Дастер Дизель погано починає йти добре. Renault Duster не запускає двигун: можливі причини

Причини починаючи з бідного дизеля

Незважаючи на те, що очевидні переваги зробили дизельні двигуни досить популярними, автомобіль з «серцем» дизельного циклу залишається досить специфічною технологією. Тому кожен власник автомобіля, який працює на дизельному паливі.

Розглянемо причини, з яких дизель буде погано розпочатий:

 • морозний ранок;
 • після довгої парковки;
 • на гарячому, коли лід нагрівається;
 • Стартер крутиться, не хапається і не починається, але після негайного зупинки.

Специфіка

Той факт, що дизель, як і “бензин”, перетворює зворотні рухи поршня в механічну роботу, є дуже наданим. Щоб краще зрозуміти причини поганого початку, давайте поговоримо про специфіку дизельного циклу.

У двигунах такого типу немає котушки, дистриб’ютора, ВВП та свічки запалювання як такі. Він не потребує їх, оскільки згоряння паливної суміші відбувається в камерах згоряння. Повітря, що входить у камеру згоряння, стискається поршня. Чому в камері згоряння спостерігається значне підвищення температури. Саме висока температура суміші палива-повітря. У холодну погоду, щоб полегшити нагрівання повітря в камері згоряння, весь лід оснащений свічками.

Механіка

Однією з причин поганого запуску на холоді може бути природний знос групи циліндрів:

Взимку або після простою “втомлений” двигун з такими проблемами буде особливо важко запустити на холоді. Навіть хороша батарея та робочий стартер не будуть гарантією хорошого, що починається вранці в холоді. Якщо перед розігрівом двигуна внутрішнього згоряння він курить, не розвиває жодної тяги, він працює нестабільним або навіть зупиняється, а після цього симптоми зникають, приділяйте особливу увагу точці «стиснення». Майте на увазі, що гарячий зношений дизельний двигун розпочнеться без проблем.

Оскільки на звичайне вимірювання вимірювання впливає багато споріднених факторів (один і той же стартер), перевірка стану групи циліндрів-поршня краще, ніж пневматичний захід. Тест на витік дасть найбільш точну інформацію про стан льоду.

Стартова система

Оскільки дизельне паливо повинно бути стисненим досить сильно, дизель апріорі має посилений стартер. Щоб запустити взимку на морозі, стартер вимагає значно більшої витривалості від акумулятора. Звичайно, для початку потрібен достатній струм. Якщо стартер на вашому автомобілі працює, проблема поганого, що починається з морозу, може бути недостатньою початковим струмом.

 • Перевірте ступінь заряду в кожному розділі акумулятора (значення робочого акумулятора, зарядженого приблизно на 80%, не нижче 12,4.) і значення щільності електроліту (відповідно 1.233);
 • Окислення контактів на стартері, клеми акумуляторів або «маса» не зможуть пропустити достатній струм для стартера.

Комп’ютер загальної залізничної системи навіть не дасть команді відкрити форсунки, якщо стартер у паливному пандусі не може забезпечити пороговий тиск палива.

Ви можете виміряти тиск у пандусі за допомогою комп’ютерного діагностичного обладнання та відповідності.

Дастер Дизель погано починає йти добре

Renault Duster (2019). Складний запуск гарячого двигуна

Причини бідного запуску для гарячого

Відповідно до статистики, основними причинами поганого запуску двигуна після простою при високій температурі є:

-Збагачена паливна суміш, яка утворюється завдяки поганому бензину якісності (його світлові фракції випаровуються, і отримують своєрідний «бензиновий туман») несправний датчик охолоджуючої рідини. При високій температурі навколишнього середовища ймовірність його неправильної роботи. це ймовірність її неправильного займання. Це може бути неправильно виставлене або виникають проблеми із блокуванням запалювання.

Перше, що потрібно зробити так, щоб двигун зазвичай запущений на гарячому. Заправляйте на перевірених АЗС, а також відстежують стан паливної системи вашого автомобіля. Якщо після навіть короткого простою двигун не запускається в вогні, то спочатку відкрийте дросель (натисніть на педаль прискорювача) або вийміть кришку фільтра і залиште його відкритим на пару хвилин. За цей час бензин випарений зникне, і ви можете, як правило, запустити двигун. Якщо така процедура не допомогла, то необхідно шукати несправності серед вищезазначених вузлів та механізмів.

Вузли, які можуть стати причинами проблем

-Низькоякісне паливо, випаровування його легких фракцій.Невдалий датчик охолоджуючої рідини.Датчик положення колінчастого вала.Датчик повітряного потоку.Паливі форсунки.Паливний насос.Паливний насос високого тиску.Регулятор холостого ходу.Контроль тиску палива.Дизель бездіяльно.Модуль запалювання

Чому підігрітий кіоск

Деякі автомобілісти стикаються з ситуацією, коли вже занедбаний і нагрітий двигун раптом зупиняється. Більше того, це відбувається після того, як датчик зафіксував набір нормальної робочої температури. Для цього може бути кілька причин.

-Погане якість палива. Ця ситуація є типовою, наприклад, якщо ви заїжджаєте від АЗС, а через короткий проміжок часу двигун починає «кашель», автомобілі Twits і Kids. Вихід тут очевидно. для стікання палива низької якості, видування паливної системи та заміни паливного фільтра. Також доцільно замінити свічки, але якщо вони нові, ви можете зробити їх чистку. Природно, ви не повинні закликати на такі АЗС у майбутньому, і якщо ви зберегли чек, ви можете зателефонувати туди і подати претензію на якість палива.

-Паливний фільтр. За допомогою затриманого двигуна слід також перевірити стан паливного фільтра. І якщо, згідно з правилами, він вже повинен бути замінений, то вам потрібно це зробити, незважаючи на те, чи його ще не забили чи ні.

-Повітряний фільтр. Тут ситуація схожа. Двигун може “злучити” збагачену суміш і незабаром після початку. Перевірте його стан і, якщо необхідно, замініть. До речі, саме так можна зменшити споживання палива.

-Бензиновий насос. Якщо він не працює в повній пропускній здатності, то двигун зазнає палива, і відповідно, через деякий час він зупиниться.

-Генератор. Якщо він повністю або частково провалився, він перестав давати зарядку акумулятора. Водій може не відразу помітити цей факт, запустити двигун і піти. Однак він піде лише до повного звільнення акумулятора. На жаль, починати запускати двигун на ньому більше не буде можливим. У деяких випадках ви можете спробувати затягнути ремінь генератора. Якщо ця процедура не допомогла, вам потрібно зателефонувати на буксирування або зателефонувати друзям, щоб ваш автомобіль перетягував до гаража або сто.

Не починати з гарячого інжекторного двигуна

Оскільки двигун інжектора дещо складніший, ніж карбюратор, відповідно, причини, чому такий двигун не запускається, буде більшим. Зокрема, вони можуть бути несправністю таких вузлів та механізмів:

-Датчик температури теплоносія (теплоносій). У спекотну погоду він може зазнати невдачі та подати неправильну інформацію в ECU, зокрема, що температура теплоносія вище, ніж регулятор колінчастого вала (DPKV). Його відмова призведе до неправильної роботи ECU, що, в свою чергу, не дозволить двигуна для двигуна масового повітря (DMRV). У спекотну погоду датчик може не впоратися з завданнями, призначеними для нього, оскільки різниця температури вхідних та вихідних повітря буде незначною. Крім того, завжди існує ймовірність його часткової або повної невдачі шліфувальних форсунок. Тут ситуація схожа на двигун карбюратора. Невелика частка бензину при високій температурі випаровується, утворюючи збагачену паливну суміш. Відповідно, двигун зазвичай не може запустити паливний насос. Зокрема, необхідно перевірити роботу регулятора управління його перевернутим простором (PXX) запалювання палива палива.

Він погано запущений на гарячому дизельному двигуні

На жаль, дизельні двигуни також іноді можуть не почати гаряче. Найчастіше причини цього явища. це несправності таких вузлів:

-Датчик теплоносія. Тут ситуація схожа на ту, яка була описана в попередньому розділі. Датчик може вийти з ладу, і, відповідно, передати в ECU неправильну інформаційну адвоката на посаду колінчастого вала. Ситуація, подібна до інжектора двигуна масового потоку повітря. Аналогічно насосний насос високого тиску. Зокрема, це може статися через значний знос втулки та насосний вал насоса. Повітря потрапляє в насос з.під сальника, тому стає неможливим набирати робочий тиск у Холонгері Хартії холостого двигуна дизельного двигуна тиску палива запалювання.

Не починається з двигуна гарячого карбюратора

Причини, чому карбюратор більш.менш чіткий на гарячому, мінливість бензину здебільшого винна. Суть полягає в тому, що коли двигун прогрівається до робочої температури, карбюратор також нагрівається, і після вимкнення протягом 10-15 хвилин паливо починає випаровуватися, тому важко запустити машину.

Запуск Дастер Дизеля в Морозі

Зима минула, ви можете описати перші враження. Для початку я не запустив двигун при температурі нижче. 27 ° C. Головне, що я помітив в Еко.режимі запуск гірше, і свічки гріються довше. Як, я думаю, всі знають, що наша спіраль виходить майже відразу після включення запалювання, t.E не є показником ступеня інтенсивності. Він почав зосереджуватися на кінці, що закінчується, він маргіннету, коли я зігріваю камеру, тільки вам доведеться сидіти і доглядати за цим ПДВ)

Renault Duster 2017, Двигун Дизель 1.5.літровий., 109 год. П., AWD Drive, посібник. спостереження

Ми не можемо зробити це на Меганесі, немає клавіші)) натиснули кнопку, і машина запустилася. Якщо суворий мороз, свічки працюють довше, тільки починають починати.

У мене світиться світильник у спекотну погоду зовсім не загоряється, t.до. Там немає нічого гріти. І на холоді він горить довше. Автомобіль 2017.у.

Я не помічав у спеку, але це не горить на морозі довгий час, він піднімається майже так само, як і всі інші)

Свічки світиться деякий час на русі.

Ну, тема написана, коли вона починається з такого морозу, цікаво прочитати, що в таку погоду всередині, як швидко стає комфортно, будь то охолоджується в пробковому режимі? Або не дбайте про мотор, він вирішує все?

На дизельних двигунах, здається, вартий електричний трубчастий нагрівач. Він, мабуть, вирішує)

Справа в тому, що, мабуть я хотів би почути думку власника. Загалом, нещодавно перестав звертати увагу на повітря в дифлексах він холодний, теплий або гарячий. Перець справді вирішує, тіло тепле, і яке повітря вже не так важливо. Але все ще цікаво, що скаже власник.

Мені сподобався новий Duster (Restyl), можливо, я в майбутньому подумаю про придбання дизельної версії. Тому для мене це важливо.

Дизельна тема! До цього був Duster i2.0L. Дизель, безумовно, кращий.

Справа в тому, що, мабуть я хотів би почути думку власника. Загалом, нещодавно перестав звертати увагу на повітря в дифлексах він холодний, теплий або гарячий. Перець справді вирішує, тіло тепле, і яке повітря вже не так важливо. Але все ще цікаво, що скаже власник.

Мені сподобався новий Duster (Restyl), можливо, я в майбутньому подумаю про придбання дизельної версії. Тому для мене це важливо.

Більше 10 років я використовую лише дизельний двигун, в основному німці. Я зазначаю 2 машини Voltsvagen T4 з 2,4 Atmo та Audi A6 1.9. Так там дефлектори починають танути з тепла. Все залежить від моделей та стану автомобіля. І сучасні дизельні двигуни вже перетнули бензин. Що стосується Renaul.

Ну, тема написана, коли вона починається з такого морозу, цікаво прочитати, що в таку погоду всередині, як швидко стає комфортно, будь то охолоджується в пробковому режимі? Або не дбайте про мотор, він вирішує все?

Я зігрію близько 15 хвилин на запуску автомобіля та на дорозі. Машина завжди тепла, дякую спіралі в плиті. Занима не важлива.Завжди теплий!

Перший і неприємний ремонт дизеля

Все почалося з того, що попереднє літо (2016) заправлялося з низькоякісним дизельним паливом і кинувся, пішов, пробіг становив близько 70-80 тисяч.км. Клапани, що повертаються, насадки Delphi System почали вмирати, проїхати багато палива через повернення, і машина після ночі почала починати довше. Спочатку я закрутив стартер близько 15 секунд, але я знаю, що це було для нього погано і руйнівно, але в той час мені потрібна була машина.Крім того, мені довелося скрутити стартер меншим, але часто, а потім він перестав починати навіть через дві.три хвилини зґвалтування. Він почав починати його з штовхача або на кабелі, навіть почав з витирання стартера, коли ввімкнено першу передачу. В результаті. стартер помер, ну це було зрозуміло, це не витримало б цього. Як ця проблема, форуми були щодня, щоб уточнити проблему ( Ну, звичайно, їжака зрозуміло, що паливна система, але що саме?). Купуйте нові форсунки, паливний насос або очистіть, замініть паливне шосе якось дорого, і здавалося, що проблема не була в такому великому вузлі чи деталей. Я хотів знайти більш просте рішення, і воно було знайдено.Ці форсунки виявилися знятою на кілька компонентів, і проблема була у зворотному клапані (Delphi 28239295 Код частини).

Але спочатку я їх перевірив, знайдений в Інтернеті, метод виявився досить простим та ефективним, вам потрібно придбати 4 шприци та трубу у крапельця, розріжте її на 4 частини на 4 шприці та з’єднати їх. Далі ми відключаємось від насадок трубки від повернення та підключимо трубку крапельниці зі шприцом до повернення насадки і робимо 4 насадки для всіх 4 насадок. Потім ми вмикаємо запалювання і починаємо запускати двигун, паливний насос починає працювати, що постачає паливо в форсунках, і вони знаходяться в камері згоряння, але не в моєму випадку. Все паливо почало проходити через повернення у шприци, і вони були заповнені буквально через 1-2 секунди, чого не повинно було бути. Як результат, я замовив 4 зворотні клапани з 4500, мідних голів для насадок, Starter Valeo 438 224 за 10 480 ( Його купували раніше і поставили раніше, інакше я б не перевірив) і миття для карбюратора, щоб очистити бруд у насадці.

Зачекавши їх, було добре, що в Інтернеті є багато іншої інформації не тільки у формі тексту, але і у вигляді зображень і навіть відео, за допомогою якого я взяв цей ремонт і так, Дякую тут багато інформації, я знайшов тут багато інформації. Гаразд, давайте продовжимо У цьому питанні виявилося головним, щоб не втратити пружини та стебло затискаючої парасольки клапана при промиванні форсунок, доцільно тримати його пальцем, інакше він прагне вилетіти під тиском миття.І всі ці дії потрібно здійснювати над білою ганчіркою або білим столом, щоб побачити всі ці деталі та зберегти їх чистими. Далі, зібравши форсунки і встановивши їх, він почав починати мотор, йому довелося трохи закрутити його, але він почав раніше, як я в той час, я просто не міг передати його словами. Але це не закінчилося на форумах (на яких і де?як? і навіщо? Я не міг сказати минулого року, і багато було прочитано). Також було сказано, що необхідно перенасити ECU та калібрувати нові форсунки, і, здається, так, як якомога я використовував, щоб не керувати офісами. Спочатку, після всіх операцій, потрібно було дати двигуну працювати протягом 45 хвилин, тоді потрібно було зробити 5-6 прискорень протягом 5 передач від 60 до 90 км / год, а потім знову до 60 км \ год із Вивільнення газової педалі, не натискаючи на педаль гальма.(Я кажу про цей метод, я не можу поручитися, але я його використав.) І здається, що, як французько-Романські мозки приймають форсунки з новими зворотними клапанами і споживає до норми. В майбутньому я кожен, і це 10 тисяч. км., Я змінив паливний фільтр, мив форсунки і, відповідно, всі витратні матеріали, лише оригінал.

Але сталася дуже жахлива подія наступного 2 липня 2017 року на 110 тисяч. Пробіг помітив, що насадка спалювала через збій під нею герметичною мідною шайбою під нею, в результаті якої вона виїхала з циліндра “глютен-лайна з мазетою”, як я не знаю інакше. Склеїть затискаючий гайку насадки, щоб замочування та нагрівання не допомогли при видачі. Він підтягнув форсунки, електричну частину, а клапани та розпилювач залишилися в склеєній гайці в голові блоку. Вони дістали їх з пінцетами. Але тоді це не було зафіксовано, я вирішив спробувати керувати скануванням і скрутити гайку насадки і природно зламав його, залишивши одну частину в SBC, вау, наскільки килим був погляд в один момент від безнадії, Тому що єдиний спосіб забрати все це зараз вилучення GBC.

І найнеприємніший процес. це аналіз двигуна

Знявши HBC, він вибив горіх протягом 5 годин, відокремлюючи міліметр і схильність до центру стін горіха і свердлюючи їх. Свердло зайняло менший розмір, ніж горіх, щоб не пошкодити сидіння насадки.

Взагалі, геморой, якби не батько з інженерною освітою та 20.річний досвід роботи в цій галузі, слухали б чиновників і в результаті 40 000 головних голов з Європи або 80 000 нових, плюс 16 000 роботи та 11 000 наборів прокладок прокладок. Купили гайку нижнього тиску насадки (Delphi 9308-002E для 1 232), блокування головки блоку (Renault 11 04 470 55R для 1693).

BCC не змінив болти, оскільки двигун не перегрівався, а після зняття вони не були пошкоджені. А груша з дизельним паливом була придбана в старих тріщинах, і почав вилучити паливо (Meatdoria 9065 на 777), і це було не оригінал, тому мені довелося трохи переробити шланги палива.

Це починається, можливо, хтось натрапив?

Ситуація полягає в наступному, нещодавно вона почала починати погано, це не має значення гарячою або холодною машиною, але не завжди, а приблизно від 50 до 50. Я намагався очистити датчик колінчастого вала, все його годують грязюкою від зчеплення, але не допомогли.

Можна спробувати змінити його чи ні в ньому? Можливо, хтось стикався і що б це не радило. Я нагадую вам машину з HBO, можливо, щось є? Хоча я намагався по.різному, подорожувати бензином, тьмяним на бензин тощо.D. Немає різниці, це трапляється з половиною повороту, але іноді ні

Renault Duster 2012, 102 год. П спостереження

Саме в кінці Зема автомобіль ледве починався вранці, потім обчислювався, заблокував Балон, опрацював увесь газ і виїхав у цей стан до ранку, розпочався вранці з половиною. Я поїхав до Стартії за перегородкою коробки передач. Після перегородки, дивно на шипах і при все ще мінус температурі, я шокував літнє споживання палива, тобто 470 км на 52 літри. Давайте подивимось, що буде з потоком тепла на літніх шинах.

Простіше покликати діагноз і скинути коефіцієнт довгострокової корекції для введення палива на 0. Або 500 кілометрів на бензин.

Зовсім недавно я проїхав 380 км по шосе на шосе, нічого не змінилося.

Можливо, це не найтемніша, свого часу був Muscovite 214145 з Renault F3R, тому він також підготував датчик колінчастого вала. Як тільки я змінився з половини повороту

Також 1,6, а також HBO, а також є така проблема, я викручую менше 2-2,5 разів.Подивіться на корупцію палива. Я поясню, чи погана суміш для газу, тоді, коли бензин запускається на бензин, просто затоплює свічки або навпаки, але, швидше за все, перший варіант. Моя різниця така: на збереженому газі LTFT 5.3 потім адаптивне, поки їжа піднімається до 11, врятується LTFT. врятована3 потім адаптивне, поки їжа піднімається. до7.8, за допомогою кліпного годинника: PR624 Офіс композиції mixibenzin = 104 Gaz =.200 как це так. Спробуйте 3-4 дні, щоб їздити на бензині та подивитися, як це буде. І, напевно, ви також можете заблокувати мульти.колбан, щоб виключити сифон з газової коробки передач, але це як крок, якщо це не допоможе.

У мене є короткотерміновий газ на газі, на бензині.2 і нічого, завжди починається з половини.Він не почнеться погано і взагалі не починається (це для автора теми). У першому випадку все може бути, до поточних форсунок і вільних клапанів. У другому випадку датчик колінчастого вала може світити, але зазвичай вони гинуть після декількох збоїв.

Короткий старт не впливає, лише тривалий термін

Також 1,6, а також HBO, а також є така проблема, я викручую менше 2-2,5 разів.Подивіться на корупцію палива. Я поясню, чи погана суміш для газу, тоді, коли бензин запускається на бензин, просто затоплює свічки або навпаки, але, швидше за все, перший варіант. Моя різниця така: на збереженому газі LTFT 5.3 потім адаптивне, поки їжа піднімається до 11, врятується LTFT. врятована3 потім адаптивне, поки їжа піднімається. до7.8, за допомогою кліпного годинника: PR624 Офіс композиції mixibenzin = 104 Gaz =.200 как це так. Спробуйте 3-4 дні, щоб їздити на бензині та подивитися, як це буде. І, напевно, ви також можете заблокувати мульти.колбан, щоб виключити сифон з газової коробки передач, але це як крок, якщо це не допоможе.

До того ж року 3 зшиті, все спрацювало, не робило жодних коректив, нічого з виправленням палива.

Навіть як може зношуватися.2 поля мембран у редукторі газу 3 GAZ 4. Налаштування GBO рекомендується для кожної мембрани Off Season, оскільки склад газу змінюється

Проблеми бензинових двигунів

Існують певні проблеми з запуском двигунів Renault Duster, які оснащені двигунами, що працюють на бензині. Власники таких автомобілів скаржаться, що вранці вони не можуть запустити мотор вперше. Але якщо вам вдасться це зробити, то в перші секунди двигун працює з низькою швидкістю, а потім вони різко збільшуються. Лише після таких ривків двигун починає працювати стабільно.

Якщо автомобіль не починається, і ви звинувачуєте не високоякісну газову станцію, вам доведеться злити весь бензин з бака.

Вичавити педаль газу, поки вона не зупиниться

У цьому випадку спочатку вам потрібно спробувати запустити двигун, коли пресується педаль акселератора. Зазвичай цей метод допомагає. Якщо автомобіль не почнеться знову, то необхідно змінити заправку, оскільки в деяких випадках вода може впасти в бензин, що вплине на запуск двигуна.

Якщо двигун не запущений з автоматичного початку

Відео має подібну проблему, двигун. лише вдруге.

Для тих, хто має тривогу в машині, який може автоматично запускати двигун, необхідно збільшити час прокрутки стартера. Зазвичай це коштує від 0.6 до 0.8 секунд. Тому стартер може просто не встигнути прокручувати двигун. Час прокрутки повинен бути встановлений 1.0-2.0.

Поетапна діагностика

Багато драйверів не знають, з чим пов’язана операція двигуна. На думку експертів, не існує вирішення цієї проблеми. Однак кожен автомобіль є індивідуальним і має функції, і тому рішенням проблеми може бути наступне:

 • Почніть наповнювати бензин іншою АЗС. Часто це допомагає.
 • Рекомендується замінити свічки на процедуру на офіційний дилер.
 • Ви можете перепрограмувати блок вприскування палива.

Якщо ви робите те, що рекомендується вище, тобто можливість того, що двигун починає стабільно працювати при запуску.

Як зазначали більшість експертів, нестабільна робота двигуна відбувається, якщо температура навколишнього середовища від мінус до плюс п’яти градусів, а вологість. висока. Крім того, проблема може не виникати постійно, але лише після того, як автомобіль тривалий час буде простим в такому середовищі.

Renault Duster

4187 переглядів

Для Renault Duster “здоров’я” двигуна є не менш важливим, ніж для будь.якого іншого сучасного автомобіля. Якщо відбудеться зрив двигуна, це часто вказує на необхідність термінового дорогого ремонту та головного болю для власника. Що можуть сказати зовнішні ознаки двигунів, і як їх самостійно подолати? Який алгоритм дій у цьому випадку? Читати далі.

Що знаходиться під капотом?

Renault Duster надає двигуни для своїх клієнтів, які мають великий ресурс їзди та здатні задовольнити потреби переважної більшості автомобілістів.

Загалом наразі надаються три різні двигуни: два бензин та один дизель. Більше того, остання оснащена турбіною, яка приносить не лише задоволення, але й необхідність перевіряти її стан час від часу.

Два бензинові двигуни знаходяться в лінії шістнадцять.клапдонів з поперечним розташуванням. Перший з них видає скромну потужність 102 кінських сил при обсязі 1.6, коли другий досягає сили 135 «коней» і має об’єм 2.0. Як рекомендовано паливо. бензин з октаном 95, виявлене. В іншому випадку виробник відлякує падіння характеристик та зменшення ресурсу механізмів.

1 дизель 1.5 літрів видають силу лише 90 кінських сил. Але його крутний момент досягає неймовірних 200 метрів Ньютона, а споживання 5,5 літрів палива на сто кілометрів зробить власником автомобіля з невеликим обсягом двигуна заздрити.

Секрет цього двигуна. це використання турбіни та завершення програмного забезпечення, що дозволило суттєво вплинути на характеристики, потужність та ресурс наданих двигунів.

Хвороби бензинового двигуна та їх лікування

Що стосується будь.якого двигуна, для визначення несправностей керується стандартним переліком характерних проблем. Перший з них. поганий запуск вранці, коли двигун погано запускається на застуду. Невдалі прокрутка стартера при запуску декількох спроб поспіль або просто відмовить проявляти ознаки життя. перші тривожні дзвінки.

На що спочатку звернути увагу, якщо двигун починається погано, але чек не виходить? Звичайно, про якість палива, на якому працює двигун Renault Duster. Як показує практика, машина починається погано через засмічення або забруднення паливної системи саме завдяки використанню бензину низької якості. Більше того, наслідки можуть бути набагато сумнішими, якщо піктограма перевірки оголює, ви не можете обійтися без комп’ютерної діагностики, а може, часткове розбирання головки циліндра головки головки циліндра.

Щоб покращити запуск вранці та переконатися, що чек вийшов, вам потрібно почати перевіряти свічки запалювання.

Якщо, коли крутяться на них, поки що було знайдено стиснення або механічні пошкодження, вам потрібно негайно замінити їх. Більше того, до цього надзвичайно потрібно “розгорнути” старий бензин і налити нову на іншу АЗС.

Після цього машина почнеться нормально.

Негайно замінюється паливний фільтр, який з великою ймовірністю вже забита і вимагає негайного втручання. Після цього перевірка вже не спалює, і двигун почнеться швидше і простіше.

Основні несправності дизельного двигуна

Високий ресурс та відмінні технічні характеристики дизельного двигуна не можуть мати, але не передбачають більш складного пристрою, і, як слід очікувати, дорожчий ремонт. Тут, на відміну від бензинового двигуна, перевірка вказує на більш серйозну несправність. Якщо машина стала добре запущеною, вам слід негайно зв’язатися з послугою.

Проблеми з запуском дизеля безпосередньо пов’язані з якістю дизельного двигуна. Це здатне безпосередньо впливати на “здоров’я” двигуна, його ресурси та технічні характеристики. Який алгоритм потрібен? Варто запустити перевірку точно зі стану паливного фільтра: якщо перевірка загорілася, це може вказувати на його засмічення. Після заміни операція двигуна повинна покращитися, і його запуск набагато простіше.

Питання набагато серйозніше, коли важко запустити двигун, а непотрібна перевірка пояснюється несправністю паливного насоса високого тиску та кінцем його ресурсу. У цьому випадку звертатися до послуги та дорогого ремонту не буде уникнути.

Вже замість майстра проведе комп’ютерну діагностику для виявлення проблем запуску двигуна, який може точно відповісти на питання, який елемент дизельного двигуна несправний і вимагає заміни чи ремонту. На додаток до паливного насоса високого тиску, і засмічена насадка, і електроніка, яка не вдалося при роботі, можуть виступати джерелом несправності.

Резюме

Проблеми з запуском двигуна, неприродні звуки його роботи, або раз у раз, що виникає перевірка, яка загорілася на наступному старті. Якщо ви не вживаєте термінових заходів для виправлення цих несправностей, “здоров’я” ренута може бути підірвана, і терміновий ремонт не змусить довго чекати. Тому важливо не затримати послугу та працювати якомога швидше.

Renault Duster не запускає можливі причини двигуна. дизель для холоду

Будь.який сучасний транспортний засіб повинен мати регулярно робоче серце. двигун. Renault Duster не є винятком у цьому плані, і якщо він у хорошому стані, він починається миттєво.

Якщо виявлена ​​несправність, її можна усунути лише шляхом ремонту, що є проблематичним і вимагає багато засобів. Наприклад, це погано розпочинається на холод. Які зовнішні ознаки, виникнення проблем з двигуном і що їх можна визначити? Яка послідовність операцій? Шукайте відповіді на ці запитання у статті.

Ми спробуємо з’ясувати, чому двигун не запускається, а також можливі причини цього.

Лінія двигунів Duster

Renault Duster має надійні двигуни, в яких закладається значний ресурс. Більше того, у своїх характеристиках вони відповідають потребам більшості покупців.

Сьогодні машина оснащена трьома типами ICES: 2-A бензин і один, працює над DT, є дизель.

На бензинових двигунах експлуатація вбудованих циліндрів забезпечує 16 клапанів. Перший менш потужний з показником 102 коней на 1,6 літра. Другий виробляє 135 літрів.З. з обсягом 2 літри. Зазвичай використовується високооктановий 95-й бензин. Наприклад, під час руху іншого палива, якщо це дизельний двигун, зокрема етилізований, за словами виробника, зниження ефективності та термін експлуатації механічних компонентів двигуна Renault Duster Engine.

Лід, використовуючи дизель з об’ємом 1,5 літра, має потужність 90 коней. Але тягові показники у вигляді крутного моменту, вражаючі. 200 нм. Споживання становить 5,5 л/100 км, що є причиною заздрості навіть від водіїв малих.

Особливість такого індикатора полягає у використанні турбонаддуву та оновлення програмного коду, що суттєво змінило параметри на краще, а також збільшило потужність та термін експлуатації двигуна в цілому автомобілем. Це можливі причини.

Підводячи підсумки

У разі труднощів із запуском двигуна, поява сторонніх стуків або освітлення датчика світла під час фабрики двигуна, найбільш вразливі частини повинні бути діагностовані. Недоторно усунення несправностей гарантує, що незабаром власник може очікувати більш значного ремонту електростанції на Renault Duster. Тому вам слід негайно скористатися послугами автомобільної служби або виконати заміну, яка не вдалося, незалежно.

Renault Duster не запускає можливі причини двигуна. дизель для холоду

Будь.який сучасний транспортний засіб повинен мати регулярно робоче серце. двигун. Renault Duster не є винятком у цьому плані, і якщо він у хорошому стані, він починається миттєво.

Якщо виявлена ​​несправність, її можна усунути лише шляхом ремонту, що є проблематичним і вимагає багато засобів. Наприклад, це погано розпочинається на холод. Які зовнішні ознаки, виникнення проблем з двигуном і що їх можна визначити? Яка послідовність операцій? Шукайте відповіді на ці запитання у статті.

Ми спробуємо з’ясувати, чому двигун не запускається, а також можливі причини цього.

Лінія двигунів Duster

Renault Duster має надійні двигуни, в яких закладається значний ресурс. Більше того, у своїх характеристиках вони відповідають потребам більшості покупців.

Сьогодні машина оснащена трьома типами ICES: 2-A бензин і один, працює над DT, є дизель.

На бензинових двигунах експлуатація вбудованих циліндрів забезпечує 16 клапанів. Перший менш потужний з показником 102 коней на 1,6 літра. Другий виробляє 135 літрів.З. з обсягом 2 літри. Зазвичай використовується високооктановий 95-й бензин. Наприклад, під час руху іншого палива, якщо це дизельний двигун, зокрема етилізований, за словами виробника, зниження ефективності та термін експлуатації механічних компонентів двигуна Renault Duster Engine.

Лід, використовуючи дизель з об’ємом 1,5 літра, має потужність 90 коней. Але тягові показники у вигляді крутного моменту, вражаючі. 200 нм. Споживання становить 5,5 л/100 км, що є причиною заздрості навіть від водіїв малих.

Особливість такого індикатора полягає у використанні турбонаддуву та оновлення програмного коду, що суттєво змінило параметри на краще, а також збільшило потужність та термін експлуатації двигуна в цілому автомобілем. Це можливі причини.

Підводячи підсумки

У разі труднощів із запуском двигуна, поява сторонніх стуків або освітлення датчика світла під час фабрики двигуна, найбільш вразливі частини повинні бути діагностовані. Недоторно усунення несправностей гарантує, що незабаром власник може очікувати більш значного ремонту електростанції на Renault Duster. Тому вам слід негайно скористатися послугами автомобільної служби або виконати заміну, яка не вдалося, незалежно.

Renault Duster не починається добре з холоду: можливі причини

Renault оснащує Duster з трьома типами двигунів: два бензин (1,6 та 2 л) та один дизельний двигун (1,5 л). У той же час, причини, чому живлення не починається, зазвичай пов’язані з подібними несправністю. Деякі дефекти виправляються без суттєвих витрат, інші потребують серйозного ремонту. І негайно встановіть, саме тому Renault Duster може почати «холодно» погано, це не завжди можливо.

Причини складного запуску двигуна

Якщо Дастер не починається, причину несправності слід шукати в різних вузлових елементах. Ймовірні дефекти, що провокують цю проблему, включають наступне:

 • Акумулятор, виписаний через те, що автомобіль довго стояв без руху;
 • У іскрових пробах немає іскри;
 • засмічення повітряного фільтра;
 • вода потрапляє в паливну систему;
 • Недостатнє нагрівання автомобіля.

Ці проблеми порівняно прості для ідентифікації. Великі труднощі виникають, якщо двигун Дестера починає погано починати через порушення роботи датчика, який оснащений системою охолодження. Проблеми з цією деталізацією виникають під час контакту. Однак ймовірність проблеми через неправильні параметри запуску не виключається.

Досить важко визначити дефект у датчику. Для цього перевірте температуру на вході та теплоносій.

Друга можлива причина того, що DUSTER не запускається, може бути неправильна робота програмного забезпечення двигуна. Цей дефект усувається виключно дилером за запитом власника автомобіля певного кросовера. Виробник рідко проводить реагувальну кампанію, пов’язану з неправильною роботою.

Сидяча батарея

Серед найімовірніших причин, чому Renault Duster може зробити погану справу на “холод”, включити посіву акумулятор. Це пояснюється тим, що якщо ви не працюєте на кросовер протягом тривалого періоду часу (особливо взимку), ємність акумулятора зменшується.

З такими порушеннями рекомендується заряджати акумулятор. Якщо свинцевий акумулятор використовується на Doster, це надзвичайно рекомендується дозволити зменшити контейнер нижче рівня, встановленого виробником. У цьому випадку вам доведеться придбати новий акумулятор.

Вода потрапляє в паливо

Усі машини не починаються через проблеми з паливом. Це стосується як дизельних, так і бензинових моделей. Тому з частими проблемами з запуску двигуна слід врахувати можливість заміни АЗС.

У холодний сезон Дастер часто не починається через конденсацію, утворену на елементах паливної системи. У цьому випадку рекомендується додати невелику кількість алкоголю в танк.

Проблема в свічках

Якщо Дастер не починається, то слід перевірити наявність іскри в свічках. Ця проблема є однією з найпоширеніших і виникає в основному при мінус температурі. Також відсутність іскри можна пояснити декомпресією або іншим пошкодженням електродів, слідами нальоту. Після заміни свічок двигун почне працювати.

Проблема повітряного фільтра

Можливий як високий, так і при низьких температурах навколишнього середовища, засмічення повітряного фільтра, встановленого в двигунах. Через це двигун Duster погано запущений (дизель та бензин). Ця несправність усувається шляхом заміни засміченого фільтра.

Проблеми двигунів

Часто причина, чому Renault Duster не може починати з “холоду”, лежить у особливостях роботи бензинових двигунів. Такі енергетичні одиниці вранці при мінусах температури починаються з труднощів і повільно набирають обертів.

Неможливо виключити, що труднощі з фабрикою бензинового двигуна виникли через забруднення дросельної заслінки. Грязь оселяється в останньому в останньому.

Через це зменшується поперечний переріз дроселя.

Цей дефект характерний для всіх автомобілів з бензиновими одиницями, усувається промиванням забруднених деталей.

Друга проблема, з якою часто зустрічаються такі двигуни. витоки повітря. Ця несправність на 2-літрові двигуни рідше, ніж 1,6-літрові двигуни. Більше того, витік повітря зазвичай не характерний для Duster, але діагностується на інших моделях Renault.

Серед несправностей, пов’язаних з експлуатацією бензинових двигунів. Дефект відноситься до категорії екзотики і виникає через вплив низьких температур. У цьому випадку форсунки “замерзають” і не відкриваються.

Остання можлива причина, чому Дастер не запускається взимку, пояснюється утворенням сажі на поршнях і клапанах. У таких умовах рекомендується промити паливну систему та змінити АЗС.

Поетапна діагностика

Взимку, щоб почати машину, спочатку слід вичавити педаль газу, а потім запустити двигун. Зазвичай цей метод ефективний.

Для виявлення причини несправності двигуна рекомендується проводити такі маніпуляції:

 • Замініть АЗС і починайте заповнювати інше паливо;
 • встановити нові свічки;
 • очистити дросель (виконаний на офіційному дилері);
 • Оновіть програмне забезпечення дилера.

Остання проблема є найбільш актуальною для власників попередньо підроблених Daster. Врешті.решт виробник перестає випускати оновлення програмного забезпечення, і тому драйвери можуть мати труднощі з усуненням цієї несправності. Однак встановлення програмного забезпечення допомагає відновити продуктивність двигуна в більшості випадків.

Досвідчені власники автомобілів помітили, що труднощі з запуском електростанції виникають, якщо автомобіль стояв на вулиці при температурі.5. 5 градусів та підвищений рівень вологості. У таких випадках підрозділ починає працювати нестабільним.

Є кілька причин, що пояснюють, чому автомобіль Renault Duster не починається в холодний сезон. Більшість цих дефектів легко виявляються, усуваються незалежно або через фахівців для службової станції в офіційному дилері. Для пошуку деяких несправностей вам потрібно дослідити провідність сигналу проводами, розташованими всередині двигуна, або паливною системою.

Якщо Renault Duster не починається з холоду. поради професіоналів

На багатьох територіях Росії взимку морози досягають досить великих кількостей, внаслідок чого автомобілі, як дизель, так і бензин, надзвичайно важко почати. Якщо ви стикаєтесь із проблемою, коли Дастер не починає на холоді, наша стаття допоможе вирішити цю проблему. Ми розглянемо причини, чому двигун не починається, пропонують рішення, доступні будь.якому автомобілісті вдома. Вивчивши матеріал, ви можете легко запустити машину в будь.яку погоду.

Особливості зимової експлуатації

Сучасні машини, виготовлені для Росії. Багато власників пишуть, що автомобіль починається при температурі.35 42 градуси без особливих зусиль. Якщо морозу вже немає.20, потім розігрівати двигун не потрібно. Якщо він почав, ви можете негайно почати рухатися, але ви не можете це різко зробити. Поки двигун не зігріться до робочої температури, неможливо розвинути швидкість більше 20 км/ год. Однак що робити, якщо автомобіль не починається або мороз є більш значущим?

Спочатку вам потрібно трохи відновити батарею: ветеранам рекомендується з сильним морозом, який не рекомендується залишати його в машині вночі. Краще зняти акумулятор, щоб провести ніч у теплі, а потім встановити його вранці. Не намагайтеся почати відразу, спочатку вам потрібно буде перемішати електроліт. Для цього ви можете кілька разів увімкнути високий і біля світла. Якщо двигун запустився, а мороз досить сильний, вам потрібно зігріти машину лише близько 5 хвилин. Це дозволить масло розігрітися до оптимальної в’язкості, в той же час інтер’єр нагріється, вам не доведеться сидіти в крижаному просторі.

Варто пам’ятати, що кожна спроба запустити двигун за адресою.30 і нижчі температури еквівалентно пробігу 200-300 км. Тому для зігрівання двигуна сильним морозом необхідно, щоб масло та теплоносій були в русі, бажана в’язкість стала необхідною, інакше зношування двигуна збільшиться. Під час переїзду мотор прогрівається швидше, ніж коли він працює на холостому ходу. Однак, якщо надмірно натискаєте на педаль газу, навантаження на нього значно збільшується, зношування деталей збільшується. Ви не повинні різко виходити, навіть якщо автомобіль зупиняється: це може призвести до відмови поршневої системи, його ремонт дорогий.

Як правильно запустити двигун у морозах?

Для того, щоб Дастер не пускати на холод, вам потрібно знати, як правильно почати. Якщо автомобіль не може бути зроблений звичайним способом, вам потрібно зробити наступне:

 • Перевірте, чи охолоджуюча рідина замерзла, і, якщо необхідно, замініть його.
 • Перевірте рівень заряду акумулятора. Якщо акумулятор подається, вам потрібно звернути увагу на колір електроліту: він повинен бути прозорим. Швидкість напруги становить 13.8. 14.2 В, якщо він нижчий, автомобіль навряд чи починається.
 • Важливо, щоб правильна нафта була затоплена в холодний сезон. Якщо його щільність занадто висока, двигун не зможе вийти і не починати. В’язкість, придатна для зимового використання.
 • Перевірте справність стартера: не повинно бути клацань та сторонніх звуків.
 • Перевірте клеми акумулятора. Якщо вони погано закріплені або на них є слід окислення, необхідно їх очистити і накрутити, а для надійності покрийте шар Solidol.
 • Не боляче перевіряти свічки: не працюючі змінюються на нові.
 • Перш ніж запустити двигун, увімкніть і вимкніть високе світло кілька разів. Для того, щоб не мати навантаження на двигун, вам потрібно вичавити педаль зчеплення і лише після цього спробувати її запустити, навіть якщо вона стояла в нейтральній передачі. Після цього запускається двигун; Не дайте навантаження на стартер більше 10 секунд. Не повинно бути більше п’яти спроб, якщо автомобіль не починається, то ви неуважно перевіряли причини.

Якщо двигун все.таки відмовляється працювати, ви можете спробувати «запалити» акумулятор із вже робочого автомобіля або отримати від штовхача.

Для підтримки тепла буде дуже корисно покрити двигун спеціальним автоматичним дідом, наприклад, “Autothelol”.

Причини важкого початку двигуна в морозі

Якщо Дастер не починається з холоду, причини можуть бути наступними:

 • Акумулятор виписаний. Сильні морози не можуть протистояти навіть новим акумуляторам, які можуть втратити до половини заряду протягом ночі, акумулятор не починається. Однак, якщо акумулятор сидів на морозі до нуля, відомий спосіб відродження. Якщо є час, його можна видалити та зарядити в теплі зі спеціального пристрою, який можна придбати в автосалонах. Якщо немає часу, це потребує “живого” автомобіля та проводів. Ви можете запалити акумулятор з донорського пристрою (див. “Як вибрати потрібний акумулятор”).
 • Немає іскри на свічках. Їх потрібно перевірити наступним після акумулятора. Якщо іскри немає, машина не почнеться, незалежно від того, якою може бути погода на вулиці. Вихід із ситуації простий. замінити свічки новими елементами, щоб це було легко та самостійно. Вам потрібен ключ для свічок та їх запасного набору.
 • Якщо повітряний фільтр засмічений або заморожений, двигун може не запустити через відсутність повітря в системі, необхідно перевірити його та замінити фільтр.
 • Необхідний двигун і короткі відстані. Через короткі поїздки живлення не встигає розігрітися до робочої температури, тому кожен його початок важко. Якщо двигун запустився, спробуйте його добре зігріти.
 • Конденсат в паливній системі також є достатньо серйозною проблемою. Існує кілька способів вирішити проблему: наприклад, завжди тримайте повний бензин (тоді ніде не буде сформований конденсат), вийміть резервуар, очистіть і висушіть паливну систему, додайте в бак трохи спирту, опустіть акумулятор Перш ніж починати зігрівати воду.
 • Нафта не сезон. Перед початком холодної погоди ви обов’язково повинні перевірити та замінити рідину. Справа в тому, що влітку використовується більш щільна олія, а взимку. в’язка. Від високих температур масло стає більш рідким, але якщо на вулиці буде мороз, літня олія просто замерзне. Через це частини двигуна будуть триматися разом і не зможуть звернутися. Можна буде запустити такий двигун, лише розміщуючи в кімнаті, де стабільна плюс температура.
 • Несправний стартер також може створити проблему. Слухайте пристрій. Якщо він гуде, клацає, видає сторонні звуки або зовсім не крутиться, вам доведеться його відремонтувати. Якщо цей елемент несправно, ви не можете запустити машину навіть влітку. Однак, якщо вам потрібно терміново поїхати кудись, є вихід із ситуації: вам потрібно натиснути машину на вичавлену зчеплення, а потім перейти на другу передачу. Як правило, за відсутності інших проблем двигун запускається.
 • Конденсат у вихлопній трубі застиг. про цю маленьку знамениту причину читайте історію очевидців в кінці статті.

не почав Renault 1,5 повороти DCI, але не схоплюється.

Вчора я пішов до діагностики, помилки виглядали, вони сказали, що вони перед тим, як замінити паливний фільтр, не було інших. Накачане повітря в паливній лінії. Вони скинули помилки. Сьогодні машина не починалася. Я трохи їхав, і все, я не мучився, акумулятор вже був погано скручений. Але в паливній лінії такий міхур. Він може заважати фабриці?

Вибачте, малюнок тут. Вчора, на діагностиці, вони побачили лише помилку “недостатній тиск у паливній лінії”, але це була стара помилка, ще до заміни паливного фільтра. Сьогодні вранці сталася помилка “чекової ін’єкції”, яка він ховається під ним, оскільки вона не досягла діагностики, але вчора вона приховувала вищезазначене “недостатній тиск у паливній лінії”.

 • Відповідати
 • Мені подобається
 • Відповідати
 • Мені подобається
 • Відповідати
 • Мені подобається
 • Відповідати
 • Мені подобається

Я продовжую історію, паливний фільтр змінився вчора. Сьогодні машина вирушила в 6.й раз, лампочка для ін’єкцій загорівся. Почав з мук і спочатку не розуміючи, потім з 3.ї спроби почала розуміти і почав 6.й раз.

Ще одна груша спостереження стиснулася один раз, і це все, далі, як камінь.

дастер, дизель, почин, renault, duster

Загалом, проблем із Нестою раніше не було. Попередній автомобіль у.30 розпочато, двигун майже однаковий.

Я спостерігав за Liqui молі. написано, що використання на паливі не нижче 0 Цельсія.

 • Відповідати
 • Мені подобається
 • Відповідати
 • Мені подобається
 • Відповідати
 • Мені подобається
 • Відповідати
 • Мені подобається
 • Відповідати
 • Мені подобається
 • Відповідати
 • Мені подобається

Сьогодні.десять. Я вийшов скрученим приблизно в одному режимі, з 4.го циклу скручування, приблизно, як у відео, двигун завершився і почав виходити з. Після цього я ходив цілий день, все добре, почалося з другого кроку.

Тобто відлига до.201.

Чесно кажучи, я очікував цього в.10 Автомобіль буде відливатися і починається без проблем. Які інші думки?

Думки є стандартними, як у купі тем нижче. Якщо ви не враховуєте глобальні проблеми, форсунки, відсутність стиснення тощо.D. Потім свічки або акумулятори/стартер/масло. Принаймні, вам потрібно почати з цього, це перевіряється легко, швидко та дешево.

, І після кручення двигуна загалом 100 обертів щось сталося і двигун завершився,

Дуже цікаво, як ви їх порахували? Вуха?

 • Відповідати
 • Мені подобається
 • Відповідати
 • Мені подобається
 • Відповідати
 • Мені подобається
 • Відповідати
 • Мені подобається
 • Відповідати
 • Мені подобається

Тож я пишу, прочитав ще раз, якщо стартер крутиться, тоді в циліндрах (близько 30 барів) є стиснення (близько 30 барів) означає, що проблема в паливі або не розпилює його, або розпилюйте його (тупо замерз)

Для дизельного дизеля в присутності стиснення в циліндрах та справних форсунках (системи подачі палива) завжди починається

Ну, є лише нюанс, різниця між легко запуском (як правило, мінус 5 г) до ніфіга не починається (мінус 15 г) лише 10 г цельсія, це 3% від різниці температури спалаху (300 г цельсія)

Я погоджуюсь, що чим швидше стартер, тим легше. почати, але якщо ви його заміните швидше, то результат повинен бути однаковим