Як заглушити автозапуск Starline а91

Table of Contents

заглушити, автозапуск, starline

Щоб увімкнути автозапуск Starline А91 у будь-який потрібний час, використовуйте брелок. Звичайно, машина з МКПП до цього має пройти задану процедуру «програмної нейтралі» і після цього не зніматися з охорони.

Для запуску двигуна спочатку довго натискається кнопка 1 брелка, після короткого писку – кнопка 3. Індикація на екрані зміниться на «St», автомобіль увімкне запалювання і через час, заданий функцією 10 в меню налаштувань, спробує запустити мотор. При вдалому запуску індикація знову зміниться: відобразиться «димок» біля вихлопної труби на дисплеї, почнеться відлік часу, що залишився до глушіння двигуна. Наприклад, якщо функція 2 встановлена ​​в значення 3 (30 хвилин), то на дисплеї почнеться зворотний відлік від “Г30” до “Г00”, після чого мотор буде заглушений. Якщо час прогрівання встановлено на «нескінченність» (значення 4), то на дисплеї буде постійна індикація «г99».

Оскільки налаштування автозапуску Starline А91 вимагає доступу до автомобіля, передбачена можливість при необхідності продовжити час прогріву дистанційно. Для цього, поки двигун працює, потрібно знову натиснути ті ж кнопки автозапуску. спочатку довго кнопку 1, а кнопку 3 після цього коротко. Таймер зворотного відліку скинеться на початкове значення і знову почне відлік від того інтервалу, що заданий у налаштуваннях – наприклад, якщо час прогріву встановлено на 10 хвилин, а на 9 хвилині ви виконаєте продовження часу прогріву, сумарно двигун пропрацює 19 хвилин.

Щоб заглушити двигун до моменту автоматичного відключення, натисніть кнопку 2 довго, а потім кнопку 3 короткочасно.

Автозапуск Starline А91 – інструкція з експлуатації: як увімкнути, заглушити

Автозапуск Starline А91 виконується натисканням кнопок на брелоку сигналізації. Налаштування запуску за температурою двигуна та як виставити або збільшити таймер часу. Інструкція з програмування, встановлення та зняття. Як включити та поставити на прогрів. Чи можна вимкнути автопрогрів та змінити (додати) час

Що взагалі «вміє» Starline A91 щодо автозапуску?

 • Довільний автозапуск: може виконуватися в будь-який час, коли автомобіль знаходиться в зоні впевненого радіо або до сигналізації підключений зовнішній GSM-модуль;
 • Автозапуск по будильнику: автомобіль заведеться одноразово в той час, який встановлено в налаштуваннях будильника;
 • Автозапуск Starline А91 по таймеру дозволяє машині самостійно прогрівати двигун з періодичністю 2,3,4 або 24 години з моменту активації режиму;
 • Виставити за температурою «Starline А91» можна, щоб прогрівання двигуна починалося при падінні температури двигуна нижче заданого порога, але не частіше, ніж один раз на годину.

Вибір типу КПП автомобіля

Для увімкнення автозапуску потрібно запрограмувати декілька параметрів. Перший тип коробки перемикання передач: ручна (РКПП) або автоматична (АКПП). Якщо у вашого авто РКПП, то в джгуті проводів 18-контактного роз’єму в центральному блоці потрібно розрізати чорну петлю, якщо АКПП нічого робити не потрібно, петля повинна залишитися.

Петля, що відповідає за програмування коробки передач

Основні налаштування автозапуску

Для використання автозапуску Starline А91 необхідно, щоб сигналізація була коректно підключена і налаштована. Основні налаштування системи задаються таким чином:

 • При вимкненому запаленні та вимкненій охороні швидко натиснути сервісну кнопку охоронної системи 6 разів.
 • Без затримки увімкнути запалювання. Сигналізація повинна подати шість звукових сигналів, повідомляючи тим, що успішно увійшла до другого меню налаштувань (налаштування автозапуску).
 • Послідовними натисканнями кнопки сервісу вибрати потрібну функцію (від 1 до 12). Після кожного натискання сигналізація сигналами сирени підтверджуватиме номер обраної функції, причому короткий сигнал сирени означає одиницю, а довгий – п’ятірку. Тобто чотири короткі сигнали означають, що вибрано функцію 4, довгий і короткий – функцію 6, два довгі та два короткі – функцію 12.
 • Необхідне значення вибраної функції задається кнопками основного брелка: короткочасне натискання кнопок 1,2 та 3 встановлює цю функцію у відповідне значення за номером, тривале і потім коротке натискання кнопки 1 встановлює функцію значення 4.
 • Після встановлення всіх потрібних налаштувань вихід із меню здійснюється вимкненням запалювання.

Для користувача актуальним є наступний набір функцій (частина з них програмується відповідно до схеми підключення до конкретного автомобіля, і зміна цих налаштувань здатна викликати відмову автозапуску):

 • функція 2 задає тривалість роботи двигуна після примусового запуску або запуску алгоритму (будильник, таймер, температура). У значеннях функції 1,2 та 3 тривалість прогріву становить 10, 20 та 30 хвилин. У варіанті 4 двигун не буде глушитися автоматично, його щоразу потрібно буде глушити з брелка;
 • функція 3 дозволяє поставити прогрів на Starline А91 по таймеру на 2,3,4 і 24 години;
 • функція 4 налаштовує автозапуск за температурою Starline А91. У варіантах від 1 до 4 поріг, при зниженні температури нижче якого буде запущений мотор, становить відповідно.5.10.18 і.25 градусів Цельсія;
 • функція 6 визначає логіку роботи світлових індикаторів під час прогріву двигуна (залежно від підключення сигналізації до конкретного автомобіля можуть бути поворотники або габарити). Вони можуть горіти імпульсно (варіант 1), постійно (варіант 2) або бути відключені (3 та 4). Зверніть увагу, що при підключенні сигналізації не безпосередньо до ламп, а до кнопки аварійної сигналізації поворотники і у варіанті 2 будуть блимати, тому що фактично при цьому буде постійно включена «аварійка»;
 • функція 9 визначає максимальну тривалість прокручування стартера: 0,8, 1,4, 2 або 6 секунд. Зверніть увагу, що ця максимальна тривалість актуальна тільки для непрямого визначення факту успішного запуску (сигналізація підключена не по тахосигналу). Рекомендуємо залишити її в тому значенні, що було поставлено установником;
 • функція 10 задає затримку між включенням запалення та прокручуванням стартера: 2, 5, 10 або 20 секунд. Для дизелів зі свічками розжарювання взимку є сенс встановлювати тривалішу затримку;
 • функція 12 визначає, як сигналізація входитиме в режим підтримки запалювання, починаючи алгоритм резервування автозапуску. Оскільки резервування автозапуску необхідно лише для автомобілів з МКПП («програмна нейтраль» потрібна, щоб гарантовано не залишити машину на передачі), для автомобілів з АКПП необхідно встановлювати функцію 12 значення 4 (відключено). Встановлення цього значення в 4 на автомобілях з МКПП заблокує автозапуск, це можна використовувати для того, щоб повністю відключити автозапуск Starline А91. Резервування у варіанті 1 відбувається автоматично при затягуванні ручного гальма в момент вимкнення запалювання. Деякі автомобілі під час паузи між вимкненням запалювання ключем і спрацьовуванням силового реле автозапуску можуть глухнути, у такому разі функцію потрібно встановлювати значення 3 (автоматично при затягуванні «ручника»). Якщо вам не потрібне автоматичне резервування, встановіть функцію у значення 2 – резервування буде відбуватися, якщо при працюючому двигуні та затягнутому ручному гальмі ви натиснете на брелоку кнопку 2.
READ  Як увімкнути звук на клавіші Starline A9

Як вимкнути режими авто запуску на сигналізації StarLine A91.

Налаштування чутливості датчика удару

Щоб зробити налаштування чутливості датчика удару системи Starline A91, потрібно виконати наступні дії:

 • від’єднати клеми акумулятора (як альтернатива – вийняти запобіжник, який відповідає за освітлення салону);
 • знайти місце прикріплення датчика удару (як правило, він знаходиться під передньою панеллю, в районі кермової колонки та педалей);
 • вимкнути режим охорони, перевести в режим програмування та за допомогою кнопок на пульті внести необхідні зміни.

Рівень чутливості має 10 значень (0 – мінімальне, 10 – максимальне). Заводські установки передбачають захист 4-5 рівнів. Налаштовуючи чутливість сигналізації, потрібно враховувати рівень завантаження автомобіля. Роботу сигналізації слід вважати правильною за відсутності хибних спрацьовувань.

Після налаштування системи потрібно почекати 2-3 хвилини, а потім увімкніть та відключіть сигналізацію кілька разів, щоб переконатися у її стабільному функціонуванні.

Автозапуск за часом

Щоб увімкнути цю функцію, потрібно вибрати на дисплеї іконку 2. Машина один раз моргне фарами, а на брелоку пролунає мелодійний сигнал. Тепер через заданий власником час сигналка сама періодично запускатиме двигун.

Якщо після першої спроби машина не завелася, піде друга. При цьому час прокручування стартера буде збільшено на 0,2 секунди. Таймер розрахований на 4 спроби завести двигун. Якщо і після четвертої спроби двигун не завівся, спрацьовує звуковий сигнал на брелоку.Щоб налаштувати прогрів двигуна за часом, послідовність дій така:

 • Натискається і тримається довго кнопка на брелоку (зірочка).
 • Брелок коротко пікне, але кнопку тримати натиснутою після другого звукового сигналу кнопочку відпустити;
 • Заблимає крайня ліва іконка (1) на панелі;
 • Коротко натискаючи кнопку. переміщуємось на іконку вентилятора;

Одним коротким натисканням кнопочки. брелок відіграє мелодію; Чекати секунд десять поки не пікне брелок, а іконка з вентилятором залишиться затемненою; Функція інтервального запуску активована.

StarLine A91.AVI

Відключається таким же чином, але вибір підтверджується кнопкою (відкритий замок). При успішному запуску двигуна на екрані з’явиться зображення вихлопних газів. Сам автомобіль 3 рази моргне фарами і тричі подасть звуковий сигнал.

Як налаштувати брелок сигналізації Starline E90

Незважаючи на маркування, що вибивається із загального ряду, де друга цифра визначає покоління (як, наприклад, у D94 або X96), Starline E90 – це типовий представник четвертого покоління і зібрана на модульній платформі. Тому, незважаючи на спочатку бідну комплектацію, і E90 за необхідності можна розширити 2CAN- або GSM-модулем. Але потрібно врахувати, що підтримка 2CAN у прошивках Starline четвертого покоління доступна лише починаючи з I6, тому в E90 установка плати розширення доступна лише в блоках з прошивками K9 та L7.

На момент випуску в 2013 році брелок сигналізації Starline E90, незважаючи на використання старого дисплея, виглядав досить свіжо. зручні кнопки, лаконічний корпус без антени. Як і в інших систем четвертого покоління і вище, основний брелок є головним керуючим елементом сигналізації і може використовуватися для зміни всіх доступних користувачеві налаштувань.

Причини, з яких автозапуск не працює та як їх усунути

Автозапуск із пульта Starline a91 цілком може поламатися в процесі експлуатації. Найчастіше причину потрібно шукати не в застарілих деталях, а в неправильній експлуатації системи або її встановлення. Якщо автозапуск не працює, також можуть виникнути проблеми з неправильним налаштуванням програмного забезпечення.

READ  Як заглушити автозапуск Starline А91

Дистанційне продовження роботи двигуна

Якщо потрібно, щоб двигун продовжив працювати, необхідно послідовно натиснути кнопки 1 і 3: першу довго, другу коротко. Це можна робити будь-яку кількість разів.

При кожному натисканні такого сполучення клавіш робота двигуна продовжується на 5 хвилин – вони додаються до того часу, що залишився до вимкнення. Максимально декількома спробами продовження можна задати час 30 хв.

Завести машину з пульта (з додаткового брелока) досить просто. Основний спосіб запуску полягає в тому, що необхідно утримувати першу круглу кнопку до сигналу, потім відразу третю кнопку. Для заглушення двигуна – утримання кнопки «1» до сигналу, потім кнопку «2».

Щоб завести машину з брелока, слід натиснути на клавішу увімкнення охорони. На пульті запалиться червоний індикатор, що показує, що позначка знаходиться в стандартному режимі. Після цього затисніть цю клавішу на кілька секунд і двигун запуститься.

Як заглушити автозапуск із брелка

Існує кілька способів, як відключити автозапуск на Starline А91 з брелка. за часом, температурою або іншими способами. Розглянемо кожен із варіантів докладніше.

Мелодія свідчить про те, що вдалося вимкнути автозапуск Starline A91.

 • Утримуйте її за появою мелодії, а потім поодинокого сигналу.
 • За допомогою цієї «сніжинки» перемістіть курсор до зображення вентилятора.

Якщо вам вдалося вимкнути автозапуск Starline A91, брелок видає мелодію. Це свідчить про деактивацію за таймером.

Знаючи, як відключити автозапуск на сигналізації Starline А91, ви зможете швидко деактивувати опцію. Надалі її легко активувати знову.

Іноді виникає питання, як заглушити машину на автозапуску Starline А91, якщо двигун уже запущений. У такій ситуації його можна заглушити з брелка. Зробіть таке:

Як заглушити автозапуск Starline А91 з брелка і не переплутати кнопки

Як заглушити автозапуск Starline А91 з брелка? Для вимкнення опції використовуйте налаштування температури або часу. Клацніть на клавішу 3 довго, з її допомогою перемістіть курсор до потрібної опції, а потім коротко натисніть 2. Якщо автоматичний запуск вже спрацював, натисніть довго на кнопку 2, а потім короткочасно на кнопку 1 для відключення двигуна. Нижче розглянемо, як деактивувати опцію на Starline A91, і які проблеми можуть виникнути.

Як заглушити машину з брелока Starline

Існує кілька способів завести двигун за допомогою сигналізації Starline:

Автоматичний запуск

Функція автоматичного увімкнення з пульта дозволяє автовласнику налаштовувати періодичність запуску двигуна в залежності від температури навколишнього середовища. Також у налаштуваннях обладнання можна встановити точний час старту двигуна та тривалість роботи для прогріву.

Сигналізація Starline, крім ручного та температурного налаштування, дозволяють вказувати час автозапуску залежно від зовнішніх умов, сезону і так далі. Після того як двигун набере необхідну температуру, він автоматично затихне.

 • один цикл автоматичного старту ДВС включає всього 4 спроби запуску мотора;
 • якщо після запуску двигун мимоволі глухне, цикл повторюється і ДВС заводиться;
 • якщо у налаштуваннях Starline активована функція запуску за температурою, вона має більш високий пріоритет;
 • в автомобілях з механічною коробкою передач автовласнику необхідно додатково налаштовувати «сигналку», щоб запобігти запуску ДВЗ, коли авто стоїть «на швидкості».

Сигналізація StarLine A93. Як заглушити двигун

Сигналізації Starline зазвичай оснащуються зворотним зв’язком, що дозволяє інформувати власника машини про невдалий запуск, закінчення прогріву та інші події.

Дистанційний запуск

Для того щоб запустити мотор віддалено, необхідно лише натиснути кнопку на брелоку або ПДУ (пульті дистанційного керування). Команда на зупинку двигуна також подається з нього.

Крім брелоків, взаємодіяти з машиною можна через GSM (Groupe Spécial Mobile) та GPS (Global Positioning System) мережі. Для цього достатньо встановити програму на свій телефон або інший пристрій і за його допомогою включати/зупиняти ДВЗ та програмувати прогрівальний автозапуск. Деякі моделі Starline, зокрема А94 і А93, також підтримують прийом команд через SMS-повідомлення.

Система активована. Щоб вимкнути функцію автозапуску по таймеру, потрібно натиснути кнопку (сніжинка) і утримувати її до другого звуку (мелодійний звук, потім одиночний сигнал). Потім за допомогою кнопки (сніжинка) переміщуємо курсор до іконки з вентилятором та натискаємо на кнопку (відкритий замок).

 • Поставити машину на гальмо стоянки, включити запалювання.
 • Натиснути кнопку valet на сигналізації Starline 10 разів.
 • Тепер потрібно почекати перезавантаження системи, після цього пролунає 2 звукові сигнали.

Коротко про сигналізацію

Автосигналізація Starline A93 – новинка 2014 року, яка має гарний показник надійності та прийнятну вартість для більшості автовласників. Працює вона дистанційно з брелоком управління, де можна налаштувати різні корисні опції та функції.

Дана модель має вбудоване силове реле, розроблене для керування світловими сигналами та центральним замком. Брелок управління має ударостійкий механізм та вбудовану антену. До загального функціоналу сигналізації додано наступні опції:

Така система захисту має інтелектуальний автозапуск та діалоговий код, що не піддається скануванню. Докладно розберемо, на які кнопки натискати, щоб провести налаштування.

Як заглушити машину з брелка Starline А91 одним натисканням кнопки

У Starline А91 як заглушити машину з брелока? Клацніть короткочасно на кнопку 2 із зображенням відкритого замку (протягом трьох-чотирьох секунд), а потім зробіть коротке натискання на клавішу 3 («зірочка»). Чотири моргання габаритів та мелодійний сигнал на пульті підтверджують правильність подачі команди. При цьому двигун має зупинитися.

READ  Як дізнатися модель сигналізації starline по брелка

Така функція буде працювати при дотриманні деяких умов:

Активується довгим натисканням кнопки 3 (зірочка) до появи звукового сигналу від брелока – він повинен пікнути один раз. На дисплеї почне моргати вкрай ліва іконка (1) внизу екрана. Короткими натисканнями на кнопку 3 пересуваємося по меню до третьої зліва позиції (квадратик 3) із символом термометра. Після того як переконалися, що активована потрібна функція, натисніть кнопку на корпусі для того, щоб активувати цей режим (цей режим відключається натисканням кнопки 2 на корпусі), а на місці показів годинника з’явиться критичне значення температури двигуна після якого буде відбуватися його автозапуск. Після того як значення температури висвітилося, нічого тиснути не треба. через 8-10 секунд сам пульт-брелок пікне і на дисплеї знову з’явиться годинник, а третя іконка (з термометром) залишиться темною. За станом цієї іконки видно чи запущено режим автозапуску за температурою: темна – режим активний, світла – скинуто.

Заглушити машину з брелка Starline можна за допомогою тривалого утримування клавіші постановки на охорону, після чого потрібно швидко натиснути кнопку з позначенням кола. Після скоєних дій автомобіль 4 рази моргне фарами сигналізації та станеться глушіння.

наприклад a9, а91, а93, e90). Він полягає в тому, щоб натиснути кнопку «1» та утримувати її до сигналу, після чого натиснути кнопку «3» для запуску двигуна. Для заглушення двигуна необхідно натиснути та утримувати кнопку «1» до сигналу, після чого натиснути кнопку «2».

Визначити по брелоку, яку встановлено сигналізацію марки Starline, можна за функціями, що відображаються на дисплеї пристрою у вигляді піктограм. Наприклад, опція автозапуску ДВС є тільки у моделей з цифрою «9», а сигналізації А6/А9 і А91 не мають можливості працювати з КАН-модулем.

Він полягає в тому, щоб натиснути кнопку «1» та утримувати її до сигналу, після чого натиснути кнопку «3» для запуску двигуна. Для заглушення двигуна необхідно натиснути та утримувати кнопку «1» до сигналу, після чого натиснути кнопку «2».

Таблиця: як включати та відключати

Перед тим як використовувати автозапуск, необхідно вимкнути штатний іммобілайзер двигуна. Для цього застосовуються пристрої обходу з різними принципами дії. Важливо пам’ятати, що без таких систем автозапуск не працюватиме.

Найпростішим способом запустити двигун за допомогою Starline А91 є активація режиму кнопками на пульті. Для цього необхідно, щоб автомобіль знаходився в зоні дії брелока.

 • на автомобілі тричі мигнуть зовнішні лампи (габарити або поворотники) та включиться на постійний режим індикатор роботи автосигналізації;
 • охорона системи запалення, контролер чутливості та додатковий датчик вимикаються.
 • брелок програє мелодію;
 • з екрану зникнуть активні піктограми роботи системи автозапуску;
 • на дисплеї залишаться піктограми охорони та центрального замку.

Сергій Кошкін показує ручне включення автозапуску на Starline A91.

Як подивитися температуру двигуна

Також сигналізація має функцію віддаленого запуску за температурою, що зручно для умов холодного клімату. Для цього потрібно:

 • спочатку натиснути третю кнопку на пульті (у вигляді зірочки), брелок видасть один мелодійний сигнал;
 • на дисплеї тепер відображається піктограма у вигляді термометра. Потрібно перемістити курсор на цю піктограму, натиснувши знову третю клавішу;
 • тепер можна виставити потрібне значення температури, при якому двигун заводитиметься. Крок операції – три градуси за Цельсієм;
 • для підтвердження вибору довго натискається перша клавіша, аж до двох коротких сигналів;

Особливості способів

Існує кілька способів завести двигун за допомогою сигналізації Starline:

Автоматичний запуск

Функція автоматичного увімкнення з пульта дозволяє автовласнику налаштовувати періодичність запуску двигуна в залежності від температури навколишнього середовища. Також у налаштуваннях обладнання можна встановити точний час старту двигуна та тривалість роботи для прогріву.

Сигналізація Starline, крім ручного та температурного налаштування, дозволяють вказувати час автозапуску залежно від зовнішніх умов, сезону і так далі. Після того як двигун набере необхідну температуру, він автоматично затихне.

 • один цикл автоматичного старту ДВС включає всього 4 спроби запуску мотора;
 • якщо після запуску двигун мимоволі глухне, цикл повторюється і ДВС заводиться;
 • якщо у налаштуваннях Starline активована функція запуску за температурою, вона має більш високий пріоритет;
 • в автомобілях з механічною коробкою передач автовласнику необхідно додатково налаштовувати «сигналку», щоб запобігти запуску ДВЗ, коли авто стоїть «на швидкості».

Дистанційний запуск

Для того щоб запустити мотор віддалено, необхідно лише натиснути кнопку на брелоку або ПДУ (пульті дистанційного керування). Команда на зупинку двигуна також подається з нього.

Крім брелоків, взаємодіяти з машиною можна через GSM (Groupe Spécial Mobile) та GPS (Global Positioning System) мережі. Для цього достатньо встановити програму на свій телефон або інший пристрій і за його допомогою включати/зупиняти ДВЗ та програмувати прогрівальний автозапуск. Деякі моделі Starline, зокрема А94 і А93, також підтримують прийом команд через SMS-повідомлення.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS