Як видалити седан з стовбура. Демонтаж шкіри дверей

Вийміть багажник седана з багажника

Підлога в салоні годувала, логічно продовжувати шуму в багажнику, але спочатку його слід розібрати, а точніше, розібрати пластмас і кожух. Взагалі, ще до початку седана Shumka VW Polo, я б рекомендував вам придбати десяток кліпів, вам знадобляться такі кліпи: 4A0 867 276 B або не оригінали хорошої якості: Auto-Gur AGA236. Це залізні затискачі, які використовуються майже у всій перевезенні автомобіля. Десять штук повинні бути на складі. Я не замовляв оригінали. вони виявилися кращими за оригінали. метал товстіший! 7l6 868 243. Вони використовуються в обшивці карт дверей, брали оригінали, ніколи не стали в нагоді. якщо ви ретельно видалите картки дверей. вони можуть бути не корисними, але вам потрібно мати його на складі, вони можуть зламатися вниз. 1H0 867 199 A 01C. використовуються в монтажі задньої полиці за задніми спинами сидінь, для мене стало пара штук. 191 867 199 9b9. використовуються в підкладці багажника, майже одноразовим, але якщо ви використовуєте пластиковий знятий, ви можете ретельно зняти і повторно використовувати. Я десь читав, що ви можете вибрати не оригінали за нижчою ціною. Потрібно придбати ці кліпи.

видалити, седан, стовбура, шкіри

Взагалі в машині використовується купа кліп. У мене на головній сторінці є повний список усіх видів кліпів. Тож ми аналізуємо обшивку багажника. Спочатку ми знімаємо підлогу, яка покриває запасну. Ми останній раз бачимо про цю наклейку:

Усі дані про автомобіль, який вам доведеться згорнути вібра, не страшно, у службовій книзі є копія.

Вийміть пластикову колодку поруч із замком багажника. Для цього відкрутіть один самостійний гвинт, який розташований всередині багажника і спочатку натискає на верх (потягніть вгору, є 4 металеві затискачі), потім ми знімаємо дно (потягніть дно до запасу, є 2 металеві кліпи). Кліпи дуже неприємні. вони можуть згинатися або вилетіти. Використовуючи інструмент для видалення пластикових панелей, ми демонтуємо всі оббивні затискачі та видалимо їх. Ось така картина відкриється:

видалити, седан, стовбура, шкіри

Поверхні багажника готові до склеювання. Знищити поверхні білим духом і починайте застосовувати шок. Звичайно, піднімайтеся в багажник поблизу, ми викладаємо Шумку, я виклав його прямо на задньому вікні з першим шаром. Брехня добре, доцільно приклеїти його в теплу погоду, розкачайте простирадла роликом. Другий шар клею Shumka Schumofff P4V, клеї ще простіше, але більше аркушів. Коли склеюють нішу запасної шини, мені довелося займатися, вигинами, а не прямокутними формами ми придумуємо з ножем і ножиками. Не забудьте склеїти приховані порожнини залишками сліз, наскільки це можливо. Результат склеювання на фотографії.

видалити, седан, стовбура, шкіри

Другий шар Shumoff P4V швидко склеєний, оскільки майже не потрібно котитися.

видалити, седан, стовбура, шкіри

На цьому склеюванням кінці підлоги багажника ми збираємо весь багажник назад. Після чого можна покласти килим у машину автомобіля. Пригодуйте пластикову кришку багажника до купи, а сама кришка якомога більше. Щоб зняти пластикову обшивку, потрібно відкрути два гвинти самостійного постуку в поглибленнях і подолати опір 8 металевих затискачів Видаліть шкіру. Viber Schumoffoff L2 перейшов до пластикового та металевого металу. Цей матеріал був обраний конкретно, щоб не щільно вага кришку, але, незважаючи на наявність додаткових. Пружини з педалі зчеплення класики. обкладинка врешті.решт все ще не відкривається повністю. ви повинні поставити ще одну весну, але це все дрібниці життя! Поставити. Лише Вібра склеєна на кришці, не всі покривали пластик, лише з боків, як на фотографії, оскільки в центрі є хороший повний час.час. Другий шар. залишки Schumoff P4V. На краю (навколо периметра) пластик вирізав і склеював стрічку специфіки сумуффів, щоб пластик не стукав на метал під час роботи під підрозділ. Потім він зібрав усе у зворотному порядку.

видалити, седан, стовбура, шкіри

Пластик кришки склеюється лише по краях.

Я не забув склеїти полицю багажника, для якого я відкрутив ремені безпеки, зняв усі пластикові затискачі, два з яких чомусь не знайшли його, очевидно, вони вилетіли один раз. Сам полк знову кріпиться на 4 металевих затискачах. ми просто підтягуємо полицю вгорі і видаляємо її, не забуваючи відключити з’єднувач від додаткових ніг сигналу. Ми знежираємо, перший шар. це Schumofff M2, другий. всюдисущий P4V. Фото результатів додається.

видалити, седан, стовбура, шкіри

видалити, седан, стовбура, шкіри
видалити, седан, стовбура, шкіри

Полиця склеєна двома шарами. Viber і Shumka.

Тепер ми збираємо полицю назад, я нічого не склеював на пластик полиці-я не бачив у цьому багато сенсу, тим більше, що там є м’які “кубики” “Куби”. Тепер я напишу про витрати на поверхню: 1.Shumoff M4 багажник. 24 аркуші. Shumoff P4B. 7 аркушів. 2.Кришка багажника та її пластиковий Shumofff L2. 3 аркуші. Shumoff P4V. 0,3 аркуші. Сумофф специфіки специфіки-довжиною 2,5 метра та шириною 3 см. 3.Полиця для багажника. Shumoff M2. 5 аркушів. Shumoff P4V. 1,5 аркуші. В результаті, коли підлога в багажнику та в кабіні закінчена, кришка багажника та полку приклеєна до купи.

видалити, седан, стовбура, шкіри

Вам знадобиться: ключ Torx T25, викрутка з плоским лезом.

Видалення обшивки багажника показано в послідовності, зворотно їх встановлення на машині. Спроба видалити облицювання в іншій послідовності не призведе до потрібного результату, оскільки кожна попередня облицювання має подальше.

видалити, седан, стовбура, шкіри

Поверніть гвинт для обшивки панелі панелі та подолання опору пластикових замків.

Вийміть поршні кріплення підкладки люмінарної білизни та вийміть облицювання.

Ми розбираємо обшивку багажника на седан Volo Dolo

Видалення замку/стовбурового седана VW Polo. https: // vk.com/polo_sedan_club

Як видалити обробку дверей на Volkswagen Polo

Duc Я вже розмістив фотографії обшивки в темі настройки. Інформація для всіх зацікавлених.

Заради інтересу, який я замовив, і тепер я розміщую фотографію обох разом. вони відрізняються. У мене є ця кнопка самозаймання.

Почуття були так від голим пластиковим горошком назад, а не комфортом і нудьгою. Спочатку хотів, щоб обтян вставити велюрні двері, але двері після розбору зрозуміли, що, якщо ви це зробите, максимум.

VW Polo Sedan. як видалити ручку зовнішніх дверей

Вишикування задньої двері 1 Спочатку відкрутіть гвинт, що фіксує двері, гвинти 3 шт. Поки що кліп не є Повіссківальті. Справа в тому, що після відокремлення шкіри особисто в моїх руках було три типи кліпів.

видалити, седан, стовбура, шкіри

Ось що: після думки та копання в собі та в студії я знайшов панель інструментів у вигляді 2 індіурторів та 1 людської сили, що мій Bish. Негайно попередити, що влада повинна була зробити нормальним боялася розірвати пальців як тепліший човен, але ні, незважаючи на їхній хліпенкі. Сильна Млін!

видалити, седан, стовбура, шкіри

Отже, подивіться на фото Suva, де і як тягнути тут відвідування не пропустіть! Відкрутіть верхню верхню частину засувки в верхній засуві дверної ручки, звільняючи нижню частину ручки.

Volkswagen Polo Sedan 2012, 105 л. З Авто.звук

Так, приклеєний до супер клею 65 г 0.5 товстих куточків.

Злочинці в передній частині обшивки (язик)

Опис. 50х50, весь подарунок полягає в тому, що маленька річ, вставлена ​​під пластиком в передній частині картки!, Тоді в майбутньому не буде скрипки під час руху, це не зрозуміло, де.

Про який елемент ми говоримо. ви можете більш докладно?

вітання. Питання в тому. Якби я потягнув картки руками на шкіру зняти

, Обшивка трохи не нахилилася? Коли вони зробили відтінок, я побачив, як я потягнув шкіру. І тепер це не зовсім підходить до дверей, тієї частини, що ближче до замка біля скла. Сьогодні я його демонтував і всі кліпи на місці. Але сама обшивка не підходить до дверей. Це можна якось виправити?

Хто скаже номер кліпу дверей

Автомобіль важчий для одного пасажира 10 аркушів вібрів на моїх відчуттях важать кг 20. І їх, мабуть, буде мало.

Все дуже зрозуміло щодо дверей! Дякую! Ми просимо продовження! Як розібрати стелю та стелажі? в мене не виходить…

Я зламав один кліп, коли я відкладаю кожух назад, і якийсь хрін на вершині, він стоїть під пластиком, де у вас є)) я буду шукати кліп або замовити

Аналогічно, він зламав хрін, який вставляється під пластиком дзеркала коли він фіксує виступаючу обшивку в цьому місці?

Так, те саме сміття з пластиком під дзеркалами. Скажіть, будь ласка, кліпи на дверях. все одно і скільки з них там. Я хочу запастися перед Шумкою. Зазделегідь дякую.

Я зламав один кліп, коли я відкладаю кожух назад, і якийсь хрін на вершині, він стоїть під пластиком, де у вас є)) я буду шукати кліп або замовити

Мене зламали, коли кожух був зламаний на фабриці, я не нахилився, зламав, згинувши цю рукотворну))))))

Інструкції з підкладки багажника Поло Седан

Як видалити седан з стовбура для стовбура? Дії виконуються в наступній послідовності:

Весь процес займає мінімум часу через зручне застібку панелі.

Ми розбираємо обшивку багажника на седан Volo Dolo

Видалення замку/стовбурового седана VW Polo. https: // vk.com/polo_sedan_club

Ізоляція шуму багажника та підлоги. Комфорт Volkswagen Polo в салоні був гол, який закінчився кінцем

Вийміть оббивку Lug, як я підключив камеру заднього перегляду / VW Polo Sedan

Як видалити підкладку стовбура Volkswagen Polo

Днями він продовжував шумоізоляцію, цього разу він вирішив склеїти підлогу, арку та багажник.

Спочатку ми знімаємо передні сидіння. Для цього знадобиться 12 радіальних кажанів для 10.

Далі перейдіть до задніх сидінь. Сиди тримають гачки, які потрібно лише витягнути з очей. І щоб зняти спинки, вам потрібно нахилити їх вперед, потім від краю від дверей від дверей з викруткою, натисніть кріплення в бік, витягніть цей край з кріплення і витягніть його в бік центрального кріплення.

Далі вийміть центральну консоль. Для цього вийміть радіо.рамку та рамку ручок управління плитою тощо.D. Обидва кадри зберігаються на засувках, ви просто повинні забрати їх знизу і смикати над собою, і вони зняті. Після зняття рами ми бачимо 2 самостійні гвинти, які потрібно відкрутити.

Потім ми знімаємо рамку важеля коробки передач, під якою є ще 2 гвинти, що викупили, які також потрібно відкрутити.

видалити, седан, стовбура, шкіри

Вам знадобиться: ключ Torx T25, викрутка з плоским лезом.

Видалення обшивки багажника показано в послідовності, зворотно їх встановлення на машині. Спроба видалити облицювання в іншій послідовності не призведе до потрібного результату, оскільки кожна попередня облицювання має подальше.

видалити, седан, стовбура, шкіри

Поверніть гвинт для обшивки панелі панелі та подолання опору пластикових замків.

Вийміть поршні кріплення підкладки люмінарної білизни та вийміть облицювання.

Процес має свою послідовність. Перш ніж зняти обшивку седана задніх дверей поло, вам потрібно виконати ряд дій. Це:

  • За допомогою викрутки або іншого інструменту витягується декоративне перекриття ручки підлокітника. Після її видалення.
  • Далі 2 гвинти відкруті, які використовуються для застібки ручки до дверей.
  • Гвинт, що тримає нижню частину оббивки дверей, відкручений тим самим ключем.
  • Акуратно витягуючи, внутрішня панель відокремлюється. Після цього, за допомогою спеціальної засувки, відключіть дріт від лобового скла.
  • Кінчик кабельної оболонки видаляється, взявши кабель із важеля внутрішньої ручки.

Весь процес видалення шкіри займає від 10 до 15 хвилин.

Для вашої зручності ми розміщуємо відео для чіткості:

Як видалити підкладку седана в вхідних дверях

Не дивіться в Інтернеті “Як видалити підкладку вхідних дверей седана поло”, тому дії виконуються за аналогією з попереднім процесом. Виконано:

  • Підкладка на ручці видаляється. Після цього 3 гвинти відкручені. Двоє з них розташовані в ручці, а третій утримує нижню частину оббивки.
  • Панель акуратно занурюється, після чого вона видаляється. Тоді всі дроти відключені.
  • Перш ніж зняти обшивку седана поло, за допомогою викрутки, кабель витягується та видаляє.

Нижче наведено відеоінструкцію щодо зняття стрільби седана вхідних дверей:

Ми розбираємо обшивку багажника на седан Volo Dolo

Ми розбираємо обшивку багажника на седан Volo Dolo. Ми аналізуємо обшивку багажника на седан Volkswagen Polo.

© 2005. 2022 “Каталог веб.сайтів” Не слідкуйте “. У каталозі 84988. Права на всі матеріали, розміщені на цьому веб.сайті, належать своїм авторам. Реклама хостингу

Видалення седанів з стовбуром

Це означає лише один. Ти відчуваєш до нього (до цього Павла) “теплі ніжні почуття”. Сподіваюся, ти жіноча секс?

Не забувайте, що журнал, видаляючи будь.які деталі Tyota, зберігається на ПК для вічного вічного. Навіть після 150 тисяч. км. Будь.який власник дізнається, що вона знімається і яка шкода була.

І перед увімкненням лише із зупинкою? LSD знаходився на рівні обробки? Про люк зі старою приманкою якої 130.185?

Олександр Сергій! Щодо пробігу, поки ви не перевірили його, ви повинні сказати, повторіть те, що написано на лобі. І за словами продавця. Вони поважають вас більше.

Вам потрібно уважно і зняти 2 руки, і обов’язково видалити еластичні смуги з дверей (герметизація), щоб було доступ до правого, як у відео!,Я знімав це відео, тому що в Інтернеті немає таких відеороликів! Не забудьте зробити так! Ось посилання для утримання:

З усією повагою, але цей ведучий не для камери, ідеально говорить, але на його тлі автомобілі, здається, є гігантами, наприклад, він буде сидіти на сидінні, тому, здається з колін, але насправді все не так просторе, не знову обурення, нехай це зробить кращі текстові відгуки

Сергій У вас є найкорисніші відеоролики, про Volvo, знімають більш цікаві, до речі, реле сигналу повинно бути розібраною та ретельно очистити контакти з наждаком, і все спрацює, я вирішив цю проблему, так що

Zhu-Zh-Zh-Oh.Чжу, Чжу-Джу-У-е-е-о, я йду до Пежо, а ні. гудіння. Десь 12 років тому я купив друга друга Нового Peugeot 206 на DR.Коробка з перегрівом у пробках.Продається за рік і схрестився. Якось так.

Приходь до нас салон!Ми розкажемо вам усе і покажемо вам все.Я гарантую задоволення!Ми їмо на будь.якій машині.Тільки Subaru.

Все ідеально показано! Питання полягає в тому, скільки стане ізоляцією шуму? Скільки готувати готівку, щоб зробити це самостійно! У мене є охоронці Suzuki vitara 2000, вхідні двері звичайного розміру, задня мала і все ще задня багажна двері!

Видалення стовбурової підкладки Volkswagen Polo. VW Polo Sedan детально розбирає салон

Син Volkswagen з обшивкою багажника все ще добре))) зробити шок через 180 тис.? Ну ну.

Мій друг сказав мені з багажником багажника на фользі, все ще немає проблем) за ці гроші, ви можете мати хорошу німецьку чи японську мову. І ви можете додати тисячі 200-300. Там загалом. буде.

Є припущення за аналогією з ременем безпеки: вони кажуть. Можливо, подушка не спрацює у вашому випадку, оскільки “система подумає”, що машина йде повільно. Хоча який алгоритм у випадках: передній пасажир (там немає датчика ременя), і ти не розбився, а у вас? Я особисто не любив “китайців” за такі дивацтва. Здається, можна їздити, але все якось не для нашого менталітету.

Він зробив себе паралельним туманом і стопою. Все.таки, електричний світлий захист. Гідравліки протягом року він може працювати протягом місяця, а може, і рік, але він загине на 100%. Я зміцнив підсвічування, стандарт. Вибори, виготовлені з білого паперу (вогнів) у свердловині іконограми та кольору білою фарбою, нутрощами панелі інструменту.

Питання про встановлення додаткових.акумулятор, ви змінюєте генератор або повний час залишається? Якщо регулярно, чи буде цього достатньо для зарядки двох по суті? Я хотів би детальніше пояснити обробку багажника;)

Доброго дня! Я зробив все так само, датчики точно. Але вони показують перешкоду, навіть якщо це не так, що може бути справою? Дякую!

Привіт, ви можете підняти вас до t.про.BMW E38 M57D30 99G. У вас є якісь контакти з вами, дякую Eveny.

Періодичні труднощі з підкладкою багажника не особливо дратують.)) І як ви поставили кнопку після. Зрештою, його потрібно було поставити на місце, і лише тоді подаються кінці проводів.

Друг сказав мені, і не вишикуючи багажник на поло, купу, як довгий час взяти руки), я з задоволенням подивився. Чекаючи продовження.

Скажіть, будь ласка, був сигнал для закриття лише у вхідних дверях. Я купив приводи на задні двері. Дроти були вирізані до того, що вони йдуть на вхідні двері. Це працювало два дні. Увечері все закрито. Вранці я приходжу, вони отримують прибуток від клавіатури, і нічого не відбувається, мені довелося відкрити водія з клавішами. І все вже вручну відкрити. Що це може бути? Чи можна було врізатися в дріт з передніх двигунів?

Видалення стовбурової підкладки Volkswagen Polo. Ось як оцінити кліпи =). На прикладі кришки кришки седана стовбура

Все ще перевертаючи запуск, і ви можете зберегти купу різного роду. Друг і не вишикуючи багажник на поло, має купу чогось зламаного!

Шановні передплатники, я хочу провести опитування. Ви зацікавлені в новинах про новини про автомобілі, все, що пов’язані з автомобілями. Якщо так, я випускаю поточні новини. Подобається під цим коментарем, ми порахуємо) відео буде невеликим, але інформативним.

Це вийшло гуде! Honda Sters!! Друг сказав мені з багажником багажника на поло, поки що вся слава Богу нормально 🙂

Так. і. рот, коли ти. Ви вже дізнаєтесь, що для знежирення поверхні є. Періодичні проблеми з обрізанням багажника не особливо дратують,

Бурят, який 3 роки провів на крадіжку краватки, і там він торкнувся, щоб готувати вздовж гави Кумова, на кулі. Дрендули

Переважно в деталях багажника багажника на Volkswagen, він пояснив би;) вперше дізнався про кабель трекера від Івана і негайно почав шукати в інтеейсі та придбаний.Дякую Іван!

хай щастить! Я дуже давно спостерігав і багато чого навчився для своєї поперечної панелі!У вас є руки та правий склад думки!Все вийде, я вірю у вас!

Ви можете придбати таке радіо у вас? У мого сина без будь.яких проблем є підкладка стовбура для фолсе;)

Не часті геморой з обшивкою багажника ще нічого)) Привіт, скажи мені, де знаходиться задня дверцята жаба? на фургоні Legacy Station Subaru

Прошу вибачення за ні, я замінив масляну печатку на автоматичну коробку передач Renault Megane 2, через деякий час вона знову почала текти, поясніть на станцію служби Renault, не знаю, в чому проблема і як виправити? Наперед дякую!

Якщо 0.5L вже закипить!У пробці не простіше поставити датчик температури і не доводячи кипіння

Все зрозуміло про обшивку багажника)) дурниці. Адапти демпфера встає у своєму положенні, пам’ятає цю позицію, тоді це коштує кожного разу, коли запалювання увімкнено та запускається двигун. І якщо вона зробить це дивом і зламала, що поло не рідкість, то помилки. це перевірка, чек. це спалювання Чекенгін та ЕП. Це захворювання цієї машини, дилер змінює все безкоштовно, якщо ви, безумовно, стоїте під гарантією і не вилетіли з неї

Видалення стовбурової підкладки Volkswagen Polo. Ми розбираємо обшивку багажника на седан Volo Dolo

Clear SQ MD лабораторія була поставлена ​​з уральними боєголовками з уралами. Я знову повторююсь, мене не чули. Що ви використовуєте?

Періодичні проблеми з оболонки стовбура не особливо дратують)), щоб на бампері не було знущань, коли буріння втомливо склеюють молярну стрічку, щоб фарба не відлетіла і уникала інших проблем. П.S Покладіть датчики для паркування без шоу.оф і т.D. Все працює нормально.

У мене рівно 73 тис. Насосів, дружній мого друга з пробігом 80 тис. Переважно в деталях, я б порадив про багажник багажника,

Я хотів би детальніше пояснити оздоблення багажника Я нарощувався з шайбами ​​на старому Nissan Wingoad, я це зробив, я страждав, але ефект того вартий)

Що там буде в 25 000 км з фільтром. Мотор, ймовірно, встане.Йому буде важко витягнути в повітря. Я змінююсь через 5000 км, і він брудний у смітнику.

У мене немає функції щодо функції надзвичайних ситуацій. Зонд є так зручним, але включення світла на 120, навпаки, поставте радіо, і воно темніє на автобан протягом дня (

Чи не простіше капати його в річку) або на Чорне море і після відновлення) за ціною, яка коштувала вам дуже дорого)

Обидва працюють двірники. Друг сказав мені з багажником багажника на Volkswagen поки що без проблем)

Хтось зрозумів, що він сказав про опір? Друзі не бачать цієї гри, він не підкоряється, цей підводний човен може бути підключений до 2 Охми, і це великі втрати, ніж якби у вас була 22 котушка 22. Ну, навіть не намагайтеся в 0,5, у вас не так багато харчування. Диз як огляд.

Труднощі з підкладкою багажника не особливо дратують Ми маємо частину клубу, закоханий у ВР.клуб, по.перше, тому що асоціація в партнерах а також тому, що всі, хто їде на мотоциклах Автомобіль. клімат витрат. Насправді, виявляється, заправляйте машину, отримуйте бонуси після презентації картки BP Club. І вони просто покривають АЗС на мотоциклі.