Як прокачати гальма на ВАЗ 2107 одному

Як прокачати гальма на ВАЗ 2107

[important] Гальмівна система, як усі автомобільні системи, потребує періодичної перевірки та обслуговування. На додаток до контролю стану гальмівних колодок, необхідно періодично видаляти повітряні бульбашки періодично з’являтися у гальмівній рідині. Для видалення повітря необхідна система накачування. Виконати операцію можна без звернення до спеціалістів СТО. Для цього не потрібні спеціальні знання та кваліфікація. Потрібен спеціальний інструмент та помічник.[/important]

Як насорувати гальма на послідовності ВАЗ 2107

Гальмівна система автомобіля ВАЗ 2107, як і будь-яка інша, вимагає проведення періодичного технічного обслуговування та ремонту. І всупереч поширеній думці, жодна доопрацювання окремих елементів чи всієї системи не звільняє від виконання цього обов’язку. У той же час, крім контролю стану гальмівних колодок та дисків, може знадобитися прокачувати систему, щоб видалити повітряні бульбашки з нього.

Гальмівна система ВАЗ 2107 складається з наступних елементів: 1. диск гальма; 2. педаль гальма; 3. вакуумний підсилювач; 4. головний циліндр гідроприводу гальм; 5. трубопровід контуру приводу передніх гальм; 6. захисний кожух переднього гальма; 7. супорт переднього гальма; 8. вакуумний трубопровід; 9. бачок головного циліндра; 10. кнопка важеля приводу гальма стоянки; 11. важіль приводу гальма стоянки; 12. тяга засувки важеля; 13. засувка важеля; 14. кронштейн важеля гальма; 15. зворотний важіль; 16. трубопровід контуру приводу задніх гальм; 17. фланець наконечника оболонки троса; 18. колісний циліндр колісного гальма; 19. регулятор тиску задніх гальм; 20. важіль приводу регулятора тиску; 21. колодки гальма; 22. важіль ручного приводу колодок; 23. тяга важеля приводу регулятора тиску; 24. кронштейн кріплення наконечника оболонки троса; 25. задній кабель; 26. замка гайка; 27. регулююча гайка; 28. рукав; 29. задні кабельні довідники; 30. Керівний ролик; 31. фронт кабель; 32. зупинка перемикача стоянка гальма контрольної лампи; 33. Перемикач зупинки сигналу

Необхідність прокачати гальмо може виникнути у таких випадках:

 • Заміна рідини у системі, згідно з регламентом технічного обслуговування;
 • ремонт системи;
 • Витік рідини;
 • Погіршення ефективності гальм після перевірки стану гальмівних дисків і колодок.

Гальма зазвичай забиваються за участю двох людей: один (Locksmith) працює безпосередньо з гальмівною системою, другий (помічник) розташований у автомобілі ВАЗ 2107.

Як швидко прокачати гальма самостійно.

З інструментів для роботи це буде необхідно:

 • Ключ 8/10 “трубка” або мис;
 • Ключ 8/10 ріг або спеціальний, для гальмівних труб;
 • Шланг відповідного діаметра;
 • Ємність для витраченої рідини.

Крім того, якщо на вашому автомобілі встановлено під ключ під ключ під ключ на 8, то настійно рекомендується уточнити недолік, який полягає у заміні їх до схожих, але з шестикутником під ключ для 10. Перед початком роботи в гальмівному резервуарі рідина затягується до максимального рівня.

Процес відкачування гальмівної системи має певну послідовність. починаючи з віддаленого колеса з основного циліндра:

READ  Заміна задніх гальмівних колодок на Renault Logan

Нагнітаючи задні колеса VAZ 2107 виробляється з нижньої частини автомобіля, тому краще використовувати спостережну яму. Для відкачування передніх гальм потрібно видалити колесо. Решта процедури відкачування для всіх колес однакова. Знімаючи захисну каучуку, вам потрібно послабити фітинги за допомогою клавіші Cape 8/10. Слід зробити особливу точність, оскільки існує ризик облизуючих облич, після чого буде важко відкрутити фітинги.

З розпушуванням фітингу, шланг одягнений на нього, інший кінець якого опускається в контейнер. Після цього помічник 3-5 разів (до появи відчутного тиску в системі) натискає педаль гальма, після чого він продовжує тримати його у нижньому положенні. Locksmith з роговим ключем 8/10 на половині повороту вимикає фітинги, внаслідок чого рідина з повітряними бульбашками надходить через шланг у контейнер, педаль “не виходить” до польської. До тих пір, поки він не зупиняє рідину, щоб текти, педаль не випускається. Фітинги затягується, і процедура повторюється до тих пір, поки повітряні бульбашки не перестануть входити до літака через шланг.

Подібна робота виконується на інших колесах автомобіля. Періодично необхідно контролювати рівень рідини в резервуарі, при необхідності, додати. Якщо ви не заповните гучність, а рідина в резервуарі закінчиться, повітря потрапляє в систему, і кожен повинен буде почати спочатку.

Як ви бачите, немає спеціальних труднощів у насосних гальмах автомобіля ВАЗ 2107 не передбачено. Всі етапи роботи можна виконувати своїми руками вдома.

Слід зазначити, що завершення стандартної системи нещодавно широко поширена до заміни стандартних елементів (Caliper, дисків, подушок) з подібними деталями імпортованого виробництва, кращого та ефективного. Проте доопрацювання не виключає необхідності проведення періодичного прокачування системи, тому описаний порядок залишиться актуальним.

Як прокачати гальма на ВАЗ 2107

ВАЗ 2107, як і всі автомобілі, має гідравлічну гальмівну систему (з гальмівною рідиною), яка потребує регулярного обслуговування. Цю діагностику потрібно проводити регулярно, що дозволить виключити різні несправності, які можуть спричинити аварійні ситуації на дорозі. Крім заміни та ремонту відповідних деталей, гальмівну систему потрібно іноді прокачувати, щоб позбавитися повітряних бульбашок. Як прокачати гальма на ВАЗ 2107 розглянемо у статті.

labavto.com

Якщо гальма погано працюють, то під час руху збільшується ризик виникнення аварійної ситуації на дорозі, внаслідок небезпеки наражаються всі учасники руху, а також водій з пасажирами. Тому необхідно забезпечити функціонування гальмівної системи (ТК), яка функціонує, щоб бути безперечною та здійснюється його накачування після ремонту та регуляторних робіт з заміни робочої рідини або у випадку в ньому.

Причини процесу відкачування гальм

Прокачування виконується для видалення повітря із ТЗ. Ця процедура необхідна після заміни гальмівної рідини (ТЖ) під час проведення регламентних, ремонтних робіт або, якщо вона змінила колір. Зазвичай на ВАЗ 2107 повну зміну ТЖ роблять через три роки. Процедура складається з етапів: злив старої рідини, заливка нової та прокачування гальмівної системи.

Для ВАЗ 2107 виробник рекомендує використовувати ТЖ DOT-4, її об’єм дорівнює 0,382 л. Доливати рекомендується таку ж рідину, що була раніше залита. ТЖ має відповідати рекомендаціям виробника. У ній містяться спеціальні присадки, що захищають від корозії деталі з металу. З часом рідина втрачає свої властивості, до неї потрапляють сторонні частки, які руйнівно діють на елементи системи. Це кілька причин, через які потрібна заміна ТЗ. Після чого необхідно прокачувати систему.

READ  Як відкрити двері ВАЗ 2107 без ключа

Крім того, прокачування виконують в обов’язковому порядку:

 • Якщо ви замінюються або розбираєте частини;
 • Після настройки;
 • Якщо були зношені гальмівні шланги, виникла депресія транспортного засобу;
 • У танку рівень ТГ впав нижче мінімуму.

На даний момент, коли шланги відключаються, утворення повітряних пробків у гідравлічному двигуні. Небезпека його присутності в CU полягає в тому, що він робить ненадійне гальмування. Коли водій знаходиться на гальма, гальмівні колодки показані на колесі з повітряними вилками в ланцюзі, і він продовжує обертатися.

Можна зрозуміти, що на гідравлічному приводі є повітря в поведінці педалі гальма та наступні особливості:

 • Якщо ви кілька разів натискаєте його, і спочатку це легко натискати, а потім кожен раз, коли він стає жорсткішим;
 • Збільшує робочу силу педалі;
 • Педаль часто падає на підлогу;
 • збільшує гальмівну шлях;
 • при гальмуванні авто відводить убік від напрямку, в якому вона рухалася.

Ознаки якості втрати гальмівної рідини

Коли виявляються одна або декілька знаків, зупиніть машину, заглушити двигун, перевірте гальмівну схему, головний циліндр. Подальша робота технічних засобів є небезпечною.

Насос гальма ВАЗ 2107 Одна особа

Гальмівна система автомобіля ВАЗ 2107, як і будь-яка інша, вимагає періодичного обслуговування та ремонту. І, незважаючи на думку, не звільняється від окремих елементів, ні вся система не звільняється від виконання цього обов’язку. У той же час, крім контролю стану гальмівних колодок та дисків, може знадобитися прокачувати систему, щоб видалити повітряні бульбашки з нього.

Необхідність прокачування гальма може відбутися у наступних випадках:

 • Заміна рідини в систему відповідно до правил технічного обслуговування;
 • Система ремонту;
 • Витік рідини;
 • Погіршення ефективності гальм після перевірки стану гальмівних дисків і колодок.

Гальма зазвичай забиваються за участю двох людей: один (Locksmith) працює безпосередньо з гальмівною системою, другий (помічник) розташований у автомобілі ВАЗ 2107. З інструментів для роботи це буде необхідно:

Способи прокачувати гальма

 • Ключ 8/10 “трубка” або мис;
 • Ключ 8/10 ріг або спеціальний, для гальмівних труб;
 • Шланг відповідного діаметра;
 • Ємність для витраченої рідини.

Крім цього, якщо на вашому автомобілі встановлено штуцера під ключ на 8, настійно рекомендується доопрацювання цього недоліку, що полягає в їх заміні на аналогічні, але з шестигранником під ключ на 10. Перед початком роботи в гальмівному резервуарі рідина затягується до максимального рівня.

Процес відкачування гальмівної системи має певну послідовність. починаючи з віддаленого колеса з основного циліндра:

Нагнітаючи задні колеса VAZ 2107 виробляється з нижньої частини автомобіля, тому краще використовувати спостережну яму. Для відкачування передніх гальм потрібно видалити колесо. Решта процедури відкачування для всіх колес однакова. Знімаючи захисну каучуку, вам потрібно послабити фітинги за допомогою клавіші Cape 8/10. Слід зробити особливу точність, оскільки існує ризик облизуючих облич, після чого буде важко відкрутити фітинги.

З розпушуванням фітингу, шланг одягнений на нього, інший кінець якого опускається в контейнер. Після цього помічник 3-5 разів (до появи відчутного тиску в системі) натискає педаль гальма, після чого він продовжує тримати його у нижньому положенні. Locksmith з роговим ключем 8/10 на половині повороту вимикає фітинги, внаслідок чого рідина з повітряними бульбашками надходить через шланг у контейнер, педаль “не виходить” до польської. Поки не перестане витікати рідина, педаль не відпускають. Фітинги затягується, і процедура повторюється до тих пір, поки повітряні бульбашки не перестануть входити до літака через шланг.

READ  Як зняти заднє сидіння Renault Logan 2

Подібна робота виконується на інших колесах автомобіля. Періодично необхідно контролювати рівень рідини в резервуарі, при необхідності, додати. Якщо ви не заповните гучність, а рідина в резервуарі закінчиться, повітря потрапляє в систему, і кожен повинен буде почати спочатку.

Як ви бачите, немає спеціальних труднощів у насосних гальмах автомобіля ВАЗ 2107 не передбачено. Всі етапи роботи можна виконувати своїми руками вдома.

Слід зазначити, що завершення стандартної системи нещодавно широко поширена до заміни стандартних елементів (Caliper, дисків, подушок) з подібними деталями імпортованого виробництва, кращого та ефективного. Однак уточнення не виключає необхідності періодичної насосної системи, тому описаний порядок залишатиметься актуальним.

Ознаки якості втрати гальмівної рідини

Коли виявляються одна або декілька знаків, зупиніть машину, заглушити двигун, перевірте гальмівну схему, головний циліндр. Подальша робота технічних засобів є небезпечною.

Гальмівні шланги: заміна

Якщо власник автомобіля помітив субліфікацію, який став результатом руху гумового зносу, необхідно змінити гальмівні шланги. Технічнатура говорить, що шланги встановлені більше 3 років тому, щоб використовувати заборонену. Пояснення цього простого: по-перше, гумові віки, по-друге, сильніша деформація.

прокачати, гальма, 2107, один

У автомобілі ВАЗ-2107 гальмівні шланги обидва спереду, так і ззаду. Ці компоненти ведуть tj до робочих циліндрів. Дізнавшись, що гумовий компонент вимагає заміни, щоб зберігати:

Схема прокачування гальм ВАЗ 2107

У автомобілях ВАЗ 2107 встановлюється поповнення класу класу DOT-4 на синтетичних та напівсинтетичних основах. Мінерал виключений з програми.

До 1995 року DOT-3 була заправка у гальмівній схемі. Через низькі технічні характеристики, невідповідність вимогам та стандартам сучасності, третій клас був виключений.

Інженери Avtovaz рекомендують оновлювати TJ кожні 45 000 км або три роки з моменту заправки, залежно від того, що відбувається термін.

DOT 4. 6 поколінь мають один недолік. активне поглинання вологи, конденсату. Це ілюструється особливостями гігроскопічної структури на молекулярному рівні. Чим більше вода поглинається, тим менше корисних речовин всередині, слабкий дизайн.

Точка “кипіння” DOT-4 250 °, після пробігу автомобіля в 60 тисяч. Км. 130 °. Низький поріг “кипіння” служить одним із факторів створення надзвичайних ситуацій на дорогах, заклинанні супортів, працівників циліндрів.

Водій на ноті. Не змішуйте DVG на синтетичну, напівсинтетичну та мінеральну базу. Завдяки хімічній реакції рідина складається, товста, однорідна маса утворюється, яка буде закуповувати шосе контуру.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS