Яку олію краще заливати в niva Chevrolet

Російське мастило «Люкс» випускається компанією «Делфін Індастрі». У ній використовується так звана присадка молібдену, що відповідає за економію палива на 3% у розрахунку на 100 км. Разом з тим, за рахунок зменшення тертя сполучень вдалося збільшити термін експлуатації. Крім того, для Chevrolet Niva підійдуть й інші мастила цієї компанії – наприклад, Люкс Бест, Люкс Хіт та Люкс Голд.

Популярні олії

Саме час сказати саме про виробників моторного масла, яке слід використовувати на описуваному автомобілі. Сьогодні компаній, що випускають нафтопродукти, на ринку багато, є з чого вибрати і де заплутатися. Ми розглянемо лише найбільш затребувані товари, ними не обмежується список продуктів для цього автомобіля. Пам’ятайте, що вибір завжди залишиться за вами, незважаючи ні на що!

Масло в двигун ВАЗ 2123 Chevrolet Niva, критерії підбору та ТОП-5 масел

олію, краще, заливати, niva, chevrolet

Castrol Magnatic

Для Chevrolet Niva підходить олія Castrol Magnatic з параметрами 5W-40. Ще бажано використовувати варіант з присадками, в яких містяться молекули, що притягають масло до деталей. Іншими словами, це дозволяє масло довгий час тримати на стінах деталей, і навіть кілька днів після простою. А потім рідина зливається в картер. До того ж, присадки забезпечують зберігання деталей, і захищають їх від передчасного зносу. Масло має прозорий відтінок та високу консистенцію.

Яку олію заливати в двигун Niva Chevrolet

Перед тим як вибирати мастило для Niva Chevrolet, потрібно уважно ознайомитись з паспортом на автомобіль. Відповідно до цього документа в двигун заливають олію з показниками в’язкості від 0W-30 до 15W-40. Для цього автомобіля підійде продукт будь-якого виду.

Але перевагу все ж таки рекомендується віддавати напівсинтетичним і синтетичним складам.

Мінерального мастила серед оригінальних масел Lada немає.

Головні критерії підбору

Вибираючи мастило для ДВС, потрібно враховувати 3 головні фактори:

Власник нової Шеві ВАЗ 2121 може вибирати практично будь-яке мастило в залежності від своїх фінансових можливостей та переваг. Якщо автомобіль працює протягом тривалого часу, необхідно залишити масло типу та класу, який раніше використовувався. Різко переходити з мінерального продукту на синтетичний не рекомендується.

Яку моторну олію краще заливати в двигун Niva Chevrolet?

Не секрет, що автовиробник закладає певні вимоги до якості масла для кожного типу двигуна. Ці вимоги визначають експлуатаційні та в’язкісні якості мастильного матеріалу. Але про те, чому певні якості відіграють вирішальну роль, не знає кожен власник автомобіля.

У складі мастила для двигуна присутня базова олія, а також різні присадки та полімери. Завдяки цим добавкам, мастила виконує наступні функції:

 • продовжує ресурс двигуна, знижуючи тертя та перешкоджаючи окисленню з утворенням корозії;
 • бере участь у теплообміні, оберігаючи двигун від перегріву;
 • підвищує тиск над поршнем, що призводить до збільшення ККД;
 • здійснює очищення двигуна від різних відкладень;
 • сприяє зменшенню споживання палива.

Двигун ВАЗ 21214 1,7л

Заміна моторного масла є обов’язковою складовою грамотної експлуатації будь-якого автомобіля. Своєчасна зміна робочої рідини та масляного фільтра дозволяють підтримувати двигун у оптимальному стані, забезпечуючи його тривалу та безвідмовну роботу. Тому у власників цього позашляховика вітчизняного виробництва виникає логічне питання про те, яке масло лити в «Niva 21214» з інжектором, скільки його потрібно і як самостійно виконати процедуру заміни. Підібрати масло для «ВАЗ 2121 21214» не так складно. Але тут потрібно знати деякі нюанси, щоб запобігти широкомасштабним помилкам. Почнемо до року. Не кожен власник автомобіля знає, що заповнювати нафту в двигун свого “ВАЗ 2121”, якщо літо або зима. Літо гаряча погода, тому що двигуни легкових автомобілів під такими умовами нагрівалися сильно.

READ  Запуск двигуна по температурі Starline a93

Niva 21214″. це повнопривідний позашляховик, а його мотор розігріває ще сильніше. Тому багато хто дозволяють одну і ту ж помилку, виливши мінеральну або напівсинтетичну олію на літо. Так що двигун працював ефективно і не перегрів, експерти рекомендують використовувати високоякісну синтетику.

Якщо мастила в енергетичному блоці має невеликий відсоток в’язкості, очікуваний ефект від не варто чекати. Коли блок циліндра нагрівається, подібні масла на узгодженні наближаються до звичайної води, а їх температура швидко зростає. Тому мастило вже не буде відбирати тепло у двигуна, виконуючи функцію охолодження, а також не зможе створювати необхідний тиск. Робота в такому режимі призведе до швидкого заклинювання колінчастого валу.

Оскільки виробник і досвідчених власників автомобілів самостійно поправляються вилити в двигун ВАЗ 2121, як у двигунах “Шеви ВАЗ 2121” (Chevrolet) мастила двигуна з в’язкістю 20W40, але не вище 25W50. Це оптимальні параметри в’язкості, в яких колінчастий вал може функціонувати нормально і не створює надлишкового навантаження.

 • дуже рідкими (інакше від холоду утворюється крижана плівка);
 • надмірно густими (інакше колінвал не зможе прокручуватися при запуску холодного мотора).

На зиму краще заливати в двигун масло, яке відповідає параметрам в’язкості мінімум 0W40 та максимум 0W50. Заливши таку рідину у двигун взимку, коли температура падає максимум до.40 градусів, стартер легко впорається з прокруткою коленвала. В’язкість не дуже висока, і навіть низький температурний режим не завадить запуску двигуна.

Відмовитися від напівсинтетичних масел. Так, такі суміші дорогі та мають подібні характеристики з синтетичним. Але навіть висока ціна та ідентичні написи на упаковці не дозволяють напівсинтетиці отримати ті ж властивості, які мають синтетичні масла.

Niva SUV, у всіх модифікаціях, дуже популярний на російських просторах. Це обумовлено гарною ремонтопридатністю, невисокою ціною та відмінною прохідністю. Щоб забезпечити надійну роботу, все, що слідує вчасно, зокрема, для заміни моторного масла.

Система змащення автомобілів ВАЗ 21214 призначена для захисту від передчасного зносу рухомих деталей. Він повністю справляється з його завданням, вам просто потрібно виконати всі фабричні рекомендації виробника.

Заміна двигуна в двигуні є регульованою процедурою, яка написана в інструкції з експлуатації. Вона не має нічого складного, якщо ясно і ретельно дотримуючись опису дій.

Найпопулярніші двигуни, які у нас є ін’єкція та карбюратор, з об’ємом 1.7 і 1.6 літрів. Процес заміни цих двигунів, а також інші модифікації буде однаковим.

Для заправки та підтримки вітчизняного ВАЗ позашляховика, вам потрібно знати, що наповнювальні танки ВАЗ 21213 НІВА та її модифікації ВАЗ 21214. Деякі цифри повинні знати для пам’яті, наприклад, ємність резервуара та картера двигуна. Інші варто записати в блокноті, який зберігається в речовій скриньці салону.

READ  Як зняти плафон освітлення салону Niva Chevrolet

Задуманий двигун ВАЗ 21214 як перший інжекторний мотор для вітчизняного позашляховика. Niva не користувалася особливою популярністю в СРСР, зате експортувалася до Азії, Великобританії, Європи, Латинської Америки та США. За час випуску з 1994 року було кілька доопрацювань та модифікацій ДВС від Євро-0 до Євро-5 (експорт).

Вважається, що основою ДВС 21214 стала попередня версія 21213. За фактом, ¾ деталей у двигуні

 • змінилася схема двигуна – інжектор замість карбюратора;
 • з’явилося додаткове начіпне обладнання. датчик ДПКВ, ДХХ, контролер Bosch МР 7.0;
 • колінвал з довгим радіусом кривошипу 40 мм, що не використовується в колишніх моторах АвтоВАЗ;
 • ГБЦ з отворами для датчика фаз і шпильок ресивера, гідроопорами важелів клапанів замість регулювальних болтів.

кришка підшипника – 68 – 84 Нм (корінний) та 43 – 53 (шатунний)

Циліндровий голова. три етапи 20 нм, 69. 85 нм 90 ° 90 °

Спочатку двигун 21214 був розроблений для розподіленої ін’єкції, тобто під інжектором. Планувалося забезпечити стандарт екологічності, який був успішним. у процесі переробки, ДВС мали Євро-2. Євро-4, а також для експортних варіантів ВАЗ 2121 та надії, навіть Євро-5.

Основна особливість 21214 була заводська примусова:

У свою чергу, це вимагало поліпшення інших структур:

 • Обсяги моторного масла збільшується, насос зірочкою став 30 зубів, щоб збільшити свою продуктивність;
 • Дворядковий ланцюг замінюється на модифікацію роликів однорядної для приготування та розподільних вал;
 • кулачки розподільного валу змінили форму.

Модернізована система натягу ланцюга:

 • пружина створює попередню натяжку при вимкненому двигуні;
 • Після запуску системи створює тиск, розтягування регулює гідравліку.

Виробником забезпечено додатковий тюнінг своїми руками за рахунок закладеного у конструкцію потенціалу 50 л. з. Не викликає проблем з капітальним ремонтом найпростішого дизайну DVS, у тому числі в гаражі самостійно.

 • Масло.
 • Новий масляний фільтр.
 • Для зливу відпрацювання – ємність.
 • Ліхтарик.
 • Ключі гайкові.
 • Знімач для зняття фільтра.
 • Автомобіль монтується на естакаді, ви можете підняти його на ліфті.
 • Витягуючи з манекенної шиї.
 • Знімається бризковик, який захищає мотор.
 • Підставляється ємність для зливу відпрацювання. Для ВАЗ 2121 її об’єм має бути не менше трьох літрів.
 • Відкручується зливна пробка. Місце її розташування показано на фото.

Місце розташування зливної пробки двигуна ВАЗ 2121

 • У новий фільтр заливається трохи свіжої олії.
 • Змащуються цим же складом гумка ущільнювача фільтра.
 • Пристрій встановлюється на місце. Обертається приблизно половина обороту після торкання пружної смуги блоку циліндрів. Як це зробити правильно, можна побачити на відео.
 • Через горловину масло заливається у двигун.
 • Перевіряється рівень залитої рідини за відмітками.
 • Мотор запускається і працює, доки лампочка тиску масла не згасне.
 • При необхідності змащувальну рідину потрібно долити.
 • Герметичність встановлення фільтра перевіряється.

А ще цікаво: Двигун ВАЗ 21213 Niva Тюнінг двигуна Niva та ремонт

Інструкція із заміни

Необхідні інструменти

Вам знадобиться наступні витратні матеріали, запчастини та інструменти:

 • Новий фільтр та олія;
 • Г-подібний шестигранник;
 • Ємність для зливу старої рідини (об’єм – не менше 4 літрів);
 • Ганчірки або ганчір’я.

Порядок робіт

Помістіть машину на ліфт, переглядати канаву або шляхопроводу; 2. Запустити двигун, розмитий до робочої температури та через 10-15 хвилин, зупинка; 3. Відкрийте капот і видаліть кришку масло-танкової шиї, повертаючи її на 90 градусів проти годинникової стрілки;

READ  Скільки заливати масла в Ford Kuga

4. За допомогою ганчір’я або вузів, очистіть стік від бруду, який накопичився там; 5. Зніміть бризковик двигуна та захист картера. 6. Видаліть забруднення пробки зливного отвору за допомогою металевої щітки, а потім протріть ганчіркою масляний фільтр; 7. Використовуючи шестикутник, відкрутіть штепсельну отвору і негайно замінюйте контейнер;

Увага! Бути дуже акуратним, масло буде гарячим.

Зачекайте 10-15 хвилин, щоб масло тече повністю; дев’ять. Відкрутіть старий масляний фільтр, він може бути зроблений вручну, інакше ви повинні використовувати спеціальний витяг;

10. Візьміть новий фільтр і заповнити його на масло на 60-70%, щоб при першому запуску двигуна двигун працює як мінімальна кількість режиму голодування нафти; одинадцять. Змастіть гумове кільце на фільтрі і закрутіть його на місце; 12. Затягніть дренажну штепсель та залити чистою масло, контролюючи його рівень (нагадуємо, що рекомендовані норми становлять 3,5-3,7 літра); тринадцять. Запустіть двигун і переконайтеся, що датчик тиску нафти гасив; чотирнадцять. 10-15 хвилин, нехай двигун працює на холостому ходу; 15. Проведіть перевірку масляного фільтра і переконайтеся, що немає витоків.

Компактний кросовер-позашляховик Chevrolet-Niva сьогодні дуже популярний у нас у нашій країні. Це викликано успішним дизайном машини для наших доріг, дуже демократичним ціноутворенням на компонентах та запасних частинах для автомобіля, а також ціна самого автомобіля. Звичайно, якщо автомобіль є популярним, то питання про його службу також актуальні. Саме з цієї причини ми поговоримо про те, що моторне масло краще для Chevrolet-Vaz 2121? Почнемо розуміти питання поступово, щоб не пропустити жодного важливого моменту, тому що тема дуже серйозна та актуальна для багатьох автомобілістів.

Характеристики моторних масел

Вибравши масло, то необхідно зрозуміти, що існує не тільки характеристики виробника, а й ті, які можна знайти лише з сторонніх джерел.

В’язкість

Визначальний параметр, який орієнтуються під час підбору, — в’язкість.

В’язкість вказується за допомогою спеціального маркування, що складається з цифр та букв.

Перша цифра вказує на холодний клас продукту. Чим більше значення, тим вище температура запуску. Наприклад, масла з 5W індексом рекомендуються використовувати при зимових температурах, не нижче 25 градусів, тоді як масла 10 Вт підходять для клімату лише з мінімальною температурою.20 градусів.

Топ-12 верхнього моторного масла для ВАЗ 2121 Chevrolet Rating 2022

огляд кращих відгуки. ТОП 12 найкращих моторних масел для ВАЗ 2121 Chevrolet рейтинг 2022 в Росії список 2019. 2020.

Спільна робота General Motors та Atovaz призвела до створення одного з найбільш доступних позашляховиків. Niva Chevrolet. Модель почала випускатися з 2002 року та буває з двома двигунами: 1.7 л, що видає 80 л.з., та 1.8 л зі 125 л.з. Обидва варіанти мають повний привід, що підключається через роздатку. Для довгої роботи силового агрегату важливо правильно підбирати моторне масло. Ми вивчили допуски та рекомендації виробника, а також відгуки про різні продукти, тому ми представляємо вам 12 кращих масел для цієї моделі автомобіля, щоб його двигун видав заявлену потужність і має довгий ресурс.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS