Де знаходиться запобіжник плитки ВАЗ 21 10

Блоки реле та запобіжників ВАЗ 2112: опис та розшифровка

Модифікації монтажних блоків та запобіжники ВАЗ 2112 за час випуску моделі неодноразово змінювалися. Радикальні нововведення внесли лише з 2002 року після появи інжектора на 16 клапанів.

2006 року в салоні був лише один блок, а 2007-го до нього додався консольний. Сталося це завдяки зміні щитка та коробки передач, додаванню європанелі. Кришка основного блоку стала відкидною, що спростило доступ до плавких елементів. Збереглися окремі вставки поза монтажними блоками, наприклад, під гальмівною колодкою.

Плавиться запобіжник пічки ВАЗ 2110

Загалом суть така: їхав увечері додому, і раптом з’явився неприємний запах, я уваги спочатку не звернув, думав мало задуло з вулиці грубкою, але запах посилювався і потім взагалі дим пішов з-під панелі я зупиняюся, заглушив машину, скинув клему. Відкриваю блок запобіжників, а так запобіжник на обігрів заднього скла повністю розплавився і гніздо під нього теж поплавилося, на фото видно трохи

так ось, підкажіть будь ласка, через що це може бути? Купувати новий блок чи ні? І як краще вчинити у цій ситуації? Дякую всім

Чи можна зробити що поплавилося гніздо куди вставляється запобіжник у монтажному блоці? ВАЗик 2110

  • Перестала працювати підсвічування приладової панелі та ліва сторона габаритів на ВАЗ 2112 – 4 відповіді
  • Перестала працювати електрика на ВАЗ 2112 – 2 відповіді
  • Не працює вентилятор пічки ВАЗ 2112 – 1 відповідь
  • Запобіжники одразу згорають у ВАЗ 2112 – 1 відповідь

Там була така ситуація з запобіжником Карлсона, повністю розібравши одиницю, припав зовнішній роз’єм для запобіжників цього типу.

Ви можете замінити весь блок, і ви можете спробувати дістатися до правильних дротів, вивести їх та підключити блок до 1 запобіжника (у продажу скрізь).

Можна, можливо. Розбираєте блок, перепаюєте клеми запобіжника, що грівся. Але для цього донор потрібен, звідки клеми братимете.

Ну що ви одну тему плодите. Не потрібно так робити. Адже ви вирішували питання із плавким запобіжником. Там би й спитали. Навіщо нове питання з тієї ж проблеми ставити в новій гілці.

READ  Де знаходиться реле бензонасоса uaz hunter

Так цих блоків на розбираннях як бруду. Ви головне не забудьте визначити чому він у вас поплавився.

Ще більше корисних порад у зручному форматі

Перестала працювати підсвічування приладової панелі та ліва сторона габаритів на ВАЗ 2112

АвтоНовини / Огляди / Тести

Запобіжники та реле ВАЗ 2110 / 2111 / 2112

Ця стаття буде корисна як простим автоаматорам власникам автомобілів ВАЗ 2110, 2111 та ВАЗ 2112, так і автоелектрикам. Тут розберемо розташування запобіжників та реле ВАЗ 2110. Встановлювалися кілька видів монтажних блоків. Їх можна відрізнити візуально за розташуванням реле та запобіжників.

Цей блок запобіжників знаходиться під кермом, біля лівої ноги водія.

Монтажний блок (Блок запобіжників) 2110-3722010

Монтажний блок (Блок запобіжників) 2110-3722010-01

Монтажний блок (Блок запобіжників) 2110-3722010-08

У перших двох блоках розташування запобіжників не відрізняється, а ось у третьому типі блоків варто бути уважніше і звертати увагу на маркування запобіжників.

Ці блоки також можуть відрізнятися наявністю резисторів усередині блоку. Резистори потрібні для збудження генератора, і наявність резистора можна дізнатися про наявність контакту в Ш4. контакт 9. Резистори використовуються на старих приладках, без розисторів збудження проводитиметься лише при перегазовуванні.

знаходиться, запобіжник

Розташування реле в блоці запобіжників (Монтажному блоці) ВАЗ 2110/2111/2112

Номер запобіжника Номінальний запобіжник А (ампер) Ланцюги, що захищаються запобіжником
F1 5 Передній та задній лівий лампи габаритного вогню, індикаторна лампа включення габаритів, лампи освітлення (підсвічування) приладів, лампа освітлення багажника, підсвічування номерного знака
F2 7.5 Ближнє світло (ліва фара)
F3 10 Далеке світло (ліва фара)
F4 10 Передня права протитуманна фара
F5 30 Склопідйомники дверей
F6 15 На деяких авто. Запобіжник прикурювача ВАЗ 2110 та переносна лампа
F7 20 Запобіжник вентилятора охолодження ВАЗ 2110, звуковий сигнал
F8 20 Реле (контактні реле) включення обігріву заднього скла, обігрів заднього скла
F9 20 Очищувач та омивач вітрового скла та фар. Клапан рециркуляції. Обмотка реле увімкнення обігріву заднього скла.
F10 20 Резервний
F11 5 Передній та задній правий лампи габаритного вогню
F12 7.5 Ближнє світло (права фара)
F13 10 Далеке світло (права фара), індикатор увімкнення далекого світла на панелі приладів
F14 10 Ліва протитуманна фара
F15 20 Запобіжник замку багажника ВАЗ 2110, Електрообігрів сидінь
F16 10 Запобіжник реле-переривник покажчиків повороту та аварійної сигналізації (в режимі аварійної сигналізації). Контрольна лампа аварійної сигналізації
F17 7.5 Запобіжник лампи освітлення салону ВАЗ 2110, стоп сигнали, годинник та маршрутний комп’ютер
F18 25 На деяких автомобілях Запобіжник прикурювача, контролер обігрівача та лампа підсвічування речового ящика
F19 10 Реле контролю справності ламп габаритів та стоп-сигналів, покажчики поворотів та їх контрольні лампи, обмотка збудження генератора, комбінація приладів, годинник, блокування замків дверей, лампи світла заднього ходу
F20 7.5 Задні протитуманні ліхтарі
READ  Де знаходиться звуковий сигнал на Renault Logan

Перестала працювати пічка ВАЗ 2110-2112 шукаємо несправності та усуваємо їх

Є ще запобіжники, які відповідають за запуск двигуна. Розташовуються вони під центральною консоллю. Ви можете досягти їх, відкручувавши панель біля лівої ноги пасажира.

У цьому блоці розміщуються запобіжники та реле, що відповідають за паливний насос, Електронний блок керування та вентилятор охолодження.

модуль запалення, електронний блок керування; 2. клапан продування адсорбера, датчик швидкості автомобіля, датчик концентрації кисню (підігрів датчика), датчик масової витрати повітря (розпинування ДМРВ HFM5 ВАЗ); 3. реле паливного насоса, запобіжник бензонасоса, запобіжник паливних форсунок.

Додаткові реле: 4 – реле електровентилятора; 5. реле бензонасоса, 6. головне реле (реле запалювання)

Запобіжники та реле ВАЗ 2110. Розташування. Опис.

Монтажний блок реле та запобіжників розташований з лівого боку рульової колони на панелі приладів.

Запобіжники та реле ВАЗ 2112. Розташування. Опис.

Монтажний блок реле та запобіжників розташований з лівого боку від кермової колонки в панелі приладів.

Розташування запобіжників на схемі для ВАЗ 2110, 2111, 2112

Сьогодні розглянемо розташування запобіжників в автомобілях ВАЗ десятого сімейства, а саме моделей 2110, 21102, 21103, 2111, 2112. Також покажемо де знаходяться запобіжники та реле на схемі та присвятимо про призначення кожного з них та способи заміни запобіжників своїми руками. Давайте доторкнемося до найчастіших проблем із запобіжниками від власників цих автомобілів, методів діагностики та заміни.

Хотілося б сказати, що електрика автомобілів зокрема запобіжники та реле у ВАЗ 2110, 21102, 21103, 2111, 2112 цілком надійні. Термін служби залежить від умов експлуатації та своєчасної діагностики та заміни на якісні комплектуючі.

Давайте розберемося взагалі для чого потрібні запобіжники в автомобілі. Насамперед вони відповідають за безпеку проводки та інших систем машини. Важливо розуміти, що кожен специфічний запобіжник відповідає лише за його завдання, а коли закривається або відмова, вогонь практично виключається. Перегоряє конкретний запобіжник і це не викликає ланцюгового виходу з ладу інших систем.

Залежно від проблеми виходу з ладу якогось вузла або деталі автомобіля, за який відповідає електрика, необхідно розуміти: чи можна експлуатувати автомобіль із цією несправністю чи ні. У правилах дорожнього руху написано перелік несправностей, маючи які не можна експлуатувати авто. Якщо ви знайшли, наприклад, що фари відмовилися або не працювали у всіх склоочисників, слід негайно виправити проблему. Ну, а з непрацюючими склопідйомниками водити машину можна. До речі, якщо комусь раптом потрібен якісний сайт для бізнесу, то хлопці роблять хороші сайти WebFormata.ru

READ  U012d помилка Ford Focus 3

За що відповідають запобіжники на ВАЗ-2110

Розшифровка запобіжників.

Лампи ліхтарів освітлення номерний знак. Лампи освітлення приладів. Лампа загального світла. Лампа освітлення багажника. Світильники загального світла лівої сторони

Двигуни дверей Windows

Електродвигун вентилятора системи охолодження двигуна. Звуковий сигнал

Нагрівальний елемент заднього вікна. Реле (контакти) включення обігріву заднього скла

Клапан рециркуляції. Очищувачі та омивачі вітрового скла та фар (запобіжник двірників). Реле (обмотка) включення обігріву заднього скла

Права фара (далекий сіє). Контрольна лампа увімкнення далекого світла

Електрообігрів сидінь. Блокування замку багажника

Реле-переривник покажчиків повороту та аварійної сигналізації (в режимі аварійної сигналізації). Лампа керування будильником

Лампа освітлення салону. Індивідуальна світлова лампа. Лампа підсвічування вимикача запалювання. Лампи стоп-сигналу. Годинник (або маршрутний комп’ютер)

Лампа освітлення речової скриньки. Контролер обігрівача (запобіжник пічки). Запобіжник прикурювача ВАЗ 2110, ВАЗ 2111, ВАЗ 2112.

Блокування дверних замків. Реле контролю справності ламп стоп-сигналу та габаритного світла. Покажчики повороту з контрольними лампами. Лампи світла заднього ходу. Обмотка збудження генератора. Блок індикації бортової системи контролю. Комбінація приборів. Годинник (або маршрутний комп’ютер)

Схема з’єднань монтажного блоку ВАЗ 2110

Порядок умовної нумерації штекерів у сполучних колодках монтажного блоку та дроти, що приєднуються до них

Основним вважається блок запобіжників біля двигуна. Тут знаходиться абсолютна більшість плавких захисних елементів і багато реле. За час існування моделі його модифікації змінювалися кілька разів. Найбільш поширений сучасний блок був презентований у 2008 році. У цьому випуску дещо змінилося розташування окремих елементів та додалися нові.

Знайти блок можна у моторному відсіку над усіма пристроями підкапотного простору. Він захищає кришку, відкриту, яка легко натискає два засувки.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS