Як видалити обшивку заднього дверного седана. VW Polo Sedan. Як дверцята

Інструкції з видалення дверної шкіри на седані Volkswagen Polo

Підкладка встановлена ​​трьома гвинтами та секретними пластиковими замками.

Гвинти з кріплення обшивки розташовані. два під підкладкою ручки, один під динамік.

 • Тонка прорізна викрутка або ніж, бажано з тупим лезом; якщо ви готуєте пластикові шпателі замість ножа, буде менше шансів пошкодити пластик.
 • Голова або клавіша TORX T30 мають конфігурацію робочої частини у вигляді шестизіркової зірки.Щоб скрутити гвинти, вам потрібен Torx на 30.
 • Clipsoder, щоб видалити пластикову гравюру з капота з корпусом дверей; зручно використовувати такий пластиковий шпатель. Великий гачок чудово підходить для реанімації кліпу, невеликого. для натискання на шкіру.
 • плоскогубці.

За відсутності ключа Torx T30 не намагайтеся повернути гвинти з іншим інструментом. Навряд чи можна буде відкрутити гвинт, але зірвати краї голови та створити додаткові проблеми для себе.

Алгоритм видалення

Перед початком роботи над правилами безпеки необхідно зняти мінус термінал з акумулятора.

 • Щоб забезпечити доступ до двох кріплення гвинтів, спочатку слід зняти декоративну накладку на ручці дверей. Для цього вам слід обережно, щоб не пошкодити шкіру, щоб вставити викрутку або лезо ножа в зазор між ручкою і накладкою і потягнути її. На деяких моделях на декоративній підкладці є блок управління, що регулює зовнішнє дзеркало, з якого необхідно відключити роз’єм з проводами. Покладіть з одним шпателем вгорі. Вставте друге, рухайтеся вниз по зазору вниз і натисніть. Ми усуваємо проводку з джойстика регулювання дзеркала.
 • Ключ Torx T30, вимкніть два гвинти, розташовані у верхній та нижній частині ручки. У нижній частині обшивки під захисною решіткою динаміків є третій гвинт, який також повинен бути виведений. Третій болт під оратором.
 • Використовуючи Clipsoder, вийміть усі засувки з затискача та піднімаючи шкіру, щоб відокремитись від дверей. Звичайно, ви можете обійтися без кліпсодера, стискаючи обшивку руками, докладаючи значних зусиль, починаючи з області місця розташування динаміки. Але є ризик зриву фіксаторів.

Після натискання на кліп карту потрібно витягнути, щоб витягнути ще один замок із канавки. Ви можете це побачити, злегка зігнув шкіру.

Ми усуваємо частину, зазначену червоною стрілкою. Протилежна частина (жовта стрілка) просто виводиться з заручини.

Після демонтажу ви можете перевірити якість оцинкованого тіла.

Встановлення шкіри

Перед початком встановлення слід переконатися, що цілісність пластикових засувок.

При вилученні обшивки без кліпсодера затискачі залишаються у дверях у положенні. Якщо замки не пошкоджені, перед встановленням шкіри вони повинні бути «повіслені» лопаткою, спочатку вставляючи його між мембраною та шайбою, а потім штовхали вгору.

Затискачі для підпарку або дефекти повинні бути замінені на нові.

Встановлення шкіри здійснюється в наступній послідовності:

Підключіть двері замка для дверей. Зафіксуйте джгути електричної проводки та підключіть усі роз’єми, роз’єднані раніше до контрольних блоків центрального замка, скляного підйомника та дзеркало. Підключіть динамік. Підключивши підводний клем акумулятора, щоб перевірити продуктивність усіх електричних механізмів. Попередня перевірка дозволить вам виправити проблеми, які виникли вчасно, поки двері не будуть повністю зібрані. Встановіть кожух на місці і переконайтесь, що засувки збігаються з місцем посадки

Виправити затискачі легкими ударами або натисканням вручну. При встановленні обшивки варто звернути увагу на це виступу, що входить у канавку дверей біля скла. Пластик тут дуже м’який, часто вигинається і піднімається нерівномірним.

Оберніть три гвинти за допомогою ключа Torx T30. Встановіть декоративну колодку на місці.

Всі роботи слід проводити ретельно без використання валової сили.

І це дуже хворі кліпи, два зламані праворуч. результат видалення без кліпсодура.

Часто виникають невеликі проблеми при вилученні електричних роз’ємів, які слід витягнути, коливається з боку в бік з повним розблокуванням засувки.

Волксваген Поло

Щоб вирішити ряд завдань з ремонту, вам часто потрібно зняти шкіру дверей на Volkswagen Polo. Механічний знос пластику, пошкодження обличчям до матеріалу або інших проблем із дверима призводить до заміни обробки або необхідності її демонтажу. Операція досить проста. Але деякі моменти повинні бути відомі заздалегідь. Також перед тим, як демонтувати, необхідно підготувати відповідні інструменти.

Необхідні інструменти

Щоб правильно виконати підкладку дверного поло водія, потрібні такі інструменти:

 • Пластикові леза, вони не пошкодять матеріал обшивки. Якщо їх немає, то ви можете використовувати ніж з тупим лезом або тонкою викруткою (прорізано).
 • Ключ Torx або голова з шестизірковою зіркою на 30, щоб демонтувати гвинти.
 • Пластикове лезо з великими і маленькими гачками. Їй легко смикати засувку, не пошкоджуючи деталей.
 • Плоскогубці.

Обшивка кріпиться трьома гвинтами, а також використовуються пластикові засувки. Гвинтові кріплення розташовані внизу під динаміком (1) та на ручці під накладкою (2). Щоб не зламати головки гвинтів, ми не рекомендуємо використовувати інші типи інструментів, за винятком ключа.

Видалення підкладки на поло

Перед тим, як розпочати демонтаж, вам потрібно вимкнути запалювання, скинути мінус дріт з акумулятора. Тоді ви можете перейти безпосередньо до видалення оболонки дверцята водія:

Пластикову підкладку видаляється з ручки. лопатка вставляється в зазор, а декоративний бар ретельно видаляється.

Якщо на підкладці розташований блок регулювання дзеркала, то проводка повинна бути відключена.

Ключ або голова скручується в ручці, розташованій у ручці.

Гвинт під динаміком також скручений.

Використовуючи Clipsoder, пластикові засувки ретельно демонтують. Почніть цю процедуру краще знизу. Фіксатори на передній картці лише сім штук. 6 однакового розміру і на один менший. На задніх дверях засувки однакові. Обшивка трохи витягнута вниз, щоб зняти останній фіксуючий елемент з канавки, і повністю видалено.

Проводка вікон, центральний замок, зовнішні дзеркала відключається. Для цього вичавіть замок і зніміть блок

Якщо роз’єм виходить щільно, то рекомендуємо стиснути замок і обережно витягнути блок, переміщуючи його з боку. Динова вилка вимкнена. Передач ручки дверей і спалювання дроту знімається. При необхідності, то демонтрує пробку технологічного отвору.

Зворотна установка обшивки

Після ремонтних робіт обшивки необхідно правильно поставити на місце. Якщо будь.яка з засувок не підлягає реставрації, то нові елементи слід придбати заздалегідь.

 • Кабель замок приєднується.
 • Поля проводів фіксуються.
 • Роз’єми блоків управління підключені до центрального блокування, дзеркала, вікон, динаміки. Тут необхідно належним чином розмістити направляючу тягу вікон. Троянки точно в пазі між обмежувачем направляючого кліпу та пелюсткою.
 • Мінусовий термінал підключений до акумулятора, продуктивність усіх систем перевіряється.
 • Обшивка встановлена ​​на дверях. переконайтеся, що засувки впали на місце.
 • Затискачі фіксуються натисканням або не підходячи.
 • За допомогою голови або клавіші гвинти скручуються.
 • Декоративна підкладка ручки встановлюється на місці.

Поло демонтаж дверей

Після цього кожух може бути відстежений від затискачів, як ми зазвичай починаємо знизу і відриваємо, у верхній частині ми підтягуємо його від канавки біля самого скла. Після того, як ми його зняли, ми не тягнемо сильно, вам потрібно спочатку розстебнути кабель.

Стрілка вказує на язик, який фіксує сорочку для кабелю, вам потрібно витягнути її, а потім розтягнути сорочку з направки та скинути кабельний гачок

І так, ми зняли шкіру, мені не потрібно далі розбирати двері на роботі, але я розповім вам про деякі моменти, які можуть стати в нагоді в майбутньому аналізі.

Зверніть увагу на кліпи, які тримають обшивку, вони повинні мати справу з ідеєю під час видалення, але це не завжди вийде, і вам потрібно випрямити їх вручну, якщо ви цього не робите, ви не ляскаєте шкіри назад.(На фотографії з Лева, випрямлений кліп)

Як видалити скло? Ми відкриваємо гумовий люк посередині двері, переміщуємо склянку доцільно не зламати скло, тому рукава висаджуються досить щільно.

Якщо ви їх вибили, тоді келих можна безпечно витягнути.

Є один, але ви не можете витягнути втулки, якщо ви не аналізуєте двері повністю, оскільки вони все одно потрапляють всередину

Коли ви збираєте все назад, спочатку вставте кущі в скло, а потім вставте склянку у двері. Коли ви перетягнете склянку у двері і встановите його точно в бігуни, опустіть його до дна до зупинки, він повинен бути чіплений до старшого локомотиву на сидінні

В іншому випадку весь щит з направкою Windows може бути досить просто видалений, відкрутити болти по периметру, потягнути проводку та вийняти.

Іноді замість болтів заклепки натрапляють на периметр, останнім часом все частіше і частіше врятуються, тоді їх потрібно просвердлити, і в результаті застрягають на нових

Зніміть замок. Стрілка вказала на відкриття кріплення личинок, витягніть гумку, всередині є болт, який тримає личинку замка, відкрутити, витягнути личинки

Якщо витягнути, зверніть увагу на ручку дверей ззовні, всередині личинки, є кабель, який фіксується в ручці, його потрібно скинути. Коли ви ставите його на місце, не витягніть його, обережно, як це було в одному положенні і виправляйте його

Заміна задніх дверей Volkswagen Polo

Враховуючи складність роботи з фарбування та ремонту, технічне обслуговування проводиться в сертифікованому СТО з наданням гарантії якості. Незалежне непрофесійне втручання призводить до негативних наслідків.

 • Volkswagen Polo Sedan У транспортному положенні безперешкодний доступ забезпечується задньою частиною, двері кабіни відкриті;
 • Ми знімаємо обидва акумулятори, щоб уникнути короткого замикання в мережі;
 • Ми обережно натискаємо пластикові пробки викруткою, відкручуємо два кріпильні болти в центрі та один знизу. Видалити шкіру;
 • Відключіть дві контактні дошки, візьміть його в бік;
 • Ми витягуємо звичайні гумові пробки. Вони служать додатковою звукоізоляцією;
 • Вийміть гумові ущільнювачі, що керують подвійними склянками, вийміть склянку з звичайного місця;
 • Заключний етап: скручування фіксаторів петлі, зняття дверей для запланованої роботи.

Далі, майстер вирішує встановити нові елементи або відновлення пошкоджених.

Після демонтажу дверей проводиться зорова діагностика петлі. Якщо необхідно, профілактика, заміна проводиться.

Необхідний інструмент та рідина

Під час підготовки до джигсової картки дверей важливо заздалегідь підготуватися, щоб не відволіктися від роботи над сторонніми речами. Для виконання роботи вам знадобиться:

Клей. Краще використовувати розпилений варіант у спреї та тепловому опорі. Такий товар легко придбати в спеціалізованому магазині

Вибираючи, важливо враховувати використаний матеріал. Отже, 888 Ultra Blue підходить для шкіряних виробів (натуральних, штучних)

Кисть або папір для подрібнення (P100). Потрібно буде очистити стару дверну карту від знищеного матеріалу. Різкий ніж (будівництво, канцелярські товари) з набором нових лез. Ізопропиловий спирт. В якості альтернативи дозволено використання іншого знежирення. Ножиці (повинні бути різкими). Клей.пістолет і сам клей (за відсутності клею в банці). Багато хто використовує в банку клей “Universal Classic”, застосовуючи його пензлем.

Інструмент для демонтажу внутрішньої панелі. Якщо це відсутнє, ви можете використовувати звичайну викрутку. Ручка або олівець для створення макета. Фен (краща конструкція). Це необхідно у випадку використання природної або штучної шкіри. Ролика. Це буде потрібно, щоб спалахувати справу. Нові кліпи. Під час демонтажу старі кріплення можуть зламатися, тому вам потрібно запастися новими продуктами.

Зазначеного інструменту, як правило, достатньо. У деяких випадках може знадобитися швейна машина, але тоді ви не можете без досвіду роботи або залучати фахівців.

Як видалити шкіру дверей VW Polo

видалити, обшивка, седана, polo, sedan

Задні двері Volkswagen Polo

Скільки ви можете продати сидіння з послаблення верхньої, показаної у верхній засувці латихів, вивільняють нижню частину ручки.

видалити, обшивка, седана, polo, sedan

Крок.By.Step, Детальне вказівки, як розібрати двері VW Polo V, вийміть шкіру дверей на седані поло

Заміна олій та фільтрів Volkswagen Touareg.

видалити, обшивка, седана, polo, sedan

видалити, обшивка, седана, polo, sedan

Видалення обшивки дверей Volkswagen Polo V. Заміна олій та фільтрів Volkswagen Touareg. VASILIY BOLDYREV 77 Перегляд.

видалити, обшивка, седана, polo, sedan

Я вирішив Ottyuningovat маленькі двері на його Полке. Для кнопки кнопки для вікон шістрає гвинтова кнопка, яка повинна від’їжджати від гнізда з тонкою викруткою 6, вийміть ручку з їхніх будинків.

Ми розстебаємо контакти контактів центрального замка, позначені стрілкою на фотографії. Айрат Кадірмаєв любовні машини, особливо мій канал, який негайно попереджає, влада повинна була нормально боялася розірвати типки як тепліший, але не, незважаючи на їхній хліпенкі. Сильний Млін!

видалити, обшивка, седана, polo, sedan

Як розібрати задні двері Volkswagen Polo. Як видалити скло на Volkswagen Polo

Почуття були так від голим пластиковим горошком назад, а не комфортом і нудьгою. Як видалити обробку дверей на Volkswagen Polo Ви використовуєте застарілий браузер.

Цей та інші сайти можуть відображатися в ньому неправильно. Клуб Volkswagen Polo Sedan.

видалити, обшивка, седана, polo, sedan

Як видалити дверну шкіру? Як видаляються підкладка передньої та задньої дверей? Шев і Шелк. Duc Я вже розмістив фотографії обшивки в темі настройки.

видалити, обшивка, седана, polo, sedan

Інформація для всіх зацікавлених. Заради інтересу, який я замовив, і тепер я розміщую фотографію обох разом. вони відрізняються.

видалити, обшивка, седана, polo, sedan

У мене є ця кнопка самозаймання. Ось як поставити його на місце, щоб він не тусувався. Він повинен бути ущільнений у чомусь у гнізді для дверей, наприклад, двостороння стрічка.

Супер-Дюпер клей, трохи нанесений і склеєний. Ви повинні ввести або зареєструватися, щоб відповісти.

Кріплення

На Volkswagen кліп використовується як кріплення. Універсальний елемент легко встановлюється та створюється зі спеціальним зняттям. Ринкова ціна. 200 кліпів мають різні поради:

Нитки кріплення використовуються для з’єднання фрагментів тіла, а ялинки підходять для прикріплення шкіри. Якщо вам доведеться розібрати карту дверей, то ці елементи зламаються, а це означає, що їм потрібно буде замінити їх на наступну збірку.

Заміна також пов’язана з тим, що старі кріплення забезпечать вільну придатність, саме тому сторонні звуки з’являться, коли автомобіль рухається.

Типові несправності вхідних дверей

Найпоширеніший дефект дверей у поло. це знос ущільнювачів. Гумові ущільнення втрачають еластичність з часом, внаслідок чого волога починає потрапляти в проміжок тіла, а двері часто виникають при мінус температурі.

Звук закритих вхідних дверей змінюється, подальша робота з зношеною ущільненням призводить до поломки замка, підняття кріплення та провисаючі двері. Причиною швидкого зносу тюленів є дорожні реагенти та мінус температури.

Щоб уникнути таких проблем, експерти рекомендують герметизацію ущільнювачів з силіконовим мастилом на новому автомобілі та у випадку повного зносу. повна заміна оригіналом.

Ще одна слабка точка вхідних дверей на поло. це фіксатор головного замка. Проявляється стуком, брязкаючи під час руху по нерівній дорозі. Струк виникає через порушення роботи “злоскока” в механізмі замикання, що закриває, воно не падає на місце, послаблюючи саму засувку.

Проблема вирішується за допомогою зйомки пружини зворотного фіксації та її регулювання: “Крекер” засувки повинен вільно рухатися у відкритому положенні для всієї робочої довжини. Така несправність найчастіше виникає з дверима водія, тому якщо під час руху чується приглушений стукіт у салоні, причина, швидше за все, в засуві.

Порушення засувки також може спричинити погане замикання вхідних дверей, коли потрібно поштовх або сила до повного закриття. Це пов’язано з тим, що під час операції засувка зміщується відносно кріплення на 1-2 мм, коли замикаючий штовхач кулаки замку неповна. Вони просто усувають цей дефект: замки затягування кріплення послаблюються, переміщуючи його на відстані 2 мм, і знову затягніть.

Провисання вхідних дверей на Volkswagen Polo спостерігається на п’ятому.шостому році безперервної роботи. Швидкі суглоби зношуються, порушують (слабшають) застібки на тілі. Неможливо запобігти такому захворюванню, тому, купуючи автомобіль з пробігом, увага приділяється геометрії зазорів дверей, стан вузлів навісної структури та кріплення петлі.

Провисання дверей можна легко визначити внутрішніми суглобами на ущільнювачах. є сліди дорожньої грязі, ці місця часто піддаються корозії.

Порив механізму підйому скла призводить до розпущеного закриття скла, яке починає вібрувати під час руху, або до відмови від електричного приводу механізму підйому.

Можлива причина відмови може бути пластиковими направляючими кліпами (один або кілька відразу), які підлягають заміні. Якщо механічні частини лобового скла неушкоджені, без видимих ​​пошкоджень, то сам електричний привід зламається або проводка в ланцюзі зламається.

Як видалити шкіру дверей VW Polo

видалити, обшивка, седана, polo, sedan

Задні двері Volkswagen Polo

Скільки ви можете продати сидіння з послаблення верхньої, показаної у верхній засувці латихів, вивільняють нижню частину ручки.

видалити, обшивка, седана, polo, sedan

Крок.By.Step, Детальне вказівки, як розібрати двері VW Polo V, вийміть шкіру дверей на седані поло

Заміна олій та фільтрів Volkswagen Touareg.

видалити, обшивка, седана, polo, sedan

видалити, обшивка, седана, polo, sedan

Видалення обшивки дверей Volkswagen Polo V. Заміна олій та фільтрів Volkswagen Touareg. VASILIY BOLDYREV 77 Перегляд.

видалити, обшивка, седана, polo, sedan

Я вирішив Ottyuningovat маленькі двері на його Полке. Для кнопки кнопки для вікон шістрає гвинтова кнопка, яка повинна від’їжджати від гнізда з тонкою викруткою 6, вийміть ручку з їхніх будинків.

Ми розстебаємо контакти контактів центрального замка, позначені стрілкою на фотографії. Айрат Кадірмаєв любовні машини, особливо мій канал, який негайно попереджає, влада повинна була нормально боялася розірвати типки як тепліший, але не, незважаючи на їхній хліпенкі. Сильний Млін!

видалити, обшивка, седана, polo, sedan

Як розібрати задні двері Volkswagen Polo. Як видалити скло на Volkswagen Polo

Почуття були так від голим пластиковим горошком назад, а не комфортом і нудьгою. Як видалити обробку дверей на Volkswagen Polo Ви використовуєте застарілий браузер.

Цей та інші сайти можуть відображатися в ньому неправильно. Клуб Volkswagen Polo Sedan.

видалити, обшивка, седана, polo, sedan

Як видалити дверну шкіру? Як видаляються підкладка передньої та задньої дверей? Шев і Шелк. Duc Я вже розмістив фотографії обшивки в темі настройки.

видалити, обшивка, седана, polo, sedan

Інформація для всіх зацікавлених. Заради інтересу, який я замовив, і тепер я розміщую фотографію обох разом. вони відрізняються.

видалити, обшивка, седана, polo, sedan

У мене є ця кнопка самозаймання. Ось як поставити його на місце, щоб він не тусувався. Він повинен бути ущільнений у чомусь у гнізді для дверей, наприклад, двостороння стрічка.

Супер-Дюпер клей, трохи нанесений і склеєний. Ви повинні ввести або зареєструватися, щоб відповісти.

Необхідні інструменти

Щоб правильно виконати підкладку дверного поло водія, потрібні такі інструменти:

 • Пластикові леза, вони не пошкодять матеріал обшивки. Якщо їх немає, то ви можете використовувати ніж з тупим лезом або тонкою викруткою (прорізано).

Обшивка кріпиться трьома гвинтами, а також використовуються пластикові засувки. Гвинтові кріплення розташовані внизу під динаміком (1) та на ручці під накладкою (2). Щоб не зламати головки гвинтів, ми не рекомендуємо використовувати інші типи інструментів, за винятком ключа.

Видалення підкладки на поло

Перед тим, як розпочати демонтаж, вам потрібно вимкнути запалювання, скинути мінус дріт з акумулятора. Тоді ви можете перейти безпосередньо до видалення оболонки дверцята водія:

  Пластикову підкладку видаляється з ручки. лопатка вставляється в зазор, а декоративний бар ретельно видаляється.

видалити, обшивка, седана, polo, sedan

видалити, обшивка, седана, polo, sedan

видалити, обшивка, седана, polo, sedan

Як видалити шкіру дверей VW Polo

видалити, обшивка, седана, polo, sedan

Задні двері Volkswagen Polo

Скільки ви можете продати сидіння з послаблення верхньої, показаної у верхній засувці латихів, вивільняють нижню частину ручки.

видалити, обшивка, седана, polo, sedan

Крок.By.Step, Детальне вказівки, як розібрати двері VW Polo V, вийміть шкіру дверей на седані поло

Заміна олій та фільтрів Volkswagen Touareg.

видалити, обшивка, седана, polo, sedan

видалити, обшивка, седана, polo, sedan

Видалення обшивки дверей Volkswagen Polo V. Заміна олій та фільтрів Volkswagen Touareg. VASILIY BOLDYREV 77 Перегляд.

видалити, обшивка, седана, polo, sedan

Я вирішив Ottyuningovat маленькі двері на його Полке. Для кнопки кнопки для вікон шістрає гвинтова кнопка, яка повинна від’їжджати від гнізда з тонкою викруткою 6, вийміть ручку з їхніх будинків.

Ми розстебаємо контакти контактів центрального замка, позначені стрілкою на фотографії. Айрат Кадірмаєв любовні машини, особливо мій канал, який негайно попереджає, влада повинна була нормально боялася розірвати типки як тепліший, але не, незважаючи на їхній хліпенкі. Сильний Млін!

видалити, обшивка, седана, polo, sedan

Як розібрати задні двері Volkswagen Polo. Як видалити скло на Volkswagen Polo

Почуття були так від голим пластиковим горошком назад, а не комфортом і нудьгою. Як видалити обробку дверей на Volkswagen Polo Ви використовуєте застарілий браузер.

Цей та інші сайти можуть відображатися в ньому неправильно. Клуб Volkswagen Polo Sedan.

видалити, обшивка, седана, polo, sedan

Як видалити дверну шкіру? Як видаляються підкладка передньої та задньої дверей? Шев і Шелк. Duc Я вже розмістив фотографії обшивки в темі настройки.

видалити, обшивка, седана, polo, sedan

Інформація для всіх зацікавлених. Заради інтересу, який я замовив, і тепер я розміщую фотографію обох разом. вони відрізняються.

видалити, обшивка, седана, polo, sedan

У мене є ця кнопка самозаймання. Ось як поставити його на місце, щоб він не тусувався. Він повинен бути ущільнений у чомусь у гнізді для дверей, наприклад, двостороння стрічка.

Супер-Дюпер клей, трохи нанесений і склеєний. Ви повинні ввести або зареєструватися, щоб відповісти.

Кріплення

На Volkswagen кліп використовується як кріплення. Універсальний елемент легко встановлюється та створюється зі спеціальним зняттям. Ринкова ціна. 200 кліпів мають різні поради:

Нитки кріплення використовуються для з’єднання фрагментів тіла, а ялинки підходять для прикріплення шкіри. Якщо вам доведеться розібрати карту дверей, то ці елементи зламаються, а це означає, що їм потрібно буде замінити їх на наступну збірку.

Заміна також пов’язана з тим, що старі кріплення забезпечать вільну придатність, саме тому сторонні звуки з’являться, коли автомобіль рухається.

Парадний вхід

Підкладка встановлена ​​трьома гвинтами та секретними пластиковими замками.

Гвинти з кріплення обшивки розташовані. два під підкладкою ручки, один під динамік.

  Тонкий багажник або ніж, бажано з тупим лезом;

Якщо ви готуєте пластикові шпателі замість ножа, буде менше шансів пошкодити пластик.

видалити, обшивка, седана, polo, sedan

Щоб скрутити гвинти, вам потрібен Torx на 30.

Зручно використовувати такий пластиковий шпатель. Великий гачок чудово підходить для реанімації кліпу, невеликого. для натискання на шкіру.

За відсутності ключа Torx T30 не намагайтеся повернути гвинти з іншим інструментом. Навряд чи можна буде відкрутити гвинт, але зірвати краї голови та створити додаткові проблеми для себе.

Алгоритм видалення

Перед початком роботи над правилами безпеки необхідно зняти мінус термінал з акумулятора.

 • Щоб забезпечити доступ до двох кріплення гвинтів, спочатку слід зняти декоративну накладку на ручці дверей. Для цього вам слід обережно, щоб не пошкодити шкіру, щоб вставити викрутку або лезо ножа в зазор між ручкою і накладкою і потягнути її. На деяких моделях на декоративній підкладці є блок управління, що регулює зовнішнє дзеркало, з якого необхідно відключити роз’єм з проводами.

видалити, обшивка, седана, polo, sedan

Після натискання на кліп карту потрібно витягнути, щоб витягнути ще один замок із канавки. Ви можете це побачити, злегка зігнув шкіру.

Ми усуваємо частину, зазначену червоною стрілкою. Протилежна частина (жовта стрілка) просто виводиться з заручини.

Встановлення шкіри

Перед початком встановлення слід переконатися, що цілісність пластикових засувок.

При вилученні обшивки без кліпсодера затискачі залишаються у дверях у положенні. Якщо замки не пошкоджені, перед встановленням шкіри вони повинні бути «повіслені» лопаткою, спочатку вставляючи його між мембраною та шайбою, а потім штовхали вгору.

Затискачі для підпарку або дефекти повинні бути замінені на нові.

Встановлення шкіри здійснюється в наступній послідовності:

 • Підключіть двері замка для дверей.
 • Зафіксуйте джгути електричної проводки та підключіть усі роз’єми, роз’єднані раніше до контрольних блоків центрального замка, скляного підйомника та дзеркало.
 • Підключіть динамік.
 • Підключивши підводний клем акумулятора, щоб перевірити продуктивність усіх електричних механізмів. Попередня перевірка дозволить вам виправити проблеми, які виникли вчасно, поки двері не будуть повністю зібрані.
 • Встановіть кожух на місці і переконайтесь, що засувки збігаються з місцем посадки. Виправити затискачі легкими ударами або натисканням вручну.

видалити, обшивка, седана, polo, sedan

При встановленні обшивки варто звернути увагу на це виступу, що входить у канавку дверей біля скла. Пластик тут дуже м’який, часто вигинається і піднімається нерівномірним.

Видалення підкладки вхідних дверей VW Polo Sedan

З фільтром я це зробив на першому. І я подумав про цей варіант, але з іншого боку, сенс. це те, що? У травні машина закінчиться, і гарантія закінчиться, перш ніж двері двері седана Volkswagen Polo становлять 4 тисячі, але я хочу зробити їх мінімум принаймні в моїх поїздках раніше.

видалити, обшивка, седана, polo, sedan

Ви можете самостійно змінити масло, головне. придбати його в звичайному магазині та з товаром перевірки! Швидше за все, вам потрібно регулювати замок.

Спробуйте натиснути двері і потягнути ручку, якщо вона легко відкривається, а потім відрегулюйте як опцію, ви можете спробувати обробити таку бродячу. Регулював замок дверей, і він почав ідеально відкриватися. Були також двері водія.

Як видалити шкіру дверей VW Polo

видалити, обшивка, седана, polo, sedan

Задні двері Volkswagen Polo

Скільки ви можете продати сидіння з послаблення верхньої, показаної у верхній засувці латихів, вивільняють нижню частину ручки.

видалити, обшивка, седана, polo, sedan

Крок.By.Step, Детальне вказівки, як розібрати двері VW Polo V, вийміть шкіру дверей на седані поло

Заміна олій та фільтрів Volkswagen Touareg.

видалити, обшивка, седана, polo, sedan

видалити, обшивка, седана, polo, sedan

Видалення обшивки дверей Volkswagen Polo V. Заміна олій та фільтрів Volkswagen Touareg. VASILIY BOLDYREV 77 Перегляд.

видалити, обшивка, седана, polo, sedan

Я вирішив Ottyuningovat маленькі двері на його Полке. Для кнопки кнопки для вікон шістрає гвинтова кнопка, яка повинна від’їжджати від гнізда з тонкою викруткою 6, вийміть ручку з їхніх будинків.

Ми розстебаємо контакти контактів центрального замка, позначені стрілкою на фотографії. Айрат Кадірмаєв любовні машини, особливо мій канал, який негайно попереджає, влада повинна була нормально боялася розірвати типки як тепліший, але не, незважаючи на їхній хліпенкі. Сильний Млін!

видалити, обшивка, седана, polo, sedan

Як розібрати задні двері Volkswagen Polo. Як видалити скло на Volkswagen Polo

Почуття були так від голим пластиковим горошком назад, а не комфортом і нудьгою. Як видалити обробку дверей на Volkswagen Polo Ви використовуєте застарілий браузер.

Цей та інші сайти можуть відображатися в ньому неправильно. Клуб Volkswagen Polo Sedan.

видалити, обшивка, седана, polo, sedan

Як видалити дверну шкіру? Як видаляються підкладка передньої та задньої дверей? Шев і Шелк. Duc Я вже розмістив фотографії обшивки в темі настройки.

видалити, обшивка, седана, polo, sedan

Інформація для всіх зацікавлених. Заради інтересу, який я замовив, і тепер я розміщую фотографію обох разом. вони відрізняються.

видалити, обшивка, седана, polo, sedan

У мене є ця кнопка самозаймання. Ось як поставити його на місце, щоб він не тусувався. Він повинен бути ущільнений у чомусь у гнізді для дверей, наприклад, двостороння стрічка.

Супер-Дюпер клей, трохи нанесений і склеєний. Ви повинні ввести або зареєструватися, щоб відповісти.