Зміна ECU на зв’язування Volkswagen Polo. Вартість ремонту автоматичної передачі інших моделей VW:

Ecu akp polo sedan

Електронний блок управління двигуном Volkswagen Polo 5.го покоління повністю виходить з ладу. У цій ситуації блок підлягає ремонту або сукупності, залежно від характеру несправності. Загалом, ECU автомобілів Volkswagen відремонтується, однак, при ремонті та заміні його потрібно враховувати функції схеми та програмного забезпечення для певних модифікацій автомобіля. Вибираючи опцію для виконання блоку управління, потрібно враховувати серійні та заводські номери, вказані на блоці управління.

Типовими причинами несправностей блоків управління автомобілями Volkswagen Polo є:

 • Відхилення одиниці управління. Однією з поширених причин несправності ECU є надлишок рівня напруги в.дошці мережі автомобіля. Ця ситуація може виникнути у випадку відмови регулятора напруги автомобіля генератора. У цьому випадку напруга, що входить до блоку управління, може перевищувати критичне значення 15,5 вольт. В принципі, з підключеним акумулятором акумулятор не дозволяє значного надлишку напруги навіть при несправному регуляторі реле.

Часто автомобілісти з звільненим акумулятором запускають автомобіль від “чужорідного” акумулятора, а потім передають клеми до власного акумулятора. На момент перемикання електроніка живиться виключно від генератора, і якщо вона несправна, підвищена напруга може отримати підвищену напругу, що призводить до відмови від ECU.

У ланцюзі живлення встановлено обмежуючий діод Zener. Ремонт блоку управління двигуном складається з заміни діода Zener, встановленого в ECU, та запобіжника.

 • Коротке замикання в схемах управління блоком управління. Якщо ви дозволяєте закритих у схемах управління форсунками, системою запалювання, регулятором дросельної заслінки, то управління контрольними транзисторами та збором можливий. Ця несправність усувається заміною спалених елементів.
 • Потрапляння в комп’ютер води, волога. Блок управління встановлений під капотом біля потоку дощової води. Якщо волога потрапляє в ECU, можлива невдача з мікроциорами та іншими активними елементами. Несправність іноді може бути усунена шляхом промивання дошки з алкоголем з подальшим висиханням.
 • Програмне забезпечення для управління. Комп’ютер у складі з іммобілайзатором блокує двигун, починаючи з такої несправності. Потрібно рефламажер. Це можна виконати, зв’язавшись із спеціалістами-артистами. Ця ж процедура необхідна при покупці нового (контракту) блоку управління двигуном для “підв’язки” іммобілайзера. Іноді вигідніше придбати набір “чіп іммобілайзера ECU для ключа”, ніж відбиття блоку управління.
 • Механічне пошкодження блоку. Така несправність можлива при дорожній ДТП.
 • Відмова реле, запобіжники, що обслуговують ECU, електрична проводка. Деякі автомобілісти поспішають замінити несправний ECU, на їхню думку, тоді як у більшості випадків його безперервність пояснюється відмовою іншого електромобіля. Перш за все, якщо двигун або інші несправності відмовляються відмовитись від створення комп’ютерної діагностики, то приймати рішення про необхідність ремонту або заміни пристрою.

Розташування ECU у Volkswagen Polo

Доступ до блоку управління в Полом максимально спрощений. Він розташований у верхній частині інженерного простору, як показано на малюнку:

Для доступу до роз’єму ECU необхідно демонтувати повітряний фільтр.

volkswagen, polo, ремонт, передача

Роз’єми електронного контрольного блоку легко демонтуються: засувка зміщується в бік.

.2. Volkswagen Polo. Система управління двигуном. Елементи системи управління двигуном.

Система управління двигуном складається з електронного блоку управління (ECU), параметрів роботи двигуна та автомобілів, а також виконавчих пристроїв. ECU-міні-комп’ютер спеціального призначення. Він включає в себе робочий пристрій для зберігання (оперативна пам’ять) та програмований пристрій постійного зберігання (PPZU). Опера використовується мікропроцесором для тимчасового зберігання поточної інформації про роботу двигуна (вимірювані параметри) та обчислені дані. З оперативної пам’яті блок управління двигуном приймає початкові дані для обробки. Опера також записує коди. Ця пам’ять залежить від енергії, t. Е. Після припинення електроенергії (відключення акумулятора або відключення від ECU проводних прокладок), його вміст стирається. PPZU зберігає програму управління двигуном, яка містить послідовність робочих команд (алгоритмів) та даних калібрування. налаштування. Ppzu залежить від енергії, t. Е. Вміст пам’яті не змінюється, коли живлення вимкнено. ECU отримує інформацію від датчиків системи управління, а також додаткові сигнали від датчиків ABS, автоматичної коробки передач та установки клімату. ЕКУ керує виконанням пристроїв, таких як паливний насос та форсунки, котушки запалювання, дросель, нагрівальні елементи датчиків концентрації кисню, дихальний клапан адсорбер, компресор кондиціонера, вентилятор охолодження.

Електронний блок управління двигуном

Електронний блок управління фіксується в моторному відсіку на кронштейні коробки літака за акумулятором. Окрім подачі напруги потужності до датчиків та контролю пристроїв ECU, що виконують, виконує діагностичні функції системи управління двигуном (діагностична система на дошці) визначає наявність елементів у системі, включає несправності в комбінації пристроїв і зберігає коди несправностей у своїй пам’яті. Якщо виявлена ​​несправність, щоб уникнути негативних наслідків (спалювання поршнів внаслідок детонації, пошкодження каталітичного нейтралізатора у разі запалення паливної суміші, що перевищує обмежувальні значення токсичності вихлопних газів та.), ECU передає систему до режимів аварійної роботи. Їх суть полягає в тому, що, коли ви не зможете датчик або його схему управління двигуном, двигун керує даними заміни, що зберігаються в його пам’яті.

Системи системи управління в комбінації пристроїв: 1. несправність електронного приводу дросельної заслінки; 2. Контролер двигуна системи управління двигуном

Якщо система справна, то, коли запалювання увімкнено, обидва сигнальні пристрої повинні освітлювати. таким чином, ECU перевіряє справність сигнальних пристроїв та керування ланцюгами. Після запуску двигуна тривоги повинні вийти, якщо немає умов для їх включення в пам’ять ECU. Включення одного або обох сигнальних пристроїв під час роботи двигуна повідомляє драйвера, що діагностична система на дошці виявила несправність, а подальший рух автомобіля відбувається в екстреному режимі. Забороняється керувати автомобілем із постійно спалюванням або мигою сигналізацією в поєднанні пристроїв. У цьому випадку дозволяється самообробка автомобіля (деякі параметри роботи двигуна можуть погіршуватися. влада, прийняття, економіка) до ста, щоб усунути несправність. Якщо несправність була тимчасовою, ECU вимкне сигнальний пристрій після запуску декількох двигуна. Несправні коди (навіть якщо сигнальний пристрій вийшов) залишаються в пам’яті пристрою і його можна розглянути за допомогою спеціального діагностичного пристрою. сканера, підключеного до діагностичного блоку. Діагностичний блок (діагностичний роз’єм) розташований у салоні автомобіля під приладною панеллю, зліва від монтажу в запобіжниках.

Розташування діагностичної прокладки в салоні автомобіля

При вилученні несправностей з пам’яті електронного блоку за допомогою діагностичного пристрою тривога несправності в комбінації пристроїв помирає. Датчики системи управління надають комп’ютерну інформацію про параметри двигуна та автомобіля, на основі яких він обчислює момент, тривалість та процедуру відкриття форсунок палива, момент і процедура іскри, кут відкриття дросель.

Датчик положення колінчастого вала розташований на задній стінці блоку циліндра зліва, у зоні з’єднання блоку з карткою зчеплення.

Датчик положення колінчастого вала

Датчик надає інформацію про одиницю управління про швидкість обертання та кутове положення колінчастого валу. Датчик. індуктивний тип реагує на проходження біля ядра зубів відстрокового диска, закріпленого на фланці колінчастого вала.

Місце встановлення датчика положення колінчастого вала (показано, коли коробка передач видаляється): 1. кришка зчеплення; 2. тримач задньої масляної ущільнення колінчастого вала; 3. Відкладення датчика; 4. фланець колінчастого вала; 5. датчик; 6. блок циліндрів; 7. Палет Картера.

Для визначення положення колінчастого вала два зуби відкладеного диска відрізаються, утворюючи широку канавку. Коли ця канавка проходить повз датчика, в ньому генерується так.спалений “підтримка” синхронізації синхронізації. Під час обертання диска, що відкладається, змінюється магнітний потік у датчиковому магнітному трубопроводі. імпульси імпульси напруги змінного струму розміщуються в його обмотці. З точки зору кількості та частоти цих імпульсів, ECU обчислює фазу та тривалість контролю імпульсів насадок та котушок запалювання. За відсутності сигналу з датчика положення колінчастого вала паливо не подається до циліндрів двигуна, і на свічок немає іскри.

.3. Volkswagen Polo. Система управління двигуном. Видалення електронного блоку управління.

Ми видаляємо ECU для заміни або під час операцій з ремонту автомобілів, пов’язаних з можливістю шкоди електронним компонентам пристрою (наприклад, при сушенні автомобіля в сушковій камері після фарбування тощо. D.). Від’єднайте клем дроту з “мінус виводу” акумулятора (див. “Видалення акумулятора”).

Ковзаючі плоскогубці, ми вимикаємо гвинт (зі сльозовою головкою), встановлюючи накладку, що блокує потяг системи управління дротом системи управління двигуном.

Стисніть верхній затискач у контрольному блоці.

і відобразити блок з нижньої засувки Кронштейна.

Ковзаючі плоскогубці, ми вимикаємо ще один гвинт кріплення підкладки, яка блокує дроти системи управління двигуном системи управління двигуном.

Ми тягнемо замок верхньої прокладки екскурсії по проводах системи управління двигуном.

і від’єднайте блок від блоку.

Ми тягнемо решітку нижньої прокладки дротяного джгута.

і від’єднайте блок від блоку. Встановіть електронний блок управління двигуном у зворотному порядку. Під час встановлення замикаючої оболонки проводів проводів та відсутності нових спеціальних гвинтів із головкою сліз.офф ви можете використовувати стандартні гвинти з ниткою M5.

Послідовність ремонту та заміни ECU Volkswagen Polo

Якщо комп’ютерна діагностика показала необхідність відновлення ECU (пристрій діагностується, будь.який елемент несправний або прошивка пролетіла), то процедура ремонту така:

 • Запалювання вимикається;
 • Негативний клем акумулятора видаляється;
 • Блок управління двигуном демонструється;
 • За допомогою Universal Bit блок управління розбирається;
 • Проводиться зовнішня перевірка установки ECU встановлення, мультиметрова перевірка;
 • Визначається несправний радіо елемент;
 • Замінено відмовою частини;
 • При необхідності, використовуючи програміст, прошивка наливається;
 • Збірка виконується у зворотній послідовності;
 • Негативний клем акумулятора підключений;
 • Випробування двигуна проводиться.

У випадку, коли необхідна сукупна заміна ECU, основною складністю є вибір необхідного блоку за номером, зазначеним у його випадку.

Далі в іммобілайзер здійснюється програмне забезпечення пристрою, після чого встановлено новий ECU та здійснюється пробний запуск. Ви можете придбати ECU в комплекті з блокуванням запалювання та ключем. Його

Заміна автоматичної коробки передач ECU Volkswagen Polo Sedan

Технічні дані та загальна інформація 1. Технічні дані та загальна інформація 1.один. Загальна інформація, загальні розміри та технічні характеристики, дані паспорта. один.один.один. Керуючі органи та поєднання пристроїв. один.один.2. Двері, кришка багажника, центральне замикання, вікна. один.один.3. Регулювання сидіння, кермо, перемикач запалювання. один.один.чотири. Управління приводом передач. один.один.5. Вимикачі зовнішнього освітлення, регулятори напрямку світла світлих фар, вимикачів керма, вимикачі на панелі приладів. один.один.6. Одиниця управління системою нагрівання, вентиляції та кондиціонування, дзеркала заднього погляду, салонне освітлення. один.2. Заходи безпеки під час ремонту. 3. Діагностика несправностей 3. Діагностика несправностей 3.один. Діагностика несправностей: двигун та його система. 3.один.один. Двигун та його система. 3.один.2. Двигун та його система. 3.2. Діагностика несправностей: передача, шасі, рульова та гальмівна система. Зчеплення. 3.2.один. Передача, шасі, рульова та гальмівна система. Механічна коробка передач. 3.2.2. Передача, шасі, рульова та гальмівна система. Приводи, шасі. 3.2.3. Передача, шасі, рульова та гальмівна система. Рульове управління, гальмівна система. 3.3. Діагностика несправностей: електричне обладнання. Акумулятор, генератор, освітлення, світловий сигнал. 3.3.один. Електричне обладнання. Очищувач скла та шайба, елемент нагрівання заднього вікна, нагрівач, сигнальні пристрої та пристрої, звуковий сигнал. Форум Volkswagen

Видалення електронного блоку управління

Ми видаляємо ECU для заміни або під час операцій з ремонту автомобілів, пов’язаних з можливістю шкоди електронним компонентам пристрою (наприклад, при сушенні автомобіля в сушковій камері після фарбування тощо. D.). Від’єднайте клем дроту з “мінус виводу” акумулятора (див. “Видалення акумулятора”).

