Заміна передніх динаміків Volkswagen Polo Sedan. Особливості акустичних систем

Звук у седані поло

Зупиніть голову. Тільки одне заспокійливе, що Гарман. Заміна через естетичний компонент виключається. Що я маю зараз: що я хотів би отримати: 1.Спереду з скрипами з нормальною серединою, 2. Оформлене придумане дно. Тому питання негайно полягає в тому, чи буде схема 4 Ом нормально працювати, повне мотлох з 8 Ом з активним введенням підводних човнів? SAB також 4 Ом. Для Saba я планую ural active ural as-d12a сабвуфер, порадив хороший фронт, здатний працювати з регулярного бошки. Як подивитися на поєднання MM60 та Піклі? Або не глибині і не приймайте тупо.клуб JBL 6500C на 3 Ом і Чуйка 92? Знову питання, за 8 ом повним часом.

Якщо ви вперше на нашому форумі:

Репутація: 653336 Реєстрація 03.одинадцять.2014 місто/село Росія-Орал/Абхазія-Гулріпш;). Дописи 6.853 Дякую (розповсюджено) 20351 Дякую (я отримав) 9614

Звикли до збігів.

Розповідь про збіги доведеться негайно почати з трьох, оскільки тенденція очевидна. Але цей рахунок не зупиниться. Почнемо з підбурювача цієї історії. Юрій Тріков. Як і будь.який свідомий громадянин, Юрій на момент моменту подумки про придбання автомобіля. Як представник найкращої частини громадянського суспільства, спочатку Юрій розробив концепцію додаткового обладнання, і лише потім забрав автомобіль під ним. Вони стали бюджетом, але функціональним седаном Volkswagen Polo. Спочатку він повинен був мати відеореєстратор, навігацію, Інтернет і, звичайно, музика в машині.

Однак, якщо для всього цього купують спеціалізовані пристрої, то додаткове обладнання буде складатися в основному з проводів та присольних чашок на лобовому склі. Китайський мультимамкомбін у розмірах повного часу головного пристрою може вирішити всі проблеми, за винятком одного. звуку аудіофілу.

Юрій розглядав різні рішення, доступ до найбільш ефективних стався внаслідок ланцюга збігів. Юрій. аспірант, кафедра, на якому він є аспірантом, називається “комп’ютерними технологіями”, а інститут, де кафедра. Мірея. Вже цього було б достатньо, щоб повернути погляд на комп’ютер, і ось ще один збіг: Артіом Верешхагін, системний адміністратор відділу, з такими рішеннями експериментували багато і правильно встановили колегу початкову точку пошуку.

Проект розпочався за рік до появи автомобіля. Звичайно, з комп’ютера розпочав. На платформі CARPC ви можете створити систему будь.якої конфігурації та додати необхідні функції за необхідності. Буде правильне «праска», і є програмне забезпечення ». говорить стародавня фінікійська приказка. Невеликі розміри, низьке споживання енергії та високі продуктивності потрібні від заліза (для роботи з відео). Рішення, перевірені попередниками. Почав шукати їх, краще і не так дорого.

Відповідно до процесора (з точки зору продуктивності та споживання енергії), свіжа (на той час) серія Intel Celeron G з вбудованою відеокартою стала оптимальною. Були також варіанти з Atom Intel, але там споживання енергії обмінювалося на продуктивність, не зовсім оптимально для використання автомобіля. З точки зору розмірів, Mini.Itx та відповідне тіло мінімального розміру виявилися оптимальними. Блок живлення, адаптоване для використання в автомобілі, і стандартний сенсорний монітор HDMI з перехідним кадром був замовлений на eBay, він систематично дешевший, ніж придбання в Росії. Зібраний та налаштований комп’ютер був протестований вдома протягом двох місяців, за цей час була визначена структура звукового тракту та вибирали компоненти.

Розумно, міркуючи, що навмисно обраний дворічний.це краще, ніж випадкова трійка, і хороші пасивні кросовери працюватимуть не гірше, ніж свердло, Юрій запропонував мінімалістичну структуру звукового тракту: двосторонній фронт з пасивним Відділ смуг і без сабвуфера загалом. На досвід вплинув досвід “Син складних помилок” та в слуховому методичному аналізі публікацій у “AZ”.

