Як видалити радіатор плитки на Volkswagen Polo. Volkswagen polo хетчбек червоний…

Як видалити радіатор Volkswagen Polo

В умовах зимової роботи автомобіля, досить часто, виникає ситуація, що радіатор печі перестає функціонувати належним чином. Незважаючи на те, що реальні причини можуть бути дуже різноманітними, часто проблема полягає саме в радіаторі нагрівача. Тому зараз ми проаналізуємо таке питання, як замінити радіатор плитки на автомобілі Volkswagen Polo.

Перш ніж починати роботу над ремонтом або заміною системи опалення, необхідно осушити всю теплоносія, щоб вона не витікала в майбутньому. Крім того, вам потрібно підготувати стандартний набір інструментів, серед яких повинен бути тип викрутки “Philips” з поперечною форсункою. Важливо переконатися, що проблема саме в радіаторі. Це може виявитися в засміченні або постійному витоку рідини звідти.

Початок роботи.

Перше, що потрібно зробити, це видалити панель приладів.

Після цього необхідно вимкнути прокладки проводів з відповідних клем додаткового опору, які належать до електричного двигуна нагрівача. Далі йде поворот, щоб відкрути три гвинти, які тримають канал на самому нагрівачі. Крім того, вам потрібно відкрутити ще два гвинти, які реагують на фіксацію на вхід повітря обігрівача.

видалити, volkswagen, polo

Після виконання всіх вищезазначених дій вам потрібно зняти одну гайку, яка тримає кронштейн протоки на передній частині, після чого протока може бути повністю видалена.

Далі вам потрібно буде відкрутити пару гвинтів, що тримають накладки радіатора нагрівача. Це дозволить нам зняти кришку. Також необхідно послабити затискачі та вимикати шланги з відповідних труб. До речі, не буде зайвим піклуватися про те, щоб злити решту решти теплоносія. Тому перед тим, як вимикати труби, потрібно встановити будь.який підходящий контейнер під дном. Крім того, ми не повинні забувати, що ця рідина не повинна потрапляти в землю або відкривати ділянки шкіри, тому вам потрібно заздалегідь подбати про власну безпеку через спеціальні рукавички та окуляри.

Після цього ви можете розтягнути радіатор нагріву інтер’єру автомобіля. Розглянувши його та побачивши проблеми, які неможливо усунути, використовуйте новий радіатор, встановивши його на місці старого. Процедура установки повторює порядок видалення, але в зворотному напрямку.

Особливості демонтажу інших елементів

Іноді трапляється, що система опалення повинна бути предметом більш ретельного огляду та подальшого відновлення. Для цього вам потрібно зробити це майже повним розбиранням, процес якого ми зараз продемонструємо. Це дозволить вам краще відремонтувати плиту.

видалити, volkswagen, polo

Іноді потрібно замінити набір вузла системи опалення

Отже, щоб видалити вентилятор нагрівача, вам потрібно зробити кілька простих дій. Для початку необхідно трохи згинати кришку протоки в бік, який виготовлений з гнучкого матеріалу, щоб ви не боялися його зламати. Він розташований на місці, де розташовані ноги пасажира переднього сидіння. Далі відключається електричний роз’єм додаткового опору, який де.енергізує систему. Тим не менш, це не звільняє вас від необхідності попереднього відшкодування клеми від акумулятора. Після цього потрібно буде трохи вичавити відповідну засувку за допомогою викрутки. Тепер ви можете злегка скрутити вентилятор ліворуч, поки він не стикається, і його можна зняти.

Часто необхідне демонтаж панелей біля ніг пасажира

Що стосується додаткового опору нагрівача, то він, разом із тепловою реле, розташована в одному місці. Часто трапляється, що вентилятор нагрівача працює неправильно в тому чи іншому режимі. Більше того, іноді він просто не може перейти у відповідний режим. Ця причина може бути саме проблемою при функціонуванні додаткового опору. Якщо причина по.справжньому полягає в цьому, то буде потрібно замінити плату за анексію. Ця процедура передбачає, що необхідно відкрутити кришку еластичного матеріалу, про який ми вже згадували, що належить до протоки. Це дозволить демонтувати електричні одиниці. Після цього можна буде стиснути бічні колодки, в результаті чого ми можемо зняти сам опір.

Далі, діафрагма нагрівача стискається через викрутку. Важливо дотримуватися надзвичайної обережності, щоб не зламати його. Для того, щоб ручка центральної демпфери була доступна для видалення, вам потрібно зняти дві форсунки протоків, які передають тепле повітря на ноги водія та передній пасажир. Природно, для цього вам потрібно зняти панель приладів. Таким чином, замінивши радіатор плитки на Volkswagen Polo у Volkswagen Polo.

Ну, тоді все зрозуміло, замінено нафту та фільтри. Рідкоземе масло, оригінальні фільтри. Загалом, нічого цікавого, за винятком того, що приємно змінити масло, коли на машині встановлюється нативна пластикова захист двигуна.Тривалий час я їхав, змінюючи лише масло та затоплення палива. Але вже в кінці минулої зими машина просила уваги. У салоні стало холодно. Ви ставите дме до максимуму, і тепле повітря стає холодним. Я відчув, як насадка радіатора нагріву. вхід гарячий, вихід холодний. Клопот.Взагалі він витягнув труби під впускний колектор і намагався підірвати всю справу і змити. Це трохи допомогло. Важко підірвати радіатор, тому було вирішено його змінити.Радіатор 8F351311111111111111111111111111111111111111111.Це не перший раз, щоб курити інтер’єр, але трохи вже забула, що так, як =) добре, що вам не потрібно відірвати торпеду для заміни. Попередньо відпустіть акумулятор. Вийміть підлокітник, центральну консоль, блок повітряного віку (в глибинах, під коробкою з радіатором). Коли все було витягнуто, ми зливаємо охолоджуючу рідину. Потім 12-річний кажан, відкрутіть болт кріплення кронштейна річки Рівербру. Зробіть його більш зручним від ями. Не потрібно видаляти шланги з адаптера!Скасувати? Ми витягуємо цей адаптер з.під капота. Я, несвідомо, зняв радіатор, а потім зібрав ганчірку з половини літра теплоносія, що просочився під килим = спеціальні дужки dsrest, які з’єднують половинки коробки радіатора. Радіатор видаляється з нижньою половиною коробки.Ну, загалом

Ну, насправді винуватця святкування та його наступника

Ось така чача засмічується радіатором. Це схоже на червоне желе. Його підірвають з труднощами.

Перш ніж встановити радіатор, болт кріплення адаптера ведеться вздовж нитки радіатора, щоб переконатися, що він легко піде, а не натискає на нитку. Миття, поставте на місце коробку з радіатором. Дуже важко засунути, необхідно дістатись із формою ребер на радіатор у спеціальні канавки в коробці обігрівача. Щоб точно зрозуміти, як його слід встановити, спробуйте поставити коробку без радіатора.Замініть герметичні кільця N90890501 (2 шт.). Маленькі їх злегка з маслом, вставте адаптер з форсунками. Вставити дуже важко. Я трохи застряг, потім зробив болт і поступово закрутив його, при цьому струшуючи адаптер.

Зібрані, налили ог та ура, плита нарешті дме гаряче повітря!Загалом, до зими! Все тепло в салон =)

Upd: У мене вкусили кільця. Потрібно правильно зібрати його: покладіть радіатор, потім під капот. Скрутити болт. Голова болта для 12-сторонної зірочки або так званої. Але я скрутив г-подібний шестикутник.

Як замінити плиту або двигун

Найпростіший спосіб. загнати машину в оглядову яму або ліфт. доступ до правих елементів буде спрощено. На початку роботи вам потрібно вимкнути акумулятор. Повністю злити антифриз або антифриз у чисту ємність. Якщо рідина каламутна і з осадом, то краще налити її, а потім налити свіжо.

Що потрібно

Краще заздалегідь підготувати затискачі, які потрібно вибрати діаметром труб. Якщо вам потрібно відремонтувати плиту, вам потрібно використовувати паяльну праску (потужністю щонайменше 100 Вт), потоком і паяром для паяльного алюмінію. При ремонті електропроводки теплові жалюзі стане в нагоді.

При ремонті іноді сполуки використовуються для ущільнення.

Крок.By.кроки

Потрібно зняти підлокітник, центральну консоль, блок подушки безпеки (подушка безпеки). Вони знаходяться під коробкою з радіатором. Тепер ви можете злити охолоджуючу рідину.

Використовуючи 12-односторонній кажан, необхідно відкрутити болт монтажу ракетного стрижня. Це простіше зробити знизу машини. Не потрібно видаляти шланги з адаптера.

видалити, volkswagen, polo

Акуратно вийміть адаптер і кронштейни, які з’єднують частини коробки радіатора.

Демонтувати радіатор разом із нижньою половиною коробки.

видалити, volkswagen, polo

Герметичні кільця (два з них) потрібно замінити новим. Краще змащувати їх чистим моторним маслом.

Тепер ви можете вставити адаптер із трубами назад і затягнути кріпильний болт.

видалити, volkswagen, polo

видалити, volkswagen, polo

Зберіть елементи кабіни.

Двигун плит змінюється після перевірки проводів. Для діагнозу він може бути підключений безпосередньо до акумулятора. Якщо електродвигун не працює і не шумить, то вони ставлять нове.

Дроти повинні задзвонити тестером, усунути скелі.

Діагностика

Щоб дізнатися, на якому сегменті системи тепло зникає, потрібно проводити діагностику. Перевірка правильної роботи системи охолодження, оскільки нагрівання в кабіні залежить від того, як нагрівається теплоносій у двигуні. Наприклад, якщо термостат постійно відкривається, то рідина не зігріється до робочої температури, або буде зігрітися, а тривалий час. Перевірка вам потрібно почати з радіаторних труб. Їх потрібно перевіряти рукою на двигуні, нагріваному до робочої температури. Вони повинні бути гарячими, якщо це не так, то вам потрібно перевірити труби на кран. Якщо вони теплі, то клапан нагрівача несправний, його потрібно замінити. Якщо все гаряче скрізь, але все ще немає тепла, то необхідно замінити або вимити плиту. Хоча останній спосіб простіше, він не завжди дає позитивний результат, якщо є вдосконалення, то це триватиме недовго.

видалити, volkswagen, polo

Заміна радіатора піч VW Polo (Derby) 1983.у.

Тому перед тим, як вимикати труби, потрібно встановити будь.який підходящий контейнер під дном. Крім того, ми не повинні забувати, що ця рідина не повинна потрапляти в землю або відкривати ділянки шкіри, тому вам потрібно заздалегідь подбати про власну безпеку через спеціальні рукавички та окуляри.

Після цього ви можете розтягнути радіатор нагріву інтер’єру автомобіля. Розглянувши його та побачивши проблеми, які неможливо усунути, використовуйте новий радіатор, встановивши його на місці старого.

Процедура установки повторює порядок видалення, але в зворотному напрямку. Особливості демонтажу інших елементів іноді трапляються, що система опалення повинна бути предметом більш ретельного огляду та подальшого відновлення.

Для цього вам потрібно зробити це майже повним розбиранням, процес якого ми зараз продемонструємо. Це дозволить вам краще відремонтувати плиту.

Заміна радіатора нагрівача (плита), термінальна ціна включає наступні деталі:

Іноді потрібно замінити набір зібраної системи нагріву, щоб зняти вентилятор нагрівача, потрібно зробити кілька простих дій. Для початку необхідно трохи згинати кришку протоки в бік, який виготовлений з гнучкого матеріалу, щоб ви не боялися його зламати. Він розташований на місці, де розташовані ноги пасажира переднього сидіння.

Далі відключається електричний роз’єм додаткового опору, який де.енергізує систему. Тим не менш, це не звільняє вас від необхідності попереднього відшкодування клеми від акумулятора.

Після цього потрібно буде трохи вичавити відповідну засувку за допомогою викрутки. Тепер ви можете злегка скрутити вентилятор ліворуч, поки він не стикається, і його можна зняти.

видалити, volkswagen, polo

Часто необхідно демонтувати панелі біля ніг пасажира, як для додаткового опору нагрівача, а потім, разом із тепловою реле, він розташований в одному місці.

Volkswagen Polo Hatchback 2007, 70 літрів. З поломка

До речі, згідно з інструкціями, ви можете і навіть потрібно використовувати повторні клаптики. Субблані або загартовані подушки.

Аналогічно вийміть подушки з дужок верхніх опор, огляньте їх і, якщо потрібно, замініть їх. Якщо ви зняли радіатор для ремонту або для заміни, послаблюйте затискання шланга розетки Виверніть три болти кріплення кожуха основного електричного вентилятора до радіатора Виверніть два болти кріплення кожуха додаткового вентилятора електроенергії до радіатора Якщо відбулася затримка через вину службовців, то ми готові сплатити вам компенсацію. Вам завжди буде поінформовано про те, що потрібно зробити спочатку, і що можна перенести.

VW Polo Sedan Заміна антифризу без перегріву двигуна.

Ремонт. це перший раз, зв’язавшись з нашими послугами для ремонту, ви можете бути впевнені, що ви підете на абсолютно справному автомобілі. Ми усуваємо будь.який повторний ремонт, всі поломки та несправності вперше.

Відповідно, це причина пошкодження радіатора, яку потрібно терміново замінити. Вся робота з радіатором проводиться лише на охолодженому двигуні.

видалити, volkswagen, polo

Заміна радіатора спочатку повинна відключити клемну клему, що призводить до акумулятора. Важливо злити рідину, яка знаходиться в системі охолодження двигуна. Тепер вам потрібно підняти блок опіку світильників загального та високого світла фар, а потім від’єднайте блок від лампи.

видалити, volkswagen, polo

Тепер вам потрібно натиснути на фіксуючий елемент, а потім від’єднайте блок джгута від лампи вказівки, що показує напрямок обертання. Необхідно зняти картридж лампи переднього розміру, виймаючи його з отвору, що знаходиться в блоці.

Тепер вам потрібно вичавити фіксуючий елемент за допомогою викрутки, а потім вимкнути блок з електрокорелектора.

Діагностика

Щоб дізнатися, на якому сегменті системи тепло зникає, потрібно проводити діагностику. Перевірка правильної роботи системи охолодження, оскільки нагрівання в кабіні залежить від того, як нагрівається теплоносій у двигуні. Наприклад, якщо термостат постійно відкривається, то рідина не зігріється до робочої температури, або буде зігрітися, а тривалий час. Перевірка вам потрібно почати з радіаторних труб. Їх потрібно перевіряти рукою на двигуні, нагріваному до робочої температури. Вони повинні бути гарячими, якщо це не так, то вам потрібно перевірити труби на кран. Якщо вони теплі, то клапан нагрівача несправний, його потрібно замінити. Якщо все гаряче скрізь, але все ще немає тепла, то необхідно замінити або вимити плиту. Хоча останній спосіб простіше, він не завжди дає позитивний результат, якщо є вдосконалення, то це триватиме недовго.

видалити, volkswagen, polo

Порядок роботи

Технологія радіатора Volkswagen Polo:

 • Пластик навколо торпеди видаляється, рукавичка відкрутиться
 • Кріплення передньої панелі відкручені, її демонтують
 • Інші частини видаляються, що закриває доступ до корпусу плит
 • Трубки застрягли, запобігаючи свердлу
 • Замінений радіатор плит
 • Автомобіль збирається відповідно до зворотного алгоритму

Теплі зобов’язання надаються на роботу над заміною Volkswagen Polo Sen. Завжди в наявності радіаторів, піч.автомобілістів, оригінальних реостатів та неорігінальних. Великий досвід наших майстрів, прийнятні ціни та швидкі періоди заміни.

Щоб записати нашу московську станцію, наберіть на телефони, вказані на цій сторінці.

Ціна заміни радіатора седана Volkswagen Polo

Абсолютно всі наші постійні клієнти цінують конкурентоспроможну ціну та високоякісну роботу.

Зупинившись на цій марці автомобілів, ми вивчали її, як ніхто інший, жодна дрібниця не ховається від нас.

Ваш автомобіль, незалежно від того, який ремонт потрібен.

Дилери пропонують дорогу заміну вузла? Ми ремонтуємо будь.які вузли Volkswagen. Не витрачайте гроші марно, де цього можна уникнути.

Наявність основних витратних матеріалів у послугах або доставка зі складу протягом 1 години.

Плита Volkswagen Polo

Проблеми, пов’язані з експлуатацією нагрівача салону, добре відомі кожному власнику російських автомобілів. Поло Волсваген 5.го покоління не обійшлося з цими проблемами та автомобілями. Проблеми з плитою починають з’являтися після 5-7 років інтенсивної роботи.

Спочатку вони асоціюються з появою додаткового шуму під час вентилятора вентилятора, неприємного запаху. Згодом показники температури насосного повітря можуть погіршуватися, відмовляються від регулювання розподілу потоку повітря. Критичні несправності типу відмови від вентилятора плитки та нагрівання повітря починають з’являтися після 7-8 років роботи транспортного засобу.

Принцип роботи нагрівача в салоні автомобіля Volkswagen Polo

видалити, volkswagen, polo

Піч у Volkswagen Polo Cars конструктивно поєднується в одній системі з кондиціонером. Структурна схема системи кондиціонування та нагрівання салону показана на малюнку:

Ця схема безпосередньо включає вентилятор печі 6, Demper 8, радіатор плитки 9. Радіатор печі нагрівається з контуру системи охолодження двигуна. Таким чином, температура нагрівання повітря Внутрішня частина залежить від температури теплоносія двигуна.

Під час руху автомобіля через радіатор печі (з відкритим клапаном) нагрітий теплоносія проходить. Залежно від положення швидкості швидкості обертання вентилятора плит повз пластинки радіатора проходять із кабіни або навколишнього середовища (також відповідно до вибраного варіанту). Нагріте повітря надходить через спрямовані жалюзі в різних районах салону.

Система опалення салону Volkswagen Polo, незважаючи на відносну легкість виконання, часто не вдається. Це в першу чергу пов’язано з тим, що в російських кліматичних умовах плита постійно використовується щонайменше протягом шести місяців роботи автомобіля в щорічному циклі. Низька якість дорожньої поверхні, нелегка часу регуляторного обслуговування також зменшує плиту ресурс.

Ознаки несправності, можливі причини та дії для усунення несправностей

Ознаки несправності несправності дій під час ремонту

Послідовність роботи над обслуговуванням системи опалення інтер’єру автомобіля Volkswagen Polo

Послідовність демонтажу управління та регулювання стрижнів.

Послідовність роботи над демонтажу вентилятора плит.

Послідовність роботи для демонтажу додаткового резистора для плит.

Відновлення продуктивності та заміни несправних вузлів

У більшості випадків експлуатація вентилятора плит може бути відновлена. Для цього необхідно виконати набір регуляторних робіт, пов’язаних з очищенням, змащенням, заміною втулків та підшипників, пензлів.

У випадку, коли вентилятор печі не підлягає реставрації, її слід замінити сукупність. Ви можете придбати недорогий вентилятор спини (код 6Q1819015G). Його

видалити, volkswagen, polo

Трохи дорожче коштуватиме аналогу (близько 2.500). Його статті 6Q1819015H, 05991151, 664103.

Оригінальний вентилятор піч коштує приблизно вдвічі дорого.

видалити, volkswagen, polo

Піч резистор, аналог, статті 6Q0959263A, 34370, 30934370 коштуватиме близько 1.200 (новий). Перше використання реостату неможливо придбати. У нього обмежений ресурс, і, можливо, до моменту покупки він практично розробив його.

видалити, volkswagen, polo

Якщо внаслідок серйозної несправності або дорожньої ДТП, конструкція нагрівача салону Поло Волсвагена підлягає заміні сукупності (повністю), ви можете придбати нагрівач контракту за ціною 10.000.

Заміна радіатора охолодження Volkswagen Polo Sedan

Щоб видалити та встановити радіатор, вам знадобиться набір гайкових ключів та головки. Плоска викрутка, а також перехресна форма.

Процедура проста, але важливо дотримуватися всіх кроків. Усі роботи, пов’язані з радіатором, виконуються, коли двигун охолоджується вниз.

 • Перш за все, варто вимкнути клемну клему, він веде до акумулятора.
 • Рідина осушується в системі охолодження.
 • Блок з проводами відключається для ближнього та високого світла.
 • Засувка стиснута, а пальник турнік витягується для роботи поворотних сигналів. Отримує лампу з передньої частини розміру. Візьміть викрутку в руки, а мікросхема знімається з електричного коректора. Над фари спереду потрібно скрутити два гайки. Подолати опір засувки і рухайтеся вперед по фарі. Після цього вам потрібно розібрати його. Друга фара видаляється однаковими.
 • На підкладках переднього бампера є кілька горіхів, їх потрібно буде відкрутити. У центрі нижче вам потрібно буде знайти гайки та видалити їх. Необхідно подолати опір кріплень у отворах фари, зони з обличчям радіатора та передніх крилах автомобіля. З акуратними рухами потрібно взяти бампер з тіла. Бампер слід видалити.
 • Необхідно розібрати вхід повітря.
 • Вимкніть блок електричного вентилятора. Видавити кріплення і вийміть вентилятор за допомогою кожуха.
 • Виконайте демонтаж шланга, відповідального за нагрівання та вентиляцію картера двигуна.
 • Послабте затискач, який приймає, і приносить шланги системи охолодження та вимкніть трубки.
 • Залишається скрутити чотири гвинти, прикріплені до радіатора та тіла.
 • Радіатор знаходиться на подушках, які слід добре перевірити, якщо є якась шкода. Якщо присутні мікросхеми або деформація, то її потрібно змінити.
 • Усі деталі також збираються лише у зворотному порядку.
 • Антифриз наливається в систему, а пробок повітряні дорожні рухи видаляються.

Після завершення роботи ми рекомендуємо перевірити стан радіатора та інших вузлів.

Перш ніж починати роботу над ремонтом або заміною системи опалення, необхідно осушити всю теплоносія, щоб вона не витікала в майбутньому. Крім того, вам потрібно підготувати стандартний набір інструментів, серед яких повинен бути тип викрутки “Philips” з поперечною форсункою. Важливо переконатися, що проблема саме в радіаторі. Це може виявитися в засміченні або постійному витоку рідини звідти.

Початок роботи.

Перше, що потрібно зробити, це видалити панель приладів.

Після цього необхідно вимкнути прокладки проводів з відповідних клем додаткового опору, які належать до електричного двигуна нагрівача. Далі йде поворот, щоб відкрути три гвинти, які тримають канал на самому нагрівачі. Крім того, вам потрібно відкрутити ще два гвинти, які реагують на фіксацію на вхід повітря обігрівача.

видалити, volkswagen, polo

Після виконання всіх вищезазначених дій вам потрібно зняти одну гайку, яка тримає кронштейн протоки на передній частині, після чого протока може бути повністю видалена.

Далі вам потрібно буде відкрутити пару гвинтів, що тримають накладки радіатора нагрівача. Це дозволить нам зняти кришку. Також необхідно послабити затискачі та вимикати шланги з відповідних труб. До речі, не буде зайвим піклуватися про те, щоб злити решту решти теплоносія. Тому перед тим, як вимикати труби, потрібно встановити будь.який підходящий контейнер під дном. Крім того, ми не повинні забувати, що ця рідина не повинна потрапляти в землю або відкривати ділянки шкіри, тому вам потрібно заздалегідь подбати про власну безпеку через спеціальні рукавички та окуляри.

Після цього ви можете розтягнути радіатор нагріву інтер’єру автомобіля. Розглянувши його та побачивши проблеми, які неможливо усунути, використовуйте новий радіатор, встановивши його на місці старого. Процедура установки повторює порядок видалення, але в зворотному напрямку.

Особливості демонтажу інших елементів

Іноді трапляється, що система опалення повинна бути предметом більш ретельного огляду та подальшого відновлення. Для цього вам потрібно зробити це майже повним розбиранням, процес якого ми зараз продемонструємо. Це дозволить вам краще відремонтувати плиту.

видалити, volkswagen, polo

Іноді потрібно замінити набір вузла системи опалення

Отже, щоб видалити вентилятор нагрівача, вам потрібно зробити кілька простих дій. Для початку необхідно трохи згинати кришку протоки в бік, який виготовлений з гнучкого матеріалу, щоб ви не боялися його зламати. Він розташований на місці, де розташовані ноги пасажира переднього сидіння. Далі відключається електричний роз’єм додаткового опору, який де.енергізує систему. Тим не менш, це не звільняє вас від необхідності попереднього відшкодування клеми від акумулятора. Після цього потрібно буде трохи вичавити відповідну засувку за допомогою викрутки. Тепер ви можете злегка скрутити вентилятор ліворуч, поки він не стикається, і його можна зняти.

Часто необхідне демонтаж панелей біля ніг пасажира

Що стосується додаткового опору нагрівача, то він, разом із тепловою реле, розташована в одному місці. Часто трапляється, що вентилятор нагрівача працює неправильно в тому чи іншому режимі. Більше того, іноді він просто не може перейти у відповідний режим. Ця причина може бути саме проблемою при функціонуванні додаткового опору. Якщо причина по.справжньому полягає в цьому, то буде потрібно замінити плату за анексію. Ця процедура передбачає, що необхідно відкрутити кришку еластичного матеріалу, про який ми вже згадували, що належить до протоки. Це дозволить демонтувати електричні одиниці. Після цього можна буде стиснути бічні колодки, в результаті чого ми можемо зняти сам опір.

Заміна радіатора охолодження двигуна, Vag Volkswagen Polo Sedan

Детальніше про ремонт та обслуговування седана Volkswagen Polo в нашому службі автомобіля в G. Москва

Заміна (видалення/встановлення) радіатора VW Polo 1.6 (з 2010 до n.у.)

Автомобіль: седангеліст Volkswagen Polo: 1,6 105 літрів.З. CFNA та 1,6 85 літрів.З. Вихід CFNB: з 2010 року.у. у 2015 році.у. і з 2015 року.у. на n.у.

Радіатор системи охолодження: 1. труба шланга розетки; 2. лівий танк; 3. труба шланга живлення; 4. пристосування шланга пари.утлет; 5. Правий танк.

Під час роботи автомобіля Volkswagen Polo, седан дуже часто всередині радіатора, а також у прилеглих до нього труб, утворюється накопичення твердих відкладень. Все це тягне за собою надзвичайно негативні наслідки, аж до поломки двигуна. Ось чому важливо усунути систему охолодження в часі і, якщо необхідно, замінити радіатор.

Своєчасна заміна радіатора, зробленого майстрами нашого клубного обслуговування автомобілів, запобіжить проблемам в роботі системи охолодження вашого автомобіля, а не перегрівати перегрівання двигуна.

Ціна заміни радіатора включає ціну первісного радіатора VAG та VAG антифриз. Країна виробництва. Німеччина.

VW Polo Sedan MPI 1.6 CFNA (105L.З.), 2010.у.

VW Polo Sedan MPI 1.6 CFNA (105L.З.), 2011.у.

VW Polo Sedan MPI 1.6 CFNA (105L.З.), 2012.у.

VW Polo Sedan MPI 1.6 CFNA (105L.З.), 2013.у.

VW Polo Sedan MPI 1.6 CFNA (105L.З.), 2014.у.

VW Polo Sedan MPI 1.6 CFNB (85L.З.), 2014.у.

VW Polo Sedan MPI 1.6 CFNA (105L.З.), 2015.у.

Ми самостійно змінюємо радіатор автомобіля седана Volkswagen

Автомобіль повільно покрився на гарячій пустелі. Він долає пару десятків метрів і зупиняється. Пил летить скрізь, а їдкий пар падає з.під грилі радіатора. Знайома картина? Напевно, у кожному другому американському фільмі є подібний “персонаж”.

Проблема відмови системи охолодження на седані Volkswagen Polo. це звичайний головний біль для багатьох власників автомобілів. Однак, якби наш «герой» не міг протистояти погоні на стрілянину, внаслідок чого радіатор був пробитий, то насправді зрив, як правило, пов’язаний із зносом окремих елементів системи.

Основна функція радіатора. охолонути двигун. Додаткові завдання пристрою включають взаємодію з системою нагрівання та вентиляції, а також правильну роботу кондиціонера (якщо є в автомобілі).

Без радіатора подальше життя автомобіля неможливо. Система підтримує оптимальну температуру двигуна. Якщо двигун перегрівається, він зламається. Тому у випадку проблем із охолодженням електростанції слід серйозно подумати про придбання та заміну радіатора.

Типи радіаторів

Яку одиницю вибрати? Ринок сповнений пристроїв охолодження двигуна. Шукаючи бажаний варіант для поло, седан повинен керуватися наступними критеріями.

По.перше, об’єм радіатора впливає на рівень передачі тепла. Тому вам потрібно вибрати пристрій з великою кількістю труб. Якість передачі тепла залежить від товщини труб та їх кроку. Чим менша відстань між ними і товщиною поверхнею труб, тим краще радіатор дасть тепло.

Ваїслі, вам потрібно врахувати матеріал, з якого виготовляється пристрій. Більшість зразків, представлених на ринку, мають алюмінієвий корпус, який має більшу жорсткість порівняно з мідним композитом. Мідні радіатори більш міцні та надійні, ніж алюміній. Але набагато дорожчі, ніж зразки алюмінію. Крім того, товщина їх труб менше, що зменшує коефіцієнт теплопередачі.

По.третє, споживання металів впливає на теплопередачу. На деяких моделях це посилюється штучно, «збільшуючи» додаткові охолоджуючі пластини у вигляді ребрів на матеріалі.

Нарешті, форма охолоджувальних труб впливає на ефективність радіатора. Плоскаса овальна форма гарантує правильне розподіл повітря порожнини. У круглих трубах є “мертві зони”, де повітря не проникає.

Відповідно до критеріїв, можна виділити кілька груп охолоджувальних елементів:

 • Алюмінієва трубка.luna радіатори.найпростіші та найдешевші. Крім того, їх найчастіше використовують у автомобілях. Трубки мають овальну секцію. Корпус оснащений сучасними стрічками, які збільшують передачу тепла.
 • Труба.пластичні одиниці, виготовлені з алюмінію, використовуються рідше. Трубки мають круглу форму. Дизайн також забезпечує охолоджувальні таблички.
 • Трубчасті.luna та трубчасті.пластинові установки, виготовлені з міді, сталі та латуні, майже ніде не використовуються. Такі стародавні пристрої можна знайти лише на вантажівках.

Таким чином, при виборі радіатора для седана поло, товщина ядра. це вирішальні моменти, які повинні відповідати розміру заводської одиниці, кількості труб, відстані між ними, їх формою, наявністю додаткового охолодження Елементи, а також привабливий вигляд, який гарантує хорошу якість зібрання.

Якщо немає бажання шукати відповідний радіатор для седана поло, ви можете придбати оригінал у VAG зі статтею 6R0121253. Його розміри: довжина. 649 мм, ширина. 340 мм, висота. 26 мм. Однак така річ не дешева: в інтернет.магазинах вартість починається з позначки з 7700 аналогів може бути обрана на значно меншу суму.

Потік робочої рідини на панелі радіатора Polo Sedan є впевненою ознакою несправності системи охолодження, яка вимагає заміни пошкодженого елемента.

Заміна пристрою. складний процес. Основна його складність полягає у видаленні панелі, що можливо лише за допомогою демонтованого переднього бампера.

Важлива умова, яку слід спостерігати на початку процедури: всі роботи слід проводити з холодним двигуном.

Посібник для самостійного розширення радіатора

Для роботи вам потрібен набір гайкового ключа з різними головами та парою викрутки: хрестоподібно та плоским.

Послідовність дій щодо заміни системи охолодження седана поло:

 • Від’єднайте негативний клем від акумулятора.
 • Злийте робочу рідину з системи.
 • Відключіть блок з проводами, відповідальними за близький і високий освітлення фар.
 • Ми стискаємо засувку і вимикаємо блок опіку, який керує роботою індикаторів поворотної точки.
 • З блоку Fara ми виносимо картридж із боєприпасів.
 • За допомогою викрутки вимкніть блок електричного коректора фар.
 • Попереду, над фари, відкрутіть два болти.

Подолавши опір фіксаторів, ми рухаємо фари вперед і демонтуємо її.

Термінність системи також може бути перевірена в свою чергу на кожній стороні, якщо контейнер не утримує весь блок. Щоб не було витоку рідини через насадки системи, перш ніж підключати шланги до поверхні труб, рекомендується нанести невеликий шар “герметика”.

Ремонт

Визначивши причину несправності, ви можете почати ремонтувати або замінити невдалих обладнання.

 • З низьким рівнем теплоносія, у системі охолодження двигуна є велика ймовірність “пробки повітряного руху”. У цьому випадку необхідно усунути витоки рідини та додати до рівня. І вийміть пробку наступним способом:
 • запустити двигун;
 • Зачекайте, поки вентилятор охолодження увімкнеться;
 • Щоб штовхнути форсунки по всій довжині до моменту, коли бульбашки не перестають залишати розширювальний бак.
 • Якщо обкладинка не утримує тиску, то його потрібно замінити, цей елемент не є некомбінації.
 • Щоб замінити термостат, вам знадобиться:
 • Злийте теплоносій із системи охолодження двигуна;
 • Відкрутіть затискач і вийміть гумову трубу з кришки термостата;
 • Відкрутіть кріплення обкладинки термостата і отримайте його;
 • Замініть на новий і збирайте все у зворотній послідовності.
 • Щоб вирішити проблему за допомогою забитого радіатора, ви можете використовувати миття або можете замінити. Промивання, якщо це дає позитивний ефект, то на короткий час. Щоб замінити його, необхідно демонтувати всю панель приладів або вирізати отвір на його стороні. Для цього знадобиться багато часу, але результат буде кращим і триватиме довше.
 • Щоб відремонтувати вентилятор, вам потрібно його демонтувати. Щоб дістатися до цього, вам потрібно зняти коробку Duffel з боку пасажира. Після зняття електродвигун повинен бути підірваний стисненим повітрям і змастити поверхні змащення. Потім подайте заявку на нього і перевірте продуктивність. Якщо очищення та змащення не допомогли, то необхідно замінити новим і зібрати все у зворотному порядку.
 • Щоб усунути наступну несправність, вам потрібно отримати резистор, він стоїть за безладом. І перевірте запобіжник, якщо він спалений, спробуйте замінити його і перевірити продуктивність електродвигуна без складання. Якщо заміна запобіжника не допомогла, то необхідно замінити весь реостат.

видалити, volkswagen, polo

Ці рекомендації допоможуть вам усунути несправності змішувача на седані поло своїми руками та заощадить гроші та час. Але головна рекомендація полягає в тому, що необхідно вчасно обслуговувати машину. І підтримуйте всі деталі чисті, а розтирання поверхні завжди повинні бути змащені, це продовжить їхнє життя і дасть вам впевненість у роботі автомобіля в холодний сезон.

Можливі причини, коли плита поло, погано зігріває

Сувора холодна зима та нестерпно спекотне літо. так, чергуючи один за іншим цілий рік, сезони керують на карті клімату нашої країни. Ми, автомобілісти, повинні постійно адаптуватися до нескінченних примх погоди. Взимку ми якнайшвидше очищаємо сніг, який випав протягом ночі, щоб ми швидко впали на сидіння, відгороджувались від низької температури на вулиці та насолоджуватися теплим повітрям від вентилятора системи опалення.

Влітку, щоб не задушити гарячими парами гарячого сонця, стоячи в пробці, ми перемикаємо робочий режим печі на холодне видування, скручуючи ручку майже до кінця і повністю відкриваємо всі вікна в каюта.

Але також трапляється, що, якнайшвидше зігріти тепле повітря плиту, ви помічаєте, що вентилятор або взагалі не крутиться, або дає йому холодне повітря. Порив системи опалення є поширеною проблемою для багатьох сучасних іноземних автомобілів, які не пристосовані до кліматичних умов нашої країни. Більше того, як правило, він з’являється в самий непропортний момент. коли колонка термометра різко опускається нижче нуля.

Чому саме з настанням холодної погоди виникає труднощі, і плита перестає зігріти? Ми відповімо на запитання з питанням: Що відбувається з електронними пристроями, які не працюють тривалий час? У найкращому випадку розряд акумулятора, в найгіршому. пристрій перестає працювати.

З плитою. це та сама історія: хто влітку включатиме систему опалення? Тож це коштує весь сезон для будь.кого потреб. І коли власник згадує її на першому морозі, тоді все запам’ятовується вся образа: вона відмовляється зігріти.

Серйозно кажучи, система опалення повинна постійно брати участь. В іншому випадку результат. це одне. великі фінансові витрати на ремонт вузла.

Volkswagen Polo Sedan. це вічна боротьба автомобілістів із нагрівальною системою. Численні скарги власників “німців” щодо поганої роботи печі та дуже повільного нагріву кабіни, і двигун викликає лише здивування. Автомобіль, розроблений спеціально для дорожніх умов Росії заради коливань погоди, зігрівається гірше, ніж Ваз “Буржуазія”. Як таке можливо?

Як замінити радіатор плит на Volkswagen Polo

Щоб замінити радіатор нагрівача, необхідно зробити багато роботи, і часто ця процедура не вирішує проблему поганого нагріву кабіни. Перш ніж отримати радіатор, ви повинні переконатися, що проблема полягає в її несправності. Для цього перевірте всі елементи системи і лише потім перейдіть до заміни.

видалити, volkswagen, polo

Діагностика

Щоб дізнатися, на якому сегменті системи тепло зникає, потрібно проводити діагностику. Перевірка правильної роботи системи охолодження, оскільки нагрівання в кабіні залежить від того, як нагрівається теплоносій у двигуні. Наприклад, якщо термостат постійно відкривається, то рідина не зігріється до робочої температури, або буде зігрітися, а тривалий час. Перевірка вам потрібно почати з радіаторних труб. Їх потрібно перевіряти рукою на двигуні, нагріваному до робочої температури. Вони повинні бути гарячими, якщо це не так, то вам потрібно перевірити труби на кран. Якщо вони теплі, то клапан нагрівача несправний, його потрібно замінити. Якщо все гаряче скрізь, але все ще немає тепла, то необхідно замінити або вимити плиту. Хоча останній спосіб простіше, він не завжди дає позитивний результат, якщо є вдосконалення, то це триватиме недовго.

видалити, volkswagen, polo

Ремонт

Після діагнозу та визначення несправного вузла ви можете перейти до ремонту. Щоб замінити радіатор на седан Volkswagen Polo, ви можете піти двома способами: з видаленням торпеди і без цього. Розглянемо обидва методи. Перший метод менш естетичний, але більш практичний.

Метод 1

Щоб відремонтувати часткове різання панелі, вам потрібно:

 • Злийте охолоджуючу рідину з системи охолодження двигуна (ви можете злити рідину лише з радіатора, а багажник пригнічується, щоб уникнути потоку рідини).
 • Вийміть полицю і покрийте під панель на центральній консолі.
 • Демонтувати кришку на лівій частині центральної консолі (чотири гвинти). За її двома трубами буде видно, що надходить від моторного відсіку до плитки.
 • Вийміть затискачі з шлангів і, замінюючи контейнер для збору рідких залишків, відключіть форсунки.
 • Використовуючи невелику ножову пилю або ніж, обріжте обігрівач на обігрівач з труб (два паралельні порізи повинні дозволити згинати пластик і отримати радіатор).
 • Отримайте старий і покладіть нову, підключіть форсунки та затискач із затискачами.
 • Налийте теплоносій, перевірте систему наявність витоку та позбутесь від пробки повітря, “накачаючи” систему.
 • Зігніть шматок зігнутого пластику на місці і акуратно ущільнюйте клеєм або гарячою пайкою.
 • Встановіть полицю та кришку під панель назад.

видалити, volkswagen, polo

Метод 2

 • Повне видалення торпеди для забезпечення доступу до нагрівача кабіни.
 • Вийміть важіль коробки передач;
 • демонтувати важіль паркування гальма та накладки під ним;
 • Отримайте на передній панелі прокладки та вийміть центральну консоль;
 • Відкрутіть і дістаньте подушку безпеки на кермі і вийміть саме кермо;
 • Відкрутіть комутатори керма та вистилаючи центральну колонку;
 • Вийміть щит пристроями і вимкніть з нього клеми;
 • демонтувати рукавичку та подушку від пасажира;
 • Отримати блок радіо та управління; нагрівач;
 • Вийміть облицювання передніх стелажів;
 • Вийміть кронштейн на передній панелі;
 • демонтувати обкладинки з боків торпеди з обох боків
 • Відкрутіть блок запобіжників;
 • Відкрутіть діагностичний роз’єм і стисніть його всередину;
 • Для подальшого демонтажу нам знадобиться помічник: ми беремо торпеду з обох боків і спочатку тягнемо її, а потім отримуємо його і візьмемо його.
 • Злийте охолоджуючу рідину з системи охолодження двигуна або вичавіть труби, що йдуть до печі з двигуна, і злийте теплоносій лише з обігрівача.
 • Відключіть клеми живлення від печі.
 • Відкрутіть протоку та впускний повітря з нагрівача та видаліть їх.
 • Відкрутіть гвинти радіаторної підкладки та отримайте її.
 • Ми послаблюємо затискачі та видалимо труби (у них буде рідина, необхідно вжити заходів, щоб уникнути розливу теплоносія в внутрішню частину автомобіля, інакше пролита рідина нагадує вам про заміну її запаху на дуже довго час).
 • Отримайте радіатор і огляньте його на наявність дефектів, або замініть його на новий (розмір 17917732), або відремонтуйте старий.
 • Далі зберіть все у зворотній послідовності, поки не з’єднати момент труб.
 • Вилийте теплоносій і перевірте систему наявність витоків рідини, якщо немає витоків, то продовжуйте збір.

видалити, volkswagen, polo

Описані вище методи допоможуть вам самостійно відремонтувати плиту. Перший метод підходить для тих, хто не дуже переживає цілісність торпеди і готові пожертвувати естетичним компонентом заради простоти заміни. Другий підходить для тих, хто, крім цього ремонту.

Ремонт та заміна радіатора печі з Volkswagen Polo: Фото та відео | Нові машини в Воронеж

Мотор прогрівається, плита дме холодне повітря. Volkswagen Bora

Саме блокування внутрішніх поверхонь автомобільного радіатора найчастіше стає спотиканням у хорошій роботі плитки.

Історія власника Volkswagen Polo Sedan. Незалежний ремонт. Ну, я почав вирвати плиту, гарантія змащена.

Найпростіший спосіб. придбати новий подібний підрозділ. Для того, щоб ручка центральної демпфери була доступна для видалення, вам потрібно зняти дві форсунки протоків, які передають тепле повітря на ноги водія та передній пасажир.

видалити, volkswagen, polo

Це може виявитися в засміченні або постійному витоку рідини звідти.

Жовті стрілки показали, де болти, внизу, теж є 2 шт., Вказуються лише один.

Ми також витягуємо металеві затискачі зеленого овалу після того, як всі болти скручуються, а затискачі видаляються, бордо може бути вилучено. Перегляд без бордо, біла ганчір’я, це звукова ізоляція, під ним є двигун плит, його потрібно обережно зняти в бік, після різання пластикової стягнення зеленої стрілки.

Volkswagen Polo 2014. Ремонт плит.Заміна радіатора.

Відключіть роз’єми, тепер вам потрібно відключити роз’єми двигуна, щоб ви могли отримати сам двигун. Далі відключається електричний роз’єм додаткового опору, який де.енергізує систему.

Тим не менш, це не звільняє вас від необхідності попереднього відшкодування клеми від акумулятора.

Після цього потрібно буде трохи вичавити відповідну засувку за допомогою викрутки. Тепер ви можете злегка скрутити вентилятор ліворуч, поки він не стикається, і його можна зняти.

Піч погано зігрівається. Що робити? Volkswagen Passat B3. B4

Часто необхідно демонтувати панелі біля ніг пасажира, як для додаткового опору нагрівача, а потім, разом із тепловою реле, він розташований в одному місці.

Часто трапляється, що вентилятор нагрівача працює неправильно в тому чи іншому режимі. Більше того, іноді він просто не може перейти у відповідний режим.

Ми перевіряємо, чи працюють пристрої: ми контролюємо зміни в індикаторах пристрою. Основні умови, з якими повинен відповідати робочий термостат: якщо один із пристроїв або обидва не відповідає індикаторам, він повинен бути замінений.

Ми збираємо все у зворотному порядку і перевіряємо, чи працює плита належним чином. Якщо проблема збережена, а система нагріву не зігрівається, то слід продовжувати перевіряти радіатор.

Він може виникнути з різних причин: найчастіше звичайне промивання системи охолодження стає основною частиною обігрівача.

Якщо це працює, то ми слухаємо вентилятора. Тому тепле повітря дме на першій і другої швидкості та на високій швидкості.

Також проблема може бути демпфером. Відразу після двигуна печі є демпфер, який ділиться потіками повітря.

Один потік через радіатор, а другий безпосередньо. Тож ця демпфера має дуже дивну конструкцію.

Цей дуже паралон розсипається з часом, розсипається, випаровується загалом, виявляється, що демпфер перестає виконувати свої функції. TC, навіть у закритому положенні, проходить через ці отвори, і відчуття печі не хотів зняти торпеду: це могло б сказати, що робити? Олексій, ти можеш змащуватися, але це як мертвий рожевий.

Але так, що він такий, його потрібно витягнути з справи забули сфотографувати цей процес. Для цього ми грішимо з викруткою з 4 гумовими подушками, показані зі стрілками і витягують з корпусу електричний роз’єм з корпусу. Потім я рясно поливається в місця, зазначені стрілами рідкої силіконової мастила.

Вирішення проблеми поганої роботи плитки VW. Volkswagen Polo Polina

Після кожної АЗС я підключився, не збираючи всю структуру, двигун до роз’єму під панеллю приладів і прокрутив його з мережі. Потрібно придбати новий радіатор плит.

Автомобіль Volkswagen Polo далеко не новий, протягом 15 років він подорожував по країні, йому вдалося змінити декількох власників, пробіг майже тисячі кілометрів. Власник вибрав радіатор плит Swag, хороший варіант. Позаду кожної 10 років роботи, мінімум.