Volkswagen Polo не обертається, не закручує стартер. Чому стартер не працює

Коли повертає ключ запалювання, нічого не відбувається Volkswagen Polo

При повороті ключа запалювання, стартер мовчить і не прокручує двигун, причина зриву не обов’язково лежить у самому стартовому блоці. У більшості випадків проблема пов’язана з проводкою, контактною групою блокування або висувною реле.

У цій статті ми розповімо, чому стартер не реагує на ключ запалювання, ми проаналізуємо основні симптоми найпоширеніших несправностей.

Чому стартер не реагує на поворот ключа запалювання

Після ввімкнення запалювання живлення з акумулятором постачається в електричні системи ON.BOARD та ECU (якщо він доступний). У присутності іммобілайзера (стандартна або встановлена ​​система безпеки) це відбувається лише після розпізнавання етикетки. При перетворенні клавіші на вихідне положення або натискання кнопки запуску контакти втягувальної реле закриті в результаті яких потужність подається безпосередньо до стартера. У той же час, загальна зчеплення стартера (Bendix) включена в гачок з короною маховика, приводячи його в рух і забезпечуючи початок двигуна. Часто комутації проводяться через додаткову реле управління, що видаляє навантаження із замка.

Якщо проблема виникає на будь.якому з цих етапів. машина не починається: ви повертаєте ключ запалювання. стартер мовчить. Як правило, причини такої поведінки полягають у:

 • контактна група блокування запалювання;
 • тривога та іммобілайзер;
 • Контрольна реле;
 • проводка від реле управління до стартера;
 • Відтягуючи стартерне естафета.

Більше інформації про те, чому стартер не працює з ключа запалювання, ви можете дізнатися з таблиці.

Стартер не працює з ключа запалювання: причини

Проблема. це причина несправності
Двигун стартера несправний Електродвигун не в порядку через перегрівання, закриття обмоток, зносу кисть, а також заклинання коробки передач.
Ланцюг несправний від блокування запалювання до втягування стартера Проводка. Часто відбувається після ремонту, встановлення додаткового обладнання або внаслідок механічного зносу під час тривалої роботи.
Пошкодження блокування запалювання (деформація личинки) Деформація через перегрівання, у свою чергу, виникає через поганий контакт. Пошкодження також можливе через помилкове використання невідповідного ключа.
Електрична несправність контактної групи блокування запалювання Шар оксидів, що утворюються на контактах, запобігає потоку струму. Контакти також можуть відійти через деформацію поворотного втулки, на які фіксуються частини відповіді.
Запуск блокування, встановлене тривогою Напруга перенапруга в мережі ON.BOARD або втрата потужності (відключення терміналу або розряду), відмова транзистора або мікрора, відповідальна за включення лінії запуску в базовому блоці системи безпеки.
Несправність/декодування іммобілайзера Падіння напруги та різка втрата живлення (виписано акумулятор або видаляли термінал), несправність програмного забезпечення, відмова мікроелементів. Якщо іммобілайзер не розпізнає мітку, стартер не крутиться після повороту ключа запалювання, а на панелі індикатора він зазвичай спалює або спалахує символ іммобілайзера. зображення автомобіля з ключем або замком.
Невдача втягувальної реле Спалювання або закриття обмотки внаслідок перегріву внаслідок збільшення струму або перебування під навантаженням протягом тривалого періоду. Корінь усіх проблем, як правило, окислення внутрішніх та зовнішніх контактів відтягуючої реле.
Закінчення положення селектора автоматичної коробки передач, педаль гальма на автоматичній коробці передач або зчеплення несправна. на ручній коробці передач Датчики виходять з ладу через механічний знос, також їх дроти та клеми можуть окислювати або натирати. Через це ECU не дозволяє стартеру.
Пошкодження стартера Якщо реле управління стартером заклинила або закрита, воно не може подати заявку на управління втяжною реле.
Поганий контакт “” від акумулятора на стартері Кінець контакту потужності окислюється під впливом вологи та нагрівання. Гайка, який тримає його на стеблі стартера, може бути відкручений під впливом вібрацій.
Поганий контакт маси на клемі акумулятора, корпус автомобіля або двигуна Через окислення контакт масового дроту погіршується, те саме відбувається, коли воно відкручене його гайком під впливом вібрації. У той же час, струму, що проходить, може бути достатньо, щоб увімкнути вбудовану мережу та ECU, але недостатньо для керування електродвигуном для стартера.

Причина 1. Проблеми з стартером

Стартер. це такий маленький електродвигун. Його головне завдання передати необхідне паливо до колінчастого вала для запалювання. Якщо після того, як драйвер перетворює клавішу або натискає відповідну кнопку, нічого не відбувається і відмічено дивне нехарактерне клацання, швидше за все, проблема пов’язана з стартером.

У деяких випадках він починає працювати після декількох спроб запустити двигун з ключа. Якщо стартер несправний, це вплине на швидкість кручення двигуна і сповільниться, хоча акумулятор може мати повний заряд.

Причина 2. Генератор або несправність акумулятора

Несправності, що виникають у генераторі, негативно відображаються на акумуляторі. Він може повністю припинити заряджати акумулятор, що призведе до нездатності стартера.

Якщо акумулятор стара, то в більшості випадків він не має заряду, особливо в холодний сезон. Як показала практика, проблема зазвичай одна річ: або в генераторі, або в акумуляторі.

Поло не починається або сигналізація представляла сюрприз

Плани полягали в тому. я пішов до крамниці. Я повернувся до машини, я звертаю ключ. і тут інжир. ні звичайне випробування стрільця, ні звуку, включаючи реєстратор, ані тісто пристроїв. нічого. Я намагаюся отримати це-стартерні повороти, але не починається саме тоді починається паніка 🙂 Ча-Ма-Мат-Хе-до-фіг?!Головне, що напередодні, радіолокаційний детектор (там буде наступний пост)-Тут були шалені думки-” що зробило не так. Блок BCM коронував, або, можливо, він, як правило, спалив його.Що. Я перевірив усі запобіжники (все ціло Я, що називається найближчими службами (хороші в черзі, були міста), підписані на діагностику. Друг кабелю затягнувся. По дорозі на перехресті я майже спіймав шалену ГАЗель. дебіл не зрозуміло, де. жінка з надзвичайних ситуацій, вони тягнуть їх на мотузку дебіл добре на службі після діагнозу, Вони сказали, що проблема в проводці обходу іммобілайзера. вони були трохи «упаковані» до машини до машини. гроші. Показав, як, якщо повторити, запустіть машину.Компанія, куди він поставив тривогу. це вихідний день (неділя).я пішов додому. Увечері-Храус-він не почнеться знову до понеділка він почав, як якийсь викрадач, бла-з проводкою понеділок. Вранці компанія покинула машину з компанією, гарантія відремонтується.Як виявилося, лише дроти живлення на раціонах зламалися-модуль живлення тривоги без поважного живлення, блокує запалювання. Ось проклятий на службі, де вони поставили діагноз, вони не змогли припаяти щось відразу? PI_TS гарантія ремонту і я повертаюся туди.сюди У Ass Weekend21000R з бюджету (Діагностика) 3. Я здобув трохи знань та життєвого досвіду, щоб приховати це.

Підключений за допомогою дроту з додатковим. Переповнення контактів на блоці. Це виявляється вимушеним плюсом для запалювання. Щоб заглушити, витягнув додатково. запобіжник. Тож я подорожував із цією соляною паличкою, що стирчить з блоку 🙂

Ресурс живлення з відгуками власників

Справедливо кажучи, варто сказати, що такі недоліки помічають за багатьма двигунами інших гігантів автомобільної промисловості. Інша справа, що Volkswagen швидко реагує на скарги, що надходять від клієнтів, усуваючи значні недоліки під час запланованої модернізації електростанції. Досвідчені автомобілісти рекомендують заправляти лише з високим октановим числом і розігріти двигун з високою швидкістю близько 1500. Таким чином, ви можете зменшити навантаження на поршень та клапани під час роботи автомобіля і тим самим запобігти виникненню передчасних зривів. Ми визначаємо реальний ресурс двигуна Volkswagen Polo 1.6 Седан за допомогою відгуків власників.

Двигун cfna, cwva 1.6

 • Михайл, Саратов. Я придбав автомобіль у 2015 році Highline Polo Sedan Highline. Після проходження запуску я почав використовувати моторне масло Castrol Magnatec 5W-40 A3/B4. Близько 9 тисяч вже подорожували з цією нафтою. км, за весь цей час додавали лише 500 мл. Цікаве спостереження: На шосе більше споживання, ніж у місті. Ланцюг встановлений добре, його ресурс становить близько 120 тисяч. км. Я очікую, що з цим двигуном я вважаю, що в наших умовах це нормальний індикатор ресурсів з цим двигуном, я вважаю, що в наших умовах це нормальний індикатор ресурсів.
 • Валентина, Москва. Я загнав Volkswagen Polo з 2010 по 2012 рік. Автомобіль довелося продати з кількох причин. На рубежі 17 тисяч. KM почав стукати двигун. Я зайшов до сервісного центру, це питання було вирішено тривалий час. Зрештою, встановив проблему. поршень чіпляється. Встановив новий зразок, дещо простіше. Через те, що вони клацають, я все ще не зрозумів: ні через невідповідний радіус, або через вагу. У 2012 році мені довелося терміново продати машину. Нещодавно я розмовляв з власником. він все ще проходить через пробіг, вже перевищив позначку на 300 тисяч.
 • Сергій, Ростов. У мене є WV Polo 2017 Асамблея Калуга. Перші 10 тис. Автомобіль проходили важко. я їхав агресивно і швидко. Скручений на високих швидкостях, 6000 набирає миттєво. З поршнями не було проблем, я заправляю Lukoil AI-95, я заповнюю кастрол масла. Я повністю задоволений автомобілем, 300 тисяч пройдуть легко. КМ, принаймні, я не сумніваюся.
 • Василь, Воронеж. Я придбав машину в 2012 році, на весь цей час лише позитивні враження. Для відносно низької вартості ви можете придбати машину Top Set. Пройшов до-1 на проході першої 15 000 скасовано всі витратні матеріали та моторну подушку. До 2 також проходили витратні матеріали. Коли я їхав першими 50 000 до холоду, почав помічати кліп. Пішов на діагностику. вони сказали, що їм потрібно змінити поршень.
 • Ілля, Волгоград. Я не стикався з поршневим клатером, хоча чув про це. У мене є автомобіль 2015 року. Проблем не було. Я вчасно замінюю витратні матеріали, заправляю на сертифікованих АЗС. Я можу сказати одне, що Клаттер. це заводський шлюб, який у компанії давно відомий. Гарантія двигуна. 5 років, тому кожен повинен негайно змінитися. Ланцюг встановлений добре. його ресурс становить 150 000 мінімум. Загалом, гідний автомобіль з руховим ресурсом 300 тисяч кілометрів.

У деяких випадках дійсно помічається заводський шлюб, який проявляється на холодному стуканні поршневої групи. Проблема не є масовою, а скоріше одним персонажем. У будь.якому випадку виробник забезпечує серйозну гарантію, і якщо виявлено дефект у вузлах та зборах, виконує оперативну заміну. Двигун Volkswagen Polo 1.6 Тільки в рідкісних випадках вичерпує весь потенціал, притаманний виробнику. Власники зазначають, що цей автомобіль здатний проходити близько 300 тисяч. км доріжок.

Можливі причини

У більшості випадків, коли власник німецького автомобіля скаржиться на те, що він не починається, причиною може бути збій акумулятора. Як тільки він вимкнеться, все електричне обладнання машини вимкнено після неї. Вимкнення АК не означає, що його повна незвична. Можливо, вам потрібно буде лише очистити термінал або поставити його на місце, трохи затягнути. Однак, маючи мляву роботу стартера, після чергової спроби запустити двигун, фахівці можуть проконсультувати батарею. У будь.якому випадку, три прості поради слід дотримуватися як профілактичний захід:

 • Не перестарайтеся в встановленні додаткових джерел споживання енергії в автомобілі;
 • Потрібно час від часу перевіряти ізоляцію терміналів, щоб визначити його пошкодження;
 • Необхідно контролювати чистоту всіх наявних контактів та терміналів, а також їх сухість.

У цьому випадку акумулятор не стане причиною прокрутки “простою” стартера. Але не тільки акумулятор може спричинити затримок двигуна. Зазвичай майстри в службі автомобілів завжди намагаються провести додаткову діагностику таких систем, що впливають на нормальну роботу двигуна:

У системі старту пильна увага приділяється стану стартера. Трапляється, що його контакти або піддавались процесу окислення, або обвугленим

Може бути непридатною шестерні Бендікс. Ми не повинні забувати про такі допоміжні вузли, як:

Знос кожної з цих частин може призвести до того, що стартова система не буде працювати, а двигун не запуститься. Якщо причина несправності полягає в системній системі, то слід приділити час перевірити тиск палива. Не пропустіть перевірку загальної напруги в мережі. А працівники служби автомобілів також можуть порадити також дослідити цілісність стрічки розподільного вала та робочий стан ECU.

Покоління Volkswagen Polo 5 не запущено

Volkswagen Polo (5 покоління) 2010-2013.

По.перше, ми проаналізуємо етапи звичайного початку двигуна за допомогою ключа запалювання або кнопки «Пуск/зупинка».

Ми потрапили за кермо за допомогою електронної клавіші, не натиснули кнопку

Система визнала ключ і розблокує блокування запалювання, основні параметри автомобіля де.енергетики, рульове стовпець заблокований, режим паркування активний

Підключення до акумулятора, включення приладової панелі, активація деяких електричних систем (аксесуарів)

Активація всіх систем електриків, що підключаються до ECU, розблокуючи кермо

Закрив педаль гальма і натиснув кнопку 3.й раз

Запуск стартера, запуск двигуна, автоматичне повернення ключа/системи для розміщення 2 (увімкнено) після запуску

Розглянемо можливі електричні та механічні несправності поло (5 покоління), в якому двигун не запущений взимку чи влітку, враховуючи попередні події.

Щоб краще почути звуки машини та правильно діагностувати проблему під час запуску, відкрийте капюшон і не закривайте двері водія.

Перелік можливих ситуацій з несправністю, в яких процедура запуску двигуна не досягає обертання стартера.

Акумулятор відключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони могли літати, забруднювати або окислюватися, щоб джерело живлення від акумулятора не відбувався.

Акумулятор повністю сів. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Ланцюг потужності стартера зламана. Перевірте дроти, стартерні та реле запобіжники, чи правильно закваска підключений до акумулятора, окислювані та спалені контакти, замерзла тягова реле замерна від вологи.

Стартер не працює. Ремонт (носіння пензлів та колектора) або заміна стартера.

Автоматична коробка передач стоїть у режимі DRAM (Drive) або R (Back Bear). На моделях Volkswagen Polo з автоматичною коробкою передач, двигун може не запустити, якщо після ввімкнення запалювання поле не переноситься в режим P (паркування) (паркування).

Педаль зчеплення недостатньо натиснута. На моделях з механічною коробкою передач, проблема може виникнути через недостатньо стиснуту зчеплення. Клацніть до кінця на педалі зчеплення та повторіть запуск двигуна.

Ремені безпеки не кріпиться. Моделі Volkswagen Polo з ременями безпеки не почнуться, поки ремені безпеки не будуть одягнені на водія та передній пасажир.

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, напередодні було машина чи миття двигуна

Вода, що падає під капот. Вода або волога входили в електричні елементи систем двигунів, що призвело до закриття. Вийміть накопичення вологи з клем акумулятора, високопостійних проводів свічки запалювання, з блоку запобіжників та інших контактів.

Відсутність електронного ключа поблизу. Якщо замок обладнаний запалюванням кнопки, то, щоб увімкнути запалювання та запустити двигун за допомогою кнопки «Пуск/зупинка.

Несправність в блоці управління електронною одиницею. Контакти в механізмі запалювання можуть бути розплавлені, необхідно діагностувати справність замка замка та огляд клавіш запалювання.

Запобіжник запалювання вигоріло, перевірте його в блоці запобіжника та відповідний електричний ланцюг для скелі.

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, автомобіль припаркований біля сміттєвого резервуара або сміттєзвалища побутових відходів

Гризуни могли піднятися в теплий відсік двигуна, і, шукаючи вихід або їжу, вони посипали проводку в зоні акумулятора або стартера, перевірити цілісність дротів під капотом.

Перелік можливих ситуацій з несправностями, при яких стартер обертається, але двигун не починається.

Акумулятор погано підключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони можуть послабити або літати, забруднювати або окислювати.

Акумулятор сильно виписаний. Спробуйте сигналізувати і увімкнути фари, і якщо звук тихий, а світло тьмяне, це вказує на виписаний акумулятор. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Погана якість нафти. Якщо вулиця суворий мороз, то стара чи не все сезонне моторне масло може значно потовщитися при негативних температурах, що ускладнює запуск стартера для приведення механізмів двигуна. Розігріти машину в теплому гаражі з подальшим зміною олії.

Напередодні напередодні була в охайність

Свіжо закладений бензин/дизель не містить зимових добавок та фруктів у паливній лінії, газового насоса чи іншого місця і не входить до двигуна. Зазвичай це відбувається після заправки на іншій АЗС (не в тому, що зазвичай є). У той же час, не потрібно, щоб заправка газу відбулася вчора або просто, в резервуарі, решта бензин не змішується з новим, а старий витрачається спочатку і лише тоді новий.

Бензин з іншим октановим номером. Для моделей випуску Polo 2010-2013. Рекомендується налити бренд AI-95 з бензиновим двигуном з бензиновим двигуном. Бензин не відповідає характеристикам з більшим або меншим октановим числом, може гірше ігнорувати іскру свічок, посилює ситуацію двигуна, починаючи з сильного морозу.

Охайно загоріло вогонь, функціонування бензинового насоса не чути, клацання естафети Tanososa можна почути, стартер крутиться активно

Несправний бензиновий насос, його фільтр був забитий через погану якості (брудне) паливо, внаслідок такої роботи він може перегріватися та розбитися.

Відсутність бензину в резервуарі. Іноді відсутність палива викликається отриманим витоком, шланг палива пролетіла або пошкоджено іншу паливну шосе, подивіться на датчик рівня палива, огляньте автомобіль під ним плям та калюж.

Охайно загорівся, газовий насос не чувається

Покоління Volkswagen Polo 6 не запущено

Volkswagen Polo (6 покоління) 2018-2022.

По.перше, ми проаналізуємо етапи звичайного початку двигуна за допомогою ключа запалювання або кнопки «Пуск/зупинка».

Ми потрапили за кермо за допомогою електронної клавіші, не натиснули кнопку

Система визнала ключ і розблокує блокування запалювання, основні параметри автомобіля де.енергетики, рульове стовпець заблокований, режим паркування активний

Підключення до акумулятора, включення приладової панелі, активація деяких електричних систем (аксесуарів)

Активація всіх систем електриків, що підключаються до ECU, розблокуючи кермо

Закрив педаль гальма і натиснув кнопку 3.й раз

Запуск стартера, запуск двигуна, автоматичне повернення ключа/системи для розміщення 2 (увімкнено) після запуску

Розглянемо можливі електричні та механічні несправності поло (6 покоління), в якому двигун не запущений взимку чи влітку, враховуючи попередні події.

Щоб краще почути звуки машини та правильно діагностувати проблему під час запуску, відкрийте капюшон і не закривайте двері водія.

Перелік можливих ситуацій з несправністю, в яких процедура запуску двигуна не досягає обертання стартера.

Акумулятор відключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони могли літати, забруднювати або окислюватися, щоб джерело живлення від акумулятора не відбувався.

Акумулятор повністю сів. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Ланцюг потужності стартера зламана. Перевірте дроти, стартерні та реле запобіжники, чи правильно закваска підключений до акумулятора, окислювані та спалені контакти, замерзла тягова реле замерна від вологи.

Стартер не працює. Необхідно відремонтувати або замінити стартер (заводський шлюб).

Автоматична коробка передач стоїть у режимі DRAM (Drive) або R (Back Bear). На моделях Volkswagen Polo з автоматичною коробкою передач, двигун може не запустити, якщо після ввімкнення запалювання поле не переноситься в режим P (паркування) (паркування).

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, напередодні було машина чи миття двигуна

Вода, що падає під капот. Вода або волога входили в електричні елементи систем двигунів, що призвело до закриття. Вийміть накопичення вологи з клем акумулятора, високопостійних проводів свічки запалювання, з блоку запобіжників та інших контактів.

Відсутність електронного ключа поблизу. Якщо замок обладнаний запалюванням кнопки, то, щоб увімкнути запалювання та запустити двигун за допомогою кнопки «Пуск/зупинка.

Несправність в блоці управління електронною одиницею. Контакти в механізмі запалювання можуть бути розплавлені, необхідно діагностувати справність замка замка та огляд клавіш запалювання.

Запобіжник запалювання вигоріло, перевірте його в блоці запобіжника та відповідний електричний ланцюг для скелі.

Перелік можливих ситуацій з несправностями, при яких стартер обертається, але двигун не починається.

Акумулятор погано підключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони можуть послабити або літати, забруднювати або окислювати.

Акумулятор сильно виписаний. Спробуйте сигналізувати і увімкнути фари, і якщо звук тихий, а світло тьмяне, це вказує на виписаний акумулятор. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Погана якість нафти. Якщо вулиця суворий мороз, то стара чи не все сезонне моторне масло може значно потовщитися при негативних температурах, що ускладнює запуск стартера для приведення механізмів двигуна. Розігріти машину в теплому гаражі з подальшим зміною олії.

Напередодні напередодні була в охайність

Свіжо закладений бензин/дизель не містить зимових добавок та фруктів у паливній лінії, газового насоса чи іншого місця і не входить до двигуна. Зазвичай це відбувається після заправки на іншій АЗС (не в тому, що зазвичай є). У той же час, не потрібно, щоб заправка газу відбулася вчора або просто, в резервуарі, решта бензин не змішується з новим, а старий витрачається спочатку і лише тоді новий.

Бензин з іншим октановим номером. Для моделей виходу поло 2018-2022. Рекомендується налити бренд AI-95 з бензиновим двигуном з бензиновим двигуном. Бензин не відповідає характеристикам з більшим або меншим октановим числом, може гірше ігнорувати іскру свічок, посилює ситуацію двигуна, починаючи з сильного морозу.

Охайно загоріло вогонь, функціонування бензинового насоса не чути, клацання естафети Tanososa можна почути, стартер крутиться активно

Несправний бензиновий насос. Паливо постачальника насоса не вдалося, воно може перегрітися від тривалої роботи із засміченим паливним фільтром тонкого очищення, через низьку якість (брудне) паливо.

Відсутність бензину в резервуарі. Іноді відсутність палива викликається отриманим витоком, шланг палива пролетіла або пошкоджено іншу паливну шосе, подивіться на датчик рівня палива, огляньте автомобіль під ним плям та калюж.

Охайно загорівся, газовий насос не чувається

Несправна реле розслаблення. Реле паливного насоса забезпечує подачу та припинення джерела живлення газового насоса в команді ECU, насос не накачує, а бензин у паливній пандусі немає. Перевірте наявність реле газового насоса і, якщо це необхідно, замініть.

Знищуючись у джерелі живлення живлення живлення, необхідно перевірити всі запобіжники та дроти, що йдуть до бензинового насоса.

Охайно загоріло вогонь, експлуатація бензинового насоса не чути, клацання реле газового насоса можна почути, стартер крутиться активно, автомобіль невдалий вже давно

Несправний бензиновий насос. Це відбувається через окислення колектора електродвигуна після тривалого простою в його роботі.

Охайність загорілася, почутий газовий насос, стартер крутиться активно, напередодні була машина чи миття двигуна

Volkswagen Polo не обертається, не закручує стартер

Я дам одну вірну пораду. Візьміть машину до служби. Все, що буде написано нижче, не допоможе вам.PS: Проблема не в стартері))))

Налаштування VW Polo Sedan. Похід до нього. Головне в службі від’їжджає туди, і стартер зміниться

Сердар Мелібаєв

Анастасія Андревна

Дмитро Лебедєв

Анастасія Андревна відповіла на Дмитро

З моменту придбання автомобіля я негайно змінив 2 батареї з Діллера. Потім він сам приніс щільність електроліту, добре заряджався, і проблема зникла.

Volkswagen Polo не обертається, не закручує стартер

Запис Rishat akhmeti виправлений

добрий день. Стартер не крутиться. Змінив акумулятор, не допомагав. Вчора я проїхав все добре, вранці та протягом дня він не розпочнеться. Скажіть, будь ласка, що шукати далі?

Річат, так, я в галасливому місці, можливо, хтось кинув чіп з втягу на жарт?

Все ще дурний, мабуть, питання, ти натискаєш на гальмо ?

Павло, пресування. Машину було 2.5 місяців. Час від часу. Подумав Акум, але поставив новий, а також. Вчора я подорожував 3 години, проблем не було.

І загалом, чи лампа, що вказує на те, що вам потрібно натиснути гальмо, не повинна виходити? У мене просто механіка

Павло, чесно кажучи, я не знаю. І я не пам’ятаю, що я турбуюся з гальмом. Почав так. І проблем не було

Антон Іванов відповів Річата

Ілдар Гамов

Максим, посібник говорить, що ця ікона. це лише вказівка. Він освітлюється, коли запалювання увімкнено, нагадуючи драйверу про необхідність натискання на педаль гальма, перш ніж переміщувати важіль перемикача управління коробкою передач з положення “P” (паркування) у положення руху. Я не пам’ятаю сам, постійно натискаючи на гальмо, коли починати. І з автоматичною фабрикою, зрештою, ми не стискаємо гальмо

Річат, у мене є індикатор, поки у мене є стартер, стартер зовсім не реагує! Раніше це було погано гальмувати, і стартер не працював, я також не зрозумів, який тип сміття, а потім вибачте за доцільність, поки лампа не вийшла

Андрій Піменов

Моя проводка була потерла на втягуванні стартера. Так само. Смикнув проводку, почав крутитися, нарізаний вгору. Тоді Штекер розібрав, який дріт потерпів і збільшив його. Все це в Інтернеті, ви знайдете. Я навіть отримав лист, через це автомобіль був вилучений, як це було коротке і пальцем. Я приїхав, вони сказали всі правила. Через півроку після гарантії я махнув

Холодний

Оскільки стартер. це електродвигун, нічого електродвигуна для нього не чуже. Звичайно, ми говоримо про поганий контакт.

Як я вже сказав, стартер споживає великий струм. Особливо на дизельних машинах, двигуни яких складніше скрутити через більш високу ступінь стиснення (а отже, стиснення та резистентність під час стиснення). Недарма, наприклад, на початку MAZ-200 з 12-вольтовим обладнанням, стартер все ще працював з 24 вольт (при запуску двигуна дві 12-вольтові батареї були з’єднані послідовно). Правда, пізніше вони відмовилися.

Так поганий контакт. Перш за все, вам потрібно перевірити масу та товстий плюс дріт, що йде на стартер. У крайніх випадках ви можете спробувати увімкнути стартер добровільно і дотримуватися, закриваючи контакти з відповідним залізом на втягувальній естафеті. Головне. не закрити плюс до маси стартера. Якщо стартер ожив під час цієї процедури, то проводка для нього, швидше за все, винен.

Я не буду говорити про те, що причиною повної тиші стартера може бути виписаний акумулятор.

Якщо автомобіль старий, то стартер може припинити працювати через накопичення продуктів пензлів або іншого пилу та бруду, які все ще потрапляють у нього під час роботи. Іноді достатньо просто для його очищення, і це знову буде працювати. Правда, недовго, тож якщо стартер вилучається з автомобіля, він не заважає його детальному дефекту, щоб не зняти його кожні два тижні.

Менш імовірна, але також поширена проблема. це одяг Bendix. З часом валики його механізму зношуються, стають тоншими, а втулка більше не здатна. Зазвичай у цьому випадку стартер крутиться, але не крутить маховика. Звук характерний, важко помилитися. Однак стартер видасть майже той самий звук, в якому є механічні проблеми, які не дозволяють Бендікс принести до маховика. Наприклад, виделка зламалася або сильно зношена. А може, є проблеми в висувному реле. Швидше за все, буде простіше зняти стартер, розібрати його і перевірити умову всіх елементів: ви можете довгий час здогадуватися.

Найбільш екзотична причина мовчання стартера. це несправність магніти статора. Ну, як несправність вони іноді просто падають. Це грішиться, наприклад, білоруські стартери, які стоять на багатьох наших автомобілях Vaz. Теоретично скинутий магніт можна приклеїти до статора звичайним суперклеєм. Але важливо не плутати полярність магніти.

До речі, закохані реанімували стартер молотком (див. над абзацами про зношені пензлі) ці магніти помітно пролітають. І якщо вони вже приклеєні до когось суперклюзу, то вам потрібно пам’ятати, що після висихання цього клею зазвичай стає крихким, а «ремонт» стартера з молотом із застосуванням зусиль до статора гарантовано призведе до втрати магніту його місця. Отже, ви не повинні долучитися до цього, і якщо ви взялися за ремонт статора, а потім перевірте пензлі.

Гарячий

Давайте перейдемо до другої частини балету Марлесона: відмова стартера працювати на гарячому двигуні. Як не дивно, але вам потрібно почати знову з проводки. Ймовірно, десь контакт може пройти через зміни температурного розриву. Ну, власники Жигулі, безумовно, пам’ятають, що якщо це станеться, вам потрібно очистити або змінити «П’ятику» стартера. Тим. Ну, або вони кип’ятять, що також відбувається.

Але найпоширеніший зрив має більш складний і системний характер. Коротко. це перекос якоря стартера. Це відбувається через знос опорних втулків якоря (або підшипника, якщо такий є). У цьому випадку якір піднімається заздалегідь, і пензлі вже не можуть повністю підходити до колектора, і сам якоря може торкнутися магнітів статора. І тоді стартер буде споживати багато струму (ви можете розплавити клем акумулятора або спалити плюс дріт, який переходить до стартера), сам акумулятор буде дуже розрядом під час роботи стартера, і в той же час він буде ледве крутиться живою батареєю. Це вимагатиме досить серйозного ремонту: заміни пензлів, втулки арматури та колекторна канавка. І якщо стартер недорогий, буде простіше замінити його новим. Звичайно, ми не говоримо про деякі іноземні машини, запчастини, за які нерозумно дорогі. Має сенс робити там ремонт. І я повторюю ще раз: не намагайтеся зберегти на матчах. Вам потрібно змінити все, що виглядає вже зношеним. Принаймні з тієї причини, що складніше зняти і покласти стартер на деякі машини, ніж народжувати трійки на місцях.

Звичайно, з таким ремонтом доцільно перевірити всі інші механізми. бендикс і втягування реле. Зазвичай вони не відремонтуються, але нова кладуть. в них нічого не можна відремонтувати.

Крім того, є ще дві причини, чому стартер не працює, хоча саме по собі це може бути досить добре. Перший. це несправність блокування запалювання. Контактна група горить у ньому, і замок просто перестає вмикати стартер.

Друга причина. зношування корони маховика. Звичайно, ресурс стартера майже завжди нижчий, ніж ресурс маховика, але в житті є злі жарти. Отже, якщо дивна брязкальця почута чи не гачок передач з маховиком, стартер не завжди винен у цьому. Ну, якщо зуби коронки дуже вкриті або зношені, вони можуть закінчити сам Bendix. У занедбаному випадку, коли “зуб” піднімається, стартер також може вигорити. Отже, ви повинні пам’ятати, що стартер-це лише елемент системи старту-ряду, умову якої слід контролювати не менш обережно, ніж система охолодження чи гальма. Як не дивно, машина любить не тільки мастило, але й прихильність. Ну, принаймні трохи уваги з боку його власника.