Ковзаючі плоскогубці, ми вимикаємо гвинт (зі сльозовою головкою), встановлюючи накладку, що блокує потяг системи управління дротом системи управління двигуном.

Стисніть верхній затискач у контрольному блоці.

і відобразити блок з нижньої засувки Кронштейна.

Ковзаючі плоскогубці, ми вимикаємо ще один гвинт кріплення підкладки, яка блокує дроти системи управління двигуном системи управління двигуном.

Ми тягнемо замок верхньої прокладки екскурсії по проводах системи управління двигуном.

і від’єднайте блок від блоку. Встановіть електронний блок управління двигуном у зворотному порядку. Під час встановлення замикаючої оболонки проводів проводів та відсутності нових спеціальних гвинтів із головкою сліз.офф ви можете використовувати стандартні гвинти з ниткою M5.

під хрестом.урядом або прорізною викруткою.

Поради та рекомендації

Хоча електронні блоки багатьох виробників офіційно не відповідають, експерти часто досить успішно відновлюють ці пристрої. Це означає, що можливість ремонту ECU також не повинна бути повністю виключена. Якщо блок є дуже дорогим або рідкісним, то можливість ремонту ECU може бути вихідним із цієї ситуації.

Ми також зазначимо, що після заміни ECU може знадобитися його миготіння (Chipovka), що означає вузьке регулювання пристрою для певного двигуна. Налаштування мікросхеми також є актуальним у випадках, коли HBO встановлюється на автомобілі.

У випадку, коли вся робота виконується правильно, додаткове коригування ECU дозволяє покращити окремі технічні характеристики двигуна на певному автомобілі. Як правило, двигун починає «тягнути» на низьких швидкостях, збої зникають із різким пресом на педалі газу, двигун працює більш еластично в різних режимах тощо.П.

Ми також рекомендуємо прочитати статтю про те, як скинути помилку двигуна, якщо “перевірка” спалює. З цієї статті ви дізнаєтесь про декілька доступних способів скинути помилку двигуна внутрішнього згоряння, яка призначена в електронному блоці управління.

Однак не слід забути про мінуси настройки мікросхем. Якщо програма невідомого виробника встановлена, фахівці не «запустили» прошивку на ходу тощо.D., Тоді ресурс двигуна може бути помітно зменшена, виникають проблеми із змішуванням змішування, вони можуть почати плавання, “дурний” двигун, чуйність на натискання на педаль прискорювача зникає, кіоски під навантаженнями льоду тощо.D.

З вищезазначених причин, лише кваліфіковані фахівці повинні бути зшиті блоком управління двигуном за допомогою спеціального обладнання. Важливо, щоб програмне забезпечення (прошивка) було доведено і високоякісне, після чого обов’язкові корективи також здійснюються безпосередньо на ходу (так.зведений запуск.прошивка ECU Online).

Заміна блоку седанів Ecu Polo, положення колінчастого вала, положення дросельної заслінки, детонація, тиск

Від’єднайте дріт від мінус.терміналу акумулятора.

Стисніть двигун електронного блоку управління двигуном.

3 і вийміть блок з.під надсилення коробки літака.

Поставити клаттер дротяного джгута.

Аналогічно, відключіть другий блок проводів проводів від блоку управління двигуном та вийміть блок.

Заміна датчиків управління двигуном Поло Седан

Встановлено в отворах блок двигуна.

Якщо в ланцюзі датчика виникає несправність, двигун перестає працювати, електронний блок управління входить у код несправності в пам’ять і включає сигнальну лампу в комбінації пристрою. У цьому випадку перевірте з’єднання прокладки дроту та датчика. При необхідності замініть датчик.

Вам знадобиться: викрутка з плоским лезом, ключ-гравець “на 4”.

Від’єднайте дріт від мінус.терміналу акумулятора.

Підніміть передню частину автомобіля та встановіть його на надійні опори.

і відключіть блок проводів від датчика положення колінчастого вала.