передніх, дина, volkswagen, polo, sedan

Невелика частина периферії системи: GPS.приймач та резервний порт USB

Після обговорення всіх Pro et contra і, як кажуть, “за порадою друзів” зупинився на акустиці e.О.С. Опера ES165 II. Рідкісний (навіть для цього калібру) басовий потенціал цієї акустики, музична середина, чиста вершина була відмічена не раз. Плюс компетентні кросовери аудіофілів, з частотою розділу 3 кГц (золоте середнє значення між навантаженням писків та діапазоном середнього рівня). Для писків. фільтр першого замовлення з нелінійним захистом та регулюванням рівня, для Midbas. першого фільтра замовлення з компенсацією за індуктивність звукової котушки. Мінімальні фазові спотворення відповідно до схеми та якісно виконані компоненти.

Підсилювач також взяв перший. Природно, передача сигналу передбачалася лише в цифровій формі. найкраще на оптичному каналі, щоб уникнути електричного з’єднання компонентів. Отже, вам потрібен або підсилювач з цифровим входом і вбудованим DAC, або зовнішнім ЦАП та окремим підсилювачем. Перший варіант тепер можливий, але є мало підсилювачів такого типу, і для розширення діапазону варіантів (і здатності впливати на результат) ми зупинилися на другому.

Підсилювач e.О.С. AE-65T був ідеальним для вирішення регуляторів підсилювача, розділеного завданням, і в одному з каналів немає інверсії сигналу. Крім того, “італійський” макет сприятливо вплинув на естетику та ергономіку системи, розуміння цього прийшло пізніше, на етапі розміщення компонентів у машині.

Рама була знайдена готова. І монітор повинен був бути налаштований на нього

Якщо говорити про інверсію. Думка аудіофілів на цю тему була розділена. Деякі вважають її злом, оскільки принаймні один каскад у каналах буде безперервно, хоч і в дуже маленькому. Інші привертають увагу до того, що з різною абсолютною полярністю сигналу навантаження на плечі джерела живлення вирівняне в стерео.обрізках. Я особисто на стороні другого, а Юрій перший вирішив. для нього.

Ще одним завданням було пошук зовнішнього DAC для підсилювача. Потрібно сказати, що тут не було жодних збігів? Навмання (випадковим чином?) з розмовою з Олексієм Тепаєвом (чиє ім’я та ще більше. прізвисько a!Ext на сторінках нашої публікації.це не вперше) тема нещодавно виявленого китайського.виготовленого ЦАП. Недорого (що в країні виробництва давно вдалося) і дуже добре (які були вивчені там останнім часом). DAC та живлення для нього були замовлені на eBay, тоді все впало в руки Олексій для остаточного речення. Вони налякали цей продукт від підсилювача, Олексій слухав зв’язку і не був надто задоволений своєю роботою. Це не те, що це нещасне, але не надто багато після заміни деяких операційних підсилювачів та точної настройки все почало грати, лише тоді макет був перетворений на дизайн, зібраний “повністю”, і підсилювач і DACS стали один, хоча вони живуть у різних будівлях.

Аудіосистема поло, седан, вийміть голову, заміну стандартних стовпців

передніх, дина, volkswagen, polo, sedan

Вам знадобиться: клавіша Torx T20, викрутка з плоским лезом.

передніх, дина, volkswagen, polo, sedan

Від’єднайте дріт від мінус.терміналу акумулятора.

Покрутіть викрутку з плоскою лопаткою декоративною підкладкою приладової панелі.

3 і. Подолавши опір засувків, вийміть їх.

Переверніть чотири болти встановлення заголовка аудіосистеми на дужки панелі інструменту.

Зробіть головний пристрій аудіосистеми з ніші приладової панелі.

7 Від’єднайте кінчик дроту антени з заголовка аудіосистеми

Вичавити замок дротяного джгута.

9 і від’єднайте нижній блок проводів проводів з пристрою слота аудіосистеми.

Вичавити замок дротяного джгута.

11 і відключіть верхній блок проводки проводів з пристрою слота аудіосистеми.

Встановіть головну структуру аудіосистеми у зворотному порядку.

Заміна седана з динаміками

Вам знадобиться: електричне дриль, дриль, інструмент для встановлення вихлопних заклепків.

Передні (задні) двері виконують наступні операції.

Робота відображається на прикладі динаміків, встановлених у лівих вхідних дверях. Динамби в правій передній та ззаду двері замінюються аналогічно.

Від’єднайте дріт від мінус.терміналу акумулятора.

Стисніть засувки. 4 і від’єднайте блок від динаміка.

Затягніть заклепи кріплення динаміка до дверної панелі та вийміть динамік.

Встановлення АК для інших моделей автомобілів

Продукт надійний сам по собі. як штурмова гвинтівка Калашникова. Усі компоненти пристрою доопрацьовуються до максимуму.

Сам процес установки розроблений з найменших деталей. Це дозволяє, з одного боку, повністю розкрити потенціал продукту, а з іншого, гарантувати якість та надійність процесу встановлення.

Ви, звичайно, можете замовити установку в іншому місці, але це буде зовсім інша історія: немає впевненості, що продукт буде відкритий на 100%. Навряд чи інші інсталятори зможуть дотримуватися всіх умов, які позначаються уралами в стандарті установки.

Таким чином, інші інсталятори можуть зробити це кращим (що малоймовірно) або гірше (швидше), але не те саме, що “урал”.

Коли розвиток АК тільки починався, фахівці Ураль ретельно вивчали передбачувані регулярні місця всіх популярних автомобілів. такі як Логан, Веста, поло тощо. D.

Це було зроблено так, що при встановленні АК компоненти, пов’язані з гарантією. Так що встановлення АК проходить безболісно для автомобіля, не відображаючи ні на вигляд, ні на пристрої.

Порівняння фотографій. постачання старих динаміків та те, як вони зараз виглядають невеликим магнітом. надішліть

Питання відповідь:

Ваша компанія замінює звичайних доповідачів у машині.? Доброго ранку! Так. Наша компанія замінює стандартні стовпці фірмовими. Встановлення динамічної системи здійснюється в автомобілях вітчизняного або імпортного виробництва. добрий вечір! Які моделі машин ваша компанія робить заміною звичайної акустичної системи? добрий день! В будь.якому. Mazda, Audi, Hyundai, Honda, Nissan, Renault та інші. Як вибрати сабвуфер автомобіля для вибору? На яких речей слід зосередитись? Ви можете придбати готівкове обладнання для гарного звуку в машині? добрий день! Так. Наша компанія займається продажем обладнання для гарного звуку. Потрібна шумоізоляція під час встановлення автоматичного звуку для покращення якості звуку музики в машині? Це дуже допоможе? Або вам потрібно змінити стандартну акустичну систему для професіонала? Необхідно замінити звичайну акустичну систему для високоякісної автоматичного звуку.

Заміна повної акустики VW Polo

Якщо перед завантаженням драйвера перейти на відеокамеру, то необхідна роздільна здатність більше не відновиться до перезавантаження системи. Ймовірно, потрібен інший драйвер. але ця проблема вже в профілі власника. Як говорить давня фінікійська приказка Друга вигадка під час січня, що тріскає морози, стала проблемою. Тож встановлення динаміків на Volkswagen Polo все одно продати машину, і він стоїть з ними стільки, скільки без.

І, звичайно, я негайно змінював порожнину дверей. Зробив це без фанатизму, лише 2 мм. Через те, що я не хотів збільшувати вагу дверей.

Я вже знайомий з тим, до чого це призведе. Виписки типу. це не вітається. І тому ми аналізуємо двері. Посипте заклепки на стандартному динаміку. До речі, ось він. Як бачите, у нього є подіум, ніби.

Звичайно, не розблоковано. Тоді я приклеював вібра.

Стомлюючий урок. Необхідно бути на рукавичках, інакше фольга страшенно вирізана. Потім я вирізав 2 кілець з фанери товщиною 15 мм. Ну. Але також подумав, що старий подіум становить близько 30 мм, так що все буде добре. І так це сталося. Не дуже обережно, але я встановлюю динаміки на столярному теслярському теслярам Volkswagen. Вже накрутив динамік і підключений до роз’єму. Виглядати добре зібраним, а купол. Шолк. Поло Седан для цього видаленого китайського кульки. І оцінюючи, що вони там підійдуть.

Заміна стандартних стовпців автомобіля Volkswagen Polo Sedan

Дремель розрізав купол офісом. Мені потрібен був купол з решіткою. Від VW Tweeter я відрізав усі зайві. Оскільки мені не потрібні кросовери. Купол, встановлений поверх твітера, і зафіксував його термохеєм.

У такому вигляді все ідеально сиділо в кулі кулі, і можна було регулювати напрямок. Що я хотів отримати. Як результат, вся установка стовпців на Volkswagen Polo місцями місцями. Посібник з незалежно замінити динаміків, і тоді я скажу, чому китайці дурить нас. Я сортував їхні твітери.

Раніше я вважав, що був магніт, котушка та металевий купол. Але не тут.

Чесний огляд седана Volkswagen Polo з 1,4-літровим TSI та DSG

Важко завищувати значення седана з калуги Volkswagen Polo для білоруського ринку. Протягом десятиліття ця модель була у верхніх лініях щорічних звітів BAA, і ще до виходу на пенсію “Семедан” включений у топ.3 найпопулярніші автомобілі поблизу дилерів. Щодня в середньому 16 білорусів стають власниками бюджетних вольксвагена.

Минулого року я також придбав цю машину (вуса та шапка на складі). Тепер пробіг автомобіля. 45 тисяч кілометрів, і деяка інформація вже накопичилася, щоб написати чесний огляд на седані поло. У мене майже максимальне обладнання з двигуном 1,4 TSI та коробкою DSG. Такі версії користуються найменшим попитом, і в ньому майже немає відгуків про них.

Після того, як ремонт старого автомобіля почав зіпсувати статистику розділу “автомобіля” в таблиці моїх витрат, було вирішено перенести на щось більш свіже. Я розглянув машини дилерів, і один.річний.варіант з пробігом у регіоні 20 тисяч кілометрів. Серед претендентів були Kia Rio X-Line, Lada Vesta SW Cross та Diesel Renault Duster. Так, Polo Sedan навіть не розглядав, оскільки я не перетравлюю седани V-класу.

“Lada” неглибокий через відсутність звичайної версії з автоматичною коробкою передач. Я був готовий миритися з «механікою», котячись на дизельному дистері (я люблю цю машину!), але ця модель була занадто дорогою. Ще раз взявши Rio X-Line у ​​дилера, я зрозумів, що машина занадто повільна.

Так, нерозумно очікувати нормальної динаміки від бюджетної моделі вартістю до 15 тисяч доларів за швидкістю, але вперше в житті я вибрав машину більше 10 тисяч, тому хотів отримати максимум з машини. І тоді я згадав, що серед “атмосферних” братів B-класу є пара турбо-мод. Це Skoda Rapid і Volkswagen Polo Sedan.

Через 5-дверний кузов Skoda мені це більше сподобалось, але це було дорожче.

Як результат, вибір впав на Volkswagen Polo Sedan 1.4 TSI. Автомобіль був близько року, пробіг. 20 тисяч кілометрів. Розгляньте нову машину. Я знав всю історію цієї копії. її продала перевірена людина через сайт офіційного дилера. Ціна. більше 12 тисяч доларів за ставкою, гарантія до 2021 року. Не замислюючись надовго, я взяв цю машину.

Майже максимальне обладнання

У моєму седані поло майже всі варіанти, які були доступні для моделі Калуги. Є лише хромовані пакети та верхня оптика. Решта. “повне фарш” м’ясо “. Є передні стільці з підігрівом, круїз.контроль, клімат, мультимедійна система з Apple Carplay, камерою заднього виду, повний електричний пакет (включаючи дзеркала електроенергії), нагрівання всього лобового скла, два подушки безпеки, парковки по колу в колі. Звичайно, було б непогано додати тут передній туман і датчики дощу та світла, але ви можете жити без нього.

Що мені подобається седан поло, це для ергономіки та загального відчуття від машини. Всі кнопки та важелі в їхніх місцях не викликають роздратування, як це часто трапляється в дешевих машинах. Перебуваючи в седані поло, ви відчуваєте себе у Volkswagen. Так, у бюджеті, але в теперішньому Volkswagen з німецькою увагою до дрібниць.

Незважаючи на його доступність та дубовий пластик, “килим” схожий на “справжній” Volkswagen Passat або Golf. Логан, наприклад, спільне з Меганом або Талісманом взагалі з очевидних причин. У внутрішніх приміщеннях Поло Седана є неприємні нюанси, але я поговорю про них трохи пізніше. А тепер давайте подивимось на багажник.

Мені ніколи не потрібно було всього цього 460-літрової безодні, що чомусь називається багажником. Здається, що він загнав картоплю від матері, а в далеких поїздках був обраний у небуслі часи, і пішов на природу з друзями, але мені ще не вдалося наповнити вантажне відділення принаймні на третину. Більше того, цей розмір багажника викликає певні незручності. Якщо яблуко піднімається з мішка з продуктами харчування під час їзди, це буде непросто, вам доведеться буквально піднятися в багажник (це користь цього досвіду). А дизайн 3-обсягного тіла веде тугу.

Масло їсть?

Я вибрав цю модель точно через двигун: 1,4-літровий TSI розробляє 125 літрів. З. і робить один із найдинамічніших автомобілів вартістю до 20 тисяч доларів від седана. На Skoda Rapid цей двигун був розміщений навіть у той час, коли Калуга Volkswagen був обладнаний лише 1,6-літровою атмосферкою “Чотири”.

Але в 2016 році TSI дістався до сім’ї Поло Седана-тоді підрозділ дебютував у версії Polo GT. Взагалі, модифікація з гучним іменем GT викликала мені лише посмішку (приблизно, як у випадку з Lada Vesta Sport). “Боротьба” на ім’я та абсурдний комплект для тіла, скоріше зіпсував хорошу машину. Незабаром ця “колективна ферма” була знята. Polo Sedan GT зник з правителя.

Але з’являлися звичайні версії седана з турбо двигуном. Інша справа!

Якщо ви дивитесь виключно на Power, здається, що Volkswagen TSI не далеко від того самого Kia Rio з 1,6-літровим двигуном. “Корейська” 123 л. З., Поло Седан має 125 літрів. З. Але все не так зрозуміло. По-перше, тяга має 1,4 TSI-200 N м (замість 155 в Ріо), по-друге, пік моменту в турбо-двигуні доступний у широкому діапазоні, починаючи з 1400 об / хв. Ріо.двигун для отримання максимальної тяги потрібно спінувати до 4300 об / хв. Тому Polo Sedan 1.4 TSI помітно помітно в динаміці. З “робота” він прискорюється до сотень за 9 секунд і має високу еластичність.

Але справа навіть не спринту до 100 км/год. Автомобілі з турбо.інженерами менш напружені як під час динамічної їзди по місту, так і в моменти обгін на шосе. Я часто їду на тестових машинах різних класів, і тепер усі “атмосферні” моделі C- і D-сегментів мені здаються повністю повільними. Заради цікавості, їдьте по черзі на новий Mazda3 з 2-літровим двигуном та на седані поло (або швидкому) з 1,4 TSI. Навіть новий Kia Ceed 1.4 Turbo (і це найшвидший CEED, за винятком “зарядженої” версії GT) повільніше, ніж седан поло, хоча це вдвічі дорого дорого.

На шосе, за бажанням, ви можете відчути темп, з яким споживання буде до 5 літрів на сотні. Хоча середній показник все ще високий. 7-8 літрів на 100 кілометрів шляху.

Коли автомобілісти чують абревіатуру TSI, вони механічно приховують масло. І на всякий випадок, не тільки мотор, але й соняшник. Двигуни цієї родини славилися “маслором”, і тривалий час турбота про Volkswagen виправить втрати репутації через старі проблеми з проблемами. Що стосується седана Поло, все не так страшно. Під капотом автомобіля. одиниця родини EA211. Це досить надійний двигун з ременем приводу часу та відсутністю “нафтового” апетиту. Він розміщений на багатьох моделях аж до Passat B8. Немає описів системних проблем, спеціально на цьому двигуні в Інтернеті.

Розміри звукових стовпців у дверях?. Клуб Volkswagen Polo Sedan

Перші віддають перевагу для великих кімнат, таких як кінотеатри. Використання їх вдома для телевізора чи комп’ютера невигідним. Більш оптимально використовувати динаміки полиць.

Кількість динаміків. Інакше це називається поділом кількістю звукових смуг. Виробник може включати від 1 до 7 динаміків. Найбільш оптимальним варіантом є варіант. 3 динаміки, де одна смуга відповідає за низькі частоти, а другий. для середини та третього

Заміна стандартних стовпців автомобіля Volkswagen Polo Sedan

Наявність або відсутність звукового підсилювача в стовпах. У першому випадку їх називають активними, у другому. пасивному. Пасивні варіанти набагато частіше.

Вони є кращими для аудіофілів завдяки розділеному фільтрі і, відповідно, більш високій якості звуку через розділення частот. Один динамік низької частоти може мати кілька високочастотних пристроїв. Функція ділення частоти виконується конденсатором. На додаток до дволайн.коаксіальної акустики, розмір стандартних динаміків Volkswagen Polo Sedan.це трикутна система, включаючи динаміку середніх частот.

Основними перевагами коаксіальної системи є легкість її установки, а також відносно низька вартість. Негативною особливістю системи є якість динаміків, які легко провалюються.

І справа в тому, що під час складання використовуються низько створені матеріали, а те, що сама конструкція не надто надійна і здатна зламатись із надмірним струшуванням автомобіля. Крім того, рівень звуку залишає бажати кращого: все тому, що в системі кожен динамік відповідає за свої частоти: особливість компонента акустика полягає в тому, що система вимагає першого класу радіо. Якщо ви підключите динаміки до слабкої аудіосистеми, не вдасться відчути якість звуку пристроїв.

Крім того, професійне обладнання вимагає професійного підходу до встановлення динаміків. З руками розмір стандартних динаміків Volkswagen Polo Sedan Ads можна придбати ще дешевше.

Артіом Верешхагін, системний адміністратор департаменту, з такими рішеннями експериментували багато і правильно встановили колегу початковою точкою пошуку. Проект розпочався за рік до появи автомобіля. Звичайно, з комп’ютера розпочав. На платформі CARPC ви можете створити систему будь.якої конфігурації та додати необхідні функції за необхідності.

Рішення, перевірені попередниками. Почав шукати їх, краще і не так дорого. Відповідно до процесора з точки зору продуктивності та споживання енергії, свіжий на той час Intel Celeron G з вбудованою відеокартом на той час був оптимальним. Були також варіанти з Atom Intel, але там було обмінювалося споживання енергії на продуктивність стандартних динаміків Volkswagen Polo Sedan, повністю оптимальних для використання автомобіля.

З точки зору розмірів, Mini.Itx та відповідне тіло мінімального розміру виявилися оптимальними. Блок живлення, адаптоване для використання в автомобілі, і стандартний сенсорний монітор HDMI з перехідним кадром був замовлений на eBay, він систематично дешевший, ніж придбання в Росії.

Система VW Polo Sedan

Зібраний та налаштований комп’ютер був протестований вдома протягом двох місяців, за цей час була визначена структура звукового тракту та вибирали компоненти. Розумно, міркуючи, що навмисно обраний дворічний.це краще, ніж випадкова трійка, і хороші пасивні кросовери працюватимуть не гірше, ніж свердло, Юрі запропонував мінімалістичну структуру звукового тракту: невелика частина периферії Система: Opera ES II. Рідкісний басовий потенціал цієї акустики, музична середина, чиста вершина була відмічена не раз для цього калібру.

Плюс компетентні кросовери аудіофілів, з частотою розділу 3 кГц, золотим середнім між навантаженням писків та діапазоном середнього рівня. Для писків. фільтр першого замовлення з нелінійним захистом та регулюванням рівня, для розміру стандартних динаміків Volkswagen Polo Sedan. фільтр першого замовлення з компенсацією за індуктивність звукової котушки.

Мінімальні фазові спотворення відповідно до схеми та якісно виконані компоненти. Підсилювач також взяв перший. Але для мене це очевидно. Виріжте вузькі смужки і склеюйте по периметру контакту шкіри з дверима.

Які оратори стоять у седані поло

Все було однакове з вхідними дверима, але виявилося проблематично утримувати такі рами.дитнх дихлікови Volkswagen polo, що дротя.

Навіть як експеримент, піраміди були зроблені для звукового поглинання за оратором. Їх вирізали щільну піну і покрили епоксидною смолою в декількох шарах саме для пожежників від вологи.

Далі ми приклеюємо область за оратором з пірамідами.

Не найбільш бюджетний звук у 5.му поколінні Поло Поло з Калуги

передніх, дина, volkswagen, polo, sedan

передніх, дина, volkswagen, polo, sedan

Кількість автомобілів Volkswagen Polo на наших дорогах просто вражає. І ці машини популярні не тільки в московському регіоні, але і в регіонах. І наш сьогоднішній випадок, з музичною системою в ньому, буде з міста Калуга. До речі, з самого міста, де зібрався і цілком можливе Вольксваген Поло, якось цей збіг не є випадковим, а може бути, це не мовчить про це.

Досить часто трапляється, що я встановлюю машини не тільки, але і в ряді регіонів, особливо якщо їх є кілька. І найголовніше, якщо студії чи власники, які мене запрошують. це наші друзі. Тож сьогоднішня справа виявилася такою! Avtarol Auto Zovuk Studio з міста Калуга запросив мене встановити кілька автомобілів. І відмовитись від старих друзів і не їхати, я просто не міг! І однією з цих автомобілів був сніговий.білий Volkswagen Polo. Можливо, його білий колір якимось чином пов’язаний з професійною діяльністю самого власника, який є стоматологом, але це також залишається за лаштунками, і ми точно не будемо знати правди.

Значна кількість грошей була витрачена на цю гарну систему на музичну систему, хоча її також неможливо назвати, особливо за сучасними стандартами. Більше того, у цій машині кожна копійка, яку витрачав власник, повністю виконує свою ціну.

Якщо ми говоримо про покоління Volkswagen Polo 5, то вони не мають жодних обмежень на акустичні системи. Варіації того, як можна будувати музику в них, абсолютно різноманітні. Можливо, ви хочете встановити бюджетну систему на двокомпонентну класичну акустику з твіттерами в кутах дзеркал на основі радіо з вбудованим процесором від Pioneer, Sony, Alpine та інших. Або, можливо, вам захочеться створити більш серйозну трійку акустичної системи на основі зовнішнього процесора, якщо бюджет дозволяє.

У нашому теперішньому випадку це робиться. Досить важке і повністю не.бюджетне радіо від RedPower, яка має оптичний вихід на його бік, сприймається як головне джерело в цьому автомобілі, що дозволяє нам отримати звук із джерела без додаткових цифрових перетворень, тобто в Чиста цифрова форма, яка вже обробляється зовнішнім аудіопроцесором.

передніх, дина, volkswagen, polo, sedan
передніх, дина, volkswagen, polo, sedan

Android Radio з Rarewater має оптичний вихід, але, на жаль, не на всіх моделях

Це великий плюс у ряді рекордерів радіоприймачів на Android. Так, це, від RedPower, не самого бюджету, але якщо ви хочете заощадити, ви завжди можете шукати аналоги на Aliexpres! У нашому випадку власник на основі свого GU на Android може слухати як потокові послуги, так і будь.які музичні треки без обмежень на музичні формати з флеш.накопичувачами, що є незаперечним плюсом.

Helix DSP Pro, зроблений у Німеччині, яка на своїй дошці має десять каналів налаштувань звуку, встановлюється як аудіопроцесор. І в цій машині вони повністю зайняті. Ми встановили трикомпонентну акустичну передню, задню акустику для вилуплення у вигляді 16 см середньогобасов та сабвуфер у закритому коробці.

Фронтальні оратори зроблені відповідно до цієї схеми. Phd FB Pro 6 встановлюється у дверях.1, які виробляються в Італії та серед їх незаперечних переваг не тільки високої якості звуку, але й потужного потенціалу, незвичного для ораторів із калібром лише 16.5 см, і власник цього автомобіля. досить молодий чоловік, і гучність відіграє для нього велику роль!

передніх, дина, volkswagen, polo, sedan
передніх, дина, volkswagen, polo, sedan

До речі, краще доопрацювати стандартну сітку (гриль) у машині, яка має велику актуальність у двомісних системах

Динаміка нашого самого виробника, доктора наук 3, виготовленої в Італії, яка, за типом розміром 8 см, має просто найвищу потужність цього калібру для середніх часів. Великий фіттійський магніт, велика котушка. все це забезпечує не лише хороший звук високої якості, але й високий об’єм. Більше того, вони, навіть незважаючи на італійське виробництво, мають абсолютно гуманну вартість.

Але в Німеччині створені доповідачі HF. Це німецькі твітери Maestro CT 30. Titanium, які можуть грати як супер.твітери, що дуже важливо з невеликим калібром середньої частотної динаміки. Хоча, якщо шовкові твітери стояли в цій машині. завдяки хорошій якості процесора та джерела звуку та всіх компонентів. ви можете грати в звук, як вам подобається. Встановлені тут твітери також мають прийнятну ціну, незважаючи на місце їх виробництва. А оскільки сам автомобіль є німецько-російською, наявність принаймні одного елемента в акустиці виробництва Німеччини має суто естетичну основу.

передніх, дина, volkswagen, polo, sedan
передніх, дина, volkswagen, polo, sedan
передніх, дина, volkswagen, polo, sedan

Киути покриті борошном, що можливо не найкрасивіше, а найпопулярніший і простий

Задня акустика представлена ​​простим 16.5 см по середині бази азіатського виробництва. Мені навіть важко сказати, який бренд. За великим рахунком, від задньої акустики, нам потрібно лише невеликий калізіал для передніх динаміків, так що на деяких музичних жанрах (особливо електронних) нам потрібно трохи розширитись і дати об’єм музичної сцени, що поширюється вздовж кабіни. Нічого не потрібно більше від цих динаміків, тому я настійно рекомендую не витрачати багато на тил, ви не отримаєте повну прибутковість на таких витратах у будь.якому випадку.

Volkswagen Polo. Встановлення нової аудіосистеми та вилучення кабіни (завершено)

Volkswagen Polo у верхній (або переважній) конфігурації. На машині. На “ганчірці” і з звичайним звуком.

Звук. Він виїжджає на сміття, і ми ставимо звичайну систему середнього рівня з сабвуферами-стелями. Повний час салон також залишає для сміття, і ми зшимо новий. Від італійської чорношкірих та італійських уродженців Алькантара

вхідні двері. Міністерство закордонних справ. на звичайному місці, але з своєрідним грилем. Писи будуть стояти в нових подіурах на трикутниках дзеркал

Ми розбираємо двері і бачимо, що це вже частково зроблено. Це заощадить гроші клієнта. Правда полягає в тому, щоб закінчити це на m, це все одно доведеться. Viba не згортається до металу

Раді.стрічковий рекордер тут непоганий. Ми відкрутимо його в Ерта і йдемо

Карти дверей йдуть до переважного. Насправді не все просто

Багажник, в якому буде жити все обладнання

Але ми думаємо над шкірою. Виготовлений з дешевого пластику, викрадено на заводі, щоб він не пошкодив його, пошкодивши його. Майже нереально.

Динамори HF стоять у пластикових гальмах передніх окулярів з заднього погляду дзеркала

Для утворення подіуму одного шару скляного метра досить достатньо

Стандартні з’єднувачі у дверях спокійно проходять через

Спробуй це. Через перехідний подіум він нормально зросте

це є. Точки кріплення майбутнього сабвуфера в лівій бічній стіні багажника. Знизу. Металевий профіль

З кінця. фанерна основа, приклеєна до стіни на скляному герметиці

Ми поставимо кожух на місце і відкриваємо на ньому задню частину корпусу

Задня частина Саби (проект) готова. Як видно на фотографії, шкіра залишилася на своєму місці

Живлення живлення йде від акумулятора з лівого боку тому

Ми закінчимо задні двері. Я говорю про Шумку. Просто розкачайте нормально те, що вже лежить там, і падає. Ми збережемо бюджет

Тоді ми залишаємо у вхідних дверях. Що всередині, додайте там більше вібр, і ми зробимо все інше, як слід

Їжа, що надходить від багажника безпосередньо до акумулятора

Повна шумоізоляція Volkswagen Polo та регулярна заміна акустики

Всім привіт! З вами.це звукова ізоляція та автоматичний центр STP, і сьогодні ми розповімо вам про роботу, виконану з автомобілем Volkswagen Polo. Ми зробили багато роботи. ми зробили всеосяжну звукоізоляцію премії з встановленням звукопроникної мембрани блоку шуму, шумоізоляції даху, зовнішньої обробки колісних арк “ексклюзивними”, а також замінили стандартну передню частину і задня акустика. Звіт про фото нижче, підемо!

Ми почали працювати з шумоізоляцією дверей у нашій спеціальній версії “для звучання”. Перший шар встановлений за допомогою STP Gold 3.2.

Зроблено кілець для передньої акустики.

На передній частині було встановлено 2-канальну акустичну систему L Tempo Ultra.

Доповідачів з високою часткою були встановлені в звичайних місцях.

Напів.

Перероблений пластиковий кожух. Перший шар подає, щоб змочити пластик. STP Aero.

Другий шар на пластиковій обшивці. Biplast 15A Premium.

Шумну ізоляцію даху проводили у 2 шари. спочатку STP Aero для віброкардизації тонкого металу даху, потім 10 к біпласт для максимального поглинання звуку.

Колісні арки обробляли на вулиці у “ексклюзивній” версії. 2 шари віброгенемпфіксингової мастики STP Noiselique з перервою при застосуванні 1,5 години.

Шумна ізоляція кабіни виготовляється в 3 шари. Перший шар, віброкард, премія Bimast Bomb та STP Aero Plus.

Далі другий шар був встановлений. акцентний преміум 6 мм та 10 к біпласт у зоні задніх сидінь.

Третій шар був встановлений звуконепроникним блоком шуму 2. Матеріал, ефективність якого проявляється лише в присутності “повітряної подушки”, яка досягає її від віброгенмпфера.

Дуже важливо впоратися з задньою поличкою в седанах з Vibrodempfer, щоб уникнути гурковини, настільки знайомий. Ми використовували матеріал STP Aero Plus на металевих полицях.

Стовбур також оброблявся в 3 шарах. Перший, хто використовує преміум.клас Bimast Bomb та STP Aero Plus.

Потім використовував найефективніший шум.абсорбуючий матеріал 10.кратного біпласта, щоб зменшити гул, що надходить із задньої частини автомобіля.

Весь багажник був покритий звукокласитером блоком шуму 2, застосувавши третій шар.