Які оратори в седані поло. Polo select – все, що потрібно

Двері Шумки та заміна передньої частини динаміків

Він пообіцяв трохи написати про Шумку про свою машину та замінити передні динаміки.

У моїй машині (хоча тенденція, здається, вже з фабрики, є шоковий капюшон. Напевно, подивився на збірку, а потім збережено та видалено з конфігурації. Але є шум при русі (а точніше, там). Шум може бути умовно розділений на 2 типи, скажімо.

Звук двигуна (проявляється де.Потім з 3200 революціями),

Шум дорожньої поверхні. Проявляється на “грубому” і не тільки.

Загалом, шумові характеристики автомобіля (тенденція) можна оцінити як 4 “-” і порівняно з 2112. (До речі, не дуже галасливий автомобіль).

Відразу після покупки я їхав пару разів на задньому сидінні з невеликим. Він був неприємно здивований відчутним шумом від дорожньої поверхні, йшов з.за задньої частини заднього сидіння та арки задніх коліс. Тому цей проміжок був закритий негайно і зроблений дуже легко: сидіння викидаються, вібра була запечатана під сидінням, а арки коліс, потім вона ходила Шумка. Я склеював його спленою (це таке дуже липке лайно із захисним шаром клею, товщиною 5 мм) місце контакту задньої частини сидіння з багажним відділенням. Я ніколи не дістався до полиці під заднім вікном. Я вже не буду робити багажник, я цілком отримав результат.

Оскільки він почав їздити на машині (і я люблю музику з діабетом, а не MP3 та радіо), питання виникло на вибір лобової дину та звукової ізоляції вхідних дверей (принаймні).

Вибираючи опцію, компонент/коаксіальна акустика надавав перевагу коаксіалу, а саме, Tempo Coaxial 6. один з найкращих (16.ти “коаксіалів) у бюджетному сегменті. Має невелику функцію голови навколо осі, t.Е. може бути спрямований вниз/ вгору/ в бік. Я керував ним про підборіддя. З компонентом він не турбувався з кількох причин: для не існує регулярного місця для. необхідно перетягнути на них проводку з дверей, змінити та переробити передні стелаж або покласти твіттери в куточки торпеда. Я не хотів всього цього, і для перегляду знадобилося близько 15-18 годин.

Ми робимо подіум (кільця) для динаміків із загальною товщиною 30 мм від фанери. Зовнішній діаметр, викладений відповідно до захисної сітки, прикріпленої до динаміки, внутрішньої. так що Діна повністю пішла б у них зі своєю конусною частиною. Якщо під рукою є клей/герметик, то ми склеюємо ці кільця між собою і ведемо гвинтами з гайкою M5. Поки що це висихає. Ми розбираємо оббивку вхідних дверей. Перед тим, як розібрати, доцільно придбати кілька запасних кліпів оббивки (я купив 6 штук, 2 стали в нагоді пізніше). Вартість 12 r, в будь.якому екзистенції. Оббивка (влітку) може просто «вирвати» руками за допомогою широкої (загорнутої м’якою) викруткою (лише не забудьте відкрутити гвинти). У мене були дерев’яні клини, подібні до адаптації, рекомендованої WAG. Ралик Vibra купив пластиковий валик з дрібною ребристою поверхнею в маскувальному магазині. Цілком підходить, рекомендую. На одній із фотографій це видно.

Знявши оббивку, звільнивши кріпильне вікно з пластикової пробки та алюмінієвих заклепків старого динаміка. Ми витермо всі склеєні поверхні з пилу, принаймні. Як правило, рекомендується поглинути, але я спробував відірватися пізніше від просто витирання вологою тканиною шматка. Ви не можете нічого не зірвати.

Далі хтось знімає скляне вікно, хтось ні. Я не стріляв, але настійно рекомендую щось, щоб захистити передпліччя від подряпин.

Ми склеюємо вібру всередині дверей (у мене є STP2, 2 аркуші на двері приблизно), кочення, потім Шумка (хребет, акцент).

Ми ставимо деканів на гвинти, покладаємо пластикову пробку, а також “вібруйте”. Проміги там невеликі між дверима/оббивкою, тому вам потрібно бути обережними з товщиною матеріалу, він може не впасти на місце оббивки щільно. Особливо це стосується нижньої частини дверей (де місце знаходиться під пляшкою і поруч з Діном).

Я також захопив з великими поверхнями Vibra оббивки пластику, і я просто не знайшов спеціального антискрипту в магазині.

Збираючи двері водія, не забудьте витягнути кнопку багажника з гнізда за допомогою рами, вона заважає оббивці і може бути зламана силою сили.

Двері стали важкими до приємності (а також більш важкими, ніж Джеттовський).

Моя оцінка музики. 4.5 (голова RSD 310). При хорошій якості запису є як високий, так і еластичний низький.

Звукова сцена. Перед головою, завдяки піднятому твіту.

Задня частина значно зменшилася сама по собі, максимальний об’єм зараз зараз. близько 50%, потім просто голосно. Нічого для брязкальців, не вібрує. Зовні Мафон було чути менше, всередині. більше 🙂

Я можу порекомендувати всім цей варіант бюджетного доопрацювання музики, особливо для тенденції.

Заміна акустики у вхідних дверях на седан Volkswagen Polo.

Нарешті замінив акустику сьогодні. Кікс залишився з Легана 16 см. З кросоверами. Єдине, що не залишилося для писків, оскільки я інтегрував їх у машину, тому не вдалося їх зняти.

Цього разу я вирішив полегшити видалення. Оскільки я колись продам автомобіль у будь.якому випадку, і це з ними стільки, скільки без них.

І, звичайно, я негайно змінював порожнину дверей.

Зробив це без фанатизму, лише 2 мм. Вібра. Через те, що я не хотів збільшувати вагу дверей. Я вже знайомий з тим, до чого це призведе.

Виписки типу. це не вітається.

оратори, седані, поло, polo

Посипте заклепки на стандартному динаміку.

оратори, седані, поло, polo

Як бачите, у нього є подіум, ніби. Звичайно, не розблоковано.

Тоді я приклеював вібра. Стомлюючий урок. Необхідно бути на рукавичках, інакше фольга страшенно вирізана.

оратори, седані, поло, polo

Потім я вирізав 2 кілець з фанери товщиною 15 мм. Ну, що це було. Але також подумав, що старий подіум становить близько 30 мм, так що все буде добре. І так це сталося. Не дуже обережно, але я не столяр.

оратори, седані, поло, polo

Вже накрутив динамік і підключений до роз’єму.

Встановив писк, як планувалося для торпеди. Напрямок до водія.

Тривалий час я глав голову, де засунути писк, щоб нічого не зламати.

Ідея прийшла, щоб виправити їх на торпеду з силіконовою двосторонньою стрічкою. Тримає щільно, але також видаляється, якщо це.

Писк всередині корпусу обертається. Я їх опустив.

Де їх повернути на себе чи до центру. До центру між передніми сидіннями?

Установка зверху на торпеду. Ця установка, мабуть, має найбільшу кількість варіантів. Основна перевага. це досить велике видалення твітера від слухача, що вирівнює відстань з лівого та правого канали, а це означає, що він покращує звукову сцену. Часто є регулярні місця, тому ми розглядаємо перший варіант, коли динаміки працюють, щоб відобразити з лобового скла. Працюючи над тим, щоб відобразити шлях звуку для слухача, збільшується, і це, в свою чергу, відводить звукову сцену, саме тому локалізація звукових зображень дещо погіршується. Щоб вирішити цю проблему, деякі інсталятори намагаються орієнтувати NCH-динамічний, щоб він був спрямований на слухача однією стороною купольної діаграми, а інший працює, щоб відобразити зі скла. Другий варіант.встановити високу частоту на торпеду на вершині на стійці, з орієнтацією центру на слухача, дає найкращий результат, але це набагато складніше в впровадженні, а не взагалі таємного.

Установки. це флеш з найбільш естетично панеллю, але для цього її доведеться видалити та переробити, що в деяких випадках може стати серйозною (і дорогою) проблемою. Невеликий нюанс: у високочастотній з жорстким звуком (найчастіше він притаманний динамікам з твердим куполом і дешевими моделями з збалансованим куполом) надмірна яскравість діапазону HF при відображеннях скла лише посилиться.

оратори, седані, поло, polo
оратори, седані, поло, polo

До речі, як і очікувалося, Китай є Китай, один писк не працював. Мені довелося це відкрити. Вона була короткою волоссям. Мені вдалося це виправити.

Подальший бізнес для підключення. Оскільки у мене є хрести, мені довелося врізатися в проводку біля роз’єму. І вести дроти до хрестів. Який я встановив над безладом. Вони дуже великі, і там достатньо місця.

оратори, седані, поло, polo

Ну, загалом, я задоволений результатом. Бас став більш чітко з’явився. Сцена попереду. Що ще потрібно для щастя. Правильно. підсилювач. Але це інша історія.

Заміна стандартних динаміків. Volkswagen Polo Sedan, L., Рік на Drive2 | Ремонт автомобілів. замовлення запасних частин

Пасивні варіанти набагато частіше. Вони є динаміками на Volkswagen Polo для аудіофілів через розділений фільтр і, відповідно, більшу якість звуку через розділення динаміки на Volkswagen Polo. З точки зору дизайну, динаміка відрізняється планарними, динамічними, електростатичними та іншими типами, а в деяких випадках обладнання не підпадає під жодної категорії. У стовпцях може бути закритий або відкритий корпус, фаза.EVVENTOR буде хорошим доповненням. труба в стовпці, налаштована на певну частоту та вдосконалення звуків у своїх межах.

Завдяки цьому отвору відтворюються нижчі частоти, ніж у звичайному обладнанні. Якщо ви згинаєте трубу всередині корпусу, збільшуючи її довжину, потужність та діапазон відтворюваних низьких частот, ви отримаєте динаміки з акустичним лабіринтом. Вони дорожчі і потребують більшої точності у виробництві. Області використання акустичних систем Перший і основний обсяг. домашнє використання. Сюди входить потреба у високоякісному звуку для більш повного занурення у відеоігри, потужність та звукову силу для перегляду телевізора, чистоти та наближення до оригінального звуку для любителів музики різних жанрів.

Шанувальникам високоякісної музики в машині рекомендується придбати мульти.лайн.аудіосистеми. Більше того, для кращого звуку в передній частині машини розташовані високочастотні та середні швидкі елементи автомобілів. Доповідачі на колонах Volkswagen Polo викидаються часто на автомобіль. Концертні варіанти акустичних систем розроблені не лише для забезпечення звукового доступу до будь.якої точки великої кімнати чи залу, але й для задоволення вимог багатьох слухачів щодо якості звуку.

Найпоширеніші набори аудіозапусті для концертів включають монітори для передачі звукових нюансів, передніх гучномовців, що дають прямий звук з високою щільністю, центральними гучномовцями для передачі вокалу.

Система VW Polo Sedan

Які динаміки в окремої категорії Polo Sedan. студії звукозапису. Рішення, перевірені попередниками.

Почав шукати їх, краще і не так дорого. Відповідно до процесора з точки зору продуктивності та споживання енергії, свіжий на той час Intel Celeron G з вбудованою відеокартом на той час був оптимальним. Були також варіанти з Intel Dynamics на Volkswagen Polo, але там було обмінювалося споживання енергії на продуктивність, не досить оптимально для використання автомобіля.

З точки зору розмірів, Mini.Itx та відповідне тіло мінімального розміру виявилися оптимальними.

Блок живлення, адаптоване для використання в автомобілі, і стандартний сенсорний монітор HDMI з перехідним кадром був замовлений на eBay, він систематично дешевший, ніж придбання в Росії.

Зібраний та налаштований комп’ютер був протестований вдома протягом двох місяців, за цей час була визначена структура звукового тракту та вибирали компоненти. Розумно, міркуючи, що навмисно обраний дворічний.це краще, ніж випадкова динаміка на Volkswagen Polo, і хороші пасивні кросовери працюватимуть не гірше, ніж дриль, Юрій запропонував мінімалістичний звуковий тракт: невелика частина системи системи: динаміка оперної динаміки на Volkswagen Поло II.

