Заміна олії в халдекс Tiguan

Table of Contents

Tiguan Заміна олії Халдекс VW Tiguan | Заміна фільтра Промивання сітки насоса

Для багатьох власників автомобілів VW Tiguan з повним приводом не секрет, що раз на 30 000 км (максимум) бажано міняти масло і фільтр у муфті повного приводу Haldex. І бажано контролювати рівень олії (на свіжих автомобілях краще це зробити одразу). Однак, деякі автолюбителі, досі продовжують приходити до цих знань шляхом шокової терапії

Нещодавно до нашого техцентру звернувся власник Тигуана, на якому встановлено муфту HALDEX 4го покоління. У ході проведення ТО у нього було виявлено помилки, пов’язані з роботою муфти повного приводу. Пробіг становив близько 25000 км, а до закінчення гарантії залишалося лише близько двох тижнів. Власник звернувся до офіційного дилера, внаслідок чого було замінено блок управління муфти на новий за гарантією. Адже міг і не встигнути, зверніться він до нас на кілька тижнів пізніше! У цьому випадку ремонт у дилера коштував би близько 130 000 своїх кровно зароблених російських. Заміна олії Халдекс

До речі наявність помилок ніяк не відображалося на панелі приладів, власник просто не знав, що була проблема. Запобігти таким неприємностям на малих пробігах і продовжити термін служби цього вузла допоможе контроль рівня масла в муфті (він же впливає на роботу повного приводу) і, зрозуміло, заміна масла на свіже разом із заміною фільтра. Також, можна промити сітку насоса муфти, на ній також можуть бути відкладення. Слід зазначити, що незважаючи на простоту і невеликі розміри фільтра, він має внутрішній зворотний клапан, порушення в роботі якого призведе до втрати тиску в системі, і як наслідок підвищеного навантаження на масляний насос, що призведе до його пошкодження. Заміна олії Халдекс

Процедура заміни фільтра та олії включає наступні операції: Заміна олії Халдекс

 • Підставляємо ємність для зливу старої олії, відкручуємо болти кріплення кришки фільтра;
 • Запускаємо насос муфти, створюючи робочий тиск у системі, що допоможе витягнути пластикову втулку з ущільненнями;
 • Витягуємо пластикову втулку з ущільненнями, зіллється трохи олії;
 • Виймаємо масляний фільтр; Заміна олії Халдекс
 • Відкручуємо зливну пробку, зливаємо олію з муфти;
 • Змінюємо гумове кільце ущільнювача з комплекту нового фільтра з кришкою (оскільки, офіційно цей фільтр не поставляється пластикова втулка в цьому комплекті має інші розміри і одне кільце ущільнювача, замість двох в оригіналі, тому втулка залишається стара, а ущільнювальне новою переставляється). Трохи нижче фото;
 • Новий фільтр і стара втулка з новим кільцем ущільнювача встановлюються на місце, закручуємо зливну пробку;
 • Відкручуємо насос, промиваємо сітку насоса очищувачем, встановлюємо комплект нових оригінальних ущільнювальних кілець, щоб виключити можливі течі олії через старі кільця в майбутньому, встановлюємо насос на місце, затягуємо болти кріплення (ця операція з промиванням сітки виконується додатково, за бажанням клієнта);
 • Заливаємо масло, прокачуємо систему, потім доливаємо знову прокачуємо і знову доливаємо, якщо вдруге вдається долити значну кількість олії цикл повторюється ще раз.

Нічого складного, за винятком незручного розташування фільтра в цій операції немає. Вона займає не багато часу і заощаджує Ваші нерви та засоби надалі Заміна олії Халдекс

Цю ж процедуру ми рекомендуємо власникам автомобілів Skoda з повним приводом та муфтою HALDEX. Заміна олії Халдекс

Сьогодні хочу присвятити відгук автомобілю Volkswagen Tiguan 2018 року випуску.Купували нову машину з автосалону, нарікань до автомобіля я не маю, все справно працювало до недавнього часу.Все ТО проходила у дилера і коли з’явився при повороті сторонній звук мене це дуже напружило! Я подумала, що це задні колодки гальмівні.

Записалася до дилера на діагностику, коли приїхала майстер-приймальник став розпитувати: може це в салоні звук або в багажнику, пробіг у мене був у районі 35000 тис км, їжджу я не багато, звук поломки можу відрізнити можу. Сказала йому свої припущення про колодки.Далі майстер захотів прокотитись і при першому ж розвороті почувши неприємний звук, більше запитань не ставив.Забрали на діагностику і за кілька годин прямо приголомшили: неполадки в Муфті Халдекс.Озвучили кілька варіантів усунення:

Дали час подумати. У результаті заплатила за діагностику 1350 і забрала машину.до. випадок уже не гарантійний. Можна було б заморочитися про постгарантію, але це довго і можливо безвиграшно.

Як майстер сказав, що таких проблем у тигуанів не виникало і до них ніхто не звертався. Гарантія на Муфту Халдекс довічна і, можливо, вийшов з ладу тільки насос. Натякнув, що просто не пощастило з машиною Перерва безліч статей і дізнавшись, що за Муфтою Халдекс необхідно також піклується і міняти масло, тому що накопичується багато бруду, просто в 5-му Халдекс відсутня фільтр, тільки стоїть захисна сіточка. І при роботі утворюються згустки олії, стружка від притирання деталей, які потрапляючи під клапани регулювання тиску заважають їхньому нормальному закриттю. Насос починає погано спрацьовувати при підключенні повного приводу. У результаті лише з третього разу знайшли сервіс, який працює з цією проблемою.Співробітник автосервісу сказав, що це часта проблема, і необхідно міняти масло раз на 2-3 роки або 30 тис пробігу. А при ТО у дилера, заміна олії в цьому вузлі не передбачена. Оскільки за запевненням виробника вузол вічний і не вимагає обслуговування та заміни олії!У результаті сказали, що на 90% має допомогти прочистка та заміна олії, а в решті 10% потрібно перебрати насос.до. на цьому пробігу насоси рідко ламаються. Дилер же говорив протилежне.За годину забрали з сервісу, показали, що реально масло було все чорне. Фото на жаль у мене не збереглося. Заплатили 7 900 тис з розхідниками та роботою.

І про диво, неприємний звук пропав, машина їде чудово. Дякуємо величезному майстру та автосервісу. Підбиваючи підсумок: якщо у вас машина з повним приводом, то рекомендую заміну масла не чекаючи сторонніх звуків в автомобілі через 30 тис км або 2-3 роки. Інших нарікань до автомобіля немає, гарний сімейний автомобіль.Дякуємо за увагу.

У кросовера Volkswagen Tiguan крутний момент від двигуна передається в автоматичну коробку швидкостей. Далі, роздавальна коробка забезпечує обертання передньої та задньої осей. До передніх колес рухається через диференціал передньої осі. Одночасно через карданний вал крутний момент подається до муфти повного приводу Haldex, яка приводить у рух головну передачу та диференціал задньої осі. Залежно від режиму роботи та умов руху автоматика розподіляє зусилля крутного моменту по осях, забезпечуючи максимальну ефективність.

олії, халдекс, tiguan

Volkswagen Tiguan оснащений гідромеханічною 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач з планетарним механізмом, для якого характерні простота пристрою, компактність та невелика маса. АКПП обладнана регульованою муфтою блокування гідротрансформатора, а також електрогідравлічними приводами перемикання передач. Коробка оснащена маслоохолоджувачем для охолодження мастила під час руху автомобіля.

Обертання коліс задньої осі забезпечує муфта Haldex, розміщена в корпусі задньої головної передачі. Тиск масла на поршень призводить до стиснення фрикційних дисків, і муфта передає момент, що крутить, до 2400 Нм. За нагнітання масла відповідає електричний насос аксіально-поршневого типу, який керується електронним контролером. Робочий тиск у гідросистемі муфти Haldex становить близько 29 атмосфер. Система забезпечена необслуговуваним масляним фільтром із зворотним клапаном.

Заміна олії в муфті «Халдекс» своїми руками

Замінити масло в муфті не так вже й складно. Для того, щоб впоратися з цим завданням, не обов’язково бути автомеханіком і мати під рукою спеціальне обладнання. Досить просто вивчити теоретичну частину питання і вміло застосувати її на практиці.

Автомобілі, на які встановлюється муфта Haldex

Муфта, як частина повнопривідного механізму, регулює передачу моменту, що крутить, від передньої осі до задньої. Несвоєчасна заміна олії в Халдекс. одна з найпоширеніших причин неполадок повного приводу. Своєчасне обслуговування муфти (заміна масла, усунення шумів підшипника), дозволить підтримувати ваше авто у відмінному технічному стані.

Багатодискова муфта Haldex встановлюється на автомобілях марки VW, з поперечно розташованим двигуном. Але недавно муфти австрійського виробника стали використовуватися і іншими відомими авто-концернами, такими як GM, BMW, SAAB.

Як часто проводити заміну олії

Частота заміни олії залежить від безлічі факторів. Наприклад, власникам Volkswagen Tiguan рекомендується проводити процедуру заміни олії в муфті Халдекс через кожні 10-15 000 км. Але про необхідність такої процедури слід судити у кожному індивідуальному випадку.

 • якість палива
 • кілометраж пробігу
 • екологія
 • клімат (середня денна температура; сезонні особливості; перепади температур)

Що потрібно для заміни фільтра та олії в муфті Haldex

Як і було сказано раніше, для заміни олії в муфті не потрібне спеціальне обладнання або особливі знання. З цим завданням справиться кожен більш-менш досвідчений автомобіліст.

 • посуд для зливу відпрацьованої олії
 • набір ключів для зливної пробки та кришки фільтра
 • плоскогубці
 • рукавички з водовідштовхуючим ефектом (підійдуть звичайні гумові рукавички)
 • ганчір’я
 • шприц із трубкою на сто кубів

Закінчивши підготовчі роботи, приступаємо до процедури «оновлення» муфти.

Процедура заміни фільтра та олії

Наслідуючи нескладний алгоритм дій, ви легко впораєтеся з поставленим завданням.

Демонтаж фільтра та злив олії

Для того, щоб масло легко злилося його потрібно прогріти до температури 300ºС. З метою особистої безпеки варто одягнути захисні окуляри.

Перед зливом масла необхідно викрутити болти, що утримують кришку фільтра, за допомогою плоскогубців вийняти тонку прокладку і сам фільтр для муфти Халдекс.

Потім поставте під муфту посудину для зливу відпрацьованого масла і вийміть муфти.

Очищення сіточки насоса

Для повного тих.обслуговування муфти необхідно провести ще одну процедуру. очистити сіточку насоса.

 • Зняти роз’єм насоса
 • Викрутити болти-фіксатори
 • Дістати насос
 • Вийняти з нього два болти, що утримують сіточку
 • Очистити сітку від забруднення

Після цього сітка встановлюється назад та насос повертається на «рідне» місце.

Заливка олії та монтаж фільтра

Якість масла не залежатиме від серії Халдекс, чи то муфта 4 або останнього покоління. Варто просто взяти за звичку набувати лише високоякісної сировини перевірених фірм.

Отже, приступаємо до заміни олії і йде новий інвентар — стокубовий шприц. Набравши в нього масло і відкривши заливну пробку, починаємо наповнювати муфту новою, чистою рідиною.

Не можна повторно використовувати старий фільтр, вийнявши його. відразу утилізуйте.

Монтаж нового фільтра почніть із перевірки ущільнювачів. Якщо гумові кільця виглядають зношеними, їх теж варто замінити на нові, інакше крізь них буде протікати масло.

Після ретельної перевірки, заміни деталей, встановлюємо кришку фільтра та фіксуємо її болтами.

На кожному етапі монтажної роботи перевіряйте ступінь затискання болтів. Недокрутити фіксуючі болти так само погано як і перекрутити їх. І в тому, і в іншому випадку є ризик пошкодження деталей. Затягуючи болти, головне докласти розумну дещицю зусилля — не більше, не менше.

Перевірка рівня олії

Коли масло почне витікати з отвору, це буде означати, що муфта залита до країв. Для заміни олії в муфті Халдекс у VW Tiguan піде близько 650 мл рідини. Так що при правильному використанні, з урахуванням наповнення муфти олією та мастила деталей, у вас піде близько літра олії.

Процедура заміни масла в муфті Халдекс дійсно не така складна, як може здатися на перший погляд, а значить, це по плечу і вам.

Підписуйтесь на наші стрічки у таких соціальних мережах як. Вконтакте, Instagram. Yandex Zen, і Telegram: всі найцікавіші автомобільні події зібрані в одному місці.

Заміна олії в муфті Халдекс 5 покоління (Haldex 5), фото та відео інструкція

Сьогодні ми продемонструємо вам роботу з обслуговування муфти Халдекс 5 покоління (Haldex 5), покажемо як своїми руками замінити в ній масло, почистити сіточку насоса. Обслуговування проводиться на прикладі автомобіля Volvo XC70.

Наша головна мета зняти насос промити його сіточку та замінити масло. Найголовніша відмінність муфти Халдекс 5 покоління, без фільтра, тому важливо міняти масло регулярно. Послабляємо 2 гвинти на 10 мм., який тримають сам насос:

Від’єднуємо фішку насоса від модуля повного приводу:

Заливну пробку легко відкрутити проти годинникової стрілки звичайною монетою:

Поки не будемо викручувати її повністю, залишимо трохи прочиненою. Витягуємо насос, акуратно його розхитуючи, тягнемо назовні:

Залишаємо якусь тару під низ, поки ми будемо чистити насос, масло сольется. Чистку сіточки виконуємо за допомогою ось такого очисника від Лікві Моллі:

Перед установкою насоса назад, протріть чистою ганчіркою його посадкове місце, змастіть кільця ущільнювача новим маслом:

Ставимо акуратно насос на своє місце, встановлюємо 2 болти кріплення на 10, ставимо роз’єм на місце до клацання. Заливаємо нове оригінальне масло, для цього використовуємо великий технічний шприц та трубочку:

Заливаємо до тих пір, поки масло не випливатиме з заливного отвору. Закручуємо пробку на місце, опускаємо машину і нам необхідно проїхати пару кіл біля гаража, щоб масло побігало по системі і вийшло повітря. Після цього знову відкручуємо пробку, доливаємо масло знову до того моменту, поки воно не потече.

READ  Заміна олії в АКПП RAV4

Через скільки кілометрів пробігу необхідно міняти масло у муфті Haldex 5 покоління? Наприкінці нашого ролика ви можете побачити як виглядає масло після 20 тис.км. пробігу. В ідеалі його необхідно міняти якраз кожні 20 тис.км, тому що фільтра там немає.

Заміна олії в муфті халдекс на Tiguan

Так як пробіг у машини 90000, а вірити на слово попередньому власнику приводів небагато, було вирішено після покупки замінити всі робочі рідини: масло в двигун АККП передній і задній редуктор муфту повного приводу охолодна рідина

Якщо з рештою минуло без проблем, то з муфтою повного приводу не обійшлося без пригод (

Почнемо з того, що VAG заперечує необхідність заміни фільтра, за регламентом він на весь термін служби авто та знайти цю запчастину навіть знаючи номер неможливо (ну чи дуже важко).Однак, як стало відомо, муфта Haldex 4 покоління ставиться на цілу купу авто і фільтр, наприклад, з Volvo ідентичний.

Код запчастини 31325173 — (комплект складається з фільтра, кришечки, та нових болтів)

Найголовніше! Коли вийматимете старий фільтр не пошкодите білу пластикову прокладку (як це зробили мені), вона товщиною сантиметра 2 з двома кільцями ущільнювачів і каналом для масла,

а та, що йде в комплекті у Volvo тонка, з одним кільцем і без каналу – просто заглушка.

✌������ Volkswagen Tiguan Заміна масла в муфті Haldex, промивання насоса заміна фільтра. 

У результаті довелося замовити цю пробку у умільців, які її вирізають на ЧПУ верстаті: www.avito.ru/moskva/zapch…agen_vag_111358_794334312

Разом витрат: Олія оригінальна. 2000 Фільтр Volvo. 2000 Пробка фіг знає яка. 3000 ((

Заміна олії в муфті халдекс Tiguan

Муфта Халдекс Volkswagen Tiguan запевняє виробника вузол вічний і не вимагає обслуговування. Ми розуміємо, що вічних вузлів та рідин не буває, усьому приходить свій час, особливо справедливо це для трансмісійних вузлів – роздаток, редукторів, КПП та муфт, у тому числі Халдекс. Ельзе, звичайно, видніше, ми повністю довіряємо німецьким інженерам-чарівникам, проте приказку “Довіряй але перевіряй” ще ніхто не скасовував.

 • Автомобіль: Volkswagen Tiguan
 • Рік зробити: 2011
 • Модельний рік: 2011
 • Двигун: CAWA (2.0 л., 1984 куб. см., 200 л.з.)
 • Особливості ДВС: Бензин, 4 клапани на циліндр, ланцюговий привід ГРМ
 • Коробка передач: JVZ (класична АКПП, 6 ступенів, модифікація 09G)
 • Преселективна КПП-робот DSG: Ні
 • Пробіг: 60191 кілометрів

Муфта Haldex винайдена в 1988 році шведським інженером Сігвардом Йоханссоном, який розвинув ідею автоматичного перерозподілу крутного моменту між осями автомобіля в непередбачуваних умовах ралі, оскільки він був ще й ралійним гонщиком. У 1992 році він продав свій винахід шведській фірмі Haldex, після чого її почали впроваджувати в конструкцію повнопривідної трансмісії Quattro, тим самим реалізувавши концепцію повного приводу, що автоматично підключається. У серійних машинах муфта Haldex застосовується з 1998 року. Першими стали Audi A3 Quattro, Audi TT та VW Golf.

Муфта Халдекс Volkswagen Tiguan була доопрацьована та адаптована німецькими інженерами. До неї застосовувалася віскомуфта, яка давала повний привід, але мала ряд обмежень та незручностей, головне з яких низька швидкість спрацьовування, що дозволяло колесам прослизати, коли водій цього не очікував. Халдекс регулюється комп’ютером, який відстежує швидкість кожного колеса, рух у поворотах, як автомобіль гальмує та розганяється, знімає дані з датчика нишпорення, на підставі чого управляє муфтою. Все це чудово поєднується з ABS, EDS, ESR, ASR, що дозволяє нам їздити комфортно та безпечно.

Ступиця, диски, робочий та зсувний поршні труться, тиснуть, стискають один одного, а значить буде знос. Муфта Халдекс Volkswagen Tiguan обладнана фільтром, який встановлений у картері редуктора заднього моста та задіяний при включенні повного приводу. Інженери VAG якось упустили логічний ланцюжок “Якщо є фільтр, то є бруд”, а отже його треба міняти. Давно вже виведено формулу періодичності заміни олії в редукторі Tiguan – кожні 50 тисяч кілометрів при ненавантаженій їзді. Чому так? При роботі заднього мосту в масло потрапляють продукти зношування (метал, пластик, папір) і, подібно до китайців, які підкошують всі ринки світу, ці абразивні частинки підкошують роботу заднього редуктора. Контакт масла з металом провокує окислення в цьому вузлі, що згодом виливається в серйозніші несправності, аж до перетворення автомобіля в передньопривідний. це як отримати сніжком по обличчю від маленької дитини, начебто і дрібниця, але синець може бути значний.

Приступаємо: спочатку діагностика Тигуана, потім проганяємо автомобіль через технічне миття, піднімаємо нужденного на підйомнику, оглядаємо днище і підвіску на предмет пошкоджень, підтікань і якихось підозрілих речей. Переконуємось, що все добре і переходимо безпосередньо до заміни.

Ставимо Volkswagen Tiguan на підйомник

Муфта Халдекс Volkswagen Tiguan – вид знизу

Tiguan 2.0 TSI. Заміна олії в муфті Haldex-4

Зняти її не складно, для початку потрібно послабити болти на ній, але не відкручувати їх повністю.

Послаблюємо болти на кришці фільтра муфти Халдекс

Болти ослаблені, сканер підключений! – включаємо повний привід одним рухом пальця та кришка акуратно видавлюється тиском з редуктора. Швидко, чисто, акуратно! Рухаємось далі.

Видавлюємо кришку фільтра через сканер

Переходимо до болта у зливному отворі. Викручуємо його і позбавляємося старої олії з неугодними нам домішками. Чекаємо припинення самопливу: масло тектиме як із зливної пробки, так і з отвору, де розташовується фільтр.

Зливаємо масло з муфти

Тепер можна спокійно викрутити болти, зняти кришку та витягнути фільтр.

Старий фільтр муфти

Ось так крупним планом виглядає фільтр із ношею в 53000 кілометрів пробігу. У маслі дійсно присутні частки зносу.

Забруднення фільтра муфти Халдекс Новий фільтр чистий та свіжий

Встановлюємо новий фільтр на належне йому місце та закриваємо кришкою.

Притягуємо кришку фільтра

Щоб отримати гарантований результат від процедури використовуємо лише оригінальну олію від виробника. Ділимося серійним номером олії, нам не шкода: G055175A2. Можете, звичайно, заощадити, але ці копійки виллються після багатьох тисяч ремонту. Спеціально надаємо посилання на ресурс, де можна переглянути розкид цін і знайти пропозицію по кишені.

Тільки оригінальна олія радує муфту Халдекс

Заливаємо нове масло в картер редуктора за допомогою насоса, що нагнітає, він же “шприц”, він же “ручний помпа”. Сумарний об’єм робочої рідини 800 мілілітрів.

Закачуємо нову олію в муфту Халдекс

Вуаля! Муфта Халдекс Volkswagen Tiguan готова до роботи. Заміна олії в редукторі Tiguan зайняла 1 годину 20 хвилин.

Після покупки тиги турбувало, що знов швидше за все жодного разу не обслуговували муфту, хоч і з діагностики не було жодних проблем. Витратники були замовлені, мануали по заміні вивчені, вперед на підйомник.

Volvo Фільтр муфти Haldex. 31325173VAG Масло для муфти Haldex. G055175A2

Бюджетний варіант фільтра, який ще можна замовити в інтернет магазинах, але я не став ризикувати, розщедрився і замовив оригінал Volvo.

Насамперед зняв кронштейн вихлопу поруч із редуктором, щоб полегшити доступ до фільтра.

Далі почалося геморойне, це відстебнути фішку моторчика від блоку управління для зняття моторчика і чищення сітки. Роз’єм знаходиться в опі, між блоком управління та кузовом. Через деякий час роз’єм був переможений, але це виявилося не найважчим. Далі потрібно витягнути з редуктора три пластикові кліпси, які тримають провід моторчика, це виявилася ще та опа. Одна кліпса біля моторчика виймається легко, а для решти двох було виготовлено спеціальне вагівське пристосування, тільки з ним вдалося витягнути ці кліпси та звільнити провід із роз’ємом.

Далі потрібно відкрутити кришку фільтра та видавити пластикову проставку. Є кілька способів, як видавити цю проставку: можна з діагностики запустити тест приводу муфти, а можна просто подати 12 вольт на роз’єм моторчика, що я і зробив виготовивши прості дроти з крокодильчиками і штирьовими клемами, вже боляче мені ліньки було опускати машину, саджати і примудритися залізти на місце водія не знімаючи машини з підйомника.

Проставка трохи вийде і підніметься, далі я її акуратно схопив Г-подібними плоскогубцями і похитуючи витягнув. Обережно! Не переламайте тонкі перегородки, там є два квадратні заглиблення, ось у них можна вставити плоскогубці. За проставкою витяг фільтр, з фільтра потекла чорна желеподібна жижа.

Зливаємо масло. Олія злилася чорна, з явними продуктами зносу фрикціонів.

Далі потрібно зняти моторчик, відкрутивши два болтики під шестигранник на 4, він сидів мертво і його довелося вибивати з молотка через мідний зуб, причиною тому виявився закислий поясок після другого гумового кільця. Сітка була забита більше, ніж половину желеобразной масою.

Сітку відкручуємо і промиваємо, так само зняв захисний ковпачок з валу моторчика, щоб перевірити стан щіток і протікання олії, щіток там виявилося ще багато і все сухо. Все продув, ковпачок промив очисником гальм і продув. Раджу на торець підшипника валу нанести який-небудь гарний пластичний мастил, наприклад синій, так як підшипник сухуватий, при надяганні ковпачка мастило трохи запресується в підшипник через щілину металевого пиляку. Я цього не зробив, розумна думка у мене прийшла після, але це можна вже зробити і на встановленому насосі, знявши ковпачок.

Сам корпус муфти вирішив мити, спочатку під тиском соляркою з мованиці, дув у всі дірки, лилася відверто чорнота з явними чорними частинками, мабуть за довгі роки експлуатації, продукти зносу фрикціонів скупчилися на дні картера і загуснули. Далі в речницю залив гас і промив ним і остаточно все залив очисником гальм і все видув і висушив повітрям.

Далі все збираємо у зворотній послідовності та заливаємо нову олію. Після затоки масла я так само ввімкнув моторчик через дроти від АКБ, щоб заповнити систему маслом, після цього долив ще 50-70 мл, потім спустив тигу з підйомника і прокотився пару кілометрів і знову заїхав на підйомник і долив ще 70-100 мл. Загалом пішло 800 мл нової олії.

З діагностики проконтролював тиск у муфті та струм насоса. Якщо підняти обороти приблизно до 1000, то тиск у мене піднімається до 27 бар і струм до 1.9 Ампер.

Доповнення до запису, зняв таки ковпачок з насоса і помазав підшипник синім мастилом.

Регламент заміни на VW Tiguan: 1.1 Для моделей до 2009 року кожні 60 000 км., при жорсткій експлуатації (при значному навантаженні на муфту) – кожні 40 000 км.; 1.2 Для моделей з 2010 року – раз на 3 роки або кожні 60 000/40 000 км., т.е. що раніше настане.

Необхідні витратні матеріали: 2.1 Масло в муфту (для заміни потрібно 720 мл.): або оригінал (нова версія олії), арт.: ? pcode=G%20060%20175%20A2 target=_blankG060175A2 – 1 шт. (0,85л).); або оригінал (попередня версія олії), арт.: G055175A2 – 1 шт. (1л).); або Volvo’вське, арт.: 31325136 – 1 шт. (1л).) Кажуть, що це теж масло, що й оригінал (попередня версія), арт.: G055175A2. 2.2 Фільтр: або Volvo’вський, арт. ? pcode=31325173 target=_blank31325173 – 1шт.; або FORD’вський, арт.: 1673828 / 9V4N-4A319-AA / ? pcode=9V4N4A319AA target=_blank9V4N4A319AA – 1шт.; або LAND ROVER’ський, арт.: ? pcode=LR032298 target=_blankLR032298 – 1шт.

Оригінальний комплект з фільтром для Tiguan можна купити на http://www.neuspeed.com/haldex111358. ement-kit.html. (Хоча потреби в цьому немає, тому що з комплекту Volvo (арт. 31325173) використовуємо для заміни тільки фільтр, а як зип: кришка, два болта, і кільце ущільнювача)

2.3 Заливні та зливні болти: Заливний болт, йде в комплекті з шайбою, арт. N90281802 – 1 шт. Зливний болт, йде в комплекті з шайбою, арт. N91082701. 1 шт. Міняти болти в залежності від їх стану (т.е. при першій заміні – не обов’язково їх міняти).

2.4 Момент затягування болтів: Зливний болт – 30 Nm; Заливний болт – 15 Nм; Кришка фільтра та кріплення двигуна – 6 Nm.

З Elsa: У автомобілів з муфтою Haldex у зв’язку з тим, що муфта знаходиться в одному корпусі з головною передачею, часто плутають між собою зливні пробки та заглушки для обох систем. Внаслідок цих помилок, яких при обслуговуванні та ремонті можна уникнути, може вийти з ладу муфта або головна передача.

1 різьбова пробка заправного отвору муфти Haldex. 2 зливна пробка муфти Haldex. 3 різьбова пробка заправного отвору головної передачі. 4 зливна пробка головної передачі.

При заміні олії в Haldex рекомендують також зняти насос, щоб почистити закріплену на ньому сіточку (вона типу фільтра насоса), так як дуже часто буває сильно забрудненою.

Для чищення сітки розбирати сам насос не рекомендують, радять чистити її (сітку) прямо на ньому, шляхом продування та/або очисником гальм на спиртовій основі. А якщо вирішили розбирати, то робіть все вкрай акуратно, т.до. там є пружиночки та підшипник. Обов’язково записуйте або фотографуйте як усе було, щоб при зворотному збиранні не заплутатися.

Коли ви витягли насос ви побачите сіточку на залізній круглій пластині з прорізом під сіточкою, відкручуйте тільки два болтики, які тримають сіточку третій болтик ні в якому разі не відкручуйте. За металевою пластиною знаходиться механізм гідронасоса, який складається і певної кількості дрібних деталей, і як показує практика, ці деталі так і сподобаються загубитися або кудись закотитися. Цілком вистачає просто витягнути разом з металевими втулками білу сіточку промити її і поставити назад незамінно поміняти комплект прокладок їх дві, (0AY 598 305 Комплект ущільнень для насоса, що підкачує) насос при цьому можна не від’єднувати від роз’єму живлення.

Технічна документація VAG пропонує міняти масло в халдекс Tiguan через 30 000 км або кожні 3 роки. На відміну від муфти haldex 4 покоління, цей пробіг зменшили у 2 рази. Виходячи з досвіду, рекомендую в муфті 5-го покоління міняти масло не рідше ніж раз на 20 т.км., т.до її конструкції відсутній фільтр тонкого очищення. При заміні олії доцільно витягувати насос Халдекс та промивати сіточку насоса від продуктів зносу фрикціонів.

READ  Заміна олії АКПП через скільки міняти

Актуальна вартість та перелік запчастин тут.

Яке масло залити в муфту

Використані оригінальне масло G 060 175 A2 та ремкомплект насоса муфти 0CQ 598 305. Як аналог можна заливати FEBI 101172.

 • Автомобіль піднімається на підйомнику
 • Відкручується зливна пробка, зливається старе масло
 • Змінюється фільтр муфти Халдекс
 • Заливається свіжа олія за рівнем
 • Машина збирається у зворотній послідовності

На роботу із заміни олії в муфті Халдекс Tiguan надається гарантія. В наявності деталі для ремонту муфти. Величезний досвід наших майстрів, відмінна якість робіт, оперативність ремонту та конкурентно низькі ціни.

Для запису на нашу московську станцію технічного обслуговування досить просто зателефонувати. Можлива заміна олії в день обігу.

Заміна олії в халдекс 4

Мій Tiguan оснащений муфтою Халдекс 4 покоління. За регламентом у ній належить міняти масло через 3 роки або 60 тисяч км пробігу. Пробіг зараз становить 57 тисяч, а ось за терміном вже прострочив, оскільки добігає кінця 4 рік експлуатації. Начитавшись на форумі страшилок, вирішив, що потрібно вже терміново міняти масло у муфті. Нещодавно довелося мені міняти масло в муфті 5 покоління, в основному все робиться також, основна відмінність. наявність фільтра в 4 халдексі.

Для заміни знадобляться:. 31325173. фільтр муфти Халдекс, 2282.68.;— G055175A2 — масло трансмісійне для муфти Халдекс, 1825.84.

Для початку вирішив провести деяку діагностику за допомогою Васі. Подивився струм електродвигуна насоса муфти до заміни олії.

Струм електродвигуна насоса у вимірюваних групах на холостому ходу.

Параметри електродвигуна насоса в групах, що настроюються.

Приступаємо до заміни. Насамперед потрібно витягнути фільтр. Скажу відразу, тиском олії його не висунуло. Довелося витягувати підручними засобами. Але по порядку.

Фільтр знаходиться під овальною кришкою над насосом. Кріпиться 2 болтами під шестигранник. Там дуже тісно, ​​так що інструмент потрібний малогабаритний.

Нижній болт відкрутив тріскачкою. Він, до речі, був трохи прикипілий.

До верхнього тріскачка вже не підлазила. Взяв биту з іншого набору і крутив її ріжковим ключем.

Кришка фільтра знята, видно білу пластикову ущільнювальну втулку. За нею фільтр.

Запустив Васей тест електродвигуна насоса. Але втулку не висунуло, почало тиснути масло з-під ущільнювачів.

У результаті дістав втулку качконосами імітуючи дію важеля об корпус муфти. Дуже міцно сиділа у своєму посадковому місці. ZoomФільтр витяг уже пальцями рук. Чомусь він був окремо від втулки. ZoomЗливаємо масло. Воно було значно чистіше, ніж у 5 халдекс на меншому пробігу. Поки що зливається масло, відкручуємо болти кріплення насоса. Вони під такий же шестигранник. Zoom Виймаємо насос, бачимо що сіточка практично чиста. Все-таки фільтр робить свою справу! Zoom Відкрутив сіточку та промив її.

Далі почистив посадкову склянку насоса, прикрутив сіточку до насоса та встановив насос на місце.

ZoomКомплект нового фільтра від Volvo. Пластикова вставка не підійде. Zoom Одягаємо штатну пластикову втулку на новий фільтр. Праворуч старий фільтр.

Далі також почистив посадкову склянку фільтра, вставив фільтр на місце. Дуже туго входила біла пластикова. Я надів на неї металеву кришку і дерев’яним брусочком упираючись у вихлопну трубу потихеньку вдавив втулку з фільтром на місце. Нову кришку прикрутив новими болтами із комплекту фільтра.

Залишилося залити нову олію. Закручуємо зливну пробку, заливаємо масло, поки не потече із заливного отвору. Після закрутив заливний затор, запустив насос через тест виконавчих механізмів. Але на мій подив, після цього рівень масла не зменшився, нічого долити не зміг. Вирішив поїздити, побуксувати по кучугурах, після цього долилося ще 50 мл. Ну а у сумі увійшло 700 мл.

В кінці протираємо все від олії. Перевіряємо, чи все нормально.

Ну і наприкінці наведу параметри електродвигуна насоса після заміни масла.

ZoomТік електродвигуна насоса у вимірюваних групах. ZoomПараметри насоса в групах, що настроюються.

Як видно, струм незначно зменшився. Думаю, це говорить про те, що насос до зміни масла працював без перевантаження і за час експлуатації не відбулося якихось згубних змін у його конструкції.

Ще хочу відзначити: мені здалося, що 5 халдекс зробили зручнішим для обслуговування, але водночас менш надійним.

Після заміни олії проїхався з відключеною антипробукувальною системою. За відчуттями, задній привід став швидше підхоплювати, машина охочіше заноситься боком. Та й на розгоні по прямій відчув незначні покращення. Загалом своєю роботою задоволений! Тепер можна спокійно кататись 3 роки, не переживаючи за повний привід.

За традицією висловлюю подяку Miha-M та wlr за допомогу порадами та просто приємне спілкування. Сподіваюся, колись познайомимося особисто!

Заради власного спокою відкрив кришку насоса муфти та подивився на колектор. Там виявилося все нове. Слідів зносу практично немає. Обмів пензликом колекторний вузол і бризнув спиртовим очисником ENOL. Зачекав, коли просохне і закрив кришку. Душа спокійна. Додаю пару фотографій.

Щоб зняти насос, відкручуємо 4 болтика (2 під шестигранник і 2 під Torx T15). І витягуємо кришку насоса. ZoomОт такий вид з’явився. Навіть не очікував, що все так добре виглядатиме!

Дякуємо за увагу! Удачі на дорогах та у справах!

PS. Якщо комусь в Іваново або найближчих околицях потрібна допомога із заміни масла та обслуговування муфти — звертайтесь.

Добре якщо так! – Хтось дізнався випадково (від друзів чи знайомих), комусь підказали в авто-клубі (де зараз досить багато корисної інформації про Haldex), а комусь довелося дійти цих знань через дорогий ремонт… якого могло і не бути!. Буквально вчора, коли стаття ще не була опублікована, виявили помилки по цій муфті на машині клієнта (машині ще немає і 2-х років, пробіг 25000 км. – добре, що вчасно! Гарантія повинна була закінчитися через тиждень. Встигли) Інформації в мережі багато, проте якщо ця стаття заощадить комусь пристойну суму. значить ми не дарма її писали)) Haldex

На жаль, все ще зустрічаються клієнти, які не знають, що в муфті є масляний фільтр, про який ніхто не знає (у лапках), у тому числі і дилери! Більше того, трапляються клієнти, які не знають, що в “повному приводі” взагалі потрібно міняти якесь” масло). Ця стаття для Вас. Haldex

Що таке муфта Haldex? – Це пристрій, який передає крутний момент (рушійну силу) на задні колеса Вашого автомобіля. Існує кілька типів (поколінь) муфт. Найновіше – п’яте покоління. Ми ж розглянемо муфту 4-го покоління, як найпоширенішу серед наших клієнтів. Haldex

Що потрібно, щоб продовжити термін служби та не потрапити на дорогий ремонт? Haldex

 • Заміна олії не рідше, ніж кожні 60000 км (краще частіше)
 • Заміна масляного фільтра з таким самим інтервалом
 • Промивання сітки насоса муфти (за бажанням)

Зрозуміло, якщо Ви будете ганяти машину, що називається, і в хвіст і в гриву”, та ще й по непрохідному бездоріжжю – це не врятує Вас гарантовано від поломки вузла, але збільшить ресурс і продовжить життя – це точно. І вже напевно позбавить Вас проблем з муфтою на смішних пробігах, якщо Ви практично не з’їжджаєте з асфальту. Haldex

Заміна олії в муфті Haldex Халдекс на Volkswagen Tiguan 2,0 Фольксваген Тігуан 2009 рік

Процес обслуговування описаний нижче, які операції необхідно виконати: Haldex

 • Відкрутити болти кріплення кришки олійного фільтра;
 • Запустити насос муфти, створюючи робочий тиск у системі, що допоможе витягнути пластикову втулку з ущільненнями;
 • Витягнути пластикову втулку з ущільненнями, зіллється трохи олії;
 • Вийняти масляний фільтр;
 • Відкрутити зливну пробку, злити олію з муфти;
 • Замінити гумове кільце ущільнювача з комплекту нового фільтра з кришкою (тут є один важливий момент. оскільки, офіційно цей фільтр не поставляється. клієнти, як правило, купують деталь самі, під маркою Volvo, і привозять з собою, т.к.до. знайти цей комплект виробництва VAG. в Росії офіційно не представляється можливим, так ось, в цьому комплекті. пластикова втулка має інші розміри і одне кільце ущільнювача, замість двох в оригіналі. Тому втулка залишається стара, а кільце ущільнювача від нової – переставляється. Трохи нижче – фото;
 • Новий фільтр і стара втулка з новим кільцем ущільнювача встановлюються на місце, закручуємо зливну пробку;
 • Відкручуємо насос, промиваємо сітку насоса очищувачем, встановлюємо комплект нових оригінальних ущільнювальних кілець, щоб виключити можливі течі олії через старі кільця в майбутньому, встановлюємо насос на місце, затягуємо болти кріплення (ця операція з промиванням сітки виконується додатково, за бажанням клієнта);
 • Заливаємо масло, прокачуємо систему, потім доливаємо. знову прокачуємо. і знову доливаємо, якщо вдруге. вдається долити значну кількість масла. цикл повторюється ще раз.

Власне, нічого особливо складного, займає небагато часу та економить близько 130 000 (орієнтовна вартість заміни муфти Haldex у офіційного дилера).

Цю процедуру ми рекомендуємо власникам автомобілів Volkswagen з повним приводом і муфтою HALDEX 4.

Всім привіт!Довго і наполегливо я збирав інформацію про те, як обслужити халдекс, але як показала практика отриманої інформації, було недостатньо, але про все по порядку.Покуривши інтернет начепив робу і відправився в гараж, відкрив яму, загнав кугу і поліз На перший погляд які можуть виникнути проблеми, відкручуєш 6 болтів шруз кардана, що кріплять, до флянца, зробив мітки крейдою щоб встановити пластини на свої місця, т.до. я не вивішував передні колеса, авто довелося катати по гаражу, щоб вибити кардан з флянца підібрав відповідний болт, в ньому є отвори в які вставляється болт і через нього вибиваємо шруз з флянца, далі відкрутив підвісні, трохи натиснувши на муфту кардан без. А ось тут на мене чекав сюрприз з гайкою флянца яка, якщо вірити просторам інтернету, затягується з зусиллям 150 нм і відкрутити без утримуючої прилади для мене виявилося не реально.

Було вже пізно, я пішов додому, думаючи у кого ж можна взяти динамометричний ключ і з чого зробити знімач. Посівши за комп’ютер почав студіювати форум кугаводів Майже у всіх постах обговорювалося як обслужити халдекс на авто з бензиновим двигуном або дизелеавтомат, про механіку ні слова, всі твердили те, що навіть якщо вам здається що замінити фільтр можливо без зняття флянца. це не так, фільтр довгий, місця буде недостатньо. Напевно так і є))) Як же я підбадьорився коли дочитав до поста де людина написала що на кузі з двигуном 136 сил і МКПП не потрібно знімати флянець для обслуговування халдекс 4, на авто з МКПП він без віброгасника, простіше він менше, єдине варто заздалегідь продумати чим відкручуватимете болти кришки фільтра))На ранок вирішив перевірити цю теорію, відкрутив кришку фільтра, підставив коритце щоб не пролити масло, ввімкнув запалювання щоб насос видавив фільтр, все вийшло, пробку видавило і фільтр легко витягнувся. Знімати насос чи ні вирішив після часткового відкачування олії. Окрутивши заливну пробку почав відкачувати масло за допомогою підручних засобів у вигляді трубки та клізми))

Дуже неефективна весч, шприц куди краще справлявся з цим завданням.

Масло було досить темно але без сміття, злив близько 550 мл, вирішив, що насос знімати небуду, побоявся пошкодити прокладку т.до. заміни у мене немає. Встановив новий фільтр і закачував масло, поки воно не полилося із заливного отвору.

ZoomЗліва у пляшці та у склянці по середині масло з халдекса, праворуч із роздатки.

Далі перейшов до мосту, тут все просто відкручуємо пробку, відкачуємо масло заливаємо нове, рівень контролюється по нижньому краю заливного отвору, злив близько 700 мл, з роздаткою за аналогією, з неї викачав майже півлітра, масло в роздаванні мабуть змінювалося, а от у муфту і міст хтось заглядав.

Початок…масло Volvo 31325136фільтр Volvo з кришкою та двома болтами 313251731. Заміна починаємо зі зняття глушника, Глушник розкручуємо хомут у середній частині глушника, попередньо проливши WD40 і обстукавши молотком))).Потім знімаємо з 3 гумок задню частину (2е справа, 1а зліва) глушника і провертаючи глушник уздовж осі знімаємо його.Без глушника2. Перед зняттям кардану помічаємо фланці з боку муфти та роздатки, найкраще робити канцелярським коректором. Відкручуємо кардан від муфти, 6 болтів із 3 планочки.Потім з боку роздатки, потім кріплення підвісних підшипників, по 2 болти на підшипник, відводимо кардан, або знімаємо взагалі, кому як буде зручно.кардан по боках кріплення Дуже часто кардан прикипає до фланців, для цього щоб зняти його в передній частині, до роздатки, його треба обстукати молоточком, А ось в задній частині треба болт М-

6 довжиною 25-30мм вставити в отвір задньої частини фланця муфти і через наставку вибити його, отвори 2 і вони навпроти одного, бити поперемінно і він спокійно виходить.3.Далі мітимо фланець щодо муфти, відкручуємо фланець муфти, гайка на 24 затиснутий сильно, я відкручував пневмовертом без проблем, але якщо його немає то два довгі болти М-6 вставляємо в ті ж пази у фланці через які вибивали кардан, монтування між ними і воріт з головкою.4 Відкручуємо кришку фільтра, два болти під торсик, бачимо білу пластикову заглушку, її акуратно підтягуємо тонким ножиком і виймаємо, вийде не з першого разу так трохи незручно, щоб краще був зачіп то протилежний бік від зачіпа простукуємо через виколотку що б трохи перекосилася.5 За кришкою бачимо чорний фільтр, він стоїть на гумці, щоб його виточити вставляємо в нього довгу гостру викрутку і під кутом його виймаємо.6.Тепер знімаємо насос, також відкручуємо два болтика під торс, і акуратно допомагаючи собі викруткою виймаємо його, так як він стоїть на двох гумах ущільнювачів треба докласти трохи зусилля на викрутку, бажано що б вона була широка і з тупим кінцем.

READ  Mazda CX 5 заміна олії

ЖиЖанасос донасос післяпродувка повітрямПри цьому зіллється вся олія з муфти.олія haldex 4 81т. км7.ВАЖЛИВО. Усередині посадкових місць фільтра і насоса прибрати жижу, що накопичилася, у мене було її там більше ніж у фільтрі) прибрати ЖиЖу Жижу прибрати

8.На насосі стоїть сіточка, вона як правило забита продуктом зносу фрикціонів, очищаємо її за допомогою пензлика і компресора, але тільки не металевим інструментом і високим тиском повітря-щоб не порвати сіточку.Все збираємо в зворотному порядку, резиночки на кришці та насосі перед встановленням змащуємо маслом, перед установкою фланця поєднуємо мітки на фланці та муфті, гайку фланця ставимо ОБОВ’ЯЗКОВО на різьбовий герметик, зусилля затягування 150НМ.При установці кардану поєднуємо мітки, при прикручуванні підвісних звертаємо увагу щоб болти стали у свої старі місця, гумки глушника змащуємо WD40 і вони дуже легко стануть на місце а місце з’єднання кардану очищаємо від іржі і теж трохи змащуємо ВДешкой.Відкручуємо заливну-контрольну пробку, ключ на 13, і заливаємо 600гр масла, закручуємо, проїжджаємо при цьому включаємо муфту, назад відкручуємо і виставляємо рівень, 1-2мм від максимуму (максимум це коли ллється з заливного отвору) дякую

У минулі вихідні зібрався і зважився на заміну рідин та фільтрів в АКПП та муфті повного приводу.Начиталося багато мануалів, закупив розхідники та поїхав у гараж з ямою.Рідина (G055175A2) 1 баклажка (трохи менше літра) фільтр Volvo (31325173) прийшов з кришечкою, новими болтиками та пластмасовим кільцем – все в зборі.Був потрібний інструмент: шестигранник 8, шестигранник 5, шестигранник 4 (в моєму наборі чомусь був пропущений, тому довелося взяти биту, карданчик, подовжувач, викрутку з тріскачкою), воронка і силіконовий шланг, або інше пристосування для можливості затоки рідини довгою 1,5м.вкрай бажаний помічник (Ви в ямі – він на підмозі).Муфта знаходиться перед заднім мостом, тому заїжджаю задом на половину в гараж (бажано залишити більше місця по лівому борту) і пірнаю в яму.!Важливо не переплутати зливний/заливний отвір муфти та зливний/заливний задній мост.

Пробки муфти знаходяться ближче до передка автомобіля!Підставляю ємність для відпрацювання та відкручую зливну пробку шестигранником на 8. Відвертаю заливну пробку зліва муфти шестигранником на 5.

муфта2Після того, як злилася рідина. помічник простягнув мені компресор і підключив його в прикурювач. Я продув муфту через заливний отвір.Крім залишків рідини – криміналу не було.Відкручую кришку кріплення фільтра з іншого (з правого) боку муфти над моторчиком шестигранником. 1 2 3Мені довелося відкручувати вимудреним пристосуванням викрутивши болтики, зрушити кришку з місця я не зміг.Помічник завів двигун на 3-4 секунди і кришечка почала рух із муфти!Обережно. поллється рідина. потрібно підставити ємність). Посунув кришечку туди-сюди. вона опинилася у мене в руках, а фільтр. ні. Біля пластикового кільця назовні стирчав лише чотиригранник, який я вміло підчепив плоскогубцями та витяг. Фільтр проте залишився всередині, і пальцями я його теж витягти не зміг (товсті напевно). Попросивши помічника знову завести машину на 3 секунди, я взявся ловити його. але фільтр не зрушив ні на мікрон. Тоді помічник запропонував мені цей інструмент зі словами У мене є анальний пенетратор для такого випадку Фільтр такого не витримав і був змушений здатися! ще раз продув муфту, місце посадки фільтра повітрям. фВставив новий фільтр у зборі з пластмасовим кільцем та кришечкою – акуратно затягнув. ккЗакрутив зливний отвір, помічник піддомкратив ліве заднє колесо наскільки це було можливо.По-перше: для того, щоб увійшло більше рідини, т.до. заливний отвір знаходиться ліворуч по ходу руху, а по-друге для того, щоб відстань від колеса до краю арки суттєво збільшилася.Помічник просунув через нього силіконовий шланг, який я вставив у заливний отвір, притримував пальцями і стежив, коли почне витікати, а він сам, сидячи на стільчику біля заднього лівого колеса, вставив у шланг конструкцію-перехід на вирву і почав заливати. Таким чином, затока відбувалася природним способом під дією сили тяжіння – зверху донизу.Коли я побачив, що муфта повна. я перетиснув шланг і перенаправив його в баклажку з новим маслом. Залилося 700мл, а злилося між іншим 600мл. Закручую заливний отвір.Тепер необхідно зробити повне підключення муфти, для чого я зробив тестову поїздку в гірку і старт з ланчу (багато у гаража багато піскопила).Як же вона вистрибнула з-під мене з пробуксовкою всіх 4-х коліс!Знову заїжджаю задом, знову піддомкрачую заднє ліве, знову намагаюся долити.У мене чи увійшло 10мл, чи не увійшло більше взагалі.Усе. Через 4 роки або ще 60000км крім цієї процедури додам продування сіточки моторчика. до нього доступ ще простіше.

Статті :

Фахівці озвучили версії причин займання Смоленськ, 26 серпня. Вчора пожежники Починківського району Смоленської області двічі виїжджали

машина не моя! це один з агрегатів граж! Ця машина. саморобна баггі, головними особливостями

Volkswagen Tiguan SEL 2.0T 4Motion REVO 2009 року на DRIVE2

Для початку це вже друга заміна олії в муфті, але перша заміна спільно з фільтром, що і спонукало мене написати про це. Багато хто знає, що така ж муфта ставиться на багато кросовери і навіть на марку Volvo. Виробник марки Volvo подбавши про довговічність механізму муфти рекомендує заміну масла з фільтром, але у VW навіть і не знають про наявність такого фільтра, і вважають навіть заміну масла де використовуються фрикціони непотрібною, з чим я докорінно не згоден, вічного масла не існує.

Рекомендую при активній їзді з пробуксовками, міняти масло кожні 30 тис., а масло з фільтром кожні 60 тис.

Отже для заміни нам потрібно придбати:

Масло для муфти. G055175A2. 1 літр. (об’єм заливки 650 мл)

Фільтр від Volvo. 31325173 (комплект складається з фільтра, кришечки, та нових болтів)

Болт N91082701 (1шт. для зливного отвору з муфти)

Пробка N90281802 (1шт для заливного отвору муфти)

У заміні немає нічого складного, я почав зі зняття кришки з фільтра, для того, щоб у системі залишилося масло. Знявши кришку, заводимо авто на вивішених колесах, включивши передачу, даємо двигуну попрацювати до 3 тис. про. 5-10 сек, що буде достатньо, щоб трохи видавити фільтр. Так само це можна зробити не заводячи двигун за допомогою васи діагноста, включивши тест виконавчих механізмів. Наше завдання полегшити витягування фільтра. А далі витягнувши фільтр, відкручуємо пробки та зливаємо масло. Дуже важливо витягнути акуратно білу пластикову прокладку, не пошкодивши її.до. вона оригінального вигляду і та, що йде в комплекті з Volvo, не підійде.

Збираємо все назад, доливаючи масло, поки воно не потече через кромку пробки. Закручуємо пробку, заводимо двигун даємо йому попрацювати на включеній передачі, дивимось чи немає підтікань біля кришки, після чого відкрутивши пробку доливаємо ще приблизно 50 гр. олії.

Все зібрано та готове до подальшої роботи.

 • Зберігається перевага переднього приводу.
 • У трансмісії не відбувається підвищеної напруги при маневруванні та паркуванні.
 • Не відбувається чутливості за наявності різних шин.
 • Відсутні обмеження під час буксирування з підвішеною віссю.
 • Необмежене поєднання з іншими системами ABS, EDS, ASR, ESP.
 • Постійно здійснюється повний привід, а також електронне регулювання самої муфти.

Перш ніж робити операцію із заміни олії в муфті, необхідно купити все необхідне для цього. Навіть якщо ви збираєтеся звернутися в СТО, потрібного масла там може не бути, а заливати будь-що не можна. Сама процедура не дуже складна, і за бажання автомобіліст може провести її самостійно.Переглянути потрібну олію можна в таблиці на цій сторінці. Найкраще купувати фірмове масло для муфти «Халдекс»: його виробляє компанія VAG. Номер у каталозі товару G 055175A2. Можна придбати аналогічну олію з тим самим артикулом; придатним є масло Volvo31325136, а також Atoy Oy. Останній продукт є найдорожчим, хоча мало відрізняється за якістю від аналогів. Ємність олії для муфти Халдекс 4 покоління 720 мл.

Заміна масла в муфті «Халдекс» на Tiguan не вимагає складних знань у механіці і цілком здійсненна в умовах гаража руками автолюбителя. Для проведення цієї операції спеціальне обладнання не потрібно. Особливих навичок теж не потрібно, але слід перед початком роботи добре вивчити теоретичну частину питання та придбати всі витратні матеріали.

Працювати з муфтою потрібно акуратно, тому що від неї залежить передача диференціала від однієї осі до іншої. Якщо поставити муфту неправильно.ю задній привід працювати перестане. Можливі й інші проблеми в роботі автомобіля.

Муфта має відносно просту конструкцію, в яку включений насос, акумулятор тиску, фрикційні диски та система керування. При заміні масла в «Халдекс» Тігуана не варто чіпати ті частини конструкції, які не відносяться безпосередньо до операції, що проводиться з автомобілем.

Обслуговування муфти Халдекс у Volkswagen Tiguan

В даний час велика кількість сучасних транспортних засобів володіють системою повного приводу. Якщо раніше вони не мали значного поширення, то на сьогоднішній день їх набуває все більша кількість людей. Це пов’язано з тим, що ТЗ з повним приводом дозволяють без проблем пересуватися в умовах не дуже добрих доріг. Раніше для цього необхідно було водієві вручну перемикати режим роботи, зараз же все відбувається в автоматичному режимі.

Періодичність заміни олії в муфті Халдекс на Volkswagen Tiguan

Багато сучасних автомобілів оснащуються однаковими муфтами повного приводу «Халдекс» вона встановлюється і на Volkswagen Tiguan. Завдяки муфті Haldex крутний момент розподіляється між колесами. Вона має електроприводне керування та вбудована в картер головної передачі заднього ходу. Муфта має гідравлічну систему та сама оптимізує тиск. “Халдекс” чудово допомагає на будь-якому дорожньому покритті, керувати муфтою легко в будь-яких умовах; завдяки цьому пристрої постійно працює задня головна передача.

Якщо у Вас завалялась пляшечка колекційного елітного вина або просто вина відомої європейської марки, то її можна дорого продати на сайті https://prodat-alko.ru/prodat-vino.html

Муфта керує гальмами та системами ESP, ABS. Це дуже важливий елемент автомобіля, без якого їзда не лише перестане бути комфортною, але й буде неможливою з низки причин. Для того, щоб запчастина прослужила довго, їй необхідний спеціальний регулярний догляд. Заміна мастила муфти Haldex є однією з обов’язкових операцій при обслуговуванні даного вузла.

Процедура заміни олії в муфті HALDEX 4-го покоління VW Tiguan

Регламент заміни на VW Tiguan: 1.1 Для моделей до 2009 року. кожні 60 000 км., при жорсткій експлуатації (при значному навантаженні на муфту) – кожні 40 000 км.; 1.2 Для моделей з 2010 року – раз на 3 роки або кожні 60 000/40 000 км., т.е. що раніше настане.

Необхідні витратні матеріали: 2.1 Масло в муфту (для заміни потрібно 720 мл.):. або оригінал (нова версія олії), арт.: G060175A2 – 1 шт. (0,85л).);. або оригінал (попередня версія олії), арт.: G055175A2 – 1 шт. (1л).);. або Volvo’вське, арт.: 31325136 – 1 шт. (1л).) Кажуть, що це теж масло, що й оригінал (попередня версія), арт.: G055175A2. 2.2 Фільтр:. або Volvo’вський, арт. 31325173 – 1шт.;. або FORD’івський, арт.: 1673828 / 9V4N-4A319-AA / 9V4N4A319AA – 1шт.;. або LAND ROVER’ський, арт.: LR032298 – 1шт.

Оригінальний комплект з фільтром для Tiguan можна купити на http://www.neuspeed.com/haldex111358. ement-kit.html. (Хоча потреби в цьому немає, тому що з комплекту Volvo (арт. 31325173) використовуємо для заміни тільки фільтр, а як зип: кришка, два болта, і кільце ущільнювача)

2.3 Заливні та зливні болти:. Заливний болт, йде в комплекті з шайбою, арт. N90281802 – 1 шт Зливний болт, йде в комплекті з шайбою, арт. N91082701. 1 шт. Міняти болти в залежності від їх стану (т.е. при першій заміні – не обов’язково їх міняти).

2.4 Момент затягування болтів:. Зливний болт – 30 Nm;. Заливний болт – 15 Nм;. Кришка фільтра та кріплення двигуна – 6 Nm.

З Elsa: У автомобілів з муфтою Haldex у зв’язку з тим, що муфта знаходиться в одному корпусі з головною передачею, часто плутають між собою зливні пробки та заглушки для обох систем. Внаслідок цих помилок, яких при обслуговуванні та ремонті можна уникнути, може вийти з ладу муфта або головна передача.

різьбова пробка заправного отвору муфти Haldex. 2. зливна пробка муфти Haldex. 3. різьбова пробка заправного отвору головної передачі. 4. зливна пробка головної передачі.

При заміні олії в Haldex рекомендують також зняти насос, щоб почистити закріплену на ньому сіточку (вона типу фільтра насоса), так як дуже часто буває сильно забрудненою.

Для чищення сітки розбирати сам насос не рекомендують, радять чистити її (сітку) прямо на ньому, шляхом продування та/або очисником гальм на спиртовій основі. А якщо вирішили розбирати, то робіть все вкрай акуратно, т.до. там є пружиночки та підшипник. Обов’язково записуйте або фотографуйте як усе було, щоб при зворотному збиранні не заплутатися.

Коли ви витягли насос ви побачите сіточку на залізній круглій пластині з прорізом під сіточкою, відкручуйте тільки два болтики, які тримають сіточку третій болтик ні в якому разі не відкручуйте. За металевою пластиною знаходиться механізм гідронасоса, який складається і певної кількості дрібних деталей, і як показує практика, ці деталі так і сподобаються загубитися або кудись закотитися. Цілком вистачає просто витягнути разом із металевими втулками білу сіточку промити її і поставити назад незабутній поміняти комплект прокладок їх дві, (0AY 598 305. Комплект ущільнень для насоса, що підкачує) насос при цьому можна не від’єднувати від роз’єму живлення.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS