Як розблокувати Volkswagen Radio Gamma Забули код. Вартість послуг у послугах автомобілів

Стоїть на повному часі Radio Gamma V (Sony), код є. Нещодавно почав заклиняти. Спочатку підсвітка панелі та кнопки 4,5,6 зникли, потім вони зупинили роботу від натискання кнопки 1.2.3. Код так і не входив, після того, як акумулятор буде вимкнено, йому було достатньо, щоб увімкнути запалювання та радіо, після безпечного напису та якийсь інший магнітофон увімкнено. Запитання:

1) Якщо я купую подібне радіо від розбирання і дізнаюся тут, його потрібно буде вводити щоразу після вимкнення акумулятора? Як я розумію, моя машина з радіо “зроблена” ще у виробництві? 2) Чи можна кинути з мого радіо в придбаний якийсь вузол (дошку, мікроцирк тощо.D.) відповідальність за кодування? 3) Або, можливо, хтось натрапив на таку зриву, як моя, це може бути не складно?

Як розблокувати радіо у Volkswagen

Існують два різних типи блокування автомобілів, що випромінюють. Перший. Коли ви використовували всі три спроби ввести код, і система більше не сприймає жодних пресів. Другий. Коли акумулятор був замінений або відключений.

 • – автомобіль
 • – радіо
 • – Інструкції для радіо
 • – Код для декодування
 • – Три щілинні викрутки (добре. 1 мм)
 • – плоскогубці

У першому випадку увімкніть радіо, щоб воно загорілося. Safeii повинен відображатися на дисплеї. Залиште гравця увімкненим на 40. 60 хвилин, не торкайтеся жодних кнопок. Після цього з’явиться сейф напис. Введіть правильний код.

Після відключення акумулятора у автомобілях Volkswagen, стандартне радіо можна розблокувати. Під час увімкнення він запитує PIN.код, але не дозволяє йому ввести його. Зачекайте від 30 до 120 хвилин. Після цього часу блок буде автоматично зняти з радіо.

Якщо цього не відбудеться, дістаньте машину. Спочатку на дисплеї з’явиться сейф напис. Навчитися. Система сидить для вас про вашу готовність до роботи.

При необхідності введіть код, щоб розблокувати радіо, прочитайте інструкції для нього. Вам потрібно дізнатися основний запит, який вимагає система. Це вказано на картці сліз.офф. Перша сторінка інструкції. Введіть код, використовуючи кнопки 1. 2. 3. 4, натискаючи кілька разів для кожного, поки не потрібна цифра. Переконуючись у правильності, утримуйте кнопку стрілками праворуч протягом 2-3 секунд.

Щоб розблокувати радіо, не знаючи коду, вам потрібно витягнути його з гнізда, щоб уточнити серійний номер пристрою.Вийміть пробки з боків радіо, з торпедо. Вийміть з панелей ручку “звук” та “гучність”. Ви можете зробити це з плоскогубцями або руками. Відкрутіть панель викруткою. Натисніть на магнітофон антен (згинання їх і вставляючи їх у вузький простір викрутки для фіксації), які розташовані в лівій та правій частині нижніх кутів. Потягніть всю структуру на себе. Радіо вийде.

Запишіть номери, зазначені на наклейці: Серійні та VIN. Завантажте та встановіть на комп’ютері програму для вибору коду для радіо. Введіть у ньому записані номери, зачекайте, поки програма закінчить роботу.

Як розблокувати радіо на Volkswagen?

Найчастіше радіо блокується після зняття акумулятора. Неправильне введення коду також може призвести до блокування пристрою. Системи персоналу Volkswagen підтримують три спроби запровадити код.

При введенні нерегулярного коду радіо повністю заблокований і не відповідає на натискання. Увімкніть пристрій і очікуйте появи на моніторі напису Safeii. Радіо потрібно залишити на одну годину. Доторкнутися до кнопок заборонено в цей час. Після години роботи сейф напис повинен з’явитися на моніторі пристрою. Введіть правильний код.

Транспортні засоби Volkswagen також можуть спровокувати видалену батарею. Зазвичай у цьому випадку пристрій вимагає коду та блокує кнопки. Потрібно увімкнути радіо і чекати близько двох годин. За цей час замок слід видаляти автоматично.

Якщо цього не відбудеться. тоді автомобільний двигун повинен буде запустити. Навчальний напис повинен з’явитися на моніторі. Таким чином, сама система інформує драйвера про готовність до роботи.

Перед введенням коду ви повинні ознайомитись із документацією для автомобільного радіо. Комбінація коду, яку вимагає система, надрукована на першій сторінці сльози інструкцій. Після введення коду ми підтверджуємо його правильність, натиснувши кнопку зі стрілкою.

Якщо немає інструкцій для автомобільного радіо. Тоді вам потрібно з’ясувати серійний номер пристрою. Для цього радіо потрібно демонтувати. На верхній кришці пристрою слід застосувати два коди. Перший з них. Це серійний номер. а другий. Він. код. Вони повинні бути записані.

Ви можете вибрати код для радіо за допомогою спеціальних програм. Після аналізу серійного числа та VIN. код вони вибирають необхідну комбінації коду. А власник автомобіля може лише встановити радіо та ввести правильний код. Ви можете придбати такі програми в дилерському центрі або просто завантажити з Інтернету.

Як розблокувати Volkswagen Radio Gamma Забули код

VW Delta Увімкніть силу автомобіля. “Код” відображатиметься на дисплеї. Кнопки 1-2-3-4 Введіть правильний код, натиснувши кожну кнопку повторно. Коли на дисплеї відображається правильний код, слід натиснути кнопку зі стрілкою вгору або внизу. Радіо ввімкнеться. Радіо має функцію управління контролером CD. Ви можете підключити штатний ланцюжок або за допомогою інтенсивного адаптера, 6 альпійських дисків (CHM-S630/CHA-S634).

VW Alpha CC (Blaupunkt, Grundig, Philips) Увімкніть силу автомобіля. “Safe” відображатиметься на дисплеї. Натисніть кнопки TA і TP одночасно і утримуйте закрите, поки дисплей не відобразиться за номером “1000”. Кнопки 1-2-3-4 Введіть правильний код, натиснувши кожну кнопку повторно. Коли правильний код відображається на дисплеї, слід натиснути та утримувати 2-3 секунди. ґудзики “TA” та “TP”. Радіо ввімкнеться.

VW Beta 4 (Grundig) Увімкніть силу автомобіля. “Safe” відображатиметься на дисплеї. Натисніть кнопки TA і TP одночасно і утримуйте закрите, поки дисплей не відобразиться за номером “1000”. Кнопки 1-2-3-4 Введіть правильний код, натиснувши кожну кнопку повторно. Коли правильний код відображається на дисплеї, слід натиснути та утримувати 2-3 секунди. ґудзики “TA” та “TP”. Радіо ввімкнеться.

VW Beta T4 (Blaupunkt) Увімкніть силу автомобіля. “Safe” відображатиметься на дисплеї. Через 2-3 секунди. На дисплеї відображатиметься число “1000”. Кнопки 1-2-3-4 Введіть правильний код, натиснувши кожну кнопку повторно. Коли правильний код відображається на дисплеї, слід натиснути та утримувати 2-3 секунди. кнопка “” “. Радіо ввімкнеться.

VW Beta 5 (Philips) Увімкніть силу автомобільного радіо. “Safe” відображатиметься на дисплеї. Через 2-3 секунди. На дисплеї відображатиметься число “1000”. Кнопки 1-2-3-4 Введіть правильний код, натиснувши кожну кнопку повторно. Коли правильний код відображається на дисплеї, слід натиснути та утримувати 2-3 секунди. кнопка “” “. Радіо ввімкнеться.

VW Gamma III (Philips) Увімкніть силу автомобільного радіо. “Safe” відображатиметься на дисплеї. Клацніть кнопки “M” та “VF”. Кнопки 1-2-3-4 Введіть правильний код, натиснувши кожну кнопку повторно. Коли правильний код відображається на дисплеї, слід натиснути кнопки “M” та “VF”. Радіо ввімкнеться.

VW Gamma 4 (Philips) Увімкніть силу автомобільного радіо. “Safe” відображатиметься на дисплеї. Клацніть одночасно і утримуйте кнопки TA та TP, поки на дисплеї відображається число “1000”. Кнопки 1-2-3-4 Введіть правильний код, натиснувши кожну кнопку повторно. Коли правильний код відображається на дисплеї, слід натиснути і утримувати кнопки TA та TP та утримувати. Радіо ввімкнеться.

VW Gamma V (Blaupunkt) Увімкніть силу автомобіля. “Safe” відображатиметься на дисплеї. Через 2-3 секунди. На дисплеї відображатиметься число “1000”. Кнопки 1-2-3-4 Введіть правильний код, натиснувши кожну кнопку повторно. Коли правильний код відображається на дисплеї, слід натиснути та утримувати 2-3 секунди. кнопка “” “. Радіо ввімкнеться.

VW Gamma V (Sony) Увімкніть силу автомобіля. “Safe” відображатиметься на дисплеї. Через 2-3 секунди. На дисплеї відображатиметься число “1000”. Кнопки 1-2-3-4 Введіть правильний код, натиснувши кожну кнопку повторно. Коли правильний код відображається на дисплеї, слід натиснути та утримувати 2-3 секунди. кнопка “” “. Радіо ввімкнеться.

Як дізнатись радіодоступ Volkswagen або Skoda за серійним номером ?

Якщо немає радіо.коду, то його можна відновити серійним номером радіо. Серійний номер записується на наклейку на стрічці, а також вибивається в металі на радіозахисному корпусі, він складається з 14 символів, починається з букв VW і має форму:

Послуга не безкоштовна, перевірте вартість особистого листування. З часом весь процес займає близько 2 годин, в деяких випадках довше. Код вибирається відповідно до фабричної бази, ви можете знайти код для будь.якого радіо VW, в результаті ви отримаєте код, зшитий у вашому радіо на заводі.

Як ввести радіодоступ Volkswagen ?

Якщо радіо дотик, то код вводиться просто натисканням потрібних кнопок на екрані.

Якщо радіо не є сенсорним, то код вводиться з послідовним натисканням на потрібні кнопки радіостанцій (поруч із кнопок є поради, а цифри на екрані змінюватимуться). Після того, як потрібний код відображається на екрані, щоб підтвердити код, натисніть кнопку Enter або OK.

Після повторного введення неправильного коду, як правило, ви можете входити 2 рази, інакше сейф напис з’явиться на екрані, це тимчасове блокування, щоб вийти з цього стану, вам потрібно увімкнути радіо і залишити його на пару годин у цьому стані, після чого радіо знову запитає PIN.код.

Розблокування радіо.магнітофона VW, Skoda, Audi, Nissan, Ford

Шановні друзі. Додати до групи.У цій групі я швидко допоможу вам прикрасити радіо в “онлайн” по телефону: 79281033147 (Viber/WhatsApp, це абсолютно важливо: лише на адміністратора групи немає помічників, немає помічників. Якщо хтось запропонував вам розблокувати, він є програмним шахрайством. Крім того, якщо ви хочете швидкої та своєчасної відповіді, натисніть кнопку “Написати повідомлення” або напишіть нам тут: https: // vk.com/gim81794882 круговий бельіст для розділу: 79281033147 WhatsApp/Viberdloki VW, Scoda Onlocking, Ford, Ford, Nissan, Honda, Citroen, Chrysler, Land-Rover, Mercedes, Opel, Renalat. Будьте вибиті на тіло вашого радіо.Серійний номер починається з літери VW. Тільки 14 символів.Skoda skz. Тільки 14 символів.Audi auz- лише 14 символів.Сидіння SEZ-ALL 14 символів.Ford M Series (наприклад, M123456) Ford V Series (наприклад, V123456) Nissan (Daewoo, Clarion, Bosch) для Qashqai, Juke, Cube, Micra, Note, Tiida, X-Trail, NV200 та ін.Якщо у вас є серійний номер, я можу допомогти з кодом, щоб надсилати серійний номер або його фотографію в особистих повідомлень: https: // vk.com/gim81794882

Nissan High.Speed ​​Codes (розблокувати) Як розшифрувати радіо Nissan Note? Радіо-код, реставрація PIN-коду Як розблокувати пін-код CAR Radio з реєстратора радіо-стрічки: Як дізнатись код блокування автомобіля автомобіля, як затримати радіо-код автомобіля для Qashqai Radio Code Nissan qashqai, unlock the radio discontinuation cerebral code Nissan Qashqai code How to introduce the Nissan qshaqai code code Nissan radio code How to unlock the Nissan Qashqai Audiosystem Nissan Juke code Nissan Tiida Codes Codes of unlock codes Nissan how to enter the radio code NOTE PIN CODE Relloulol (Bearting, Unloboving) Nissan Code Nisande Nissan Code Nisann PINКод для Nissan Connect Як дізнатись радіо.код Honda Nissan Tiida, що охоплює радіо розгортання замкненого генератора автомобіля радіодорусу Renault Tiida, коду до радіо.магнітофона Ford Focus 2 Audi Radio та VW Unloclating, читайте Coddel Coddil Код Coddi 300 Factory Radio, розшифровка заблокованого автомобіля, як розблокувати радіо навігацію плюс, щоб розблокувати радіо перевстановлення початкового коду коду PIN Як розблокувати радіо в радіо Volkswagen (ремонт, вибір, встановлення, розблокування) для радіопрофільмів. Коди для демонтажу Ford для Mercedes-Benz будь-який одяг Mercedes-Benz Fordfocus 2 Pin-код розблокування розблокування Honda Cr-V III радіо було заблоковано, розблокується, заблоковано, Nissan LCN, Weack, Code, Secure Codes на спінквагенській стрічці радіо Зсувки, щоб розблокувати Nissan Full.Time Radio Tickorder, де знайти код розблокування Ford Radio? Розблокування коду розблокування радіоприймачів Radia Typoder для стандартної стрічки Toyota, щоб розблокувати стандартний радіо-магнітофон Kia Cee’d, очистивши пінопластовий рекорд Radia Ford Ford Focus Code Renaul debt car radios Ford 6000 Ford 6000 Ford 6000 Раскодирование (раскодировка) автомобильной аппаратуры Раскодирование магнитол Kenwood, разблокировка как разблокировать магнитолу Audi а6 разблокировать магнитолу Volkswagen как разблокировать магнитолу blaupunkt разблокировка магнитолы Mercedes как разблокировать магнитолу Nissan раскодировка магнитол по серийному номеру как разблокировать магнитолу Ford разблокировать магнитолу Renault raзbolokirovka magnytorylы mitsubishi raзbolokirovka magnitor. Розблокування. Розблокувати. Спінінг. Як розблокувати серії Alpha Radio Dendol Ford V Series Видалення радіостанцій радіо.стрічки Ford M Series Розблокування радіо CDR 500 Nissan Tiida Bloking Radio розблокувати розблокування радіо розблокування Sony 6000CD Renault Renault Code (згідно з серійним номером SN Claron) кодом серіальним Кількість радіо RCD RCD 00,210 300,310 500,510 Радіо розблокує Hamma Radio у радіо Volkswagen запитує код для коду. Стандартне радіо заблоковано? Ми зняли акумулятор, радіо не вмикає Ford Ford Focus, Radio показує, пароль на реєстраторі радіо, фокус Ford радіо, як розблокувати радіо, пароль на радіо, де пароль З радіо, допоможіть у паролі на радіо, пароль з радіо в рукавичці автомобіля, придбайте пароль з радіо, допоможе вам вибрати пароль на радіо, де взяти пароль на радіо, Що робити з фокусним радіо, просить пароль, працює лише CD Ford, пароль на Ford 6000CD, допоможіть у паролі Ford 6000CD, який стався з моїм радіо Ford 6000CD. Я куплю пароль у радіо Ford 6000CD, я відключив, що акумулятор не працює Ford 6000CD, пароль втрачається на Ford 6000CD, виберіть пароль на радіо, як налаштувати годинник на фокус.радіо, часовий фокус Time Focus Ford 6000CD тепер є радіосистемою 6000cd CD KW2000, просить код просить коду запитує. Купіть пароль з радіо, що робити зі заблокованим радіо?Скільки коштуватиме розблокувати, Ford 6000CD, Ford Code, Ford Focus, Focus 2, Machine, Ford Radio, Repair Focus Radio, Focus Machine 2, як працює радіо?,Радіо не працює, дивацтва з радіо потребують пароля реєстратора радіоприймачів. Код Ford _ _ _ _, де знайти пароль з радіо, скинути пароль, спалахнути радіо, фокусувати пароль, відбиваючи радіо Ford6000, як зробити пароль з фокусу 2, знайти пароль, незрозумілі паролі. Ford Focus, Скиньте пароль з Ford Focus Radio 2, скиньте пароль від Ford Focus 2, пароль Nity від Ford Focus, знайдіть пароль з фокусу 2, відновити фокус 2, не співає реєстратор радіоприймачів У Ford Focus 2 Технічний центр паролів Ford 6000CD, скидання паролів 600CD, CTO Ford Focus 2, підберіть пароль Ford Focus 2, не співає рекордер радіоголівки з автомобіля, вимагає пароля, розблокуйте Ford Радіо, як розблокувати стандартний рекордер радіо.стрічки Ford, розблокувати, розблокувати код, безкоштовно розблокувати. Розблокуйте радіо, розблокуйте радіо.магнітофон, Ford Focus Radio, Radio Ford Focus 2 Radio, Mercedes Radio Code, Audi Radio Code, Radio Code Opel, Volkswagen Radio Code Code. Радіо.індекс Honda, радіо.код від Fordfusion, декодування Радіо розблокує з радіоприймачем в Інтернеті в Інтернеті!,Розблокуючи редакторів в Інтернеті, отримайте код із Ford CI-MAX, C-MAX 6000CD, код із Ford Focus Fusion Radio, розблокує радіо, радіо-код, штатний радіофабрика, просить код, що зробить що зробити?Розблокуйте Ford Fusion Radio, Довідка у отриманні коду від Ford Fusion, розшифровка радіоприймача Ford Focus 2, Sony 6000CD.

Приклад коду введення для Toyota

На радіоприймачах для автомобіля цього бренду використовується 3-значний код. Увімкніть пристрій і чекайте появи на безпеці напису. Потім натисніть верхню стрілку і, утримуючи кнопку, наберіть пристрій. Потрібно з’явитися ще одне слово. код. Тепер введіть правильний код, натиснувши на номери від 1 до 3. Для підтвердження натисніть T1. Якщо все пройшло добре, безпека знову відобразиться на екрані, а радіо буде вимкнено. Увімкніть його та використовуйте!

Для Ford

Метод введення підходить для більшості моделей. Увімкніть автомобільне радіо і зачекайте, поки позначка, яка пропонує ввести код, з’явиться. Непрямий метод: клацніть на одиницю і чекайте появи першої цифри. Подальший вхід кнопок від 2 до 4. Ключ “5” на фінальному етапі підтверджує код.

Для ноти Nissan

Як приклад, ви можете розглянути можливість введення коду 5475. Щоб ввести першу цифру, натисніть клавішу “1” 5 разів, а потім натисніть 4 рази на кнопці “2”, вам потрібно натиснути клавішу “3” та на кнопці “4”. 5 разів. Якщо отриманий код має “0”, вам не потрібно його вводити.

Для Audi (Symphony, Concept Plus)

Погляньте в інструкції з експлуатації автомобіля. Серійний номер автомобільного радіо та код розблокування вказані на 1.й сторінці, нижче вмісту. Зберігайте дані в місці, захищеному від сторонніх очей. Якщо немає інформації, використовуйте пошук коду одним із методів, описаних у статті. Отримавши код, введіть його:

 • Увімкніть аудіосистему на дисплеї, яке ви побачите слово в безпеці;
 • Клацніть, тримаючи RDS, кнопку TP та переконайтесь, що число 1000 з’явився на екрані;
 • Введіть номери кодів, натиснувши клавіші від 1 до 4;
 • Підтвердьте правильність входу, натиснувши RDS, TP, утримуючи клавіші протягом 3 секунд: Радіо вимкнеться, увімкніть та використовуйте.

Для моделей дельта, бета, гамма.алгоритм дій дещо інший. Щоб розблокувати автомобільне радіо, натисніть і утримуйте кнопки F1/2 та DX. Отриманий код повинен бути введений, натиснувши кнопки від 1 до 4. Щоб підтвердити шифр, натисніть F1/2 та DX ще раз за допомогою три секундного утримування.

Для VW

Тут, як і у випадку з Audi, вам потрібно переглянути першу сторінку інструкцій для автомобіля. На ньому ви знайдете ідентифікаційний номер радіо та PIN.коду. Якщо пристрій з контролем дотику, вам потрібно ввести номери шифрів, натиснувши кнопки монітора. Якщо пристрій звичайний, натисніть кнопки фіксованих радіостанцій. Коли код відображається на дисплеї, підтвердьте його, натиснувши OK або Enter. З помилковим вводом радіо він тимчасово заблокований. Щоб відновити спроби, залиште пристрій у спокої на 2 години. Потім ви можете знову ввести шифр.

розблокувати, volkswagen, radio, gamma, забули

Введення коду в стандартному магнітному Volkswagen

За допомогою попереднього коду

У деяких випадках автомобільне радіо не потрібно витягувати зі свого гнізда. Це стосується власників Renault. У машинах цього бренду всі аудіопристрої мають код безпеки, що є 4-значною комбінацією букви та 3 цифрами. Після включення пристрою на пару.дві секунди, в той же час натисніть клавіші 1 та 6. Якщо дисплей не відображав перед кодом-XXXX, радіо доведеться витягнути, щоб підрахувати необхідну інформацію на його задній стінці (як показано на фотографії нижче).

Щоб розблокувати код, вам знадобиться спеціальний сценарій. Розрахунок можна здійснити за допомогою онлайн.сервісу або програми DOS.

 • Введіть літера та номери, знайдені на задній стінці радіо (перед кодом);
 • Програма або інтернет.ресурс генерує 4.ro.роксуальний номер, який стане кодом;
 • Введіть його і тримати кнопку 6, поки радіо не стане характерним писками, звуком тощо. П.

Тема: кодоване радіо?

Люди допомагають на екрані гамма.V.стрічкових реєстраторів спалити безпечно 2 Як перемогти? Є рідний код, я знаю, як ввести.

Люди допомагають на екрані гамма.V.стрічкових реєстраторів спалити безпечно 2 Як перемогти? Є рідний код, я знаю, як ввести.

Пан Діман буде запитувати, запитувати більше не багато, безпечний2 вмикається після введення неправильного коду більше 4 разів.

Благородний перець клубу VW Passat B5! Реєстрація 24.12.2006 Адрес

Дякую:
Отримано: 351 Надіслано: 710

І моє радіо негайно увімкнено. Я зняв його, і не раз кидав його з клементом. Як тільки правда буде безпечною викинутою. Я забив на ній. Чекає 3 дні після того, як буде принесено новий апарат. І ось ковзання. Я заробляв. Я думаю, що вона вже розшифрована або роздута. Тож хтось робить це. Нам потрібно шукати компанію.

Варіант B5 AFN TDI 99GB6VARANT CBAB TDI 10G.B6Variant BZB 08 Sport-Komfort B7Variant Clla TDI 2012 Highline. Переможник.

Тема: Як ввести код у стандартне радіо?

VW Delta Увімкніть силу автомобіля. “Код” відображатиметься на дисплеї. Кнопки 1-2-3-4 Введіть правильний код, натиснувши кожну кнопку повторно. Коли на дисплеї відображається правильний код, слід натиснути кнопку зі стрілкою вгору або внизу. Радіо ввімкнеться. Радіо має функцію управління контролером CD. Ви можете підключити штатний ланцюжок або за допомогою інтенсивного адаптера, 6 альпійських дисків (CHM-S630/CHA-S634).

VW Alpha CC (Blaupunkt, Grundig, Philips) Увімкніть силу автомобіля. “Safe” відображатиметься на дисплеї. Натисніть кнопки TA і TP одночасно і утримуйте закрите, поки дисплей не відобразиться за номером “1000”. Кнопки 1-2-3-4 Введіть правильний код, натиснувши кожну кнопку повторно. Коли правильний код відображається на дисплеї, слід натиснути та утримувати 2-3 секунди. ґудзики “TA” та “TP”. Радіо ввімкнеться.

VW Beta 4 (Grundig) Увімкніть силу автомобіля. “Safe” відображатиметься на дисплеї. Натисніть кнопки TA і TP одночасно і утримуйте закрите, поки дисплей не відобразиться за номером “1000”. Кнопки 1-2-3-4 Введіть правильний код, натиснувши кожну кнопку повторно. Коли правильний код відображається на дисплеї, слід натиснути та утримувати 2-3 секунди. ґудзики “TA” та “TP”. Радіо ввімкнеться.

VW Beta T4 (Blaupunkt) Увімкніть силу автомобіля. “Safe” відображатиметься на дисплеї. Через 2-3 секунди. На дисплеї відображатиметься число “1000”. Кнопки 1-2-3-4 Введіть правильний код, натиснувши кожну кнопку повторно. Коли правильний код відображається на дисплеї, слід натиснути та утримувати 2-3 секунди. кнопка “”. Радіо ввімкнеться.

VW Beta 5 (Philips) Увімкніть силу автомобільного радіо. “Safe” відображатиметься на дисплеї. Через 2-3 секунди. На дисплеї відображатиметься число “1000”. Кнопки 1-2-3-4 Введіть правильний код, натиснувши кожну кнопку повторно. Коли правильний код відображається на дисплеї, слід натиснути та утримувати 2-3 секунди. кнопка “”. Радіо ввімкнеться.

VW Gamma III (Philips) Увімкніть силу автомобільного радіо. “Safe” відображатиметься на дисплеї. Клацніть кнопки “M” та “VF”. Кнопки 1-2-3-4 Введіть правильний код, натиснувши кожну кнопку повторно. Коли правильний код відображається на дисплеї, слід натиснути кнопки “M” та “VF”. Радіо ввімкнеться.

VW Gamma 4 (Philips) Увімкніть силу автомобільного радіо. “Safe” відображатиметься на дисплеї. Клацніть одночасно і утримуйте кнопки TA та TP, поки на дисплеї відображається число “1000”. Кнопки 1-2-3-4 Введіть правильний код, натиснувши кожну кнопку повторно. Коли правильний код відображається на дисплеї, слід натиснути і утримувати кнопки TA та TP та утримувати. Радіо ввімкнеться.

VW Gamma V (Blaupunkt) Увімкніть силу автомобіля. “Safe” відображатиметься на дисплеї. Через 2-3 секунди. На дисплеї відображатиметься число “1000”. Кнопки 1-2-3-4 Введіть правильний код, натиснувши кожну кнопку повторно. Коли правильний код відображається на дисплеї, слід натиснути та утримувати 2-3 секунди. кнопка “”. Радіо ввімкнеться.

VW Gamma V (Sony) Увімкніть силу автомобіля. “Safe” відображатиметься на дисплеї. Через 2-3 секунди. На дисплеї відображатиметься число “1000”. Кнопки 1-2-3-4 Введіть правильний код, натиснувши кожну кнопку повторно. Коли правильний код відображається на дисплеї, слід натиснути та утримувати 2-3 секунди. кнопка “”. Радіо ввімкнеться.

CD VW Gamma (Matsushita) Увімкніть силу автомобіля. “Safe” відображатиметься на дисплеї. Через 2-3 секунди. На дисплеї відображатиметься число “1000”. Кнопки 1-2-3-4 Введіть правильний код, натиснувши кожну кнопку повторно. Коли правильний код відображається на дисплеї, слід натиснути та утримувати 2-3 секунди. кнопка “”. Радіо ввімкнеться.

VW Premium Audio (Clarion) Увімкніть потужність автомобільного радіо. “Safe” відображатиметься на дисплеї. Натисніть і утримуйте кнопки “M” та “VF”. На дисплеї відображатиметься число “1000”. Кнопки 1-2-3-4 Введіть правильний код, натиснувши кожну кнопку повторно. Коли правильний код відображається на дисплеї, слід натиснути та утримувати кнопки “M” та “VF. Радіо ввімкнеться.

VW Premium Audio IV (Clarion) Увімкніть потужність автомобільного радіо. “Safe” відображатиметься на дисплеї. Через 2-3 секунди. На дисплеї відображатиметься число “1000”. Кнопки 1-2-3-4 Введіть правильний код, натиснувши кожну кнопку повторно. Коли правильний код відображається на дисплеї, слід натиснути та утримувати 2-3 секунди. кнопка “”. Радіо ввімкнеться.

VWZ4Z7 Premium V (Delco) 1JM 035 157A Увімкніть потужність автомобіля. “Safe” відображатиметься на дисплеї. Через 2-3 секунди. На дисплеї відображатиметься число “1000”. Кнопки 1-2-3-4 Введіть правильний код, натиснувши кожну кнопку повторно. Коли правильний код відображається на дисплеї, слід натиснути та утримувати 2-3 секунди. кнопка “”. Радіо ввімкнеться.

VW Sound 2 (2007) (Ford) Увімкніть силу автомобільного радіо. Дисплей повинен моргнути “код”. Кнопки 1-2-3-4 Введіть правильний код, натиснувши кожну кнопку повторно. Коли правильний код відображається на дисплеї, слід натиснути та утримувати кнопку “Виберіть”. Радіо ввімкнеться.

VW Newbeetle (Blaupunkt) Увімкніть силу автомобіля. “Safe” відображатиметься на дисплеї. Через 2-3 секунди. На дисплеї відображатиметься число “1000”. Кнопки 1-2-3-4 Введіть правильний код, натиснувши кожну кнопку повторно. Коли правильний код відображається на дисплеї, слід натиснути та утримувати 2-3 секунди. кнопка “”. Радіо ввімкнеться.

VW Deluxe Audio Clarion PO 9840W-01 Після включення вбудованої потужності “Код у” повинен відображатися на дисплеї. За допомогою кнопок “1. 6 “, введіть правильний код. Щоб підтвердити, натисніть і утримуйте “режим” та “сканування” протягом 5 секунд. Радіо ввімкнеться.