомобілях з пневматичною підвіскою, але автомобілі VW Touareg, Audi Q7 та Porsche Cayenne є найбільш схильними до цього.

Щоб уникнути проблем, пов’язаних із «приклеюванням» реле для включення компресора підвіски повітря, ми можемо дати наступні рекомендації:

Volkswagen toaureg nf клапани блоку

Це дуже надійний пристрій, який дуже важко зламати. Якщо після діагностики вони рекомендують замінити блок клапана, тому. Якщо автомобіль «падає» протягом ночі, проблема найчастіше полягає.

Діагностика пневматики “падіння” або “потоплення” можлива лише за допомогою мильного рішення та тривалого, кропіткого зорового обстеження. Дуже рідко причину можна визначити за допомогою комп’ютерної діагностики повітряної суспензії Туарега Залежно від дилера та регіону Росії.

Як перевірити повітряну підвіску Volkswagen Touareg NF перед покупкою?

Найбільш показовий спосіб. це довгий простий. Якщо автомобіль стояв без руху перед тим, як купувати довгий час, і тіло ні в якому разі не нахилявся, то пневмобалони нормально зберігають тиск, як і решта системи.

Якщо автомобіль прийшов до вас, існує один адекватний тест пневми, він повинен керувати ним відповідно до всіх режимів.

Увімкніть запалювання та опустіть підвіску повітря в режим завантаження. Після того, як автомобіль повністю затонув і заспокоївся, запустіть двигун.

Доступ до запобіжників здійснюється з відкритими дверима водія. Відкрийте захисне, двері на торпеду і потрапляйте в установку установки Туарега.

Схема запобіжників Volkswagen Touareg nf

Запобіжник компресора повітряної підвіски є найвищим, для 40 амперів.

Розташування блоку запобіжників

Картридж із запобіжником на правому біках приладної панелі

Схеми витонченого блоку

Панель пристрою, зліва

Розташування запобіжників у лівій частині панелі приладів

Ні. Функція / компонент

Панель пристроїв правильна

Розташування запобіжників з правого боку приладової панелі

№ функція / компонент

Де знаходиться пневматична підвіска Autotexnika пневматична підвіска.Ru

Porsche Cayenne, VW Touareg, Audi Q7 Pneummark Контракційне управління управління

Під час заміни компресора пневматичної підвіски запалювання автомобіля повинно бути вимкнено!

Рекомендації перед початком демонтажу компресора

Необхідно встановити передні колеса в прямі положення. Естафета компресора AIR.підвіски Touareg; Оскільки повітря під тиском і. Необхідно використовувати платформу підйому (підйом), яка здатна підняти корпус транспортного засобу перед тим, як повісити колеса.

Тоді вам потрібно підняти машину, подивившись на експлуатаційний посібник, де транспортні засоби розташовані в транспортному засобі, які служать для підйому тіла. Ми не повинні забувати, що переміщення автомобіля на ліфті може завдати шкоди здоров’ю.

Видалення з кузова автомобіля

Ми біжимо спеціально для демонтажу. Проілюстрований посібник для заміни компресора повітряної підвіски в розташованому знаходиться під. Ми видаляємо захисний кожух, який знаходиться під машиною з пасажирського сидіння, щоб отримати доступ до компресора. Після того, як вам потрібно відключити два кабельні екрани, які затримують з’єднувальні дроти.

Після цього необхідно відключити три електронні роз’єми роз’єму компресора.

Примітка. Щоб видалити пневматичні трубопроводи з швидкого відокремленого пристосування, потрібно натиснути його всередину, натискаючи по обидва боки (для цього ви можете використовувати рудну клавішу відповідного розміру), а потім витягнути повітряний трубопровід.

Туарег / Заміна реле / ​​Повне управління

Привіт моя аудиторія та передплатники! Сьогодні ми замінимо реле для включення компресора повітряної підвіски

Touareg GP 3.0 Дизель / чому потрібно змінити реле компресора пневми / VW Touareg 3.0 TDI

Touareg GP 3.0 Дизель / чому потрібно змінити реле компресора пневми / VW Touareg 3.0 TDI контактів спалювання реле.

Після цього необхідно відключити пневматичний пневматичний пневматичний підвісний компресор, розташований між дренажом та компресором.

Тоді потрібно відключити пневматичні трубопроводи від блоку пневматичних клапанів (чорний дріт (P), необхідно залишити на місці).

Після цього вийміть три кріпильні болти, які з’єднують компресор до тіла. Компресор, замінюючи реле компресора повітряної підвіски в. Тепер вам потрібно відключити коричневий пневматичний дріт, який розташований на задній частині пневматичного компресора. Щоб витягнути пневматичний трубопровід, потрібно натиснути на швидко відокремлену підгонку та потягнути дріт, після чого ви можете зняти компресор.

Остаточне розбирання після вилучення з автомобіля

Від’єднайте дріт, призначений на блок клапана як “P” від дренажу. Від’єднайте його від самого блоку. Система складається з компресора, а естафета. це там, де вона є і. Потім вийміть дві гайки на задній частині опорного кронштейна і вийміть кронштейн.

Тепер необхідно зняти джгут проводів теплової спроби, послаблюючи кріпильний гвинт датчика, відключаючи пристосування та видалення датчика. Volkswagen Touareg Repair носій в заміні компресора є.

На цьому етапі необхідно витягнути три ізоляційні кріплення з компресора, які будуть використані в майбутньому на новому компресорі повітряної підвіски.

Якщо кріплення пошкоджені, їх потрібно замінити.

Демонтаж компресора завершено. Тепер вам потрібно встановити новий пневматичний компресор підвіски, дотримуючись вищевказаних точок переліку у зворотному порядку.

Схема запобіжників Touareg 2008

Розшифровані блоки застосовуються до версій перед рестлілінгом. Автомобілі 2013-2016 менш популярні. Після рестайлінгу було оновлено обладнання кабіни та додавали кілька показників, що вплинуло на розміщення блоків встановлення.

компресор, повітряної, підвіски, toureg, вигорається, блок

Розшифровка приладової панелі для модифікацій бензину.

Число Опис
один Джерело для сигаретної запальнички
2 Нагрівач паркування, живлення циркуляційного насоса на вибраному обладнанні
3 Блок живлення для додаткових торгових точок.
чотири Обігрівач для паркування. трубчастий нагрівач
5 Джерело для вихідної реле
6 Кесі
7 Мультимедійна система, датчики дощу та світла
вісім Склоочисники лобового скла
9 Система прання
десять Заднє ліве вікно
одинадцять Ліва система центрального замку
12 Внутрішнє освітлення
13 Порожній
Чотирнадцять Зліва.скляне скло
п’ятнадцять Зліва.наголос
16 Клаксон
17 Лівий індикатор та загальний ліхтар
вісімнадцять Джерело джерела для реле SRA
19 PTF
двадцять Привід регулювання передніх сидінь
21 Додаткове повороти фари
22 Кришка для мішка/зворотний
23 Заднє блокування
24 Система контролю тиску в шинах
25 Система електричного регулювання рульового стовпчика
26 Закрийте пасажирську безпечну подушку, вимикач педалі зчеплення
27 Внутрішнє освітлення, дезактивація системи безпеки
28/32 Повітряні точки
33 Опалення керма, модуль управління рульовим стовпцем
34 Внутрішні камери, датчики нагріву сидінь
35 Близько і високе освітлення, управління вбудованою мережею
36 Побудований.в акумуляторі
37 Порожній
38 СТОП
39 Система запалювання та клімату, потужність приладової панелі.
40 Потужність приладної панелі
41 Кесі
42 Електричний привід Люка
43 Джерело спостереження сабвуфера
44/45 Електричні панелі передніх сидінь
46 Порожній
47 Диференціальний контроль
48 Контроль смуги руху, таймер паркувального нагрівача
49 Сервотронічний
п’ятдесят Датчик температури картера двигуна та рівень мастила, вентилятор труби нагрівача
51 Датчик якості на свіжому повітрі, контроль тиску в шинах
52 Лобове скло
53 Модуль вимикача зовнішнього освітлення, нагріті дзеркала
54 Регулятор нахилений фари
55 Допоміжна вентиляторна потужність реле
56 Система кліматичного контролю
57 Двигун управління вентилятором

Потім подивіться на панель з правого боку приладної панелі.

Число Опис
один Контроль та визнання причепів
2 Парктроніка
3 Управління електричним обладнанням причепа
чотири Телефон
5 Контроль розпізнавання причепів
6 Системи антиплінгу, ABS та ESP. доставка блоку управління
7 Блок управління коробкою передач
вісім Фара.засновник
9 центральний процесор
десять Телевізійний тюнер
одинадцять Радіо
12 Аудіо підсилювач
13 В режимі очікування
Чотирнадцять Права задня лампа, покриття багажу
п’ятнадцять Праве заднє вікно
16 Вантажне освітлення
17 Світлі та високі світлові фари
вісімнадцять Заднє вікно з нагріванням
19 Нахилений циліндр пристрою зчеплення
двадцять Налаштування/перетворення сидінь з електро.аутлетом
21 Блокування запасного колеса, система безпеки
22 Опалення передніх сидінь, регулюючи сидіння водія.
23 Клімат.контроль
24 Горизонтальне регулювання сидіння
25 Консоль заднього кондиціонера
26 Немає в наявності
27 Контроль тиску в шинах, регулювання зазору дороги
28 Автоматичний контроль відстані до пішохідного автомобіля попереду
29 Автоматична коробка передач
тридцять Реле замка для дверей та передня лебідка
31 Контроль заднього багажника та кришка багажника
32 Центральний замок. правий бік
33 Система безпеки спини
34 Праве переднє вікно
35 Правий індикатор обертання, правий розмірний ліхтар.
36 Модуль телефону та даху
37 Порожній
38 ABS та ESP
39 Лобове скло з нагрітою
40 Блокування поздовжнього колеса
41 Водіння причепа
42 Радіо та пристрій для відкриття гаражних дверей
43 Робні Світло
44 Опалення насадки насадки, ручка регулювання сидінь.
45/46 Резервне копіювання
47 Радіолокаційний детектор, контроль відстані
48 Пневматичне управління підвіскою
49 Телефон, задні дзеркала
п’ятдесят Датчик паркування та система управління ACC та ESP
51 Показники передачі
52 Перемикач коробки передач
53 Обігрівання лобового скла
54 Сила гальмування причепів, нагрівання лобового скла
55 Привід рульової колони
56 Abs, esp
57 Система поздовжньої фіксації.

Touareg запобіжники

Неможливо уявити повну схему призначення висновків для всіх компонентів автомобіля. Завдяки великій кількості електроніки в посібниках з обслуговування та ремонту окремо індивідуально представлені електричні ланцюги для кожного пристрою.

Через такий підхід неможливо порівняти всі окремі розділи. Розташування висновків кожного компонента слід вважати особисто.

На лівій панелі приладів.й.блоку запобіжників

J708. реальна реальна інформація це)

R149. радіоприймач для вторинного опалення i)

J234. Блок управління подушками

J285. Блок управління комбінації пристроїв

J519. Електрична система управління

K145. Дезактивація контрольної лампи лобової подушки безпеки пасажирів

N378. сироїд автоматичного ременя безпеки від водія

N379. Автоматичний синуїдний ремінь безпеки від пасажира

W14. косметичне дзеркало з переднього пасажира з освітленням

W20. Косметичне дзеркало з освітленням на боці водія

J136. Блок управління, що регулює сидіння та рульовий стовпець із функцією пам’яті

J810. Блок управління сидінням водія

G550-датчик адаптивного круїзного контролю

J527. Блок управління для складання рульового стовпця

J605. Блок управління кришкою відсіку

J486. реле вентилятора вентилятора (швидкість 2)

SB55. 55 запобіжник у блоці запобіжників B

V305. Двигун управління вентилятором Bitron, передній

1) Тільки для автомобілів з одним акумулятором

2) Тільки для автомобілів з додатковою батареєю та автомобілями з подвійною акумуляторною системою

3) Тільки автомобілі з двигуном V10 TDI

4) Тільки автомобілі з двигуном BHK, BHL

5) Тільки машини з фарами з галогенними лампами

6) Тільки машини з адаптивною системою переднього освітлення

Блок кордону в моторному відділенні (бензинові двигуни)

4,2 л і 6,0 л: J299. реле вторинного повітряного насоса

V101. Двигун вторинного повітряного насоса

6,0 л: J545. Вторинна естафета повітряного насоса 2

6.0L: N325. COIL 7 з каскадом у вихідні

N326. Котушка запалювання 8 з каскадом у вихідні

N327. Котушка запалювання 9 з каскадом у вихідні

N328. Котушка запалювання 10 з каскадом у вихідні

N329. Котушка запалювання 11 з каскадом у вихідні

N330. котушка запалювання 12 та каскад вихідних

S7. запобіжник у реле та запобіжниках

6.0L: N70. Котушка запалювання 1 з каскадом у вихідні

N127. Котушка запалювання 2 з каскадом у вихідні

N291. Котушка запалювання 3 з каскадом у вихідні

N292. Котушка запалювання 4 з каскадом у вихідні

N323. котушка запалювання 5. котушка запалювання та каскад вихідної

N324. Котушка запалювання 6. Виведення каскаду

S8. запобіжник у реле та запобіжниках

N70. котушка запалювання 1 з вихідним каскадом

N127. Котушка запалювання 2 з каскадом у вихідні

N291. Котушка запалювання 3 з каскадом у вихідні

N292. котушка запалювання 4 з вихідним каскадом (4,2 л)

N323. котушка запалювання 5 з каскадом у вихідні (4.2L)

N324. Котушка запалювання 6 з каскадом у вихідні (4.2L)

N325. котушка запалювання 7 з каскадом у вихідні (4.2L)

N326. котушка запалювання 8 з вихідним каскадом (4,2 літри)

N292. Котушка запалювання 4 з каскадом у вихідні

N323. котушка запалювання 5 з каскадом вихідних

N324. Котушка запалювання 6 з каскадом у вихідні

N156. клапан впускного колектора зі змінною геометрією

N318. клапан, який керує вихлопними клапанами фази 1

3.6, 4.2 і 6.0L: J623. Блок управління двигуном

J624. Блок управління двигуном 2 (6.0л)

J255. блок кліматронічного управління (6,0 л)

J293. Блок управління вентилятором радіатора (3.2, 3,6 та 6,0 л)

J299. реле вторинного повітряного насоса (4.2L)

Блок управління контролем J301-клімату (6.0л)

J442. Реле з’єднання генератора (6.0L) 2)

J496. Релейний насос системи допоміжного охолодження (3,6 л)

J671. Одиниця управління радіатором 2 (3.2, 3.6 і 6.0 л)

N80. Електромагнітний клапан поглинача 1 (3.2 і 4.2L)

N115. Електромагнітний клапан 2 поглинач (3,2 л)

V144. насос діагностичної паливної системи

N280. Клапан компресора кондиціонера

N280. Клапан компресора кондиціонера

N205. Керуючий клапан для синхронізації фази 1 впускного клапана

N208. клапан, який контролює синхронізацію впускного клапана фази 2

N280. Керуючий клапан для компресора кондиціонування

N318. клапан, який керує вихлопними клапанами фази 1

N319. Фази фаз синхронізації випускного клапана 2

N205. Вхідний електромагнітний клапан 1 Фази управління синхронізацією

N316. пристосування дросельної заслінки для фаз прийому

N318. Фази фаз синхронізації випускного клапана 1

J151. Реле насоса теплоносія після вимкнення двигуна

J293. Блок управління вентилятором радіатора

J671. Одиниця управління контролером радіатора 2

N205. Клапан регулювання часу 1 клапан

N208. клапанний клапан фаз

N280. Керуючий клапан для компресора кондиціонування

N318. клапан, який керує вихлопними клапанами фази 1

N319. клапан, який керує вихлопними клапанами фази 2

V157. Електродвигун для двигуна вхідного повітря/жалюзі

V183. Електромотор для зміни геометрії впускного колектора

J545. Вторинне повітряне насосне насос 2

J49. електричний паливний насос 2

J49. Електричний паливний насос 2 (3,2 л)

J623. Блок управління двигуном (3.6 л, 4.2 л і 6.0л)

J670. Motronic 2 Power Relay (3.2, 3.6 і 4.2L)

3.6 L: J496. Реле допоміжного насоса охолоджувача насоса

V51. насос теплоносія після зупинки двигуна

V192. насос вакуумного насоса для насоса

Ремонт Volkswagen Touareg I пневматична підвіска компресор недорого

Розташування компресора під автомобілем сприяє носінню. Найчастіше компресор не вдається через бруд, вологу або відмову від самої повітряної суспензії. Найпоширеніші несправності:

 • Простежування бруду в компресор. Насос смокче повітря через підгонку (гумова трубка). Якщо з’єднання не щільно, пил і вода починають потрапляти в компресор.
 • Витоки повітря. Деякі моделі оснащені системою накачування шин. Для цього компресор забезпечує додатковий вихід. пластиковий куточок Зангі. З часом, через вібрацію, з’єднання слабшає, і повітря починає залишати картридж.
 • Закриття реле контактів. Якщо ваш компресор перестав увімкнутись, спочатку перевірте запобіжник, якщо він спалений, а при його заміні його негайно вигорають, то причиною було перемикене реле, яке блокує компресор.

Робочий тиск компресора становить 16 бар.

Під час відновлення всі зношені деталі замінюються. підшипники, щітки, якір, силікагель, гумові ущільнювачі. “Голова” компресора, в якому рухається поршень, примикається, завдяки якому покриття відновлюється і неодноразово збільшується.

Покриття наших лайнерів практично не піддається руйнуванню, тому навіть якщо компресор забруднений, подряпини не видно на вкладиші.

Тиск компресора, швидкості перекачування, споживання енергії та витоку також перевіряються. Компресор завжди перевіряється після вступу на склад і безпосередньо після доставки замовнику. Це мінімізує ризик несправностей.

Ще одна перевірка. перевірка напруги. Компресори занурюються під тиск у посудину, наповнену водою, і перевіряють на герметичність. Тільки таким чином ви можете бути впевнені, що компресор повністю запечатаний.

Що включає процес ремонту компресора AIR.підвіски Touareg

Volkswagen Touareg Air Supension Auto.compressor виконує дуже важливу функцію, надаючи користувачам комфорт та плавність.

Технічне обслуговування потрібно, якщо:

 • Дефекти поршневого стрижня. знущання в циліндрі, зношений поршень манжети, тріщинний поршень, зламаний поршень;
 • Перегрівання електродвигуна (спалювання ротора, потрапляння забруднення).

Ці несправності можна усунути за допомогою стандартного набору інструментів (викрутки, гайкових ключів) та заміни комплекту для ремонту (циліндр, кільце), якщо є потертості. Однак найчастіше існує потреба у складнішому ремонті.

Як здійснити ремонт

Чи можна самостійно відремонтувати компресор? Відповідь. так, за умови, що у вас є досвід, і ви розумієте, що такий ремонт, швидше за все, буде тимчасовим рішенням. Якщо група поршня пошкоджена, необхідно виконати наступну роботу

 • Видалення труб з компресора: Для цього потрібно вичавити кільце або використовувати щілинну викрутку;
 • Вивільнення циліндра з електродвигуна: використовується TORX;
 • Видалення поршня з поршня з поршня
 • встановлення кільця на місці та ущільнення з підготовленими стрічками;
 • Установка компресора.

Наведені вище заходи будуть добре працювати у випадку зриву десь на дорозі, коли водій не має можливості замінити механізм або зв’язатися з спеціалізованою послугою. Якщо електродвигун пошкоджений, рекомендується виконувати наступну роботу:

Коли вони говорять про німецькі машини, перше, що спадає на думку, є якісною. Volkswagen Touareg повністю відповідає цьому принципу. Пневматична підвіска, що використовується в його дизайні, вражає її функціональністю та різними інженерними рішеннями.

Дорожнє дозвіл, різні режими підвіски та м’яка їзда на будь.якій дорозі, якій багато моделей можуть лише заздрити. На жаль, жодна машина не є безпечною від поломки.

Пневматична суспензія у Volkswagen Touareg також може мати проблеми.

Будь.які несправності повітряної підвіски Touareg повинні бути усунені в нашій службі автомобіля. Великий досвід наших техніків з цією моделлю та нашим обладнанням допоможе вам відновити всі компоненти вашого автомобіля до оптимального стану.

Повітряна підвіска Touareg. на що слід звернути увагу

Пневматична суспензія автомобіля Touareg може мати різні симптоми:

 • Спонтанні зміни дорожнього очищення;
 • Надмірне підйом тіла після запуску двигуна;
 • поява нахилу тіла до одного з коліс;
 • Повітряний компресор працює без зупинки;
 • незвичайні звуки, особливо свист.

Якщо ви помітили будь.який із перерахованих вище симптомів, негайно зверніться до нашої майстерні. Наші сучасні комп’ютерні діагностичні системи дозволяють своєчасно виявляти будь.яку несправність пневматичної підвіски Туарега.

Вся пневматична система підвіски Volkswagen Touareg складається з таких компонентів:

 • повітряний компресор;
 • Банк клапана;
 • повітряні жалюзі;
 • повітряні балони;
 • датчики рівня;
 • Електронний блок управління.

Наша служба автомобілів виконує весь спектр ремонту повітряної підвіски Tuareg і нормалізує його роботу у разі будь.яких несправностей. Найчастіше наші експерти проводять заходи щодо ремонту, пов’язані із заміною або ремонтом такого обладнання:

 • компоненти повітряної лінії;
 • один або кілька амортизаторів повітряних аморів;
 • Датчики підйому тіла;
 • Компоненти електронного контрольного блоку;
 • Блок клапана;
 • Повітряний компресор.

Чому ремонт пневматичної підвіски Touareg у нашому обслуговуванні автомобіля

Наша служба автомобілів давно ремонтує повітряну підвіску, тому наші експерти точно знають, яка частина автомобіля вимагає уваги.

Завдяки новітньому обладнанню, яке ми використовуємо, ми можемо швидко визначити причину проблеми з повітряною суспензією Toilegus та здійснити ремонт якнайшвидше та з максимальною якістю. Наші ціни та рівень обслуговування задовольнять усіх!

Які б проблеми не виникали з вашим автомобілем, наша майстерня завжди може допомогти відновити бездоганну роботу всіх її систем та компонентів. Своєчасне ремонт допоможе вам заощадити гроші, що дозволяє уникнути більш серйозних зривів та витрат.

Блоки в салоні

Блок з лівого боку

Він встановлюється в лівій частині приладової панелі, з кінця, за захисною кришкою.

Блок на правому боці

Розташований в кінці правої сторони приладової панелі, за захисною кришкою.

Під капотом блок із запобіжниками та реле розташований у монтажному блоці, у дренажній коробці зліва.

Розшифровані запобіжники

 • Насолоджуючись блоком управління свічками (457)
 • Реле живлення електронних компонентів двигуна (645)
 • Вторинний повітряний насос (100)
 • Основне реле (614)
 • Резервувати
 • Реле додаткового насосного насоса (404)
 • Резервувати
 • Резервувати
 • Стартерна естафета (100)
 • Гальмівна реле (100)
 • Резервувати
 • Резервувати
 • Реле 2 стартер (433)
 • Резервувати

У нашому каналі ми також підготували відео про цю статтю. Дивіться та підпишіться.