Рідкісний басовий потенціал цієї акустики, музична середина, чиста вершина була відмічена не раз для цього калібру.

Плюс компетентні кросовери аудіофілів, з частотою розділу 3 кГц, золотим середнім між навантаженням писків та діапазоном середнього рівня.

Для писків. фільтр першого замовлення з нелінійним захистом та регулюванням рівня, для Midbas. першого фільтра замовлення з компенсацією за індуктивність звукової котушки.

Мінімальні фазові спотворення відповідно до схеми та якісно виконані компоненти. Підсилювач також взяв перший. Природно, передача сигналу передбачалася лише в цифровій формі динаміки на Volkswagen Polo найкраще на оптичному каналі, щоб уникнути електричного з’єднання компонентів.

Перший варіант тепер можливий, але є мало підсилювачів такого типу, а для розширення діапазону варіантів та здатність впливати на результат припинилася на другому. Підсилювач e. AET ідеально підходив для вирішення завдання. окремі регулятори підсилювача, і в одному з каналів немає інверсії сигналу.

Рама була знайдена готова. І монітор для нього повинен був бути скоригований до речі, щодо інверсії.

Стандартні динаміки та їх заміна

Думка аудіофілів на цю тему була розділена. Деякі вважають її злом, оскільки принаймні один каскад у каналах буде безперервно, хоч і в дуже маленькому. Інші привертають увагу до того, що з різною абсолютною полярністю сигналу навантаження на плечі джерела живлення вирівняне в стерео.обрізках.

Я особисто на стороні другого, а Юрій. перший, хто вирішив. Ще одним завданням було пошук зовнішнього DAC для підсилювача. Я мушу сказати, що це число www. Не було нічого страшної динаміки щодо демонтажу елементів салону Volkswagen, головне. знати принципи того, що видаляється, ну, і ніхто не має точності.

У цьому огляді я опишу, що я зробив із дверима. Отже, альтернативно знімайте затискачі шкіри і видаліть їх, піднімаючи зовнішній кут шкіри вгору кутом, який знаходиться біля замку.

Ми відключимо всі джгути проводки, кабель ручки дверей, і двері з’являються у цій формі: ліва задня дверцята з ще звичайним динаміком правою передньою передньою частиною і відповідно ліва вхідна дверця Технологічне відкриття воно сидить досить щільно, особливо на вхідних дверях видаляйте пластикові пробки аналогічні дианіки для свердління на Volkswagen Polts.

Є одна хитрість, клепка. це порожниста трубка, в якій металеве ядро, тож коли зовнішня плита видаляється за допомогою дрилі, а динамік дихікики з вольксваген.поло знімається, клепка все ще досить міцно тримається на дверях.

Заміна динаміків Volkswagen Polo Sedan. все про машини

Не кожен сучасний автомобіль має високоякісну стандартну аудіосистему, Volkswagen Polo 2015 не є винятком.

Ми змінимо динаміків, як спереду, так і задній двері. Будуть встановлені динаміки серії JBL Club (обидва набори діаметром 16 см.). У вхідних дверях встановіть компонентну акустику JBL Club 6500c. Відповідно, у задніх дверях. коаксіальний JBL Club 6520

Ми переходимо до демонтажу стандартних ораторів (Фостер 8).

За замовчуванням Volkswagen Polo розміщується у прийомних або блапункт.динаміках.

Через те, що не всі звичайні місця можуть забезпечити належну посадку динаміки, нам знадобляться розширення кільця. Працюючи з Volkswagen Polo, ми використовуємо 2 кільця товщиною 15 мм. На одну двері.

JBL Club 6500C. Двохлейна компонентна акустика автомобіля. Від діаметрів динаміки 16 см. І висока частка Номінальна сила ораторів 60 Вт. Максимум 180 Вт.

З огляду на те, що Volkswagen Polo Sedan не має місця для встановлення (продуктів), ми вирішили розмістити їх у спокусливих кутах для механічного регулювання дзеркал. Отвори для регулювання коригування ідеально підходять для розміщення s JBL Club.

JBL Club 6520. Двозовгові спікери автомобілів номінальної ємності, з яких 50 Вт. 50 Вт., І на піку 150 Вт.

Acoustics JBL Club призначений для роботи з побудованих підсилювачів головних пристроїв, сила яких, з очевидних причин, низька. Так. потрібна підвищена чутливість, але це було б приємно. і зменшити імпеданс.

Динаміка серії JBL Club має особливість: Усі 3-орічні оратори, що входять до серіалу. Корпоративна назва цього рішення. це правда 4 Ом. “Реальна 4 ома”.

Ідея тут така: якщо при встановленні нової акустики в машині вони залишають стандартну акустичну проводку та роз’єми, це додасть акустики в середньому приблизно одного омоу до опору акустики. Головний пристрій не буде 20.відсоткового ємності.

Передбачаючи це, дизайнери JBL зменшили опір акустики, щоб частково компенсувати збитки. Якщо JBL Club працюватиме із зовнішнього підсилювача з звичайними проводами, його потужність збільшиться на однакові 20. 25%, всі виграють.

Центр автомобільного обладнання “Електрика”.високоякісна установка автоматичного звуку в Пушкіно та в Королеві.

Запис та консультація по телефону: 8 (495) 231-81-27

#Auto Zovuk #installation #ВНУТРІШЕННЯ СІБУОФЕР #ВНУТРІШЕННЯ ЗБЕРІГАННЯ #ВНУТРІШЕННЯ МАГІНТОЛЬНИ #JBL #ELECTRICA

Заміна седана з акустики, покладіть нові стовпчики

Щоб замінити акустику на седані поло, вам знадобляться динаміки діаметром 16 см з опір 8 Ом, плоскою викруткою, пластиковою лопатою, ключем зірки T 30 Torx, інструментом для заклепки та електричним свердлом.

Етапи заміни акустики поло.

 • Перше, що потрібно зробити в будь.якій роботі з акустикою. це видалити мінус клем з акумулятора.
 • Пластиковий шпатель або пряма викрутка з загорнутою ганчіркою, знімайте пластикову підкладку ручки двері водія.
 • Від’єднайте дроти від центрального замка та теплового дзеркала.
 • Відкрутіть болт у нижній частині дверної шкіри, потім два болти в ручці.
 • Тримаючи шкіру, від’єднайте кабель, що веде від зовнішньої ручки.
 • Відключіть роз’єми пальників від Windows та замок багажника.
 • Від’єднайте замок дверей і вийміть оббивку.

Змінюючи акустику на седані поло.

Та сама позиція для нового динаміка може бути зроблена з фанери, або ви можете спробувати розібратися в носійному оратору і взяти з нього позицію.

Готові.виготовлені рішення для встановлення музики у седані Volkswagen Polo

Система Hi-Fi-це оптимальне співвідношення цін для вашого автомобіля, але це не означає, що ми не можемо запропонувати рішення більш високого рівня. Для обговорення систем вищого класу. зверніться за індивідуальними консультаціями нашою поштою [захищена електронною поштою]

Слід розуміти, що при встановленні готового рішення, яке ми запропонували у вашому автомобілі, можуть знадобитися витратні матеріали, такі як: термінали для динаміків, терміналів, острів, нагрівання тепла тощо.П. Вони не включаються до набору постачання обладнання.

 • З 28 березня по 30 квітня наш магазин, Showurum та студія інсталяції автомобіля не працюють.
 • Інтернет.магазин працює за графіком:
 • Пн-10: 00-17: 00 W-10: 00-17: 00 Ср-10: 00-17: 00 THU-10: 00-17: 00 PT-10: 00-17: 00 SB Day Off Day
 • Сонце. вихідний день
 • Ми чекаємо ваших дзвінків та замовлень!
 • Все здоров’я!

Повна шумоізоляція вашого автомобіля за спеціальною ціною!

Кожен покупець розміру акустики становить 16,5 см. Дорожче 4000 розпірних кілець для встановлення в подарунок!

 • Pactronic Phantom PS 4Z з РК.дисплеєм та 4 датчиками універсального чорного кольору за спеціальною ціною при встановленні в нашій студії!
 • Спеціальна пропозиція для інсталяторів та студії автоматичної установки!
 • 2020-04-17Magnitola Incar XTA-1802.
 • 2020-04-15 Аудіо: RS Audio Energy 100, RS Audio Energy 165, RS Audio Energy 200-3, RS Audio Pulse 165, RS Audio Revelation 165-2, RS Audio Revelation 165-3, RS Audio Smart, RS Audio Spirit Spirit 165-2, RS Audio Spirit 165-3, RS Audio Stream 2, RS Audio Stream 3.
 • 2020-04-15 SS Audio Rs A8 SVC.
 • 2020-04-13acoustics Brax Graphic GL3.
 • 2020-04-12 Силові наглядачі Power Acoustik: Power Acoustik VA1-10000D, Power Acoustik VA1-1600D, Power Acoustik VA1-4000D, Power Acoustik VA1-6000D, Power Acoustik VA2-1400D, Power Acustik VA2-1400D Power Acoustik VA4-200d Acustik VA2-1400D Acoustik VA4-200d ACUSTIK VA2-1400D ACOUSTIK VA4-200D ACUSTIK VA2-1400D ACOUSTIK VA4-200D ACUSTIK ACOUSTIK VA4-200DD.
 • 2020-04-10 ґрунт Zero GZPA Довідка 4Pure-SQ Потужність.
 • FM/SD/USB-Reciver Test Progy CMX-210
 • Про параметри, характеристики та емоції тесту 3-стрілецьких динаміків RS Audio Stream 3
 • Тест інструменту робочого інструменту 8-канальний процесор Nakamichi NDS6831
 • 5-канальний підсилювач тестування звукових інструментів із вбудованим 7-канальним процесором JL Audio VX1000/5i
 • Тест “Поп” акустика Кенвуд
 • Система преміум-звуку для Mercedes GLE V167
 • Заміна акустики в BMW 6 F12
 • JVC KD-X372BT
 • Прологія MPN-350
 • Прологія MPN-520
 • Pioneer sth-80bt
 • Повна шумоізоляція Citroen C4L Sedan
 • Ласкаво просимо до прослуховування фокусного льону EVO PS 165 Fe

Re: Звук у седані поло

[QUOTE = Sergey1978; 3593196] місяць 2 Як я замінив акустику в седані поло. Шумна ізоляція дверей та спереду АК-74, AK-74. Просто набрякло від того, що я отримав. Навіть звичайна голова співала здорово, тембр зараз знаходиться в нулях. Тил непотрібна (так, не слухав компетентних людей), хоча 3 т.R. AK74. це не багато грошей, це стає трохи голосніше, і це все, але цікавіше, коли лише фронт. Але я все одно хочу змінити звичайну голову, на 2din з Bluetus. Я палю гроші на підсилювачі, Бошку, Шумка. Це заразно, чорт

І яка модель радіо? Є рідні рекордери RSD 330 Plus за 5500! Т.Е. Ураль співав навіть без підсилювача?

Задня в печі, передні AK74, найбільш укріплені звукоізольованими дверима. Як на форумі через пошук. Вибраний Sub-O’K! Знову ж таки, через пошук “Просвітництво полиці в седані“.

Репутація: 653336 Реєстрація 03.одинадцять.2014 місто/село Росія-Орал/Абхазія-Гулріпш;). Дописи 6.853 Дякую (розповсюджено) 20351 Дякую (я отримав) 9614

Re: Звук у седані поло

І яка модель радіо? Є рідні рекордери RSD 330 Plus за 5500! Т.Е. Ураль співав навіть без підсилювача?[Color = “срібло”]

Вибачте, я не знаю, як цитувати частину тексту. У мене регулярний RCD 320. Я не хочу бути реєстратором радіо з Алі. По.перше, немає нормальних виїздів до торгових точок, другі реєстратори радіоголівки з ALI.вічна допіль, прошивка і чорт, він все ще знає, що, третє гарантії як такі, у четвертому, ви хочете звук високої якості. Я вирішив для себе. Пеоні 2800 або 5800. Ураль “співати” без змія. Це порівняно зі стандартними динаміками, як це буде із змією. як встановити, щоб я міг писати. Так, у персоналу в Polyk та передній та задній частині 8 омік коаксіальних широкосмугових динаміків. Попа, як правило, відключається і не спантеличує голову. як буде.

Які оратори в седані поло

Є бельгійські оратори Опір 8.го на заклепках. Звичайно, краще, ніж звичайна музика в новій Гранті чи Каліні, яка взагалі не тримає басейн. Розмір 16.Я встановив Tempo6 на відстані кільця розміром 16.5 зробив повну шумку. Поки що я задоволений усім. Будуть питання щодо акустики

Егор, на седані Sochi Sedan Odishn Acoustics проходить без писків? І що дешевше брати динаміки з інтегрованими або діллевими писками, щоб поставити стелажі з вбудованими.у скрипки з полохла.поло?

Олексій, ти будеш довго чекати від повного часу радіо та акустики добра. Поло покласти в поло жабу з скандуванням випуску Чен 4 Натери.Ви робите отвір і нормально стоїте. Я сфотографую пізніше

Якщо, крім магнітофона, сигаретна запальничка не працює для вас, то це запобіжник. Вони під кермом.

Хлопці, у мене таке питання!? І чому я маю з власною головою та динаміками до мінус температури, коли машина ще не вижила (внутрішній) лише передні динаміки, а задні мовчать (коли внутрішній спалах трохи зігрівається з відіщання Радіо, машина знаходиться в машині, я включаю картографування і всі спікери працюють! В чому проблема? Я не розумію

Кирило, у мене однакова проблема.Перейдіть до дилера лише тоді, коли ця проблема є, і ви можете продемонструвати її господареві і не повернути машину, коли ви приїдете.до. Після запуску двигуна проблема зникає. Вони змінили прошивку, і тепер все нормально!

Олексій, це, звичайно, гарна думка! Тільки я не пішов на це, і, швидше за все, я вже злетів

Якщо стандартне радіо, то ціна підключення 2 за сто.Але вам потрібно вкрасти конвертер, це 300 повинні бути припабні до лінійного виходу або виходу з динаміками.Але ще раз я нічого не можу досягти від радіочастотного радіо.Перевірений.Дріт на підводці витягується з пасажирських сидінь і на порозі.Якщо ви відкриєте капот, там є гумова штепсель.

Система VW Polo Sedan

Два збіги поспіль. це випадковість. Три. це тенденція. Чотири. це візерунок. Ви повинні звикати до.

Студія: Лідери проекту SF-Audioir: Анатолій Шикатов, Дмитро Расторгев

Я за тобою следую тенью,Я привыкаю к несовпаденьям

М. Таніх, пісня з T/F “Велика зміна”

 • Тип системи: мультимедіа
 • : Фронт 2-смуги
 • Однак, якщо для всього цього купують спеціалізовані пристрої, то додаткове обладнання буде складатися в основному з проводів та присольних чашок на лобовому склі. Китайський мультимамкомбін у розмірах повного часу головного пристрою може вирішити всі проблеми, за винятком одного. звуку аудіофілу.

  Юрій розглядав різні рішення, доступ до найбільш ефективних стався внаслідок ланцюга збігів. Юрій. аспірант, кафедра, на якому він є аспірантом, називається “комп’ютерними технологіями”, а інститут, де кафедра. Мірея. Вже цього було б достатньо, щоб повернути погляд на комп’ютер, і ось ще один збіг: Артіом Верешхагін, системний адміністратор відділу, з такими рішеннями експериментували багато і правильно встановили колегу початкову точку пошуку.

  Проект розпочався за рік до появи автомобіля. Звичайно, з комп’ютера розпочав. На платформі CARPC ви можете створити систему будь.якої конфігурації та додати необхідні функції за необхідності. Буде правильне «праска», і є програмне забезпечення ». говорить стародавня фінікійська приказка. Невеликі розміри, низьке споживання енергії та високі продуктивності потрібні від заліза (для роботи з відео). Рішення, перевірені попередниками. Почав шукати їх, краще і не так дорого.

  Відповідно до процесора (з точки зору продуктивності та споживання енергії), свіжа (на той час) серія Intel Celeron G з вбудованою відеокартою стала оптимальною. Були також варіанти з Atom Intel, але там споживання енергії обмінювалося на продуктивність, не зовсім оптимально для використання автомобіля.

  З точки зору розмірів, Mini.Itx та відповідне тіло мінімального розміру виявилися оптимальними. Блок живлення, адаптоване для використання в автомобілі, і стандартний сенсорний монітор HDMI з перехідним кадром був замовлений на eBay, він систематично дешевший, ніж придбання в Росії.

  Зібраний та налаштований комп’ютер був протестований вдома протягом двох місяців, за цей час була визначена структура звукового тракту та вибирали компоненти.

  Розумно, міркуючи, що навмисно обраний дворічний.це краще, ніж випадкова трійка, і хороші пасивні кросовери працюватимуть не гірше, ніж свердло, Юрій запропонував мінімалістичну структуру звукового тракту: двосторонній фронт з пасивним Відділ смуг і без сабвуфера загалом. На досвід вплинув досвід “Син складних помилок” та в слуховому методичному аналізі публікацій у “AZ”.

  Невелика частина периферії системи: GPS.приймач та резервний порт USB

  Після обговорення всіх Pro et contra і, як кажуть, “за порадою друзів” зупинився на акустиці e.О.С. Опера ES165 II. Рідкісний (навіть для цього калібру) басовий потенціал цієї акустики, музична середина, чиста вершина була відмічена не раз. Плюс компетентні кросовери аудіофілів, з частотою розділу 3 кГц (золоте середнє значення між навантаженням писків та діапазоном середнього рівня). Для писків. фільтр першого замовлення з нелінійним захистом та регулюванням рівня, для Midbas. першого фільтра замовлення з компенсацією за індуктивність звукової котушки. Мінімальні фазові спотворення відповідно до схеми та якісно виконані компоненти.

  Підсилювач також взяв перший. Природно, передача сигналу передбачалася лише в цифровій формі. найкраще на оптичному каналі, щоб уникнути електричного з’єднання компонентів. Отже, вам потрібен або підсилювач з цифровим входом і вбудованим DAC, або зовнішнім ЦАП та окремим підсилювачем. Перший варіант тепер можливий, але є мало підсилювачів такого типу, і для розширення діапазону варіантів (і здатності впливати на результат) ми зупинилися на другому.

  Підсилювач e.О.С. AE-65T був ідеальним для вирішення регуляторів підсилювача, розділеного завданням, і в одному з каналів немає інверсії сигналу. Крім того, “італійський” макет сприятливо вплинув на естетику та ергономіку системи, розуміння цього прийшло пізніше, на етапі розміщення компонентів у машині.

  Рама була знайдена готова. І монітор повинен був бути налаштований на нього

  Якщо говорити про інверсію. Думка аудіофілів на цю тему була розділена. Деякі вважають її злом, оскільки принаймні один каскад у каналах буде безперервно, хоч і в дуже маленькому. Інші привертають увагу до того, що з різною абсолютною полярністю сигналу навантаження на плечі джерела живлення вирівняне в стерео.обрізках. Я особисто на стороні другого, а Юрій перший вирішив. для нього.

  Ще одним завданням було пошук зовнішнього DAC для підсилювача. Потрібно сказати, що тут не було жодних збігів? Навмання (випадковим чином?) з розмовою з Олексієм Тепаєвом (чиє ім’я та ще більше. прізвисько a!Ext на сторінках нашої публікації.це не вперше) тема нещодавно виявленого китайського.виготовленого ЦАП. Недорого (що в країні виробництва давно вдалося) і дуже добре (які були вивчені там останнім часом).

  DAC та живлення для нього були замовлені на eBay, тоді все впало в руки Олексій для остаточного речення. Вони налякали цей продукт від підсилювача, Олексій слухав зв’язку і не був надто задоволений своєю роботою.

  Чесний огляд седана Volkswagen Polo з 1,4-літровим TSI та DSG

  Важко завищувати значення седана з калуги Volkswagen Polo для білоруського ринку. Протягом десятиліття ця модель була у верхніх лініях щорічних звітів BAA, і ще до виходу на пенсію “Семедан” включений у топ.3 найпопулярніші автомобілі поблизу дилерів. Щодня в середньому 16 білорусів стають власниками бюджетних вольксвагена.

  Минулого року я також придбав цю машину (вуса та шапка на складі). Тепер пробіг автомобіля. 45 тисяч кілометрів, і деяка інформація вже накопичилася, щоб написати чесний огляд на седані поло. У мене майже максимальне обладнання з двигуном 1,4 TSI та коробкою DSG. Такі версії користуються найменшим попитом, і в ньому майже немає відгуків про них.

  Після того, як ремонт старого автомобіля почав зіпсувати статистику розділу “автомобіля” в таблиці моїх витрат, було вирішено перенести на щось більш свіже. Я розглянув машини дилерів, і один.річний.варіант з пробігом у регіоні 20 тисяч кілометрів. Серед претендентів були Kia Rio X-Line, Lada Vesta SW Cross та Diesel Renault Duster. Так, Polo Sedan навіть не розглядав, оскільки я не перетравлюю седани V-класу.

  “Lada” неглибокий через відсутність звичайної версії з автоматичною коробкою передач. Я був готовий миритися з «механікою», котячись на дизельному дистері (я люблю цю машину!), але ця модель була занадто дорогою. Ще раз взявши Rio X-Line у ​​дилера, я зрозумів, що машина занадто повільна.

  Так, нерозумно очікувати нормальної динаміки від бюджетної моделі вартістю до 15 тисяч доларів за швидкістю, але вперше в житті я вибрав машину більше 10 тисяч, тому хотів отримати максимум з машини. І тоді я згадав, що серед “атмосферних” братів B-класу є пара турбо-мод. Це Skoda Rapid і Volkswagen Polo Sedan.

  Через 5-дверний кузов Skoda мені це більше сподобалось, але це було дорожче.

  Як результат, вибір впав на Volkswagen Polo Sedan 1.4 TSI. Автомобіль був близько року, пробіг. 20 тисяч кілометрів. Розгляньте нову машину. Я знав всю історію цієї копії. її продала перевірена людина через сайт офіційного дилера. Ціна. більше 12 тисяч доларів за ставкою, гарантія до 2021 року. Не замислюючись надовго, я взяв цю машину.

  Майже максимальне обладнання

  У моєму седані поло майже всі варіанти, які були доступні для моделі Калуги. Є лише хромовані пакети та верхня оптика. Решта. “повне фарш” м’ясо “. Є передні стільці з підігрівом, круїз.контроль, клімат, мультимедійна система з Apple Carplay, камерою заднього виду, повний електричний пакет (включаючи дзеркала електроенергії), нагрівання всього лобового скла, два подушки безпеки, парковки по колу в колі. Звичайно, було б непогано додати тут передній туман і датчики дощу та світла, але ви можете жити без нього.

  Що мені подобається седан поло, це для ергономіки та загального відчуття від машини. Всі кнопки та важелі в їхніх місцях не викликають роздратування, як це часто трапляється в дешевих машинах. Перебуваючи в седані поло, ви відчуваєте себе у Volkswagen. Так, у бюджеті, але в теперішньому Volkswagen з німецькою увагою до дрібниць.

  Незважаючи на його доступність та дубовий пластик, “килим” схожий на “справжній” Volkswagen Passat або Golf. Логан, наприклад, спільне з Меганом або Талісманом взагалі з очевидних причин. У внутрішніх приміщеннях Поло Седана є неприємні нюанси, але я поговорю про них трохи пізніше. А тепер давайте подивимось на багажник.

  Мені ніколи не потрібно було всього цього 460-літрової безодні, що чомусь називається багажником. Здається, що він загнав картоплю від матері, а в далеких поїздках був обраний у небуслі часи, і пішов на природу з друзями, але мені ще не вдалося наповнити вантажне відділення принаймні на третину. Більше того, цей розмір багажника викликає певні незручності. Якщо яблуко піднімається з мішка з продуктами харчування під час їзди, це буде непросто, вам доведеться буквально піднятися в багажник (це користь цього досвіду). А дизайн 3-обсягного тіла веде тугу.

  Масло їсть?

  Я вибрав цю модель точно через двигун: 1,4-літровий TSI розробляє 125 літрів. З. і робить один із найдинамічніших автомобілів вартістю до 20 тисяч доларів від седана. На Skoda Rapid цей двигун був розміщений навіть у той час, коли Калуга Volkswagen був обладнаний лише 1,6-літровою атмосферкою “Чотири”.

  Але в 2016 році TSI дістався до сім’ї Поло Седана-тоді підрозділ дебютував у версії Polo GT. Взагалі, модифікація з гучним іменем GT викликала мені лише посмішку (приблизно, як у випадку з Lada Vesta Sport). “Боротьба” на ім’я та абсурдний комплект для тіла, скоріше зіпсував хорошу машину. Незабаром ця “колективна ферма” була знята. Polo Sedan GT зник з правителя.

  Але з’являлися звичайні версії седана з турбо двигуном. Інша справа!

  Якщо ви дивитесь виключно на Power, здається, що Volkswagen TSI не далеко від того самого Kia Rio з 1,6-літровим двигуном. “Корейська” 123 л. З., Поло Седан має 125 літрів. З. Але все не так зрозуміло. По-перше, тяга має 1,4 TSI-200 N м (замість 155 в Ріо), по-друге, пік моменту в турбо-двигуні доступний у широкому діапазоні, починаючи з 1400 об / хв. Ріо.двигун для отримання максимальної тяги потрібно спінувати до 4300 об / хв. Тому Polo Sedan 1.4 TSI помітно помітно в динаміці. З “робота” він прискорюється до сотень за 9 секунд і має високу еластичність.

  Але справа навіть не спринту до 100 км/год. Автомобілі з турбо.інженерами менш напружені як під час динамічної їзди по місту, так і в моменти обгін на шосе. Я часто їду на тестових машинах різних класів, і тепер усі “атмосферні” моделі C- і D-сегментів мені здаються повністю повільними. Заради цікавості, їдьте по черзі на новий Mazda3 з 2-літровим двигуном та на седані поло (або швидкому) з 1,4 TSI. Навіть новий Kia Ceed 1.4 Turbo (і це найшвидший CEED, за винятком “зарядженої” версії GT) повільніше, ніж седан поло, хоча це вдвічі дорого дорого.

  На шосе, за бажанням, ви можете відчути темп, з яким споживання буде до 5 літрів на сотні. Хоча середній показник все ще високий. 7-8 літрів на 100 кілометрів шляху.

  Коли автомобілісти чують абревіатуру TSI, вони механічно приховують масло. І на всякий випадок, не тільки мотор, але й соняшник. Двигуни цієї родини славилися “маслором”, і тривалий час турбота про Volkswagen виправить втрати репутації через старі проблеми з проблемами. Що стосується седана Поло, все не так страшно. Під капотом автомобіля. одиниця родини EA211. Це досить надійний двигун з ременем приводу часу та відсутністю “нафтового” апетиту. Він розміщений на багатьох моделях аж до Passat B8. Немає описів системних проблем, спеціально на цьому двигуні в Інтернеті.

  Не найбільш бюджетний звук у 5.му поколінні Поло Поло з Калуги

  оратори, седані, поло, polo

  оратори, седані, поло, polo

  Кількість автомобілів Volkswagen Polo на наших дорогах просто вражає. І ці машини популярні не тільки в московському регіоні, але і в регіонах. І наш сьогоднішній випадок, з музичною системою в ньому, буде з міста Калуга. До речі, з самого міста, де зібрався і цілком можливе Вольксваген Поло, якось цей збіг не є випадковим, а може бути, це не мовчить про це.

  Досить часто трапляється, що я встановлюю машини не тільки, але і в ряді регіонів, особливо якщо їх є кілька. І найголовніше, якщо студії чи власники, які мене запрошують. це наші друзі. Тож сьогоднішня справа виявилася такою! Avtarol Auto Zovuk Studio з міста Калуга запросив мене встановити кілька автомобілів. І відмовитись від старих друзів і не їхати, я просто не міг! І однією з цих автомобілів був сніговий.білий Volkswagen Polo. Можливо, його білий колір якимось чином пов’язаний з професійною діяльністю самого власника, який є стоматологом, але це також залишається за лаштунками, і ми точно не будемо знати правди.

  Значна кількість грошей була витрачена на цю гарну систему на музичну систему, хоча її також неможливо назвати, особливо за сучасними стандартами. Більше того, у цій машині кожна копійка, яку витрачав власник, повністю виконує свою ціну.

  Якщо ми говоримо про покоління Volkswagen Polo 5, то вони не мають жодних обмежень на акустичні системи. Варіації того, як можна будувати музику в них, абсолютно різноманітні. Можливо, ви хочете встановити бюджетну систему на двокомпонентну класичну акустику з твіттерами в кутах дзеркал на основі радіо з вбудованим процесором від Pioneer, Sony, Alpine та інших. Або, можливо, вам захочеться створити більш серйозну трійку акустичної системи на основі зовнішнього процесора, якщо бюджет дозволяє.

  У нашому теперішньому випадку це робиться. Досить важке і повністю не.бюджетне радіо від RedPower, яка має оптичний вихід на його бік, сприймається як головне джерело в цьому автомобілі, що дозволяє нам отримати звук із джерела без додаткових цифрових перетворень, тобто в Чиста цифрова форма, яка вже обробляється зовнішнім аудіопроцесором.

  оратори, седані, поло, polo
  оратори, седані, поло, polo

  Android Radio з Rarewater має оптичний вихід, але, на жаль, не на всіх моделях

  Це великий плюс у ряді рекордерів радіоприймачів на Android. Так, це, від RedPower, не самого бюджету, але якщо ви хочете заощадити, ви завжди можете шукати аналоги на Aliexpres! У нашому випадку власник на основі свого GU на Android може слухати як потокові послуги, так і будь.які музичні треки без обмежень на музичні формати з флеш.накопичувачами, що є незаперечним плюсом.

  Helix DSP Pro, зроблений у Німеччині, яка на своїй дошці має десять каналів налаштувань звуку, встановлюється як аудіопроцесор. І в цій машині вони повністю зайняті. Ми встановили трикомпонентну акустичну передню, задню акустику для вилуплення у вигляді 16 см середньогобасов та сабвуфер у закритому коробці.

  Фронтальні оратори зроблені відповідно до цієї схеми. Phd FB Pro 6 встановлюється у дверях.1, які виробляються в Італії та серед їх незаперечних переваг не тільки високої якості звуку, але й потужного потенціалу, незвичного для ораторів із калібром лише 16.5 см, і власник цього автомобіля. досить молодий чоловік, і гучність відіграє для нього велику роль!

  оратори, седані, поло, polo
  оратори, седані, поло, polo

  До речі, краще доопрацювати стандартну сітку (гриль) у машині, яка має велику актуальність у двомісних системах

  Динаміка нашого самого виробника, доктора наук 3, виготовленої в Італії, яка, за типом розміром 8 см, має просто найвищу потужність цього калібру для середніх часів. Великий фіттійський магніт, велика котушка. все це забезпечує не лише хороший звук високої якості, але й високий об’єм. Більше того, вони, навіть незважаючи на італійське виробництво, мають абсолютно гуманну вартість.

  Але в Німеччині створені доповідачі HF. Це німецькі твітери Maestro CT 30. Titanium, які можуть грати як супер.твітери, що дуже важливо з невеликим калібром середньої частотної динаміки. Хоча, якщо шовкові твітери стояли в цій машині. завдяки хорошій якості процесора та джерела звуку та всіх компонентів. ви можете грати в звук, як вам подобається. Встановлені тут твітери також мають прийнятну ціну, незважаючи на місце їх виробництва. А оскільки сам автомобіль є німецько-російською, наявність принаймні одного елемента в акустиці виробництва Німеччини має суто естетичну основу.

  оратори, седані, поло, polo
  оратори, седані, поло, polo
  оратори, седані, поло, polo

  Киути покриті борошном, що можливо не найкрасивіше, а найпопулярніший і простий

  Задня акустика представлена ​​простим 16.5 см по середині бази азіатського виробництва. Мені навіть важко сказати, який бренд. За великим рахунком, від задньої акустики, нам потрібно лише невеликий калізіал для передніх динаміків, так що на деяких музичних жанрах (особливо електронних) нам потрібно трохи розширитись і дати об’єм музичної сцени, що поширюється вздовж кабіни. Нічого не потрібно більше від цих динаміків, тому я настійно рекомендую не витрачати багато на тил, ви не отримаєте повну прибутковість на таких витратах у будь.якому випадку.

  (Вирішили) розмір стандартних динаміків

  Бас став більш чітко з’явився. Сцена попереду. Що ще потрібно для щастя. Правильно. підсилювач. Але це інша історія. Ну, тепер так, що тема стала ще цікавішою.

  Продовження писків. Я вирішив трохи придушити свій звук. А точніше, Volkswagen Polo розмір динаміків динаміки. Не те, що мені справді не сподобалось щось просто в моїх очах, спіймав моїх рідних динаміків VW за смішною ціною.

  Volkswagen Polo вважав, що розмір типу типу для нашого ринку виготовляється, і ні, і на ебать вони всі зроблені в Україні. Виглядати добре зібраним, а купол. Шолк. Я вирішив його засунути. Для цього я зняв китайські м’ячі. І оцінюючи, що вони там підійдуть. Я вирішив палити.

  Все було ідеально. Дремель розрізав купол офісом. Мені потрібен був купол з решіткою.

  Повна шумоізоляція Volkswagen Polo та регулярна заміна акустики

  Всім привіт! З вами.це звукова ізоляція та автоматичний центр STP, і сьогодні ми розповімо вам про роботу, виконану з автомобілем Volkswagen Polo. Ми зробили багато роботи. ми зробили всеосяжну звукоізоляцію премії з встановленням звукопроникної мембрани блоку шуму, шумоізоляції даху, зовнішньої обробки колісних арк “ексклюзивними”, а також замінили стандартну передню частину і задня акустика. Звіт про фото нижче, підемо!

  Ми почали працювати з шумоізоляцією дверей у нашій спеціальній версії “для звучання”. Перший шар встановлений за допомогою STP Gold 3.2.

  Зроблено кілець для передньої акустики.

  На передній частині було встановлено 2-канальну акустичну систему L Tempo Ultra.

  Доповідачів з високою часткою були встановлені в звичайних місцях.

  Напів.

  Перероблений пластиковий кожух. Перший шар подає, щоб змочити пластик. STP Aero.

  Другий шар на пластиковій обшивці. Biplast 15A Premium.

  Шумну ізоляцію даху проводили у 2 шари. спочатку STP Aero для віброкардизації тонкого металу даху, потім 10 к біпласт для максимального поглинання звуку.

  Колісні арки обробляли на вулиці у “ексклюзивній” версії. 2 шари віброгенемпфіксингової мастики STP Noiselique з перервою при застосуванні 1,5 години.

  Шумна ізоляція кабіни виготовляється в 3 шари. Перший шар, віброкард, премія Bimast Bomb та STP Aero Plus.

  Далі другий шар був встановлений. акцентний преміум 6 мм та 10 к біпласт у зоні задніх сидінь.

  Третій шар був встановлений звуконепроникним блоком шуму 2. Матеріал, ефективність якого проявляється лише в присутності “повітряної подушки”, яка досягає її від віброгенмпфера.

  Дуже важливо впоратися з задньою поличкою в седанах з Vibrodempfer, щоб уникнути гурковини, настільки знайомий. Ми використовували матеріал STP Aero Plus на металевих полицях.

  Стовбур також оброблявся в 3 шарах. Перший, хто використовує преміум.клас Bimast Bomb та STP Aero Plus.

  Потім використовував найефективніший шум.абсорбуючий матеріал 10.кратного біпласта, щоб зменшити гул, що надходить із задньої частини автомобіля.

  Весь багажник був покритий звукокласитером блоком шуму 2, застосувавши третій шар.