Volkswagen Polo Заміна кондиціонування повітряного контролю. Незалежне демонтаж…

Заміна кондиціонера на клімат.контроль | Клуб Volkswagen Polo Sedan

Кожен варіант має власну кліматичну установку з керуванням вручну та панель управління кліматом з керуванням вручну та електричними накопичувачами абсолютно новими.

Вибір режиму потоку повітря оберніть правий регулятор праворуч або ліворуч.

Радіатор розміщується в пластиковому кожух кліматичного блоку, встановленого під центральною частиною приладової панелі. Система управління…

volkswagen, polo, кондиціонування, повітряного, контроль

Нам потрібен той із безкоштовними місцями.

volkswagen, polo, кондиціонування, повітряного, контроль

Підсвічування кнопок освітлюється з усією підсвічуванням і на однаковій яскравості. Рис режиму розподілу повітря.

Кабель підключений до регулятора, який керує ступенем управління температурою в модулі встановлення клімату. Щоб розпізнати встановлену температуру на панелі управління, додатково встановлюється потенціометр. Центральний демпфер, відтінок краватки та демпфера тканини переміщуються правим поворотним регулятором регулятора повітряних потоків за допомогою обертового кабелю. Переміщення цієї демпфера відбувається за допомогою електричного приводу.

Clabronic має функцію самодіагностики та електромагнітне з’єднання з внутрішньою регуляцією.

Седан

Панель управління кліматроном зазнав деяких змін: компресор встановлюється на блоці циліндрів двигуна і обертається клінічним поясом. Компресор забезпечує компресор холодоагенту в системі.

Вал компресора встановлюється в передній кришці алюмінію корпусу на підшипниках і ущільнюється збоку від приводу легеневого. Шків приводу компресора встановлюється на дворазовому кульовому підшипнику, і двигун постійно крутиться.

Крутний момент передається з шківа до валу компресора через керований диск. Основна схема холодоагенту в системі кондиціонування: але під час роботи кондиціонера може виникнути наступні несправності компресора. Якщо, коли кондиціонер кондиціонування вимикається під час обертання, сторонні люди розгортаються, запах Гері прогрівається або з’являється, то його підшипник, ймовірно, почав руйнуватися.

У цьому випадку необхідно замінити підшипник. У деяких вдосконалених випадках може знадобитися замінити вузол зчеплення компресора або його компоненти. Якщо клацання не чути після включення кондиціонера, то можливі наступні проблеми: якщо з’єднання обертається легко та вільно, але при включенні кондиціонера явно чути сторонні шуми або навіть зупиняють двигун, то, швидше за все, ймовірно компресор заклинив.

Внутрішня насосна частина компресора не підлягає ремонту. Або звичайні хлопці з кліматичним контролем, як варіант. Якщо у вас немає жодного з перерахованих вище, я не буду працювати через ці шпильки через ці шпильки.

volkswagen, polo, кондиціонування, повітряного, контроль

Ми підключаємось до розриву. ми не беремо старі шпильки, не вирізаємо дріт. Досліджуйте дріт і втомлюйтеся. Я не перевіряв, але думаю.

Ізолят, я застосував для цього, це синій ізолет.

Ми перевіряємо, якщо це не працює. спробуйте змінити контакти, нічого не турбуватися, якщо ви їх заплутаєте в місцях. вони не є силою, вони сигналізують.

Вмикається з запалюванням і вимикається, коли ми виймаємо ключ.

Підсвічування кнопок освітлюється з усією підсвічуванням і на однаковій яскравості. Екран застряг при включенні кнопок. Режим увімкнення та вимкнення компресора кондиціонера, якщо немає потреби в охолодженні або зливному повітрі, вимкніть компресор кондиціонера найбільша економія палива.

Рекомендації щодо використання кліматичного контролю у автомобілях Volkswagen

Якщо вони знесені, то вони підлягають заміні. Поло седан для компресора забезпечує аварійний клапан.

volkswagen, polo, кондиціонування, повітряного, контроль

Когда двевневіе внасітельно Прев. Починаючи з року, багато автомобільних проблем автомобілів почали встановлювати кліматичний контроль над власною розробкою-кліматеронікою.

Слід мати на увазі, що в їх дизайні немає основних відмінностей, однак ми дамо описи для обох кліматичних поглядів.

Клімат.контроль Volkswagen Polo

Виробник рекомендує ретельно вивчати контрольні пристрої кліматичної системи, оскільки безпека дороги залежить не лише від свердловини водія, але і від стану склянки автомобіля. Методи очищення їх з притулку повинні знати кожного ентузіаста автомобіля. Ми почнемо вивчати клімат.контроль кулі Volkswagen з клавішами, розташованими на блоці управління: керування кліматом клімату на Volkswagen Polo відображає наступну інформацію у вигляді ікон або буквено.цифрових комбінацій: Автоматичне режим функціонування кліматичних марок Можна змінити всі клавіші управління.

Зміна режиму дозволяється, якщо водій або пасажири віддають перевагу іншим параметам мікрокліматизації. Для підтримки температури, визначеної користувачем, клімат.контроль використовує датчики, з якими швидкості обертання привабливого вентилятора та розподілу змішування холодного та гарячого повітря регулюються.

