Фарбування бампера своїми руками з балончика

Як не треба фарбувати бампер з балончика 🙂

Питання: Прошу совета! Купив новий бампер на свого мула. Бампер не фарбована, ось хочу сам зробити забарвлення. Прохання до форумчанам, порадьте з чого почати, яку ґрунтовку, номер фарби, Amulet (Чорний), прошу більш детально! (Якщо можна то в балончиках!)

Как покрасить БАМПЕР из баллончика СВОИМИ РУКАМИ?

Відповідь: З балончиків підфарбовувати можна, а не фарбувати цілком деталь, але якщо так вже загорілося, то фарби амулетовской чорної в балонах не буває. Найбільш близький. мобіхіловскій “Чумацький шлях”, номер начебто 606. Крім того, треба грунт по пластику, лак. За колічеству- грунт 3 балона, фарби і лака.по 6-8. Крім цього потрібна наждачка від 800 до 2000, багато наждачки, вона тобі знадобиться, полірувальні круги для болгарки на липучці різні, коло з липучкою, сама болгарка обов’язково з регулюванням швидкості, Козлов для вертіння бампера в різних площинах, тепле просторе приміщення, вміння фарбувати фарбою і лаком з балона з гарантією якості, приблизно тиждень вільного часу вечорами.

На наступний день, дивлячись на бампер, пофарбований нерівно, з пропусками і незначними податком ти вирішуєш, що і пес з ним, чай не для “Роллс- Ройса”, за картоха на базар можна і так зганяти, а вночі і зовсім не видно і починаєш покривати лаком, наївно вважаючи, що лак-то вже точно приховає деяку недоброякісність фарбування, тому що все стане рівне, блискуче і красиве.

Покривши першим шаром лаку, ти випадаєш в осад, тому що бампер, який був тільки що нехай і не очень.то якісним, але все-таки чорним і місцями навіть блискучим, раптом стає якимось сірим і тьмяним. І після другого шару лаку залишається таким же. Ти лякаєшся геть, вирішуючи, що ти запоров все, що робив останні дні Калькулятор твоєї голови зрадницьки підраховує загальну вартість переведених балончиків, які купою валяються в гаражі, нагадуючи купу черепів на картині Верещагіна “Апофеоз війни” Ти вирішуєш третій шар зробити погустіше, тобто сильніше тиснути на піпочку балона і повільніше їм водити уздовж бампера, ну щоб все заблищало ж уже і і наступного дня ти присвячуєш акуратному зашкуріванія множинних патьоків лаку.

Але ось і останній шар лаку висох, сил у тебе вже мало, але все-таки зібравшись, ти наважуєшся на полірування бампера, який за ціною однієї тільки фарби наближається до ціни перефарбовування Красноярської ГЕС в два шари. Ти ставали у своїй величі полірувальний круг на липучці на болгарку, обливаєш бампер водою і через незнання ставиш занадто великі обороти. Побачивши через частку секунди на бампері пляма, витерте пластмаси. ти падаєш в непритомність поруч з бампером з працюючою болгаркою в руках. Я не знаю, що ти будеш робити, коли прокинешся

Як пофарбувати бампер автомобіля своїми руками? Відео уроки забарвлення бампера

У нашій статті ми детально розповімо про те, як якісно пофарбувати автомобільний бампер своїми руками. підфарбувати старий, зношений бампер або повністю пофарбувати новий бампер, куплений на заміну старому. Скажемо відразу. нічого надскладного в самостійної фарбування бампера немає! Якщо ви будете чітко слідувати запропонованої інструкції і використовувати при фарбуванні якісні матеріали, резульата вашої праці будуть радувати вас довгі роки, а нова фарба не облізе через півроку.

Перш, ніж переходити до відповіді на питання Як пофарбувати автомобільний бампер ?, відповімо на питання Чим пофарбувати автомобільний бампер? Виявляється, найпростіше пофарбувати бампер з балончика (або фарбопульта), взявши звичайну аерозольну акрилову фарбу. У наш час ви можете знайти величезний вибір кольорів і відтінків фарби, є фарби зі спеціальними ефектами. металік, перламутр, флуоресцентний, молотковий і інші, а закріпити результат можна за допомогою акрилового аерозольного лаку.

Отже, якщо ви вирішили приміряти на себе фартух маляра, ми допоможемо вам, розповівши, з яких етапів, власне, складається якісна фарбування:

2 Первинна підготовка поверхні. видалення забруднень, миття шампунями

3 Абразивне шліфування (необхідно не тільки для старого, але і нового нефарбованого бампера)

4 опціонально: Шпатльованіє. в тому випадку, якщо ви ремонтуєте старий бампер

5 Знежирення. видалення органічних забруднень: бітумних плям, слідів мастил і т.д.

Інструкція по фарбуванню бампера машини своїми руками

Після того, як шпаклівка висохла, необхідно знову гарненько все зашліфувати наждачним папером 6 Після того, як ви зачистили поверхню бампера, знову добре помийте його і дайте висохнути 7 Далі нам необхідно знежирити весь бампер. Для цього можна використовувати спеціальні обезжирювачі для пластику або “народні” засоби. уайт-спірит або гас. Так як це останній етап перед нанесенням грунту і фарби, потрібно переконатися, що на поверхні автомобільного бампера не залишилося не тільки жирних плям, але також і ворсу, пилу, ниток та іншого сміття, так як все це може стати джерелом майбутніх проблем з лакофарбовим покриттям.

Отже, переходимо безпосередньо до процесів фарбування, першим з яких буде грунтування елементів 8 Взагалі в ідеалі існує два етапи грунтовки. Перший. з використанням вирівнюють грунтовок, які забезпечують згладжування мікроскопічних дефектів підкладки і створюють ідеальну поверхню перед нанесенням лаків і емалей. Другий. грунтування звичайними однокомпонентними автомобільними грунтовками. На практиці нам не потрібно таких складнощів, для підготовки до самостійного фарбування бампера ми рекомендуємо використовувати звичайні аерозольні акрилові грунтовки. Ці склади прекрасно підготують поверхню машини до нанесення фарби. Перед нанесенням грунтовки слід ретельно збовтати вміст балончика, наносити з відстані 25-30 см плавними рухами вправо-вліво, в два шари, давши першому шару просохнути 20-30 хвилин перед нанесенням другого 9 Нарешті ми дісталися до головного. фарбування бампера.Перед фарбуванням не забудьте захиститися. скористайтеся малярської маскою, окулярами, респіратором, рукавичками, халатом. Існує два варіанти барвистих покриттів: односкладні (прості) і двоскладові (з ефектом металіка, перламутру, який створюється завдяки вмісту у фарбі частинок слюди). Вибираючи фарбу, слід звернути увагу на те, при якій температурі вона сохне. Деякі види фарб продаються тільки в комплекті з отвердителями, такі фарби сохнуть тільки при температурі 20 градусів без сушильної камери. Якщо ви фарбуєте бампер самостійно в гаражі або на дачі, ми рекомендуємо пофарбувати його, використовуючи аерозольний балончик. Для цього візьміть аерозольну акрилову емаль, звичайну або з ефектом металік або перламутр. Перед фарбуванням балончик як слід збовтати. Фарбу слід наносити швидкими рівними рухами з відстані 20-30 см зверху вниз. це допоможе вам уникнути патьоків. Забарвлення слід проводити в 2-3 (краще 3) шару, даючи висохнути кожному шару 20-30 хвилин, перш ніж наносити наступний.

Після того як фарбування закінчена, переходимо до сушіння 10 Традиційна професійна сушка. в камерах, за рахунок високої температури нагріву. Однак для нашого випадку. самостійної фарбування в гаражі. цілком підійде процес природного висихання, особливо з огляду на, що якщо ви застосовуєте акрил, то він чудово сохне при температурі 20 градусів. Для повного висихання бампера в гаражі потрібно 12-20 годин при температурі від 20 градусів. Увага! Не можна сушити пластик за допомогою спеціальних сушарок і фенів! При високій температурі він дає усадку 11 Після сушіння поверхню полірується. Якщо після фарбування так вийшло, що десь натекло крапельки фарби, потрібно дуже акуратно зашліфувати їх спеціальної водостійким наждаковим папером, а затерті місця як слід заполірувати спеціальної тонкоабразівной пастою 12 Останній крок. лакування. Для цього використовуємо аерозольний акриловий лак, матовий або глянсовий, наносимо його в 2-3 шари, як зазвичай даючи нанесеному шару висохнути 30 хвилин, перш ніж наносити наступний. Останній шар варто просушити 4-5 годин і в фіналі заполірувати бампер автомобільної поліролью

Наостанок слід ще раз нагадати про те, що ідеальна фарбування автомобільного бампера досягається тільки при чіткому дотриманні технології. І про те, що набір маляра повинен по можливості складатися з матеріалів однієї фірми, щоб уникнути ефекту відторгнення “нерідних” компонентів. Маючи під руками весь набір матеріалів, роботу можна виконати за добу. Якісно відремонтований бампер може прослужити Вам вірою і правдою десяток років

Матеріали для виконання роботи

Перелік необхідних матеріалів досить скромний:

  • балончик аерозольної змивки старої фарби, такий, наприклад, як BODY 700;
  • балончик грунтовки;
  • 2 балончика базової емалі;
  • балончик лаку;
  • наждачний папір (кілька номерів);
  • антисилікону або інший подібний обезжириватель.

Як пофарбувати бампер з балончика своїми руками: секрети майстра

Вилітають з-під коліс автомобілів каміння наносять лакофарбового покриття бампера автомобіля серйозної шкоди, тому через деякий час виникає необхідність в його реставрації. Однак не потрібно відразу бігти до майстрів. виконати цю роботу під силу практично кожному автолюбителю. Щоб пофарбувати бампер своїми руками, автолюбителю знадобиться балончик відповідної за кольором фарби, час і бажання.

фарбування, бампер, своїми, рука

Секрети фарбування бампера своїми руками

Починати фарбування слід з підготовки робочого місця. Його треба ретельно залити водою, щоб уникнути виникнення пилу. Крім того, бажано відгородити місце роботи від проникнення комах, які так і норовлять сісти на свіжопофарбовану поверхню.

Фарбу в балончику перед фарбуванням треба дуже добре перемішати за допомогою потряхивания. Всередині знаходиться металева кулька, який від цих рухів активно переміщається і заважає фарбу. Тривати це повинно як мінімум 5 хвилин. Якщо фарба не буде ретельно перемішана, при її нанесенні можуть утворитися смуги.

Однак погано перемішана фарба. не єдина причина появи смуг на поверхні, що фарбується. Вони можуть утворитися, якщо не витримується однакову відстань між соплом балончика і бампером, воно повинно бути в межах від 30 до 35 см.

Для висихання фарби потрібно від 25 до 35 хвилин. Саме стільки часу необхідно почекати перед нанесенням кожного наступного шару фарби.

Висохлий останній шар полірується шліфувальної машинкою, на яку встановлюється повстяний круг. На його поверхню наноситься полірувальна паста. Відполірована поверхня ретельно промивається теплою водою, сушиться ізнежирюється. Тільки після цього на неї наноситься захисний шар лаку.

Підготовка пластикового бампера до фарбування

Стара фарба з поверхні бампера видаляється за допомогою змивки. Робиться це в такий спосіб:

Покраска бампера баллончиком. Учитесь на моих ошибках, что бы получилось четко)

    Вся поверхня обробляється сухий наждачним папером 40. Робити це необхідно акуратно, щоб не залишилося рисок на пластиці. Мета роботи. порушення цілісності старого лакофарбового покриття.

Далі беремо наждачний папір Р 600, мочім і обробляємо нею всю очищену поверхню для додання бамперу матовості. При цьому головне. не перестаратися і не залишити рисок, які не можна буде перекрити грунтом. Потім весь бампер покривається антисилікону, а якщо його немає, то яким-небудь іншим знежирювачем.

На наступному етапі наноситься грунтовка. Робити це треба в два прийоми:

  • Перший шар має адгезионное призначення. Інакше кажучи, він забезпечує зчеплення грунту з поверхнею бампера. Після нанесення першого шару потрібно дати йому повністю просохнути. Як довго це триватиме, залежить від температури навколишнього повітря і якості сировини.
  • Другий шар буде основним, тому фарба повинна наноситися в достатній кількості. Однак і тут не можна перестаратися, оскільки дуже жирний шар буде довго сохнути.

Повністю просушений грунт зачищається наждачним папером Р 1000 с подачею великої кількості води. Не варто виконувати цю роботу з надмірною ретельністю, головна мета операції. зробити поверхню матовою і видалити шагрень, що утворилася після нанесення грунтовки.

Правильний вибір фарби для автомобіля

Вибір фарби. дуже відповідальний момент. Адже саме від цього залежить кінцевий результат всієї роботи. Як правило, якісна фарба коштує досить дорого.

Для вибору фарби фахівці рекомендують користуватися каталогами. При цьому для отримання найкращого результату краще купувати ґрунтовку, фарбу і лак від одного виробника, так як в цьому випадку гарантується їх сумісність, а значить. міцність і довговічність лакофарбового покриття.

Підготовка авто, що має значні пошкодження

Все вищевикладене відносилося до бампера, на якому були відсутні фізичні ушкодження. Але найчастіше його поверхня має досить серйозні вади, від яких перед фарбуванням треба позбутися. Для цієї мети використовується шпаклівка. Найкраще брати ту, яка спеціально призначена для роботи з пластику. Але можна застосувати і звичайну автомобільну шпаклівку.

Розлучається вона з розрахунку 1 частина затверджувача на 50 частин шпаклівки. Час повного затвердіння отриманої суміші невелика, а тому наносити її на пошкоджені місця треба дуже швидко. Для повного висихання такої шпаклівки досить 20 хвилин.

Поверхня добре висохлої шпаклівки необхідно обробити. Для цієї мети наждачний папір Р 1000 або Р 800 натягується на невеликий дерев’яний брусок або закріплюється в спеціальному пристрої. Місце самої шліфування рясно змочується водою.

Можна, звичайно, скористатися і шліфувальною машинкою. Але для цього треба мати хоч якісь навички роботи з нею. Інакше можна наробити ям, які доведеться знову шпаклювати і шліфувати.

Відшліфований бампер промивається великою кількістю теплої води і ретельно висушується. Потім його поверхню обезжиривается за допомогою антисилікону. Тільки після цього на неї можна наносити акрилову ґрунтовку.

хочеться сказати, що часом придбати новий бампер дешевше, ніж ремонтувати старий. Тому перед початком роботи слід тверезо оцінити рівень пошкоджень і прикинути кількість часу і матеріалів, які доведеться витратити на їх усунення. Тільки після цього можна приймати рішення про те, ремонтувати чи старий бампер або дешевше купувати новий.

наносимо грунтовку.

Після повного висихання шпаклівки, а це період близько 24 годин, потрібно додатково відшліфувати оброблювану ділянку абразивом марки Р400-600. Далі знову знежирюємо поверхню. Наступний етап грунтовка. Для цього використовують стандартний акриловий грунт, який в пропорціях зазначених виробником замішують з затверджувачем і розчинником.

Можна також провести фарбування бампера з балончиком готовим складом грунту.

Далі після повного висихання грунту, а шарів може бути 2. 3, поверхню шліфують абразивом марки Р800. Далі знову знежирюють поверхню, протираючи спочатку вологою, а потім сухою ганчіркою.

фарбування бампера.

Фарбування пластикового бампера з балончика, як б / у так і нового, це дуже відповідальне і скрупульозне заняття. Перед тим як наносити фарбу на поверхню краще потренуватися на тестовій поверхні, щоб визначити відстань до оброблюваної області, і ступінь розпилення.

Попередньо потрібно добре струснути балончик, щоб фарба змішалася. Зазвичай балончик тримають на відстані 30. 35 см від поверхні бампера. Після нанесення першого шару дають час йому висохнути 25. 35 хвилин. Загальна кількість шарів 2. 4. Тут потрібно дивитися вже по якості одержуваного покриття.

Якщо вас цікавить, скільки потрібно балончиків фарби для проведення робіт, то тут потрібно дивитися від завдання. Якщо це локальне фарбування, то вам потрібно буде один балончик фарби, а також грунтовки і лаку. Якщо це повне фарбування деталі, то в залежності від розмірів може знадобитися від 3 до 6 балончиків фарби і стільки ж лаку і грунту.

Далі при необхідності наносять лак, теж з балончика. Повне висихання матеріалу відбувається за добу.

Як пофарбувати пластиковий бампер з балончика. Покрокова інструкція.

Бампер часто піддається як кліматичних, так і механічних впливів. Неправильно припаркувався і вже зчесав частина фарби, або ж летять камені і грязь, також постійно ушкоджують лакофарбове покриття даного елемента кузова. В кінцевому підсумку вже через кілька років експлуатації автомобіля, вам потрібно буде реставрувати бампер. У цій статті ми розповімо, як пофарбувати бампер з балончика своїми руками, і на які етапи поділяється вся технологія проведення робіт. Чітко дотримуючись алгоритм, ви зможете заощадити гроші і отримати хороший результат.

Вирівнювання поверхні шпаклівкою.

За допомогою шпаклівки ви можете заповнити глибокі подряпини, відколи або інші дефекти, присутні на конструкції бампера. Використовують для цього автомобільну двокомпонентну шпаклівку. Для цього її розмішують з затверджувачем безпосередньо перед нанесенням на деталь. Замішувати потрібно тільки той обсяг матеріалу, який ви зможете відразу укласти, в іншому випадку він схопиться і його можна буде тільки викинути. Після нанесення першого шару чекаєте близько 15. 20 хвилин, щоб він підсох. Далі за допомогою наждачного паперу поверхню шліфується і перевіряється її якість, якщо все ще є вади, накладаємо другий і при необхідності третій шар шпаклівки, поки не отримаємо ідеально рівну поверхню. Особливо потрібно стежити за місцями стику шліфованого і не оброблюваної ділянки бампера.

Підготовка бампера до фарбування.

Якщо ви плануєте перефарбовувати даний елемент кузова повністю, то в такому випадку без демонтажу не обійтися. Так ви забезпечите комфортні умови роботи, а також, не потрібно буде витрачати час із захисною плівкою. Якщо ж пошкодження бампера локальне, в такому випадку роблять часткову фарбування, і тут вже за допомогою плівки і скотча постарайтеся максимально укрити все необроблювані зони кузова і декор, а також протитуманні фари, якщо вони присутні.

Далі потрібно вимити деталь за допомогою миючих засобів і просушити. Після чого всі проблемні ділянки зачищаємо наждачним папером марки P80-150. Прибираємо глибокі подряпини, відколи й роздулися або відкололося лакофарбове покриття.

фарбування, бампер, своїми, рука

Знежирюємо поверхню пластика. антисилікону.

полірування бампера.

Наступний етап. це полірування лакофарбового шару. Даний етап робіт усуває дрібні дефекти, отримані при нанесенні лаку, і дозволяє домогтися блиску поверхні.

Полірування здійснюють в декілька етапів. Спочатку за допомогою «мокрого шліфування» дрібнозернистим наждачним папером Р1500-Р2000 прибираються грубі нерівності поверхні лаку. Далі поетапно використовуючи грубу і м’яку абразивну поліроль, добиваємося гладкості поверхні, а за допомогою полірувальної пасти надаємо ЛКП блиску. Далі змиваємо з бампера сліди поліролі та насолоджуємося результатом.

Как ПОКРАСИТЬ БАМПЕР СВОИМИ РУКАМИ? ВАЖНЫЙ СЕКРЕТ!

Як бачите, навіть не маючи професійних інструментів і використовуючи балончики з фарбою можна самостійно здійснити дрібний ремонт бампера.

Підготовка поверхні перед фарбуванням

Kак самому пофарбувати бампер з балончика

Якщо ви плануєте локальне фарбування, то немає необхідності проводити демонтаж бампера. Але слід подбати про захисній плівці і заклеїти поверхню навколо місця під фарбування з балончика.

Це означає, що при незначних пошкодженнях ви можете відновити зовнішній вигляд без особливих проблем. Все що вам потрібно, це правильно підготувати місце фарбування і самому пофарбувати бампер з балончика, розпорошуючи вміст відповідно до інструкції.

Фарбування бампера з балончика

Коли поверхня бампера вже підготовлена ​​під фарбування, ви можете приступити до найголовнішого.

Ще перед тим як ви почнете тестувати фарбу, балончик необхідно добре струснути круговими рухами протягом 2-4 хвилин. І тільки після цього починати розпорошення. Для кращого результату, нанесення фарби повинно здійснюватися в декілька шарів. Після того як ви розпорошили шар фарби на бампер, дайте час близько 5 хвилин, щоб він підсох перш ніж наносити наступний. Коли всі шари нанесені, повне висихання відбувається протягом доби. Після цього ви можете наносити лакове покриття або полірувати пофарбований з балончика бампер.