Заміна прокладки седана Volkswagen Polo. Двигун поло…

.вісім. Заміна прокладки газо колектора

Між фланцями головки блоку циліндра та колектором випускника, встановлюється герметична прокладка, виготовлена ​​з пресованого азбестового листа. У разі порушення жорсткості цього прокладання відбувається прорив з вихлопних газів у супроводі характерного різкого звуку (колекціонер “страждає”). Якщо неможливо усунути несправність із захопленням витяжного колектора, замініть прокладку.

Замінюючи остаточну прокладку колектора, ви не можете відключити фланець прийому труби від колектора. Досить, відвертаючи гайки кріплення колектора, вийміть його з шпильок блоку і знімайте його з голови стільки, скільки дозволяє гнучкість системи вивільнення. Через утворений зазор ви можете зняти прокладку колектора.

Відкрутіть вісім гайок вихлопного колектора в послідовності, показаній на рисі. 5.6.

Обережно очистіть блокові поверхні блокової головки та вихлопний колектор із залишків старої прокладки та сажі.

Затягніть кріпильні гайки для колектора вихлопу в послідовності зворотного в рисі. 5.6, момент, наведений у Додатку 1.

Щоб уникнути поводження з прокладкою та збільшити її герметичність, ми рекомендуємо перед встановленням прокладки, змастіть її з обох боків тонким шаром графітового змащення.

Після закінчення періоду авторських прав у Росії цей період 50 років, робота переходить у державний скарб. Ця обставина дозволяє вільно використовувати роботу, дотримуючись особистих прав, що не є власністю. право авторства, право на ім’я повноважень будь.якого спотворення та право захистити репутацію автора. оскільки ці права захищені на невизначений термін.

© автомобілі. Вся інформація, представлена ​​на цьому сайті.

Заміна седана колектора

У системі вироблених газів у автомобілі Volkswagen Polo каталітичний нейтралізатор поєднується з колектором випускного (CATCASS). Можливою причиною відмови опуклості CATC може бути використання етильованого бензину, а не рекомендується види мотоциклів із збільшенням МС та фосфором.

Між фланцями головки блоку циліндра та катком, встановлюється герметична прокладка пресованого тепла, стійкого матеріалу.

Вам знадобиться: ключі “на 12”, “22”, кінцева голова “за 14”, сюжети.

Зніміть тепловий екран ловців CM. Видалення та встановлення теплових екранів.

Від’єднайте прийом труби від CATCASS. Заміна блоку додаткового глушника та прийому труби.

Замініть прокладку новою на кожну розбирання з’єднання.

Увімкніть дев’ять горіхів каткасу до голови циліндрового блоку.

Так само і горіхи кріплення Catcass до головки блоку циліндра.

і вийміть каткас і його прокладку.

Замініть розрізання CATCASS для кожного розбирання з’єднання.

Встановіть CATCASS та всі видалені деталі в порядку у зворотному видаленні.

Заміна колодки колектора Volkswagen Polo

Привіт Євген. У мене є карбюратор Niva 2131 з HBO. Внизу під бампером повітряна куля з 50 літрів з пропаном. Я хочу кипіти павука з струнами, я торкаюся 4-2-1, скільки ціни та доставки G для набору.Актобе. З повагою, Аманцхол.

Мій чоловік змінив оурне теми, шланг, але автомобіль перегрівається. Він, який він не був синій диявол, це не спрацювало. Ми спробуємо сталеву ущільнювач. Після перегляду вашого відео. Моліться, що це працює. Якщо не раніше. Mitiziemouse в Інді.

не завжди все так зрозуміло. У мене не було таких знаків. Часом з’явився лише детонація. І він погано потягнувся. Потім свічка почала змочити антифриз на смак. І обрізати. Але в резервуарі не було газових вихлопів. Отже, існують різні етапи проникнення та різні ступені та інші. і ви показали це так, ніби під копією карбони завжди трапляється. і від глушника не було пари

Необхідно, як ці седани поло подібні, я також змінив стелажі, і все для них. 110 км, це також потіє двигун на тому ж місці, і я також думаю, що замінити рукав, але я не наважуюся це робити себе

1:03. Zunachst Entfernen WiR Die 4 Zundspulen. 3:40. Ein Zundkerzenschlussel Grosse 16 Kommt Zum Einsatz. Fragen Aus den Kommentaren Lesen und beantworten wir selbstvertandlich. Auf unserer webseite finden sie eine breite палітра autoersatzteilen, die fur sie sie sind: Zundkerze: Zundkerze fur vw: Zundkerze fur Skoda: Zundkerze fur Audi: Zundkerze Fur Site: Sehen Sie Sich Andere Videos Auf Unserem Channel An An:

Доброго часу доби! Скажіть, будь ласка, 12.й 16 кл, коли ви розминаєте революції плавають, потонули, почали, не плаваєте, і він зупиняється на світлофорі, коли ви вмикаєте вентилятор, що ви радите.

добрий день! У нас Прадо 2,8 пробіг 6000 км. На якому забігу ви рекомендуєте внести ці зміни? І чи це вплине на гарантію автомобіля? І ще одна річ: якщо ви видалите фільтр сажі. Чи поведінка автомобіля (динаміка чи щось інше) змінюється з цього)? Поки з Сацевіком немає проблем, але є страхи, t.до. багато випадків.

Проблеми з двигуном CFNA

Основна проблема двигуна CFNA 1.6. стук на холоді. Спочатку стук поршнів на стінах циліндрів проявляється невеликим тинклом у перші хвилини після холодного старту. Коли ви розігріваєтесь, поршень розширюється, чіпляючись за стіни циліндра, тому стук зникає до наступного холодного старту.

Спочатку власник може не надати цьому важливості, але стук прогресує, і незабаром навіть неуважний власник автомобіля розуміє, що з двигуном щось не так. Сама поява стука (поршнева ударя до стінки циліндра) вказує на початок активної фази руйнування двигуна. З появою літа стук може відступити, але з першими морозами cfna знову почне стукати.

Поступово стук двигуна CFNA “на холод” збільшує його тривалість, і один раз, навіть після нагрівання двигуна.

Стук двигуна

Струк поршня двигуна на стінці циліндра відбувається, коли поршні зміщуються у верхній мертвій точці. Це стає можливим в результаті зносу поршнів та стін циліндрів. Графітове покриття спідниць швидко зношується до металу поршня

У місцях тертя з поршнем на стінці циліндра відбувається значне виробництво

Тоді метал поршня починає бити на стіні циліндра, а потім на спідниці поршня є потертості

Незважаючи на велику кількість скарг, стурбованість Volkswagen протягом багатьох років випуску двигуна CFNA (2010-2015) не оголосила реагувальну компанію. Замість того, щоб замінити пристрій, виробник виконує ремонт групи поршня, і навіть тоді лише у випадку попередження за гарантією.

Група Volkswagen не розкриває результатів своїх досліджень, але з мізерних пояснень випливає, що причина дефекту нібито в невдалому дизайні поршня. У разі гарантії, сервісні центри замінюються стандартними ЕМ.поршнями модифікованими ET, які, мабуть, повинні повністю вирішити проблему поршня в циліндрах.

Але як показує практика, шапка.Ремонт двигуна CFNA не є остаточним рішенням проблеми, і половина власників знову скаржаться на появу стука.км. пробігати. Друга половина затискання цього двигуна, після ковпачка.Вони намагаються продати машину якнайшвидше.

Існує версія, що справжньою причиною швидкого зносу двигуна CFNA може бути хронічне масляне голодування, спричинене низьким тиском масла. Масляний насос не забезпечує достатнього тиску під час роботи двигуна з швидкістю холостого ходу, тому двигун регулярно перебуває в режимі голодування нафти, що призводить до його прискореного зносу.

Ресурс

Ресурс двигуна Polo Sedan. 200 тис.KM, але традиційно атмосферні двигуни з обсягом 1.6 літрів виробництва Volkswagen має пройти щонайменше 300-400 тисяч км.

Такий дефект, як стук поршня на холоді, робить ці числа неактуальними. Volkswagen не розкриває офіційну статистику, але, судячи з діяльності на форумах, 5 з 10 двигунів CFNA починають стукати на пробіжках з 30 до 100 тисяч км. Існують також випадки дефекту в пробіжках менше 10 тисяч.км.

Тим не менш, слід зазначити, що не було випадків заклинів двигуна CFNA. Це, мабуть, пов’язано з тим, що стук поступово прогресує і дає час прийняти рішення про ремонт двигуна або продаж машини.

Серед великої кількості скарг на стук є одиночні повідомлення про успішну довготермінову роботу двигуна, яка стукає на холодну, яка нібито не прогресує і не турбує. На жаль, такі повідомлення не підтверджуються відеозаписами, і, швидше за все, стук не поршня, а гідравлічні компенсатори. За словами власників автомобілів, двигун якого почав стукати в сьогодення, незабаром стає неможливо ігнорувати цей стук. Дзвін стає таким, що “соромно стояти поруч з машиною” і “його чують з балкона 7.го поверху”.

Заміна двигуна CFNA

Якщо автомобіль знаходиться під гарантією, виробник виконує безкоштовний ремонт гарантій, замінюючи стандартні поршні ЕМ модифікованими ET. Крім того, може бути виконана заміна балонів і блоку колінчастого вала, але ці дорогі деталі під гарантією далеко не завжди змінюються.

Відповідно до звіту Michaelm75, у його випадку виробник зробив безкоштовну заміну майже всього двигуна. Список включає запасні частини із загальною вартістю понад 300 тисяч.P, включаючи блок циліндрів, колінчасте вал та модернізовані поршні.

Повний час поршнів з маркуванням 76.460 ЕМ замінюються модернізованими 76.480 ET. Візуально модифіковані поршні мало відрізняються від основних, але відомо, що вони змінили геометрію та меншу вагу.

Якщо машина знаходиться під гарантією, то досягти безкоштовної заміни частин двигуна CFNA досить легко досягти безкоштовної заміни частин двигуна CFNA. В іншому випадку вам доведеться наполегливо працювати, щоб отримати компенсацію виробником за ремонт. Дійсність гарантії становить 5 років, тому останні вихідні двигуни залишатимуться під гарантією до листопада 2021 року.

Не.критичні недоліки

Напружувач гідравлічного ланцюга не має механізму храповика, який призначений для запобігання поверненню штовхача. Тому, якщо ланцюг, як і його натягувач і спокусник, дуже зношені, можна стрибати ланцюг на зуби передач. Це може статися, наприклад, під час автостоянки на сильному схилі. якщо водій поклав машину не на рукоятку, а на передачу. Колінчастий вал може трохи зайнятись, гідравлічний натягувач поховатиме, а ланцюг відродиться.

Каталітичний нейтралізатор встановлюється у випускному колекторі. Налаштування вихлопних труб не проводилось. Всі потоки поєднуються і потрапляють у нейтралізатор. У той же час надійність блоку каталітичного нейтралізатора помітно вища, ніж у корейських однокласників. Але не витримує сталі.

Випускний колектор іноді доводиться заварювати. А деякі власники автомобілів змінюють його на “павука”, тим самим позбавляючи вихлопну систему нейтралізатора. Це спричинено високою вартістю початкового вузла. Новий Catcass не дешевший за 68 000.

Доцільно оглянути привід допоміжних пристроїв на кожному з них, але необхідно замінити відповідно до досвіду кожні 75 000-90 000 км. І це потрібно зробити разом із заміною роликів та насосом теплоносія.

Справедливі ціни на реставраційні роботи седана витяжної системи

Ви будете задоволені цінами, які пропонуються в нашій службі автомобіля. Їх утворення відбувається на основі таких важливих принципів:

 • Демократія.
 • Відкритості.
 • Справедливість.
 • Вірність.
 • Особистий підхід.
 • Система знижок та бонусів для постійних клієнтів.

Кожен тип робіт, що проводяться при заміні колектора. У кожному випадку вартість залежить від складності роботи та необхідності додаткових видів послуг.

Інструменти, необхідні для демонтажу та встановлення колекціонерів

Для того, щоб видалити та встановити колекціонерів вхідних та випускних.

Ім’я Примітка
Викрутка З плоским лезом
Нож Щоб очистити стару прокладку
Ключ “На 12”, “13”
Керівник “12”
Проникнення WD-40
Шестикутник Для демонтажу впускного колектора

Процес видалення та встановлення колекціонера випускників, заміни його прокладки, а також боротьба з тріщинами

Поява стороннього шуму від дочірнього простору дуже часто вказує на появу тріщини в тілі вихлопного колектора. Для виявлення пошкодження необхідно візуально оглянути його. Цю подію можна проводити як безпосередньо автомобілем, так і демонтажу колектора. Поява тріщини показана на фотографії нижче.

прокладка, седана, volkswagen, polo

Поява колектора, сформована тріщина

Для того, щоб вирішити проблему за допомогою тріщини колектора Volkswagen Polo, рекомендується використовувати наведені нижче інструкції.

прокладка, седана, volkswagen, polo

прокладка, седана, volkswagen, polo

прокладка, седана, volkswagen, polo

прокладка, седана, volkswagen, polo

 • Зніміть прокладку. Це не рекомендується для повторного використання, тому вам потрібно придбати нове заздалегідь. У ньому є стаття vag 03c253039h. Її

прокладка, седана, volkswagen, polo

 • Ви можете вирішити проблему за допомогою розтрісканого витяжного колектора декількома способами:
 • Купіть новий товар. Найдорожчий варіант.
 • Купуйте старого колекціонера у автоматичних чаклунів. Залишковий ресурс у цьому випадку буде невідомим.
 • Заварювати старого колектора. Слід мати на увазі, що неправильне зварювання призведе до появи нових тріщин через короткий проміжок часу.

прокладка, седана, volkswagen, polo

Від “штанів” до “банків”

Система вивільнення потрібна не лише для видалення вихлопних газів. У неї є кілька функцій та зниження рівня шуму та токсичності вихлопу. це ще не все.

По.перше, гази, які розробили крила турбіни (або турбін, якщо є два) на двигунах здобичі. Але ми не будемо говорити про це, це дещо інша тема. По.друге, для випуску потрібні Lambda Zonds (датчики кисню), необхідні для підготовки паливної суміші. Вони передають дані про кількість неперевершеного кисню, на основі якого ECU виправляє склад суміші. По-третє, так: система вивільнення повинна знизити токсичність вивільнення, по-перше з концентрації вуглецевих сполук, оксидів азоту та сажі. Існують відмінності між бензином та дизельними двигунами, але ми також не будемо підніматися на цю тему: ми вже говорили про каталітичні нейтралізатори, фільтри сажі та сечовину. І, звичайно, вихлопна система повинна зменшити шум від роботи двигуна. Це лише наша тема, і ми поговоримо про це.

Незважаючи на те, що системи вивільнення можуть дещо відрізнятися, схематична схема будь.якого атмосферного двигуна однакова. Він складається з декількох елементів: витяжного колектора (який іноді називають “павуком” або “штанами”), муфти, каталізатора, випускної труби, резонатора та глушника (який іноді називають “банком”). Тут ви можете додати кисневі датчики та систему системи підвіски виробництва. Причиною виникнення сторонніх звуків може бути все, крім, можливо, датчиків. Для чого всі ці деталі?

Випускний колектор. це перше, що стоїть на шляху вихлопних газів (за винятком механізму розподілу газу). Його завдання. взяти гази з кожного циліндра в одну загальну випускну трубу. І йому потрібно зробити це в скромній річ: забезпечивши якісну очистку та заповнити камери згоряння. Відомо, що рух газів відбувається у захоплюючих, що часто ускладнює вивільнення газів та заповнення камер згоряння. Тому конструкція колектора майже завжди складна, а пошук оптимальних форм та секцій труб приділяє багато часу. Усі, швидше за все, чули про бажання тюнерів різних збитків поставити випуск 4-2-1 на їхній “Чепарка”-це колекціонер, який першими чотирма трубами сходяться у двох, і після цього дві труби в одну. Прості колекціонери мають схему 4-1, в якій усі чотири труби (якщо ми говоримо про чотирициліндрові двигуни) негайно сходяться в одне. Ну, Бог з ним, головне. це те, що у звільненні є колекціонер.

Він кріпиться до блоку щільно, але після нього (і каталізатора) може бути гонорація (це також вібраційне.єзмульне зчеплення). Його завдання. виділити вібрацію робочого двигуна з решти системи випуску. З одного боку, це продовжує термін виробництва самого виробництва, а з іншого. це зменшує кількість вібрації на тілі. І це не лише його безпека, але й комфорт тих, хто сидить всередині.

Наступний елемент. резонатор. Він. передній або попередній глушник. Це не впливає на навколишнє середовище, і його єдине завдання. знизити рівень шуму. Насправді, тому його називають резонатором. У ньому хвилі вихлопу відображаються і утворюються стоячі хвилі. Тобто звук після того. Але нарешті шум зникає переважно (ззаду) глушника. Структурно це схоже на резонатор: всередині нього також є усні труби та відсіки, всередині яких гази ходять, як лабіринт, втрачаючи швидкість і температуру. Формулювання дещо спрощене, але візуальне.

Ще одна деталь. труби, принаймні прийом та середній. Тут все просто, вони з’єднують решту вихідних елементів. І, нарешті, вся конструкція не накручується до тіла або рами щільно, але кріпиться до підвісної системи з гумовим амортизатором (бубликами або як вам подобається). Це цілком логічно. Подумайте самі, яке тремтіння зробило б тіло, якби випуск був прикріплений до нього щільно. Для зменшення вібрацій використовуються підвіска та гонорація.

Ми з’ясували пристрій загалом. Тепер ми будемо спостерігати, що тут може піти не так. Почнемо з самого початку. з колектором.

Що таке ж?

Випускний колектор працює в дуже суворих умовах. Найбільше, звичайно, він страждає від температури, яка зазвичай коливається в діапазоні від 700 до 1000 градусів. Іноді це може бути вище. до 1300. Тому сам колекціонер виготовляється з вогнетривких матеріалів. Це добре, але у нього є одне слабке місце. прокладка між ним і блоком. Якщо прокладка спалюється, з’являється звук, який описується словами “страждати прокладкою”. Часто це свистячий звук, джерело якого легко знайти. Метод усунення очевидний. заміна прокладки. У цьому випадку вам потрібно звернути увагу на кріплення самого колектора: сама прокладка зазвичай не вигоріть. Але якщо, наприклад, шпилька зламається, що приваблює його до блоку, то вона вигоріть дуже швидко: воно буде спалено фрагментованим через розпусність. Підписані відпрацьовані гази. Тому, якщо прокладка “страждає”, перш за все, вам потрібно подивитися на кріплення колектора.

Відмінна особливість звуку, який душа Хофри надає Богові. він може плавати, а потім тихіше, потім голосніше. Причина. це однакова мобільність гофритації. Якщо резонатор спалює, то він завжди бурмотить однаково.

Самі труби іржаві. Фланці. так, вони можуть іржавувати до стану, коли їх уже неможливо відключити. Трапляється, що труби гнили в місцях зварювання з глушником або резонатором, але все.таки частіше вони гниють глушники та самі резонатори.

Якщо в трубі є невеликий отвір, його можна заварити. Більш надійні, звичайно, буде заміна, але якщо ви дійсно хочете, ви можете побалуватися зварюванням. Однак існує більш смішний спосіб усунути такі отвори: обгортати олово з алюмінієвої банки з подальшим затягуванням цієї олова затискачем. Дозвольте мені не коментувати цей метод. мені шкода власної психіки.

Як я вже говорив, важко розрізнити звук спалених гофрових гофрових гофри та резонатора, особливо якщо вони стоять точно один за одним. Тож якщо Джігурда оселився десь у ногах прямо за двигуном, вам доведеться точно зрозуміти, де він сидить. Інша справа. головний глушник. Він гарчить ззаду, і тут важко помилитися. Звичайно, якщо він вигоріла або іржавіє, його також потрібно змінити: ремонт кустарки не вирішує проблему.

Гарантія якості роботи наших майстрів

Ми гарантуємо якість, яка ніколи не зазнає невдачі в критичній ситуації. Для всіх типів роботи наші експерти обов’язково дають гарантію, підтверджену задокументованою. Ми несемо відповідальність за професіоналізм кожного працівника і точно знаємо, що вони не провалюються. Про заміну кінцевого колектора Поло Седана слід вчасно виконувати. Найкраще звернутися до семінару з обслуговування автомобілів для цього. Оскільки, якщо проблема буде запущена, то це може призвести до більш складного та дорогого ремонту в майбутньому.

Несвідоме розуміння принципу, за допомогою якого автомобіль приводиться в рух, починає формуватися вже в дитинстві. Кожен хлопчик хоча б раз у дитинстві намалював машину. Найголовніше було на фігурі, щоб показати контури тіла, дверей, коліс. Деяким з них вдалося намалювати дзеркала заднього виду. Але вихлопна труба вважалася найважливішим елементом, з якого, як правило, пухирки жорстокого диму втекли. Тож можна було зрозуміти, що машина не просто стоїла, а їхала по дорозі.

Колектор займається виведенням вихлопних газів у всіх сучасних автомобілях. Це технічний відростка електростанції, яка контролює подачу паливної суміші до циліндрів двигуна, а також беззаперечно видаляє відпрацьовані гази з системи. Відповідно, для двох цілей надаються два пристрої. колекціонери входу та випускників.

Мета першої полягає у рівномірному розподілі гарячої суміші через циліндри. Замовка однієї з труб може призвести до дисбалансу впорскування, що спричинить несправність двигуна та зниження його продуктивності. Крім того, завдяки вакууму, який створюється в системі, контроль над іншими компонентами автомобіля. гідравлічного гідропідсилювача керма, круїз.контролем, вікнами тощо.D. У камері колекціонера прийому процес спалювання газів картера відбувається через рух. Перші вхідні колектори були виготовлені з алюмінію або чавуну. Сьогодні пристрої виготовлені з пластику, що є більш стійким до температури, що дозволяє повністю заповнити циліндри живлення та стабілізувати його продуктивність.

Пристрій витяжного колектора

Випускний колектор є елементом вихлопної системи автомобіля, за допомогою якої відображаються продукти внутрішнього згоряння. Щоб швидше зробити паливну суміш, трубки та камери витяжного колектора підірвались до циліндрів. На сучасних автомобілях встановлюються два типи пристроїв. Перші зразки.це відлите продукти з короткими трубами, поєднуються в одну загальну камеру. Дренаж вихлопних газів відбувається повільніше, ніж на трубчастих зразках, але низька вартість пристроїв компенсує цей недолік. Трубчасті збірники вихлопів дорожчі, ніж тверді, але сталева конструкція льодового елемента набагато ефективніша з “екстрадицією” продуктів згоряння.

На седані поло, автомобільна рослина Kaluga встановлює трубчасті зразки. Найважливішим “сусідом” випускного колектора є каталітичний нейтралізатор. Він призначений для зниження токсичності вихлопних газів. “Основний”, він вважається, тому що він не дешевий на автомобільному ринку. Оригінальна деталь разом із колектором для седана поло. це набагато понад 50 тисяч. Екологічна безпека. це дороге задоволення.

Між трубами та камерою згоряння на зовнішній поверхні лежить екран, що збиває тепло, який кріпиться до пристрою з двома болтами з плоскими головами. Він грає роль Спасителя, яка захищає адаптацію від формування тріщин на корпусі та вологи, що в гіршому випадку може спровокувати поломку апарату. Оригінал із статтею 036 253 041 CR Власники седана Polo коштуватимуть до 2000 року

Перед танками “двигуна” спеціальна прокладка 03c 253 039 год подається в циліндри “двигун”. Для німецького седана цінник встановлюється в межах 300-350 прокладок разом із усією вагою пристрою, зберігається на 9 шестикутних горіхах. Будь.яке все, що потрібно придбати, звичайно, тому, якщо ви вирішили замінити пристрій, вам потрібно придбати зразки з статтями n 908 946 01 або WHT 000 001 N.

Набір для придбання випускного колектора для німецького седана вигідніше, ніж збирання деталей окремо. Підрозділ в інтернет.магазинах коштує близько 2300 (без нейтралізатора, природно).

Розподіл запасних частин. це звичайна річ для автомобілів. З колектором випускного. ті самі неприємності. Російські дороги часто стають непереборною перешкодою для них далеко від тендітних пристроїв. Тріщини, чіпси та інші деформації. це фізична сторона монети, яка в більшості випадків може супроводжуватися неприємною бавовною з дна автомобіля.

Багато власників седана поло вирішують такі труднощі шляхом зварювання: вийміть частину з автомобіля та заваріть сформовану діру. Але, як правило, в німецькому седані проблема не вирішується таким чином, оскільки буквально через кілька місяців «шов» починає розсіюватися. Тому при формуванні тріщини на корпусі пристрій найкраще змінювати на нову копію.

Інша проблема пов’язана з всмоктуванням вихлопної системи. Неможливість якісно та ефективно отримувати продукти горіння, що з’являється в результаті утворення сажі на внутрішніх поверхнях труб та камери, призводить до руйнування вихлопної системи. Клінклі, що вириваються з витяжної труби, є чітким підтвердженням наявності несправності в системі. Надмірне забруднення всієї структури може бути викликано різними причинами. Найчастіше машина починає «чхнути», плюючи в атмосферу, через використання бідного якості етил бензину, з якого жоден автомобіліст не є безпечним. Наповнення моторного масла збільшенням МС та фосфору від неперевірених виробників також може спричинити бридку бавовну.

Volkswagen Polo Sedan Engine, технічні характеристики двигунів Volkswagen Polo

Volkswagen Polo Sedan Engine, про який ми поговоримо сьогодні, вже в 2015 році буде вироблено безпосередньо в Росії, на новому фабриці Volkswagen Factory. Правда, ланцюг часу буде замінений поясом, а потужність пристрою зросте на 5 кінських сил. За винятком седана Polo, бензинового двигуна з робочим об’ємом 1.6 літрів сьогодні встановлені на більшій моделі Jetta, Skoda Octavia та Rapid. Найпопулярніша енергетична одиниця для наших покупців.6 літрів виробляються у двох версіях потужністю 85 та 105 літрів.З. з 16 клапанами (заводське позначення CFNB та CFNA відповідно).

Різниця між 85 сильною версією та 105 сильною модифікацією двигуна Volkswagen Polo. це конструктивні особливості головки циліндра та наявність (або її відсутність) системи зміни фази розподілу газу. Природно, через наявність системи зміни фази 105, сильніший варіант є більш потужним, динамічним та економічним. Спочатку ми говоримо про більш потужний двигун седанів поло.

Отже, двигун Polo 1.6 16V має фабричну назву cfna. Це бензин, чотиритактний, 4-циліндровий, в порядку 16-клаптя, з двома валами розподілу. Під капотом поперечний. Процедура роботи циліндрів: 1-3-4-2, відлік-від шківа колінчастого вала. Система живлення Volkswagen Polo Sedan. поетапно розподілене впорскування палива. Двигун встановлюється на трьох пружних гумовах.металах. Права опора гідравлічної вона прикріплена до кронштейна, прикріпленої до кришки часу, а ліва та задня опора двигуна прикріплені до кронштейнів на колінці коробки передач.

Алюміній блок.блок.балон Volkswagen Block, головка блоку також є алюмінієвою, тоді як двигун картера двигуна також виготовлений з алюмінієвого сплаву. У 16-клапанах свічки накручуються поверх центру камери згоряння. Привід ланцюга. Двигун у двигуні робить блок 1 Polo Sedan 1.6 дуже надійний і довговічний. Крім того, гідравлічні компенсатори знаходяться в HBC, що автоматично регулює тепловий зазор клапанів. Двигун дуже чутливий до якості нафти. Коротке масло та його знижений рівень можуть призвести до швидкого зносу гідравлічних компенсаторів.

В двигуні Polo Sedan 1.6 Існує система без уваги для фаз розподілу газу вхідних клапанів, що робить моторний еластичний у всіх діапазонах роботи. Двигун містить безконтактну систему запалювання з чотирма котушками. Вся робота живлення керується електронним блоком управління (мозок двигуна). Електронна система контролює розподіл палива. Досна робоча суміш до циліндрів подається через вузол дросельної заслінки відповідно до фаз розподілу газу. Далі, детальні характеристики двигуна Volkswagen Polo 1.6 16V cfna.

Де вони збирають седан Volkswagen Polo?

Volkswagen Polo (Volkswagen Polo Sedan), який був широко поширений на російському ринку, виправдав свою назву “People’s” і по праву популярна. Код VIN вказує на те, що цей справжній німецький седан збирається в Росії.

Популярність моделі в Росії викликала занепокоєння Volkswagen у 2010 році організувати рибальську лінію на зборах у промисловому зоні Грабцево, регіон Калуги, заснований на п’ятому поколінні моделі. Фабрика. це часткова збірка Седанова, включаючи:

На російському ринку Volkswagen Polo седан представлений 5 та 6 механічними коробками передач та 6 та 7-ступінчастими автоматичними коробками. 1,6.літрові бензинові двигуни та 1,4 з турбонаддувом були поставлені з Німеччини раніше, але після лінії на лінії на фабриці Калуги з листопада 2015 року всі двигуни для седана Поло їдуть сюди.

Модель для російських споживачів можлива в декількох варіантах конфігурації, які відрізняються типом двигуна та деталями зовнішності та інтер’єру. :

WV Polo з хетчбеку з тілом, зібраним для російського ринку на заводі в Памплоні, Іспанія. Після рестайлінгу моделі в травні 2015 року для продажу доступний лише полосне седан зборів Калуги.

Якість та особливості російських зборів

Для експлуатації на внутрішніх дорогах та кліматі з затяжним ізсезонним та холодним зим для базової моделі Volkswagen Polo Sedan надається конструктивні вдосконалення:

  Ємність акумулятора, стартер та генератор, площа іскрового кабелю, збільшуються;

Недоліки включають надмірний бюджетний жорсткий пластик інтер’єру та незручне розташування ручного гальма.Взагалі, седан Поло Асамблеї Калуги має більше переваг, ніж мінусовий зовнішній вигляд, жодним чином не поступається конкурентам-класам, які також збираються на наших російських фабриках.

Бігові якості та поводження

Керівництво німецької турботи ретельно відстежує загальну якість Асамблеї Поло Седана на російській фабриці. Якість складання суттєво впливає на експлуатаційні характеристики автомобіля. Враховуючи покриття вітчизняних доріг, на Volkswagen Polo замість задніх незалежних стелажів встановлюється промінь, що також пов’язане з підвищеною потужністю стовбура з об’ємом 500 літрів. Це рішення робить седан Volkswagen Polo менш вразливим для ударів та нерівностей побутових доріг, але збільшив рулони при проходженні крутих поворотів і зменшило загальну маневреність автомобіля.

Моделі Highline та GT, оснащені турбо двигунами 1.4 TSI / 92 мають підвищену потужність (125 кінських сил) порівняно з основою (110 літрів.c) При меншому обсязі, що забезпечує швидший старт і максимальну швидкість до 198 км /год.

Взагалі, Volkswagen Polo в задній частині седана Російської Асамблеї виявився дуже успішним і досить виправдовуючи очікування російських споживачів. Хороше обладнання, демократична ціна та справді “незнищенні” бігові якості роблять це автомобілем одного з найкращих серед бюджетних автомобілів. Звичайно, від нього не слід очікувати оперативних якостей та високої вартості внутрішнього оздоблення представників представника класу, але для постійного використання в місті це найкращий вибір.

Volkswagen Polo Sedan Акумулятор

Заміна акумулятора Volkswagen Polo Sedan включена до списку завдань для обслуговування автомобілів. Проблема вибору моделі акумулятора має кілька рішень. Широкий асортимент акумулятора для поло надає компонентом Санкт.Петербурга Alfa. На головному веб.сайті компанії. каталог доступних батарей.

Volkswagen Polo Sedan Engine, про який ми поговоримо сьогодні, вже в 2015 році буде вироблено безпосередньо в Росії, на новому фабриці Volkswagen Factory. Правда, ланцюг часу буде замінений поясом, а потужність пристрою зросте на 5 кінських сил. За винятком седана Polo, бензинового двигуна з робочим об’ємом 1.6 літрів сьогодні встановлені на більшій моделі Jetta, Skoda Octavia та Rapid. Найпопулярніша енергетична одиниця для наших покупців.6 літрів виробляються у двох версіях потужністю 85 та 105 літрів.З. з 16 клапанами (заводське позначення CFNB та CFNA відповідно).

Різниця між 85 сильною версією та 105 сильною модифікацією двигуна Volkswagen Polo. це конструктивні особливості головки циліндра та наявність (або її відсутність) системи зміни фази розподілу газу. Природно, через наявність системи зміни фази 105, сильніший варіант є більш потужним, динамічним та економічним. Спочатку ми говоримо про більш потужний двигун седанів поло.

Отже, двигун Polo 1.6 16V має фабричну назву cfna. Це бензин, чотиритактний, 4-циліндровий, в порядку 16-клаптя, з двома валами розподілу. Під капотом поперечний. Процедура роботи циліндрів: 1-3-4-2, відлік-від шківа колінчастого вала. Система живлення Volkswagen Polo Sedan. поетапно розподілене впорскування палива. Двигун встановлюється на трьох пружних гумовах.металах. Права опора гідравлічної вона прикріплена до кронштейна, прикріпленої до кришки часу, а ліва та задня опора двигуна прикріплені до кронштейнів на колінці коробки передач.

Алюміній блок.блок.балон Volkswagen Block, головка блоку також є алюмінієвою, тоді як двигун картера двигуна також виготовлений з алюмінієвого сплаву. У 16-клапанах свічки накручуються поверх центру камери згоряння. Привід ланцюга. Двигун у двигуні робить блок 1 Polo Sedan 1.6 дуже надійний і довговічний. Крім того, гідравлічні компенсатори знаходяться в HBC, що автоматично регулює тепловий зазор клапанів. Двигун дуже чутливий до якості нафти. Коротке масло та його знижений рівень можуть призвести до швидкого зносу гідравлічних компенсаторів.

В двигуні Polo Sedan 1.6 Існує система без уваги для фаз розподілу газу вхідних клапанів, що робить моторний еластичний у всіх діапазонах роботи. Двигун містить безконтактну систему запалювання з чотирма котушками. Вся робота живлення керується електронним блоком управління (мозок двигуна). Електронна система контролює розподіл палива. Досна робоча суміш до циліндрів подається через вузол дросельної заслінки відповідно до фаз розподілу газу. Далі, детальні характеристики двигуна Volkswagen Polo 1.6 16V cfna.

Важливість пояса механізму розподілу газу в сучасних автомобілях

Час відіграє невід’ємну роль у стабільній роботі двигуна будь.якого автомобіля. Заміна седана з ланцюга часу. Несправність або критичний знос і знос впливає на всю машину. Він просто не піде.

Професійно змініть ланцюжок часу Peugeot, Citroen, ремонт Citroen C3 Заміна ланцюга термінів. У випадку з невеликим двигуном (до 1. 4) Витягується розірваний пояс механізму розподілу газу та пригнічення клапана.