Поверніть гвинт кріплення датчика положення колінчастого вала і вийміть датчик з отвору в блоці циліндра.

Встановіть розташування колінчастого вала двигуна способом, зворотним видаленням, затягніть кріпильний гвинт на мить 5 н м.

Положення положення вала розподілу (фазовий датчик) встановлюється в кришці головки блоку циліндрів. У разі несправності в схемі датчика електронний блок управління вводить код пам’яті в пам’яті і використовує програму управління обхідними двигуном (без зміни фаз розподілу газу).

Від’єднайте дріт від мінус.терміналу акумулятора.

Вичавити замок дротяного джгута.

3 і від’єднайте блок від датчика положення вала розподілу.

5 і вийміть датчик з отвору в кришці головки циліндра.

Замініть ущільнювальне кільце, встановіть датчик розташування валу розподілу двигуна у зворотному порядку.

Датчик температури теплоносія встановлюється при відкритті корпусу розповсюдження води. У разі відмови датчика електронний блок управління вводить код пам’яті в пам’ять і використовує програму управління обхідним двигуном (обчислює приблизне значення температури рідини з око відповідно до часу роботи двигуна та споживання масового повітря).

Вам знадобиться викрутка з плоским лезом.

Від’єднайте дріт від мінус.терміналу акумулятора.

Злийте 2-3 літри теплоносія з системи охолодження двигуна

Вичавити глухий джгут дроту датчика температури теплоносія.

Прі.викрутки і знімайте кронштейн датчика.

Зніміть датчик температури теплоносія.

Встановіть датчик у порядку.

Датчик положення дросельної заслінки. це змінний резистор, який з’єднаний з осі дросельної заслінки. Обертання осі демпфера викликає зміну напруги сигналу датчика, згідно з якою електронний блок управління визначає ступінь відкриття дросельної заслінки. Положення положення дросельної заслінки вбудовано в кришку дросельної заслінки і його можна замінити лише на збірку дроселем

Контрольні та діагностичні датчики концентрації кисню встановлюються до і після виловців відповідно.

Цей підрозділ показує видалення контрольного датчика концентрації кисню, діагностичний датчик видаляється аналогічно.

Вам знадобиться: ключ “для 22”, викрутка з плоским лезом.

Від’єднайте дріт від мінус.терміналу акумулятора.

Вийміть блок джгута проводів з кронштейна.

Стисніть затискач датчиків датчиків і відключіть прокладки.

Зігніть контрольний власник контрольного датчика концентрації кисню.

5 і вийміть дріт з другого власника.

Встановіть контрольний датчик концентрації кисню в спосіб зворотного способу.

Датчик детонації кріпиться болтом до стінки блоку циліндра (у верхній частині) у зоні між 2.м та 3.м циліндрами. Якщо датчик виходить з ладу, електронний блок управління вводить код пам’яті в пам’яті і використовує програму управління обхідним двигуном (зі зменшеним запалюванням перед запалюванням для виключення детонації).

Вам знадобиться: викрутка з плоским лезом, ключ “на 13”.

Від’єднайте дріт від мінус.терміналу акумулятора.

Вичавити замок дротяного джгута

3 і від’єднайте блок від датчика детонації.

Встановіть датчик детонації у порядку.

Абсолютний датчик тиску в впускній трубі встановлений на впускній трубі. Він фіксує зміну тиску (вакууму) у впускній трубі залежно від навантаження та частоти обертання колінчастого вала двигуна і перетворює його у вихідну напругу сигналу. ECU постачає напругу потужності 5 В до датчика і обробляє сигнали датчика, що надходить у схему передачі сигналу. Датчик підключений до “маси” через змінний резистор. Залежно від сигналу датчика, ECU обчислює кількість повітря, що надходить у двигун.

Щоб зняти абсолютний датчик тиску в впускній трубі, інструмент не потрібен. один. Вичавити замок дротяного джгута.

2 і від’єднайте блок абсолютного тиску в впускній трубі.

Ніяких ключів не слід зв’язати! Клавіші прив’язані до охайності. Вам просто потрібно адаптувати ECU з охайним.

Необхідно обережно повторно переробляти чіп пам’яті (8 ног) від старого блоку в новий блок, і все спрацює

Ніяких ключів не слід зв’язати! Клавіші прив’язані до охайності. Вам просто потрібно адаптувати ECU з охайним.

Коли я адаптував новий ECU, ключі злетіли. Можливо, особливість американця, а може і IMMO 3. Якщо у вас є інформація в повному обсязі, поясніть, чому вам не потрібно буде призначати ключі.

Необхідно обережно повторно переробляти чіп пам’яті (8 ног) від старого блоку в новий блок, і все спрацює

Чому весь цей геморой із паяльним залізом. Все робиться за комп’ютером за 10 хвилин. І якщо людина хоче мати два ECU? Що весь час припаяти Мікруха туди.сюди.

Я змінив ECU на одній із його автомобілів, нічого не призначив. Клавіші в охайному, ми не торкаємося охайності. Ми робимо адаптацію ECU і все працює. Загалом, IMMOS залежить від покоління. У мене є 2 покоління іммобілайзера, у групі 17 (охайність). Група 10 Адаптація, а потім введіть “00”.Підтвердьте вхід, закінчити. Це для AEV, я, чесно кажучи, не знаю про AWT, але я підозрюю, що це те саме.

Тема: Заміна ECU на двигуні (не починайте)

Я не знаю, як там я зробив поточний абзац 2 приладної панелі, адаптаційного каналу 00 читання та вуса. Машина з ключем знаходиться на охайному, вона виходить?

Значить так. Не вдалося принести наслідкову блимання. Цифри однакові, але літери в кінці різні. Ну, вони кажуть, що цей ECU стояв на одному гольфі з тим самим двигуном і тими ж буквами. Що може бути, чому б не прив’язати.

Я просто прошу, щоб людина не турбалася з посиланнями на письмо та демагогії на інформацію. Тоді я думаю, що я сам це зрозумію, але я дивлюся, що навіть на цьому прохання не бажає відповідати (((((((і це дуже необхідно, оскільки у нас немає нікого в місті для такого і Офіційний дилер вже тиждень мумить і не називає вартості послуги, яку це створює (((((((((((((((((((((

Я просто прошу, щоб людина не турбалася з посиланнями на письмо та демагогії на інформацію. Тоді я думаю, що я сам це зрозумію, але я дивлюся, що навіть на цьому прохання не бажає відповідати (((((((і це дуже необхідно, оскільки у нас немає нікого в місті для такого і Офіційний дилер вже тиждень мумить і не називає вартості послуги, яку це створює (((((((((((((((((((((

Яке посилання це? На що? Як зав’язати блок стандартним способом? Вони негайно сказали. Ви не можете цього зробити за допомогою повних часів. І дилер не може цього зробити. Залиш мене в спокої. Вимкніть функцію IMMO у новому блоці і спробуйте його поставити. Я зроблю бронювання відразу. Немає готових посилань з цього приводу лише те, що, крім прив’язки там, все ще може бути косяк у несумісності цього блоку з рештою електроніки машини. Очистити рідний блок набагато простіше, а не намагатися прив’язати чужорідне тіло до машини.

Розташування ECU у Volkswagen Polo

Доступ до блоку управління в Полом максимально спрощений. Він розташований у верхній частині інженерного простору, як показано на малюнку:

Для доступу до роз’єму ECU необхідно демонтувати повітряний фільтр.

volkswagen, polo, ремонт, передача

Роз’єми електронного контрольного блоку легко демонтуються: засувка зміщується в бік.

Послідовність ремонту та заміни ECU Volkswagen Polo

Якщо комп’ютерна діагностика показала необхідність відновлення ECU (пристрій діагностується, будь.який елемент несправний або прошивка пролетіла), то процедура ремонту така:

 • Запалювання вимикається;
 • Негативний клем акумулятора видаляється;
 • Блок управління двигуном демонструється;
 • За допомогою Universal Bit блок управління розбирається;
 • Проводиться зовнішня перевірка установки ECU встановлення, мультиметрова перевірка;
 • Визначається несправний радіо елемент;
 • Замінено відмовою частини;
 • При необхідності, використовуючи програміст, прошивка наливається;
 • Збірка виконується у зворотній послідовності;
 • Негативний клем акумулятора підключений;
 • Випробування двигуна проводиться.

У випадку, коли необхідна сукупна заміна ECU, основною складністю є вибір необхідного блоку за номером, зазначеним у його випадку.

Далі в іммобілайзер здійснюється програмне забезпечення пристрою, після чого встановлено новий ECU та здійснюється пробний запуск. Ви можете придбати ECU в комплекті з блокуванням запалювання та ключем. Його