Заміна гальмівних прокладок Tiguan електричним рукояткою. Принцип паркувального клапана Kamaz

Заміна гальмівних колодок Volkswagen Tiguan

Під час кожної перевірки слід контролювати Wolkswagen Tiguan Brake Pads слід контролювати. Мінімальна прийнятна товщина шару тертя (t.Е. За винятком розміру металевої опорної пластини):

Якщо товщина прокладок зменшилася до межі або індикатор зносу загорілася, то слід замінити їх у найближчій службі автомобіля нашої мережі.

Під час руху з зношеними блоками ризик перегріву або знищення залишків шару тертя збільшується, і ви не зможете швидко зупинити свій кросовер у критичній ситуації.

Інструкції з ремонту призначають для зміни гальмівних прокладок лише на набори. Якщо принаймні один зношений, решта, розташована на цій осі. Як правило, у пакеті є нові болти для путівників (вони є одноразовими), а також стиснення пружин.

Такі набори знаходяться в асортименті багатьох компаній: TRW, ATE, Brembo, Ferodo тощо.П.

Краще вибрати потрібний розмір кодом конфігурації, зазначеного в службовій книзі, або на наклейці в ніші «резерв» (найпоширеніші коди: 1LJ, 1ZD, 1KU) або на автомобілі.

Вибір та заміна задніх прокладок гальм VW TIGUAN

Як вибір, так і заміна задніх гальмівних колодків 2 г тигра.- Це досить відповідальні заходи, оскільки життя не тільки водія, але й його найближчі люди безпосередньо залежать від бездоганної роботи гальмівної системи.

Що стосується того, коли прокладки повинні бути замінені, є два, а точніше, три варіанти отримання відповіді на це питання:

 • За допомогою датчика зносу блоку.
 • Використання показань спідометра. Виробник рекомендує змінювати їх кожні 50-60 тисяч пробігу.
 • Використання діагностичних маніпуляцій під час служби у офіційного дилера.

Наш братський російський автомобіліст звик не довіряти всіляким датчиком та діагностиці, а в повному обсязі з національними особливостями роботи автомобіля в російських умовах у всіх зручних випадках, наприклад, при заміні або, про пункти для шин Пристосування, з видаленими колесами, він час від часу він намагається на товщину прокладки, дивлячись у кишечник.

І якщо їх товщина досягає 3 міліметрової параметри (хоча товщина 2 міліметра вважається прийнятним параметром, але вам потрібно ризикувати)?! тоді їх потрібно терміново замінити.

Що стосується безпеки, то заощадження бюджету не потрібно думати, коли у вас є вибір, які задні прокладки є оригінальними або неорігальними. Цілком очевидно, що найкраще придбати оригінальні прокладки, незважаючи на те, що вони очікують дорожчі, ніж аналоги.

Однак слід мати на увазі, що серед оригінальних прокладок є такі, які, скажімо, цитуються серед відповідальних механіків автомобілів, а також ті прокладки, які вважаються не повністю надійними.

Найбільш правильним вибором задніх прокладок є те, що художників рідних компонентів повинні бути обрані Vin Code. Що стосується конкретних виробників витратних матеріалів для гальм, то німецька турбота, здається, не має можливості для виробництва прокладок, і для багатьох його автомобілів, включаючи Tiguans, він купує гальма з такої добре відомої турботи про виробництво запасних деталі та різні компоненти для автомобільного обладнання, як.от TRW Automotive.

У той же час, ці проблеми мають такі тісні економічні або інтеграційні зв’язки, що багато компонентів, включаючи споживання гальм, які випускають TRW, виходять на ринок під таким брендом.

Як приклад, ми даємо вам ознайомитись із статтею оригінальних прокладок, і на всякий випадок. задній гальмівний диск із орієнтовним бюджетом для їх заміни разом із роботою механіки автомобілів:

Назва обсяг Код постачальника Ціна Сума
Набір гальмівних колодок один 3Q0 698 451 D 2700 3000
Набір дисків задньої вісь гальма 2 3Q0 615 601 a 2950 5900
Очищувач гальм один Вмикати 210 210
Загальна ціна демонтажу та встановлення 2000
Разом із витратними матеріалами 9110

Ціна заміни включає орієнтовні витрати запасних частин провідних брендів для виробництва гальмівних систем (TRW,), а також вартість роботи.

Було б неправильно, якщо ви ігноруєте виробників аналогових запасних частин для гальмівних систем. Більше того, вибір є більш різноманітним, і ціни, навпаки, менші, ніж початкові набори. І це такі виробники, включаючи задні гальмівні прокладки для Тігуана, як згадувалося вище, їли та брембо, а також Бош і Ремса, включаючи Fenox. У той же час, їхня продукція є досить конкурентоспроможною на ринку, не має скарг, досить надійно сповільнюється і не є джерелами неприємних скрипів.

Ми представляємо маніпуляції із заміною витратних матеріалів заднього гальма, де були взяті аналогові прокладки з бренду TRW, а саме GDB 1763.

Окрім прокладок, є взаємозамінні болти з різьбовими затискачами, а також допоміжні пружини.

гальмівних, tiguan, електричним, принцип

У той же час, у коробці були надзвичайно корисні схеми для незалежної заміни гальмівних витратних матеріалів:

гальмівних, tiguan, електричним, принцип

гальмівних, tiguan, електричним, принцип

Ну, звичайно, автору журналу Flight пощастило, що у нього був сусід гаража,-це федія-діагностик, який має спеціальний пристрій для розблокування ручного ручка, а також у нього був затискач, який використовувався для демонтажу прокладок.

Заміна заднього гальмівного диска та гальмівних прокладок (для використання на моделі VW Tiguan)

#braking_kolods

Увага: гальмівні прокладки завжди замінюють на набір. 4 ПК. (по два з кожного боку).

Нижче. видалення та встановлення гальмівного диска та гальмівних колодок з лівого боку. Видалення та встановлення з правого боку виконуються подібним чином.

Видалення

По.перше, перевірте рівень гальмівної рідини в резервуарі основного гальмівного циліндра. Якщо він знаходиться на позначці “максимум” або підходить до неї, викачайте частину рідини з бака. В іншому випадку він виливає край при встановленні нових прокладок.

Послабте колесні болти. Підніміть задню частину машини з гніздом, встановіть підставки або підніміть машину на підйомник. Зніміть болти колеса і вийміть заднє колесо.

Ми очищаємо гальмівний механізм від пилу та бруду щіткою щіткою.

Ми беремо поршень у початкове положення (мийка) за допомогою тестера (програма). Ми беремо ноутбук і вибираємо наступне: 53 Блок → Основні параметри 04 → Виберіть групу 007 “Відкрийте заднє паркування (попередня зміна/ремонт PAD)” → JMP Виконайте. Подушки розлучилися (ви можете змінити). Під час цієї процедури буде почутий звук електродвигуна. Завершення цієї процедури стане індикатором засмаги в комбінації інструментів.

Примітка. Під час встановлення поршнів у початковому положенні ми стежимо за рівнем гальмівної рідини в резервуарі.

13 ключа знімають кріпильні болти гальмівного супорта, тримаючи 15 направляючих пальців шестикутником з ключем до 15.

Після того, як болти відкрутять, ми їх витягуємо.

а потім від’єднайте гальмівний супорт від дужки власника.

Вийміть гальмівний супортер і призупиніть його, використовуючи відповідний густий дріт позаду елемента підвіски.

Увага: гальмівний супортер повинен бути підвішений на міцний металевий дріт або щось подібне, кожного разу, коли він видаляється з кріплення, а гнучкий гальмівний шланг залишатиметься з цим підключеним. У разі неповноцінної цієї вимоги вага суппорт матиме вагу суппорт на гнучкому гальмовому шлангу, що може призвести до пошкодження шланга, а потім до витоку гальмівної рідини.

Подайте викрутку, а потім вийміть внутрішні та зовнішні гальмівні прокладки. Ми видаляємо старі гальмівні прокладки у відходах.

Вийміть пружинні тарілки гальмівних прокладок.

Ми застосовуємо проникаючу композицію (тип WD-40) до болтів кріплення тримача гальмівного супорта. Потім ключ з 12-гарнетом для 14 послаблює затягування двох болтів кріплення тримача кронштейна гальмівного супорта.

Зніміть болти і вийміть кронштейн для тримача.

і вийміть гальмівний диск. Видаліть диска диска.

Примітка. Якщо диск “чіплявся”, трохи підтримуйте його молотком, як показано нижче, щоб збити з сидіння на концентраторі.

Встановлення

Ми ретельно очищаємо метал і наждачний папір пилом, брудом та іржею, місцем посадки гальмівного диска на концентраторі.

а також сидіння пружинних прокладок гальмівних колодок на кронштейні гальмівного супорта.

Ми знежираємо центр, кронштейн власника, а також новий гальмівний диск.

Ми застосовуємо спеціальну високотемпературну мастило для гальм на кронштейні гальмівного супорта до тих місць, де будуть зв’язуватися з гальмівними колодками з тримачем гальмівних колодок (див. Фото нижче).

Ми натискаємо на завантаження та видаляємо направляючі пальці з кронштейна тримача.

Ми видаляємо стару мастило, перевіряємо пильні пильність (якщо необхідно, замініть його на нові), застосовуйте нову мастило високої температури для гальм.

Примітка. Щоб бути обережним, щоб не застосовувати занадто багато змащування, інакше надлишок мастила можна вичавити і потрапити на внутрішню поверхню гальмівних прокладок і диска, що призведе до погіршення ефективності гальмування.

і встановіть провідні пальці в обсязі власника на місці.

Встановіть на концентраторі новий гальмівний диск і зафіксуйте його гвинтом.

Ми застосовуємо різьбовий затискач на нитці болтів кронштейна (наприклад, лектит 243).

Встановіть тримач гальмівного гальмівного супорта і накрутіть кріпильні болти. Потім ми затягуємо ці болти ключем.

Використовуючи пристрій для затримки поршнів, ми повністю натискаємо на поршень у гальмівний супорт.

Примітка. При натисканні поршня ми стежимо за рівнем гальмівної рідини в резервуарі.

Встановіть гальмівні колодки на кронштейні.

Ми застосовуємо спеціальні високотемпературні мастило для гальм для нових гальмівних прокладок до тих місць, де вони контактують з гальмівним суппортом, кронштейном та тарілками.

Ми вставляємо гальмівні колодки в кронштейн власника.

Увага: На поверхні гальмівних прокладок та гальмівного диска не повинно бути слідів олії та фарби.

Встановіть гальмівний супорт на кронштейн.

Вставте і накрутіть кріпильні болти гальмівного супорта.

13 ключ нарешті затягніть кріпильні болти гальмівного супорта, тримаючи 15 провідних пальців шестикутником ключем до 15.

Так само ми змінюємо гальмівні прокладки з іншого боку.

Кілька разів ми натискаємо на педаль гальма кілька разів, щоб гальмівні колодки займали його робоче положення.

Ми висунули поршень до вихідної позиції за допомогою тестера (програма). Вибір: 53 Блок → Основні параметри 04 → Виберіть групу 006 “Закрийте заднє паркування гальмо (після зміни/ремонту майданчика)” → jmm execute. Гальмівні колодки зійшли (привезені на диск). Під час цієї процедури також буде почутий звук електродвигуна. Після цієї процедури індикатор паркувального гальма в комбінації інструментів повинен згасати.

Після номінації поршня за допомогою тестера необхідно також виконувати основну установку (адаптацію) гальмівної системи. Для цього виберіть: 53 Блок → Основні параметри 04 → Виберіть групу 010 «Тест функціонального паркування» → Клацніть Ідеально. Подушки адаптовані.

Встановіть колеса і опустіть машину на землю.

Перевірте і, якщо потрібно, відновити рівень гальмівної рідини в резервуарі для розширення. Скрутити кришку бака.

До відома

Гальмівні прокладки повинні бути змінені беззаконними на весь мост, інакше в гальмуванні може відбутися. Це нехтування може привести машину до листя в кулуарах або на зустрічній смузі на аварійній зупинці.

Заміну прокладок слід сприймати серйозно. Якщо ви сумніваєтесь у тому, що можете зробити все правильно, кращі фахівці з контакту в службі автомобіля. Нормальна робота системи гальмівних автомобілів стане гарантією безпеки для власника автомобіля, її пасажирів та пішоходів.

Порядок роботи

Технологія заміни задніх гальмівних колодок Volkswagen Tiguan

Tiguan використовує електронний ручний хід, тому ми змінюємо прокладки відповідно до алгоритму:

 • Підніміть машину, демонтуйте колесо задньої вісь;
 • Ми з’єднуємо діагностичний сканер, перетворюємо ручний гальмо в режим обслуговування (розведіть колодки);
 • Ми повертаємо болти з задньої частини диска, знімаємо суппорт;
 • Ми виймаємо паростки та прокладки, очищаємо деталі механізму;
 • Встановіть у кронштейні новий набір прокладок;
 • Натисніть поршень у суппорт із спеціальним пристроєм;
 • Ми проводимо зворотну збірку, використовуючи нові супорти зі блокуванням нитки;
 • Ми проводимо процедуру за другим механізмом гальм;
 • Ми повертаємо ручний хід до звичайного режиму роботи зі сканером (зменшуйте прокладки);
 • Перевірте функціонування гальм.

Ми замінюємо задні гальмівні прокладки на Tiguan Volkswagen відповідно до заводських технологій, використовуємо професійне обладнання, допомагають у виборі компонентів. Ми підтверджуємо якість послуг з тривалими гарантіями.

Зателефонуйте та приходьте до технічного обслуговування до найближчого технічного центру. контакти та адреси представлені на карті.

Ціни на заміну задніх гальмівних колодків Volkswagen Tiguan

Абсолютно всі наші постійні клієнти цінують конкурентоспроможну ціну та високоякісну роботу.

Зупинившись на цій марці автомобілів, ми вивчали її, як ніхто інший, жодна дрібниця не ховається від нас.

Ваш автомобіль, незалежно від того, який ремонт потрібен.

Дилери пропонують дорогу заміну вузла? Ми ремонтуємо будь.які вузли Volkswagen. Не витрачайте гроші марно, де цього можна уникнути.

Наявність основних витратних матеріалів у послугах або доставка зі складу протягом 1 години.

Заміна переднього гальмівного диска та гальмівних прокладок (для використання на моделі VW Tiguan)

#braking_kolods

Увага: гальмівні прокладки завжди замінюють на набір. 4 ПК. (по два з кожного боку).

ПРИМІТКА. Видалення та встановлення з правого боку виконуються подібним чином.

Видалення

По.перше, перевірте рівень гальмівної рідини в резервуарі основного гальмівного циліндра. Якщо він знаходиться на позначці “максимум” або підходить до неї, викачайте частину рідини з бака. В іншому випадку він виливає край при встановленні нових прокладок.

Послабте колесні болти. Підніміть передню частину машини з гніздом, встановіть підставки або підніміть машину на підйомник. Зніміть болти колеса і вийміть переднє колесо.

Залежно від того, на якій стороні ми змінюємо гальмівний диск і колодки, ми повертаємо кермо, поки воно не зупиниться праворуч або ліворуч. У нашому випадку. Зліва. Також з пензлем на металі ми очищаємо гальмівний механізм пилу та бруду.

Покладіть з викруткою, а потім вийміть пружину, що тримається, з гальмівного суппорта, при цьому тримаючи пружину вільною рукою.

Покладіть замок з невеликою викруткою та відключіть електричний роз’єм датчика зносу гальмівної накладки.

Використовуючи плоску викрутку, проріжте її, а потім вийміть захисні ковпачки двох направляючих пальців гальмівного супорта.

Ми вимикаємо ключ шестикутником на 7, а потім видаляємо два направляючі пальці з гальмівного суппорт.

Ми штовхаємо гальмівний суппортер з плоскою викруткою зверху та внизу та від’єднаємо його від кронштейна тримача.

Вийміть збірку гальмівного супорта із внутрішнім блок гальм. Ми видаляємо внутрішній блок і призупинивши суппорт, використовуючи відповідний густий дріт за допомогою підвісного елемента.

Увага: гальмівний супортер повинен бути підвішений на міцний металевий дріт або щось подібне, кожного разу, коли він видаляється з кріплення, а гнучкий гальмівний шланг залишатиметься з цим підключеним. У разі невдачі виконати цю вимогу вага суппорт матиме вагу суппорт на гнучкому гальмівному шлангу, що може призвести до пошкодження шланга, а потім до витоку гальмівної рідини.

Ми видаляємо зовнішній гальмівний блок з кронштейна кронштейна гальма. Ми видаляємо старі гальмівні прокладки у відходах.

Ми застосовуємо проникаючу композицію (тип WD-40) до болтів кріплення тримача гальмівного супорта. Потім ключ з головою 21 послаблює затягування двох болтів кріплення тримача гальмівного супорта.

Зніміть болти і вийміть кронштейн для тримача.

і вийміть гальмівний диск. Видаліть диска диска.

Примітка. Якщо диск “чіплявся”, трохи підтримуйте його молотком, як показано нижче, щоб збити з сидіння на концентраторі.

Встановлення

Ми ретельно очищаємо метал і наждачний папір пилом, брудом та іржею, місцем посадки гальмівного диска на концентраторі.

Сидіння гальмівних накладок на гальмовому гальпі гальмівного супорта.

Ми знежираємо центр, кронштейн власника, а також новий гальмівний диск.

Ми застосовуємо спеціальну високотемпературу мастила для гальм на кронштейні гальмівного супорта до тих місць, де контактуватимуть гальмівні колодки з кронштейном (див. Фото нижче).

Встановіть на концентраторі новий гальмівний диск і зафіксуйте його гвинтом.

Ми застосовуємо різьбовий затискач на нитці болтів кронштейна (наприклад, лектит 243).

Встановіть тримач гальмівного гальмівного супорта і накрутіть кріпильні болти. Потім ми затягуємо ці болти ключем.

Використовуючи пристрій для затяжних поршнів або будь.якого іншого інструменту, наприклад, підходящий клавішу розлучення підходить, ми повністю натискаємо на поршень у гальмівний супорт.

Коли поршень натиснуть, ми стежимо за рівнем гальмівної рідини в резервуарі.

Ми застосовуємо спеціальну високотемпературу мастила для гальм до нового зовнішнього гальмівного блоку до тих місць, де він буде контактувати з гальмівним суппортом та кронштейном.

Вставте зовнішній блок гальм у кронштейн тримача.

Увага: На поверхні гальмівних прокладок та гальмівного диска не повинно бути слідів олії та фарби.

Ми застосовуємо спеціальну високотемпературу мастила для гальм до нового внутрішнього гальмівного блоку до тих місць, де він буде контактувати з гальмівним суппортом, поршнем та дужкою.

Ми очищаємо метал і іржу від гальмівних колодків у гальмівному супорті щіткою або файлом (робіть це обережно, щоб не пошкодити черевик циліндра).

Вставте внутрішній блок гальм у поршень гальмівного супорта.

Встановіть збірку гальмівного супорта за допомогою блоку на тримачі кронштейна.

Підключіть електричний роз’єм датчика зносу гальмівної накладки.

Ми застосовуємо високотемпературу мастила для гальм до направляючих пальців гальмівного супорта.

Вставте та затягніть направляючі пальці гальмівного супорта. Встановіть захисні ковпачки пальців на місці.

Використовуючи викрутку, обережно встановіть пружину, що тримається, на гальмівному супорті.

Так само ми змінюємо гальмівні прокладки з іншого боку.

Встановіть колесо і опустіть машину на землю.

Кілька разів ми натискаємо на педаль гальма кілька разів, щоб гальмівні колодки займали його робоче положення.

Перевірте і, якщо потрібно, відновити рівень гальмівної рідини в резервуарі для розширення. Скрутити кришку бака.

Ми здійснюємо пробну поїздку і робимо кілька гальмування, щоб видалити будь.які сторонні частинки з робочих поверхонь та забезпечити виробництво гальмівних прокладок.

Як перестати забути ручний хід

Запам’ятайте свої щоденні завдання. Це те, що ви робите раз на день щодня. Прибирання зубів, вправи, вправи, сніданок, ручний гальмо, поїздка на роботу тощо. Ви побачите, що розпорядок дня найпростіше спостерігати.

гальмівних, tiguan, електричним, принцип

Видалення ручного ручка. це звичка, яка завжди повинна бути присутня. Зробіть це перш за все, сідаючи в машині.

Як вирішити проблему

гальмівних, tiguan, електричним, принцип

Щоб визначити точну причину, краще викликати механік автомобіля. Але якщо у вас є гараж з ямою і, принаймні, якийсь досвід, вам слід спробувати вирішити проблему самостійно, і в той же час заощадити гроші.

Само.реалізм ручного механічного гальма

Найперше, що стосується механічного зриву. це по черзі розбирати задні колеса. Якщо є набір клавіш та інших інструментів для автомобіліста, то ви можете почати.

 • Видаліть захисні ковпачки, якщо вони доступні. Посилити машину з одного боку, покладіть пробки під передні колеса.
 • По черзі оберніть колісні болти, вийміть диск за допомогою шини.
 • Візьміть барабан з протилежної сторони вручну і потягніть. Якщо його не знімають, тоді прикріпіть дошку на задній частині і натисніть крізь її молотком на барабані. Коли він стає мобільним, видаліть.
 • Огляньте гальмівні колодки, пружину, місце кріплення гачка кабельного гальма.
 • Вручну перемістіть прокладки, потягніть кабель, тобто розробити деталі вручну.
 • Якщо бруд увійде між деталями, очистіть його. Якщо прокладки зношені, підкладка стерта або навіть відлущена, то вам потрібно замінити їх новим.
 • Огляньте сам кабель ручного рукоятки, спробуйте налаштувати. Якщо це виглядає іржаво, і попередні маніпуляції з блоками та пружина не допомогли, це, ймовірно, замінить кабель.
 • Після всього роботи зібберіть колесо назад.

Якщо машина довго працювала на вулиці, то суппортер, барабан або гальмівний диск, а також прокладки, ймовірно, просто «затоплені». Для того, щоб не розбирати колесо, ви можете спробувати обережно струсити машину вперед і назад, щоб відключити померлих деталей.

Як усунути заклинання ручного ручного мороза

Якщо ручний хід заклинив через крижані частини, то вам потрібно їх зігріти. Краще відмовитись вилити гарячу воду, яку практикують багато водіїв.

Контакт крижаного металу з окропом з високою ймовірністю призведе до тріщин.

Для безпечного розморожування є такі шляхи:

Але різко плекати ручний хід, щоб спробувати зламати лід таким чином, не рекомендується.

Задня парковка гальмівний двигун

Стоп

Олександр Павлович, ваша машина як? Воно замерзло на морозі, відпускає відлигу? Якщо так, то привід все ще робітник, розбирайте (конструкторський фен і ударні молотки на шва), видаліть вологу, змастіть все. Що ви побачите)))). і !, Замініть гумове кільце (написане вище), найбільша проблема полягає в тому. Загалом, не ясно, звідки походить вода (волога)? Imho, все ще складання пластівців. Так, для змащування я використовував нашу (досить дорогу) мастило (білу). Це здається для супортів. від мінус 50 до великого плюс)))

Сааб-Ва

Зацікавлений

Стоп

Посилання не працює в сафарі (лише для мене?

UPS, дякую, це заробило) Ну, ооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооби

Igor123!@#

Учасник

Олександр Павлович, ваша машина як? Воно замерзло на морозі, відпускає відлигу? Якщо так, то привід все ще робітник, розбирайте (конструкторський фен і ударні молотки на шва), видаліть вологу, змастіть все. Що ви побачите)))). і !, Замініть гумове кільце (написане вище), найбільша проблема полягає в тому. Загалом, не ясно, звідки походить вода (волога)? Imho, все ще складання пластівців. Так, для змащування я використовував нашу (досить дорогу) мастило (білу). Це здається для супортів. від мінус 50 до великого плюс)))

Привіт, для кожного пожежника, поспішайте про зв’язок з Алі. Дякую

Видалення та встановлення паркувального гальма шасі. Гальмівна система. Volkswagen Tiguan 1

Інструкції: Перш ніж відключити роз’єм, вимкніть запалювання і зачекайте щонайменше 30 секунд.

Від’єднайте з’єднувач.1- від паркувального гальмівного електричного двигуна.

Щоб відкрути обидва тог.болти.Стрілки стрілки на паркувальному гальмі. Вийміть електродвигун для паркування з гальмівного штангенциркуля. Зніміть ущільнювальне кільце.

У той же час необхідно забезпечити, щоб кільцева паз з ущільнювального кільця та спітнільні поверхні паркувального гальмівного електродвигуна не пошкоджені. Очистіть кільцеву канавку та здобич поверхні електродвигуна для паркування.

Електромеханічне паркування гальмо (EPB) VW Tiguan (5N), служба задніх гальмівних прокладок

Автомобіль VW Tiguan включає електромеханічне паркувальне гальмо (EPB) з планетарною коробкою передач.

Електромеханічне парковане гальмування виконує такі функції:

 • тримаючи машину на місці під час паркування;
 • аварійне гальмування під час керування автомобілем;
 • Тримаючи машину, коли його торкається підйом.

Ключ від електромеханічного паркувального гальма позначається символом “P” (у колі кронштейнів, обмежених з боків) і розташований на центральній консолі поруч із клавішею “Автоматичний утримування”.

Ключ автоматичного утримування. Автоматичне утримання розташоване на тій же панелі, що і клавіша гальмівного паркування дозволяє автоматично включати паркувальне гальмо на кожній зупинці, що значно полегшує пробки, особливо для драйверів автомобілів з автоматичними пунктами пропуску. У цьому випадку педаль гальма не може бути утримується і негайно звільнити її, не перемикаючи машину на розміщення n або p.

Система EPB встановлена ​​на задніх колесах автомобіля.

Електромеханічне паркування включає

Система використовує стандартні механізми гальм, конструктивні зміни вносяться на робочі циліндри.

Кодування

Під час заміни блоку управління електромеханічним паркувальним гальмом необхідно зберегти повну автоматичну сканування VCDS перед ремонтними роботами. В іншому випадку дані будуть втрачені

Кодування модуля ABS під час заміни модуля для паркування.

Наявність запису кодування модуля ABS дозволяє переробити модуль ABS.

 • 0000056 = Паркінг-гальмо без автоматичного затримок (решта світу / PR-UH1)
 • 0000057 = Паркінг-гальмо з автоматичним утриманням (решта світу / PR-UH2)

Деталі та вузли електромеханічного паркувального гальма

гальмівних, tiguan, електричним, принцип

 • Ключ від електромеханічного паркування гальма.E538-
 • Управління лампою електромеханічного паркування гальма.K213-
 • Ключ від автоматичного утримання.E540-
 • Автомобільне управління лампою.K237-
 • Сигнальна лампа електромеханічного паркування.K214-
 • Лампа управління гальмами.K118-
 • Звуковий сигнал
 • Електромеханічний блок управління гальмуванням.Блок датчиків J540 та ESP.G419-
 • Ущільнювальне кільце
 • Виконавчий електродвигун, правда.V283-
 • Гвинт з внутрішнім Torx, 12 нм
 • Виконавчий електродвигун, зліва.V282-

гальмівних, tiguan, електричним, принцип

Видалення та встановлення блоку управління електромеханічним паркуванням.J540

Електромеханічний блок управління гальмуванням.Блок датчиків J540 та ESP.G419- встановлений в одному випадку під центральною консоллю (3AA 907 801 G, 3AA 907 801 H).

Після заміни блоку управління електромеханічним паркуванням.J540 з блоком датчиків ESP.G419- необхідно кодувати блок управління ABS.J104- і виконайте базову установку “гальмівної системи” (електромеханічне паркування).

Сильні вібрації (наприклад, падіння, удар) можуть відкликати блок датчиків ESP.G419-. Потім датчики датчиків ESP.G419- вже непридатний для подальшого використання.

 • Зніміть центральну консоль
 • Відкрутіть три горіхи.Стрілки-
 • Від’єднайте з’єднувач.1- від блоку управління електромеханічним паркуванням.J540-
 • Витяг електромеханічного блоку управління гальмуванням.J540-
 • Установка проводиться у зворотному порядку

При встановленні блоку управління електромеханічним паркуванням.J540- необхідно забезпечити правильне положення на кронштейні, виключаючи появу внутрішніх напружень.

Встановити блок управління електромеханічним паркуванням.J540-, вражаючи його на сидіння з горіхами кріплення.

 • Затягніть кріпильні горіхи на мить 9 нм
 • Зверніться до блоку управління.J104- Використання тестера → тестер у режимі управління несправностями

У цьому випадку необхідно зробити базову установку датчика кута обертання керма.G85-, поперечний датчик прискорення.G200-, датчик тиску в гальмівній системі.G201- та датчик поздовжнього прискорення.G251-.

Підключіть тестер.VAS 5051 (VCDS)- і виберіть Налаштування блоку 53

Видалення та встановлення електродвигуна для паркування

Необхідні спеціальні пристрої, контрольні та вимірювальні пристрої, а також допоміжні засоби

Перш ніж відключити роз’єм, вимкніть запалювання і зачекайте принаймні 30 секунд.

 • Скрутити обидва болти Torx.Стрілки стрілки на паркувальному гальмі
 • Вийміть електродвигун для паркування з гальмівного штангенциркуля
 • Зніміть ущільнювальне кільце

У той же час необхідно забезпечити, щоб кільцева паз з ущільнювального кільця та спітнільні поверхні паркувального гальмівного електродвигуна не пошкоджені.

Заміна задніх прокладок електронним рукояткою

Всім привіт. Я хотів би сказати, як вирішити проблему заміни задніх прокладок електричною сумочкою, якщо під рукою немає комп’ютера.

І тут виникає проблема нових прокладок набагато товстіші, ніж старі, тому необхідно притиснути поршень всередину супорта, але оскільки у нас є електричний ручний гальмо, коли видаляєте з ручної гвинта (кілька мм), тим самим звільняючи прокладки. І тому натисніть на поршень, щоб нові колодки не працювали. Поршень спирається на каток.Я вирішив цю проблему просто.

З іншого боку, аналогічно.Я хотів би зазначити, що після заміни прокладки ми запускаємо машину, увімкнемо рукоятку і після того, як стебло перестане обертатися, вимкніть його. Ні помилок, ні адаптації ручної роботи, вона сама адаптована при першому включенні.Я це вже робив уже 2 рази. Немає васі, але я не хочу турбувати свого друга від дрібниць.Подушки були встановлені Brembo. 1600.

спасибі за увагу. Можливо, хтось стане в нагоді.

Причіп під час заміни задніх гальмівних прокладок. Для електричного світла!Після діагнозу. де мені порадили змінити задні прокладки, я вирішив це зрозуміти.Він купив їх самі.

Я не міг протистояти, розкладав коробку для прекрасної фотографії.

Я знайшов у Boris86 деякий час тому однією з рідкісних тем для заміни задніх гальмівних прокладок у машині електронним гальмом.

На поршні чітко видно два канавки (фото автора)) видно)

І так, озброївшись знаннями, я пішов зняти штангенциркулі та змінити прокладки.Так, його там не було.Поршень з трьома канавками. З трьома, Карл!

А набір вже з 21.го предмета для витонченості поршня взагалі не допомогла ((((

На малюнку з Ecist для запасних частин TRW BHN1103EAVIDEN поршня з трьома канавками. Завдяки SASHA1304 за підказку на основі його допису про обслуговування задніх гальм

Зрештою, все накрутило назад і пішов на сідло. Я намагався розчавити позивачі, спробував ключ від шліфувальної машини, ніфіги.

У всіх нормальних людей є поршень з двома, і у мене три канавки.

Колеги, як бути і як утопити цей хитрий поршень?

ОДНА: Дякую Galaxy2011 за алгоритм, що включає режим обслуговування електронного ручного руху!Від Ford Etis “Активація сервісного режиму.Замінити прокладки електричним рукояткою

Зверніться до процедури: Заходи безпеки для роботи з гальмівною системою (100-00 Загальна інформація, опис та принцип дії).Відпустіть електронне паркувальне гальмо.

Перерніть замок запалювання в положення II.Повністю вичавити педаль прискорювача і утримуйте її притиснуто.Натисніть і утримуйте натискання комутатора для паркування.Перенесіть перемикач запалювання в положення 0.Перерніть перемикач запалювання в положення II протягом п’яти секунд після дій. чотири.Зачекайте повного випуску EPB.Перенесіть перемикач запалювання в положення 0.Нехай педаль прискорювача.Відпустіть перемикач паркувального гальма.

Перерніть замок запалювання в положення II.Повністю вичавити педаль прискорювача і утримуйте її притиснуто.Підніміть і утримуйте вимикач для паркування вгорі.Перенесіть перемикач запалювання в положення 0.Перерніть перемикач запалювання в положення II протягом п’яти секунд після дій. чотири.Зачекайте повної активації EPB.Перенесіть перемикач запалювання в положення 0.Нехай педаль прискорювача.Відпустіть перемикач паркувального гальма.”

Я також знайшов підходящий ублюдок для поршня.Встановіть роботу «Набір адаптерів для підйому поршня гальмівного циліндра, 35 суб’єктів.”820035

Запчастини: Brembo P24078-REAR-REAR BRAKE для машин з електронним ручним гальмом Ford Galaxy 06, Ford S-Max 06, Volvo S80 II 06, Volvo V70 II 00, Volvo XC70 II 07 Flace 82021-A SET для темпів гальма поршня

Скільки разів я чув, що після заміни задніх прокладок, якщо є електронний спосіб, він починає працювати неправильно, і на панелі з’являється помилка.Щоб уникнути цієї ситуації, було вирішено зробити все самостійно. Дивлячись вперед, я скажу, що я все добре і правильно. Але в порядку він змінив колодки через те, що їхній знос, як виявилося, був нагородою, ще більше. Під час гальмування почав з’являтися характерний звук тертя металу на металі. У цьому випадку гальмівний диск приймається цим типом.

Але я мушу сказати, що ручний ручний ручний ручний рукотворник ідеально зберігався. І якість гальмування не викликала занепокоєння (саме тому він досяг цього).Взагалі, послідовність дій полягає в такій:. Ми починаємо машину. замочувати (це необхідно для того, щоб згодом видалити з ручної роботи, і це можна зробити на потопленому автомобілі лише через короткий час після зупинки двигуна). Покладіть на трансмісію. зняти ручний ручний ручний, починає клянутися, напишіть на панелі, що ручний хід видаляється. Після цього ми переходимо до основних дій.Вийміть супорт, вийміть старі колодки.