Chevrolet Aveo не починає гаряче. Зміна властивості нафти

Проблеми при запуску гарячого двигуна

А точніше, не тільки паливний насос, але й зворотний клапан у паливному модулі. Справа в тому, що для цілей безпеки ECU вимикає паливний насос через пару секунд, якщо двигун не обертається. Це запобігає потоку палива під час аварії.

Тому, якщо зворотний клапан працює неправильно або сам насос має знижену продуктивність, то він не має достатньо часу, щоб накачати необхідний тиск для запуску двигуна. І вам доведеться кілька разів увімкнути запалювання і приділяти насосу більше часу. Зазвичай двигун починається вдруге. Більше того, чим холодніше, тим чіткіше проявляється ця проблема, оскільки в теплі часи потрібно менше палива для початку, а саме паливо випаровується легше з клапанів, і тим самим двигун починає спростити спрощення.

У модулі палива функція зворотного клапана виконує регулятор тиску палива. Він підтримує тиск палива в межах зазначених меж і запобігає відмову палива назад у бак, коли паливний насос відключений.

chevrolet, aveo, почин, гаряче, зміна, властивості

Виявити це окремо важко, але можливо. Тут ви можете придбати його за цим посиланням.

З поганою продуктивністю насоса потрібна заміна самого насоса (так.цільна колба)

Щоб перевірити та діагностувати цю причину, просто виміряйте тиск палива. Як легко це робити своїми руками, показано тут

Якщо перевірка показала проблеми з тиском палива, тоді не поспішайте негайно замовити насос або регулятор тиску. Демонтувати паливний модуль з автомобіля та оглянути його. Справа в тому, що іноді сполучні шланги лопнули, і через це виникають проблеми з тиском палива

chevrolet, aveo, почин, гаряче, зміна, властивості

Основні причини

Каліна має досить поширену причину, що вона не починається вперше. Це пов’язано з дизайном, зносом та електричним. Але варто розділити проблеми на категорії та розглянути їх більше деталей. Отже, врахуйте основні категорії, на які ця несправність поділяється на:

Коли все демонструється з причин, варто розглянути їх детальніше та як усунути їх на машині.

Паливна система

Перша причина того, що автомобіль може не запуститись вперше. це паливна система. Недостатнє паливо або занадто велике постачання бензину стає проблемою.

Вихід із будівництва бензинового насоса або засмічення паливного фільтра може служити, що тиск у паливній лінії недостатній, а суміш погана. Відповідно, невеликої кількості палива в камерах згоряння недостатньо для запуску двигуна. Якщо подається занадто багато паливної суміші, то свічки запалювання просто кидають її, і немає іскри для запалювання, що є причиною не запускати двигун.

Запалювання

Друга причина поганого початку. це несправність системи запалювання. Проблема може лежати в таких вузлах:

Розглядаючи проблему, необхідно, перш за все, звернути увагу на свічки, очистити їх і регулювати прогалини за допомогою зонда. Далі необхідно перевірити дроти запалювання, опір та наявність пошкодження ізоляції

Якщо необхідно, варто змінити продукти, які залишили систему.

chevrolet, aveo, почин, гаряче, зміна, властивості

Газорозподільчий механізм

Неодноразово в посібниках можна зустріти, що запуск не вперше пов’язаний з неправильною експлуатацією механізму розподілу газу. Перш за все, це пов’язано з ґрунтом, який утворюється на клапанах, а також неправильною експлуатацією фаз розподілу газів. Несправність повинна шукати у валах розповсюдження, а також на положенні колінчастого вала відносно розподільного вала.

Ще одна причина. зношування ременя та валика часу. Розтягнутий пояс може порушити фази розподілу газу. Варто перевірити, і, якщо потрібно, встановіть нову рептилію часу.

Електрик

Остання причина, чому така несправність може виникати електричні частини та схеми. Отже, проблема може лежати в стартері, електронному блоці управління або проводки. Ми відкидаємо основну причину акумулятора, бо якщо він сів, то автомобіль не починається вдруге. Розглянемо всі причини відокремленості.

Стартер

Проблеми в роботі та виході з побудови елементів цього вузла можуть спричинити поганий старт.up. Отже, вихід із системи малювання реле або бендикс може спричинити лакетті, не запуститься вперше. Варто також перевірити дроти, які можуть окислювати та пропустити контакти.

Проводка

Сламки та проблеми в проводці можуть спричинити машину, що автомобіль не буде запущений вперше. Отже, варто шукати проблему між клемами акумулятора та стартером, а також котушкою запалювання та свічками.

chevrolet, aveo, почин, гаряче, зміна, властивості

Електронний блок управління може слугувати основною причиною того, що автомобіль не хоче починати перший раз. Отже, велика кількість помилок може призвести до видачі неправильних команд. Наприклад, неправильна кількість розподіленого палива або збагачення суміші. Варто піднятися в ECU після перевіреної паливної системи, запалювання та стартера. Причину усувається помилками, що змінюються, або зміною прошивки.

Допомога автомобіля не починається вранці!

Холод, машина, машина почала починати погано вранці. З 2-3 рази. Таких проблем раніше не було. Тому він почав читати проблеми в Інтернеті, виявив, що проблеми можуть бути в: 1) свічки2) бензин

Свічки очищені (1), бензиновий фільтр (3) та фільтр газового насоса (4) замінені. Заздалегідь замовили їх, були доступні. Після цього машина, очевидно, ожила, почала рухатися краще, скажімо, більш впевнено))) я прикріплюю фотографію.Сьогодні я щойно змінився, завтра вранці я почну бачити.

І які думки у вас є з цього приводу і чи це ви це мали? Як це було вирішено?

Автомобільна частина

Коментарі та думки власників 51

Сьогодні вранці майже та сама проблема, погода.8, машина почала починати погано, до того, як розпочався пів половину, як кажуть. Я почав, поки зайшов у будинок, як правило, зупинився. Вона не хоче починати, стартер крутиться, двигун навіть не чхав, слухав газовий насос, і він якось дивно працює, з перервами. Насос змінив сітку та фільтр і форсунки в листопаді. Я в резервуарі, вийняв сам модуль (бензин половина резервуара), а внизу в резервуарі майже купа снігу!, Заморожена каша. На підлозі резервуара затопило 200 мл чистого спирту, ця каша поступово розчиняється, коли змішується з алкоголем. Я вставив все в оригінал, підключив і підключив його, а потім зняв паливний шланг, який наближається до граблі, щоб покласти його в банку, скрутив його стартером, поки чистий бензин не витік із цього шланга. Шланг назад до залізниці, запустився негайно, він добре набирає обороти, він весело, а не Троїт, завтра я побачу, як це починається.

Якщо фільтр і сітка B Benzo.н. Тривалий час ви не можете довго кинути насос, ви можете перевірити його продуктивність одним способом, щоб виміряти його, що він видає тиск ! має бути на потопленому машині 2.8 і на початку 3.2 бар, якщо показання менше або після запалювання вимкнено тиск, негайно падає в нуль, а потім замінити його !

Якщо ви вимкнете машину і тиск впаде на 0, якщо в цьому винна регулятор тиску палива?

Якщо воно негайно впало, RDT не є справним, але також можуть бути й інші підводні камені, як флестер або розтрісканий шланг тощо.П.

Не в цьому справа.Вчора поговорили з майстром, він сказав мені наступне.Добавки в Бензі не живуть довго, і через деякий час розбиваються.Коли на вулиці гаряче, добавки розбиваються набагато швидше.У моєму випадку влітку я вилив собі повний танк з добавками.Поки я пішов на підлогу танка, все було нормально, але тоді, швидше за все, добавки розійшлися, а властивості бензину погіршилися, що призвело до поганої фабрики для холоду.З запитайте, чому саме для холоду? І ви берете скляну банку та олію, добре і подивіться, що буде з рідиною через деякий час.Рідина розділена на дві частини, товстіша і щільна буде нижче (олія), а більш рідина зверху.Те ж саме відбувається в танку з добавками та бензом, які довго тусуються. Коли автомобіль тривалий час, добавки (вони в основному на масляній основі) виявляються знизу, а Бенц зверху.Отже, газо насоса постачає форсунки добавок, які погано запалюються.У моєму випадку я не зміг розгорнути весь бенз і затопив свіжу, щоб перевірити теорію.Як результат, мій свіжий бенз змішувався зі залишками старого.Він також розгорнув його, але все ж частина добавок залишається в танку.Для добра потрібно мити резервуар і наповнити підлогу бака доброго бензина без добавок

Ось ще одне підтвердження.Ще до вчорашнього дня машина почалася погано, залишилося близько 10 літрів Бенца.Вчора я налив 15L 95 на АЗС Сокара.Я почав від цього без проблем.

Ну, ви самі розумієте, не повинні бути такими. Мало або не трохи бензину

Я гадаю, що відгуки в Бензі не живуть давно.Вони працюють, коли ти постійно їдеш на них.І коли вони довго зависають, вони починають надавати протилежний ефект.ІМХО

Я частково вирішив питання заміни Бенца.Я також йду на газ.Влітку повний танк Okko тягне 95 налив.Місяць тому розпочалися проблеми з фабрикою для холоду.Я також змінив фільтр, очистив датчики- це не допомогло. КОГДАВ БАКАКЕ ОСТАВАЛОС ПРІМЕРНО ЛІТРОН 10, з АЛІЛЬ НАКАРАРА ОБУНый 95.Вранці машина запустилася з підлоги.Зараз знову залишається близько 10 літрів, і проблеми з фабрикою починаються знову.Не так, як востаннє, але все.таки.Починаючи вдруге.Так, а також помітив це.Коли машина починається погано, точніше, коли вона вже починала починати, якщо трохи натиснути на педаль газу, двигун починає задихатися.Якщо ви спробуєте рухатись, це виявляється лише з прохідним шляхом.Когдаолайл Сокара, імагіна ннрум.

Хм про повний резервуар, і я не можу сказати, що у мене зараз мало, я хочу стелаж і для іншої АЗС. Про те, що автомобіль надається холодній газулці, вони починають зменшуватися нижче норми, схоже, автомобіль хоче зупинитися, але тоді він є рівнем. Що таке Сокар і Магіна?

Двигун не запуститься

Одна з найбільш неприємних ситуацій, з якою може зіткнутися з автомобілістом. Неможливість запустити двигун. Це може статися на нещодавно зупиненому автомобілі, і після довгої парковки (часто в холодний сезон). Щоб запустити робочий двигун, просто увімкніть стартер, не торкаючись педалі прискорювача. На машині з ручною коробкою передач, також потрібно вичавити педаль зчеплення. Система управління двигуном незалежно встановлює параметри для подачі палива та запалювання.

Трапляється, що стартер “не реагує” на обертання ключа запалювання або ледве обертається колінчасте вал двигуна. Іноді колінчастий вал не обертається, але коли стартер увімкнено, чути багато кліків.

Причина, як правило, викидається акумулятор або слабке затягування наконечників дроту на його клемах. Якщо дроти щільно затягуються, а стартер не крутиться, ви можете спробувати дозволити двигуну з акумулятором “донора” (див. “Запуск двигуна із джерел зовнішнього струму”).

Корисна порада: Якщо акумулятор повністю виписаний на машині, щойно зупинився, перевірте систему зарядки (див. “Акумулятор не заряджається”).

Якщо якір стартера не почав обертатися і з хорошим акумулятором, перевірте, чи спалена вставка 4 і чи надійно фіксовано реле Starter 5.

Крім того, в дорожніх умовах ви можете перевірити кріплення “масової” дроту акумулятора та стартера до тіла. Для цього вийміть полицю акумулятора (див. “Видалення та встановлення полиці для кріплення акумулятора”). Для подальшої перевірки системи старту вам доведеться зателефонувати на буксирування, оскільки автомобіль потрібно встановити на підйомник або спостереження.

Знявши захист картера та переднього грязі двигуна (див. “Видалення та встановлення грязей та захисту картера двигуна”), перевірте посилення контактних з’єднань стартера.

Перевірте наявність напруги на контакті живлення естафети стартера. Для цього підключіть один провід 12-вольтової лампи з “масою”, і другий. З контактним болтом. Якщо лампа загорівся, силовий ланцюг стартера працює. В іншому випадку перевірте та відновіть ланцюг живлення (див. “Діагностика несправностей на.дошці електричного обладнання”).

Якщо наконечник дроту надійно затягнеться, ланцюг живлення працює, а стартер не працює, вимкніть “масу” (відключіть “мінус” акумулятора від терміналу “мінус”) і відключіть контрольний провід від дроту від дроту Тяжовий естафет (див. “Видалення та встановлення стартера”). Підключіть 12-вольт-лампу між кінчиком управління керуючим та “масою”. Надійно ізолюйте потужність силового дроту, відключеного від тягової реле або встановіть його на місце, щоб запобігти машині з заплутаним резервуаром з металевими частинами автомобіля, а потім увімкніть “масу” (підключіть дріт до “мінуса” акумулятор). Попросіть помічника повернути ключ запалювання на позицію “стартера”. Якщо лампа загорілася, зніміть та відремонтуйте закуски (див. “Ремонт стартера”). Якщо лампа не спалює, перевірте та відновлюйте схему управління стартером CM. “Діагностика несправностей на.дошці електричного обладнання”).

Примітка: Іноді трапляється, що коли ключ запалювання повертається, стартер вмикається, його якір обертається, але маховик залишається нерухомим. Причини можуть послабити стартер, що кріпиться до картки зчеплення, пошкодження зубів маховика або передачі приводу, ковзання зчеплення вільного приводу приводу, зриву важеля, кільця з повідцем або буферної пружини приводу стартера.

Колінчаста вала обертається, але двигун не дозволяє

Якщо стартер впевнено перетворює колінчастий вал, але двигун не починається після трьох.чотирьох спроб, то в цьому випадку система живлення або система управління двигуном найчастіше несправна (двигун також входить до системи управління двигуном). Щоб перевірити енергосистему в дорожніх умовах, дотримуйтесь наступного.

Відкрийте капюшон і переконайтеся, що в системах підключення до систем живлення двигуна немає витоків. Подивіться під машину. Чи є витік у паливному баку та паливних трубопроводах.

Зніміть фільтр.елемент повітряного фільтра (див. “Заміна фільтра.елемента повітряного фільтра”), встановіть кришку фільтра на місці і спробуйте дозволити двигуну. Якщо двигун запущений, замініть елемент фільтра.

Примітка. Ні в якому разі навіть не здійснюйте короткі поїздки без фільтрувального елемента повітряного фільтра: дорожній пил негайно вимкне групу двигуна двигуна.

Якщо двигун не запускається, під капотом відкрутіть підходящу кришку, щоб перевірити тиск палива в паливній пандусі.

Щоб захистити від спрею палива, візьміть велику, добре поглинаючу ганчірку і поставте її навколо пристосування. Обережно натисніть на викрутку за допомогою викрутки. Якщо паливо бризкає від підгонки, тиск у системній системі достатньо, щоб запустити двигун. У цьому випадку продовжуйте перевірити систему управління двигуном (див. нижче).

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Потік палива в моторному відсіку небезпечний для пожежі.

Якщо аудит показав відсутність необхідного тиску палива в пандусі, увімкніть запалювання та слухайте: протягом декількох секунд ви повинні почути звук насоса електробензо в області паливного бака (під заднім сидінням).

Примітка. Майте на увазі, що якщо в паливній пандусі є тиск, то електробензоса не ввімкнено. Це не несправність.

Якщо паливний насос гуде з запалюванням, але не створює тиску в паливній пандусі, приймач палива або фільтр, вбудований у паливний модуль, несправний паливний насос або регулятор тиску, винен у грязі. З усіма цими несправностями необхідно замінити необмежений модуль палива. Це можна зробити лише при встановленні автомобіля на підйомник або спостереження (див. “Видалення та встановлення паливного модуля”).

Якщо звук паливного насоса не чути, необхідно перевірити та відновити схему живлення паливного насоса (див. “Діагностика несправностей на дошці електричного обладнання”), і якщо воно справедливо, слід замінити паливний модуль на спалений або заклинений насос (див. “Видалення та встановлення паливного модуля”). Це потрібно буде зняти паливний бак (див. “Заміна паливного бака та його об’ємної труби”). Ось чому в дорожніх умовах такий тест неможливий. На дорозі ви можете перевірити, лише якщо запобіжник 5 вигоріть і чи надійно фіксовано реле паливного насоса. Систему управління двигуном слід перевірити за допомогою спеціальних діагностичних пристроїв (див. “Порушення в експлуатації двигуна”).

Якщо для діагностики немає пристрою, в дорожніх умовах слід перевірити цілісність запобіжників 6,42,45,46, 47, 48, 49, 50 у монтажній одиниці моторного відділення.

і надійність кріплення реле системи вприскування палива та система запалювання в одній кріпленні.

Крім того, перевірте надійність усіх доступних проводів, доступних для огляду на перевірку прокладок двигуна, приділяючи особливу увагу блоку двигунів блоку управління двигуном.

Блок котушки запалювання (див. “Видалення та встановлення котушок запалювання”).

Датчик положення колінчастого вала (блок розташований у задній частині блоку циліндрів двигуна, позаду стартера) та решти датчиків управління двигуном (див. “Коди управління двигуном”). Якщо якісь порушення не виявляються в результаті аудиту, використовуйте діагностичний пристрій (див. “Порушення в експлуатації двигуна”) або зверніться до служби автомобіля.

Корисні поради: Якщо двигун сильно зношений, у холодний сезон він починається з труднощів навіть із системами робочої сили та управління двигуном.

Якщо під час невдалої спроби розпочати свічки запалювання, використовуйте режим очищення циліндрів. Для цього натисніть на педаль акселератора до зупинки і, тримаючи її натиснуто, увімкніть стартер. У цьому режимі немає подачі палива, і надлишок бензину видаляється з циліндрів із потоком свіжого повітря, а свічки запалювання сушать. Після очищення повторіть спробу почати у звичайному порядку.

Про причини поганого початку та боротьби

Перелік причин, чому холодний двигун погано запущений, є досить широким. Перед початком діагностики необхідно більш точно локалізувати несправність. Переконайтесь, що акумулятор заряджається, стартер навіть (з тією ж швидкістю) двигун обертається. Крім того, варто виключити можливість заправки з низьким вмістом бензину.

Постачання палива

Проблеми з запуском двигуна можуть виникати як в результаті того, що немає подачі палива, і через збої в процесі його запалювання в циліндрах двигуна. Що стосується постачання палива, то для початку може бути занадто мало палива. Варіант також можливий, коли свічки запалювання наливають із зайвим паливом.

 • Почніть перевірку варто переконатися, що наявність вихлопу. Якщо з витяжної труби з’являється світловий дим після обертання стартером, то це вказує на те, що подача палива до циліндрів присутня.
 • Наступний крок. відкрутити свічки запалювання. Свічки потрібно відкрутити після невдалої спроби запустити двигун. Якщо свічка затоплена бензином, то це часто може вказувати на проблеми з герметичністю насадок або запалювання. Перевірте цілісність самих свічок та високопостійних проводів, а також переконайтесь, що на свічках є іскра. Суха свічка запалювання вказує, що паливо не постачається до циліндра.
 • Залишені фільтри грубого та тонкого очищення, а також несправні або дуже розподілені форсунки інжектора також можуть запобігти нормальному подачі палива двигуну. Паливо також може не входити в двигун через те, що спостерігалося різке зниження продуктивності бензинового насоса. Це означає, що паливний насос не створює бажаного тиску. Щоб уточнити причини, вам потрібно буде перевірити тиск палива в пандусі та сам бензиновий насос.

Додатковим нюансом може бути витік повітря в паливній системі. Необхідно вивчити шосе на пошкодження, вигини, тріщини тощо.D. Низька бензину. це чітка ознака втрати напруги паливних трубопроводів.

Електронні датчики

Інжекторна система електронної ін’єкції оснащена спеціальними датчиками, завдяки якій взаємодії з двигуном ECU реалізовано. Вихід окремих електронних компонентів може призвести до того, що нерегулярні сигнали подаються до блоку управління, і двигун не може бути зроблений.

Якщо двигун не починається, то необхідно перевірити кілька датчиків:

Необхідно також очистити дросель паралельно, перевірити повітряний фільтр і xx клапан. Незалежна діагностика датчиків може здійснюватися за допомогою мультиметра.

Перевірка запалювання

Двигун може бути запущений, якщо розповсюджувач запалювання несправно. Ця несправність проявляється таким чином, що коли стартер обертає так звану налаштування, тобто немає ознак поодиноких спроб запалювати суміш палива в моторних циліндрах.

Також варто звернути увагу на виставку кута запалювання, ременя часу та його приводу. У деяких випадках варто перевірити стан системи змін у фазах розподілу газу (якщо такі є)

Котушку запалювання можна перевірити за допомогою мультиметра.

Зменшення стиснення

Зниження стиснення в одному або декількох циліндрах двигуна є наслідком природного зносу або пошкодження живлення. Двигун з низьким стисненням не розпочато “на холод”, оскільки спостерігається сильне збільшення зазору між деталями в циліндрі. Іншими словами, у камері згоряння неможливо досягти бажаного тиску, щоб запалити робочу суміш під час запуску.

Часті причини цієї несправності можуть бути руйнування поршня, зриву або поршневих кілець, тягар клапана часу, зношування стін циліндрів тощо.D. Низьке стиснення частіше проявляється під час холодного початку, але також може бути присутнім (при спробі запустити сильно зношений мотор “на гарячому”). Двигун з такою несправністю найважче почати при низьких температурах. Для точної діагностики слід виміряти стиснення.

Повітряний фільтр

Чисте повітря необхідне для стабільної роботи автомобіля. На будь.якому автомобілі обов’язково встановлюється повітряний фільтр, який очищає вхідне повітря пилу та інший дорожній бруд, який летить на зустріч під час руху. Якщо ви не змінюєте фільтр у часі, потік повітря на вході важко. В результаті цього бензин не може ефективно сплескуватися в камері згоряння, а це означає, що запуск автомобіля стане важким завданням. Для вирішення потрібно придбати новий фільтр і замінити. Ви можете прочитати про те, як це зробити тут:

У той же час, не забудьте перевірити умову повітряних примх та повітряних протоків. Їх також можна забивати пилом і брудом. Якщо ці системи перебувають у відмінному стані, контролюйте форсунки. Якщо вони будуть пошкоджені, двигун також зазнає проблем із запуском.

Проблеми в системі запалювання

У системі запалювання в першу чергу важливо перевірити свічки. Їх електроди не повинні мати шкоди, як на фотографії нижче. У разі дефектів весь набір підлягає заміні.

Характерне розбиття Chevrolet Aveo, який заважає успішному запуску двигуна, є пошкодженням клемного блоку модуля запалювання. Для діагностики потрібен візуальний огляд. Відповідно до його результатів, приймається рішення щодо подальшого ремонту.

Несправність живлення двигуна

Система живлення двигуна представляє ряд характерних зривів, що призводять до неможливості запустити Chevrolet Aveo.

Якщо звук робочого насоса не чути, то необхідно перевірити запобіжник 5 та реле 4.

chevrolet, aveo, почин, гаряче, зміна, властивості

Причини

Chevrolet Aveo не може запустити з декількох ймовірних причин і опосередковано. Отже, багато автомобілістів можуть негайно подумати про електрика, але є набагато більше причин. Розглянемо основні причини, чому двигун не може бути запущений:

Перш ніж почати розгляд варіантів усунення несправності, варто сказати, що незалежний ремонт можливий, якщо автомобіліст має уявлення про структурні елементи Aveo. В іншому випадку пряма дорога до служби автомобіля та спустошення гаманця.

Паливна система

Перший варіант. засмічення палива. Варто зазначити, що, залежно від експортного регіону, використовується інша прошивка. Отже, погана якість або “погане” паливо, комп’ютер не зможе визнати, що призведе до багатьох помилок всередині. Результатом буде те, що машина просто не почнеться.

chevrolet, aveo, почин, гаряче, зміна, властивості

Крім того, причина, як у багатьох випадках, може бути форсунками, які забивали. У той же час слід розуміти, що прибирання елементів доведеться здійснювати в автомобільній службі. Зазвичай ефект спочатку супроводжується танками або DIZ.

Система запалювання

Вихід з побудови одного з елементів системи запалювання призведе до того, що двигун перестане проявляти ознаки життя. Отже, ми не візьмемо несправність замку. відремонтовані та пішли. Але отвори в свічках і високопостійні дроти можуть призвести до того, що стартер повернеться, а двигун не запуститься. Варто діагностувати елементи, щоб переконатися, що вони працюють.

Модуль запалювання є ще однією причиною поганого запуску або взагалі запуск двигуна. Отже, зміна елемента допоможе. Якщо, зрештою, проблема справді в запаковій, але нічого не підходить з вищезазначених елементів, то ми шукаємо перерви в проводці.

Акумулятор і стартер

Акумулятор SAT. перше місце, де шукають несправності. Спочатку ми проводимо метр струму, а потім звертаємо увагу на дроти на стартер, який можна окислювати або покрити іржею.

Щодо стартера, то причин може бути багато, але головне естафета та Бендікс залишаються основними. Вихід елементів із системи призведе до того, що стартер просто не запустить двигун. Усунення несправності. відновлення або заміни вузла.

Іммобілайзер

Часто причиною “мертвого” двигуна був іммобілайзер, який довелося відремонтувати або повністю змінити. Отже, довгі муки зазвичай були увінчані успіхом, але в цьому випадку настійно рекомендується звернутися до професіоналів.

Датчики та ECU

chevrolet, aveo, почин, гаряче, зміна, властивості

Часто ця причина рідко призводить до того, що двигун не може бути запущений. Але були такі випадки. Вихід із системи датчиків або одного з них призведе до того, що двигун внутрішнього згоряння не може бути запущений, і шукати, який з них стало досить складним.

Отже, варто проводити комп’ютерну діагностику за допомогою OBD II. Якщо виявлені помилки, їх слід розшифрувати та усунути несправністю. Після цього скиньте індикатори ECU і спробуйте знову діагностувати. У разі невдачі ви можете спробувати спланувати прошивку.

Що є причиною зменшення температурного режиму

Будь.яка методика не застрахована від відмови деяких компонентів та зборів

Вам потрібно звернути увагу на стан машини та її системи. Неприємна ситуація, коли температура двигуна падає при переміщенні, виникає через несправність елементів елементів системи охолодження

Щоб зрозуміти суть проблеми, необхідно мати загальне уявлення про те, як охолодити електростанцію.

Необхідно контролювати рівень теплоносія та стан сполучних труб та самого радіатора. Система має невеликі та великі контури охолодження. Різниця полягає в тому, що повні ланцюги циркуляції через радіатор. Механізм перемикання контурів називається термостат. Ситуації, коли температура двигуна не піднімається, часто відбувається взимку. Рідко на панелі приладів дефіцит стану робочої рідини несправний. Можна використовувати деякі матеріали для ізоляції електростанції.

Видалення ремонтної печі

На автомобілях з високим пробігом, засмічення радіатора практично неминуче. Поряд із появою витоків у системі, такі неприємності загрожують найрізноманітнішими наслідками, від появи калюжі в салоні з характерним запахом антифризу до проблем нагріву. Очищення радіатора вимагає повного розбирання торпеди, видалення пластикових обкладинки та інших подібних неприємних подій. Цього можна уникнути, регулярно перевіряючи стан нагрівача та його окремих компонентів. Доступ до печі простий, але спочатку слід демонтувати торпеду.

Демонтаж торпед

Щоб зняти плиту, потрібно розібрати центральну консоль Aveo Chevrolet Aveo. Це робиться відповідно до наступного алгоритму:

Зніміть усі вивішені елементи з панелі, включаючи відсік для рукавичок, годинник, коректор фари, клавіші управління підсвічуванням, центральна консоль, чорні вставки, відключіть кабелі, що йдуть до регуляторів системи опалення;

При відключенні проводів, роз’ємів та джгутів настійно рекомендується підписати або фотографувати, в якому порядку вони були розміщені перед розбиранням, щоб нічого не змішувати під час зворотної роботи. інакше проблеми, які потребують заміни значної частини електричного обладнання; За деякими модифікаціями Aveo торпеда додатково прикріплюється до променя. цей момент слід враховувати, щоб не забути відкрутити відповідний болт;

Видалення торпеди виготовляється шляхом підйому, після чого потрібно ретельно підтягнути її; Доступ до печі відкривається, але перед тим, як її зняти, необхідно витягнути кріплення засувок, що тримають проводку на промінь; Тепер вам потрібно відкрутити шість кріпильних болтів, розташованих з боку тіла, а також відкрутить таку ж кількість болтів на рульовій колонці; Вийміть промінь і перейдіть до демонтажу радіатора.

Демонтаж печі, заміна радіатора

Щоб зняти обігрівач, вам знадобиться викрутка з поперечною у формі, достатньо довгий пиріг, різьбова засувка, брязкальця та клавіші до 10/12. Послідовність складання:

 • Перше, що потрібно зробити. це сприяти підключенню болта, що з’єднує випарник кліматичної системи з салонним фільтром та радіатором плит;
 • Ми демонтуємо дві труби, що ведуть до нагрівача з моторного відсіку;
 • Якщо автомобіль має кондиціонер, послаблюйте кріплення труби живлення холодоагенту в обігрівач, раніше повністю злякавшись фреона від системи (якщо робота здійснюється в кімнаті, доцільно залишити його на 10. 15 хвилин, поки весь холодоагент не буде усунуто з системи, а потім провізуйте його);
 • З боку капота або нижче автомобіля ми відкрутимо болти, за допомогою яких нагрівач кріпиться до осадового відстані;
 • З кабіни ми знімаємо плиту і отримуємо доступ до радіатора нагрівача;
 • Ми демонтуємо актора системи нагріву Chevrolet Aveo, хоча стає можливим візуально оцінити, чи знаходиться витік антифриз на плиті і де саме протікає теплоносій;
 • Необхідно ретельно вивчити радіатор на наявність механічного пошкодження різної природи (вм’ятини, тріщини, глибокі подряпини, чіпси, місця рясного вигляду корозії);
 • Ми демонтуємо електродвигун вентилятора, виконуємо його очищення;
 • Ми встановлюємо новий або відреставрований радіатор у звичайному місці, після чого збираємось у зворотній послідовності.

За допомогою несправних регуляторів плит ви можете спробувати їх замінити. В Інтернеті ви можете знайти багато матеріалів, що пояснюють, як поставити печі на Aveo. у цьому контексті ми цього не зробимо, тому що навіть людина, яка ніколи не тримала гайкового ключа в руках, може впоратися з такою роботою. Інша справа. ремонт внутрішніх елементів опалення. Тут ви не можете обійтися без певних навичок, наполегливості та самовпевненості.

Причина витоку в електричному обладнанні

Ця причина прилягає до попереднього і дуже часто є. Його прояв виглядає так. Протягом дня двигун починається без проблем, але після нічної парковки він робить це з труднощами. І навіть після заміни акумулятора проблема повертається через деякий час.

Вся справа в тому, що в електричному обладнанні автомобіля є витоки струму, які викидають акумулятор протягом ночі, а проблеми з холодною погодою починаються з запуску.

Тож я зробив детальне відео про витоки та поточне споживання в машині

Тому вам потрібно перевірити наявність витоку. Вимкніть усіх споживачів і послідовно підключіть амперметр з акумулятором.

Примітка. Після підключення амперметра зачекайте близько хвилини. У цей час витік може бути знайдено під час управління двигуном, подушками безпеки, АБС тощо.D. Вони не підуть у стан відпочинку. Після хвилини витоку не повинно бути.

Якщо виявлено поточне споживання, то вже необхідно детальніше шукати винуватця і звернути особливу увагу на «неосновне» обладнання (тривогу, радіо, камери заднього перегляду тощо.П.). А також перевіряйте шланг шайби заднього вікна на наявність герметичності, якщо у вас є в машині. Він проходить поруч із роз’єми та проводки. І часто їх затоплює.

Причина. стартер

Це також сусідня причина з попередніми двома.

Навіть якщо на машині встановлено надійний акумулятор, а витоків немає, то втомлений стартер може вирівняти все це і забезпечити гарне осідання напруги, що не призведе до запуску вперше. Більше того, він може круто крутити, але в той же час забирає високі ресурси.

Поганий запуск до холодного, а не стабільного обороту. заміна RDT

Всім привіт. Я хотів довгий час зробити рекорд, але мої руки не дійшли. Ну, плюс я спостерігав за поведінкою машини.

Все почалося з приїзду першої холодної погоди, і машина почала погано починати на холоді, з другого, або навіть втретє, і перші пару хвилин, які я намагався зупинитися, мені довелося підтримувати газ.

З цього моменту я замінив паливний фільтр, сітка в колбі газового насоса, очистила RXX та DZ, змінила паливо, замінила свічки запалювання та очистила насадку.

Здається, що вперше пройшов, але потім трохи тепліше, можливо, є зв’язок.

І з часом і приїзд холодного, те саме лайно знову почалося.

Машина не запускалася вперше, трясеться, ковбаса, оборот впав, мені довелося підтримувати дві на першу хвилину газом.

Ось ще один приклад не правильної роботи, а також холодного початку після ночі

Після страждання на деякий час я знову пішов на службу, цього разу вони вирішили здійснити вимірювання тиску в паливній пандусі. Підключений безпосередньо до колби, запущеної, погашеної, сам насос накачається на тиск, як новий, немає жодних питань.

Потім вони заглушили і почали спостерігати, буквально через 2 хвилини простою, тиск з 4 атмосфери впав до 2,5, а потім продовжував падати. Як результат, я пішов додому, машина залишилася стояти, і до ранку був тиск на нуль. Тож винуватець святкування було знайдено, регулятор тиску палива.

Він почав прориватися через новий, і він, ублюдок, як окрема запасна частина на Aveo не продається, насправді як на Лакетті та на багатьох інших автомобілях. Я думав знайти з ваз, але RDT продаються там на паливній рейці, а не в колбі, а не в моєму варіанті. Я знайшов абсолютно той самий RDT для колби Kia, але його ціна була вищою, ніж купівля колби з RDT та Dutu та нового газового насоса для Aveo.

Я кинув крик на привід і не марно. Велике спасибі товаришу Вінлогу. Він змінив колбу для себе, а старий з працівником RDT залишався непотрібним, і для символічної колби денюцха з бензиновим насосом і RDT прийшов до мене безпечно.

Перш за все, я витягнув свою колбу, я видаляю її за 5 хвилин, ви можете сказати з закритими очима, це не перший раз, коли я робив цю процедуру. Я вивчаю і вирішую перенести всю проводку та Дутус у нову колбу, оскільки труба, яка наближається до РДТ, дуже важко видалити, вам потрібно її зігріти тощо.D. І все було зроблено в гаражі в.5 на вулиці. Коротше кажучи, не варіант. Тому ми знімаємо притиск за допомогою всієї проводки

Ми знімаємо обидва колби, переставляємо фільтрувальну сітку

І зібрати колбу з працівником RDT у зворотному порядку

Як результат, те, що ми маємо сьогодні. Автомобіль запускається вперше після тривалого простою, тому тиск у паливній пандусі залишається однаковим і не падає. Єдина залишилася однією стороною, з великими морозами після запуску автомобіля, вона знову намагається зупинитися, а перші секунди 20-30 повинні допомогти підтримувати газ, а потім працює як годинник. Рекомендовано було промити всю систему рідиною для очищення інжекторів, розбавити її від 1 до 1 паливом, зробити приблизно 4 літри суміші, завантажити колбу в резервуар з цією сумішшю і дати машині на холостому ходу всі 4 літри, а потім замініть свічки, паливний фільтр і сітку в колбі, і доцільно проводити цю процедуру, перш ніж змінити масло. І після цього це має бути щастя =)

І так зараз погода тримає максимум до.5 і в цих межах поки що машина починається з удару і працює добре =)

Я думаю, що це був останній рекорд у вихідному 2016 році. Тож я вітаю всіх з майбутнього Нового року, бажаю вам та твоїх близьких людей, міцного здоров’я та доброго.А машини смачні і не дорогі паливо, не ламайте і не радують їх власників! =))

Chevrolet Aveo Sedan 2007, бензин двигуна 1.6.літровий., 109 год. П., Передній привід, посібник. Зроби сам

Добре весь час доби! Проблема з видатною сумішшю та відсутністю тиску під час запуску вирішила замінити двигун газового насоса (Bosch 0580454093) з’явився, коли оригінал, єдине верхнє кільце, яке зупинилося, потрібно було ущільнити з затискачем! Крім того, якщо він не утримує тиск Rd, то Aveo підходить для Rd з Kia (0k2a2 13 280

Будь ласка, допоможіть, машина поїхала як подарунок. Chevrolet Aveo 2014. Пробіг становить лише 37000, т.до. практично не продовжував це. Все добре, але проблема з запуском, вона якось починається з здригання двигуна, ну, не приємно, коли машина вже є ковбасою, коли фабрика вже є ковбасою, до цього був Hyundai Solaris з пробігом 80 тис. Км, тому воно почалося дуже м’яко, навіть не чутно що це могло бути? Дякую

І після початку він працює нормально або також з перебоями? Або як він зігрівається, а потім нормально? З найпростіших, ви можете спробувати, якщо обладнання не використовується, спробуйте додати паливо в систему перед запуском автомобіля, тобто увімкніть запалювання, але не закрутити стартер, ви можете почути, як насос, поверніть його вимкнено, зачекайте кілька секунд і знову ввімкніть, почуйте, як воно трясеться, і тому воно трясеться і тому повторіть кілька разів, якщо він починається нормально після цього, то має сенс ходити до майстрів, щоб вони вимірювали тиск У паливному пандусі і подивіться на екскавентний автомобіль чи ні, якщо він падає, регулятор тиску палива не вдається, він знаходиться в нашій колбі разом з газовим насосом на підставках для резервуара. Так само, як вони перевірять, який тиск дає газо насос, це може елементарне питання в ньому і просто не накачати на стабільну роботу. Якщо тут все гаразд, а маніпуляції з накачуванням не дають жодного результату, то подивіться на свічки та високопостійні дроти, можливо, свічки вже втомлені, і поки машина нормально не зігріться, вони не підпалить на паливо.

Я бачу ATP, ми перевіримо. Сьогодні я спостерігав, як інші книги мрій починаються нормально

І у мене те саме з першим холодом. Спочатку я не тримав імпульсу для бездіяльності, тепер з’явилися невдачі, і тепер ми встали на дорогу.

Безумовно, до закладок. Є кілька питань, моя ситуація схожа. На мінус, він починається з холоду, як ваша, або взагалі не почнеться. Старий оригінальний насос спалив, поставив мені новий насос і почався проблеми, або це був просто збіг обставин.Скажімо: Коли водіння це було невдачею в тязі, машина не трясеться на холостому ходу?Після невдачі ваш чек не загорявся?Не було білуватого вихлопу, коли?Інакше мій насос новий, але він такий голосний

За вихлопами все, здається, все гаразд.Під час невдачі перевірка не загорілася під час руху збоїв, залишалася на бензині в області 2000 обертів під час прискорення інтенсерії, якщо все гаразд, а понад 2,5 про ракету не плавно, це не спостерігається на газі.Він не трясеться на холостому ходу, як тільки тиск повернувся до норми протягом хвилини.двох, машина нормально працювала на опаленнях, а потім, як на годиннику до наступної довгої нічної парковки.І повністю всі ці косяки залишилися після наступного очищення форсунок, заміни паливного насоса, заміни стартера та ремонт генератора. Що саме від усього вищезазначеного допомогло в більшій мірі i xs, можливо, насос. Після цього машина починається в будь.яку погоду після будь.якого простою і зігрівається, як годинник, але збій при переміщенні бензину з інтенсивним прискоренням залишився, я не знаю, що пов’язано, але оскільки я йду на газ, я не дізнаюся » t справді хвилюйся. Такі справи.

Безумовно, до закладок. Є кілька питань, моя ситуація схожа. На мінус, він починається з холоду, як ваша, або взагалі не почнеться. Старий оригінальний насос спалив, поставив мені новий насос і почався проблеми, або це був просто збіг обставин.Скажімо: Коли водіння це було невдачею в тязі, машина не трясеться на холостому ходу?Після невдачі ваш чек не загорявся?Не було білуватого вихлопу, коли?Інакше мій насос новий, але він такий голосний

У мене така ж проблема. Як ти вирішив? Новий насос запускається втретє і в режимі очікування, коли ви даєте збій і реагує пізно

Так, я не вирішив. Були інші проблеми. Продали машину з проблемою. Я був виснажений

добре тоді. Тож ми будемо шукати і битися

Привіт, біль у швидкості революцій вирішило замінити RXX та DPDZ?

вітання. Я точно не можу сказати, а скоріше ні. Оскільки зараз я повернув рідний RXX та DPDZ до машини. Запуск холоду зазнав поразки від заміни RDT у колбі газового насоса, після чого він почав зберігати тиск. Також було придбано новий стартер, генератор був поставлений у порядку, не давав нормальної напруги. Насадки очищали, а новий газовий насос та фільтр розміщували. Тепер він затоплений в танку щонайменше половину танка Бенца, і поки що ugh pah запускається вперше і на холоді теж. Але все.таки проблема залишається, бензин проявляється яскравіше, менше на газі, але ви також можете спровокувати. Якщо ви не плавно прискорюєте мега, але досить інтенсивно, то в області 2000 року виникає невдача, і, здається, на шосе на затяжних підйомниках це стало більш млявим, ніж коли я його купив, мені доведеться перейти від 5 до 4 від 5 до 4. Я не знаю, де і копати, я думаю, що каталізатор може почати засмічувати, майже 170 до бігу Існує ідея кинути його в планах і поставити трюк на другу лямбда. Тож я навіть не знаю і в той же час до гарячого, це трапляється не з підлоги пока. Я змінив свічки та дроти, я кинув котушку запалювання у менеджера робочої машини, тому я не знаю можливо, які датчики не вистачає, але я не знаю, що і як перевірити Діагностики балакають скрізь, я вже знав гроші на інжир, які.