Volkswagen Golf не починається на морозі.

Діагностика несправностей

Передача стартера застрягла. Видаліть стартер (глава 4) та перевірте його стан.2. Зуби передачі стартера або корони маховика зношуються або пошкоджуються.

Дружину акумулятора виписано або недостатньо (див. Розділ 1).2. Існує несправність компонентів потужності або електричної системи (глави 3 та 4).

Повітряний фільтр заблокований (глава 3).2. Існує несправність компонентів потужності або електричної системи (глави 3 та 4).3. Паливо не досягає систем впорскування (глава 3).

Зуби передачі стартера або корони маховика зношуються або пошкоджуються.2. Болти кріплення стартера втрачені або зусилля їх затягування.

Існують проходження запалювання, коли автомобіль рухається на передачі

Під час руху з прискоренням або горою звуки детонації суміші виникають

Паливо неправильного сорту було заповнено. Налийте паливо в резервуар із необхідним октановим номером.2. Існує несправність компонентів потужності або електричної системи (глави 4 та 5).3. Встановлені свічки запалювання неправильного типу. Перевірте свічки та їх дроти на наявність пошкодження (глава 4).чотири. Через втрату вакууму (див. Розділ 8).

Як обчислити вартість Осаго самостійно? Вибір найвигіднішого страхування:

Швидкість холостого ходу надмірно висока (глава 1).2. Існує несправність компонентів потужності або електричної системи (глави 3 та 4).3. Робоча температура двигуна надмірна для можливих причин цього порушення може бути зниженням рівня прохолоду (глава 2), відмова від термостата, блокування радіатора або несправності водяного насоса (глава 2).

Існує несправність зарядного пристрою або генератора (глава 4).2. Привідний ремінь пошкоджений або зношений або регулювання його напруги (глава 4) порушено.

Лампа управління запалюванням не загоряється, коли ключ запалювання обертається в положення ON (коли запалювання увімкнено)

Лампа управління на панелі приладів (глава 4) блокується або іншим чином.2. Генератор несправний (глава 4).3. У друкованій платі є дефект, проводка всередині пристрою комбінації пристроїв або картриджа лампи (глава 4).

Ми допоможемо вам дізнатися витрати та видати політику без переплати з урахуванням знижок для KBM! Вибір найкращої ціни. 50% знижка. Офіційна політика. Економія часу. Дізнайтеся про страхову ціну. Заощадження до 3500 ₽.

Елемент повітряного фільтра забруднюється або заблокується (глава 3).2. Існує несправність компонентів потужності або електричної системи (глави 3 та 3).3. Недостатньо не вистачає тиску в шинах або шинах неправильного розміру.

Є витоки ліній живлення палива або вентиляційних лініях (глава 3).2. Паливний бак переповнений. Заправка лише до автоматичного вимкнення пістолета.3. Є витоки випарів з ліній системної системи (глава 3).

Термостат несправний (глава 2).2. Неточні вказівки на вимірювач температури.

Зовнішні витоки кулера

Ні, на двигуні були невеликі косяки, але з часом усі витоки та стуки були усунені замінені передні та задні ущільнення масляних валів, насос і прокладка піддона, термостат, масляні ковпачки та розподільний вал, Свічки, пластикова гофрація впускної системи, DMRV та блок демпфера очищаються.

Volkswagen Passat не запущений: причини, як виправити

Зауваження, перш ніж прийти до остаточного висновку про наявність проблем із гальмівною системою, переконайтеся, що шини знаходяться в задовільному стані та накачані необхідним тиском, регулювання кутів передніх коліс не порушується і автомобіль є не навантажений нерівномірним способом у важких морозах нижче.20 Після запуску кіосків двигуна через деякий час.

Перемога над помилкою. Volkswagen Golf, 1.6 літра, 1996 рік на Drive2. тоді я знайшов свого рідного Bosch 0 237 520 059 з живим DX Після прочитання цієї статті ви тепер знаєте, що означає цей код помилки, як діагностувати причину та як правильно вирішити проблему. Візуально перевірте розповсюджувач запалювання та переконайтесь, що він чистий і не має слідів корозії.

У принципі трамбрів не має певної позиції, ви можете встановити, як вам подобається, головне, що коли поршень 1.го циліндра у ВМТ, бігун, приблизно показує дріт першого циліндра, для цього там це ризик у випадку.

Рекомендації щодо двигуна, починаючи з сильного морозу

Основна проблема. взимку. запуск холодного двигуна. Частіше це відбувається стосовно двигунів карбюраторів, але в сильному морозі власник автомобіля з інжекторним двигуном може зіткнутися з ним. Причини відомі: потовщена олія, падіння ємності акумулятора та погане випаровування бензину.

Одним із рішень цієї проблеми є встановлення електричних пристроїв для нагрівання системи охолодження двигуна (попередній нагрівач).

Основним недоліком електричного нагріву теплоносія є те, що в будинку чи офісі вам потрібно мати спеціальний щит з розеткою. Вихід. це автономний нагрівач рідкого палива, який також вбудований у систему охолодження двигуна і працює за принципом котла гарячої води. Паливом для нього є бензин або дизельне паливо, залежно від того, для чого працює ваш автомобільний двигун.

Переваги систем опалення також полягають у тому, що коли вони використовуються, ресурс двигуна збільшується. Кожен запуск холодного двигуна при температурі –20 ° C еквівалентний пробігу 800 км. До речі, згідно з сучасними видами, двигун швидше досягне робочої температури, а його знос буде меншим, якщо ви не будете стояти на місці після запуску, але почніть рухатися якомога швидше, уникаючи, звичайно, надмірного навантаження на двигун.

Встановлення нагрівачів для охолодження двигуна повинна здійснюватися лише на станціях технічного обслуговування компанії.

Процедура запуску двигуна без попереднього переговорів у важких морозах практично не відрізняється від звичайного. Це може бути рекомендовано лише для виконання наступних підготовчих операцій, які полегшують запуск холодного двигуна.

Якщо автомобіль стояв більше однієї ночі, після включення запалювання перед запуском двигуна зачекайте 3-5 с, щоб електричний газовий насос вдалося підвищити тиск бензину в енергетичній системі працівнику.

Ємність акумулятора в сильному морозі зменшується, а споживання енергії колінчастого вала колінчастого вала двигуна з потовщеною нафтою значно більший. Для того, щоб збільшити термін служби акумулятора, перед тим, як увімкнути стартер, увімкніть на 30-60 с. Через проходження невеликого струму в акумуляторі починаються хімічні процеси, і його здатність надавати енергію значно збільшується.

Якщо двигун не розпочався з першої спроби (стартер працював 5-10 с), друге можна здійснити не раніше 30 с після. Якщо двигун не запустився в третій спробі, необхідно шукати несправності в системах влади та запалювання.

Не намагайтеся покласти двигун із буксируванням у сильному морозі. З таким початком часто спостерігається стрибки механізму розподілу газу, внаслідок чого знадобиться дорогий ремонт двигуна.

#9 офлайн Толіаньч

Що означає автоматичне, без всмоктування) це не може бути в принципі), а карбюратор ідеально цікавий)

У таких системах роль контролю над смоктанням уступу грає бродячий на карбе, що регулює ступінь відкриття, залежно від темпу.двигун, і вуглевод в ідеалі, це досить реалістично, якщо вони не забували про фільтр, тоді був просто блиск, у нього сам були вуглеводки, заради спортивного інтересу, який він піднявся туди, він був чудовим.У той час Тачану було майже 20 років.Він зупиняється за заводом, як Varik, ви можете подивитися на проводи на дистриб’ютору, можливо, там, де контакт поганий, виникла проблема з фабрикою через розривну справу на датчику залу, обробляли заміною.

#10 офлайн Каксапок

У мене це було, особливо коли погода від виття до мінус. Це відчувається, як десь трохи води, кудись схопили. Починається, працюйте і затримуйте щільно. Поки він не стоїть. Але в сильних морозах я працював чудово. До речі, це допомогло трохи Бенцу безпосередньо влити.

У таких системах роль контролю над смоктанням уступу грає бродячий на карбе, що регулює ступінь відкриття, залежно від темпу.двигун, і вуглевод в ідеалі, це досить реалістично, якщо вони не забували про фільтр, тоді був просто блиск, у нього сам були вуглеводки, заради спортивного інтересу, який він піднявся туди, він був чудовим.У той час Тачану було майже 20 років.Він зупиняється за заводом, як Varik, ви можете подивитися на проводи на дистриб’ютору, можливо, там, де контакт поганий, виникла проблема з фабрикою через розривну справу на датчику залу, обробляли заміною.

Дякую, що ви сказали))) Цей бродячий називається темпом темпу (діафрагма).Хто приносить геморой власникам), вже навчився лікувати це очима закритими очима), і він може зупинитися з усього (починаючи тупо з фільтра ФРС до писків у клапані xx)

Ну, звичайний вуглевод. Немає присоска. Електронно або як це називається) це робоча машина), я не керую її, і відповідно це не особливо Вауграс)) я знаю, що влітку було перегородка для хорошого карбюратора (поблизу Niappa, який)

Віддалено ніхто не виправить це вам.80%темпу, що не коригується, як варіант, піджак ХГ, подивіться на бігун та контактну групу.

Volkswagen Golf Variant 2 On.board Magazine.0 TDI (2016.)

Всім доброго дня. Я хочу поділитися особистим досвідом спілкування з євро-6., Точніше з мотором класу євро-6. Саме до такого екологічного класу належить мій гольф. Тобто, крім самого танка з постійно поповненим резервом дизельного палива, другого захищеного поблизу, для сечовини з обсягом 12 літрів. Візьміть його на 15-17 тисяч. пробігати. Теоретично функція сечовини полягає в більш повному вигоранні солярій і внаслідок більш екологічно чистого вихлопу. Мене більше цікавило інше запитання. Чи буде машина їздити без нього, тим більше, що в посібнику, ні в посібнику немає зрозумілої відповіді, ні чиновників. Хто сказав, що все це були казками, не хвилюйтесь, не витрачайте зайвих грошей, які переконували зворотне. Ви не можете піти піти.

Взагалі, наступний “розумний” власник Golf VII з Adblue вирішив перевірити розумних дизайнерів автомобіля. Ми йдемо до кінця, поки сечовина не закінчиться, а в багажнику лежить на 1,5.літровому пляшці.

Дошка комп’ютера почала наполегливо показувати решту сечовини, коли запас 2000 км пробігу, минулого тижня була одноразова поїздка на 300 км, а половиною до того 17 000 км у загальному заліку). Комп’ютер обурений, весь екран. це прекрасна кольорова картина автомобіля з графікою танка під сечовиною, але машина впевнено керує, без відхилень від звичайної поведінки. Я поклав це в гараж, я думаю, що я подивлюсь на все вранці. Вночі, ближче до світанку, вони терміново закликали працювати, побігли в гараж, автомобіль Tyr-Spray навіть не намагається відповісти на запуск, лише бали обурені. Налийте 1,5 літра цього рішення (запахи звичайного аміаку), після чого датчик розглядав інформацію та автомобіль запустили та далі без проблем. Того ж дня я купив ще 5 літрів (ціна питання 305 г) Це результат. У кого є автомобіль з такими двигунами, краще поповнити запас достроково. Нічого не станеться на ходу, але після припинення електроніка блокує старт. Я помітив ще одну цікаву річ, у своєму гаражі після запуску машини, поки я відкрию ворота, я піду, знайома Дизельна бурштина, але коли я приїхав після цієї поїздки, запах був чітким.

Volkswagen Golf Variant 2 On.board Magazine.0 TDI (2016.)

Всім доброго дня. Я хочу поділитися особистим досвідом спілкування з євро-6., Точніше з мотором класу євро-6. Саме до такого екологічного класу належить мій гольф. Тобто, крім самого танка з постійно поповненим резервом дизельного палива, другого захищеного поблизу, для сечовини з обсягом 12 літрів. Візьміть його на 15-17 тисяч. пробігати. Теоретично функція сечовини полягає в більш повному вигоранні солярій і внаслідок більш екологічно чистого вихлопу. Мене більше цікавило інше запитання. Чи буде машина їздити без нього, тим більше, що в посібнику, ні в посібнику немає зрозумілої відповіді, ні чиновників. Хто сказав, що все це були казками, не хвилюйтесь, не витрачайте зайвих грошей, які переконували зворотне. Ви не можете піти піти.

Взагалі, наступний “розумний” власник Golf VII з Adblue вирішив перевірити розумних дизайнерів автомобіля. Ми йдемо до кінця, поки сечовина не закінчиться, а в багажнику лежить на 1,5.літровому пляшці.

Дошка комп’ютера почала наполегливо показувати решту сечовини, коли запас 2000 км пробігу, минулого тижня була одноразова поїздка на 300 км, а половиною до того 17 000 км у загальному заліку). Комп’ютер обурений, весь екран. це прекрасна кольорова картина автомобіля з графікою танка під сечовиною, але машина впевнено керує, без відхилень від звичайної поведінки. Я поклав це в гараж, я думаю, що я подивлюсь на все вранці. Вночі, ближче до світанку, вони терміново закликали працювати, побігли в гараж, автомобіль Tyr-Spray навіть не намагається відповісти на запуск, лише бали обурені. Налийте 1,5 літра цього рішення (запахи звичайного аміаку), після чого датчик розглядав інформацію та автомобіль запустили та далі без проблем. Того ж дня я купив ще 5 літрів (ціна питання 305 г) Це результат. У кого є автомобіль з такими двигунами, краще поповнити запас достроково. Нічого не станеться на ходу, але після припинення електроніка блокує старт. Я помітив ще одну цікаву річ, у своєму гаражі після запуску машини, поки я відкрию ворота, я піду, знайома Дизельна бурштина, але коли я приїхав після цієї поїздки, запах був чітким.

Гарячий двигун не починається, поки він не охолоне

Як приклад, я хочу дати справу просту діагноз автомобіля (за стандартами цього семінару). Власник звернувся до проблеми, яку вони не могли вирішити в декількох семінарах перед нами. Volksvagen Car.

один.Спілкування з власником автомобіля.

Основна проблема виникла не так давно, збігалася з настанням тепла на вулиці. Після того, як двигун нагрівається повністю, якщо ви заглушите, він відмовляється починати, поки він добре не охолоне. У процесі пошуку несправності було розкрито розірваний амортизатор основи карбюратора (як називався пристрій під вартою)). Це не призвело до відчутних змін. Іскра запалювання постійно присутня.

2.Визначення деталей конфігурації автомобіля.

Після детального ознайомлення з автомобілем було визначено: двигун встановлюється типом RP (він вибивається на блок циліндрів), система подачі палива Mono-Jetronic A2.2. Існує вся інформація для детальної діагностики. Ми визначаємо, які системи двигунів слід піддавати детальній діагностиці за принципом “або нічого не спалювати, або нічого не спалювати”.

Стан свічок запалювання, наявність провідності проводів високої напруги, розповсюджувач запалювання високої напруги. Результат аудиту: свічки запалювання підлягають негайній заміні, проводах, обкладинці ротора та розповсюджувача в нормі (виміряйте опір як анвелор).

Б. Здатність системи вчасно забезпечити запалювання. Початковий кут вручну в холостому ходу. 950 об / хв (в межах допустимого значення). Перевірка роботи відцентрового регулятора запалювання наперед до 1200 об / хв при вступі.

Попереднє значення при 2500 об / хв. це ще кілька градусів. Ми розійшемо двигун до 6000 об / хв. На кілька градусів попереду більш допустимого значення (перевірте строб).

Б. Ручний вакуумний пневматичний насос перевіряє стан вакууму регулятора запалювання попереду. Напруженість не порушується, переміщуючи основу датчика залу від зупинки до зупинки. Регулятор нормальний.

Загалом, немає двигуна, який блокує двигун, який блокує.

Перевірка подачі палива на пристрій дозування. Підключіть манометр до встановлення палива. Після включення стартера тиск швидко піднімається до 1,2 WAG. Після запуску двигуна він зменшується до 0,9 WAG, з різким отвором дросельної заслінки, тиск піднімається до 1,2 Wag на короткий час. Відключіть трубу для зливного палива і покладіть її в підготовлений контейнер, запустіть двигун і виміряйте час роботи на 30 секунд. За цей час у контейнер перекачує трохи більше 1 літра палива. Випробуйте шланг зливного палива, тиск палива збільшується до 3 WAG. У цей час вимкніть двигун. Тиск палива протягом 10 секунд падає до 0 розпливчастих, тоді як витік інжектора не було виявлено. Висновок: Продуктивність та тиск насоса є нормальною. Робота регулятора тиску нормальна. Аромат зворотного клапана на виході паливного насоса був причиною втрати напруги.

Таке пошкодження може призвести до погіршення запуску двигуна після тривалого мулу та при низьких температурах. Але це не стосується нашої проблеми.

Ми перевіряємо важливі електричні компоненти в системі підготовки паливної суміші.

Але. Розумний датчик температури повітря. Датчик розташований над інжектором, а висновки в одному з інжектором з’єднувача. Ми перевіряємо опір між потоком датчика з пероральною: приблизно 2000 Ом (при температурі 30-35 ° C). Порівнюючи з еталонними значеннями, ми робимо висновок: Все нормально.

Б. Датчик температури теплоносія двигуна. Довідкові матеріали вказують на його розташування на фланці системи охолодження, встановленого на головці блоку циліндрів. Три такі датчики встановлені у фланці. Вимкніть розетки на всіх і перевірте опір за допомогою AS Avulator. Один показує опір близько 150 Ом, а після вимкнення пристрою температури двигуна на панелі приладів у кабіні перестав показувати. Поверніть з’єднання, пристрій заробив. Наступні два датчики показали резистентність “нескінченність”. Один з них. Перемикач перегріву на приладовій панелі. А який? Ми перевіряємо напругу в розетці датчика з OETER (вони схожі за кольором зі своїм датчиком). В одній розетці напруга близько 12 вольт. Це ввімкнути лампу на приладовій панелі. У другій розетці близько 5 вольт. Це звичайна напруга логічних схем впорскування палива. Висновок: Датчик температури двигуна двигуна несправний. Скеля.

Аналіз наслідків цієї несправності

Оскільки сигнал від датчика температури двигуна для двигуна двигуна для блоку управління є основним, коли паливна суміш складається, блок управління сприймає блок управління як дуже низька температура двигуна. Відповідно, збагачення суміші буде як для холодного двигуна, тому свічки запалювання, які розробили їх ресурси, перестають працювати з таким збагаченням.

Рекомендації клієнту: Заміна датчика температури двигуна та набору свічок запалювання.

На форумі сайту “Автомобіль” я прочитав обговорення теми “Діагностична методологія”. Тож траплялося поділитися з усіма. Ніж не техніка? Результат був отриманий, клієнт задоволений для мене.Навчання на практиці. Тут, не без допомоги наставника, я ділюсь з вами своїми враженнями.

Стартер

З ним проблема виникає як на бензині, так і на дизельних автомобілях. Реле також приносить йому.

І якщо стартер не крутиться, ми слухаємо клацання, як це стосується реле Glow. Можливо, це скеля в ланцюзі. Перевірте заряд акумулятора. Звичайно, протягом ночі він не зможе впасти на такий низький рівень. Навіть на вісім вольт він закрутить стартер. Повільно, але все.таки. Різке зниження рівня відбувається у випадку закриття “до маси”. Можливо, він відірвав і “короткий” контакт.

Ремінь ГРМ

Чому все ще не запускайте дизель? Якщо акумулятор добре заряджається, стартер крутиться, але не «розуміє», можливо, відбулася розрив механізму розподілу газу. Система не в змозі вибрати потрібну фазу для кожного циліндра. Часто на 16-клапанних двигунах цей зрив супроводжується деформацією вхідних та витяжних клапанів. Їх гніт, коли вдарив поршень.

volkswagen, golf, почин, мороз

Для того, щоб не приносити машину до такого стану, перевірте справність пояса. У присутності сліз і тріщин необхідно його замінити. Купуйте оригінальні запчастини. Пояса. Дуже відповідальна частина в машині. Відповідно до правил, він змінюється кожні 70 тисяч кілометрів. Якщо це ланцюговий привід, елемент може просто розтягуватися або перекосити в один або кілька зубів. Виробники кажуть, що двигун у двигуні розроблений для всього терміну служби двигуна. Але після 200 тис. Він розтягується. шум лунає під час роботи. З такими симптомами потрібно терміново його змінити.

Volkswagen Golf не починається на морозі

Венто 1.8 моно скажи мені, будь ласка, коли різниця температури. він не почнеться з цього.в чому може бути проблема. заздалегідь дякую

Вони можуть отримати дроти, можуть пробити котушку.Спробуйте розпорошувати дренаж високої напруги, Балон коштує 150-170.Таким чином я подорожував деякий час, поки не підрахував, що котушка пронизує масу.

Така проблема, швидше за все, пов’язана з конденсатом, як Олексій писав правильно.Хто шукає той завжди знайде.Вийміть і протріть кришку з трамею всередині.

Якщо паливо засмітиться в такій мірі, то має сенс перевірити стан сітки на паливному насосі та очистити бак.А може, вода в резервуарі.Тільки алгоритм не зрозумілий: “Різниця температури з. Вона не починає “

Я думаю, що в фільтрі була вода, і коли було холодно, вона замерзла, і машина запустилася, і коли вона стала теплою свічкою

Швидше за все, він сильно застряг, скільки води могла бути в ній (вона була б промита давно).Просто так збігаються з часом обставини.Якби вода в фільтрі застигла і зірвала, вона може бути зламана.

Гольф 3 1.8 ABS Проблема з запуском не починається, не натискаючи на педаль газу тривалий час, щоб тривалий час тримати педаль (10-15 хв), якщо ви випускаєте її, коли вона зігріється, коли все в порядку, але є Вібрація, ви заглушите, що підігріта отримає його, і все в порядку, і все в порядку.Зазвичай ця проблема виникає вранці при першому запуску.Діагностика показала помилку потенціометра, але влітку це було не питанням.

Так, і навіть влітку було тепліше, а колодки 10 тисяч. Були також нові назад, і тепер вони були стерті, чи вони робили?))))) Ну, якщо діагноз так сказав. Я не впевнений, що діагностують в іншому місці

Привіт водії!У мене є vento tdi 1.9 1z 95g.Є проблема! При запуску машина запускається, і коли ви кидаєте ключ запалювання. Виливати. Якою може бути біда?

Друзі У мене подібна проблема (двигун. Інжектор, 1.6.) У будь.яку погоду і навіть у морозі мінус 35 починається негайно.Але ніч на вулиці під дощем стосуватиметься навіть влітку, і це все, проблема з запуском.Ти нафта, але нафта.Одного разу на п’ятому захопленні, а потім почніть.Розповідати?

Перевірка основних систем автомобілів

Якщо гольф Volkswagen не запущений, причини слід шукати в несправах про початок, запалювання або електроенергію. Нормальна робота системи старту в основному залежить від робочого стану стартера. Когда.Срамр Прі.Поороте Ключа, кріт, Крутт Влостеуш.Недуш. Проблеми можуть бути пов’язані з карбонізацією або окисленням контактних сполук, пошкодженням передач Бендікс або зубами маховика, несправністю втягування реле, зносу пензлів.

Що стосується вивчення системи запалювання, не забудьте використовувати товсті гумові рукавички, оскільки цілком небажано взяти на себе високопостійний дріт з голими руками. Після включення запалювання слід перевірити посадку та цілісність дротів високої напруги, переконайтеся, що котушка запалювання та наявність іскри на свічках стосуються справності. Якщо іскра не з’явиться, вам слід спробувати замінити високопостійні дроти або котушку новою. Якщо є іскра, але двигун також не запускається. вам потрібно замінити свічки запалювання.

Перевірка енергосистеми складається з вимірювання тиску палива в паливній рейці за допомогою датчика тиску. За умови, що двигун працює на холостому ходу, тиск повинен становити близько 3 кг/см 2. Зниження тиску зазвичай відбувається внаслідок засмічення паливного фільтра, відмови паливного насоса або регулятора тиску палива. Якщо Volkswagen Golf не починається після цих чеків, вам слід звернути увагу на датчик синхронізації двигуна двигуна, продуктивність ECU та форсунки, цілісність розподілу вала ременя. Перевірка напруги в мережі не займе багато часу, що за допомогою двигуна двигуна повинно досягти 14 В, з неопераційним. 12,5 В, при запуску двигуна. 8 В.

Двигун працює, але негайно зупиняється

Коли двигун запускається і зупиняється, проблему слід шукати в роботі регулятора холостого ходу, який складається з чутливого елемента, дросельної заслінки та його приводу. Для того, щоб машина почалася, вам часто просто потрібно очистити демпфер, забруднений внаслідок використання палива низької якості. Спіраль чутливого елемента також підлягає очищенню, в результаті чого ми можемо уникнути зменшення електричного потенціалу та неправильних читань датчика. Якщо це не прибирає, це означає, що регулятор холостого ходу повинен бути замінений.

Дуже поширеними причинами є несправність інжектора, засмічення фільтра газового насоса або повітряного фільтра. Можливо також, що Volkswagen Golf запускається і зупиняється в присутності збоїв у системі анти.крадіжки автомобіля, оснащеного іммобілайзатором. Установка електронних компонентів, ймовірно, була проведена погано, тому було блокування деяких команд на дошці.комп’ютера.