Заміна масла в автоматичній коробці передач VW Bora. Чи потрібно змінити сітчастий фільтр

Заміна масла в автоматичній коробці передач Volkswagen

Заміна нафти в автоматичній коробці передач ASIN 09G (M, K) на автомобілях Volkswagen. Навіщо змінювати ATF? Коли і як замінити?

Навіщо робити заміну масла в автоматичній коробці передач VW, якщо виробник не вказував на це для нашого автомобіля. Насправді, виробник VW вказав, але лише для країн з гарячим кліматом.

Однак це не означає, що ATF не зігрівається в нашому кліматі, і це також залежить від рушійного способу. І для виробника також важливо, що автомобіль проживає гарантійний період, а потім принаймні. Тому, якщо ви не збираєтеся керувати автомобілем після гарантії, то ви не можете змінитися. Ціна проблеми тут

Чому температура ATF настільки важлива і як вона пов’язана з заміною.

AISIN 09G Автоматична коробка передач (M, K), яка встановлюється на автомобілях Volkswagen, має особливість перегріву. Тому для деяких моделей, таких як Volkswagen SS, встановлюється додатковий радіатор автоматичної коробки передач.

Зі збільшенням температури ATF, що перевищує 105 градусів Цельсія. Залежність від графіка:

масло, автоматичній, коробці, bora

Графік показує такі наслідки впливу температури:

 • Рідина утворює лак. рідина утворює лак
 • Печатки Гарден. тюлені затвердіють (якщо російські, то тюлені затвердіють)
 • Пластини зчеплення ковзання. ковзаючі пластини зчеплення (зчеплення)
 • Ущільнювачі та зчеплення вигоріть, рідина утворює вуглець. ущільнювачі та муфти вигоріть, рідина утворює вуглець

Основною причиною відмови автоматичної коробки передач 09G є перегрівання рідини передач, і вона відома вже більше 10 років. Особливо з коробкою KGV у парі з 1 двигуном 1.8 TSI. Єдиний спосіб позбутися забрудненого ATF. замінити.

Комплексна заміна COM VW Passat B6 (1.8 TSI BZB)

Причина заміни: масло просочилося через масляне ущільнення (після його заміни), в результаті коробки, об’єм зменшився на 2 літри. Це призвело до підвищення температури, спалювання тертя та спалювання олії. Фотографії та опис тут.

Заміна масла здійснюється на автоматичній коробці передач 09G VW Passat B6 (автоматична коробка передач із позначенням літери KGV).

Аналогічно, заміна зроблена на коробках із позначенням букви: для двигунів 1,6 л. 85 кВт FSI разом з HXK, JUB, KGS; Для 2,0 літрів двигунів. FSI 110 кВт разом з HFT, HVW, HXJ, JUC, KGT; для силових одиниць 1,8 літра. 118 кВт TFSI разом з JYY, KGV; За 2,0.літрові двигуни. 147 кВт FSI разом з HHP, HRN, JUD, JZV, KGU).

Автоматичний KP 09G
Лампа Hxkjubkgs Hfthvwhxjjuckgt Jyvkgv Hhphrnjudjzvkgu
Двигун один.6 л. 85 кВт FSI 2.0 л. 110 кВт FSI один.8 л. 118 кВт TFSI 2.0 л. 147 кВт FSI

Така автоматична коробка передач встановлюється на автомобілях VW. Beetle (з 2006 року.у.), Golf and Golf Plus (з 2004 року.у.). Jetta (C 2006.у.), Пасат (з 2006 року.у.), Passat CC (з 2009 року.у.), Поло (з 2009 року.у.), Туран (C 2003.у.) Audi A3 (з 2004 року.у.). Skoda. Fabia (з 2007 року.у.), Октавія (з 2004 року.у.), Швидкий (з 2013 року.у.), Roomster (з 2006 року.у.), Чудово (з 2008 року.у.), Єті (з 2014 року.у.) Сидіння. Altea (з 2004 року.у.), Ібіца (з 2006 року.у.), Леон (C 2006.у.), Толедо (з 2005 року.у.).

Правила заміни автоматичного масла для передачі:

Згідно з даними програми ELSA, нафта в даних KP змінюється лише при роботі в гарячому кліматі. 60 тисяч.км. Росія не належить до країн гарячого клімату, і, відповідно, нафту не потрібно змінювати. Ми рекомендуємо змінити його, як і для країн з гарячим кліматом. Оскільки нафта в будь.яких умовах експлуатації втрачає свої властивості.

Причина заміни в нашому випадку: через ущільнювальну ущільнювач протікання приблизно 2 літри олії залишили коробку. Відповідно, перегрівання з спалюванням тертя та спаленої олії в коробці.

Додаткова заміна нафти Volkswagen Bora

Якщо вам потрібно було замінити масло автоматичної коробки передач на Volkswagen Bora, наша мережа обслуговування автомобілів завжди готова допомогти. Просто виберіть для себе найзручніше розташоване сто. Ми маємо кваліфікованих фахівців із значним досвідом.

Попередній запис

Ви можете вибрати в автомобільній службі, яка прийме вас у зручний час.

Попередній розрахунок

Спеціаліст з найближчої послуги автомобілів для вас точно оцінить витрати на роботу

Ми працюємо за договором

Вся необхідна робота буде включена до офіційної угоди та виконаного акта роботи

Чому багато хто при заміні автоматичних масел передач на Volkswagen Boras зверніться до служби автомобіля?

Наші автомобільні послуги надають протягом багатьох років для заміни послуг автоматичної передачі та довго вдалося довести стабільну високу якість обслуговування. Багато автомобілістів довіряють нашому фахівцям в результаті наступних особливостей наших станцій обслуговування ::

 • Особистий підхід та відкритість. власники автомобілів можуть самостійно переконатися, що існує несправність;
 • діагностика будь.яких несправностей у автомобілі за допомогою спеціалізованого сучасного обладнання;
 • Стисні терміни для впровадження всіх типів роботи;
 • помірне значення всіх типів послуг;
 • Забезпечення гарантій.
 • Заощадження до 45% часто під офіційним брендом, що продається ті самі запасні частини, які можна придбати під іншими маленькими відомими штампами за значно нижчою ціною. Більше того, їх виготовляє той самий виробник.
 • Діагностика та ремонт замість заміни, ми не змусимо вас купувати цілу одиницю, якщо в ній лише одна частина несправна. Якщо щось можна відремонтувати, ми відремонтуємо.
 • Потім через 90 хвилин у нас невеликий уривок, тоді це займе лише 90 хвилин.
 • Індивідуальний підхід, ви самі вибираєте послуги та запчастини з запропонованого. Ви самі називаєте правильний час.
 • Немає черг

масло, автоматичній, коробці, bora

Акції та спеціальні пропозиції

Діагностика автоматичної коробки передач 490

Діагностика автоматичної передачі в подарунок під час ремонту в нашому обслуговуванні автомобілів

5% знижка на ремонт та обслуговування

5% вартості ремонту повертається до мобільного додатку для подальшого обслуговування.

Знижка на обчислення

При обчисленні на руках з іншої служби. Ті самі роботи та запчастини за нижчою ціною.

250 балів бонусів

Принесіть друга. після прибуття на рекомендацію, 250 балів на картці постійного клієнта.

Миття консультації Діагностика

Moika, Діагностика контрольно.пропускних пунктів та консультації спеціалістів. 1799

Переваги

“Світ автоматичної коробки передач”. Це мережа спеціалізованих автомобільних послуг для ремонту та обслуговування автоматичної коробки передач Бори всі типи.

Автоматичний ремонт передач дешевший, ніж дилерів до 70%.

Ремонт автоматичної коробки передач Bora дешевший, ніж дилерів до 70%.

Для ремонту передачі BORA ми використовуємо оригінальні компоненти, що постачаються безпосередньо від виробників. Кожна деталь вибрана для певної моделі пристрою передачі.

Заміна масла в автоматичній коробці передач Volkswagen Bora

Заміна нафти в автоматичній передачі Volkswagen Bora: Ціни в найкращих автомобільних послугах та технічних центрах у Москві.

Сьогодні я взяв свою машину з сервісу. Перш за все, я хотів би відзначити дотримання термінів ремонту. Як і обіцяли, вони це зробили. Для мене особисто це дуже цінно. Ну, сам ремонт проводився добросовісно, ​​і для всіх робіт було надано повний звіт.

спасибі хлопці! Чудовий сервіс! Хлопці добре осушені для нашого старого BMW! Поточні нещодавно видалені проблеми та наш будинок на колесах ідеально їде. Пояснювальні фахівці працюють! Всім рекомендую! Марія К.

Св. Марксист, Д. 34, будівництво 8 чудових майстрів, уважного та чуйного персоналу.Дайте гарантію запасних частин та роботи.Зараз я обслуговую машину лише у Fitservis.Ребета продовжуйте, продовжуйте в одному дусі. І з новим роком вас))))

Ця послуга рекомендувала цю послугу. Це не перший раз, коли мене обслуговували (і не останній). Тільки позитивні емоції. Дуже швидко і без зайвих запасів, проблема була визначена (котушка запалювання), за півгодини вони замінили все разом із свічками. Робочі ціни. Запчастини на рівні цін у існування.

Я випадково дістався до хлопців, мій коханий DSG впав, коробка потрапила в екстрений режим, побив до них, сказав, що карачун.коробка, потрапив на зчеплення та Моссі, названий чиновниками, озвучив номер 126K, лише спиці, розмовляли З хлопцями вони говорили, ті самі запасні частини вийшли майже вдвічі дешевшими, і факт полягає в тому, що все виробляється компанією Лука, але офіси прилипають їх у війну і продають їх вдвічі більше, вони пояснили все, Вони зробили все, він задоволений, терміни, якість та сервіс на рівні, задоволені, я набираю, взагалі не рекламую, але я заощадив 50 50!

Я хочу висловити подяку майстру приймача Олександра Гатілова! Ми приїхали з проблемою люка, але в машині був незрозумілий стукіт, який ніхто не міг визначити раніше. Всі сказали норму. Він перевірив машину і почув стук, хоча я не скаржився на неї, оскільки всі сказали нормально.

Я намагався придбати Volks близько 10 років тому, заплатив за депозит, годував дзвонами, гроні швидко повернули, я там нічого не купив, грубий продавець, я купив Skoda на Калузі. Мені все ще не подобається цей салон.

Я дуже вдячний працівникові Volkswagen Центру Центру Алексі Олексій Штаяка за високий професіоналізм, вся допомога у виборі та придбанні автомобіля. Все було проведено ефективно та на високому рівні. Я рекомендую колегам, друзям та знайомим.

У мене була проблема: задній суппортер не розлучився з кінцем, гальмівний диск був похитнутий і зігрітий. В іншій службі вони сказали, що нам потрібно очистити суппорт і змінити манжету на поршні, але це мені не допомогло. Я вирішив не витрачати час і зусилля на ремонт із сумнівним результатом. я пішов до чиновників. Як результат, вони змінили суппорт, тепер все в порядку.

Центр з категорії нового формату типу спілкування VW з клієнтами: невеликий, але затишний зал, подається вся неприбуткова лінія автомобілів, менеджери з планшетами, роботами з комп’ютерами не є, спілкування відбувається в Зони відпочинку з чашкою кави та придбання нової машини не турбуються, включаючи завдяки узгодженій роботі зі страховим та видачем відділення автомобіля. Усі документи були готові заздалегідь, мені не довелося довго чекати, з чим можна порівняти)))))

Дякую ! Купив чудовий автомобіль з пробігом тут. Хлопці з відділу продажів не провалилися! Ми живемо поруч, але не знали про цей чудовий салон. Тепер нам буде подано тут, оскільки автомобіль був проданий, ми зробили хорошу сервісну карту для обслуговування.

Купуючи машину, він був задоволений менеджером. Олександр, на мій погляд. Дуже намагається, і він досягає успіху! При обслуговуванні це темрява! Найелементарніші обкладинки. Люки вставляються та прикріплені до технічної логіки! Страшно, вам більше не потрібно їхати! Деякі нерви!

Заміна нафти в автоматичній коробці передач Volkswagen Bora:

Складна заміна COM Volkswagen Bora

Модель Volkswagen Bora.це компактний автомобіль, що виробляється німецькою проблемою, заснованою на четвертому гольфі.поколіннях з 1998 по 2005 рік. Машина отримала високу популярність завдяки своїй функціональності, практичності та надійності. У багатьох версіях цієї моделі виробник встановив високоякісні чотири.швидкість автоматичних коробки передач. Ці одиниці розроблені для довговічної роботи. Однак для цього необхідно своєчасно виконувати технічне обслуговування. Перш за все, ця вимога відноситься до своєчасного проведення заміни трансмісійної рідини у коробці.

Сучасна служба автомобілів Cvoliti Motors, яка розташована, порівняно недорого, якісна зміна масла в автоматичній коробці передач Volkswagen Boron здійснюється. У нас є висококваліфікований автовиробник, який дуже відповідає за роботу. Завдяки цьому ми гарантуємо якісні показники, що дозволяє отримати численні позитивні відгуки.

Продуктивність та функціональність автоматичної коробки передач значною мірою залежать від якості масла. Він не тільки забезпечує змащування частин механізму, але й служить робочою рідиною гідротрансформора. По мірі роботи його якість погіршується, що негативно впливає на роботу коробки. Тому часткова заміна масла у Volkswagen BOR Автоматична коробка передач регулярно потрібна. який наша послуга може запропонувати швидко, ефективно та відносно дешево.

Висока якість та швидке виконання зміни нафти у вольксвагені

Враховуючи високоякісні вимоги, дуже важливо вибрати правильну олію для заміни. Рідина повинна бути не лише дуже якісною, вона також вимагає повного дотримання конкретної моделі коробки. Ви можете придбати таку рідину в нашому технічному центрі, і ми надамо необхідну допомогу щодо його вибору. У нас є найвигідніша ціна на матеріали, завдяки якому заміна нафти в автоматичній коробці передач Volkswagen буде виконуватися з відносно невеликими витратами для власника автомобіля.

Що стосується термінів заміни. В принципі, виробник автомобілів стверджує, що нафта виливається в коробку протягом усього терміну служби, і не потрібно її змінювати. Однак досвід роботи машини у внутрішніх умовах вказує на протилежне. Наші експерти змінюють нафту в Volkswagen Bor Автоматична коробка передач рекомендується кожні 60 000 кілометрів пробігу або після трьох років роботи транспортного засобу.

Крім того, ми контролюємо стан рідини на кожному запланованому тоді. Наступні ознаки можуть вказувати на його незадовільну якість:

У таких випадках часткова заміна масла в автоматичній коробці передач Volkswagen Borr. Важливо розуміти, що робота автоматичної коробки з поганою якості масла може дуже швидко призвести до її серйозної шкоди. При такому пошкодженні лише повна заміна “машини” часто допомагає.

Щоб провести заплановану або нагальну роботу над заміною трансмісійної рідини, ми рекомендуємо зв’язатися з нашим автосалоном “Motors Kvoliti”. Великий досвід магістрів та передового обладнання дозволяє нам дотримуватися найвищих стандартів якості.

Зверніть увагу, що цей Інтернет.ресурс (включаючи ці ціни на послуги) має виключно вступний характер, і в будь.яких умовах не є публічною пропозицією, визначеною положеннями статті 437 (2) Цивільного кодексу, вартості змін у роботі залежно від бренд автомобіля, його вік та технічний стан.

Коли необхідно замінити масло в автоматичній коробці передач?

Найчастіше офіційний список служб роботи не передбачає перевірки та заміни масла в автоматичній коробці передач, тому власник автомобіля повинен самостійно стежити за цим. У деяких випадках необхідно якомога швидше шукати цю послугу:

 • Перемикання передачі почала супроводжуватися характерним ривком;
 • У кабіні запах спаленого олії почав бути присутнім;
 • Під нижньою частиною автомобіля з’являються олія, що падає з картера;
 • Умови експлуатації автомобіля важкі. низька температура, висока динаміка водіння, перевантаження двигуна.

Як замінити масло в автоматичній коробці передач?

Ми рекомендуємо змінити масло автоматичної коробки передач, коли 80 000 км пробігу. Якщо немає ознак несправності автоматичної коробки передач, то робота здійснюється наступним чином:

 • Автомобіль піднімається з гідравлічним підйомом і відкривається доступ до нафтової картки;
 • З частковою заміною дренування проводиться лише з картера, промита система не надається;
 • З повною заміною промивання здійснюється за допомогою спеціалізованої установки, яка підключена до масляної лінії;
 • Фільтр завжди замінюється.

Звернувшись до Центру обслуговування Klyuchavto для заміни нафти в автоматичній коробці передач, ви отримуєте кваліфіковану послугу та працюєте відповідно до офіційних норм виробника. Ми використовуємо лише високоякісні масла передачі, які рекомендуються для певної марки автомобілів. Оцініть переваги ключової служби самостійно, підписавшись до нас по телефону 8 (800) 505-97-46 або на офіційному веб-сайті.

Заміна масла в автоматичній коробці передач Volkswagen Bora

Заміна нафти в автоматичній передачі Volkswagen Bora: Ціни в найкращих автомобільних послугах та технічних центрах у Москві.

Сьогодні я взяв свою машину з сервісу. Перш за все, я хотів би відзначити дотримання термінів ремонту. Як і обіцяли, вони це зробили. Для мене особисто це дуже цінно. Ну, сам ремонт проводився добросовісно, ​​і для всіх робіт було надано повний звіт.

спасибі хлопці! Чудовий сервіс! Хлопці добре осушені для нашого старого BMW! Поточні нещодавно видалені проблеми та наш будинок на колесах ідеально їде. Пояснювальні фахівці працюють! Всім рекомендую! Марія К.

Св. Марксист, Д. 34, будівництво 8 чудових майстрів, уважного та чуйного персоналу.Дайте гарантію запасних частин та роботи.Зараз я обслуговую машину лише у Fitservis.Ребета продовжуйте, продовжуйте в одному дусі. І з новим роком вас))))

Ця послуга рекомендувала цю послугу. Це не перший раз, коли мене обслуговували (і не останній). Тільки позитивні емоції. Дуже швидко і без зайвих запасів, проблема була визначена (котушка запалювання), за півгодини вони замінили все разом із свічками. Робочі ціни. Запчастини на рівні цін у існування.

Я випадково дістався до хлопців, мій коханий DSG впав, коробка потрапила в екстрений режим, побив до них, сказав, що карачун.коробка, потрапив на зчеплення та Моссі, названий чиновниками, озвучив номер 126K, лише спиці, розмовляли З хлопцями вони говорили, ті самі запасні частини вийшли майже вдвічі дешевшими, і факт полягає в тому, що все виробляється компанією Лука, але офіси прилипають їх у війну і продають їх вдвічі більше, вони пояснили все, Вони зробили все, він задоволений, терміни, якість та сервіс на рівні, задоволені, я набираю, взагалі не рекламую, але я заощадив 50 50!

Я хочу висловити подяку майстру приймача Олександра Гатілова! Ми приїхали з проблемою люка, але в машині був незрозумілий стукіт, який ніхто не міг визначити раніше. Всі сказали норму. Він перевірив машину і почув стук, хоча я не скаржився на неї, оскільки всі сказали нормально.

Я намагався придбати Volks близько 10 років тому, заплатив за депозит, годував дзвонами, гроні швидко повернули, я там нічого не купив, грубий продавець, я купив Skoda на Калузі. Мені все ще не подобається цей салон.

Я дуже вдячний працівникові Volkswagen Центру Центру Алексі Олексій Штаяка за високий професіоналізм, вся допомога у виборі та придбанні автомобіля. Все було проведено ефективно та на високому рівні. Я рекомендую колегам, друзям та знайомим.

У мене була проблема: задній суппортер не розлучився з кінцем, гальмівний диск був похитнутий і зігрітий. В іншій службі вони сказали, що нам потрібно очистити суппорт і змінити манжету на поршні, але це мені не допомогло. Я вирішив не витрачати час і зусилля на ремонт із сумнівним результатом. я пішов до чиновників. Як результат, вони змінили суппорт, тепер все в порядку.

Центр з категорії нового формату типу спілкування VW з клієнтами: невеликий, але затишний зал, подається вся неприбуткова лінія автомобілів, менеджери з планшетами, роботами з комп’ютерами не є, спілкування відбувається в Зони відпочинку з чашкою кави та придбання нової машини не турбуються, включаючи завдяки узгодженій роботі зі страховим та видачем відділення автомобіля. Усі документи були готові заздалегідь, мені не довелося довго чекати, з чим можна порівняти)))))

Дякую ! Купив чудовий автомобіль з пробігом тут. Хлопці з відділу продажів не провалилися! Ми живемо поруч, але не знали про цей чудовий салон. Тепер нам буде подано тут, оскільки автомобіль був проданий, ми зробили хорошу сервісну карту для обслуговування.

Купуючи машину, він був задоволений менеджером. Олександр, на мій погляд. Дуже намагається, і він досягає успіху! При обслуговуванні це темрява! Найелементарніші обкладинки. Люки вставляються та прикріплені до технічної логіки! Страшно, вам більше не потрібно їхати! Деякі нерви!

Контакти автомобільних послуг Volkswagen “Kvoliti Motors”:

© 2005–2022 Сервіс автомобілів QMOTORS.ru. Ремонт автомобілів. Всі права захищені. Політика конфіденційності Зверніть увагу на той факт, що цей Інтернет.ресурс (включаючи ці ціни на послуги) має виключно вступний характер, і в будь.яких умовах не є публічною пропозицією, визначеною положеннями статті 437 (2) Цивільного кодексу, вартості Зміни роботи залежно від брендів автомобілів, його віку та технічного стану.