Гольф плюс заміна лампочки по фірмах. Заміна середнього світла…

Як змінити цибулину в туманних вогнях на Volkswagen Golf 7?

Чи то для вашої власної безпеки, щоб перевірити придатність до експлуатації чи для вашого бюджету, впевненість у тому, що ваші лампи розжарювання дійсно працюють фундаментально. Правда полягає в тому, що лампочки зношуються в автозапчастинах, які, очевидно, спалюються через деякий час, і, отже, їх потрібно змінити. Швидше за все, ви дісталися до цього сайту, оскільки одна з ваших фар вигоріла, і ви хочете знати, як змінити цибулину в тумані фари Volkswagen Golf 7, ми написали цей вміст, щоб допомогти вам виконати цей процес без зовнішньої допомоги та без необхідності зв’язатися з вами своєю механікою. По.перше, ми розглянемо заміну передньої туманної лампи вашого Volkswagen Golf 7, а потім, як замінити задню туманну лампу на вашому автомобілі.

Ми розпочнемо це із заміни передньої туманної лампи Volkswagen Golf 7, майте на увазі, що, залежно від року випуску та прикраси вашого автомобіля, це може бути не зовсім правильним процесом, тому ми надамо вам з двома найбільш традиційними способами заміни передньої туманної лампи вашої лампи. Автомобіль.

Замініть передню фари туману вашого Volkswagen Golf 7, не знімаючи бампер.

    Проїжджаючи під бампер вашого Volkswagen Golf 7: Перший шлях, ви самі повзаєте під машиною, не соромтеся підняти його з джеку, якщо у вас не вистачає місця під бампером. Опинившись під машиною, все, що вам потрібно зробити. це зняти затискачі пластикового взуття, яке закриває ваш двигун і спирається на ваш бампер, ви отримаєте доступ до фари туману вашого Volkswagen Golf 7, і у вас більше не буде ( Якщо у вас достатньо місця) Зніміть пластикову кришку, від’єднайте вилку, натисніть на металеву частину, щоб зняти лампочку і нарешті замініть передню ліхтарику лампочки вашого Volkswagen Golf 7.

Як змінити світло переднього туману на Volkswagen Golf 7, знявши бампер?

Тепер ми перевіримо обставину, за якою ви змушені зняти бампер вашого Volkswagen Golf 7, через відсутність місця на моделі автомобіля, щоб отримати доступ до переднього туману вашого автомобіля. Для цього спочатку вам потрібно зняти передній бампер Volkswagen Golf 7, не думайте двічі, щоб ознайомитись з нашим повним лідерством, щоб дізнатися точний процес, знайте, щоб підсумувати, що вам знадобиться ключ torx і що вам доведеться відкрутити гвинти під капотом у колесах і під машиною. Після зняття бампера вам потрібно буде отримати доступ лише до блоку фари переднього туману та замінити світильник туманного світла на вашому Volkswagen Golf 7 так само, як і.

Як замінити лампочку на задньому туманному світлі на Volkswagen Golf 7?

Переконайтесь, що ваші фари протитужки знову працюють правильно, перш ніж вирушити в дорогу, і все готово.

Заміна світильників (фари) освітлення Volkswagen Golf Plus ціна:

Заміна Volkswagen Golf VII / Golf GTI Lamps з 2012 року

Заміна лампи вимагає певної спритності. Тому з найменшою невизначеністю замініть світильники на станції Volkswagen або попросіть це зробити фахівцем.

Допомога професіоналів, безумовно, потрібна, якщо світильники газо-розряду (ксенона) або заміна лампи супроводжуються шляхом видалення будь-яких деталей.

Автомобіль завжди повинен мати коробку з запасними лампами для освітлювальних пристроїв, які забезпечують безпеку руху. Запасні лампи розжарювання можна придбати у дилерських служб Volkswagen. Країни витягу, наявність запасних світильників у машині передбачається законом.

Їзда із заблокованими лампами зовнішніх освітлювальних пристроїв може суперечити правилам.

Примітка: Деякі світильники фари та ліхтарі можуть відрізнятися за своїми специфікаціями від звичайних світильників. Відповідне маркування знаходиться на підвалі або на колбі лампи.

Увага: З недостатньою дорожньою освітленням автомобіль може бути невидимим або погано помітним для інших учасників руху, що може призвести до аварії. Невдача Заміна світильників може призвести до нещасного випадку та серйозних травм, перш ніж виконувати будь.які роботи в моторному відділенні, обов’язково прочитайте відповідні попередження та дотримуйтесь інструкцій. Моторний відсік будь.якого автомобіля. це зона збільшення небезпеки, і робота з ним може спричинити важкі травми, що викидають газові лампи, зафіксовано з високою напругою. Невизначне поводження з газовими розрядними лампами може призвести до серйозних і навіть смертельних травм лампи лампи H7 та газових розрядів під тиском і може вибухнути при заміні. Перш ніж замінити ці світильники, зачекайте, коли їх повне охолодження замінить заміну світильника, лише якщо ви точно знаєте, що вам потрібно зробити, і мати необхідні навички. Якщо ви не зовсім впевнені, що саме і як це зробити, зверніться до відповідного підприємства з обслуговування, щоб виконати роботу на відповідному сервісному підприємстві голими руками: коли ви вмикаєте лампу, частинка жиру з пальців на ньому Колба випаровується і осідає на відбивачі, викликаючи його “фрагментацію”, на фарах (у моторному відділенні) та задні ліхтарі) та задні світильники) та. Замінюючи світильники, подбайте про свої руки.

ПРИМІТКА: Гумові покриви та пластикові ковпачки захищають корпус фари від входу у воду. Їх неналежна установка може призвести до пошкодження електричного обладнання.

Управління лампами

Спалювання Можлива причина Необхідні заходи
Лампа зовнішніх освітлювальних пристроїв автомобіля (за винятком адаптивного освітлення 1) 2 вигоріло Замініть здуту лампу

Примітка: 1 У разі несправності адаптивного освітлення на відображенні комбінації пристрою відображається окремий попереджувальний символ. 2 кольоровий дисплей у випадку комбінації пристроїв з кольоровим дисплеєм.

Гусне Можлива причина Необхідні заходи
Показник обертання причепа або всі освітлювальні пристрої причепа не вдалося Замініть розмиті лампи розжарювання або перевірте освітлювальне обладнання причепа

Коли запалювання увімкнено на короткий час, вмикаються деякі сигнальні та контрольні світильники, щоб перевірити роботу. Через кілька секунд вони виходять.

Контроль ламп причепів

Якщо автомобіль оснащений стандартним тяговим лінкатором, то управління лампою застосовується до причепа (за умови правильного підключення його електричного обладнання з виходом).

Після виходу з ладу індикатора причепа обертається або всі освітлювальні пристрої причепа, контрольна лампа виходить у поєднанні пристроїв.

Той факт, що переломний момент був відмовлений у трейлері додатково повідомляє про швидку миготіння контрольної лампи в поєднанні пристроїв:

  • відмова від усіх індикаторів обертання з одного боку;
  • Відмова від заднього загального вогню з одного боку (для деяких моделей. також відмова від ліхтарика підсвічування пиломатеріалів);
  • Відмова обох ніг сигналів.

Увага: Ігнорування профілактичних сигналів світильників та текстових повідомлень може призвести до відмови автомобіля, коли рухається в потоці руху, нещасних випадків та сильних травм ніколи не ігноруйте сигнали світильників та текстові повідомлення, як тільки це можна буде безпечно зробити.

Примітка. Ігнорування сигналів контрольних світильників та текстових повідомлень може призвести до пошкодження автомобілів. Відмова від одного світлодіода в задньому ліхтарику не повідомляється. Якщо всі світлодіоди відмовилися, контрольна лампа загоряється.

Заміна ламп розжарювання

Щоб замінити лампи розжарювання, наступні дії повинні бути виконані у вказаній послідовності.

Покладіть машину якомога далі з проїжджої частини, на плоску зону з досить міцним покриттям.

Увімкніть гальмо електромеханічного паркування.

Поверніть вимикач освітлення в положення “0”.

Дайте перемикач керма на індикатори перетворення в нейтральне положення.

Автоматичний KP: Перекладіть важіль вибору в РА.

Від’єднайте двигун і вийміть ключ із блокування запалювання.

Зачекайте, коли підсвітка навколишнього простору виходить.

Перевірте, чи спалив відповідний запобіжник.

Замініть спалені світильники відповідно до інструкцій керівництва. Дозволено замінювати лампи розжарювання лише новими лампами з подібними параметрами. Відповідне маркування знаходиться на підвалі або на колбі лампи.

Не торкайтеся ламп розжарювання голими руками: пальцями, залишеними пальцями, нагріваються і випаровуються, коли лампа увімкнена. Потім вони осідають на поверхні відбивача, викликаючи погіршення характеристик фари.

Після встановлення нової лампи перевірте її роботи. Якщо лампа не спалює, то, можливо, вона погано вставлена ​​або негайно вигоріла знову. Можливо також, що електричний роз’єм погано з’єднаний.

Заміна лампи

гольф, світла

Інформація про світильники, що використовуються в автомобілях Golf III, їх характеристики та кількість наведені в

Заміна лампи подвійного блоку-frav (параметри “gt”, “gti”, “gtp”, “gt” “tdi” мають блок-фардер з додатковою лампою). Він виробляється так само, як і на стандартному блоці, виключаючи захисний кожух, який видаляється після натискання на пружинні засувки (

Заміна ламп фари туману. Патурат і вийміть декоративну накладку з переднього бампера, вийміть гвинти кріплення фари, вийміть її з гнізда. Потім поверніть корпус фари проти годинникової стрілки і вийміть його. Далі вийміть блок 1 (рис. один.15) і відключіть пружину засувку від власника лампи та викиньте її. Вийміть заблоковану лампу з тримача і вставте нову, щоб фіксуючи виступи оптичного елемента фари увійшли в поглиблення чашки лампи. Зафіксуйте лампу пружинною засувкою. Прикріпіть блок проводів фари. Покладіть на кожух фар і поверніть його за годинниковою стрілкою. Закріпіть фари на передній бампер двома гвинтами. Вставте декоративну підкладку із зовнішньою в гніздо бампера, а потім поверніть накладку, натисніть на неї, поки засувка не натисне.

Заміна передніх поворотних світильників. Вийміть декоративну накладку з переднього бампера (див. нагорі), вичавіть пружинну засувку і вийміть корпус переломної точки з гнізда бампера. Поверніть ланцюг лампи проти годинникової стрілки та вийміть його з корпусу вказівника. Акуратно натисніть на лампу, поверніть її проти годинникової стрілки, вийміть її з картриджа. Збірка у зворотному порядку.

Заміна світильників бічних індикаторів повороту. Покладіть бічні ознаки поворотів. Повернення картриджа трохи проти годинникової стрілки, вийміть його з ліхтаря. Замініть здуту лампу. Збірка у зворотному порядку.

Заміна задньої лампи лампи. Зніміть кришку заднього світла зсередини. Далі відключіть з’єднувачі від задньої частини блоку лампи та вийміть його, відвернувши гайки. Щоб замінити роздуту лампу, обережно натисніть її, поверніть проти годинникової стрілки та вийміть з картриджа. При необхідності замініть ущільнювач заднього світла.

Заміна освітлювальних світильників номерного знака. Відкрутіть гвинти кріплення диспергера, вийміть спалену лампу з тримача. Збірка здійснюється у зворотному порядку. Будьте обережні під час нього, не витягуйте гвинти розсіювання, ніби встановлюючи герметичні шайби.

Заміна світильника блискавки освітлення салону. З тонким ножем відокремте розповсюджений циферблат від колісного корпусу. Замініть здуту лампу, встановіть дифузор.

Заміна лампи для читання. Вийміть загальне тіло стелі та ліхтар, вставляючи лезо викрутки між основою та обшивкою даху. Вийміть лампу картриджа, повернувши проти годинникової стрілки. Вийміть лампу, повернувши її за годинниковою стрілкою, поки вона не зупиниться. Покладіть на місце загальне тіло стелі та ліхтар, вперше вставляючи ліву сторону корпусу в канавку покрівельної оболонки.

Видалення та заміна близького та високого світла Volkswagen Golf 4 своїми руками

Якщо ви не задоволені якістю фар фар, то наші інструкції допоможуть вам видалити та замінити світильники поблизу та високого світла у Volkswagen Golf 4 своїми руками. Ми пропонуємо ознайомитись із схемами опису дій, щоб замінити всі світильники в фарах.

Вам знадобиться: поблизу світлих світильників H7, високих світлових світильників H1, 12 В поворотних ліхтарів, 12 В.

Під капотом ми відкрутимо 2 пластикові захисні болти над фари. Потім ми переміщуємо металеву смугу і відкриваємо кришку.

Ми витягуємо роз’єм живлення, відкриваємо засувку і виносимо ближню легку лампу. Перейдіть на новий, оснащуйте та підключіть термінал.

Далі натисніть на засувку та вийміть кришку, щоб дістатися до високої світлої лампи.

Ми витягуємо клем і знімаємо засувку. Ми виймаємо стару лампу і змінюємо її на нове. Ми підключаємо термінал.

Далі ми змінюємо світильники загальних світильників, тягнучи стелю зі старою лампою.

Ми відкрутимо переломну точку на годинниковій стрілці і змінюємо лампочку.

Заміна передньої фари (лампа) Volkswagen Golf Plus ціна:

Заміна туманної лампи (фара) Volkswagen Golf Plus ціна:

Блок живлення нижче: масляний фільтр обведений, пробка для зливу роботів DSG показана зеленою стрілкою. Без сканера дилера не злити гідрофлосну олію (червона стрілка).

У рідкісній автоматичній коробці передач «гольф» експерти радять взагалі не втручатися, оскільки без професійного сканера не тільки вимірювати температуру, але й захоплюючи так.об’єктну контрольну точку, ви не можете перевірити правильний рівень олії.

Навіщо поважати старі німецькі машини. це простота заміни лампочок. Це вийшло, і в новому все продумано, але не до найменшої деталі. Адсорбер заважає лампі доступу правого світла, а також лампи лівого фільтра та блоку запобіжників. Для того, щоб не турбуватися в переповненому, краще їх зняти (достатньо зняти кришку з блоку запобіжників). Незважаючи на надане покриття прапора на сусідньому картриджі, заміна світильника потребуватиме спритності: вона прагне випадати при встановленні в гнізді. Для доступу до туману необхідно зняти колесо і нижню частину укриття, вивернувши 11 самотніх гвинтів. ще один мінус.

Мені також не сподобалось все з ліхтарями, оскільки зовнішні секції повинні бути видалені, повернувши пластиковий болт.штангу. Щоб ви могли дістатися до цього, скорочення зроблені в багажі багажника, але вони настільки короткі, що ви не можете повзати через прогалину. Рука не піднялася, щоб схопити ніж, тому оббивка була зігнута, випустивши її з.під герметизації дверей.

Зовнішня секція ліхтарика для заміни світильників повинна бути видалена. Дошка до корпусу прикріплена до п’яти засувок, вони повинні зігнутись в різних напрямках. Не дуже зручно: пальців не вистачає.

Якщо нова лампа не спалює, вийміть термінал мінус клем з акумулятора на три хвилини, щоб скинути помилку в блоці блоку.

Маючи Torks-45 для путівників, із заміною передніх прокладок, керуйте без проблем. У задніх механізмах є нюанс: зовнішній блок приклеєний до ліжка в дужці, а внутрішня. до кінця поршня. Для цього на металеву основу прокладки наноситься клейова композиція, але перед тим, як встановлювати їх, знежиріть поверхні. Хоча, згідно з досвідом, вони незабаром відкриються і почнуть пискати. Момент затягування передніх і задніх направок 30 н.м, колісні болти. 100 н.м.

Як замінити світильник туманного світла на моєму Volkswagen Golf?

Незалежно від того, чи йдеться про вашу особисту безпеку, перевірку придатності для експлуатації чи вашого гаманця, постійна робота ламп фар є параметром. Насправді світильники.це швидкі деталі, які з часом неминуче вигоріть і, отже, потребують заміни. Ви майже напевно на цьому веб.сайті, тому що одна з ваших фар вигоріла, і ви зацікавлені в тому, як змінити клаптики фари туману на вашому Volkswagen Golf, ми розмістили цю статтю, щоб допомогти вам виконати цю процедуру без сторонньої допомоги та без необхідність зв’язатися з вами до його механіка автомобіля. Для початку ми розглянемо заміну лампи переднього туману світла вашого гольфу Volkswagen, а потім, як замінити задню лампу фари туману на вашому автомобілі.

Ми розпочнемо цю статтю із заміни лампи переднього туману світла вашого Volkswagen Golf, ви повинні знати, що, залежно від року випуску та закінчення автомобіля, це може бути не тим самим методом, тому ми є збирається надати вам два най традиційніші рішення для заміни фари туману передньої лампи вашого автомобіля.

Замініть лампу переднього туману світла вашого гольфу Volkswagen, не знімаючи бампер.

    Проїжджаючи під бампер вашого гольфу Volkswagen: Перший шлях: Ви будете розташовані під машиною, не бійтеся підняти його з Джеку, якщо у вас не вистачає місця під бампером. Опинившись під машиною, все, що вам потрібно зробити. це видалити затискачі пластикової накладки, яка захищає ваш двигун і яка лежить на вашому бампері, ви отримаєте доступ до фари туману вашого Volkswagen Golf, і у вас більше немає. (Якщо у вас достатньо місця) Зніміть пластикову кришку, відключіть пробку, натисніть на металеву частину, щоб зняти лампочку і нарешті замініть світильник переднього туману вашого Volkswagen Golf

Як змінити світильник переднього туману світла вашого гольфу Volkswagen, видаливши бампер?

На цьому етапі ми розглянемо обставини, коли через відсутність місця на моделі вашої машини вам потрібно зняти бампер для гольфу Volkswagen, щоб отримати доступ до передньої легкої лампи туману. Для цього вам спочатку потрібно: видалити передній бампер вашого Volkswagen Golfna, соромтеся зв’язатися гвинти під кришкою, в колесах та під машиною. Після зняття бампера вам потрібно буде отримати доступ лише до блоку фари переднього туману та замінити світильник туманного світла на вашому гольфу Volkswagen так само, як зазначено раніше.

Як змінити задню туманну світлову світильник на вашому Volkswagen Golf?

Переконайтесь, що ваші фари протитужки знову працюють правильно, перш ніж вирушити в дорогу, і все готово.

Як змінити цибулину в туманних вогнях на Volkswagen Golf 5?

Незалежно від вашої особистої безпеки, для оцінки придатності для експлуатації або для вашого гаманця, потрібно переконатися, що лампи фари справді працюють. Правда полягає в тому, що лампочки зношуються в автозапчастинах, які з часом, очевидно, спалюють і тому їм потрібно замінити. Ви, мабуть, опинилися на цій сторінці, оскільки одна з ваших фар вигоріла, і ви переживаєте, як змінити цибулину в тумані фари Volkswagen Golf 5, ми написали цю статтю, щоб допомогти вам виконати цю операцію самостійно, а ви цього не робите Потрібно зв’язатися з механікою. По.перше, ми розглянемо заміну передньої туманної лампи вашого Volkswagen Golf 5, по.друге, як замінити лампочку задньої ліхтарика на вашому автомобілі.

Ми розпочнемо цю статтю із заміни передньої туманної лампи Volkswagen Golf 5, майте на увазі, що, залежно від року випуску та обробки вашого автомобіля, це може бути не той метод, який можна використовувати, тому ми надасть вам два найпоширеніші методи заміни переднього ліхтарика лампи вашого автомобіля.

Замініть передню фари туману вашого Volkswagen Golf 5, не знімаючи бампер.

    Проходячи під бамперами вашого Volkswagen Golf 5: Перший підхід, ви піднімаєтесь під машиною, не соромтеся підняти його з джеку, якщо у вас не вистачає місця під бампером. Опинившись під машиною, все, що вам потрібно зробити. це зняти затискачі пластикового взуття, яке закриває ваш двигун і спирається на ваш бампер, ви отримаєте доступ до клапота фари туману вашого Volkswagen Golf 5, і у вас не буде Більше (якщо у вас достатньо місця) Зніміть пластикову кришку, відключіть вилку, натисніть на металеву частину, щоб зняти лампочку і нарешті замініть передню ліхтарику лампочки вашого Volkswagen Golf 5.

Як змінити переднє туманне світло на Volkswagen Golf 5, знявши бампер?

Тепер ми розглянемо випадок, коли ви змушені вивести бампер вашого Volkswagen Golf 5 до моделі автомобіля через відсутність місця на моделі автомобіля для доступу до переднього туману вашого автомобіля. Для цього, перш за все, вам потрібно зняти передній бампер Volkswagen Golf 5, не думайте двічі, щоб ознайомитися з нашою повною статтею, щоб дізнатися точну процедуру, знайте, щоб узагальнити, що вам знадобиться ключ torx і що ви доводиться скрутити гвинти під капюшоном, в колесах з капюшоном і під машиною. Після зняття бампера вам потрібно буде отримати доступ лише до блоку фари переднього туману та замінити світильку туману на вашому Volkswagen Golf 5, як зазначено раніше.

Як замінити лампочку на задньому туманному світлі на Volkswagen Golf 5?

Переконайтесь, що ваші фари протитужки знову працюють правильно, перш ніж вирушити в дорогу, і все готово.