Як відкрити ВАЗ 2112 без ключа

Як відкрити двері ВАЗ 2110

Як відкрити машину з мінімальними зусиллями? У даній ситуації вихід тільки один і він полягає в зверненні в спеціалізовану компанію за екстреним розтину автомобільних запірних систем.

Варто відзначити, що майстри ніколи не вдаються до радикальних методів. Вони перепробують масу способів, але збережуть ваше майно в цілісності. У їхньому асортименті є не тільки сучасні відмички, але і багато інших спеціальні інструменти.

При цьому послуги обходяться набагато дешевше, ніж заміна розбитого скла або повна заміна замків в машині. Ще одним дуже важливим плюсом такої послуги є те, що фахівці виїжджають на вашу дзвінку максимально швидко.

Компанії з аварійного розкриття знаходяться в кожному місті, тому, де б ви не були, ви завжди отримаєте кваліфіковану допомогу.

Як відкрити двері ВАЗ 2109

Якщо ви зберігаєте вдома запасні ключі або вони є у ваших друзів або родичів, при цьому, ви перебуваєте досить близько до них, розумним буде просто піти і взяти дублікат.

Як відкрити ВАЗ 2109 без ключа

Якщо ви розбираєтеся в замкових механізмах і вмієте користуватися відмичками або спиць-гачками, то проблем у вас не виникне. Вам потрібно лише встановити відмички в замкову щілину і, акуратно ними оперуючи, провести потрібні дії для розкриття.

Єдиний мінус методу полягає в тому, що далеко не кожен автомобіліст може похвалитися наявністю подібних навичок.

Як відкрити двері ВАЗ 2112

Якщо у вас немає під рукою спецзасобів, виручить навіть звичайний шнурок. Вам потрібно зав’язати на ньому петлю і просунути в салон опустивши руками скло. Далі вам залишиться лише зачепити блокіратор, затягнути петлю і потягнути шнур на себе.

Тому, відповідь дуже проста. використовуйте шнурок!

Як відкрити ВАЗ 2110 без ключа

Якщо ви думаєте над тим як розкрити без ключа грубим, але швидким методом, ви можете вибити скло машини каменем або іншим важким предметом, але потрібно пам’ятати про те, що заміна скла коштує дорого.

Ще одним варіантом грубого розтину є висвердлювання замка дрилем. Але, цей метод можна застосовувати лише тоді, коли є доступ до електрики і є інструмент.

Як відкрити ВАЗ 2109

Одним з найпростіших способів, що дають відповідь на питання. як відкрити без ключів є застосування шматка жорсткою, але гнучкою дроту з довжиною до одного метра. На кінці дроту потрібно зробити гачок, цю конструкцію потрібно засунути між склом і ущільнювачем і знайти тягу двері. Як тільки у вас вийти, потрібно потягнути гак на себе і проблеми у вас більше не буде.

Як відкрити ВАЗ 2114

Якщо у вас ВАЗ 2114, як відкрити його за допомогою фахівців?

Можна зателефонувати на найближче СТО і дізнатися, чи є у них майстер, який вміє відкривати замки. На СТО є всі інструменти, які допоможуть вирішити вашу проблему. Вам залишиться тільки подякувати майстра, сплативши його послуги.

Переваги використання гальмівних барабанів SS20

 • значне зниження ризику некерованого заносу автомобіля,
 • стабільне і ефективне гальмування в будь-яку погоду протягом усього терміну служби,
 • безшумна робота в сиру погоду (не свистить і не скриплять),
 • в 1,5 рази збільшено ресурс експлуатації,
 • збільшене розсіювання тепла.

Як без ключа відкрити ВАЗ

Дуже часто власники авто стикаються з тим, що у автомобілів ВАЗ або LADA не відкривається двері з найрізноманітніших причин.

 • заклинив або зламаний замок;
 • втрата ключів;
 • захлопнувшейся двері авто з ключами в салоні;
 • акумулятор, що сів;
 • лід в запірному механізмі і так далі.

Розглянемо нижче, як відкрити заклинили двері без ключів при різних причинах несправності.

Заслінка і моторедуктор

Моторедуктор грубки змінює положення заслінки, за рахунок чого в салон здійснюється подача повітря. Управляє цим компонентом блок СУАО. Якщо пристрій несправний, заслінка не буде рухатися. Агрегат являє собою мініатюрний електромотор. При поломці його зазвичай змінюють, так як відремонтувати його буде проблематично. Стосується це і заслінки. Схема демонструє з’єднання між редуктором і блоком.

Застосування

 • ВАЗ 2108-2115 (LADA Samara)
 • ВАЗ 2110-2112 (LADA 110)
 • ВАЗ 1117-1119 (LADA Kalina)
 • ВАЗ 2170-2172 (LADA Priora)
 • ВАЗ 2190-2191 (LADA Granta)
 • ВАЗ 2192, 2194 (LADA Kalina-2)

Приступаємо до роботи

Для початку потрібно буде від’єднати провід акумулятора від мінуса.

Озброївшись викруткою під хрест, викручуємо кріплення на рульовій колонці. Щоб вам було зручніше, відразу попереджаємо: два болта знаходиться по правій і лівій стороні (3), два знизу в середині (2), і два в самому низу (1). Так само є саморіз який знаходиться прямо під кермом (4).

Витягуємо фіксатори, які тримають підрульові перемикачі. демонтуємо перемикачі.

Тепер нам знадобиться допомога зубила. Потрібно завдаючи удари середньої потужності, відвернути болти. Болти, як правило, після декількох років експлуатації сильно прикипають, тому доведеться потрудитися. Як тільки ви помітите, що болти починають з’їжджати з місця, можна брати в руки пасатижі і далі працювати вже тільки за їх допомогою.

Як відкрити двері ВАЗ 2114

Якщо не відчиняються двері ВАЗ 2109 і звичайні методи не дали результат, можна вдатися до грубих.

Наприклад, можна з додатком сили вставити викрутку в замкову щілину, а після провернути замок. Навіть якщо ви не зможете витягнути замок, проблем з відкриттям дверей вже не буде. Врахуйте той факт, що вставити викрутку без молотка практично неможливо.

За рахунок чого досягаються такі переваги?

При заміні гальмівних колодок заднього гальмівного механізму до штатного гальмівним барабаном, ви напевно помічали багато Пиловидний маси темно-сірого кольору в порожнині барабана. Її склад дуже різноманітний і складається з продуктів зносу і всяких сторонніх матеріалів, які потрапили в порожнину гальмівного механізму ззовні в процесі експлуатації автомобіля. Ця суміш самостійно не може віддалятися з порожнини штатного гальмівного барабана і, потрапляючи в зону тертя між колодками і барабаном під дією відцентрової сили, працює як абразив, сприяючи підвищенню величини і нерівномірності зносу гальмівного барабана. А при зволоженні вона перетворюється в своєрідну мастило, яка значно знижує значення величини коефіцієнта тертя, отже, знижується ефективність гальмувань і збільшується гальмівний шлях автомобіля. Піщинки, що знаходяться в цій суміші, перекочуючись між парами тертя, викликають шуми під час гальмувань, особливо в сиру погоду.

Саме для видалення будь-яких забруднень, що труться поверх-ностей гальмівних колодок і барабана, отже, для підвищення стабільності та ефективності гальм, усунення шумів під час гальмувань в сиру погоду, збільшення терміну служби деталей всієї гальмівної системи, а також для підвищення тепловіддачі гальмівного механізму, призначений інноваційний. перфорований гальмівний барабан SS20.

Завдяки роботі системи вентиляційно-очищувальних отворів, досягається повне очищення поверхонь пар тертя барабанно-колодкового гальмівного механізму і вентиляція внутрібарабанного простору.

Всі переваги доведені дорожніми випробуваннями, проведеними нашими фахівцями, і підтверджені порівняльними стендовими випробуваннями, проведеними Державним науковим центром РФ ФГУП «НАМИ», який є провідним науково-дослідним інститутом РФ в галузі автомобілебудування.

Як відкрити ВАЗ без ключів

Як відкрити ВАЗ 2110,2111,2112 без ключів? Питання, здавалося б, не зовсім пристойний, але, все ж, різні в житті виникають ситуації, коли рішення конкретно цієї проблеми просто потрібно в певний, час від часу навіть критичний момент. Природно, ні для кого не таємниця, що при появі форс-мажорних ситуацій якимось любителям російського авто хотілося б не губитися в здогадах, а знати чітке рішення. спробуємо розібратися.

Досить часта ситуація, коли двері раптом в один момент замикаються у автомобіля. це не зовсім коректна робота автосигналізації. Природно, після таких прикладів будь-який з нас в терміновому порядку переналаштувати сигналізацію і від такого варіанту не застрахований ніхто. Що стосується 2101-07, то тут все дуже просто, як в кіно: просовуєш залізну лінійку між склом і внутрішньою стороною двері, і як в казці машина сама і без ключа, розкриється. А ось, що стосується моделей 2110, 2111 і 2112, то тут мало важче, конструктора ВАЗовский спробували.

Відкрити ВАЗ 2110,2111,2112 без ключів за допомогою жорсткої дроту досить легко. Дріт повинна бути стійкою. В цьому випадку зробіть довжелезний гачок з неї і просуньте її між склом і дверима під бархотку, потім смикайте за тягу активатора. Але тут дуже важливо: де смикати і як смикати, тому якщо ви вже знімали внутрішню частину дверей, то напевно розумієте, як вона влаштована, або спробуйте на дозвіллі зняти оббивку з однією з дверей і ознайомитися з її пристроєм: може бути знадобиться.

Відкрити двері можна за допомогою будь-якої звичайної болванки. В цьому випадку потрібно різко увіткнути її в замкову щілину і провернути. Дуже важливо, що б болванка була приблизно схожа на форму відсутнього ключа і дуже принципово: робити всі рухи стрімко. Природно, вирішити проблему з відкриттям машини в цьому випадку можна тільки докладаючи досить величезні фізичні зусилля.

Якщо ви перебуваєте в гаражі, то природно дриль і електрику напевно під руками: просвердлите секретку замку. Пізніше доведеться вставляти новий, такий метод більш кардинальний і нерідко вживається, коли вже зовсім нічого не допомагає. Правда, в результаті, доведеться ходити з набором різних ключів від різних дверей, що не завжди комфортно. Коли проблема наважиться, необхідно все-таки все замки поміняти під один загальний.

Самий екстремальний метод, який допоможе відповісти вирішити проблему закритих дверей. розбити скло автомобіля і підняти «піпочку», але це зовсім не варіант, коли мороз, вітер і інша негоди. Крім того, розбивати скло необхідно виключно в самому крайньому випадку і дуже акуратно. Наприклад, за раніше заклейте скло скотчем, щоб не поранитися в процесі. Крім того, розбити його не так просто, скло адже не звичайне, а загартоване.

Покладаємо надії, що стаття допоможе тим, хто з якихось причин вирішує питання як відкрити ВАЗ 2110,2111,2112 без ключів, а потрапити всередину вже дуже необхідно. Але це не посібник для протиправних дій, майте на увазі. це підказки для господарів даних автомобілів.

Дивіться відео як відкрити ВАЗ 2110 і завести, але керувати автомобілем не вийде, буде заважати блокіратор керма в замку запалювання.

Як без ключа відкрити ВАЗ

Дуже часто власники авто стикаються з тим, що у автомобілів ВАЗ або LADA не розкривається двері з найрізноманітніших причин.

 • заклинив або зламаний замок;
 • втрата ключів;
 • захлопнувшейся двері авто з ключами в салоні;
 • акумулятор, що сів;
 • лід в запірному механізмі і т.д.

Розглянемо нижче, як відкрити заклинили двері без ключів при різних причинах несправності.

Як відкрити двері ВАЗ 2114

Якщо не відчиняються двері ВАЗ 2109 і звичайні методи не дали підсумок, можна вдатися до грубих.

Наприклад, можна з додатком сили увіткнути викрутку в замкову щілину, а після провернути замок. Навіть якщо ви не можете вийняти замок, проблем з відкриттям дверей вже не буде. Врахуйте той факт, що увіткнути викрутку без молотка практично неможливо.

Як без ключа відкрити ВАЗ

Дуже часто власники авто стикаються з тим, що у автомобілів ВАЗ або LADA не відкривається двері з найрізноманітніших причин.

 • заклинив або зламаний замок;
 • втрата ключів;
 • захлопнувшейся двері авто з ключами в салоні;
 • акумулятор, що сів;
 • лід в запірному механізмі і так далі.

Приступаємо до роботи

Для початку потрібно буде від’єднати провід акумулятора від мінуса.

2112, ключ

Озброївшись викруткою під хрест, викручуємо кріплення на рульовій колонці. Щоб вам було зручніше, відразу попереджаємо: два болта знаходиться по правій і лівій стороні (3), два знизу в середині (2), і два в самому низу (1). Так само є саморіз який знаходиться прямо під кермом (4).

Витягуємо фіксатори, які тримають підрульові перемикачі. демонтуємо перемикачі.

Тепер нам знадобиться допомога зубила. Потрібно завдаючи удари середньої потужності, відвернути болти. Болти, як правило, після декількох років експлуатації сильно прикипають, тому доведеться потрудитися. Як тільки ви помітите, що болти починають з’їжджати з місця, можна брати в руки пасатижі і далі працювати вже тільки за їх допомогою.

Як відкрити ВАЗ 2110 без ключів

 • Мимовільно заблокувалися двері, ключі залишилися в салоні;
 • Сів акумулятор;
 • Личинки замків несправні або забруднені;
 • Примерзли замки на морозі через води, яка зібралася на прокладці;
 • Загубився або зламався ключ;
 • Сигналізація спрацювала зсередини і сталася блокування водія в салоні автомобіля;
 • Заглохло авто в пробці, центральний замок заблокувався;
 • Розрядився брелок ключа, машина не відкривається;
 • Зламався замок в бардачку;
 • Чи не відкривається багажник;
 • Ключ зламався навпіл в замковій щілині дверей;
 • Чи не віджимається кришка бензобака;
 • Зламався замок кришки заправної горловини бака.

Як відкрити капот на ВАЗ 2112

2112, ключ

Якщо при натисканні кнопки брелка сигналізація подає ознаки життя, але не працює центральний замок, ВАЗ 2112 найпростіше відкрити описаним вище способом. використовуючи гачок з дроту, благо наявність хомута сильно спрощує завдання. Якщо ж машина зовсім ніяк не реагує на брелок, можливі два варіанти:

Таке завдання, як відкрити капот на ВАЗ 2112, вирішується тим же способом, що і в інших «десятках». Замок управляється тросом, напрямна втулка якого прикручена до рами, вона спрямована вниз з поворотом вправо. Дістатися до тросу можна все тим же гачком через отвір решітки радіатора, потрібно лише злегка потягнути за нього. Якщо трос обірваний, озбройтеся пассатижами і, просунувши руку в нижній повітрозабірник під бампером, потягніть за обірваний кінець.

Як відкрити багажник ВАЗ 2112, якщо замок не піддається

Є не так багато причин, по яких не виходить відкрити багажник ВАЗ 2112 стандартним способом. Як правило, підводить механізм, погано захищений від попадання води і бруду. Він може блокуватися через замерзлої всередині рідини, але варто тільки прогріти проблемне місце, наприклад, рясно обливши замок окропом. працездатність буде відновлена.

У деяких випадках відкриття багажника ВАЗ 2112 може бути неможливим через скопилася всередині механізму бруду і пилу. У таких випадках допоможе універсальна мастило у вигляді спрею, якій потрібно промити серцевину. При цьому кінець трубочки, що йде в комплекті з балоном, рекомендується трохи сплюснути, попередньо розігрів запальничкою.

Іноді відкривання багажника ВАЗ 2112 може відняти чимало сил: начебто і ключ заходить в свердловину, і повертається з характерним клацанням, але кришка не піддається. Можливо, багажник просто примерз по контуру ущільнення і варто лише смикнути сильніше, але, звичайно, без використання монтування та іншого подібного інструменту. Коли ключі загублені або механізм замка поламаний, доводиться думати над тим, як відкрити багажник ВАЗ 2112 без ключів. Способів є кілька:

 • штовхнути викруткою язичок замку через щілину під кришкою;
 • скористатися ключем від іншого такого ж автомобіля;
 • пробратися в багажник через люк за заднім сидінням і зняти механізм замка.

На жаль, всі ці методи не гарантують позитивного результату. Гарантія є тільки в тому випадку, коли у вас на руках є новий замок і ви ламаєте старий за допомогою плоскої викрутки, повертаючи її розвідним ключем за ручку в напрямку відкривання.

розповімо, як відкрити бардачок ВАЗ 2112. У всіх авто десятої серії є стандартна проблема: одна з кнопок западає або заїдає, через що кришка бардачка не відкидаються. Міцним пластиковим інструментом потрібно відігнути на себе ту сторону кришки, яка відкривається, чіпляючись за верхній кут. Зі зворотного боку потрібно засунути інструмент в щілину між обшивкою торпеди і кришкою бардачка, а потім сильно зрушити останню в сторону, щоб розширити стик до 10-15 мм. В просвіті здасться запірний пластиковий ригель. Його потрібно витягнути з зачеплення, для чого підійде звичайний ніж. Коли ригель вийде з отвору, кришка відкриється сама.

Ми перерахували майже всі відомі підказки про те, як відкривати ВАЗ 2112 без ключа, але власнику авто слід пам’ятати, що самостійне розтин авто без відповідного інструменту і навичок може тільки погіршити ситуацію. Набагато правильніше буде звернутися в службу аварійного розтину замків: фахівці LOCKSERVICE добре знають свою справу, вони прибудуть на місце за 15 хв і вирішать проблему клієнта максимально оперативно і акуратно.

Зламався замок або закрилася машина. звертайтеся до нас по телефону або залиште заявку на сайті!

Розтин ВАЗ 2110 без ключів

Розглянемо нижче, як відкрити заклинили двері без ключів при різних причинах несправності.