Заміна Volkswagen Tiguan етикетки ланцюга синхронізації. Учасник

Тігуан 1.4 Інсталяційні теги часу

Механізм розподілу газу. це закритий контур. Його мета. синхронізація роботи розповсюдження та колінчастого вала. Ланцюг виготовлений з металевих посилань. Розрізняти ланцюги з наявністю замків і без них. Тут ми поговоримо про заміну ланцюга термінів Volkswagen Tiguan 1.чотири. Заміна цього вузла відбувається відповідно до правил виробника-після 50 000-80 000 кілометрів (за різними джерелами). Однак у деяких випадках можлива попередня заміна. У будь.якому випадку необхідно діагностувати стан цього вузла раз на рік.

 • Коли механізм запускається, з’являється характерний металевий кланг;
 • Під час роботи двигуна спостерігаються сторонні шуми;
 • Автомобіль починається довго;
 • Двигун працює надзвичайно нестабільним.

На автомобілях усіх брендів є один.ровний металевий ланцюг. Під час роботи це може бути розтягнутись, також можливий розрив ланцюга, але це трапляється надзвичайно рідко. Якщо ланцюг розтягнеться, то операція двигуна буде нерівномірною. У цьому випадку знадобиться заміна цього вузла. Але які фактори можуть впливати на стан ланцюга:

 • низькоякісна моторна олія;
 • недостатній рівень масла;
 • тривалий рух з високою швидкістю;
 • постійне транспортування ваг або причепів;
 • Давно стоячи в пробках.

Не потрібно недооцінювати цінність якісної нафти. Також його рівень повинен бути достатнім. Ланцюг часу потребує постійного змащення. Це робиться за допомогою спеціальних форсунок. Двигун негайно відчує зниження тиску, якщо рівень масла досягне мінімуму. Погана нафта, її недостатній рівень. все це сприяє повільному перебігу ланцюга термінів, але найголовніше. це те, що це може спричинити перекошування посилань. У цьому випадку, щоб уникнути більш серйозних наслідків, ланцюг просто необхідний для заміни. І якщо ми поговоримо про тигуани, то їх ланцюг простягається після 50 000 км.

Процес заміни

Процедура повинна бути такою: спочатку вийміть верхній кожух з двигуна та повітряного фільтра. Злити антифриз. Не забудьте підготувати для цього спеціальний контейнер. Тепер ми видаляємо пробки з розподільних валів, раніше відкрутивши болти їх кріплення. Поверніть колінчастий вал праворуч. У цьому випадку отвори на розподільних валах повинні знаходитися в положенні, зазначеному на малюнку нижче:

Можливо, після цього колінчастого вала доведеться вийти на ще один оборот. Тепер необхідно вставити замок розподільного вала в спеціальне відкриття валу розподілу. У цьому випадку мітка повинна бути зверху.

Щоб виправити засувку, необхідно викрутити болт M6. Не потрібно його затягувати. Тоді верхній термін термінів повинен бути демонтований. З насоса для живлення масла кришка, позначена на малюнку, з номером 1.

Тепер нам потрібно виправити натягувач, для якого ми повинні натиснути на смужку натягувача в напрямку, зазначеному стрілкою.

Тепер нам потрібно відкрутити болт, вказаний нижче з числом 1. Для цього зірочка повинна проводитись із спеціальним ключем.

Тепер вам потрібно зняти зірку 1. Але перед цим вам доведеться відкрути його кріплення. Після цього сама ланцюг часу видаляється. Ви можете перевірити, як довго розтягнувся старий ланцюг, застосовуючи його до нового. Запустіть установку нового ланцюга, слід переконатися, що колінчасте вал знаходиться у верхній точці. Ми саджаємо зірку. Слід пам’ятати, що випинання, розташоване на зірочці (2), повинен увійти в канавку на колінчасте вал (3).

Тепер ми беремо маркер і позначаємо розташування зірки та колінчастого вала стосовно циліндрів. Ми надягаємо ланцюжок зірок. Усі інші вузли повинні бути зібрані у зворотному напрямку.

Хоча ви не можете назвати цю операцію занадто простою, але все ж кожен може впоратися з нею, навіть не дуже підготовленим, автомобілістом. Важливо стежити за збігом позначок і точно дотримуватися інструкцій, не порушуючи процедури. Звичайно, якщо ви не маєте впевненості у своїх здібностях, то в цьому випадку краще звертатися до фахівців, які виконуватимуть цю роботу професійно.

Яка вартість

Кінцева вартість власника складається з запасних частин та роботи. Деякі запасні частини (які повинні бути замінені тими. документація), ви можете піти без шкоди якісності. Це нижній кришталь часів (близько 5500r.) і кронштейн з сіткою (зібрано близько 9000 тонн. P, ви можете замінити лише сітку або навіть залишити її без неї). З болтів потрібно змінити, лише ті, які піддаються пластичній деформації при затягуванні певної миті та вказані в ELSA. Решта лише з втратою або пошкодженням. Список запасних частин в кінці. Ціна заміни ланцюга тут.

Час роботи

Робота над заміною ланцюга на Volkswagen Tiguan займає в середньому 4,5 години. Москва пропонується для цієї послуги від 5000 до необґрунтованих значень. Якість залежить від досвіду, наявності інструменту та ставлення до вашої роботи.

Для оцінки можливості самостійного звіту цього звіту достатньо. Якщо є спеціальний інструмент (список наприкінці) та час, його можна використовувати як інструкцію.

Процедура заміни ланцюга термінів

Після заміни термінів на Volkswagen Tiguan

З високою якістю встановлення схеми, відповідно до всіх точок та операцій, автомобіль працює без скарг до наступного ремонту. Але в практиці роботи на станції обслуговування були випадки неодноразових звернень. Як правило, вони пов’язані з витоком смакової на нижньому кришці часу або безпосередньо з самою кришкою. Полотрафоротиленове масло або PTFE може витримати екстремальні навантаження, але згідно з початковою версією правил, йому потрібен час, щоб зменшитись протягом 4 годин, тепер вона була змінена протягом 2 годин. Недоруба з цією вимогою може призвести до повторного ремонту. Також масляне ущільнення також часто встановлюється без ретельного очищення та знежирання поверхні. При встановленні кришки потрібні ретельні зачистки та дотримання послідовності та момент затягування. Сама кришка складається з багатошарового матеріалу (іноді стратифікація та плями через нього), експлуатується в екстремальних умовах і підлягає заміні (якщо деформовано, і зняти її майже неможливо без деформації). Але через його високу вартість, як правило, вони залишають.

Список запасних частин та приблизні витрати в автомобільних магазинах

GRM TOPE 06K 109 158 AD 5 200 Закріплення MAM TAM 06H 109 469 AP 460 PLANCK CELPRED 06H 109 469 T 380 TENTER TEMPLE 06K 109 467 K 2 500 Передня масляна ущільнення 06L 103 085 B 460 Copers Covers, 15 п’єс N 910 967 02 02 20 Болт шківа колінчастого вала WT 001 760 190 прокладка ела. Магістр. Клапан 06H 103 483 C 850 Опероч кільце 06H 103 483 D 580 Фільтр.сітка у кронштейні (часто не кладіть) 06H 103 081 E 500 Випускний болт N 910 967 01 20 Сунгер.смужка (верхня) 06H 109 509 Q 700 Герметична D 174 003 M2 1 400

Інструмент

Гайковий ключ на 10 мм.; Гайковий ключ на 12 мм.; Гайковий ключ на 13 мм.; Гей.ключ на 17 мм.; Гайковий ключ на 18 мм.; Ключ “дзвін”-9-10 мм.; Ключ “дзвін”-16-17 мм.; Клавіша храповика “1/2”; Брязкальця “1/4”; Розширений шнур “1/2” завдовжки 250 мм.; Розширений шнур “1/2” завдовжки 120 мм.; Розширений шнур “1/4” 100 мм.; Розширений шнур “1/4” завдовжки 50 мм.; Плоскогубці; Візьміть довгий; Невелика плоска викрутка; Tormo torx “t 25”; Tormo torx “t 30”; Голова “1/2” на 13 мм.; Голова “1/2” на 16 мм.; Голова “1/2” на 18 мм.; Голова “1/2” на 24 мм.; Адаптер з “1/2” на “3/4” або кабелю “3/4”; Біт “1/4” torx “t 30”; Біт “1/4” шестикутник на 4 мм.; Біт “1/4” шестикутник на 5 мм.; Біт “зірочка m 12”; Біт “зірочка m 10”; Динамометричний ключ з діапазоном 70. 210 нм.; Динамометричний ключ з діапазоном 20. 90 нм.; Спеціальний ключ для відкручення керуючого клапана; Спеціальний ключ для зберігання шківа колінчастого вала.

Процес заміни ланцюга термінів на двигуні Vag 2.0 TSI

Для виконання цієї роботи ми використовуємо спеціальний інструмент та такі типи компонентів:

 • 3 спокусник;
 • болт колінчастого вала;
 • Натягувач ланцюга;
 • Масляний ущільнювач колінчастого вала;
 • Прокладки передньої кришки;
 • сітчастий масляний фільтр;
 • Насправді ланцюг часу.

Вся робота вимагає чіткого дотримання технологічної послідовності.

Їх виконання без відповідних навичок та обладнання з високим ступенем ймовірності не призведе до позитивного результату.

Процес знаходиться на етапах наступним чином:

Видалення верхньої обкладинки ланцюга синхронізації та кронштейна підтримки розподільного вала. Відразу після того, як в нашому випадку виявлено дії, введений у нашому випадку. нафтовий фільтр має пошкодження і його потрібно замінити.

Видалення нижньої обкладинки механізму часу. Наступною виявленою несправністю є наявність ознак тертя ланцюга на поверхні видаленої кришки.

Є випадки, коли надмірно розтягнутий ланцюг часу настільки сильно пошкоджує нижню кришку, що її потрібно замінити.

Фіксація розподільних валів з подальшим демонтажом натягувача, ланцюгами часу та седативами.

Встановлення нового набору ланцюга часу, видалення натягувача та замка розподільного вала.

Блок.збірка. Встановлення верхніх та нижніх кришок механізму часу.

Додавання антифриз до необхідного рівня.

Таким чином, процес заміни ланцюга термінів на двигуні Vag 2 виглядає як.0 TSI. Наведений вище приклад чітко показує, що традиційна комп’ютерна діагностика не завжди дозволяє визначити проблему на ранній стадії, і це саме те, що є ключем до його ефективного усунення.

Робота, що проводиться відповідно до технічних правил, означають необхідність надзвичайної уважності та використання спеціалізованого інструменту. У процесі їх впровадження можуть також з’явитися інші несправності в ключових механізмах, які потрібно буде усунути.

Спеціалісти автомобіля Avtotekhnik-Pro професійно замінять ланцюжок часу та інші види роботи для вашого автомобіля. Ми гарантуємо якісний результат на основі правильно проведеного діагнозу, що дозволяє розкрити весь потенціал двигуна та розширити його оперативний ресурс.

Рекомендації, як вибрати новий ланцюжок часу

volkswagen, tiguan, ланцюга, синхронізації

Якщо є ознаки, що вказують на заміну ланцюга, не відкладайте цю подію. Можливо, заміна ланцюга термінів Volkswagen (ціна роботи зазвичай включає заміну зірок та путівників) включатиме перевстановлення всього набору ланцюгової передачі, включаючи:

Провідні виробники пропонують повні набори, наприклад, з Volkswagen TSI, щоб замінити ланцюг часу, що містять усі прокладки, ущільнювачі, кріплення та навіть детальні інструкції для такої роботи.

Сьогодні багато виробників запасних частин для ремонту автомобілів пропонують набори деталей та матеріалів для живлення. Прикладом є бренд BG Automotive, який виробляє повні набори за принципом “все в одному”.

Експерти радять використовувати оригінальні набори (OE) або набори оригінальної якості (OEM). Це аналоги високої якості, але вам потрібно купувати їх лише у продавців з хорошою репутацією.

Хорошою репутацією користуються BGA, Febi, Osk, Ruville, Swag. Серед бюджетних брендів Automega, Bugiad можна відрізнити.

BG Automotive (Великобританія). одна з провідних компаній для виробництва компонентів для складання та ремонту двигунів, вироблених GM, Rolls Royce, Ford, BMW тощо.D. Цей бренд був представлений на ринку автозапчастин з 1929 року.

Спочатку виробник BG Automotive був зосереджений на потребах внутрішнього ринку Великобританії, і після війни компанія почала виробляти продукцію для світового ринку.

 • Якісні характеристики запасних частин цього бренду не поступаються оригінальними компонентами (OE);
 • За цим брендом доступні найповніші набори різних цілей;
 • Продукція BGA виробляється у власних виробничих районах. Компанія включає десяток заводів, розташованих у Великобританії.

Бренд Feubi спеціалізується на виробництві компонентів для європейських машин. Компанія постачає свою продукцію для конвеєрів Mercedes-Benz та DAF.

Бренд FEBI сертифікований у каталозі TECDOC.

Японська компанія від G. Осака розпочав свою діяльність у 1963 році. Здатності для виробництва компонентів цього бренду розташовані у містах Окаяма та Вакаяма.

Повна назва підприємства. Фердинанд Білштейн.молодший. Фебі.

OSK спеціалізується на виготовленні ремонтних наборів часу та масляних насосів для Toyota, Nissan, Mitsubishi, Daihatsu. Близько 85% продукції експортуються, а решта продається на внутрішньому ринку.

Перевагою марки OSK є спеціалізація у виготовленні повних наборів для заміни та ремонту механізмів розподілу газу.

Ця компанія спеціалізується на розробці системних рішень у виробництві компонентів для льоду та підвіски.

Компанія виробляє близько 5000 предметів деталей для моторної групи та 8000 запасних частин для керування та припинення автомобілів відомих азіатських та європейських автовиробників.

В даний час бренд Ruville спеціалізується на випуску повних наборів для ремонту, включаючи не тільки болти, гайки, але й необхідні ущільнювальні елементи.

Такі набори не лише дозволяють спростити заходи щодо ремонту, але й зменшать витрати на склад.

Каталог Ruville представляє ланцюги та аксесуари, як окремо та як частину наборів для ремонту, які користуються великою популярністю у споживачів.

Власник цього бренду. це стурбованість Autoteile GmbH.

Компанія виробляє широкий спектр компонентів для виробників авто та співпрацює з провідними німецькими підприємствами.

Swag Autoteile GmbH стурбованість головним офісом у місті Дітзентес було відкрито в 1954 році.

Перевага бренду SWAG. це висока якість та доступні ціни на компоненти.

Automega пропонує широкий асортимент компонентів для автомобілів за доступною вартістю. Цей бренд є властивістю занепокоєння Dello, який з’явився в 1898 році в Німеччині. Компанія продає запасні частини для нових та вживаних машин, і має власну мережу автомобільних послуг.

 • величезний вибір компонентів для європейських автомобілів;
 • Запчастини цього постачальника знаходяться в нейтральній упаковці або в пакувальних матеріалах виробника, що зменшує витрати та значно знижує вартість продукції;
 • Відносно низька вартість компонентів Automega робить їх доступними для широкого кола власників автомобілів.

Automega доставляє окремі деталі для систем часу та повних наборів для заміни схем розподілу газу за сприятливими цінами.

Постачальник сертифікований у каталозі TECDOC, який значно сприяє вибору запасних частин.

Цей бренд ще не дуже знайомий вітчизняним споживачам. Bugiad постачає запасні частини OEM та якість OES. Асортимент компанії має окремі компоненти та повноцінні набори для заміни та ремонту систем часу.

Загальні принципи заміни ланцюга термінів Volkswagen

Така робота вимагає точності та спеціальних навичок. Якщо у вас є досвід самопочуття автомобіля, можливо, замінивши ланцюг часу Volkswagen і не викликає великих труднощів. Для цієї процедури вам потрібно підготувати певний набір інструментів, обладнання якого може змінюватись залежно від модифікації машини. Дайте нам приклад замінити ланцюг термінів на Volkswagen Passat:

 • комбінований ключ і судноплавний ключ для 10 мм;
 • Кінцеві голови 10, 13, 16, 17, 18, 24, 27;
 • BITS TORX T25, T30;
 • Шматочки шестикутної 5 мм, 6 мм;
 • BITS багатогранний M10, M12;
 • Спеціальний ключ vag T10355 для видалення шківа колінчастого вала;
 • Спеціальний ключ vag T10352 для видалення клапана розподілу валу;
 • Пасатігі;
 • Джек або ліфт.

Тільки з усіма вищезазначеними інструментами ви можете почати замінювати ланцюг часу на Volkswagen Passat.

У деяких модифікаціях двигунів Volkswagen потрібно зняти передню кришку двигуна для заміни схеми механізму розподілу газу.

Інструкції щодо розбирання термінів на Volkswagen:

 • На першому етапі роботи вам потрібно відключити дроти від котушок запалювання та відкрутити самі котушки. Для того, щоб нічого не плутати під час складання, ми рекомендуємо нумерувати всі демонтажі компоненти.
 • З кришки клапана необхідно відключити повітряні шланги. Після цього відкрутіть усі болти кріплення цієї частини. Видалення кришки клапана необхідно для забезпечення доступу до ланцюга часу.
 • Права подушка двигуна заважає подальшому розбиранні вузла, тому її слід відключити.
 • Тоді вам потрібно приготувати контейнер для масла, встановіть його під піддоном, відкрутіть зливну пробку і злийте масло з двигуна. Після того, як він повністю зливає, відкрутіть масляний фільтр.
 • Тепер нам потрібен ще один контейнер, щоб злити охолоджуючу рідину з радіатора. Для повного стоку антифризу необхідно відкрити кришку на радіаторі.
 • Тепер ви можете зняти радіатор охолодження, привідний ремінь від генератора та затискач подачі труби.
 • Ми переходимо до демонтажу GBC. Для цього відкрутіть чотири кріплення. Окрім кришки, вам потрібно видалити вентилятор та пов’язані з цим деталі.
 • Тепер необхідно зняти піддон двигуна, після відключення болтів кріплення глушника та демонтажу самого глушника.
 • Відкрутіть гвинти кріплення водяного насоса. Це необхідно для зняття ременів кондиціонера та підсилювача рульового управління.
 • Між колінчастим валом і стороною картера потрібно встановити дерев’яний блок і демонтувати шків колінчастого вала (для цього потрібно відкрутити кріпильний болт).
 • Виробництво шківа водяного насоса завершується. Під ним є прокладка, яку також слід видалити. Крім того, вам потрібно демонтувати масляний насос.

Після завершення демонтажу ми переходимо до видалення ланцюга часу до Volkswagen. По.перше, вам потрібно відкрутити гвинти, за допомогою яких фіксуються передачі розподільного вала. Для виправлення розподільного вала використовується ключ розлучення.

volkswagen, tiguan, ланцюга, синхронізації

Послідовність демонтажу ланцюга термінів на Volkswagen:

 • Спочатку потрібно зняти ланцюгову сфер (верхній брус).
 • Після цього вам потрібно демонтувати натягувач і смугу, що забезпечує напругу спокусника. Ретельно огляньте натягувача на дефекти, можливо, вам доведеться замінити цю частину.
 • Нижня смуга кладуть на шпильку.
 • Ми виконуємо ланцюг.
 • Нижня передача знімається з плоскою викруткою.

Видалений ланцюг часу можна порівняти з новою детальною. Різниця зазвичай відчутна: стара ланцюг буде довшою.

Новий ланцюг перед установкою повинен бути змащений моторним маслом.

Встановлення ланцюга синхронізації на Volkswagen виконується у зворотному порядку. Раніше всі встановлені деталі повинні бути очищені. Бічна поверхня двигуна очищається за допомогою знежирених засобів та очищення ганчірок.

Для того, щоб правильно замінити ланцюг синхронізації на Volkswagen, необхідно забезпечити збіг його тегів із потрібними точками на шківах. Кришка CBC встановлюється на герметиках і натискається за допомогою кріплення болтів. Після цього вам потрібно почекати, поки герметик висохне. Подальше складання вузла проводиться у зворотному порядку розбирання.

Після завершення роботи над заміною ланцюга синхронізації Volkswagen, потрібно забезпечити його напругу. Перед початком цієї операції переконайтеся, що всі деталі часу не мають видимих ​​механічних пошкоджень (для цього вам доведеться зняти кришку клапана). Деталі, які мають дефекти, повинні бути замінені.

Процедура заміни ланцюга синхронізації 2 двигуном 2.0 TSI

Для фахівця цього цілком достатньо, щоб визначити, чи прийшов час змінити ланцюг. За появою натягувача ланцюга часу ви можете визначити, яке покоління у своїх 2.0 TSI Встановіть натягувач ланцюга та сам ланцюг часу, наскільки він розтягнутий і розуміє, коли його слід замінити.

На двигунах 2.0 TSI випущено до 2013 року, включно, натягувач ланцюга масляної шліфування з невеликим впертим гребінцем встановлений один край. Ця конструкція була не дуже надійною і, в деяких випадках, призвела до стрибків ланцюга або навіть до його перерви.

Після закінчення ланцюга термінів двигун повинен був серйозно відновити.

Volkswagen, після численних скарг, прийняв наказ про заміну старого ланцюга стилю новою ланцюжком часу.стилю, незалежно від пробігу. У вдосконаленому механізмі нового зразка стрибки ланцюга через зуби зірок повністю виключені. Механізм натягувача часу тепер має кільцеві зупинки, які повністю усувають поштовх ланцюга та його провисання.

Сама ланцюг часу для двигуна 2.0 TSI також був серйозно змінений, і головне, що постачальник був замінений конвеєром. Для того, щоб перевірити, чи змінився ланцюг часу на вашому Volkswagen Tiguan, вам потрібно запитати нашу механіку, коли ми проходили наступне, просто загляньте в спеціальний люк спостереження, і все буде зрозуміло. Ця процедура швидка і не трудомістка, але дуже інформативна. Так, і хто цього не хоче, володіючи здобутими знаннями вище, подивіться, як його двоєлічне сердець TSI б’є всередині вашого Volkswagen Tiguan.

Якщо раптом виявиться, що заміна ланцюга синхронізації або встановлена ​​або встановлена ​​для його заміни, то не буде складно змінити ланцюг, набори ланцюга синхронізації для двигунів 2.0tsi, завжди в наявності на нашому складі. Всі запчастини для заміни ланцюга надзвичайно оригінальні, ми в принципі з підробкою. І після заміни ланцюга термінів та напружувача термінів для частин нової моделі ваш Volkswagen Tiguan та його дволітровий двигун працюватимуть по-новому і впевнено.

Ми чекаємо вас у нашому технічному центрі для перевірки та заміни ланцюга термінів на Volkswagen Tiguan 2.0 TSI.

Що знадобиться для заміни ланцюга TIGUAN 2.0 tsi cawa cawb

volkswagen, tiguan, ланцюга, синхронізації

 • Ланцюг часу часу. 06k109158be
 • Натягувач ланцюга. 06H109467K
 • Стовпи седативного. 06H109509Q
 • Стовпи седативного. 06H109469AP
 • Стовпи седативного. 06H109469t
 • Гвинт. N 91130401
 • Гвинт. N 91130301
 • Закладання верхньої кришки. 06H103483C
 • Ущільнювати. 06H103483d
 • Ущільнювати. N 91000101
 • Передня масляна ущільнення колінчастого вала. 06L103085B
 • Штекер. 06H115418AA
 • Можливо, будуть потрібні болти. N 91096702 (лише 15 шт.)
 • Якщо було більше 2, вилучення/установи обкладинки, то буде потрібна нова обкладинка. 06H109210AG
 • Колінчастий вал. WHT001760

Я підскочив вгору ланцюжок часу до Volkswagen Tiguan 1.4 TSI BWK ДВИГАТЕЛЬ (BLG, BMY)

Двигуни BWK, BLG, BMY, встановлені на таких автомобілях:

Volkswagen Golf 5 / Volkswagen Golf 5 (1K1, 1K5) Volkswagen Jetta 5 / Volkswagen Jetta 5 (1K2) 2005. 2010 рік

Volkswagen Golf Plus / Volkswagen Golf Plus (5м1) 2005. 2009 рік

Volkswagen Tiguan Car, 1,4 двигун TSI. Не заводиться. Перевірили стиснення, нуль для всіх циліндрів. Зніміть кришки розподільного вала, фази розподілу газу були зняті. Вирішив розібрати двигун. Дефектні результати:

і головний винуватець торжествного пальця ланцюга

Нападник ланцюга IMHO має занадто простий дизайн.

НАР у впускному колекторі, одна з причин детонації

Встановлення гідравлічних компенсаторів та важелів

Встановлення HTNVD, датчика розподільного вала, фазового управління клапаном

Гумові ущільнювачі використовуються для ущільнення свердловин для свічок

Зв’язані стрижні покинули старі, перевіряючи втулки під поршневим пальцем.

Дефект у проектуванні гідравлічної системи. Жодна зупинка не передбачає, що запобігає стисненню плунжера у випадок натягувача. Ви можете перевірити лише знос плунжера та відстань, до якої плунжер виходить їх корпус, знявши передню кришку двигуна. Зупинки на паростку та фасоргулятора відсутні для більш точної установки фаз. З пробігом 150 тис. Краще змінити ланцюг, натягувач, взуття, спокусник, фазо.регулятор та зірочку розподільного вала з болтами для їх кріплення. Я напишу повний список нижче.

Демонтаж двигуна на машині

один і болти кріплення демпфера, дуже важко повзати, але вам потрібно відкрутити

6 великої рогатої худоби та вихідної турбінної труби

7 розтяжок, після його виправлення

12 Шоллін Шолелін та передня кришка двигуна

13 Набір кадрів (зверніть увагу на номер позиції)

16 Блок.головка, відключаючи форсунки та пару системи охолодження

Тоді ви можете скинути картер, отримати поршні і знайти це (пробіг 12 тис. Км. це не один випадок)

Якщо ви не знайшли інформацію про свій автомобіль. Подивіться на її автомобілі, побудовані на платформі вашого автомобіля. З високим ступенем ймовірності, інформація про ремонт та обслуговування підходить для вашого автомобіля.

Встановлення шківа колінчастого вала

Двигуни для основного ремонту часто надсилаються до нашої служби автомобіля. Іноді власники автомобілів або слюсарів, які видаляють двигун з автомобіля, не повністю оснащують двигуни при відправці. Наприклад, двигун 1.8 TSI CDAB для автомобіля Volkswagen Passat прийшов без шків. На цьому льоду, щоб завершити ремонтні роботи, необхідно встановити шків колінчастого вала. Колінний болт проходить через шків і зірочку, гряться в колінчасту вал.

Вони встановить шків колінчастого вала в службу, в якій він був видалений. При встановленні шківа є ймовірність неправильної установки. Помилка P0341 з’явиться з точки зору некорецентності датчиків колінчастого вала та розподільного вала. Шліца сполуки шків та зірочок будуть пошкоджені. Це в кращому випадку.

Як перевірити теги часу

У ситуаціях, коли двигун прибуває без важливих запасних частин, ми завжди боїмося і попереджаємо клієнта про можливий ризик. Ми надсилаємо фотографії та відео звіт. На двигунах 1.8 і 2.0 TSI може перевірити правильність тегів часу за допомогою супорта.

Інструкції

 • Щоб перевірити теги часу, вам знадобиться індикатор годинника та адаптер для нього. Ми обертаємо колінчастий вал суворо в напрямку обертання двигуна (за годинниковою стрілкою), поки позначка на валах розподілу не буде майже вгорі.

Встановіть адаптер із годиною.індикатором і повільно оберніть колінчасте вал у напрямку двигуна, щоб максимізувати відхилення стрілки. Поршень першого циліндра встановлений у VMT.

Ми вимірюємо відстань від лівого зовнішнього краю перегородки до позначки на вхідному розподільному валі. Номінальне значення 61. 64 мм.

Якщо значення відповідає номіналу, то ми вимірюємо відстань між позначками входу та кінцевими валами розподілу. Номінальне значення 124. 126 мм.

Якщо передача перенесена на один зуб, то відхилення від номінального значення становитиме близько 6 мм. У цьому випадку ланцюг не встановлюється правильно, і його слід перевстановити.

У нашому випадку все відповідає номінальним значенням, сфотографуйте для клієнта та приєднайтеся до замовлення замовлення для ремонту двигуна Volkswagen Passat. Удачі на дорогах та професійних майстрах!

Видалення та встановлення ланцюга блоку живлення. Двигун 2.0 (бензин). Volkswagen Tiguan 1

Вийміть верхню кришку приводу часу. Згорніть демпфер крутих коливань з акцентом.T10355- У зсуві позиції “VMT”-.

Виїмка на демпфері повинна бути навпроти племен на нижній кришці ланцюгових приводів. Теги.1- розподільні вали повинні бути повернені вгору. Зніміть нижню кришку приводу часу.

Увага: Клапан розподілу має ліву нитку.

Видаліть розподіл клапана за допомогою інструменту.T10352- (позначення двигуна CCZB: інструмент.T10352/1-) у напрямку.Стрілки-.

Щоб відкрути гвинти.Стрілки та видаліть рамку опори колінчастого вала.

Натисніть на перекриття масляного насоса в.Напрямок стрілки- і виправте її за допомогою фіксатора.T40011-. Зніміть натягувач ланцюга масляного насоса.один-. Зніміть схему приводу масляного насоса.

Підніміть відповідну викрутку з втулками натягувача в.Напрямок стрілки 1- Натисніть розтяжку панелі приводу в.Напрямок стрілки 2- і зафіксуйте за допомогою фіксуючого штифта.T40011-.

Інструкція розподільного вала вхідних клапанів працює в напрямку обертання двигуна.

Встановлення

Сол ланцюга приводу розподільного вала знімається. Напружувач ланцюга натяжної дошки видаляється.

Інструкції: Подальші дії повинні здійснювати. Розмістіть кольорові посилання ланцюга приводу на позначках на зірках. Утримуйте ключ, поки не буде встановлено панель натягу.

Покладіть схему приводу на розподільний вал витяжних клапанів. Покладіть схему приводу на колінчасте вал. Клапани кемперів з ключем у.напрямок стрілки- і поставте ланцюг приводу.

Встановіть натяжну шину приводного ланцюга і затягніть болт.2-. Покладіть раму опори колінчастого вала та накрутіть болти вручну.Стрілки-. Зніміть зупинений штифт.T40011- від ланцюгового натягувача. Затягніть болти.Рамки стріл. Подальша установка проводиться в послідовності, зворотне видалення.

Volkswagen tiguan, коли змінити ланцюг часу

По.перше, ми відповімо на просте запитання, коли нам потрібно замінити ланцюг часу? Якщо ви вірите в правила, на двигуні 1.4 змінюється ланцюжок TSI раз на 80 тис. Кілометрів пробігу. Виходячи з нашого досвіду, ми можемо з упевненістю сказати, що ланцюг часу розтягнутий пробігом лише 50 тисяч кілометрів. Питання полягає в тому, наскільки розтягнута ланцюг розширюється? Ви можете перевірити його стан за допомогою комп’ютерної діагностики. Якщо вугілля на розрив більше 6 градусів. необхідна негайна заміна ланцюга часу. Скеля призведе до найбільш сумних наслідків. Зігнуті клапани, капітальний ремонт двигуна. Експериментальний механік автоцентрів “PIK” знадобиться близько 8 годин, щоб замінити ланцюг часу.

Часто багато автомобілістів здивовані, чому список запасних частин при заміні ланцюга термінів не обмежується лише ланцюгом, але складається з 10-15 предметів? Ми відповімо на це запитання. По.перше, замінивши ланцюг часу, потрібно “відкрити” двигун. Усі прокладки є одноразовими, вдруге їх просто не можна поставити. Тому нам знадобиться закласти кришку часу та макет датчика регулювання фази. Масляний ущільнювач колінчастого вала. його також потрібно замінити. Набір гвинтів, безумовно, потрібні гвинти кріплення кришки часу та болта кріплення червоного вирізаного кроку. Що стосується самої ланцюга синхронізації, то, звичайно, вам потрібен новий ланцюг, ланцюговий натягувач, взуття для натягувача, доцільно замінити плащ ланцюга, два частини. Як бачите, придбання лише одного ланцюга не обмежена.

Volkswagen Tiguan Як змінити ланцюг часу

Автомобіль вже висить на ліфті. Захист Картера видаляється, моторне масло вроджується. Праве колесо, шафка вже. Водяний насос видаляється, протисторені зливом. Потім механік відкручує кріплення глушної труби. Після “вилучення” і висить двигун. Далі, поршні повинні бути встановлені в положенні VMT та виправити розподільні вали за допомогою спеціального інструменту. шаблон. Власне, попередня робота була завершена. Ви можете видалити кришку часу. Тоді його потрібно ретельно очистити, знежирити.

Прокладка та ущільнювача колінчастого вала будуть встановлені трохи пізніше. Механік видаляє натягувач ланцюга, взуття для натягувача, перегородка ланцюгового саїтера та передача розподільних валів. Насправді тепер ви можете змінити ланцюг часу. Перед складанням перевірте фази часу. Під час процесу складання прокладка кришки часу та зміна ущільнювача масляного вала колінчастого вала. Залишається заповнити нове моторне масло. Ми підсумуємо: ми замінили ланцюг часу на Tiguan Volkswagen, використовували лише оригінальні запчастини та зайняли 8 годин.