Як зняти кермо на транспортері Volkswagen. Основні причини зриву та зносу…

Видалення вульксвагенського каравеля. Як видалити фольклові подушки. T5 GP

на всіх машинах, які були, він зробив ту саму операцію.Я повіслюю колеса, відкручуючи кріплення бака (для подальшого промивання).Коли масло припинило виїзд, я вмикаю двігун і накачаю.І доцільно здійснити всі операції з рідиною (Гура, гальм) влітку.

Брате, зробіть те, що тобі подобається, і як тобі подобається. Забудьте фахівців дивана. Звичайні відеоролики. Так тримати!?

І все з неуважності. По.перше, композиція шин все ще встановлюється лише для спереду, для задньої. автоматично. По.друге, він взяв паливо на 19 кола, поки відстань. 21 коло. По-третє, я не встановив тактику піт-стоп, де ви можете вказати, які шини поставити і скільки палива його потрібно додати (в принципі можна було змінити його на піт-стоп). Я думаю, що варто було взяти менше палива взагалі, 25 літрів і додати однакову кількість на піт-стоп. Тоді він би проїхав всю відстань на більш легкій машині, і буде достатньо до фінішної лінії, а заправка на 1-й піт-стоп не була б бездіяльною, поки шини змінювались. Якщо є заправка, завжди має сенс не додавати паливо. У будь-якому випадку, принаймні 1 піт-стоп буде обов’язковим, тож що марно витрачати час? Загалом, уважніше в меню.

Я кую маслянин, продаю Honda Fit Chatlel і купую такий єнот! Я буду в культурній столиці, крутими чуваками, щоб дражнити. Мені дуже подобається машина, а потім майбутнє! Дуже хороший огляд! Для такої тачки та 900 не шкода!

Ручне регулювання керма для схильності та від’їзду, в той час як Audio Bang Olufsen коштує. Яка нісенітниця. це обладнання, або я не зрозумів.

Тепер вам потрібно націлитись на кнопки, навіть цей карлик уважно знаходиться в кріслі, вставляється під дерево у 2018 році (?). Я мовчу про дизайн, він не став більш потворним, тому що тоді довго не було йти далі.

Атмосфери, на жаль, відходять. Звичайно, цьому гарному чоловікові потрібно 3,5 літра. Якби Акардіон повернувся до Росії, пекло взяло б і взяв би завищений акорд.

.2 Видалення та встановлення керма

Ізолювати масовий кабель в акумуляторі, щоб виключити випадковий контакт.

Поверніть три болти кріплення нижньої підкладки рульового стовпчика.

Клацніть всередині верхньої підкладки рульового стовпця з обох боків у області, показаній на ілюстрації, і потягніть нижню обшивку вниз.

Заїжджайте на подушку з подушкою безпеки (помаранчевий).

Приводьте вилку вимикача керма, якщо він доступний. 7. Виверніть два гвинти Torx 27 мм від задньої частини керма.

Підніміть подушки безпеки подушки безпеки та розстебніть наступні пробки: а) картридж запалювання (1). б) звуковий сигнал (2) в) перемикач керма (3).

Вийміть блок подушок безпеки і поставте ударну плиту, наприклад, в багажник.

Встановіть колеса прямо. Позначення на кермі та шпинделі повинно відповідати.

Розмістіть положення керма відносно шпинделя. 13. Вийміть кермо з шпинделя. Якщо потрібно, ви можете використовувати знімач.

Перевірте положення контактного кільця на кермі. Маркування (1) повинно відповідати. Зверніться до супровідної ілюстрації. Якщо контактне кільце було зміщено або не впевнене, що воно знаходиться в середньому положенні, відрегулюйте положення контактного кільця наступним чином.

Натисніть пружину (F) і поверніть контактне кільце вліво і вправо, поки воно не зупиниться. Порахуйте загальну кількість революцій і розділіть їх навпіл.

Переверніть кільце від зупинки до кількості обертів, що дорівнюють половині отриманих, так що позначки збігаються (1). Нехай пружина (f).

Перевірте, чи варто поворотних сигналів обертання. В іншому випадку, при встановленні керма, кулак може бути пошкоджений.

Встановіть кермо на схил шпинделя так, щоб раніше наносили позначки збіглися. Переконайтесь, що зупинений штифт (1) входить у канавку (2).

Встановіть блок подушок безпеки та причайте вилку, зверніться до розділу “Видалення”. вісім. Вставте подушку безпеки в кермо і затягніть кріпильний болт на мить 2 нм. У той же час, переконайтеся, що не прищипувати кабель. 9. Готуйте подушки для пробки (помаранчевий) та перемикач керма.

Встановіть нижню підкладку рульового стовпчика. Натисніть і виправте це. У цьому випадку зупинка (1) повинна входити в гачок (2). Зверніться до супровідної ілюстрації.

Закріпіть підкладку трьома болтами. 12. Підключіть масовий кабель до акумулятора. Встановіть годинник. 13. Їдьте на машині та перевірте правильне положення керма під час переміщення безпосередньо. Верхня голка колеса повинна розташовуватися горизонтально. Чотирнадцять. Якщо положення керма відрізняється, вийміть його ще раз і вийміть його. п’ятнадцять. Перевірте функціонування звукового сигналу. 16. Перевірте автоматичне повернення перемикача сигналу обертання.

Як зняти кермо на T5

Volkswagen T5. Один з останніх автомобілів цієї компанії та один з найкращих дільниць сьогодні. Він виробляється в такій масі тіл, що всі інші просто зникають. Існує також суто пасажирська версія як вантажу, так і поєднання, а також найвища будівля, яка має плиту, холодильник та намет для подорожей.

Це дійсно машина варіантів конфігурації, яка абсолютно кожен може вибрати для себе модель.

З технічної точки зору, це також дуже розумний автомобіль: принаймні один із запропонованих двигунів розповсюджуватиме цю масу до 100 км / год за менш ніж за 15 секунд, підвіска може навіть пережити величезні вибоїни без будь.яких наслідків. Що стосується комфорту водіння, то тут просто відмінне кермо. Навіть дитина зможе керувати автомобілем, тут крутиться кермо. В іншому випадку все вже зрозуміло. Volkswagen T5 справді дуже хороший.

Механізм механізму

Перш ніж продовжувати аналіз процесу заміни робочої води, ми зрозуміємо, як працює гідравлічний гідравлічний гідропідсилювач керма на цій машині. Зокрема, це буде цікаво тим, хто ніколи не стикався з цим механізмом.

З точки зору загального розвитку, слід зазначити, що в технічному світі є наступні варіанти керма електроенергії:

Найсучаснішим, що встановлено на всіх моделях Volkswagen T5, є гідропідсилювач керма. Принцип його роботи дуже схожий на механізм гідравлічних гальм: є також насос, який створює тиск, і робоча рідина, яка отримує цей тиск. Він містить насос для рульового керма, який створює тиск і насосів з резервуару через систему, сам розширювальний бак, силова шина та картер всього механізму. Єдина невдача при тривалому використанні гідропідсилювача керма. Це витік нафти. Але вам просто потрібно ретельно стежити.

Зміна робочої рідини

А тепер поговоримо про те, як замінити масло в рульовій коробці передач для Volkswagen T5. Це не так складно зробити, нам потрібна лише ємність, в якій ми будемо злити стару рідину та нову олію. Краще запастися все це заздалегідь. Цю операцію слід проводити на холодному двигуні, щоб усунути ризик отримання що.небудь під час опіку. Для початку нам потрібно осушити рідину, обережно зняти трубу, розташовану в нижній частині розширювального резервуара, і вставте на її місце попередньо підготовлене шланг, інший кінець якого вже буде опущений у дренажний контейнер. Щоб злити масло, потрібно буде запустити двигун і повернути кермо з боку в бік, щоб насос висував будь.яке масло, яке знаходиться в системі. Після витоку ми починаємо перевіряти всі труби та деталі на пошкодження.

Найпоширеніші місця, де витоки, ймовірно, є. Це тріщини в трубі та розширювальному резервуарі, вибухонебезпечні прокладки в арматурі. Якщо в резервуарі є тріщина, його потрібно буде замінити, його не рекомендують ремонтувати.

Труби та прокладки також можна повністю замінити, тільки вам доведеться трохи замочити тіло. Отже, після перевірки всього і усунення витоків, якщо такі є, ми, звичайно, починаємо заповнювати систему останньою нафтою. Спочатку вам потрібно повернутися до труби внизу бака. Потім заповніть бак двома третинами і перезапустіть двигун вашого Volkswagen T5. Вам потрібно буде знову повернути кермо з боку в бік і подивитися, як рідина входить у систему. Нафта потрібно буде додати, коли вона потрапляє в систему. Тоді вам потрібно повернути кермо, щоб насос пропускав масло через всю систему і вичавити повітря з системи. Тепер залишається щільно закрити розширювальний бак кришкою і трохи опустити його. З закритим резервуаром тиск у системі збільшиться, а кермо буде дуже обережно обертатися в свіжому маслі. Процедура зміни масла завершується, як вони бачили. нічого складного.

Ознаки несправності рульової стійки Volkswagen T5

Рульова стійка Volkswagen T5 підлягає терміновому ремонту, якщо ви знайдете такі несправності:

 • Витік під машиною: Під час встановлення машини на парковці через деякий час ви можете знайти плями масла під передньою машиною, плями залишаються на самій рульовій стійці.
 • Щільне обертання керма: обертання керма важко, кермо стає щільно в одній із сторін, що ускладнює рух, а іноді робить його неможливим.
 • Стук, шум при повороті керма: стук, який виникає, коли кермо, що обертається, надається на кермі, найчастіше воно передається з рульової стійки або шум у кермі.
 • Луфт рульової стійки: Занадто сильна задня частина керма, його занадто вільний рух вказує на задню частину рульової стійки, що вказує на її несправність.

Діагностика несправності рульової залізниці Volkswagen T5

Перш ніж розпочати ремонт рульової стійки Volkswagen T5, досвідчений автомобільний механік діагностує рейку T5, яка дозволяє визначити причину несправності, яка може складатися, наприклад, у корозії сільського стрижня або у витоках з масляних ущільнювачів.

Процес діагностики рульової стійки такий:

 • Обстеження рульової залізниці перевіряється.
 • Рульова стійка розбирається.
 • Вал рульової стійки перевіряється:. Для корозії. для побиття
 • Костячне передач перевіряється на якість.

Регулювання рульового рейки Volkswagen T5

Якщо деталі працюють, а заміна не потрібна, то може знадобитися звичайне регулювання рульової стійки T5. Якщо рульова стійка була відремонтована, то в кінці її проводиться належне регулювання.

Ремонт Volkswagen Transporter: кермо VW T4

Інструкції з експлуатації 1.0 Модифікації перегородки 1.один. Ван 1.2. Заміна гумових пелюсток склоочисників 1.3 Система війни 1.чотири. Привід склоочисника 1.5 водяний насос скло раковини 1.6 Діагностика несправностей склоочисників 1.7 машинна пюре 1.8 Догляд за лаком покриття 1.9 Догляд за пластиковими деталями 1.10 чищення скла 1.11 Догляд за гумовими ущільнювачами 1.12 Догляд за алюмінієвими ободами 1.13 ременів безпеки 1.14 Захист електроенергії та Збереження півострова 1.15 Догляд за м’якою оббивкою 1.16 Запуск двигуна з іншого джерела 1.17 автомобіля буксирування 1.18 Встановлення машини на трибунах 1.19 Ідентифікація 1.двадцять. Розклад послуг VW T4

Двигун 2.0 Двигун 2.1 Загальні дані двигуна 2.2 Видалення та встановлення двигуна 2.3 Видалення радіатора 2.4 Видалення та встановлення грязі двигуна 2.7 Видалення та встановлення розподільного вала 2.8 гідравлічних пластини 2.9 Заміна масляних ковпачків 2.десять. Клапан 2.11 Перевірка стиснення 2.12. Клінічний пояс 2.13 Діагностика несправностей двигуна 2.Чотирнадцять. Система запалювання 2.п’ятнадцять. Система мастила 2.16. Система охолодження двигуна 2.17. Система живлення двигуна 2.вісімнадцять. Система введення бензину 2.19. Система видалення вихлопних газів

Зчеплення 3.0 зчеплення 3.1 Загальні дані 3.2 Видалення, встановлення та перевірка зчеплення 3.3 Випуск повітря з приводу зчеплення 3.4 Заміна кабелю зчеплення 3.5 Діагноз несправностей адгезії

Коробка передач 4.0 Коробка передач 4.2 Видалення та встановлення коробки передач 4.3 Монтажна передача двигуна 4.4 Повна автоматична коробка передач 4.5. Система комутації коробки передач

Підвіски 5.0 призупинення 5.один. Загальні дані 5.2. Задня підвіска

Керування 6.0 керування керуванням 6.1 Загальні дані 6.2 кермо 6.3 опора для м’яча та поперечна рульова тяга 6.4 Перевірка герметичності системи управління 6.5 Випуск повітря з системи управління 6.6 Усунення вібрації керма та передньої частини машини 6.7. Основні параметри регулювання шасі

Система гальма 7.0 гальмівна система 7.2 Дані технічної гальмівної системи 7.3. Гальмівні прокладки передніх дискового гальма 7.4 Усунення сценаріїв дискового гальма 7.5 Перевірка товщини гальмівних дисків 7.6 гальмівний диск і механізм гальмування 7.7 гальмівний барабан 7.8 гальмівних колодків 7.9 Основне регулювання гальма заднього колеса 7.10 ручного регулювання гальма 7.11 гальмівна рідина 7.12 Випуск повітря з гальмівної системи 7.13 Заміна гальмівної рідини 7.14 гальмівного циліндра 7.15 гальмівний трубопровід та гальмівний шланг 7.16 регулятор гальмівних сил 7.17 СТОП зупинка 7.18 Анти.блокована система (ABS) 7.19 Діагностика несправностей гальма

Колеса і шини 8.0 колеса і шини 8.2 Позначення ободів 8.3 Позначення шин 8.4 заміни колеса 8.5 Правил догляду за шинами 8.6 Снігові ланцюги (ковзаючі ланцюги) 8.7 запасне колесо 8.8 Неправильний знос шин 8.9 Діагностика несправностей коліс

Тіло 9.0 Тіло 9.2 бампер 9.3 передня закриття промінь 9.4 кришка капота 9.5.зворотні двері 9.6. Двері багажника 9.7. Вхідні двері 9.вісім. Двері буріння 9.9 задніх подвійних дверей 9.10 решітки радіатора 9.11 Захисне освітлення Планк 9.12. Дзеркала 9.13 переднього сидіння 9.14 Середня серія салонних сидінь 9.15.зворотний банкет для сидіння 9.16 коробка Duffel 9.17. Система опалення

Електричне обладнання 10.0 Електричне обладнання 10.один. Вимірювання напруги 10.2 Встановлення додаткових електричних справ 10.3. Шукайте несправності в електричному обладнанні 10.4 естафета 10.5 виборців склоочисників 10.6 Система індикаторів поворотів 10.7 стоп-сигнал 10.8 Звуковий сигнал 10.9 Опалення заднього вікна 10.10 Заміна запобіжників 10.одинадцять. Акумулятор 10.12 контрольних світильників 10.13 світлодіодів 10.14 Стабілізатор напруги 10.15 пристроїв управління 10.16 ролика спідометра 10.17. Генератор 10.вісімнадцять. Стартер 10.19. Система освітлення та сигналізації 10.двадцять. Електричні схеми

Видалення та встановлення дверних ручок на VW Transporter / Caravelle / Multivan T5

Фон, чому руки на вхідних дверях починають вискакувати, як правило, через те, що вони видаляються назовні, наприклад, для фарбування дверей, а потім вони не можуть правильно встановити їх на місці. Тож до мене приїхала машина від художника, в якій двері застрягли і вискочили набагато ширше, ніж очікувалося.

Видалення дверного корпусу VW Transporter / Caravelle / Multivan T5

Щоб зняти дзвінки у двері, вам знадобляться битви за Torx та довгу викрутку з трохи тримачем в кінці. Перш за все, ми знімаємо колодку з внутрішньої ручки дверей (вона тримається на засувках і видаляється руками). Під Torx є два гвинти. Вони повинні бути відкручені.

Після цього під Torx є ще 4 гвинти, що знаходять себе. Їх також потрібно скрутити:

Після того, як всі вищезазначені гвинти та гвинти скручуються, необхідно витягнути нижню частину шкіри «на себе», щоб затиснути кріплення обшивки стиснулися. Після цього обшивка видаляється вгору. Необхідно також відключити двері замка для дверей від внутрішньої ручки та роз’єми електропроводки з блоку управління Windows. Обшивку можна ретельно відкласти.

Видалення дверного щита на VW Transporter / Caravelle / Multivan T5

Щоб дістатися до механізму ручки дверей, вам також потрібно зняти алюмінієвий щит дверей, на який встановлений механізм вікон. У той же час спочатку вийміть дві гумові пробки і опустіть скло, підключивши блок управління Windows назад, щоб гвинти скла кріпили до скла блиску в цих отворах.

Гвинти скляних кріплень повинні бути розкуповані на 2-3 обертів (ми використовуємо голову на 10 мм), щоб звільнити склянку з затискачів, і тоді скло повинно бути піднято вручну та закріплювати, вставляючи кілька дерев’яних клинів у зазор Між тілом дверей і склом на місці, де двері кладуть на двері зверху двері.

Тепер ви можете відкрутити щит дверей, використовуючи ту саму голову на 10 мм. По дорозі, де необхідно відключити з’єднувачі проводки та перемістити кабельний кабель, відкривши двері, щоб кабель міг вільно зняти з дверної щита.

Видалення ручки дверей на VW Transporter / Caravelle / Multivan T5

Для того, щоб зняти ручку дверей, необхідно відкрутити гвинт, розташований під резервуаром від дверей. Для цього потрібен довгий клавішу G-подібної форми під Torx. У той же час гвинт не повинен відкрутити до кінця, а лише до моменту, коли він послаблює кріплення личинок замку, і його можна просто витягнути, витягуючи з дверей до себе.

Далі вам потрібно витягнути зовнішню ручку. Для цього спочатку потрібно розстебнути кабель замка від ручки, а потім потягнути ручку до задньої частини автомобіля (якщо ви уявляєте, що двері закриті), а потім розтягніть її до себе. Тепер ви можете відкрутити невеликий гвинт, який кріпляє внутрішню частину ручки до корпусу дверей.

Далі вам потрібно зняти замок дверей, який прикріплений двома гвинтами для 12-річних шматочків із дверей дверей. Коли ви відкрутіли замок дверей, вам потрібно утримувати його зі спини, щоб він не падав всередину і зім’ятав двері, оскільки механізм замикання досить важкий.

Після того, як замок буде демонтований, відмінний вид внутрішньої частини ручки дверей, яку можна легко витягнути, відкривається зсередини. Пластикова кронштейна з пружиною кружляється навколо, що не дозволяє ручці стрибнути, але якщо рукоятка дверей була знята, то ця пластикова кронштейна не розміщується на місці, не розбираючи внутрішню частину дверей. На фотографії також показано, як кронштейн повинен вмістити на ручку дверей.

Як результат, все це акуратно зібрано на дверях і перевіряється, що все встановлено правильно. Спочатку внутрішня частина ручки встановлюється і кріпиться зовнішнім гвинтом, потім під ручкою встановлюється зовнішня підкладка, потім рукоятка розміщується, яку потрібно негайно витягнути до пружинної кронштейна. Далі замок встановлений, і лише тоді розміщується личинка замка дверей. Відпочинок. У зворотному порядку відповідно до інструкцій.

Головне. Не будь ледачим і робіть усе для совісті, щоб інші не переробляли його =) Я сподіваюся, що ця інформація стане в нагоді товаришам по команді!

Як зняти кермо на Jett

Всім привіт. Я вирішив змінити звичайне кермо на багато.лінію, головним чином, щоб керувати кермом.Вивчивши відкриті простори форумів, я зрозумів, що лише кратне не вийде.Отже, про все в порядку. Велике спасибі Олександру (Alarm68) та Полу (DNK1) з Гольф.клубу в реалізації моїх мрій.У мене було регулярне кермо, але є круїз.контроль. За допомогою Вася я виявив, що у мене є блок керма (5K0 953 569 AC) та Dragonfly (1K5.953.521.VC). Рульове колесо без підтримки мультиблених, але з підтримкою круїз.контролю (KK), на.дошкового комп’ютера (BC), MFA і навіть MFA. Тому вони придбали на форумі: 1.Мультисер2.Я пропарував (5K0 953 569 Al) з вузлом.дракоза (5K0 953 501 CQ) від Tiguan

Для того, щоб зняти кермо, до речі, на форумі є багато інформації про те, як видалити та встановити кермо, вам потрібно повернути кермо на 90 градусів і побачити кронштейн (засувки) ззаду рульового колеса, яке тримає подушку

Натисніть його невеликою плоскою викруткою, тим самим відключаючи подушку

Потім ми повертаємо кермо на 180 градусів і робимо все так само за допомогою другої засувки та видалимо подушку, відключаючи потяг

зняти, кермо, транспортер, volkswagen, основні, зносу

Далі нам потрібен 12-річний біт M12, і ключ від відкручення болта

зняти, кермо, транспортер, volkswagen, основні, зносу

зняти, кермо, транспортер, volkswagen, основні, зносу

Зверніть увагу на позначку. Я поклав мульти.лінію на позначку все саме встало.

зняти, кермо, транспортер, volkswagen, основні, зносу

Після цього нам потрібно зняти кожух. Ми натискаємо на нього чимось гострим, краще використовувати пластиковий інструмент і зняти верхню частину кожуха.

Щоб зняти нижню частину кожуха, потрібно відкрути три гвинти

зняти, кермо, транспортер, volkswagen, основні, зносу

зняти, кермо, транспортер, volkswagen, основні, зносу

Для того, щоб зняти кермо, і ми видалимо його за допомогою Dragonfly, ми повинні спочатку відключити всі роз’єми. Хоча верхній і правий роз’єм не можна вимкнути, якщо ми змінимо все кермо з бабусею. Вони (верхній і правий роз’єми) вимикають, якщо ми змінимо лише блок керма.

І натисніть на три засувки (вказані місця зі стрілками), які тримають всю справу, обережно обіймаючи викрутку знизу

Але Далі, окрема величезна подяка Михайла Мкукленковва, що у нас є бабці з Тігуана (у Тігуана є задня пральна машина, і Джетта, звичайно, не має цього), і щоб в майбутньому помилок не було, помилок, у майбутньому, в майбутньому, в майбутньому, в майбутньому, в майбутньому немає, Нам потрібна нова дракоза, а точніше, скоріше. Правий важіль, щоб встановити обмежувач.Для цього візьміть стару бабусі (ви можете взяти у свого старого, або, як я це робив, взявши неправильний правильний важіль від своїх друзів) і розібрайте його, відкрутіть три гвинти, що знаходяться самостійно.

І насправді вийміть самого обмежувача

зняти, кермо, транспортер, volkswagen, основні, зносу

зняти, кермо, транспортер, volkswagen, основні, зносу

Ми вставимо його в нову бабусі. Ми збираємо все у зворотному порядку. І все нове кермо на місці. Правильно кодував кермо і ще раз завдяки Mikhail. Але оскільки у мене є охайний МЗС з правого боку керма, не всі кнопки працюють.

зняти, кермо, транспортер, volkswagen, основні, зносу

В майбутньому я планую поставити охайність МЗС, і всі кнопки працюватимуть.Поки що це стало таким.

зняти, кермо, транспортер, volkswagen, основні, зносу

Раніше заміна RCD 220 RCD 510 (Delphi). Початок Далі, заміна RCD 220 на RCD 510 (Delphi) (продовження. адаптер)

Як зняти кермо на седанах Volkswagen Polo. Autozov

зняти, кермо, транспортер, volkswagen, основні, зносу

І перша перешкода на шляху. це кермо. Щоб усунути проблеми, найчастіше вам просто потрібно підтягнути горіхи.

Видалення та встановлення рульової колони. Volkswagen Polo Sedan of the Year. 2. Вийміть кермо

Ми знаходимо запобіжники, які дають постійний струм 12В.

Задня частина подушки безпеки.

У процесі встановлення тривоги я зіткнувся з необхідністю зняти кермо. І почалися танці з бубнами. Поверніть кермо на 90 градусів. На задній частині рульового колеса є фіксатори, які потрібно вичавити, і подушка повинна оснащуватися. Як би не так! Після страждання на деякий час я вирішив попросити допомоги у водіїв. Я дякую всім, хто відповів, поділився порадами та фотографіями цього процесу. У той момент у мене був лише телефон зі мною, і це було незручно шукати його самостійно.

Зробіть.це

Choduraa нічого не писав. Краще Camry 40 Візьміть витрати на KIPETS 240 000. Всі з майбутнім відпочинком Науріз Кутта Болсін!

Кларк писав добре.Toyota 1989.У вас є огляд танцю.І скільки олії на клапанах?Ну, принаймні, скільки в системі і що вам потрібно?Дякую.Хор каналу і зрозумілий!!!

Atabek Nabiulin писав (а) наказав собі те саме кермо з контрольно.пропускним моментом. Я з нетерпінням чекаю вашого відгуку про нього)

Міка написала, привіт Іван, у мене T5 1.9 теж мокра олія буде сидіти в тих місцях, де ви показали, і в двигуні масло стає меншим

Я написав розповсюдження голосу, що діє таким, що, йдіть у попку з таким голосом, що діє. Я хотів побачити відео, але докоряв на другій хвилині. Spsibo. Спілберги криві.

Гнучєв Дон писав лисиці, це найбільш не рішення. Жодних проблем не котиться і відправили та взяли іншу. 28 років я роблю це і щасливий. Дурні тих, хто росте!!Ось кидання грошей у лисицю.Так, дурість!По.перше, вам потрібно повністю покласти кеш з таша на місці. І за ті ж 36 місяців вона втратить однакові гроші. І тут, але Мані вниз є. Я взяв його і відхилив і все. Просто потрібно торгувати і зловити Діл.Chrysler лайно. Toyota та Honda добре, але вам потрібно спостерігати, хто дасть кращий Deil.

Клічковський Влад написав відео?Я купив 3 дні тому B6, я навіть не робив цього для автоматичного рукоятки кнопки), і лампа ременя постійно спалахує, що цей замок, ймовірно, необхідний для зміни? До цього я перейшов до 5 томів)

Афан написав закінчення моно газу вуглецю. Кільце, я не знаю, чому, як гірко. Дякую за гарний настрій.) Масафака)

Гунда писав на 20 тисяч.Євро, тобто, 1,5 мільйона краще, ніж звичайний простий будинок з гаражем у Швеції, у тому ж місці Volva становить 850 до 100 блюзу

Видалення транспортера Volkswagen керма Volkswagen

Шановний автор, нещодавно була шапка.ремонт двигуна. починається без проблем, а не трої.Вночі я відкрив капюшон, щоб перевірити наявність виступу свічок.Були іскри, але на 3.му циліндрі іскра з’явилася рідше.Машина Niva 2012, Електронна.педаль.Мені просто цікаво, чому іскра так рідше з’являється на 3.му циліндрі? Зміни дроту не допомогли.заздалегідь дякую

Хм, фінський, коричневий плагіат живе довше і дешевше. І це тримає швидкість нормально, на 180 км ви можете спокійно літати без рук. Я візьму Як на наступну зиму. На корейці. Плями tyu.u вже.

Розпилюйте.dies, киньте своїх родичів і поставте простим і трохи ширше, щоб закрити кути дверей. І закінчення всіх проблем.

Друзі! Якщо хтось знає, скажи мені, будь ласка! Я зіткнувся з такою ситуацією! Honda Odyssey 2001.у. F23a, 4wd, ra7. Коли запалювання увімкнено, привід спалахує, пізніше перевірте запалювання і продовжує спалюватись, коли двигун запускається. Коли привід увімкнено, відчувається ривки, і коли його торкаються з місця, зчеплення “хмаровом” і швидкість автомобіля надзвичайно повільна, тоді як індикатори приводу в тому ж режимі. Якщо хтось натрапив на це, будь ласка, напишіть особисто!

Привіт, я напишу в тему.Будь ласка, допоможіть у виборі.Що вибрати на 500 тонн.R.В Новосибірську.Авто для Сибіру.Найважливіша надійність.І не дорогий сервіс. Legassi 2005.Угода 2005.Lexus EU300 2002.заздалегідь дякую.

Як встановлюється ця система? Це миготіння стандартного GU? Я хочу це для себе на Rall 2019.у. Але вона такий спосіб у списках. Все за Равасом розбивається на 4 покоління. Itk, яка ціна на комплект, показаний у відео? За готівку з прибуттям до вашої послуги. І скільки часу це займає?

Вогонь. а оператор сухий, і мертві майже спить на ходу! Те, що я хотів би почути, не чув пекла. І те, що я чув і знав без оператора! Для тачки для якості інформаційного вмісту подобається, оскільки інформація корисна.

Вийміть кермо седана Volkswagen Polo

Довга історична стежка зробила кермо автомобіля. Все почалося з звичайної ручки. Щоб повернути вліво або вправо, потрібно було скрутити цю повільну важку річ навколо її осі. Робота була непростоа. Тому наприкінці 19 століття вони розробили механізм, який став предком самого сучасного керма, який ми використовували в кабіні автомобіля. Це було набагато зручніше в експлуатації, і, враховуючи поступове збільшення потужностей автомобілів, став справжнім технологічним проривом у автомобільній промисловості.

Кермо. це частина системи управління, з якою взаємодіє водій. Рухи керма діють на решту компонентів рульового управління.

На седані Volkswagen Polo список елементів системи, крім самого кермового колеса кулаки підвіски. Загалом, схема є досить стандартною для сучасного автомобіля.

Рульове колесо седана з поло оснащене подушкою безпеки та вимикачем звукового сигналу. Крім того, щасливі власники дорогих обмежень автомобіля можуть насолоджуватися зручним контролем мультимедійної системи через кнопки ліворуч про кермо. Також є кнопка на “кермі”, яка дозволяє використовувати смартфон без використання рук.

Рульове управління

На рульову систему на седані поло, а також на будь.якому іншому автомобілі впливає зовнішні фактори. Механізм рульового управління, а також рульові стрижні має можливість зношування. У самому рульовому колесі вільний рух може поступово збільшуватися, що негативно вплине на роботу всієї системи. Тому необхідно періодично перевіряти стан рульового управління.

Обидва в’язання голки вздовж країв керма повинні бути розташовані симетрично. При поверненні керма жоден заклинання не повинно відбуватися. Пристрій повинен міцно утримуватися на осі.

Якщо автомобіль пізно реагує на дії водія під час повороту керма, то це чітка ознака реакції. Підвищений хід може бути викликаний ослабленням кріплення механізму, стрижнів або зносу окремих елементів системи.

Процедура перевірки реакції на седані поло є важливим кроком, який гарантує безпеку контролю автомобіля та збільшення терміну служби рульового відділення. Чек слід проводити на рівній частині дороги. Максимальна позначка, яка не повинна перевищувати індикатор, становить 5 градусів.

Формула, згідно з якою обчислюється вільний рух, має такий тип: l = (5 °/360 °) πd, де L. кермо керма в міліметрах; π = 3,14; D. Зовнішній діаметр керма в міліметрах. Рульове колесо, діаметр якого становить 370 мм, може мати люфт 16 мм, але не більше.

Процедура потребуватиме звичайної лінії та крейди для створення позначок:

 • Ми вирівнюємо колеса.
 • Лінійку потрібно встановити на приладовій панелі та розмістити так, щоб вона спиралася на зовнішню частину обода.
 • Поверніть кермо праворуч і зупиніться в момент, коли передні колеса починають рухатися. Ми позначаємо колесний ободок.
 • Потім ми повертаємо «кермо» тим самим методом зліва і поставимо ще одну орієнтир.
 • На ободі ми вимірюємо відстань. Якщо він перевищує індикатор, отриманий при обчисленні вищевказаної формули, то гра перевищує допустиме значення.

Причини несправності можуть бути кілька: горіхи на кульках стрижнів ослаблені, зазор у петлях або між рейкою та горіхом збільшився.

Щоб усунути проблеми, найчастіше вам просто потрібно підтягнути горіхи. Однак якщо все набагато серйозніше, то в таких випадках стрижні та інші деталі, які були носили зміни.

Так чи інакше, щоб дійти до проблеми, вам доведеться розібрати систему управління. І перша перешкода на шляху. це кермо.

Незалежне демонтаж рульового колеса

Щоб зняти кермо на седані поло, вам знадобиться кінцева головка на “22” і тонкий плоский викрутка.

 • Видаляємо негативний клем з акумулятора. Якщо ви не вимикаєте живлення, то подушка безпеки може працювати.
 • Ми чекаємо 15 хвилин, поки конденсатор, який активує подушку, буде виписано. Модуль подушки заборонений. Також на її поверхні не слід допускати води або олії.
 • Для того, щоб опустити рульову колонку в нижню положення, вставте ключ у запалювання та розблокуйте пристрій.
 • Поверніть кермо вліво на 90 градусів.

За допомогою стандартного керма все зрозуміло. У демонтажі немає нічого складного. Єдиний камінь спотикання. це подушка безпеки. Але що робити, якщо ви йдете далі?

Багато власників седана поло (особливо “вдосконаленого”) не задоволені звичайним “кермом”. Їх апетит умиротворить лише багатофункціональне рульове колесо з усіма ультрамодованими “Bauls”, як.от налаштування аудіосистеми та безконтактного управління телефонами. Такі пристрої продаються в Інтернеті. Копія з рук можна придбати за ціною 10 000

Як правило, для управління радіо встановлюється мульти.лінія. Для того, щоб щоразу не дотягуватися до центральної консолі, ви можете спокійно «грати» з великими пальцями, встановлюючи необхідні параметри звуку та відтворену композицію.

Як зняти кермо на Jett

Всім привіт. Я вирішив змінити звичайне кермо на багато.лінію, головним чином, щоб керувати кермом.Вивчивши відкриті простори форумів, я зрозумів, що лише кратне не вийде.Отже, про все в порядку. Велике спасибі Олександру (Alarm68) та Полу (DNK1) з Гольф.клубу в реалізації моїх мрій.У мене було регулярне кермо, але є круїз.контроль. За допомогою Вася я виявив, що у мене є блок керма (5K0 953 569 AC) та Dragonfly (1K5.953.521.VC). Рульове колесо без підтримки мультиблених, але з підтримкою круїз.контролю (KK), на.дошкового комп’ютера (BC), MFA і навіть MFA. Тому вони придбали на форумі: 1.Мультисер2.Я пропарував (5K0 953 569 Al) з вузлом.дракоза (5K0 953 501 CQ) від Tiguan

Для того, щоб зняти кермо, до речі, на форумі є багато інформації про те, як видалити та встановити кермо, вам потрібно повернути кермо на 90 градусів і побачити кронштейн (засувки) ззаду рульового колеса, яке тримає подушку

Натисніть його невеликою плоскою викруткою, тим самим відключаючи подушку

Потім ми повертаємо кермо на 180 градусів і робимо все так само за допомогою другої засувки та видалимо подушку, відключаючи потяг

зняти, кермо, транспортер, volkswagen, основні, зносу

Далі нам потрібен 12-річний біт M12, і ключ від відкручення болта

зняти, кермо, транспортер, volkswagen, основні, зносу

зняти, кермо, транспортер, volkswagen, основні, зносу

Зверніть увагу на позначку. Я поклав мульти.лінію на позначку все саме встало.

зняти, кермо, транспортер, volkswagen, основні, зносу

Після цього нам потрібно зняти кожух. Ми натискаємо на нього чимось гострим, краще використовувати пластиковий інструмент і зняти верхню частину кожуха.

Щоб зняти нижню частину кожуха, потрібно відкрути три гвинти

зняти, кермо, транспортер, volkswagen, основні, зносу

зняти, кермо, транспортер, volkswagen, основні, зносу

Для того, щоб зняти кермо, і ми видалимо його за допомогою Dragonfly, ми повинні спочатку відключити всі роз’єми. Хоча верхній і правий роз’єм не можна вимкнути, якщо ми змінимо все кермо з бабусею. Вони (верхній і правий роз’єми) вимикають, якщо ми змінимо лише блок керма.

І натисніть на три засувки (вказані місця зі стрілками), які тримають всю справу, обережно обіймаючи викрутку знизу

Але Далі, окрема величезна подяка Михайла Мкукленковва, що у нас є бабці з Тігуана (у Тігуана є задня пральна машина, і Джетта, звичайно, не має цього), і щоб в майбутньому помилок не було, помилок, у майбутньому, в майбутньому, в майбутньому, в майбутньому, в майбутньому немає, Нам потрібна нова дракоза, а точніше, скоріше. Правий важіль, щоб встановити обмежувач.Для цього візьміть стару бабусі (ви можете взяти у свого старого, або, як я це робив, взявши неправильний правильний важіль від своїх друзів) і розібрайте його, відкрутіть три гвинти, що знаходяться самостійно.

І насправді вийміть самого обмежувача

зняти, кермо, транспортер, volkswagen, основні, зносу

зняти, кермо, транспортер, volkswagen, основні, зносу

Ми вставимо його в нову бабусі. Ми збираємо все у зворотному порядку. І все нове кермо на місці. Правильно кодував кермо і ще раз завдяки Mikhail. Але оскільки у мене є охайний МЗС з правого боку керма, не всі кнопки працюють.

зняти, кермо, транспортер, volkswagen, основні, зносу

В майбутньому я планую поставити охайність МЗС, і всі кнопки працюватимуть.Поки що це стало таким.

зняти, кермо, транспортер, volkswagen, основні, зносу

Раніше заміна RCD 220 RCD 510 (Delphi). Початок Далі, заміна RCD 220 на RCD 510 (Delphi) (продовження. адаптер)

Як зняти кермо на седанах Volkswagen Polo. Autozov

зняти, кермо, транспортер, volkswagen, основні, зносу

І перша перешкода на шляху. це кермо. Щоб усунути проблеми, найчастіше вам просто потрібно підтягнути горіхи.

Видалення та встановлення рульової колони. Volkswagen Polo Sedan of the Year. 2. Вийміть кермо

Ми знаходимо запобіжники, які дають постійний струм 12В.

Задня частина подушки безпеки.

У процесі встановлення тривоги я зіткнувся з необхідністю зняти кермо. І почалися танці з бубнами. Поверніть кермо на 90 градусів. На задній частині рульового колеса є фіксатори, які потрібно вичавити, і подушка повинна оснащуватися. Як би не так! Після страждання на деякий час я вирішив попросити допомоги у водіїв. Я дякую всім, хто відповів, поділився порадами та фотографіями цього процесу. У той момент у мене був лише телефон зі мною, і це було незручно шукати його самостійно.