Проблеми, що виникають під час операції

Незалежно від того, скільки позитивних відгуків вони говорять про систему, але, як і вся методика, вона характеризується зривами та несправністю. Коли якась функція не працює, вам потрібно діагностувати та виправити поломку. Вирізняється кілька типових причин, в яких проблеми роботи з контролем контролю в Volkswagen Polo:

 • Схема циркуляції теплоносія через систему є основним завданням компресора. З повноцінною роботою клацання чути під час включення кондиціонера. Когда появлятеця ибрація іли Муфта ннаїнтт. Якщо клацання не було, можливо, рідина просочилася, датчик тиску зламався або стався замок компресора.
 • Корозія радіатора. Я рекомендую прибирати його хоча б раз на рік. Очищення слід проводити ретельно, щоб не пошкодити ребра конструкції. На жаль, навіть ретельні відносини з миттям не можуть запобігти корозії. Через кілька років починають з’являтися маленькі дірки. Полетівши їх, в іншому місці утворюються нові.
 • Охолодження забруднення рідини пилом та грязю. Процес відбувається через взаємодію гранул силікагелю з картриджем. При ремонті кондиціонера фільтр повинен бути змінений.

Рекомендації щодо використання кліматичного контролю у автомобілях Volkswagen

Навіть на світанку епохи автомобільної промисловості було помічено, що безпека дорожнього руху безпосередньо залежить від того, наскільки комфортно керувати транспортним засобом.

Тому, поряд із вдосконаленням оперативних характеристик автомобілів, багато уваги приділяли створенню найбільш сприятливих умов водіння для водія.

З часом стандарти безпеки почали зростати, а досягнення в галузі мікроелектроніки дали можливість здійснити якісний перехід від звичайної вентиляційної системи до кондиціонера автомобіля, а потім до кліматичного контролю.

Інструкції щодо використання клімату контролю у Volkswagen Cars.

Трохи теорія

Інтелектуальна система, яка забезпечує багатозон.створення ідеального мікроклімату, створює умови для ефективного змішування потоків холодного та гарячого повітря, утворених кондиціонуванням та плитою відповідно, щоб отримати температуру, що відповідає параметрам на виході. А оскільки це, перш за все, про охолодження, коли вулиця знаходиться на вулиці на 25 ° С, основна ланка кліматичної системи стає кондиціонерною кондиціонером.

Принцип його дії базується на процесах переходу речовини від одного сукупного стану в інший. У сучасних холодильниках Freon використовується як холодоагент, фізичні характеристики яких дозволяють йому переходити від газоподібних у рідкий стан і, навпаки, в умовах, оптимальних для закритого контуру.

Саме під час цих переходів вивільняється або тепло, яке виділяється назовні, або холодний закачаний у салон транспортного засобу. Використання кондиціонера виявилося гарним ділом, який дозволяє позбутися нестерпного тепла в салоні, не відкриваючи вікна в рухомому автомобілі. цей метод охолодження загрожує неприємностями для тіла.

Однак кондиціонер також має певні недоліки. при невмілому вживанні це може спричинити застуду.

Крім того, його використання вимагає постійного регулювання температури вхідного потоку повітря, оскільки під час руху з прискореннями та гальмуванням неможливо отримати стабільні показники охолодження.

Проблема була вирішена із появою кліматного контролю, який оснащений датчиками, які вимірюють температуру в салоні та на виході дефлекторів. Якщо вона не відповідає, електроніка надсилає відповідні сигнали до контрольних пристроїв, які регулюють температуру повітряної суміші в правильному напрямку.

Але лише це обмежується функціями кліматичного контролю: він знає, як висушити повітря, якщо втонуто скло автомобіля, щоб перейти в режим рециркуляції повітря, зменшення витрат на паливо, може бути відключено, якщо він знайде шкідливі речовини в композиції. І сучасні кліматичні системи здатні забезпечити окремий мікроклімат для водія та правої сторони автомобіля (двозонний клімат-контроль) та найскладніші для всіх, хто присутній у машині.

Кліматична кліматична система

Німецька автоматична стурбованість Volkswagen входить до числа лідерів глобальної автомобільної промисловості.

Найвища якість збірки, величезні розподіли, виділені для дослідницьких центрів, розумна цінова політика. ці та багато інших факторів сприяли зростанню популярності цього автомобільного бренду.

Починаючи з 1996 року, багато автомобільних проблем автомобілів почали встановлювати кліматичний контроль над власним розвитком Clitemistan.

Відразу зазначимо, що такі питання на кшталт “Використовуйте контроль клімату на Volkswagen Jetta”, “Як працює кліматичний контроль Volkswagen Polo та подібні, відповідь залежатиме від року виробництва автомобілів у 2000 році, автоматично турбота почала встановлювати кліматичні системи 2- GO Generation-2C-Climatronic. Слід мати на увазі, що в їх дизайні немає основних відмінностей, однак ми дамо описи для обох кліматичних поглядів.

Виробник рекомендує ретельно вивчати контрольні пристрої кліматичної системи, оскільки безпека дороги залежить не лише від свердловини водія, але і від стану склянки автомобіля. Методи очищення їх з притулку повинні знати кожного ентузіаста автомобіля.

Почнемо вивчати кліматичний контроль Volkswagen Ball з клавішами, розташованими на блоці управління:

 • Включення режиму, який дозволяє швидко позбутися льоду та заливання склянки;
 • Надання автоматичного режиму функціонування кліммомотриніки;
 • режим рециркуляції повітря;
 • Клавіші зменшення/збільшення обертання швидкості привабливого вентилятора (ключ 11 також можна використовувати для вимкнення кліматичного контролю);
 • Режим видування верхньої половини пасажирського відділення;
 • Режим видування нижньої половини кабіни;
 • зниження температури в салоні;
 • підвищення температури;
 • включення економічного режиму функціонування кліматронічного (відключення кондиціонування);
 • Датчики температури, які вимірюють фактичну температуру всередині транспортного засобу: A. Якщо кермо розташоване зліва, B знаходиться на автомобілях з правим рульовим колесом.

Відображає кліматична система відображає таку інформацію у вигляді піктограм або буквено.цифрових комбінацій:

 • 2. Швидкість обертання привабливого вентилятора (чим менші смуги. повільніше);
 • 3. вказівка ​​температури повітря поза транспортним засобом;
 • 4. Включення режиму видування лобового скла;
 • 5. режим рециркуляції працює;
 • 6. напрямок видування салону;
 • 7. температура повітря, встановлена ​​користувачем всередині транспортного засобу;
 • 8. Режим роботи клімату (автоматично. автоматично використовується за замовчуванням, ECON. в економічному режимі з кондиціонером, вимкнено. кліматична система вимкнена).

Заміна кондиціонування на клімат.контроль

Зокрема, якщо кліматична установка включена після довгого автомобіля, протягом декількох секунд буде здійснюватися виключно в ногах.

Така робота з кліматичним контролем забезпечує відсутність туману склянки через проникнення сирого повітря. Як тільки дренаж повітря працює, Climatronic перейде в стандартний режим роботи.

Автоматичні відхилення в більшості випадків параметри, встановлені в автоматичному режимі за замовчуванням, є оптимальними для драйвера та всіх пасажирів у транспортному засобі, незалежно від часу року.

Але в деяких випадках може знадобитися відрегулювати стандартні значення режимів роботи кліматичної системи, для яких розроблені клавіші управління. Вніс такі зміни, слід пам’ятати, що вони будуть дійсними далі, тобто з кожним кліматом установіть установку седана Volkswagen Polo, він починає працювати в автоматичному режимі з новими установками користувачів.

Візуально відстежувати поточну швидкість вентилятора може бути на дисплеї за допомогою значка 2. Натискання клавіші 1 дозволяє досягти таких результатів: кнопка 10 відповідає за вмикання режиму рециркуляції, який відображатиметься на дисплеї із Sunbathing 5.

Проект комфорту Volkswagen Polo. Встановлення кондиціонера.

Щоб вимкнути режим рециркуляції, натисніть кнопку 1. Цей режим буде корисним, якщо рух автомобіля відбувається вздовж запиленої грунтової дороги, або якщо є неприємні запахи диму, запах Гері в певній області руху назовні.

Крім того, використання режиму рециркуляції допоможе швидше та ефективніше охолонути повітря, оскільки воно циркулює закритий контур у кліматичний контроль седана Volkswagen Polo.

Застосування режиму рециркуляції накладає певні обмеження для водія та пасажирів. зокрема, в цьому випадку надзвичайно рекомендується палити, оскільки запах тютюну оселиться в вівтарі клімату, і досить тривалий час проникне в салон.

Зустрітися з ним буде надзвичайно важко. у багатьох випадках може бути простіше встановити новий випарник. Кнопка 17 відповідає за відключення кондиціонера. Працюючи в цьому режимі, клімат. контроль здійснює лише нагрівання повітря, не охолоджуючи його. Це дозволяє швидко досягти заданої температури і, якщо можливо, підтримувати її без використання кондиціонера, тобто заощадження палива.

Кнопка 1 вимикає режим ECON. Зауважте, що, працюючи в економічному режимі, контроль кліматичного контролю температури Volkswagen Polo Sedan Встановлення транспортного засобу буде рівним або вище. Можна одночасно та економно ввімкнути режими рециркуляції. для цього спочатку потрібно натиснути кнопку 10, а потім натиснути клавішу 17, щоб увімкнути режим ECON.

Ви можете насильно вимкнути клімат.контроль 11, який потрібно натиснути і утримувати до дисплея в правому куті, де слово вимкнено не з’являється на футоні. Виробник рекомендує вимкнути кліматичний потік у виняткових випадках, якщо, наприклад, виявлені несправності системи. Зауважте, що управління кліматом Volkswagen Polo управління автомобілем, оскільки інші моделі з Climotronics мають таку функцію: але якщо ви щось змінили, а потім вимкнули запалювання, ви не зможете повернутися до попередніх параметрів-їм доведеться встановити вручну, і щоб вони пам’ятали, як їх запам’ятають. не змінюйте їх, поки машина не зупиниться і запалювання вимкнено.

Багато власників автомобілів спочатку забувають клімат.контроль Volkswagen Polo Sedan встановлення цієї функції.

volkswagen, polo, кондиціонування, повітряного, контроль

2C-кліматронічний контроль клімату, основна відмінність нової версії кліматичної системи від Volkswagen-це подвійність кліматичного контролю, що призвело до змін до блоку управління пристроєм. Тому, якщо температура теплоносія перевищує допустиме значення, кондиціонер повинен бути вимкнений.

Якщо автомобіль розміщується під прямими променями сонця, то перед тим, як увімкнути кондиціонер, вам потрібно відкрити вікна та провітрувати кабіну. Щоб уникнути притулку окулярів у дощову погоду, потрібно встановити максимальну швидкість вентилятора, увімкнути кондиціонер і перенести регулятор розподілу повітря в положення регулятора температури повітря, рекомендується для нього та червоні зони.

volkswagen, polo, кондиціонування, повітряного, контроль

Після довгої парковки автомобіля в спекотну погоду на сонці, коли кондиціонер увімкнено, не спрямовуйте потік холодного повітря на лобове скло, щоб уникнути утворення тріщин.

Якщо немає потреби у використанні кондиціонера, то він повинен бути включений щомісяця протягом декількох хвилин, а навіть у зимовий період роботи під час відливу. Це клімат.контроль встановлення седана Volkswagen Polo, щоб врятувати мастило на деталях та ущільнювачах компресора, що продовжує термін служби системи кондиціонування. Автомобіль може бути оснащений системою клімату, яка автоматично контролює температуру, кількість та розподіл повітряних потоків та регулює їх залежно від умов, визначених водієм, а також погодні умови.

У цьому випадку зберігається можливість ручного контролю над системою.

volkswagen, polo, кондиціонування, повітряного, контроль

Блок управління кліматом розташований на центральній консолі панелі приладів. Автоматична кнопка Один.Час натисніть на автоматичний режим, в якому встановлена ​​температура в салоні буде підтримуватися автоматично.

Коли ви натискаєте будь.яку з кнопок клімату управління, автоматичний режим змінюється.Функція, що ввімкнена кнопкою, буде контролюватися вручну, решта функцій. автоматично. Охолодження забруднення рідини пилом та грязю. Процес відбувається через взаємодію гранул силікагелю з картриджем. При ремонті кондиціонера фільтр повинен бути змінений. Відновлення та діагностика системи для запобігання зриву набагато простіше, ніж усунення.

Лікування системи завжди починається з її діагнозу. Для того, щоб підтримувати клімат у робочому стані, вам потрібно регулярно, згідно з інструкціями, очистити фільтр і змінити рідину. Перше, що потрібно перевірити в електроніці кліматичної установки. це наявність несправностей. Коли клімат.контроль Volkswagen Polo Sedan Встановлення помилок переходить до вимірювальних блоків і перегляньте показання від 11 до 16 блоку.

Обчислені та поточні значення повинні збігатися. Якщо вони плавають, демпфера потрібно очистити або змінити. Коли температура змінюється на контроль клімату, значення клапана змінюється.

Після цього адаптуйте клімат контролю. Це відбувається протягом 30 секунд. Для його впровадження в основних параметрах потрібно вибрати 1.

Заміна кондиціонування на клімат.контроль

Зокрема, якщо кліматична установка включена після довгого автомобіля, протягом декількох секунд буде здійснюватися виключно в ногах.

Така робота з кліматичним контролем забезпечує відсутність туману склянки через проникнення сирого повітря. Як тільки дренаж повітря працює, Climatronic перейде в стандартний режим роботи.

Автоматичні відхилення в більшості випадків параметри, встановлені в автоматичному режимі за замовчуванням, є оптимальними для драйвера та всіх пасажирів у транспортному засобі, незалежно від часу року.

Але в деяких випадках може знадобитися відрегулювати стандартні значення режимів роботи кліматичної системи, для яких розроблені клавіші управління. Вніс такі зміни, слід пам’ятати, що вони будуть дійсними далі, тобто з кожним кліматом установіть установку седана Volkswagen Polo, він починає працювати в автоматичному режимі з новими установками користувачів.

Візуально відстежувати поточну швидкість вентилятора може бути на дисплеї за допомогою значка 2. Натискання клавіші 1 дозволяє досягти таких результатів: кнопка 10 відповідає за вмикання режиму рециркуляції, який відображатиметься на дисплеї із Sunbathing 5.

Проект комфорту Volkswagen Polo. Встановлення кондиціонера.

Щоб вимкнути режим рециркуляції, натисніть кнопку 1. Цей режим буде корисним, якщо рух автомобіля відбувається вздовж запиленої грунтової дороги, або якщо є неприємні запахи диму, запах Гері в певній області руху назовні.

Крім того, використання режиму рециркуляції допоможе швидше та ефективніше охолонути повітря, оскільки воно циркулює закритий контур у кліматичний контроль седана Volkswagen Polo.

Застосування режиму рециркуляції накладає певні обмеження для водія та пасажирів. зокрема, в цьому випадку надзвичайно рекомендується палити, оскільки запах тютюну оселиться в вівтарі клімату, і досить тривалий час проникне в салон.

Зустрітися з ним буде надзвичайно важко. у багатьох випадках може бути простіше встановити новий випарник. Кнопка 17 відповідає за відключення кондиціонера. Працюючи в цьому режимі, клімат. контроль здійснює лише нагрівання повітря, не охолоджуючи його. Це дозволяє швидко досягти заданої температури і, якщо можливо, підтримувати її без використання кондиціонера, тобто заощадження палива.

Кнопка 1 вимикає режим ECON. Зауважте, що, працюючи в економічному режимі, контроль кліматичного контролю температури Volkswagen Polo Sedan Встановлення транспортного засобу буде рівним або вище. Можна одночасно та економно ввімкнути режими рециркуляції. для цього спочатку потрібно натиснути кнопку 10, а потім натиснути клавішу 17, щоб увімкнути режим ECON.

Ви можете насильно вимкнути клімат.контроль 11, який потрібно натиснути і утримувати до дисплея в правому куті, де слово вимкнено не з’являється на футоні. Виробник рекомендує вимкнути кліматичний потік у виняткових випадках, якщо, наприклад, виявлені несправності системи. Зауважте, що управління кліматом Volkswagen Polo управління автомобілем, оскільки інші моделі з Climotronics мають таку функцію: але якщо ви щось змінили, а потім вимкнули запалювання, ви не зможете повернутися до попередніх параметрів-їм доведеться встановити вручну, і щоб вони пам’ятали, як їх запам’ятають. не змінюйте їх, поки машина не зупиниться і запалювання вимкнено.

Багато власників автомобілів спочатку забувають клімат.контроль Volkswagen Polo Sedan встановлення цієї функції.

volkswagen, polo, кондиціонування, повітряного, контроль

2C-кліматронічний контроль клімату, основна відмінність нової версії кліматичної системи від Volkswagen-це подвійність кліматичного контролю, що призвело до змін до блоку управління пристроєм. Тому, якщо температура теплоносія перевищує допустиме значення, кондиціонер повинен бути вимкнений.

Якщо автомобіль розміщується під прямими променями сонця, то перед тим, як увімкнути кондиціонер, вам потрібно відкрити вікна та провітрувати кабіну. Щоб уникнути притулку окулярів у дощову погоду, потрібно встановити максимальну швидкість вентилятора, увімкнути кондиціонер і перенести регулятор розподілу повітря в положення регулятора температури повітря, рекомендується для нього та червоні зони.

volkswagen, polo, кондиціонування, повітряного, контроль

Після довгої парковки автомобіля в спекотну погоду на сонці, коли кондиціонер увімкнено, не спрямовуйте потік холодного повітря на лобове скло, щоб уникнути утворення тріщин.

Якщо немає потреби у використанні кондиціонера, то він повинен бути включений щомісяця протягом декількох хвилин, а навіть у зимовий період роботи під час відливу. Це клімат.контроль встановлення седана Volkswagen Polo, щоб врятувати мастило на деталях та ущільнювачах компресора, що продовжує термін служби системи кондиціонування. Автомобіль може бути оснащений системою клімату, яка автоматично контролює температуру, кількість та розподіл повітряних потоків та регулює їх залежно від умов, визначених водієм, а також погодні умови.

У цьому випадку зберігається можливість ручного контролю над системою.

volkswagen, polo, кондиціонування, повітряного, контроль

Блок управління кліматом розташований на центральній консолі панелі приладів. Автоматична кнопка Один.Час натисніть на автоматичний режим, в якому встановлена ​​температура в салоні буде підтримуватися автоматично.

Коли ви натискаєте будь.яку з кнопок клімату управління, автоматичний режим змінюється.Функція, що ввімкнена кнопкою, буде контролюватися вручну, решта функцій. автоматично. Охолодження забруднення рідини пилом та грязю. Процес відбувається через взаємодію гранул силікагелю з картриджем. При ремонті кондиціонера фільтр повинен бути змінений. Відновлення та діагностика системи для запобігання зриву набагато простіше, ніж усунення.

Лікування системи завжди починається з її діагнозу. Для того, щоб підтримувати клімат у робочому стані, вам потрібно регулярно, згідно з інструкціями, очистити фільтр і змінити рідину. Перше, що потрібно перевірити в електроніці кліматичної установки. це наявність несправностей. Коли клімат.контроль Volkswagen Polo Sedan Встановлення помилок переходить до вимірювальних блоків і перегляньте показання від 11 до 16 блоку.

Обчислені та поточні значення повинні збігатися. Якщо вони плавають, демпфера потрібно очистити або змінити. Коли температура змінюється на контроль клімату, значення клапана змінюється.

Після цього адаптуйте клімат контролю. Це відбувається протягом 30 секунд. Для його впровадження в основних параметрах потрібно вибрати 1.

Клімат.контроль Volkswagen Polo

Я рекомендую прибирати його хоча б раз на рік. Очищення слід проводити ретельно, щоб не пошкодити ребра конструкції. На жаль, навіть ретельні відносини з миттям не можуть запобігти корозії. Через кілька років починають з’являтися маленькі дірки.

Полетівши їх, в іншому місці утворюються нові. Охолодження забруднення рідини пилом та грязю.

Процес відбувається через взаємодію, як встановити кліматичний контроль на силікагелі Volkswagen Polo з картриджем. При ремонті кондиціонера фільтр повинен бути змінений. У цьому випадку зберігається можливість ручного контролю над системою. Блок управління кліматом розташований на центральній консолі панелі приладів.

Один.час натисніть на автоматичну кнопку Як встановити кліматичний контроль на автоматичному режимі Volkswagen Polo, в якому задана температура в салоні буде автоматично підтримуватися.

Коли ви натискаєте будь.яку з кнопок клімату управління, автоматичний режим змінюється.Функція, що ввімкнена кнопкою, буде контролюватися вручну, решта функцій. автоматично.

Увімкнення та вимкнення кондиціонера здійснюється натисканням кнопки 4. За допомогою кондиціонування на дисплеї з’явиться змінного струму напису. Швидкість обертання вентилятора регулюється обертанням регулятора 1. Налаштування вентилятора відображаються на дисплеї у вигляді ударів. Для підтримки температури, визначеної користувачем, клімат.контроль використовує датчики, з якими швидкості обертання привабливого вентилятора та розподілу змішування холодного та гарячого повітря регулюються.

Кліматична система Climotronics здатна автоматично регулювати параметри експлуатації зі збільшенням інтенсивності сонячного випромінювання. для цього система передбачає встановлення відповідного датчика. Ручне коригування клімату не потрібно. Знову ж таки, зазначимо, що всі зміни в режимі роботи кліматичної системи, зроблені до тих пір з параметрами користувача.

Але є один виняток: після цього інтервалу часу режим рециркуляції стирається з пам’яті.

Переклад підрозділу кліматронічної температури в деяких країнах, наприклад, стандарти США застосовуються за допомогою одиниць вимірювань, які відрізняються від того, як встановити кліматичний контроль на Volkswagen Polo у більшості європейських країн стандарту СІ. Зокрема, температура там вимірюється в градусах Фаренгейтом.

Якщо ви, наприклад, придбали американський Volkswagen Golf 3, клімат.контроль в ньому буде налаштовано для відображення ступенів у стандартному, прийнятому в цій країні. Але це не проблема. перейти на метричну систему, достатньо натиснути клавішу 17, а потім, не відпускаючи його. на ключі 9. На дисплеї обидва температурні індикатори будуть перенесені в протилежну систему вимірювання.

Відгук також здійснюється таким же чином, перенесіть з Цельсія до Фаренгейта.

У той же час, встановлена ​​температура працюватиме в кожній кліматичній системі, тоді як водій. це не як встановити контроль клімату на Volkswagen Polo.

Важливо розуміти, що кліматичний контроль не в змозі забезпечити будь-який температурний режим-Верхні та нижчі показники температури в ньому обмежені. При визначенні значень температури граничного рівня клімату переходить у режим роботи або з максимально можливим виробництвом тепла з включенням лише печей холодного кондиціонера. Налаштування температури, тобто підтримка його на певному рівні не здійснюється.

Також не слід дивуватися, якщо в деяких випадках кліматичний не починає працювати відповідно до установок користувача. Зокрема, якщо кліматична установка включена після довгого автомобіля, протягом декількох секунд буде здійснюватися виключно в ногах.

Рекомендації щодо використання кліматичного контролю у автомобілях Volkswagen

Така робота з кліматичним контролем забезпечує відсутність туману склянки через проникнення сирого повітря. Як тільки дренаж повітря працює, Climatronic перейде в стандартний режим роботи.

Відхилення від автоматичного режиму в більшості випадків параметри, встановлені в автоматичному режимі за замовчуванням. це встановити кліматичний контроль на Volkswagen Polo для водія та всіх пасажирів у транспортному засобі, незалежно від часу року. Якщо необхідно, ви можете регулювати клімат.контроль вручну. Клімат.контроль працює лише з двигуном. Автоматичний режим основні установки для максимального комфорту: якщо це необхідно, можна встановити високу або нижчу температуру.

Ручна установка в спеціальних умовах. Після повторного запалювання кліматичного контролю знаходиться в режимі попередньо вибраного ставлення.

Якщо необхідно, встановіть режим роботи наступним чином: температура та видування встановлюються автоматично, скло розморожується і сушить якнайшвидше. Повернутися в автоматичний режим:

Інструкції з експлуатації, електричні схеми, посібники з ремонту автомобілів Volkswagen

Щоб відрегулювати положення заднього погляду дзеркал з електричним приводом регулятор розташований на підлокітнику дверей водія. Щоб відрегулювати положення лівих або правих зовнішніх дзеркал, ми перекладаємо ручку регулятора на запалювання відповідно у положення L або R. Системи повітряного кондиціонування розташовані на панелі, поширені з контролем нагрівача.

Компресор встановлюється на блоці циліндрів двигуна і обертається клінічним поясом. Компресор забезпечує компресор холодоагенту в системі.

volkswagen, polo, кондиціонування, повітряного, контроль

Вал компресора встановлюється в передній кришці алюмінію корпусу на підшипниках і ущільнюється збоку від приводу легеневого. Шків приводу компресора встановлюється на дворазовому кульовому підшипнику, і двигун постійно крутиться.

volkswagen, polo, кондиціонування, повітряного, контроль

Крутний момент передається з шківа до валу компресора через керований диск. Основна схема холодоагенту в системі кондиціонування: але під час роботи кондиціонера може виникнути наступні несправності компресора. Якщо, коли кондиціонер кондиціонування вимикається під час обертання, сторонні люди розгортаються, запах Гері прогрівається або з’являється, то його підшипник, ймовірно, почав руйнуватися.

У цьому випадку необхідно замінити підшипник.

volkswagen, polo, кондиціонування, повітряного, контроль

У деяких вдосконалених випадках може знадобитися замінити вузол зчеплення компресора або його компоненти. Щоб увімкнути режим рециркуляції повітря, натисніть кнопку Switch 5.

volkswagen, polo, кондиціонування, повітряного, контроль

У цьому випадку індикатор загоряється в кнопці. Щоб вимкнути знову, натисніть кнопку.

Седан

Режир рециркуляції повітря до припинення зовнішнього повітря до салону рекомендується використовувати, якщо необхідно, для швидкого зниження або підвищення температури повітря в салоні, а також при проїзді по запиленій місцевості або в щільному потоці руху, щоб уникнути пилу, що розвивався гази та неприємні запахи. Не рекомендується тривалий час використовувати режим рециркуляції, оскільки це може призвести до збільшення вологості повітря в кабіні та заливки окулярів.

Щоб увімкнути кондиціонер, натисніть кнопку 4 вимикача, коли двигун працює, а нагрівач увімкнено. Кабель підключений до регулятора, який керує ступенем управління температурою в модулі встановлення клімату. Щоб розпізнати встановлену температуру на панелі управління, додатково встановлюється потенціометр.

Центральний демпфер, відтінок краватки та демпфера тканини переміщуються правим поворотним регулятором регулятора повітряних потоків за допомогою обертового кабелю. Переміщення цієї демпфера відбувається за допомогою електричного приводу.

Заміна фільтрувального елемента кондиціонера

Ліворуч від конденсатора ви можете знайти блок з приймачем перетворювача. Його очищають холодоагент домішок і бруд з картриджом з кремнеземом Геллар. Якщо кондиціонер пройшов етап ремонту, то елемент фільтра потрібно замінити. В іншому випадку система почне врегулювати кислоту, яку кондиціонер піднімає зсередини.

Заміна картриджа за допомогою TORX T50 та The Puller:

 • Вийміть “мінус” з акумулятора.
 • Ми зливаємо холодоагент.
 • Ми послаблюємо обкладинку у верхній частині приймача. ключ і видаліть її.
 • Вийміть блокування кільця з вилки з м’якоті.
 • Ми викорінюємо вилку, а потім фільтр з картриджом.
 • Ми ретельно вивчаємо елемент фільтра: якщо пластик або алюміній виявляються на поверхні, це означає, що насос «полетів». У цьому випадку весь компресор підлягає заміні.
 • Ми вставляємо свіжий картридж у приймач.дрієр.
 • Використовуючи той самий знято.
 • Накрийте захисною кришкою зверху.
 • Ми перекачуємо холодоагент назад до системи.

Всі елементи кондиціонування з’єднані алюмінієвими трубопроводами, що утворюють герметичну схему. Під час ремонту пристроїв особливу увагу слід звернути на металеві секції труб. Надлишок може спровокувати поломку кондиціонера або погіршення його роботи.

Заправка холодоагенту відбувається за допомогою спеціальних клапанів високого та низького тиску. Вони розташовані на трубопроводах і покриті кришками, які заважають бруду потрапити всередину. Контроль тиску здійснюється котушками, які демонтують спеціальні знімачі.

Детальніше: Змініть задній розмір на седані Volkswagen Polo

Тиск у системі кондиціонування також спостерігає датчик, розташований у моторному відсіку на одному з трубопроводів. Якщо тиск різко збільшується, датчик починає передавати сигнал до двигуна двигуна, який негайно блокує роботу компресора.

На седані поло з системою клімат.контролю ви можете знайти датчик температури повітря в салоні. Щоб він давав правильні показання на табло, всередині встановлюється комплекс обов’язкового видування. Отвори датчиків повинні бути захищені від бруду, і ні в якому разі не можна обробляти пилососним очищувачем, оскільки останнє здатне порушити правильне функціонування пристрою.

Але не слід покладатися на дані зовнішнього датчика температури. Розташований за обшивкою радіатора, датчик легко змінює свої показання через нагрівання двигуна та тривалого простою в пробок.

Корисна функція виконує датчик сонячного світла. Він розташований на “охайному” біля лобового скла. Датчик вивчає ступінь нагрівання кабіни та ефективно перенаправляє потоки свіжого повітря до голови та ніг водія.

Нарешті, головний герой, що надає комфорт та свіжість у салоні седана поло, є холодоагентом. Freon носить індекс HFC134A (R134A). Обсяг заправки для кожного автомобіля є індивідуальним. Для Калужаніну норма. 500 грам. Невеликий об’єм спеціальної олії також наливається всередину. Важливо спостерігати за маркою холодоагенту та нафти, а не перешкоджати іншим рідинам.

Процедура рекомендується на відкритому повітрі, оскільки фреон перетворюється на газ на виході. Щоб масло не пошкоджувало важливих дочірніх вузлів, суху ганчірку можна розмістити під клапан.

Зрештою, можливо, найбільш банальною і поширеною причиною відмови кондиціонера є спалений запобіжник. Це трапляється навіть на абсолютно нових седанах поло. У такому “аварії” немає нічого страшного: достатньо піднятися в запобіжник і замінити пошкоджений елемент новим. Координати: верхній ряд, третій праворуч, зелений. Пару хвилин і. готовий: боротьба з теплом триває!

Полом.седан опалення та клімату

На машині встановлюється внутрішній обігрівач рідинного типу. Радіатор нагрівача поєднується з системою охолодження двигуна з двома шлангами, що відбуваються в моторному відділенні.

Радіатор розміщується в пластиковому кожух кліматичного блоку, встановленого під центральною частиною приладової панелі. Основні вузли нагрівача:

Для ясності він показаний з ґратами решітки коробки подачі повітря та повітря.

На автомобілях Volkswagen Polo Sedan встановлюється система кондиціонування типу компресора. Вузли нагрівача та теплообмінник випарника кондиціонера розташовані в одному блоці. Системи повітряного кондиціонування розташовані на панелі, поширені з контролем нагрівача.

Компресор встановлюється на блоці циліндрів двигуна і обертається клінічним поясом. Компресор забезпечує компресор холодоагенту в системі. Вал компресора встановлюється в передній кришці алюмінію корпусу на підшипниках і ущільнюється збоку від приводу легеневого. Шків приводу компресора встановлюється на дворазовому кульовому підшипнику, і двигун постійно крутиться. Крутний момент передається з шківа до валу компресора через керований диск.

volkswagen, polo, кондиціонування, повітряного, контроль

Якщо система справна, клацання чути під час включення кондиціонера. це відсікання диска зчеплення під впливом електромагніту входить до шківа приводу, а ротор компресора починає обертатися.

Але під час роботи кондиціонера можуть виникнути наступні несправності компресора.

Якщо, коли кондиціонер кондиціонування вимикається під час обертання, сторонні люди розгортаються, запах Гері прогрівається або з’являється, то його підшипник, ймовірно, почав руйнуватися. У цьому випадку необхідно замінити підшипник. У деяких вдосконалених випадках може знадобитися замінити вузол зчеплення компресора або його компоненти.

Полом.седан опалення та клімату

На машині встановлюється внутрішній обігрівач рідинного типу. Радіатор нагрівача поєднується з системою охолодження двигуна з двома шлангами, що відбуваються в моторному відділенні.

Радіатор розміщується в пластиковому кожух кліматичного блоку, встановленого під центральною частиною приладової панелі. Основні вузли нагрівача:

Для ясності він показаний з ґратами решітки коробки подачі повітря та повітря.

На автомобілях Volkswagen Polo Sedan встановлюється система кондиціонування типу компресора. Вузли нагрівача та теплообмінник випарника кондиціонера розташовані в одному блоці. Системи повітряного кондиціонування розташовані на панелі, поширені з контролем нагрівача.

Компресор встановлюється на блоці циліндрів двигуна і обертається клінічним поясом. Компресор забезпечує компресор холодоагенту в системі. Вал компресора встановлюється в передній кришці алюмінію корпусу на підшипниках і ущільнюється збоку від приводу легеневого. Шків приводу компресора встановлюється на дворазовому кульовому підшипнику, і двигун постійно крутиться. Крутний момент передається з шківа до валу компресора через керований диск.

volkswagen, polo, кондиціонування, повітряного, контроль

Якщо система справна, клацання чути під час включення кондиціонера. це відсікання диска зчеплення під впливом електромагніту, що входить у гачок з шківом приводу, і ротор компресора починає обертатися.

Але під час роботи кондиціонера можуть виникнути наступні несправності компресора.

Якщо, коли кондиціонер кондиціонування вимикається під час обертання, сторонні люди розгортаються, запах Гері прогрівається або з’являється, то його підшипник, ймовірно, почав руйнуватися. У цьому випадку необхідно замінити підшипник. У деяких вдосконалених випадках може знадобитися замінити вузол зчеплення компресора або його компоненти.

Електронний клімат.контроль

Електронний кліматичний контроль забезпечує за будь.яких погодних умов, будь.якої зовнішньої температури та в будь.який час року максимальний комфорт. Для забезпечення постійного та приємного клімату в автомобілі відповідно до зовнішніх погодних умов, температура вхідного повітря, кількість повітря та розподіл повітря автоматично змінюються.

Компресор клімату охолоджує повітря і видаляє вологу.

З компресором холодильника на кондиціонері, споживання електроенергії такого значення, що призводить до збільшення споживання палива. Якщо в компресорі холодильника немає потреби

Фільтр очищення повітря очищає повітря ззовні з пилу та сажі, а також пилку та суперечки.

За допомогою встановлення для автоматичного режиму кондиціонування можна майже завжди рухатися. Якщо необхідно, ви можете регулювати клімат.контроль вручну.

Клімат.контроль працює лише з двигуном.

Основні установки для максимального комфорту:

, Відображення та вказівка ​​функції включені;. Відкрийте всі насадки видування;. Встановіть температуру на дисплеї “”. “-” від 22 ° С до 24 ° C.

При необхідності можна встановити високу або нижчу температуру.

За спеціальних умов (наприклад., Оленіфіковане або туманне скло, отримання неприємних запахів на вулиці) функції клімат.контролю можна встановити вручну.

Після повторного запалювання кліматичного контролю знаходиться в режимі попередньо вибраного ставлення.

При необхідності встановіть режим роботи наступним чином:

Натисніть (контроль включення), індикація автоматичного режиму

Температура та видування встановлюються автоматично, скло розморожується і сушить якнайшвидше.

Поверніться в автоматичний режим: натисніть або автоматично

Натисніть (контроль включення), індикація автоматичного режиму

Включення при отримання неприємних запахів на вулиці. Система циркуляції повітря запобігає зовнішньому повітрі, повітря в машині автомобіля циркулює.

Систему циркуляції повітря слід увімкнути лише на деякий час, t.до. З часом якість повітря в кабіні погіршується.

Поверніться в автоматичний режим: натисніть або автоматично

Автоматичний режим без охолодження (економія палива).

Натисніть (контроль включення), індикація режиму автоматичного вийде.

Включіть паливо. У цьому режимі компресор холодильника вимкнено.

Вхідне повітря не охолоне і не висохне, через це обмежено комфортом, що забезпечує кліматичний контроль.

Повернення в автоматичний режим: Натисніть Yeso

Встановлену температуру можна встановити клавіші “” або “-” на значення між 17 ° C і 27 ° C.

Під час встановлення нижче 17 ° C він відображається на дисплеї LO

Кліматичний контроль працює безперервно з максимальною потужністю охолодження, контроль температури не здійснюється.

При встановленні вище 27 ° C він відображається на HI.дисплеї

Кліматичний контроль постійно працює з максимальним виробництвом тепла, контроль температури не здійснюється.

Натиснувши один із наступних клавіш (індикація автоматичного режиму

Розподіл повітря у верхній простір; розподіл повітря на лобове скло, на передню бічну склянку і на передню частину та на задній простір для ніг; розподіл повітря у верхній простір і на передній і задній простір для ніг; Розподіл повітря в передній і задній частині ніг.

Поверніться до автоматичного режиму: знову натисніть відповідну клавішу або натисніть автоматично

Натисніть праворуч або вліво, індикація автоматичного режиму

Частота обертання вентилятора вентилятора, що дме, зростає або зменшується. На дисплеї між клавішами відображається крок ходу.

Повернутися в автоматичний режим: натисніть автоматично

, На дисплеї між клавішами відображається a.

Клацніть, всі функції управління кліматом вимкнено.

Установки розподілу повітря залишаються в положенні раніше вибраних положень.

Зовнішній доступ можна зупинити, натиснувши клавішу.

На міркування комфорту відключіть контроль клімату (контроль нагрівання, потоку повітря та охолодження) повинен бути лише у випадку несправності в системі.

Включення кліматичного контролю: клацніть

Клімат.контроль працює ефективніше, якщо вітрини та люк на даху закриті. Якщо інтер’єр автомобіля дуже нагрівається після тривалого впливу сонячного світла, то відкрийте вікна на деякий час, щоб нагріте повітря могло швидко зникнути.

Для безперебійної роботи ви не повинні закривати отвори для датчиків у групі перемикачів клімату та між отворами подачі повітря перед лобовим склом.

Коли кондиціонер включений, на дні автомобіля утворюється конденсат.

У випадку незвичної роботи кліматичного контролю: приблизно протягом 5 секунд зберігайте автоматичні ключі одночасно

Ioff. Відбудеться допоміжна синхронізація, вентилятор удару зупиниться на деякий час.